Het Gat van Palace is gedicht Schrijvende Lezers/Info Onaanvaardbaar gedrag WOENSDAG 1 JUNI 1994 24 CHEF ADRIAAN BRANDENBURG, 071 -356484, Op pagina 15 van het Leidsch Dagblad van \Tijdag 20 mei stond een artikel onder de kop 'longerenterreur op Leids schoolplein'. Als omwonende maak ik ernstig bezwaar tegen dit artikel: het is een belabberde vorm van overdrijving die scha de kan berokkenen aan de ver houdingen tussen ons als om wonenden en de gebruikers van het plein. Er is zeer zeker sprake van overlast en als omwonenden hebben wij de gemeente om maatregelen gevraagd. Het zou om veiligheidsredenen niet meer mogelijk moeten zijn om met fiets of brommer op het plein te rijden en het moet niet meer mogelijk zijn dat honden de zandbak gebruiken als toilet. Maar: overlast is iets heel an ders dan terreur. Er is geen sprake meer van keiharde mu ziek in de mate die hier gesug gereerd wordt, er is glas aange troffen maar de scherven vlie gen niet voortdurend in het rond, er was maar een enkele keer sprake van een vernielde ruit en van een brandje en er is geen graffiti meer, op één uit hoek van het plein na. Het ver haal is dus schandelijk overdre ven. Wie dit plein troosteloos noemt is niet zelf wezen kijken en heeft dus niet gezien hoe de Lucas van Leydenschool in sa menwerking met de gemeente het plein heeft verfraaid. Wij zijn er als omwonenden niet op uit van het plein een privé speelplek te maken. Inte gendeel. juist wij hebben er voor gepleit het plein niet volle dig af te sluiten: er is al zo wei nig speelruimte in de binnen stad. Bovendien weten wij dat van de grote groep jongeren die Hollandse Nieuwe Volgens een bericht in de krant gaat een nieuwe haring overal in het land circa drie gulden kosten (voorlopig). Overal? Blijkbaar niet in Spa kenburg. Wij waren er woens dag 24 mei. Iedereen kon de fijnste nieuwe haring krijgen voor één gulden vijf en zeventig. Wonderlijk dat een gesubisi- dieerd visbureau, dat beweert de belangen van de visserij en de vishandel te behartigen, met zo'n bericht de prijs probeert op te schroeven. In wiens belang? Ook dat van het publiek? op het plein verblijven er slechts enkelen zijn die bijvoorbeeld overlast bezorgen in het H. Geesthofje. De journalist heeft zijn werk wel erg slecht gedaan: bij om wonenden heeft hij geen enkele klacht geverifieerd, hij heeft ci taten uit onze brief aan de ge meente uit hun verband gerukt, hij heeft niet geïnformeerd of onze brief van een maand gele den al enig resultaat heeft ge had en dank zij zijn sensatie zucht lopen wij het risico van onenigheid met jongeren die zich ongetwijfeld gegriefd voe len door dit geschrijf. Van mij krijgen ze dan nog gelijk ook. Bovendien lopen wij de kans dat andere buurtbewoners ons kwalijk nemen dat wij het plein als privé-terrein proberen in te palmen. In dit verhaal vertonen slechts enkele jongeren, onaanvaard baar gedrag; de heer Koevoet is daar een van. Leiden verdient 'Gouden Eikel' Zo, dat weten we dan ook weer. De bejaarden/senioren van hui ze Roomburgh en hun bezoe kers mogen voortaan gaan lo pen. Je gelooft je eigen ogen niet, als je het stuk in de krant van zaterdag 21 mei leest. Vol gens mij maken dat mensen uit. die of niet bejaard zijn, of zelf zéér comfortabel in een auto zitten. Zo is dat! Er schijnt een speciale ver- voerskrant uit te komen, waarin 'scherpe aanbiedingen' van o.a. taxibedrijven zullen staan-. Wat fijn als je een 65+ pas hebt. en je eindelijk af bent van die dure bustarieven. Beste mensen laat 't er niet bij zitten, en vecht voor het be houd van die bus, al moet je tot aan de Koningin gaan. Leiden komt m.i. in het najaar als