Den Haag verliest in blessuretijd Messcherp Alphense Boys knokt zich veilig Arbiter maakt van Velo - Lugdunum een klucht Sport Dubbel voor Anderlecht Huzarenstukje van vrouwen Ter Leede TA VV en WDS houdef elkaar in evenwicht Koudekerk heeft niets aan overwinning op Woubrugg DINSDAG 24 MEI 1994 Na de titel heeft Anderlecht ook de beker van België ge wonnen. In de finale, zon dag gespeeld in Luik. werd Club Brugge met 2-0 versla gen. Versavel en de door PSV begeerde Nilis maak ten de doelpunten. De ploegen vochten op het veld van Standard een fel duel uit. Vooraf was ge vreesd dat de benen zou den worden gespaard met het oog op de naderende wereldtitelstrijd. Op het veld stonden maar liefst dertien spelers die een dag later met bondscoach Van Himst de voorbereiding op het WK startten. Eén belangrijke interna tional ontbrak Degryse van Anderlecht was geschorst De rest van het korps van Van Himst. in de eerste ronde van de eindronde in de Verenigde Staten tegen stander van Nederland, doorstond het duel zonder noemenswaardige fysieke problemen. De wedstrijd haalde het niet bij de vorige finale tus sen Club en .Anderlecht, ge speeld in 1977. In de Heizei van Brussel verloor An derlecht met 4-3, na met 3- 0 te hebben voorgestaan. Coach van Club was des tijds Ernst Happel. In het duel van de Eerste Pinkster dag drong Club wel vaak aan. maar ontbrak voor het doel van De Wilde de scherpte. Versavel opende kort voor de rust de score. Pas na de hervatting leverde het overwicht van Club Brugge een treffer op, die echter werd afgekeurd. Scheids rechter Schellings had de scorende Staelens zien du wen. Het uitblinkende duo Versavel/Nilis besliste daar na het duel. Versavel be reidde voor, Nilis werkte af. Benfïca Benfica staat op het punt voor de 27e keer kampioen van Portugal te worden. Na de winst op Uniao%(l-0) is het verschil met achtervol ger Sporting vijf punten ge worden. Er zijn nog diie duels te gaan. Sporting verspeelde zijn laatste kansen door reeds vrijdag te verliezen bij Fun- chal. De formatie uit Lissa bon speelde voor de laatste keer met Stan Valckx. Porto verdrong Sporting zelfs van de tweede plaats, door te winnen van Boavista (1-0). Telstar weigert zich te laten kennen als programmavul ling in de nacompetitie. De ploeg behaalde maandag in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag de eerste twee punten: 1-0, door een doelpunt van Oostrom in blessure tijd. Halverwege de nacompetitie in poule A zijn alle ploegen nog in beeld voor de eredivisie. VELSEN «ANP Den Haag was op sportpark Schoonenberg de technisch be tere ploeg, met de betere kan sen. „Maar te hooghartig." De meeste dreiging ontstond uit de vrije trappen van Van der Laan. De Haagse aanvoerder/topsco rer had grimmige duels met Te- weden, die hem achter de rug van scheidsrechter Uilenberg zelfs met een sinaasappel beko- In de tweede helft had Telstar geen ontzag meer voor de Haagse druk. In de slotfase kreeg de thuisclub veel ruimte. Invaller De Roode botst op Stam, de Leidenaar (ex-Den Haag) strompelde met angst voor. gescheurde kniebanden van het veld. Plug, Smak en De Zeeuw. Oostrom leverde een waar schuwingsschot dat doelman Stam tegen de lat zag eindigen. Hoop en Simons misten de juis te richting. In de slotminuut was Oostrom, op aangeven van Hoop, alsnog matchwinnaar. RKC-AZ RKC en AZ werken toe naar een spannende ontknoping in groep A van de nacompetitie. De Waal wijkers, afgelopen seizoen eredivisie, wonnen thuis met 4- 1 van de Alkmaarders, deelne mer in de eerste divisie met ho gere ambities. Halverwege het extraatje is het aantal punten gelijk (vier), het doelsaldo bijna: 