Handbalbolwerk in Leiden Een leuke wedstrijd met een goed einde FC Lisse in eindstrijd LD-Cup VVSB bewijst DÖSR goede dienst ■ËsSg •f Sport TOP en Crescendo toen goede zaken KNVB wil betaling amateurs legaliseren S5«r-«? IlSSf?!! WÊÊÈÈÊ pJDAG VILLEM SPIERDIJK. C ^Toller terug in Duitse selectie Marseille Rudi Voller keert terug in de Duitse selectie. De 34-ja- on~ jge spits van Marseille, die eigenlijk in oktober 1992 afscheid sctliam van de 'Mannschaft', werd woensdagavond door bonds- iar'|oach Vogts uitgenodigd voor de groep voor het WK in de Vere- ;er"jigde Staten. „Ik kom niet terug om de spelerslijst te complete- pn", zei Voller. „Ik kom terug om onze wereldtitel vol overgave verdedigen." Rominger wint elfde etappe jerlerTony Rominger heeft de elfde etappe van de Ronde van jpanje gewonnen. De rit ging over 195 kilometer van Andorra laar Cerler, een ski-oord in de Pyreneeën. De Zwitser, opper machtig in de Vuelta, bleef in de slotfase zijn medevluchters, de Lolombiaan Rincon en de Spanjaarden Zarrabeitia en Perez, joor. Rominger verbeterde zijn leidende positie in het algemeen .jlassement. Wybren Veenstra schreef in de Tour Dupont de eer- Ite etappe op zijn naam. TVM maakt ruimte voor Nelissen }en haag Danny Nelissen is weer welkom bij de wielerploeg jan TVM. Hij moet wel een medisch rapport overleggen, waarin jwart op wit staat dat hij gezond is. Dat liet ploegleider Cees cje [riem gisteren vanuit de Ronde van Spanje weten. Artsen stel- jen in januari tijdens een routine-onderzoek in Veldhoven bij Ie 23-jarige Limburgse wielrenner een onregelmatigheid in zijn jn iart-ritme vast. Onmiddellijk trok de KNWU (Koninklijke Ne- (je Jerlandse Wielren Unie) zijn licentie in. De talentvolle professio- -jg lal vroeg echter een nieuw onderzoek aan, uitgevoerd door de En radiologen Wellens en Smeets, verbonden aan het Academisch [iekenhuis van Maastricht. Zij constateerden dat de afwijking rcj lij Nelissen ongevaarlijk was. Romario blijft in Barcelona Bo de janeiro» De kidnappers van de vader van Romario, Idevair Souza de Faria, eisen een losgeld van 7 miljoen dollar foijna 13 miljoen gulden). Dat heeft de Braziliaanse pers gisteren lemeld. Romario heeft na overleg met trainer Johan Cruijff be- lloten voorlopig in Barcelona te blijven. „Ik had dit nooit ver- ivacht, maar ik heb hem vaak gezegd dat hij niet alleen op straat inoet lopen", zei Romario volgens een Braziliaanse krant. „Mijn leluk is verdwenen zolang mijn vader is ontvoerd." De voorma- fige PSV-speler nam gisteren deel aan de training. Faria (62) zou pi aan dagavond zijn ontvoerd toen hij uit het café kwam dat hij bezit in de wijk Penha, in het arme noorden van Rio. Sampras en Courier tegen Nederland jinehurstPete Sampras en Jim Courier zijn door coach Tom bullikson aangewezen voor de partijen in het enkelspel tegen 3t Nederland, in de kwartfinales van de strijd om de Davis Cup. De rcj wedstrijd is 15,16 en 17 juli in Rotterdam. De Nederlandse q. bondscoach Franker heeft Krajicek, Haarhuis, Eltingh en Sieme- )(j rink geselecteerd. Over het dubbelspel, met de wereldkampioe- q. hen Haarhuis en Eltingh normaliter als tegenstanders, is Gul- ir. ikson minder zeker van de eigen zaak. „We wachten nog even t_ de namen naar buiten te brengen." Tegen India speelden Re- lij neberg en Patrick McEnroe. Eltingh en Krajicek in kwartfinale hamburg» Na Richard Krajicek, die met 6-4 6-4 van de Oosten rijker Thomas Muster won, bereikte gisteren ook Jacco Eltingh de kwartfinales van het met 3,4 miljoen gulden gedoteerde ten nistoernooi van Hamburg. Eltingh versloeg de Peruaan Jaime i'zaga, die eerder op de dag