eer ste in aanmerking voor de 'Gou den Eikel' als het programma 'Ook dat nog' begint. Ik zal zor gen dat het artikel op tijd de programmamakers bereikt. Lei den verdient dit oprecht! Een gemeente die zo'n asociale re geling treft voor de bejaarden onderons. ZIEKENHUIZEN FOTO DICK HOGEWONING Het Gat van Palace is gedicht. Maar er liggen nog een paar probleempjes in Noordwijk. Willem Berendse, Oegstgeest. M.C.J. Bosch,- Leiderdorp. Wat een goede zaak voor onder nemend Noordwijk. Nog geen tien dagen voor Pinksteren stond het in de krant. De heer Van de Putte had toegezegd dat nog voor Pinksterzondag het Gat van Palace volledig betegeld zou zijn. En dat ook nog zonder enige concessie of toezegging van gemeentelijke zijde. Nie mand geloofde het, maar je mag zeggen wat je wilt van Van de Putte, hij heeft zich onver kort aan zijn afspraak gehou den. Voorwaar een knappe zaak, waar wethouder Salman best trots op mag zijn en die er toe mag leiden dat de Noordwijker trots op hem kan zijn. Natuurlijk heeft het lang ge duurd, veel en veel te lang. Er werd in heel Islederland over de schande van Noordwijk gespro ken. Maar als een kwestie zo heet is geweest, duurt het ken nelijk enige tijd voor het weer op een hanteerbare tempera tuur is gekomen. Met mij zal menig Noordwij ker zich hebben afgevraagd: waarom niet eerder en nu plot seling wel? Zit het hem alleen in de temperatuur of zit het hem in de nieuwe raad, in het nieu we college, of in nieuwe politie ke verhoudingen? We weten na tuurlijk dat binnen de gemeen teraad al tijdens een van de eer ste raadsvergaderingen werd aangeboden, de gemeentelijk verantwoordelijken in contact te brengen me een commissie van goede diensten waarvoor kandidaten in overvloed be schikbaar zouden zijn. Zou het dan zo gebeurd zijn, of was het al niet meer nodig? Zelf denk ik overigens dat het in werkelijkheid anders is gegaan. Als het ijzer tot op hanteerbare temperatuur is afgekoeld moet je het smeden op een kundige en dus discrete wijze, want an ders loop je het risico het hele ambachtelijke proces te versto ren en het werkstuk te vernie len. Nee, ik weet haast wel zeker dat het anders is gegaan. Onze dorpsbevolking kent vele kop stukken. Mensen met een brede blik die gemakkelijk over onze gemeentegrenzen heenkijken. Mensen met een grote bestuur lijke ervaring en ik zou mij wel sterk moeten vergissen als niet een of twee van hen hier 'met gevoel' gewerkt hebben. En zo moet het ook. De ge- meerite Noordwijk kan niet, maar hoeft ook niet om de heer Van de Putte heen. Onderne merschap en ontwikkeling van onze badplaats behoren niet primair tot de verantwoordelijk taak van de gemeente. Nee, dat is nu juist de taak van onderne mers. De gemeente dient daar entegen nu juist stimulerend en communicatief op te treden en als het even kan 'met gevoel'. Dat dit nu na lange tijd in de ze kwestie weer is gebeurd, be tekent winst voor alle partijen en brengt mij er toe mijn dank uit te spreken aan die tovenaar, initiatiefnemer of -nemers die er voor gezorgd hebben dat een slopend probleem een op z'n minst positief begin van een op lossing lijkt te hebben bereikt. En nu maar hopen dat onze gemeente-smid Salman en de ondernemende koopman Van de Putte samen in staat blijken te zijn het ijzer te smeden bin nen die korte spanne tijds dat het werkstuk op de smeedbare temperatuur is. We hebben immers nog een paar probleempjes in Noord wijk!!! Een andere ondernemer, Pieter Booij, Noordwijk. De voormalige boerderij 'Veld zicht' aan de Val- kenburgse Voor- schoterweg stamt uit 1828. Het rijks monument is al een jaar of zestig eigendom van de zelfde familie. Na een