VARA werkt aan nieuwe reeks Programma's Rtv Zaterdag E E g R - -940 ZATERDAG 11 JUNI 1994 NEDERLAND 1 11.00 11.25 11.50 12.05 13.38 13.56 16.00 16.05 16.20 16.45 17.39 18.59 19.27 23.18 01.07 50 Kamers. Jongerenpraatprogram- ma. Herh Muziek EO-Jongerendag. Compilatie. Herh Peter. Korte sketch Live-lijn. Talkshow. Presentatie: Menno Helmus. Herh Journaal Terug naar de natuur (The good life). Engelse comedyserie. AfL: Kos tuumdrama. Herh Lingo. Woordspel. Herh The Ed Sullivan show. Amerikaans showpro gramma Impact: De winkelwagen tjes brigade. Documentaire over ver standelijk gehandicapten die winkelwagentjes op halen. Herh - Kinderen voor kinderen 13. Muziekprogramma. Herh Journaal KRO's Tekenfilmfestival Flipper. Amerikaanse jeugdserie. AfIDolfijn te geef The house of Eliott. 24-delige Engelse serie Hints. Spelprogramma. Presen tatie: Frank Kramer. Herh Sesamstraat. Kinderprogramma. Af I Voedsel Jeugdjournaal Zevenmijlskoffers. Serie verhalen van vluch telingen die als sprookje worden verteld Thunderbirds. Engelse poppenserie. AfI 30 Minutes after noon Wie van de drie. Spelprogramma. Presen tatie: Rob van Hulst Journaal Conspiracy of silence. 2-delige Canadese mini serie Paradijsvogels. Serie ontmoetingen met unieke en kleurrijke men sen. Afl. 8: Oude zielen Hollandia. Programma waarin Roe land Kooymans op zoek gaat naar de smaak van Nederlanders Tatort: Kesseltreiben. Duitse misdaadfilm van Peter Dchulze-Rohr Journaal NEDERLAND 2 16.18 16.47 17.46 17.58 Nieuws voor doven en slechtho renden Einde Ceddie Tekenfilmserie Het zevende venster. Kindermagazine Danger Bay. Canadese jeugdserie. Afl.: Ziek vee. Herh Ik weet het beter. Spelprogramma. Presen tatie: Bert van Leeuwen Peter. Korte sketch 2 Vandaag. Met om: Journaal Actualiteiten. Presentatie: Janny Fijn- vandraat Sportjournaal De wekelijkse lottotrekking gevolgd door de hoofd punten uit het nieuws en het weer Okavango. Amerikaanse serie. Afl.: Een schone lei EO-Metterdaad: Zaaiers ge vraagd. Reportage over het echt paar Van Eijk en hun evangelische zelfhulppro jecten op het platteland van Brazilië De wereld van de mieren. Natuurfilm.over mieren van de Sahara tot het 19.01 19.50 21.06 Dokter in de fout? Praatprogramma met slachtoffers van medische fouten, artsen, juristen en patiëntenverenigingen. Afl. 12: Communicatie 21.50 Jongensdromen. 13-delige serie waarin dromen van vooraanstaan de Nederlanders werke lijkheid worden. Afl. 12: Klaas Wilting, voorlichter van de Amsterdamse poli tie, als boer 22.15 De verandering. Praatprogramma. Presen tatie: Feike ter Velde 22.45 Multiple choice. Quiz. Presentatie: Ber nard van den Bosch 23.10 Frontline. Reportage over de Cam bodjaanse evangelist Sop- hal Ung, die vanuit Ameri ka besloot terug te keren naar zijn geboorteland 00.00 Slotlied 00.05 Journaal NEDERLAND 3 18.48 19.15 22.00 22.15 22.50 World League volleybal. Rechtstreeks verslag van de wedstrijd Nederland- Cuba Einde Nieuws voor doven en slechtho renden Einde De avonturen van Kuifje. Tekenfilmserie. Afl.: Co kes in voorraad Journaal Cats. 5-delige Engelse docu mentaireserie over de re latie tussen mensen en katten door de eeuwen heen. Afl. 4 Lingo. Woordspel Lois en Clark: Nieuwe avonturen van Su perman (New adventures of Superman). Ameri- kaaanse avonturenserie. Afl.: Getuige. Voordat de wetenschapper Vincent Winninger een gevaarlijke grootindustrieel kan ont maskeren, wordt hij ver moord. Lois is hiervan ge tuige Oppassen!!! Nederlandse comedyse rie. Afl. 2: Werk. Rik heeft afgesproken auto's te wassen terwijl hij op de zelfde tijd moet voetbal len. Hij bedenkt voor dit probleem een oplossing die bij de opa's tot ver schillende reacties leidt Sonja op Zaterdag. Talkshow. Presentatie: Sonja Barend Per seconde wijzer. Quiz. Presentatie: Kees Driehuis Journaal Studio sport Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Maartje van Weegen Trekking dagelijkse lotto Spijkertijd. Programma waarin Jack Spijkerman op zoek gaat naar alle proto-types in de samenleving Museumschatten. Prof. Henk van Os geeft achtergronden bij voor werpen uit Nederlandse musea. Herh Nieuws voor doven en slechtho renden RTL4 12.00 Ron's honeymoon quiz. Drie bruidsparen proberen een aantal hindernissen te passeren op weg naar een super-de-luxe huwe lijksreis. Presentatie: Ron Brandsteder. Herh 13.25 Fairy tales: The frog king. Tsjechische film van Juraj Herz. Bron: Gebaseerd op een sprookje van Hans Christian Andersen 15.00 Klasgenoten. Dit keer maakt Rien Poortvliet een reisje naar zijn schoolverleden. Pre sentatie: Koos Postema. Herh 16.10 The streets of San Francis- 17.05 Life goes on. Amerikaanse dramaserie. Afl.: Paige's mom. Herh 18.00 Zes uur nieuws 18.10 Disney Festival. Jeugdprogramma met te kenfilms, animatieseries, actieseries en het Disney- nieuws 19.00 Family matters. Amerikaanse comedyserie Half acht nieuws Weer Beverly Hills 90210. Amerikaanse serie Wedden dat. Showprogramma waarin bijzondere weddenschap pen worden afgesloten. Een aantal beroemde gas ten probeert de uitslag van de weddenschappen te voorspellen. Tenslotte sluit Rolf Wouters een spectaculaire zaalwed denschap af. Presentatie: Rolf Wouters Twilight zone. Amerikaanse dramaserie met buitengewone verha len die balanceren tussen fantasie en werkelijkheid. Afl.: One life furnished in early poverty. Een schrij ver keert terug naar de piekwaar hij is opge groeid en gaat terug in de tijd, waardoor hij opnieuw zijn jeugd beleeft Nieuws en weer Bill Ted's excellent ad venture. Amerikaanse speelfilm uit 1989 van Steven Herek Nothing lasts forever. Amerikaanse film uit 1984 van Tom Schiller 19.30 19.50 20.00 RTL5 18.00 18.25 20.05 20.35 21.25 21.30 22.00 23.00 23.30 02.55 03.25 Sport: Rosmalen Tennis/Giro d'l- talia. Live-verslag van de halve finales van het ten nistoernooi van Rosma len. Het commentaar bij de beelden wordt verzorgd door Herman Kuiphof en Jan Roelfs. Verder zijn er beelden te zien van de laatste etappe van de Ronde van Italië C.O.P.S. Cartoon Sport: Futbol Mundial. Nieuws, achtergronden en reporta ges vanuit de voetbalwe reld MASH. Amerikaanse comedyse rie. Afl.: The late Captain Pierce. Herh De Rabo Top 40. Overzicht van de veertig best verkochte singles, gebaseerd op de gegevens van de Stichting Neder landse Top 40 Studs. Amerikaanse datingshow. Presentatie: Mark DeCarlo Civil wars. Amerikaanse dramaserie over alle pijnlijke, gewone dagelijkse dingen die ge beuren als twee mensen zich realiseren dat ze niet meer met elkaar kunnen samenleven. Afl.: His ho nor's offer. Sydney verte genwoordigt een vrouw die wil scheiden van