10-5 voor AZ, 9-5 voor RKC. AZ was tenminste gelijkwaar dig, nam een voorsprong door Van Dam. Na de treffers van Boogers, tegenstander Wijker was volstrekt kansloos in de duels, kreeg Inia kort voor rust de rode kaart na vasthouden van Van Aerde. Met tien man was AZ kansloos. Later, nadat al twee AZ-spe- lers waren gewisseld, verdraaide Snijders zijn knie zodat de ploeg in feite met negen frisse krach ten acteerde. Na fraaie combi naties scoorden Van Bronck- horst en Van Aerde: 4-1. VVV- NEC NEC houdt de eredivisie recht in het vizier. De Nijmeegse club won maandagavond ook de derde wedstrijd in Groep B van de nacompetitie. Het moedige VW werd met 2-1 verslagen. Aanvalsleiders Lok, die in de openingswedstrijd tegen De Graafschap (4-0) al drie keer scoorde, was met twee treffers opnieuw de belangrijkste man bij NEC. De succesvolle ploeg van trainer Jan Pruijn kan in de komende thuiswedstrijden tegen VW en Heracles de nakende promotie naar het hoogste niveau veilig stellen. VW is bijna eredivisie club af. Slechts een wonder kan de Limburgers nog voor degra datie behoeden. NEC liet zich aanvankelijk af schrikken door het agressieve spel van de Limburgers, die het zonder aanvoerder Hanssen (geschorst) en topschutter Graef (ziek) moesten stellen. Veel per soonlijke duels gingen puur op kracht verloren. Pas na een mi nuut of tien meldde NEC zich bij doelman Roox. Vleugelspits Dekker liet kort na elkaar twee goede kansen liggen. In de negentiende minuut was het toch raak. Loopwonder Kooistra slalomde door de de fensie en gaf een perfecte voor zet op Lok. De stevige centrum spits, in de eerste divisie goed voor negentien treffers, kopte hard in, 0-1. Na de pauze bleef VW strijd lustig. Kooistra presteerde het om in riante positie met alle tijd van de wereld de bal onbehol pen tegen Roox aan te schieten. Die pijnlijke misser in de 51e minuut was het begin van een kort maar hevig offensief van VW. Jay Driessen beloonde de sterke fase van zijn ploeg met de gelijkmaker na een fout van Van Wanrooy. VW leek door te drukken, maar dank zij een prachtige kopbal van opnieuw Lok trok NEC het enerverende duel alsnog naar zich toe. Leidse club vrijwel kansloos in nacompetitie WATERINGEN WILLEM SPIERDUK Ook een scheidsrechter kan zijn dag niet hebben. Wat scheidsrechter Sheonbarsing echter presteerde bij het nacompetitie-duel tussen Velo en Lugdunum (3-2 voor de thuisclub) had echter niets met een 'mindere dag' te maken. Deze arbiter bleek helemaal niets van het voet balspel te begrijpen. Het was allemaal nog niet eens in het nadeel van Lugdunum. De Leidse ploeg kreeg in de tweede helft door een serie onbegrijpelijke beslissingen van de scheidsrechter zelfs nog uitzicht op een gelijk spel. Vrijwel elk duel om de bal werd door de arbiter afgeflo ten. Vooral Velo kon in de ogen van Sheonbarsing hele maal niets goed doen, al claimde Lugdunum dat bij de eerste treffer van de thuisploeg een Leidse verdediger onreglementair opzij werd gezet. Dieptepunt in het op treden van deze leidsman (of hoogtepunt voor de 'la chers' onder het publiek) speelde zich na 20 minuten in de tweede helft af. De spits van Velo, Sven van Velzen, was doorgebroken in het strafschopgebied van Lugdunum. Ron van der Weijden legde de aanvaller neer, scheidsrechter Sheonbarsing floot en de grens rechter rende naar de achterlijn om zich voor een straf schop op te stellen. Vrije trap voor Lugdunum, was echter de beslissing van de arbiter. Een aanval later kreeg Lugdunum een corner. De Leidse aanvoerder, Cees van Tongeren, liep een verde diger van Velo in de rug, struikeldeen kreeg een strafschop. Lugdunum