grondige reno vatie in de jaren zeventig is het pand weer zo goed als nieuw. De bin- nenboel is wel enigszins gemo derniseerd. „De oude opkamer is nu een keuken. Verder verkeert al les nog in de oude staat, zoals de bin ten, de schouw en het trapje van de gang naar de keu ken", laat mede eigenaresse M. Jongeneel weten. Onze fotograaf Wim Dijkman doorkruist dagelijks een groot deel van de streek om het nieuws voor de krant in beeld vast te leggen. Tijdens die ritten komt hij langs allerlei 'beeldige' plekjes die niet direct hot news vormen, maar het zeker waard zijn om te presenteren. ANN01894 - Het besluit van den keizer van Rusland, om zelf de benoeming van alle ambtenaren te contro leeren, getuigt van een blind vertrouwen in de verhevenheid zijner macht, maar tevens van een diep wantrouwen in zijne bureaucratie. Daar hij in een land, waar geen vrije pers béstaat en iedere vrije uiting wordt gesmoord, toch altijd door de oogen van anderen moet zien, blijft hij afhanke lijk van dezelfde ambtenaren, tegen wie de ukase is gericht. Misschien heeft de ontdekking van een nieuwen aanslag op zijn leven invloed gehad op dit besluit van den czaar. Hij heeft nu gezien, dat de ontzetting van alle vreemdelingen uit hunne ambten en betrekkingen en hunne vervanging door Russen zijn levensgevaar niet heeft vermin derd. De correspondent der „Kölnische Zeitung" te St.-Petersburg deelt mede dat ondanks de ont dekking der samenzwering te Smolensko, de le- ger-oefeningen, welke daar zouden worden ge houden, zullen doorgaan. Ook czaar Alexander blijft bij zijn voornemen om deze manoeuvres bij te wonen. - Het postkantoor alhier werd gisteren bedreigd door een ernstig gevaar, ten gevolge van een brand, welke ontstond in het daarachter gelegen pakhuis van den heer Simonis. De brand werd veroorzaakt door een paar jongens, die voetzoe kers afstaken tegen eene kar, welke beladen was met hooi. De brandweer was echter spoedig ter plaatse en bluschte den brand, voordat deze aan zienlijke schade kon aanrichten. De schade, wel ke het postkantoor leed, bepaalde zich tot het springen van een paar ruiten. - De „Residentiebode" meldt: Schijnbaar onge looflijk en toch....waarheid! Naar wij vernemen, bestaat bij een gedeelte van de leden der Nieuwe of Literaire Sociëteit - de Witte - het voornemen ernstige pogingen in het werk te stellen om den heer Piersonn, die daar als lid voorhangt, te doen deballoteeren wegens....ja dat raadt men niet uit duizend....de vermogens- en de bedrijfsbelastin gen! Al klinkt dit schijnbaar ongelooflijk, toch ver zekert men, dat de toeleg bestaat en men weet, - de ondervinding heeft het geleerd - dat ..de wit te" soms andere dan literaire verrasingen bereidt. - De pogingen van het „Witte Kruis", om aan de bewoners van Hoofddorp goed drinkwater te ver schaffen, zijn totaal mislukt. Het maken van een arthesischen put en daarna het slaan eener nortonpomp hebben geene resultaten opgele verd, zoodat men, na weken arbeid en eene uit gaaf van honderden guldens, genoodzaakt is ge worden het werk op te geven. - Door de Haagsche politie moest Dinsdag-avond ONGEVALLENDIENST BEZOEKUREN DIACONESSENHUIS (tel. 071-178178): dagelijks 14 30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. Kraam- en zwangerenafdeling. buiten de gewone bezoektijden, voor partners bovendien van 10.30-11.15 uur en van 19 45 - 21.00 uur Special Care Unit: 10.30-11.00 uur, 15.00 -15.30 uur en 19.00-19.30 uur en na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Jongerenafdeling: 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging St. Elisabeth (tel. 071-454545): Alle verpleegafdelingen met