haar man, omdat die meer dan warme belangstelling heeft voor pornografie. Charlie probeert zijn cliënten diens vrouw weer bij elkaar te bren gen, maar dat loopt uit op een fiasco Weer Half tien nieuws en sport Freek de Jonge. One-man-show De esta fette van cabaratier Freek de Jonge Playboy late night. Erotisch magazine Man, woman and child. Amerikaanse speelfilm uit 1983 van Dick Richards Fever pitch. Amerikaanse dramafilm uit 1985 van Richard Brooks Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma Mciry-Lou van Steenis in Bureau Kruislaan AMSTERDAM MONIQUE BRANDT Mary-Lou van'Steenis gaat de gelederen versterken van de cast van VARA-serie Bureau Kruislaan. Op dit mo ment wordt in de studio's in Amsterdam-Noord, waar in een kantoorgebouw een geheel politiebureau is nage bouwd, een nieuwe reeks van 13 afleveringen opgeno men. De populaire actrice is daarin te zien als de jonge Anna Geerigs, die, net afgestudeerd van de politieacade mie, het moet zien te rooien met haar overwegend man nelijke collega's. De nieuwe serie is vanaf begin volgend jaar te zien. Sinds half mei wordt de eerste reeks afleve ringen wekelijks herhaald op donderdagavond. De komst van Mary-Lou van Steenis is onderdeel van de stra tegie om de serie meer body te geven. De VARA en producent Joop van den Ende waren im mers niet bijster tevreden over de kijkcijfers van het eerste sei zoen van de serie over het poli tiebureau. „We hebben Mary-Lou geno men omdat ze' de beste was voor deze rol want ze is een fan tastische actrice. Maar natuur lijk hoop je ook dat de public appeal een beetje mee zal spe len", zegt Frans Rasker, hoofd Drama bij Van den Ende Pro- dukties. Volgens VARA's eindredac teur Drama Jan Rutger Achter berg waren de afleveringen van een half uur te kort voor com plete, uitgesponnen intriges. Daarnaast kregen de kijkers slechts summiere informatie over de mens achter het uni form. „We hebben in de loop van de uitzendingen van de eer ste reeks een aantal dingen uit getest. Daaruit bleek ons dat vooral de afleveringen waarin de kijkers wat te zien kregen van de thuissituatie van de agenten, emoties opriepen." In de nieuwe reeks wordt het dus allemaal anders. De afleverin gen gaan elk 50 minuten duren en de karakters worden veel meer uitgediept. „Bureau Kruis laan wordt een zwaar onderdeel van de drama-programmering bij de VARA", aldus Achterberg. Rasker toont zich tevreden met de nieuwe weg die Bureau Kruislaan is ingeslagen, want hij gelooft nog steeds in de kracht van de serie. „De serie is tot een zekere rijpheid gekomen omdat we de tijd hebben gehad om aan de karakters te werken. We hebben veel moeten leren, maar het resultaat is ernaar: mooi drama. Elke aflevering is afgerond, al zullen enkele ver haallijnen door de hele serie lo pen. We willen dat de serie een portret geeft van de maatschap pij, zonder daarbij 'prekerig' te zijn. En juist op een politiebu reau loop je natuurlijk tegen veel zaken aan die veel mensen raken." De makers van Bureau Kruis laan streven ernaar de serie zo realistisch mogelijk te laten zijn. Daartoe bestaan contacten met een drietal vaste mensen die bij de Amsterdamse politie werken en de programmamakers van advies dienen. Rasker hoopt dat de serie mi nimaal drie tot vier jaar zal lo pen. „Langlopende dramaseries