de open Duitse titelstrijd van de als tweede geplaatste Zweed Stefan Edberg afhielp, in drie sets: 2-6 7-5 6-3. Eltingh kwam, door de regen van woensdag gedwongen, bok tweemaal op de baan. Eerder op de dag versloeg hij de pveed Magnus Larsson: 7-6 (9-7) 7-5. Paul Haarhuis haalde de laatste acht niet. Hij begon goed tegen de als vierde geplaatste Oekraïner Andrej Medvedev (6-2), maar kreeg in de twee volgen de sets met dezelfde cijfers om de oren. Bij het open Italiaans kampioenschap in Rome kwam een einde aan het optreden van |lrenda Schultz, als tiende geplaatst. De Heemsteedse had geen schijn van kans tegen de onbekende Adriana Serra-Zanetti uit Italië. iden» michel v drfbalmedewerker DP en Crescendo hebben zich ivee speeldagen voor het einde an de veldcompetitie (vrijwel) ievrijd uit degradatienood. De erste club zegevierde met 14- 1 over Sparta(N) en de tweede tiet 7-6 over Dubbel Zes. Tem- 0 leed een 15-11 nederlaag te en Trekvogels, maar de Alphe- jaren waren allang veilig. let optreden van Anne van der aag in de hoofdmacht van !OP duurde een half uur. In die jjd trok de vedette zijn ploeg rel over het dode punt heen in let duel tegen Sparta. Op het noment dat hij trekkebenend ijn plaats afstond aan Benja- nin van Tol had TOP wel een 5- 1 achterstand weggewerkt en Jng met 8-7 aan de leiding, (oen Gerco Langelaan kort aarop een strafworp miste, ield het thuispubliek het hart jast, maar nog in dezelfde mi- luut revancheerde hij zich. angelaan, na rust prijsschutter tiet vijf goals, leek zes minuten (oor het einde het duel te be- issen: 12-8. I De Nijkerkers, nog in de race m de titel, waren echter bin- ien een minuut weer op twee iunten. Een derde gemiste irafworp was het breekpunt, reffers van Langelaan en Van ol bepaalden de eindstand op 14-11. De zege op Sparta brengt [OP op drie punten van de rode Ireep. „Nog twee punten", re iende Korporaal voor, „maar Een verstandshuwelijk willen beide voorzitters het niet noemen. Dat klinkt Rob Otten (Saturnus) en Han van Delft (Bollenstreek) te negatief. Maar over de samenwer king tussen de Leidse handbalvereniging en de stichting die nu nog in Nieuw Vennep huist, is terdege nagedacht. En een huwelijk - dat in de toekomst gezonde kinderen moet opleveren - mag je de federatieve samenwerking ook wel noemen. ken, want zo werken wij niet." Van Delft, als voormalig top- handballer door de wol geverfd: „Nog niet." Beide voorzitters zitten nu in hetzelfde schuitje, maar zijn vanaf een andere kant inge stapt. Otten, die recreatief handbal hoog in het vaandel heeft, hoopt dat de sector Sport en Recreatie van de gemeente Leiden zich soepel opstelt bij het toekennen van meer zaal ruimte voor de uitdijende ver eniging. „In het winterseizoen worden de meeste zalen druk gebruikt. De gemeente gaat geen vaste huurders opofferen voor een experiment met top- handbal." Maar juist om die zaalruimte is het de topsportgerichte Van Delft te doen. „In Nieuw Ven nep kwamen wij bij de toewij zing van zaalruimte pas als al lerlaatste aan bod. Bovendien was het daar niet gezellig. Onze speelsters konden er nog geen flesje drinken. Het avontuur in Nieuw Vennep was één grote leiden tim brouwer de koning Van een fusie is in elk geval geen sprake. Uit de plannen die beide voorzitters vandaag pu bliekelijk bekendmaken blijkt dat het nieuwe Saturnus een vereniging wordt met een top sportsectie, de achttien leden van vrouwen-eredivisionist Bol lenstreek. De Leidse handbal vereniging plukt wel de lusten (eredivisiehandbal en voor 99 procent zeker Europa Cup handbal), maar blijft gevrij waard van eventuele lasten. Ot ten: „Zo houden we