kwam door die penalty op 2-1 en kreeg warempel nog uitzicht op een gelijkspel. Voor al ook omdat, nadat Velo op 3-1 was gekomen, de Leid se ploeg enkele minuten later de achterstand opnieuw verkleinde. In de slotfase kreeg Cees van Tongeren zelfs een voortreffelijke kans op de gelijkmaker. Hij schoot goed in, maar de doelman van Velo, Amo Gerritse, had een onwaarschijnlijke redding in huis. Met een gelijkspel zou Lugdunum ook te veel gekre gen hebben. Vooral in de eerste helft opereerde een deel van de ploeg veel te mat. Trainer Ferry Nijhuis be greep het niet. „We hebben de nacompetitie echt als een toetje opgevat, als een extraatje. Zenuwachtig hoef den we daarom niet te zijn. We wilden hier het eigen spelletje op de mat leggen. Maar in de eerste helft speelden we niet zo fanatiek als Velo." De tweede helft ging Lugdunum aanmerkelijk feller van start. Nijhuis: „We hebben hier in de competitie ook een 2-0 achterstand weggewerkt. Je kon merken dat Velo zenuwachtig werd toen we terugkwamen." Door de 3-2 nederlaag was de kans op promotie voor de Leidse ploeg aanmerkelijk verkleind. Die kansen werd er op Tweede Pinksterdag niet gro ter op ondanks een 7-2 overwinning op Lens. Na de af straffing in de Kikkerpolder lijkt het onwaarschijnlijk dat Lens volgende week Velo klopt en daarmee Lugdunum verder helpt in de nacompetitie. Groot verschil met zaterdag was dat de Leidenaars nu wel over Edwin Verhoogt en Harm de Vos beschik ten. Zij waren tegen Lens gezamelijk goed voor vijf doelpunten. De Vos was zaterdag geschorst. Verhoogt had een 30-jarig bruilofstfeestje van zijn schoonouders. Trainer Nijhuis kon na de 7-2 van maandag nog steeds niet begrijpen dat Verhoogt was weggebleven. „Als het nou het 25-jarig huwelijksfeest was geweest. En dan nog vraag ik me af of je niet gewoon kan komen. Het ontbreken van Verhoogt was zaterdag erg belangrijk." Velo - Lugdunum 3-2 (1-0) 25 Van Velzen 1-0, 53 Henny Duijnes- tein 2-0, 68 Van Tongeren 2-1 (strafschop), 78 Bulo 3-1, 83 Marcel Prins 3-2. Scheidsrechter Sheonbarsing. Toeschouwers 400. Lugdunum: IJzendoorn; Van Tongeren, Van As, De Rooy (Van Evk), Brussee; Van der Weijden, De Roo, Marcel Prins, Redel, Van Berkel, Michel Prins. Lugdunum - Lens 7-2 (2-1) 3 Apontoweil 0-1. 16 Verhoogt 1-1, 39 Verhoogt 2-1, 59 De Vos 3-1, 63 Van Eyk 4-1, 67 Redel 5-1. 83 Roos 5-2,85 De Vos 6-2,87 De Vos 7-2. Scheidsrechter: Haak. Toeschou wers 500. Lugdunum: IJzendoorn; Van Tongeren, Van As, De Roo, Brussee: Redel, Verhoogt, Marcel Prins, Van Eyk (Onstenk)De Vos, Van Ber kel (Michel Prins). VOORBURG/ALPHEN AAN DEN RUN NICK VERWOERD Alphense Boys kreeg in het Pinksterweekeinde de geest. De in ernstige degradatienood ver kerende roodwitten knokten zo wel zaterdag tegen koploper To- negido als gisteren tegen mede degradatiekandidaat UW voor elke meter en die instelling werd be-loond. In Voorburg boekte het keurkorps van Paul Bahlmann een verdienstelijke remise (0-0) en op De Bijlen ging UW voor de bijl: 3-0. Al phense Boys blijft dus hoofd klasser. De Alphenaren, zonder de ge kwetsten Peter Gerse en Peter Ouwerkerk, speelden zaterdag avond taktisch zeer sterk tegen Tonegido. Libero Gerard Schultz, bij wie de opbouw meestal begint, werd steeds hinderlijk voor de voeten gelo pen door een Alphense spits, terwijl de aanvallende midden velder Ed van der Star en de naar Sparta vertrekkende schut ter Arie van der Padt geen centi meter ruimte kregen van de er lustig op los schoffelende Ed Laros en Mark Feldmann. En als Van der Star en Van der Padt er dan eens in slaagden zich te ontdoen van hun man dekkers, bleek de rugdekking prima verzorgd. En zo had