zijn voor omroepen een uitste kend middel om kijkers te bin den. De essentie van goed dra ma is: een conflict. De zaken die op een politiebureau spelen hebben allemaal met conflicten te maken. Wat dat betreft ver wacht ik dat Bureau Kruislaan het wel een paar jaar volhoudt. Qua budget en verhaallijnen is dat in elk geval mogelijk." Dertien moderne sprookjes in Zevenmijlskoffers HILVERSUM GPD De AVRO begint vandaag met een serie van dertien moderne sprookjes, genaamd De Zeven mijlskoffers. De jeugdserie is ge baseerd op de lotgevallen van vluchtelingen in Nederland en op sprookjes uit hun land van herkomst. Sjoerd Kuyper, schrij ver van Het Zakmes, bewerkte de sprookjes en schreef daarvan dertien verschillende scenario's. De serie is ingedeeld in vier drieluiken: Iran, Ghana, voor malig Joegoslavië en Vietnam. De vluchtelingen en verhalen vertellers worden gespeeld door Khaldoun Elmecky (De Trust), Ruurd de Maesschalck (RO- Theater), Dorijn Curvers (De smaak van water en Bureau Kruislaan), Esther Scheldwacht (RO-Theater) en Joep Onderdel- inden (Seth Fiona). De eerste aflevering heet Wie slaapt er, en wie niet? (Neder land 1, 18.40 uur). Elmecky speelt Ibrahim die twee jaar ge leden is gevlucht uit Iran en nog niet weet of hij in Nederland wil blijven. In het sprookje dat hij vertelt raken twee broers en een zus de weg kwijt in het bos. Ze komen in de hut van een oude vrouw terecht waar ze mogen blijven slapen. De daaropvol gende afleveringen zijn elke week te zien tot en met 3 sep tember. Onderscheidingen HILVERSUM GPD Twee Nederlandse televisiepro- dukties hebben een Rockie Award in de wacht gesleept tij dens het Banff-Television Festi val in Canada. Het zijn Ik ga naar Tahiti van Gerard Verhage in de categorie beste korte dra ma en de aflevering van de VPRO-serie Toonmeesters over de Poolse componist Henryk Görecki in de categorie best kunstdocumentaires. In totaal dongen 568 inzen dingen uit 38 landen mee, waarvan er slechts 64 waren ge nomineerd. FILMS OP TV ZATERDAG Sechs Baren mit Zwiebel (1973-CS) Ko mische jeugdfilm van Odrich Lipsky over een aardige clown die in de problemen komt als hij drie kinderen gratis het cir cus binnen laat. Met: Lubomir Lipsky en Jiri Sovak. Duitsland 3 11.00 Wir Kinder aus Bullerbü (1986-S) Kinde ren leven zich uit op het vakantiekamp, totdat er spoken opduiken. Goede film voor de jeugd van Lasse Hallström naar een boek van Astrid Lindgren. Met: Lin da Bergstn Duitsland 2 11.25 Shanghai Express 1932-USA) Derde sa menwerking tussen Mariene Dietrich en regisseur Josef von Sternberg, en hun grootste hit. Dietrich werkt in de trein die dwars door China reist vol kleurrijke passagiers. BBC 2 13.15 II Secreto dello Sparviero Nero (1961-1) Avonturenfilm van Domenico Paolella met Lex Barker ('Tarzan') en Livio Lo- renzon. Niet eenszo'n slechte Italiaanse versie van de Amerikaanse piratenfilm. Duitsland 2 13.30 The Lady Vanishes 1938-GB) Tijdens een treinreis verdwijnt een oud vrouwtje spoorloos. Twee doortastende passa giers gaan op onderzoek uit. Spannende r. Commis saris (Helmut Zierl) die het gokken in Oost-Berhjn bestrijdt loopt een oude ge liefde tegen het lijf. Duitsland 2 20.15 F/X 2 - The Deadly Art of Illusion (1991- USA) Matige thriller van Richard Fran klin waarin Bryan Brown