de financi en gescheiden. Het lot van een vijftig jaar oude vereniging wil len we niet in de waagschaal stellen voor een avontuur." Overigens twijfelt Otten (35) niet aan het welslagen daarvan. Zijn eigen, ruim honderd leden tellende, vereniging kan wel wat aanwas gebruiken. En ook al kijkt hij zelf zelden naar top- handbalwedstrijden, Europees handbal in de Vijf Meihal ziet hij wel zitten. „Dan vinden de mannen van Saturnus de weg omhoog ook wel", zegt Van Delft (57). Otten: „Maar wij gaan daarvoor geen spelers van andere verenigingen wegtrek- De kleine Saturnus-kantine :n niet te vergeten de huiska- ner van Otten deden weldadig ian bij de stichtingsvoorzitter. Han van Delft (links) en Rob Otten: „Het klikte meteen. Ik had mijn licht ook elders opgestoken, maar heb die andere plaatsen afgebeld. Leiden moet een handbalbolwerk worden. Het ligt gunstig, omdat er weinig grote verenigingen in de buurt zijn." Otten: „Het samengaan sorteert nu al effect. Oud-speel sters als Monique Gijsman en Conny van der Werf keren waarschijnlijk terug nu bij Sa turnus handbal op het hoogste niveau mogelijk wordt." Otten en Van Delft hebben er de afgelopen weken voor ge zorgd, dat de zaak aan alle kan ten was afgedekt. „Ik moest met een goed verhaal bij onze leden aankomen", zegt Otten. „Gelukkig stemde ongeveer 80 procent voor." Van Delft kon een schuldenvrije stichting aan bieden plus de garantie dat de spelersgroep intact blijft. Alleen teammanager An Plug moet nog beslissen of zij in die func tie doorgaat. „Maar mocht zij holvast/mark lamers daarvan afzien, dan hebben we een opvolger in huis." Dan is het alleen nog zaak, dat de samenwerking tijdig ge stalte krijgt. Als de overschrij vingstermijn op 1 augustus af loopt, moeten de puntjes op de i staan. Volgens beide voorzit ters, die in die hoedanigheid hun eigen 'toko' blijven runnen, is dat geen probleem. Otten: „Wij hebben pas openheid van zaken gegeven, toen wij zeker waren van onze zaak." iB ONDERWATER. 071-3 Technische fout kostte Senna leven LONDEN GPD Ayrton Senna is om het leven gekomen door een technisch mankement aan zijn Williams- Renault. Die conclusie kan ge trokken worden uit computer gegevens. Vast staat dat er iets kapot is gegaan aan de bolide van de Braziliaan, maar wat exact de oorzaak van de dodelij ke crash bij driehonderd kilo meter per uur in de beruchte Tamburello-bocht in Imola is geweest, blijft onduidelijk. De meest waarschijnlijke oorzaak is een langzaam leeglopende ach terband. De door de computer gespui de. en verder geanalyseerde ge gevens. sluiten allerlei geruch ten als zou Senna zelf schuld zijn aan zijn dodelijk ongeval uit. Waarschijnlijk is er gelogen over het tijdstip dat de Willi- ams-coureur is gestorven. Vol gens de Brazilaanse media was Senna op slag dood, maar is dit verzwegen omdat anders de ra ce niet plaats had kunnen vin den. Justitie zou in dat geval on middellijk hebben ingegrepen en een onderzoek zijn gestart. Dat zou gemoeid zijn gegaan met een verlies van 150 miljoen gulden, het budget dat, per Grand Prix met de formule 1 ge moeid is. Senna is gisteren in zijn ge boorteplaats Sao Paulo begra ven. Naar schatting anderhalf mijoen mensen begeleidden hem op de 17 kilometer lange tocht naar zijn laatste rust plaats. Hans van Leeuwen, aanvoerder van UVS, krijgt de Zilveren Molen uit handen van Henk Nieuwenburg, de voorzitter van LFC. Organisator Flip Massaar kijkt tevreden. foto holvast/mark lamers leiden rob onderwater De finale om de Zilveren Molen had gisteren als motto 'alles heelhouden'. Zowel UVS als Lugdunum bevindt zich in de beslissende fase van de compe