To negido het knap moeilijk met de Alphense strijdwijze en kwam het geen moment aan het eigen spelletje toe. „lphense Boys heeft verdedigend in orga nisatorisch opzicht heel goed gespeeld", complimenteerde Tonegido-trainer John Karelse de opponent. De oefenmeester had geen moeite met de vele overtredingen die de in de duels messcherpe roodwitten begin gen. „Zij speelden om zich te handhaven. Logisch dat je dan op het randje speelt." Omdat arbiter Van Eijk cou lant leidde, mocht er zaterdag veel in Voorburg. Ook daardoor kwamen Van der Star en Van der Padt nauwelijks aan voet- Alphense Boys viert feest om de derde treffer en de handhaving in de hoofdklasse. ballen toe. Het veldoverwicht dat Tonegido desondanks de hele wedstrijd bezat leverde al leen wat rommelige momenten op voor het doel van Johan Garrelfs. De door Koos van Zoest prima geleide defensie stond de koploper niet één uit gespeelde kans toe. Die kreeg het op de tegenstoot loerende Alphense Boys wel. Ed Laros' voorzet raakte de lat, een pegel van Sander Beuk teisterde de kruising en Pieter van Zoest was tot driemaal toe dichtbij een treffer. Paul Bahlmann na afloop: „We scoren beroerd dit seizoen, ook nu weer, maar voor het overige ging het goed. De orga nisatie stond als een huis, de af spraken werden nagekomen en eindelijk stond er weer eens een vechtploeg." Met een voorsprong van één punt op Aalsmeer begon de Bahlmann-brigade, zonder Ed Laros (enkelblessure) en Ou werkerk, aan de ontmoeting met UW, dat zelf nog een punt nodig had om veilig te zijn. Het werd een echt degradatieduel met heel veel overtredingen en weinig goed voetbal. Echt grof werd het echter niet. Mede dankzij arbiter Vink, die overal met z'n neus bovenop stond. De leidsman slingerde drie Utrechtenaren en één Boys speler op de bon: Marco Pari- nussa. De man, die volgens Bahl- FOTO BEN DE BRUYN mann de kar de laatste weken heeft getrokken, zag daardoor zijn tegoed aan door schorsing te missen wedstrijden oplopen tot zes. Daar begint-ie dus vol gend seizoen mee. Par had het wel over voor het lijfsbehoud, zoals de hele Alphense ploeg ook tegen UW weer een beziel de indruk maakte. „Zij konden het blijkbaar wel opbrengen om tweemaal in een weekend scherp te zijn. Wij niet", meen de UW-trainer Jan. Verkaik. CHEF* WILLEM SPIERDIJK. 071-356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071-3; De wedstrijd begon voor Al phense Boys ongelukkig. Peter Gerse viel al in de zevende mi nuut uit. Het ging niet met zijn hamstringblessure. Patrick van der Voom verving hem. Lange tijd hielden de ploegen elkaar in evenwicht, maar vlak voor rust kwam de thuisploeg uit een vrije trap op voorsprong. Net buiten het strafschopgebied tik te Parinussa breed op Koos van Zoest, die langs de verkeerd op gestelde muur in de beneden hoek knalde: 1-0. Net na rust volgde de tweede opdoffer voor UW. Youssef Talha maakte hands in het eigen strafschop gebied, waarna Sander Beuk vanaf elf meter geen pardon kende: 2-0. Alphense Boys con troleerde de wedstrijd daarna probleemloos en wist via Pieter van Zoest zelfs nog naar 3-0 uit te lopen. Zijn laatste competi tietreffer voor de Boys. Hij gaat, net als neef Koos, terug naar Esto. Althans, volgens de Van Zoesten zelf. Bahlmann wil eerst nog eens met ze praten. Johan Garrelfs (naar RKC?) en Peter Gerse - hij stopt - zullen komend seizoen eveneens ont breken. „Onze selectie wordt volgend jaar aangevuld met een vijftal nieuwe spelers en weer met Frank Bakker. We zullen mentaal sterker zijn. Dat kan niet anders als je door een pe riode als deze heen weet te ko men", sprak Bahlmann zich Promotie naar eredivisie