en Brian Den- nehy als special-effectsman en privé-de- tective samen tegeh de onderwereld strijden. Alex winter en Keanu Reeves in de Amerikaanse speelfilm 'Bill Ted's excellent adventure'. (RTL 4,23.15 uur) Fair Game (1986-AUS) Een aantrekkelij ke jonge vrouw (Cassandra Delany) woont op een afgelegen boerderij Als laat ze dat niet over haar kant gaan. Re gie- Mario Andreaccchio. BBC 1 22.00 Bill and Ted's excellent Adventure 1989- USA) Komedie van Steven Herek met Keanu Reeves en Alex Winter als twee pubers die een tijdmachine gebruiken om hun geschiedemscijfers op te vijze- RTL 4 23.15 Seven Days to Noon 1950-GB) Span nende thriller van John Boulting met se- mi-documentaire-details. Professor (Barry Jones) wil dat de atoomwapen wedloop stopt, en steelt een bom om it bij te zetten. Duitsland 2 23.20 Man, Woman and Child (1983-USA) Dra- RTL 5 23.30 Mordnacht and Manhattan (1965-D) Routineuze misdaadfilm van Harald Philipp met George Nader en Heinz Weiss. Een kind is getuige van een afre kening in New York en agent Cotton Termen. 00 13 In Praise of Older Women (1977-CDN) Tom Berenger als de jonge Hongaar die valt op oudere vrouwen. Als vluchteling in Canada merkt hij dat de vrouwen daar een andere benadering gewend zijn. Re gie: George Kaczender. Duitsland 2 00.55 Nothing Lasts Forever (1984-USA) Origi nele en zeer amusante komedie van Tom Schiller ove wil vestigen. Met Zach Galligan en Lau- RTL 4 01.00 Die Liebestolle Sex-Boutique (1989-1) Een seksboutique als origineel decor voor erotische standjes in de film van Lawrence Webber. Jane Gordon en Alma Lo Moro druk doende in routineuze soft- RTL Television 0100 Fever Pitch 1985-USA) Draak van een drama over een journalist, een rol waar Ryan O'Neal wanhopig nog iets van RTL 5 01.15 His Double Life (1933-USA) Onderhou dende komedie van Arthur Hopkins naar een toneelstuk van Arnold Bennett Be roemd artiest neemt de identiteit van zijn overleden bediende aan. Met: Rol- Super Channel 04.00 SELECTIE ZATERDAG Zevenmijlskoffers Serie verhalen v e j'aar geleden ge vlucht uit Iran maar weet nog steeds niet of hij wel in Nederland mag blijven. In het sprookje raken twee broertjes en een zusje de weg in het bos kwijt. Ze ko men in een hutje van een enge oude vrouw terecht. Ze mogen blijven slapen, maar gelukkig blijft het zusje de hele nachtwakker Nederland 1 18.40 Conspiracy of silence Tweedelige Cana dese miniserie van Francis Mankiewicz, gebaseerd op een waar gebeurd verhaal. Af!. 1. Op de avond van 13 november 1971 wordt Helen Betty Osborne, een 19-jarige Indiaanse studente, door vier blanke mannen gedwongen in een auto te stappen. Omdat ze tegenstribbelt en vecht tegen haar aanranders wordt ze op bloedingen en verwondingen. Eén va de daders praat zijn mond voorbij, m niemand slaat er acht op. ledereen 'Conspiracy of Silence', een Canadese miniserie met op de foto Lee en Sandy Colgan. (Nederland 1,20.26 uur) Sonja op zaterdag Een dierentuin roept Nederland 3 bij veel mensen tegenstrijdige gevoelens op. Men vindt het vaak boeiend en zielig tegelijk. De mensen die bij Diergaarde Blijdorp werken hebben dezelfde haat liefde-verhouding met hun dierentuin. Sonja Barend praat vanavond met op passers van Blijdorp over hun werk en deze serie ziet de bé kende politievoorlichter Klaas Wilting