titie en dan komen blessures slecht uit. Over gele of rode kaarten hoefden de Leidse ploe gen zich in elk geval geen zor gen te maken. Scheidsrechter Karei Schimmel had aangekon digd de kaarten op zak te hou den. Het werd uiteindelijk een leuk potje voetbal met UVS als winnaar: 2-0. Niet alleen de trainers had den het deze week Spaans be nauwd. Désar (UVS) en Nijhuis (Lugdunum) hebben doorgaans niet zo'n moeite met een wed- strijd-tussen-door, maar de Q- nale om de Zilveren Molen kwam heel slecht uit met zo veel belangrijks voor de deur. UVS is kanshebber voor het kampioenschap van 1B 'en Lugdunum is een belangrijke gegadigde voor een periodetitel van 2A. Het pleit voor de instel ling van de oefenmeesters dat de toeschouwers gisteravond niet met een tweederangs wed strijd werden afgescheept. En Karei Schimmel was als een kind zo blij dat hij de leuke wedstrijd naar een goed einde had geleid. Een paar dagen ge leden zag het er helemaal niet naar uit dat Schimmel de 'wed strijd van zijn leven' zou fluiten. Een rugblessure speelde de leidsman parten. Maar Schim mel liet zich niet uit het veld slaan. Masseur Sam Holswilder masseerde alle kwalen weg en Schimmel floot een foutloze wedstrijd. Dat hij nauwelijks buiten de middencirkel trad, ach, een kniesoor die daar op lette. UVS ging uiteindelijk met de zege aan de haal, maar Lugdunum bood op de hobbeli ge grasmat gelijkwaardige op positie. Tegenover de kans van Edwin Verhoogt in de eerste helft stond de schitterende tref fer van de blauwwitte libero Marco Akerboom. Het Leidse talent schoot een vrije trap van verre afstand onberispelijk raak: 1-0. In de tweede helft hielden de elftallen gelijke tred. Met dit verschil dat UVS trefzeker was en Lugdunum, dat zondag te gen SJC periodekampioen kan worden, niet. Dit ondanks de niet-te—missen kans van Mi chel Prins. Dick van der Heijden maakte vlak voor tijd aan alle onzekerheid een eind met een bekeken 'stift': 2-0. Allemaal tevreden gezichten naderhand. De ziekenboeg bleef leeg en organisator Flip Massaar glom omdat de avond in alle opzichten geslaagd was. we zijn nu een heel eind op weg." In zijn eerste jaar in de eerste klasse komt Tempo tegen de toppers nog wat te kort. De formatie van Nico Oskam moest zich gewonnen geven te gen koploper Trekvogels, nadat zij dinsdag al had verloren van nummer twee Vlaardingen. „Wij hebben goed partij gege ven, maar steeds als wij op twee of drie punten kwamen, scoor den zij weer tegen", gaf Oskam het verschil tussen beide clubs aan. Martijn Hooijer (2), Sandra Buiskool, Arianne Verweij en Erik Pons hielden tot 5-7 de achterstand beperkt, maar daarna werd het 5-10. Dit gat was onoverbrugbaar. Crescen do handhaafde zich ten koste van Dubbel Zes in de derde klasse, maar dat ging uiterst moeizaam. Saskia Baak en Wijnand Alberts verzilverden voor rust slechts twee van de vele kansen, terwijl de bezoe kers niet verder kwamen dan twee benutte strafworpen (2-2). Ook na de pauze bleef het spel van.de Leidenaars pover, met als dieptepunt twee gemiste strafworpen in dezelfde minuut op 3-3. Wijnand (2) en Henk Al berts, ingevallen voor Mare Biermann, zorgden na 4-4 voor het eerst voor een ruimere voor sprong (6-4 en 7-5). Deze bleef behouden, al had de thuisploeg geluk dat een vijandelijk schot in de slotminuut uit de mand tolde. Door deze nederlaag zijn de Hagenaars gedegradeerd naar de afdeling. Amateurvoetballers moeten volgens de KNVB belasting vrije onkostenvergoedingen kunnen ontvangen. De voet balbond denkt daarbij aan bedragen van 3000 of 3500 gulden. Daarboven moet be lasting worden betaald. Dit zegt Dick Langenbach, die