op valreep elij !gU DEVENTER RON HOOGENDAM MEDEWERKER Sassenheim is ook volgend seizoen verzekerd van topvoetba n !j Bij de vrouwen van Ter Leede wel te verstaan. Want op he^ errein van Puck in Deventer wonnen de volgelingen van trai :p ner Albert van der Berg de hectische beslissingswedstrijd te gen HZW uit Hoogeveen met 2-1 en maakten derhalve op valreep de bevrijdende stap richting de komend seizoen ge formeerde eredivisie. Het was invalster Annet Beerendonk di drie minuten voor het verstrijken van de tweede verlengin de beslissende treffer aantekende. Albert van der Berg had zaterdag een dubbele baan. D Sassenheimse trainer moest namelijk met 'zijn' Leidsch Boys een (naderhand verloren) nacompetitieduel tegen Bei nardus afwerken. En zodoende vertrok hij samen met de vei zorgster van Bernardus 20 minuten voor het verstrijken v de officiële speeltijd met spoed naar Hazerswoude. Onderwe f( bij een benzinestation belde de dubbelcoach naar Devente voor de uitslag. Bij het vernemen van de 2-1 triomf sprong h 0r samen met de verzorgster van blijdschap bijkans een gat i 5e het plafond. si< Van der Berg zou Van der Berg niet zijn om ook voormali yc trainster Carla Scherpenzeel- zij werd een maand gelede wegens botsingen met diverse speelsters aan de kant geze deelgenoot te maken van het behaalde succes. „Hoewel vervelende dingen gebeurd zijn is het ook haar verdienste g( weest. Ze heeft zeker iets bijgedragen", vindt Van der I Ihi Maar dat geldt evenzeer voor de 22-jarige Nathalie Geeri 5 De Haarlemse smaakmaakster vloog in twee maanden 1r drie keer over uit de Verenigde Saten -zij volgt in Ne tri Hampshire een studie toeristisch management- om ploeg te helpen aan een ticket voor de eredivisie. Met succejbc „Ik zou eigenlijk pas 23 mei komen, maar toen ik gebeld wei di door de meiden dat we nog een kans hadden ben ik een wee 0r eerder gekomen", aldus globetrotter Geeris. Het uiteindelijke succes heeft trouwens aan een zijde draadje gehangen. Want vorige week verloor HZW verrai send met 3-0 van MKV'29 en zodoende rolde er voor T< Leede een beslissingswedstrijd uit de bus. De supportersbus was snel gevuld met vrolijk uitgedosi J Sassenheimse fans. Met roodgele petten en dito vlaggen n\U men zij plaats achter het HZW-doel waar men het nodij 'vuurwerk' verwachtte. Maar de meegereisde fans moesten daarop lang wachtel Heel lang. In de eerste helft waren het de Hoogeveense vroif wen die met een gezond portie agressie het spel bepaaldeif Ter Leede liep daardoor achter de feiten aan. De ploeg va Van der Berg strooide met foute passes en kwam inderdaa moeilijk in zijn spel. De emoties liepen hoog op toen linkj back Karin Goldstein niet alert reageerde waardoor de HZ" speelster De Jong doelvrouw Broekhout kon verschalken. I Sassenheimse vrouwen gingen daarop in de aanval en leidde tot een kopbal op de lat van Geeris („Ik telde hem al"] Hoewel Els Schoon pal voor rust vanaf de penaltystip faali bleef het vertrouwen op een goede afloop in het Ter Leed) kamp overeind. Na de pauze wisselde Van der Berg Goldstei en uitblinkster Man' van Leeuwen van backpositie. Het blee een gouden greep. Ter Leede was ineens agressiever en do^ minanter, het wachten was op de gelijkmaker. Die kwam itc de 70ste minuut via een kopbal van Geeris, na een uitsteker^ de vrije trap van de hardwerkende Margriet Limbeek. |n Ter Leede kon de zenuwslopende strijd echter niet eerdde beslissen omdat de Hoogeveense poortwachtster in goed vorm stak.' Dat bewees zij ook in de eerste verlenging waari de roodgelen legio kansen kregen met onder andere eeDE schot op de paal van Geeris („Ik kon van vermoeidheid