zijn jongensdroom werkelijkheid wor den Wilting is geboren op het Drentse platteland en wilde als klem&jongen boer worden Zijn ouders verhuisden naar Amsterdam en Klaas kwam bij de kele agrarische bedrijven in Blaricum en rijdt op een trekker. Nederland 2 21.50 Hollandia Vanavond gaat Roeland Kooy mans op bezoek bij Wim Vaarzon Morel. Hij tekent en schildert al dertig jaar paarden, markten, wedstrijden, fokkers en boeren 'Hollandia' filmde hem op de renbaan 'Dumdigt' tussen jockies en de gokkers, waar hij al vele jaren vaste klant is. Nederland 1 22.47 Paradijsvogels Baron Gijsbert Duco van laatste telg uit het op drie na oudste ge slacht van Nederland. De baron probeer de het ijs bij onze huidige koningin te breken met een moppenkalender van Max Tailleur. Hierop volgde een huwe lijksaanzoek, maar koningin Beatrix koos toch voor een buitenlander. In 'Pa radijsvogels' doet hij een oproep voor een draagmoeder. Jacov Valentijn meent dat hij geen kind van zijn ouders is. Hij voelt zich een oude ziel, iemand die eerder leefde, op Lemuriè Maar zijn moeder zegt dat hij gewoon uit Hoog- BRTN1 17.50 Samsonclip 17.55 Tik tak, ani- matieserie. 18.00 Journaal. 18.10 Some mothers do 'ave 'em, comedyserie 18.40 Vlaanderen vakantieland. Toeris tische portretten 19.20 Joker- en lotto trekking. 19.25 Paardekoersen. 19.30 Journaal, sport en weerber 20.00 Fred- dytex, comedyserie. 20.35 Weekend- film: Toxic effect, ecologische thriller. 22.10 Vandaag 22.30 Sport op zater- DUITSLAND 1 11.00 Heute. 11.03 Sag die Wahrheit, spelprogramma. 11.30 Umschau. 11.40 Zu Ehren der Königin, rechtstreeks ver slag van de traditionele parade t g. v. de verjaardag van koningin Elizabeth II van Engeland vanuit Londen. 13.15 Europa- magazin. 14.00 Klassentreffen, tv-film 15.25 ARD-Ratgeber: Auto und Verkehr 16.00 Tagesschau 16.05 Dlsney-Club, kindermagazine. 17.30 Sportschau. 18.02 Progr -overz. 18.03Tagesschau- Telegramm 18.05 AR D-Wetterschau 18.10ARD voracht. 18.10Mich laust der Affe, dierenquiz. 18.40 Golden girls, serie. 19.05Tagesschau-Telegramm 19.06 Einde. 19.10 Sportschau. 19.50 Lotto-trekking. 20.00 Tagesschau. 20.15 Musikantenstadl, volksmuziek- programma. 22.10Tagesthëmen. 22.30 Das Wort zum Sonntag, overdenking 22.35 Blackout, psychologische thriller 00.10 Tagesschau 00.13 Jerry Cotton- cyclus: Mordnacht in Manhattan, speel film. 01 .35 Tagesschau 01.45 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken. 01.50 Einde DUITSLAND 2 11.00 Heute. 11.03 1 - 2 oder 3, spel programma. 11.25 Wir Kinder aus Bul lerbü, jeugdfilm. 12.55 Presseschau. 13.00 Heute. 13.05 Diese Woche, week- overz. 13.30 II secreto dello sparviero nero, avonturenfilm. 15.00 Reiselust, toeristisch magazine 15.30 Lukas Sohn, jeugdserie. 16.15 Freddy Quinn: Meme Freunde. die Artisten, circuspro gramma 16.58 Anders fernsehen 3sat. 17.00 Heute. 17.05 Landerspiegel. reg. magazine. 17.50 Moment mal. 18.05 The flying doctors, doktersserie. Aansl Guten Abend. 19.00 Heute. 19.20 Weer ber. 19.25 Walter und Nina, kortver haal. 20.15 Rotlicht, misdaadfilm. 21.45 Heute-journal. 22.00 Das aktuelle Sport-Studio. 23.20 Seven days to noon, speelfilm. 00.50 Heute 00.55 In praise of older women, speelfilm. 