in het besttiur van de KNVB is belast met reglementaire en juridische zaken voor het amateurvoetbal. „Binnen één jaar moet het betalen van amateurvoetballers worden gelegaliseerd", zegt hij. Het bondsbestuurslid stelt verder voor dat amateurspe lers die betalingen ontvangen, contracten afsluiten met hun club. De voetbalclubs kunnen die spelers daardoor voor lan gere tijd aan zich binden. Langenbach wil niet meer dan drie, of vier betaalde spe lers bij een amateurelftal. Op de eerstkomende bondsvergadering, 16 mei, wordt volgens Langenbach een commissie ingesteld die met de belastingen en be drijfsverenigingen afspraken gaat maken over maximale vergoedingen aan amateur- voetballers. Het betalen van amateur voetballers is een verschijnsel dat ook bij de KNVB bekend is. Toch vindt Langenbach dat de bond niet langer hypocriet moet zijn en de betalingen snel gelegaliseerd moeten worden. „We moeten daar binnen een jaar uitkomen, wil je de zaak niet verder laten af brokkelen en verzanden." Het opsporen en vervolgen van amateurvoetballers die nu, tegen de regels in, worden betaald, vindt Langenbach niet realistisch. „Wij hebben dat helaas nog nooit kunnen bewijzen. Het is een publiek geheim dat er een grijs circuit bestaat. Wat dat betreft heb ben de verenigingen goede boekhouders en penning meesters. In de verenigings boekhouding is daar nauwe lijks iets van terug te vinden." De aantijging dat er een grijs circuit zou bestaan schiet Quick Boys-voorzitter Arie Guyt in het verkeerde keelgat. „Laat de belasting dienst maar komen. Wij heb ben niets te verbergen." Zijn collega Piet van Egmond van Rijnsburgse Boys reageert in gelijke bewoordingen op de stelling van Langenbach. „Maar met zo n vastgesteld bedrag van 3000 of 3500 gul den heb ik geen moeite. Ik denk dat dat niet veel afwijkt van wat er in de praktijk aan vergoedingen wordt uitge keerd." Guyt: „Het schept in elk geval duidelijkheid." eiden j)e positie van DOSR is licht lerbeterd na de zege van WSB |p VEP (3-2). DOSR heeft drie iunten minder dan de ploeg uit Voerden, maar ook twee wed- Itrijden minder gespeeld. De jloordwijkerhoutse kampioen fan de derde klasse kwam giste- len in een boeiende wedstrijd lp eigen veld voor de rust met 1-0 voor door doelpunten van >imon Laros en Nick Casely. Een uitval van VEP bracht de stand kort na rust op 2-1. Robèr Marijnen zorgde vervolgens voor 3-1, waarna het weer de beurt was aan VEP. De Woerde naren hadden in de laatste mi nuut nog een goede kans, maar benutten die niet. Toeschouwers van de twee inhaalwedstrijden Alphia-LSW en Leiden-Bernardus hebben gisteravond aardig wat doel punten kunnen zien. De wed strijd in Alphen eindigde in 6-3, de wedstrijd in Leiden in 0-10. Alphia, de kampioen van de zaterdagafdeling, kwam binnen een kwartier met 2-0 voor door twee goals van Marco de Beer, maar de Leidse studenten zagen net voor rust kans de stand weer gelijk te trekken: 3-3. Pas in de laatste tien minuten kwam de doelpuntenmachine van Alphia weer op gang. Leen Baay scoorde in de 88ste mi nuut uit een penalty 6-3, en maakte daarmee de 75ste en laatste treffer van de Alphe ren dit Het zondagelftal van Leiden, dat zich na dit seizoen terug trekt uit de competitie, keek in de rust nog maar tegen een ach terstand van 2-0 aan. De Ha- zerswoudenaren - voor wie er niets meer op het spel stond - konden vervolgens nog acht keer het doelnet vinden. Jos van Kampen was met vier doelpun ten de topscorer. In de competitie mogen de za terdagvoetballers van FC Lisse het de laatste weken dan danig hebben laten afweten, als 'cup- fighters' doen de mannen van trainer Ruud Bröring