niflE meer lopen"). Pas diep in de tweede verlenging kreeg Te Leede op het goed bespeelbare veld de terechte beloniijf voor het overwicht. De ploeg toen allang onder leiding vai Frank van Dam zag international Limbeek drie vrouwen h*el Deventer bos insturen waarna haar schot in de rebound vin Beerendonk een succesvol vervolg kreeg. Na zeven jaren ofd het hoogste niveau plakt de hoogstwaarschijnlijk in tact blify vende Sassenheimse trots er dus nog minimaal een jaart^t aan vast. Eind goed al goed. pn Ter Leede - HZW 2-1 na verlenging (1-1, 0-1) 35. De Jong 0-1, 69. Geff ris 1 -1117. Beerendonk 2-1 Scheidsrechter: De Goede. jo Ter Leede: Broekhout; Goldstein (Roem), Schoon, Schoonoord, V^r Leeuwen, Limbeek, Van der Ploeg, Van Nobelen, Van Ginhoven, Geen Van Beek (Beerendonk) P* fa 1 LEIDEN RUUD PATTIAPON TAW en WDS hebben de be slissing wie uit de vierde klasse B (zaterdag) moet afdalen een halve week uitgesteld. De beide kemphanen hielden elkaar in de reguliere speeltijd in evenwicht (1-1) en kwamen er in de ver lenging ook al niet uit. Dat bete kent dat de ploegen morgen op het terrein van Rohda'76 op nieuw moeten aantreden. In dien er weer een gelijkspel uit rolt dan zal het doelsaldo van de competitie bepalend zijn. En dat is iii het voordeel van TAW. TAW - WDS 1-1 (1-1) 30. De Koning 0-1, 41. Kees Hoogenes 1-1 (pen.). Scheidsrechter: Elswijk. Toeschouwers: 500. Geel: Aartman en Klein (beiden Het was een duel op het schl st van de snede. Dick Treur! er over meepraten. In hetj begin van het duel verlóo; ongelukkige TAW'er liefst voortanden waardoor hij vg tijdig het veld moest veria De krachtvoetballers van kwamen op voorsprong el ken die tegen het jeu® TAW eenvoudig te kunnen! dedigen. Een buiteling van Klein leverde evenwel een s£ schop voor TAW en protej van WDS op. Die hielpen Vanaf elf meter bewerkstel!] Kees Hoogenes de gelijkmi en naar later bleek, ook de kansing. LEIDEN RUUD PATTIAPON Tonegido - Alphense Boys 0-0. Scheidsrechter: Van Eijk. Toeschou wers: 750. Geel: Pieter van Zoest (Al phense Boys), De Konink en Van Mei zen (Tonegido). Alphense Boys: Garrelfs; Laros, Feld mann, Koos van Zoest, Van Dijk; De Jong, Van der Laan, Parindssa, Macnack; Beuk. Pieter van Zoest (Van der Voom). Alphense Boys - UW 3-0 (1-0). 37. Koos van Zoest 1-0, 51. Beuk 2-0, 69. Pieter van Zoest 3-0. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers; 800. Geel: Pari nussa (Alphense Boys), Talha, Melis en Toonen (UW). Alphense Boys: Garrelfs; Marcel de Jong, Feldmann, Koos van.Zoest, Van Dijk; Parinussa, Van der I^an, Gerse (Van der Voorn), Macnack; Beuk (René de Jong), Pieter van Zoest. Koudekerk heeft er nog alles aan gedaan om de minieme kan1 promotie te pakken. Woubrugge, al lang en breed uitgeschal was daarbij het, licht tegenstribbelende slachtoffer. De 5-11 bleek uiteindelijk weinig zin te hebben, want LFC had in Lei dorp geen enkele fout gemaakt. Koudekerk - Woubrugge 5-1 (1-0) 7. Nieuwenburg 1-0, 47. Van de Weterih 1, 50. Van Diggele 2-1, 70. Paling 3-1, 80. Paling4-1. 85. Gordijn 5-1. Scheids ter: Van den Dop. Toeschouwers: 500. Geel: Gordijn (Koudekerk). Na de snelle openingstreffer mocht Koudekerk nog een klein uur de toon aangeven maar toen bleek Woubrugge zo waar t het heft in handen te nemen. De tegentreffer schudde de thuis echter wel wakker waarna het aan het doelsaldo ging werken. J wel de marge, nodig bij een eventuele nederlaag van LFC, werd haald, bleek die toch tekort te schieten. Het enige winstpuntje Koudekerk eraan overhield was het debuut van Ard Potman, was meer dan bevr edigend.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 16