02.45 Einde. DUITSLAND 3 18.15 Gott und die Welt, religieus maga zine 18.45 Aktuelle Stunde, reg. maga zine 19.15 Hier und Heute unterwegs, reg. actualiteiten 19.45Tieresuchen em Zuhause, dierenmagazine 20.15 Eugen Onegin, speelfilm 22.15 West 3 aktuell. 22.25 Der Freund der Wale, na tuurfilm 23.10 Mitternachtsspitzen. 00.10 Beatclubspecial, muziekpro gramma 01.00 Nachrichten. 01.05 Nachtprogrammering. BBC 1 slag van de militaire parade t.g.v. de ver jaardag van koningin Elizabeth II 13.17 Weerber. 13.20 Grandstand, sportpro gramma 13.30 WK Voetbal: Vooruitblik met reportages. 14.00 Nieuws 14.05 Atletiek 14.30Tennis. 16.15Vervolg Atletiek 17.55 Nieuws 18.10Nieuws en weerber. 18.20 Reg nieuws en weer ber. 18.30 Pop quiz 19.00 Hit the road, actiespel. 19.40 The Paul Daniels magie show, goochelprogramma 20.30 More- cambe and Wise, serie met sketches. 21.00 That's life!, satirisch consumen tenmagazine. 21.40 Nieuws, sport en weerber. 22.00 Fair game, speelfilm 23.50 Someone's watching me, thriller. 01.25 Patti Labelle - Live in New York, concertregistratie. 02.25 Weerber. 02.30 Einde. BBC 2 13.15Shanghai Express, speelfilm. 14.35 Animal heroes, tekenfilmserie 14.40Timewith Betjeman, serie 15.30 The lady vanishes, speelfilm 17.05 Ten nis Rechtstreeks verslag 19.30 Nieuws, sport en weerber. 19.45 Trooping the colour, samenvatting van de militaire parade t.g.v. de verjaardag van koningin Elizabeth II. 21.00 Fine cut, serie reportages. 22.30 Have I got news for you, satirische nieuwsquiz. 23.00 Seinfeld, comedyserie. 23.25 La- ikprogr; CNN 11.00 Larry King 12.30 International correspondents 13.00 Travel guide 14.00 The big story 14.30 Real news for kids 15.00 Healthworks. 15.30 Money- week 16.00 Science and technology 16.30 Style. 17.00 Showbiz this week 17.30 Diplomatic licence 18.00 Earth matters. 18.30 Evans and Novak. 19.00 World business this week. 19.30 New smaker Saturday. 20.00 Healthworks. 20.30 Style. 21.00 Your money. 21.30- International correspondents. 22.30 Lou Dobbs. 01.00 Pinnacle. 01.30 On the menu. 02.00 The big story 02.30 Showbiz this week 03.00 Larry King 05.00 Capital Gang. MTV 11.00 The big picture 11.30 Yo! Raps. 13.30 First look 14.00 Summer movie madness weekend. 15.00 Movie awards 1994. 17.00 Dance. 18.00 The big pic ture 18.30 News-weekend edition. 19.00 European top 20 21.00 Unplug ged with Mariah Carey. 21.30 Unplug ged with 10.000 Maniacs. 22.00 The soul of MTV. 23.00 First look. 23.30 Live with Smashing Pumpkins. 00.00 Movie 1994. head. Tekenfilm 01 Vlugt. 04.00 Night v Beavis Butt- 0 Marijr SUPER CHANNEL notorsports. 15.00 Sport on NBC Super Channel. 16.00 Wheel to wheel, auto -en motorsportmagazine. 17.00 Formula one documentaries 17.30 This week in baseball, honkbal- magazine 18.00 Today, actualiteitenru- 21.30 Executive lifestyles, magazine. 22.00 ITN World news. 22.30 The to night show, talkshow. 23.30 Talkin' jazz, muziekmagazine. 00.00 Saturday night thriller: Au pair, erotische thriller 02.00 Classic series. Met o West. 02.30 Richard Diamond. 03.00 04.00 Saturday night clas- His double life, komedie. TV5 11.05 Objectif Europe, magazine. 11.35 Autant savoir, gevarieerd magazine. 12.00 Nieuwsflits. 12.05 Montagne, bergsportmagazine. 12.40 Weerber. 12.45 Zwitsers nieuws. 13.05 Horizons, zakenmagazine. 14.00 Reflets images d'ailleurs, magazine 15.00 Terre de foot, sportmagazine. 