het nog al tijd goed. Gisteravond stelde FC Lisse ten koste van Noordwijk (5-2) de plek in de finale van de Leidsch Dagblad Cup tegen Rijnsburgse Boys veilig. Eerder deze week bereikten de Lissena- ren via een 2-1 overwinning op het Delftse DHC al de laatste vier van het districts bekertoer nooi van West 2. Dat de fusieclub zich gister avond in die eindstrijd van de LD-Cup speelde, kwam niet als een verrassing. De bijna op vol le oorlogssterkte naar de Noordwijkse Duinwetering ge trokken Lissenaren troffen daar immers niet de roodwitte hoofdmacht, maar een veredeld reserveteam als opponent aan. Het in degradatiegevaar verke rende Noordwijk (de laatste twee jaar winnaar van de beker) heeft nog drie wedstrijden om de plaats in de eerste klasse vei lig te stellen. En het donderdag se duel om de LD-Cup paste niet direct in de voorbereiding die trainer John Eelman voor zijn ploeg in het hoofd had. Eel man: „Je weet nooit waar je ver standig aan doet. Als we deze partij op dinsdag hadden kun nen spelen, waren we wel met het eerste gekomen. Maar de tijd tussen deze wedstrijd en die tegen Volendam was nu zo kort dat we het risico eenvoudig niet aandurfden. Jammer. Want ik had die Cup graag voor de der de keer op rij gewonnen. Hoe begrijpelijk de beslissing ook was, het maakte de strijd er gisteravond niet aantrekkelijker op. 'Kat' FC Lisse was eenvou digweg te sterk voor de zich dapper verwerende 'muis' Noordwijk en besliste de strijd al in het eerste deel. Achtereen volgens René Ras (kopbal), Bert van Duyvenbode en Jeroen Smakman (intikkertjes) lieten doelman Arjan van Heusden kansloos. Namens Noordwijk liet Frank Aboikoni bij 1-0 een I" prv 'Ifegggs Doelman Arjan van Heusden, gisteravond i gepasseerd dan gebruikelijk. dot van een mogelijkheid onbe nut, zoals hij dat na de pauze eveneens zou doen. Die 3-0 score leek lange tijd ook de einduitslag te gaan wor den. Totdat André de Ridder voor de thuisploeg scoorde en daarmee een doelpuntrijke slot fase inluidde. Van Duyvenbode was nog tVveemaal succesvol en op de valreep bracht invaller Fred Bloem met één van zijn weinige geslaagde acties de 5-2 eindstand op het bord. Nie mand bij Noordwijk die daar mee zat. Morgen, tegen Volen dam, dan moet het echte Noordwijk opstaan. Noordwijk - FC Lisse 2-5 (0-3) 25. Ras 0-1, 35. Van Duyvenbode 0-2, 37. Smakman 0-3, 80. De Ridder 1-3. 83. Van Duyvenbode 1-4 (strafschop). 8-1. Van Duyvenbode 1-5. 90. Bloem 2-5. Scheidsrechter: Verbanac. Toeschou wers: 200. Noordwijk: Van Heusden; Rob Ruig rok. Barnhoorn, Zalm, DofTerhof; De Ridder, Peter Ruigrok, Nulkes; Aboiko ni (Vogelaar). Hulsebos, Pitti (Bloem Vermeulen; Ras (Smit). Ian Broekhu zen, De Braai; Smakman. Van D bode. Opdam n de weinige vaste krachten Noordwijk, werd veel vaker foto dick hoce vzoning SPORT OP TV t St. Mellion. 16.00-17.00EURO: Darts. 17 00-18 00 EURO WK IJshockey 18 00-18.30 EURO: Motorsportmagazi 18 30-19 30 EURO International Mo- torsportverslag 18 39-18 47 Ned 2 Sportjournaal 19.30-20.00 EURO Eurosportnews 19.30-20.00 Super Go with the holy Cow auto- en motorsportmagazine 19 30-20 00 BRT 1: Sport 20.00-23.00 EURO WK IJshockey 21 30-22.00 BRT 2 Sport 22.00-22 15 RTL 5: Sportnieuws 22.15-22.30 Ned 3: Sportjournaal 22.30-22.55 BRT 1 Sport 22.45-23.00 Did 2 Die Sport-Reporta- 23 00«23 25 Did 1 Sportschau 23 00 00 00 EURO Wielrennen 00.00-01 30 EURO: Boksen 01.30-02 00 EURO Eurosportnews ZATERDAG 09.00-11 00 EURO Voetbal: Finale Europcup II vanuit Kopenhagen 11 00-12 00 EURO Wielrennen. 11.03-11 30 Old 2 Pf.ff extra sport programma voor de ieugd

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 25