uitzondering van hartbewaking (CCU)en intensive care (IC): dagelijks van 14,30-19.30 uur. Klasse I en II ook 11 15-12.00 uur. Afdeling hartbewaking (CCU)en intensive care (IC): 14.00-14.30 uur en 19.00-19.30 uur. Spoedeisende hulp: dag en nacht geopend RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging Rijnoord (tel. 01720-63131 ):Alle afdelingen van: 14.30-19.30 uur, op vrijdag tot 18.00 Geen spoedeisende hulp meer mogelijk ACADEMISCH ZIEKENHUIS (tel. 071-269111): alle patiënten (behalve kinderen) 14.15-15.00 uur en 18.30-19.30 uur. Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 uur, 19.00-20.00 uur (Alleen Partners/echtgenoten met kinderen. Voorzwangeren: zaterdagen zondag van 10.00 tot 11.00 uur, uitsluitend voor partners/echtgenoten en eigen kinderen. Kinderafdelingen: voor ouders van opgenomen kinderen is er een ruime bezoek mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige. Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden: keel-, neus- en oorheelkunde en neurologie: 14.15-15.00 uur en 18 30-19.30 uur; oogheelkunde en heelkunde 14.15-15.00 uur en 18.30-19.00 uur. Kinderklimek: zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen: 15.15-17.00 uur; babyzaal en boxenafdeling: volgens afspraak met de hoofdverpleegkundige. BIOSCOPEN een kind van 12 jaar worden aangehouden, dat in kennelijken staat van dronkenschap op straat liep. ANNO 1969 - Nederland heeft al voor miljarden guldens aan buitenlandse investeringen en daarmee ook dui zenden arbeidsplaatsen verloren laten gaan en zal nog meer verliezen als het industriële, klimaat niet op korte termijn verandert, Wanneer niet wordt gebroken met de kruideniersmentaliteit en met de krentenwegerij die ons land in het buiten land, met name de laatste jaren, een slechte naam bezorgen en die de belangstelling van bui tenlandse ondernemingen om zich in ons land te vestigen aanzienlijk doet tanen. LEIDEN LIDO 1, 2. 3, 4 en STUDIO tel: 071 124130/133210, Steenstraat 39 LIDOl Naked Gun 33 1/3; The Final Insult al., dag. 19.00 en 2115, vr za zo woe ook 14.30. Komedie van debu tant Peter Segal en deel drie in de se rie Naked Gun van Jerry Zucker, Jim Abraham, David Zucker. Pokerface Leslie Nielsen speelt wederom in specteur Frank Drebin. de vrij onhan dige politieman. Hij is net getrouwd met Priscilla Presley. Als Drebin ter roristen gaat bestrijden, stuit hij op Anna Nicole Smith en hij begint een affaire met haar. Grappen, van zeer melig tot absurd, worden in een su perhoog tempo gemaakt. Wel wordt van de kijker verwacht dat hij goed op de hoogte is van de Amerikaanse show-en filmwereld. LIDO 2 Free Willy al.,.vrza zo woe 14.15. De 12-jarige Jesse schooiert op straat als kruimeldiefje. Als hij 's nacht graffiti kladdert op de muren van een dolfi narium, pakt de politie hem op en moet hij het dolfinarium schoon ma ken waar hij de treurige en stuurse or ka Willy ontmoet. The Pelican Brief 12 jr., dag. 18.45 en 2115. De schrijver van 'The Firm', John-Grisham, maakte in 'The Pelican brief' een ingewikkelde thril ler met een ingewikkeld plot. Bepaald niet eenvoudig te verfilmen. Regis-, seur Alan J. Pakula maakt dat je je geen moment verveelt. Julia Roberts als studente op zoek naar de waar heid achter twee moorden, Denzei Washington als journalist op zoek naar schandaal. De twee krijgen iets moois met elkaar. LIDO 3 Aladdin al., vr za zo woe 14.30. Sprookje uit de Walt Disneystudio's. Aladdin, een kruimeldiefje, weet Jas mine, de weggelopen dochter van de sultan, te redden en wordt verliefd op haar. Helaas trouwen prinsessen nu eenmaal nooit met straatjongens. Aladdin krijgt echter hulp van