15.50 Correspon dence, kijkerspost 16.00 Nieuws en weerber. 16.10 Méthode Victor, cursus Frans. 16.35 Gémes en herbes, spelpro gramma 17.05 Les débrouillards, we- tensch. magazine 17.35 Francopholies, muziekprogramma 18.05 Questions pour un champion, quiz 18.30 Nieuws en weerber 19.00 Magazine Olympique, weerber. 00.30 Scoubidou, muziekprogramma. 01.30 Le monde est vous. 03.00 Terre de foot. 04.00 Horizons. 04.30 A'bon en tendeur. 04.45 Question d'argent. 05.15 Objectif Europe. 05.40 Autant savoir RTL TELEVISION 11.05 Biker mice from Mars, tekenfilm serie 11.35 X-Men, tekenfilmserie 12.00 The mighty morphin power ran gers, jeugdserie. 12.20 Harry and the Hendersons, comedyserie. 12.45 Major Dad, comedyserie. 13.15 The fresh prin ce of Bel-Air, comedyserie. 13.45 Full House, comedyserie 14.15 Step by step, comedyserie 14.45 Knight Rider, actieserie. 15.45 The A-Team, avontu renserie. 16.45 seaQuest DSV, sf-serie. 17.45 Beverly Hills, 90210, serie. 18.00 Vervolg Beverly Hills, 90210. 18.45 1 RTL aktuell. 19.15 Melrose Place, serie 20.15Sei ned sodumm, Opa, blijspel 22.00 F/X 2- The deadly art of illusion, thriller. 00.00 RTL Samstag Nacht, amusementsprogramma 01.00 Die lie bestolle Sex-Boutique, softseksfilm? 02.25 F/X 2- The deadly art of illusion. Herh. 04.15 Beverly Hills, 90210. 05.05 Tekenfilm. OPLOSSING KRUISWOORDRAADSEL fË! ■spn Ë1 Ld T<rn caaap M aQHQ uuu UUÜJ lilUU Ufcj SjQSBE ju u QBBDBBE3 u UBBB HBEH UULI LS u uuu _T| E UI Li li u P Tl R A s Tl IN K 0 M T pc 0 \L E A L TC n Ml E K T N m TvT \K TT T T N E E T E [T F E E B T E RA_ iL [jü [F T RADIO 1 leder heel uur nieuws. 11,05 TROS Ka merbreed. 12.07 TROS Aktua. 14.05 Langs de lijn, sport en muziek. 17.07 Echo. 19.04 Het geding. 20.04 Langs de lijn, sport en muziek 23.07 Met het oog op morgen. 00.04 Easy listening. 02.02 t 06.02-07.00 Van- argen. RADIO 2 leder heel uur nieuws. 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Uitgelicht. 16.04Te rug naar de toekomst 17.04 Ophef en vertier. 19.04 Voor wie niet kijken wil. 22.04 Podium van de Nederlandse lich te muziek. 23.04-24.00 The Bands. RADIO 3 leder heel uur nieuws. 12.04 Evers in het wild 14.04 Mega top 50. 17.04 Rin- keldekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 radio. 02.02-06.00 Oh, wat e RADIO 4 11.00 Kamer en suite 12.00 Platenzaak zomereditie. 14.00 Middagconcert: I Carmina Burana, Orff New London Con sort o.l.v. Philip Pickett. II. After the re quiem, Bryars. 16.00 De Nederlandse musici: Quinkvokaal ensemble 17.00 Het witte doek. 18.02 Leo Boudewijns' langspeelplaats. 19.00 Folio 1. 20.00 Nieuws. 20.02 Het avondconcert: La belle Hélène, opera van Offenbach. Zü- rich Opera Koor en Ork. o.l.v. Nikolaus Harnoncourt met sol. ca. 23.00 Folio/2. 00.00-01.00 Vier na middernacht. RADIO 5 ir heel u 11.C Meer dan een lied alleen...! 12.44 EO-Metterdaad hulpverlening. 12.45 Vragen naar de weg. 13.10 De ver andering. 13.56 EO-Metterdaad hulp verlening. 14.02 Start. 14.30 NOS Taal. 15.02 De schrijftafel. 16.02 Faros. 17.10 Radio uit 17.45 Zevende Dagsad ventisten. 18.02 De wereld zingt Gods lof. 18.51 Teksten uitleg. 19.00Homo- 20.30 Laat ons de rustdag wijden ,21.14 EO-Metterdaad hulpverlening. 21.15 Reflector. 21.35 Deze week. 22.00 Een

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 8