Het aandeel KPN wil je niet missen Heeft u een bank? Het aandeel KPN is voor iedereen weggelegd. Begin juni is het zover: KPN gaat naar de beurs. De Staat verkoopt een deel van zijn aandelen. Dan kunt ook u aandeelhouder worden van een van de toonaangevende onderne mingen die ons land rijk is: Koninklijke PTT Nederland. De beursintroductie is voor iedereen interessant en speciaal voor particuliere beleggers is zij toegankelijk en aantrekkelijk gemaakt. U kunt net zoveel aandelen aanvragen als u wilt. Er geldt tjeen minimum of maximum waarvoor u kunt inschrijven. Of u daadwerkelijk het aantal aandelen krijgt toegewezen waarvoor u heeft ingeschreven, hangt af van verschil lende factoren waaronder de vraag. Maar u krijgt in ieder geval aandelen toegewezen. Bovendien is er besloten om particuliere beleggers een eenmalige introductiekorting te geven. Circa 5% korting over de officiële aankoopprijs van de toegewezen aandelen, tot een maximum van 75 aandelen. Begin juni zal de Staat de aankoopprijs van het aandeel KPN bekendmaken. Vanaf dat moment heeft u slechts een' paar dagen de tijd om daadwerkelijk in te schrijven. Zorg dus dat u nu al voorbereid bent. Ga vandaag even langs uw bank of een postkantoor en haal de informatiebrochure. Mocht u daar geen tijd voor hebben, bel dan gratis de Beursintroductie-lijn: 06-0094 of vul onderstaande bon in. i I Stuur voor het aanvragen van de brochure deze bon in een envelop met postzegel aan j Beursintroductie KPN, Postbus 30394, 2500 GJ Den Haag. I I I Naam: I I Adres: I Woonplaats: Bel gratis 06-0094 voor de Beursintroductie-brochure.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 14