de Geest, een creatie van Robin Willi- Shadowlandsal., dag. 18.45,21.15. Drama van Richard Attenborough ge baseerd op de waar gebeurde liefdes geschiedenis van de Britse schrijver C.S. Lewis en de Amerikaanse dichte res Joy Gresham. Intellectueel Antho ny Hopkins (Lewis) leidt een nogal af geschermd leven waarin geen plaats is voor emotionele onrust. Hij trouwt met de gescheiden Debra Winger (Gresham) om naar aan een verblijfs vergunning te helpen. Voor de liefde is bij Hopkins nog steeds geen plaats totdat zijn vrouw ziek wordt. LIDO 4 Look who's talking now al., vr za zo woe 14.30 en 18.45, do di alleen 18.45. Komedie van Tom Rope- slewski. In de vorige twee delen ver kondigden babies, peuters en kleu ters luid en duidelijk hun mening. Ditmaal hebben de honden het voor het zeggen. John Travolta en Kirstie Alley zijn te zien. Danny de Vito en Diana Keaton lenen hun stem aan de In the name of the Father 12 jr.dag. 20.45. Van Jim Sheridan die zich ba seerde op de autobiografie van de Ier Gerry Conlon, één van de Guildford Four die 15 jaar onschuldig gevangen zat in een Britse cel. Hoofdrolspeler Daniel Day-Lewis wordt in Londen op gepakt omdat hij voor de IRA een pub zou hebben opgeblazen. Met een hoop, ook verbaal, geweld wordt hem een bekentenis ontlokt en hij ver dwijnt met zijn vader (Pete Post- lethwaite) hij achter de tralies. Daar verandert Day-Lewis van rondlümme- lend straatschoffie in een felle acti- STUDIO Intersection 12 jr., dag. 19.00, 21.15, vr za zo woe ook 14.30. Van Mark Rydell. Architect Richard Gere komt keihard aanscheuren in zijn zil veren Mercedes als zijn weg plots ver sperd blijkt door een gestrande bus. In een flits ziet Gere zijn leven aan hem voorbij vliegen. Terwijl beelden van zijn wat stijve vrouw (Sharon Sto ne), zijn dochtertje en zijn spannende vriendin (Lolita Davidovich) over zijn netvlies flitsen, beseft hij dat hij moet kiezen. LUXOR tel: 071-121239, Stationsweg 19 Schindler'sList 12 jr., dag. 20.00, zo ook 14.00. Steven Spielberg ver filmde het gelijknamige boek'van Thomas Keneally. Liam Neeson is Os kar Schmdler, een charmante levens genieter en zakenman. Samen met zijn boekhouder Ben Kmgsley houdt hij spotgoedkoop met joods personeel een fabriek draaiende. Van oorlogs profiteur verandert hij in mensenred- TRIANON tel: 071-123875. Breestraat 31 W tweede speelfilm van Frouke Fokke- ma waarin de liefde wederom mets dan rampspoed brengt. Varend in een boot leest een vrouw twee mannnen voor uit haar boek 'Wildgroei', ge schreven na afloop van een hevige re latie. Het heden gaat over in het ver leden en brengt in beeld wat net werd verteld. Met Thorn Hoffman, Hilde van Mieghem en Ellen ten Damme. KIJKHUIS tel: 071-1429895, Vrou wenkerksteeg 10 Lifetimes do t/m woe 19.30,21.45. Van Zhang Yimou met Gong Li gesitu eerd in China tijdens het opkomend communisme en hoe de gemiddelde Chinees zich daar doorheen slaat. Vacas do t/m zo 29 20.00, 22.15 Absurd en visueel spektakel van Julio Medem waarin koeien voor laffe men sen staan en boomstammen voor krachtige personages. Fiorille ma 20.00, 22.15. Paolo en Vittorio Taviam wertellen het verhaal van een vervloekte, schatrijke familie die op onrechtmatige manier aan haar geld is gekomen. Twin Peaks: Fire walk with me di 20.00. Wie Laura Palmer vermoordde is inmiddels bekend uit de tv-serie. David Lynch toont hier de laatste ze ven dagen voor haar dood. Trois couleurs: blue woe 20.00, 22.15. Psychodrama van Krzystof Kieslovski waarin Juliette Binoche na het verongelukken van man en kind plotseling alle vrijheid heeft. LVC tel: 071-146449, Breestraat 66 Sex Madness en Reefer Madness do t/m za, 20.45. Voorlichtingsfilms van de Amerikaanse overheid in de jaren dertig komen nu erg komisch over. Xtel: 071-123568, Haarlemmerstraat 52 'Amor No' do 20.30. Jack Jansen laat aan de hand van absurde sterfgeval len zien hoe Chilenen omgaan met de dood. Salaam Bombay vr 20.30. Debuut van.Mira Nair overeen arm jongetje dat zijn kostje' bij elkaar scharrelt met het rondbrengen van thee in een ros se buurt in Bombay. ALPHEN AAN DEN RIJN EUROCINEMA tel: 01720-20800, Van Boetzelaerstraat 6 EURO 1 Naked Gun 33 1/3; The Final Insult al., dag. 18.45, 21.00, za zo woe ook 13.45, zo ook 16.15. EURO 2 Schindler'sList 12 jr., dag. 20.15, zo ook 16.00. Aladdin Ned. gesproken, al., za zo woe 14.00. EURO 3 Look Who's Talking Now al., dag. 18.45, za zo woe ook 13.45, zo ook 16.15. Cool Runnings al., dag. 21.30. Ko medie van Jon Turteltaub. Vier zwarte atleten van Jamaica die nog nooit sneeuw hebben gezien doen mee als bobslee-team aan de Olympische Spelen. De onlangs overleden John Candy speelt de rol van hun aan lager wal geraakte coach. EURO 4 The Peiican Brief 12 jr., dag. 18.30, 21.15, zo ook 16.00. Free Willy al., za zo woe 13.30. VOORSCHOTEN KINDERBIOSCOOP CC tel: 071- 614354, Prinses Marijkelaan 4 Aladdin Ned. gesproken, al., za zo woe 14.00. Sister Act II al., za zo woe 15.30. Ko medie van Bill Duke. In deel één dook Whoopi Goldberg onder in een kloos ter om aan een stel gangsters te ont komen. Ditmaal trekt ze het habijt aan om op verzoek van een aantal nonnen een school van de ondergang te redden. Goldberg wordt muziekle rares en weet van een uitgebluste klas weer een swingend stel leerlin gen te maken. DEN HAAG ASTA 1. tel: 070-3463500, Spui 27. The Lookout 16 jr.", dag. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. ASTA 2. Intersection 12 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ASTA 3. The Pelican Brief 12 jr., dag. 13.15, 16.30, 20.15 BABYLON 1, tel. 070-3471656, naast Centraal Station. Life Times 12 jr. dag. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. BABY LON 2, Shadowlands al., dag. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. BABYLON 3. Short Cuts 16 jr., dag. 14.00, 20.00. The Secret Garden al., dag. 13.15, 16.00. CINEAC 1/2/3, wegens verbouwing ge- METROPOLE 1 tel. 070-3456756, Car negielaan 15. Schindler's List 12 jr., dag. 14.00, 20.00. METROPOLE 2 Na ked Gun 33 1/3; The Final Insult al., dag. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. ME TROPOLE 3 Look Who's Talking Now! al., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21,30. METROPOLE 4 Philadelphia al., dag. 18.45,21.30. do vr madiook 13.15, 16.00. Free Willy al., za zo ma wo 13.15, 16.00. METROPOLE 5 Cool Runningsal., dag. 18.45, 21.30, do vr ma di ook 13.15, 16.00; Aladdin al., za zo wo 13.15, 16.00. ODEON 1 tel. 070- 3462400/3462401. Herengracht 13. Naked Gun 33 1/3; The Final Insult al., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ODEON 2 The Fear Inside al., dag. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. ODEON 3 Mrs Doubtfire al., dag. 13 15, 16.00, 18.45, 21.30. ODEON 4 Riksbioscoop: The House of the Spirits 16 jr., dag. 11.45, 14.45. 17.45,20.45. HAAGS FILMHUIS tel. 070-3656030, Spui 191. Zaal I The Puppetmaster 16 jr., dag. 19.30. LaVtrdilla Roja 16 jr., dag. 22.00, zo woe ook 14.00. Zaal II Sneak preview 16 jr., dag. 19.30, ma 22.00. Bad Boy Bubby 16 jr., dag 19.30, do vrwoe ook 16.15. Vacas dag. (beh. za ma) 21.45, zo woe ook 16.15. Trois Couleurs: Blanc 16 jr., do vr zo wo 16.15 Zaal III l'Année Dernière Ma- rienbad 16 jr., dag. 19.30, zo ook 16.15.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 24