f NWO verkoper m/v Kansen in tijdelijk werk unique uitzendburo Algemeen medewerkers m/v lu Het Motorhuis technisch medewerker Giro 145 DOCENTEN (m/v) Hdc Vo/CZn bv VERTEGENWOORDIGER m/ I DRUKKE R van9erQinden De Koning vraag <*C ZATERDAG 30 APRIL 1994 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15 30 uur 5-j i advertentie-afdeling jtj telefoon (071)356 356 De Slichting Hervormde Diakonale Huizen (SHDH) is de overkoepelende organisatie van vier verzorgings- en verpleeg huizen in Haarlem: Jansklinick. De Molenburg, Overspaarnc en De Rijp in Bloemcndaal. Voor de ekonomische en administratieve dienst van het Centraal Buro zoeken wij op korte termijn een Hoofd Salaris-/Personeelsadministratie m/v voor 36 uur per week (94,35%) Uw funktie De geautomatiseerde salaris-/personeelsadministratic funktionccrt voor ongeveer 800 personeelsleden. Zowel de CAO-Zickcnhuiswezcn als de CAO- Bcjaardenhuizen zijn bij onze organisatie van toepas sing. Als hoofd van de salaris /personcelsadministrattc geeft u leiding aan een klein team. Tevens verricht u uitvoerende werkzaamheden. Bovendien is het uw taak de vele in- en cxtcrne.kontaktcn te onderhouden Wat i btcdei U bent in het bezit van een HAVO-diploma. aan gevuld met enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. Voor deze funktie is kennis van sociale en belastingwetgeving onmisbaar. Daarnaast dient u over voldoende automatiseringskennis te beschikken. Wij denken aan kandidaten tot circa 40 ]aar. Het salaris voor deze funktie bedraagt minimaal 3-298.- en maximaal 4.446,- bruto per maand op full-time basis (schaal 45 CAO-Ziekcnhuiswezen). Belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer A.C.W. Steeman, hoofd ekonomische en administra tieve dienst, telefoon 023-341777. toestel 216. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst personeelszaken van de Stichting Hervormde Diakonale Huizen, Jansstraat 27, 2011 RT Haarlem. Stichting Hervormde Diakonale Huizen Aandacht voor zorg Junior-secretaresse m/v opleiding (MEAO Seen gebruiken? De baan b afdeling en kan uitgrc el, Schoevers of soortgelijk) k Marketingassistent m/v Voor een bedrijf in Sassenheim zoeken wij een secri met affiniteit met marketing. U gaat werken voor c Benelux U spreekt vloeiend Frans en Engels, behee kunt overweg met Lotus 1-2-3. Deze fulltime baan i lange tijd. Informatie bij Lizzy de Wilde, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Produktiemedewerkers m/v vereiste, flexibele instelling is echter heel belangrijk. Eventueel behoort een vaste baan tot de mogelijkheid. Informatie bij Michael van Basten Batenburg, tel. 01720-9 14 42, Alphen aan de Rijn, Thorbeckeplein 14. Op zoek naar een baan in de bediening? Wij zijn op zoek naar mensen met een verzorgd uiterlijk, die tevens in bezit zijn van zwart/wit kleding. Ervaring met debarrasseren, pouleren en uitserveren is noodzakelijk. De diensten zijn hoofdzakelijk op afroep, zowel door de week als in het weekeinde. Informatie bij Marielle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. ~ir randstad uitzendbureau Wij zoeken met spoed: Stevige jongens van 18,19 en 20 jaar die voor onze klant op oproepbasis regelmatig mee wil len helpen in de verhuizing. Administratief medewerkers op MEAO-nivo die het leuk vinden om voor langere tijd bezig te zijn. Kan je overweg met W.P. 5.1 (liefst al met W.P. 6.0). Ben je tevens in je Engels en Duits goed, ben je flexibel en heb je enig rekenkundig inzicht dan ben jij onze kan didaat! Schoonmakers die bereid zijn om 's morgens vroeg of overdag of 's avonds te werken en ook bereid zijn om dit werk buiten Leiden te doen (Noordwijk, Sassenheim, Voorschoten etc.). Administratief medewerkers en secretaresses die vloeiend Frans spreken en schrijven: HAVO-nivo, W.P. 5.1, kennis van Engels en Duits, kennis van Word for Windows, personen die geen 9-5 mentaliteit hebben, een groot stuk eigen initiatief tonen, zelfstandig maar Spoed: Marketingassistent annex secretaresse. Spreek jij vloeiend Frans en kun je Nederlandse teksten perfect vertalen in 't Frans en omgekeerd, ben je organi satorisch sterk en wil je daarnaast nog van alles zelf standig regelen? Heb je daarnaast ervaring met Lotus 1.2.3, Word for Windows, W.P. 5.1 en ben je bereid om hard te werken? Kom dan zo snel mogelijk langs, wij hebben een baan voor je voor vast dienstverband. Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande functies, bel dan 071-125841 of kom langs op de Turfmarkt 7. Een Unique manier van werken. Voor verschillende bedrijven in Katwijk en Rijnsburg zoeken wij gemotiveerde uitzendkrachten. Het gaat om produktie- en inpakwerk. Kom zo snel mogelijk bij ons langs voor meer Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. ~ir randstad uitzendbureau I Wegens een enorme toename van de activiteiten in ons verkoop centrum aan de Vondellaan komen wij graag in contact met een voor de particuliere en zakelijke markt Opel-dealer van het land. Ook ver tegenwoordigt het bedrijf de merken Chevrolet Pontiac. Buick en Cadillac en is het met dochterorganisatie MultiCargo leverancier van Mitsubishi-bedrijfswagens. Het Motorhuis beschikt daarnaast occasions in diverse prijsklassen. waardige dienstverlening vormen een belangrijk onderdeel van het produkt. Zo is de eigen service- dienst 24 uur per dag bereikbaar. akt deel uit van de t Mol Motorhuis Groep met zelfstandige vestigingen in Leiden, Katwijk. Leidschendam en Beverwijk. Reeds 75 jaar is het bedrijf een begrip in de automobielbranche. De totale organi satie van bijna 500 medewerkers kenmerkt zich door een plezierige werksfeer. Wij zoeken een zelfstandig opere- Daartoe behoren: rende collega die zijn of haar gevoel voor commercie kan koppelen aan uitstekende communicatieve vaar digheden en een grote dosis verant woordelijkheidsgevoel. 8% vakantietoeslag winstdeling bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen mogelijkheden tot bedrijfsfitn' Naast de voor onze organisatie van zelfsprekende flexibele en service- gevoelige instelling vragen wij: T een opleiding op MAVO, HAVO of IVA-niveau bij voorkeur een auto-technische achtergrond T het bezit van rijbewijs B een leeftijd tussen de 21 en Prestatiegerichte en enthousiaste mensen bieden wij een uitstekend salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden. Zij die passen in bovenstaand profiel en die graag in een dynamisch bedrijf werken, kunnen hun belang stelling kenbaar maken door een handgeschreven sollicitatiebrief met pasfoto te sturen aan de heer P.J. Meeder. B.V. Het Motorhuis Postbus 44 2300 AA Leiden Een psychologisch-onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen "De Bruneiis een gezinsvervangend tehuis in Leiden. Het tehuis biedt woonruimte en begeleiding aan 24 verstandelijk gehandicapte mensen, ingedeeld in drie leefgroepen. Er wordt gewerkt in onregelmatige diensten. Wij zoeken per zo spoedig mogelijk 2 ASSISTENT-BEGELEIDERS m/v (voor 7,5 uur per week, gedurende 5 ochtenden per 2 weken) vacaturenummer 2.21.56 Aangezien de functie een experimenteel karakter heeft, zal de aanstelling gelden voor de duur van een jaar. Functie-inhoud: Het begeleiden van bewoners bij hun zelfverzorging. Dit varieert per individu en kan gaan van het volledig wassen en aankleden tot het houden van toezicht op hoe de per soon dit zelf doet. Het signa leren van manco's en ontwik kelingen in de zelfzorg van individuele bewoners bij hun De nieuwe medewerker zal rol spelen in de evaluatie van het experiment. - affiniteit met genoemde doel groep, - enige ervaring in verzorging en/of verpleging; - zelfstandig kunnen werken; - redelijke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar- - een opleiding op LBO-niveau. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden werkbegeleiding. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagver blijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervarinq, minimaal f 2.450,- en maximaal f 3.421,- bruto per maand bij een full-time dienstver band. De stichting verstrekt kinderopvangfaciliteiten Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Erwin Teunissen, (lokatiehoofd), tel. 071-894.715 Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 10 dagen zenden aan het Centraal Bureau, afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toegepast onderzoek. Hoge kwaliteit en sterke internationale oriëntatie staan centraal. Nauw met NWO verbonden zijn de NWO-stichtingen. NWO en de NWO-stichtingen hebben samen ruim 4000 medewerkers. Een groot deel hiervan werkt in het kader van projecten en programma's bij de universi- trkzaam bij instituten van Bij de sectie Farmacognosy van het Leiden/ Amsterdam Center for Drug Research wordt voor het onderzoek naar de biotechnologische produktie van enkele natuurstoffen gevraagd (analist) Vereisten: ervaring op één of meerdere van de volgende gebieden: HPLC; isolatie en identificatie secundaire plantestoffen; preparatieve chromatografie; plantecel- en weefselkweek; enzymisolaties. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst van NWO, voor de tijd gedurende welke het onderzoek wordt gesubsidieerd (maximaal 4 jaar). Salariëring vindt plaats volgens een der schalen van het Bezoldigingsbesluit Burgerlijke Rijksambtenaren 1984 (BBRA 1984) Vrouwen wordt met nadruk verzocht te reflecteren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij professor dr. R. Verpoorte, tel. 071 -274528/274510 of professor dr. J.J.C. Scheffer, tel. 071-274474. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, kunnen tot 2 weken na verschijnen van deze advertentie worden gericht aan professor dr. A. Verpoorte, Sectie Pharmacognosy, Leiden/ Amsterdam Center for Drug Research, Postbus 9502, 2300 RA LEIDEN. De Zonnebloem bestaat 45 jaar Geef/25,— de zonnebloem Postbus 2100 4800 CC Breda Telefoon (076) 602060 Beroepencollege Rijnmond Christelijke Scholengemeenschap voor lager en individueel beroepsonderwijs 1Techniek 28 lesuren 2. Aardrijkskunde 28 lesuren Voor vacature 2 is de ingangsdatum z.s.m. na 1 mei 1994 i.v.m. een vervangi( wegens Lang Buitengewoon Verlof voor een maximale periode van vier jaar i is de TWAO-procedure niet meer van toepassing. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij instemmen met de grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de school. Het Beroepencollege Rijnmond is een Christelijke school met mei dan 1000 leerlingen en 8 afdelingen V.B.O. en I. V.B.O. Inlichtingen worden verstrekt door de heer LP. van der Hooft, directeur, tel. 01718-13128 schoolof 02522-31579 (privé). Sollicitaties binnen 7 dagen na het verschijnen van deze adverten te richten aan het bestuur van de bovengenoemde Vereniging, Postbus 48, 2220 AA KATWIJK. fVerffabriek Saturnusstraat 15-17 2516 AD Den Haag Holland Tel. 070-3473631 Verffatriek H. de Vos Zn. BV is een zelfstandige producent van kwalitatief hoogwaardige verve-- en lakken ten behoeve van de professionele markt. Tot onze doelgroepen behoren o.a. schildersbedrijven, de groothandel, woningbouwverenigingen, stichtingen en instellingen, enz. Op korte termijn zoeken wij een Als vereisten voor deze zelfstandige functie gelden: - Praktische ervaring in de verfbranche; - Aantoonbare commerciële instelling; - Denk-.en werkervaring op m.b.o.-niveau; - Doorzettingsvermogen, eigen initiatief, zelfstandigheid en uiteraard uitstekende communicatieve vaardigheden; - Woonachtig in het rayon; - Leeftijdsindicatie: circa 35 jaar. Wij bieden u: - Een zeer interessante en zelfstandige baan met voldoende ontplooiingsmogelijkheden; - Een aantrekkelijk salaris met een goede provisieregeling; - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een auto de zaak, ruime onkostenvergoeding, uitstekende pensioenregeling Uw handgeschreven sollicitatie met C.V. en recente pasfoto zenden aan: Verffabriek H. de Vos Zn. B.V., t.a.v. de directie, Saturnusstraat 15-17, 2516 AD Den Haag Wij zoeken met spoed: met ervaring, voor het drukken van een gevarieerd orderpakket op de GTO's en bekend met HDA Sollicitatie: schriftelijk of telefonisch v.d. Linden's Drukkerij en Reproduktieinrichting b.v. Vliet 4e-6 2311 RE LEIDEN Tel. 071-120815 Fax 071-133006 DRUKKERIJ - DTP - HEPR0SERVICE OFFSET-UCHTDRUK-FOTOKOPIE LEIDEN SINDS 1901 'St. Bernard, us maakt er iverlc van!' St Bernardus bestaat uit een ver zorgingstehuis voor 85 bewoners met een afdeling dagverzorging en een somatisch verpleeghuis voor 114 patiënten. Binnen St. Bernardus is de kwa liteitszorg volop in ontwikkeling. Hiertoe worden verschillende pro jecten gestart, onder andere de ontwikkeling van zorgdossiers en het opstellen van individuele zorg plannen. Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon (02522) 19004 st* bernardus Wegens het vertrek van de huidige medewerkster vragen wij v gingstehuis op korte termijn een eamhoofd m/v voor 36 uur per week. Functie-informatie: Het verzorgingstehuis heeft zes woonlagen. Elk teamhoofd heeft de leiding over drie woonlagen. Het teamhoofd is verantwoordelijk voor de Organisatie en het functioneren van de afdeling en draagt zorg voor een goede sfeer onder de bewoners van de afdeling en de teamleden. Functie-eisen: diploma ziekenverzorgende leidinggevende capaciteiten zelfstandig kunnen werken genegen zijn weekenddiensten té verrichten kandidaten met ervaring als teamhoofd hebben de voorkeur. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de ca.o. voor het Zieken huiswezen die binnen de stichting van toepassing is (F.W.G.-schaal 40). Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Ineke Muller, hoofd Verzorging, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. Katholieke Stichting Huize St. Bernardus - Verzorgingstehuis, verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentru "Het is goed, iv er leen bij St. Bernardus, dus... ■Nln Administratief medewerker Voor een juridische afdeling van een instelling in Leidt zoeken wij een full-time administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het administratief behandelen en verwerken van bezwaarschriften, gege invoeren, typen van correspondentie, behandelen var binnenkomende telefoontjes, verstrekken van informi De juiste kandidaat heeft een opleiding op MAVO/ HAvO-niveau, ruime administratieve ervaring, computerervaring, kan zeer secuur en zelfstandig wed en heeft goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd vanaf 24 jaar. Secretaresse Personeelszakei Met spoed zoeken wij een secretaresse voor de afdelil Personeelszaken van een gezondheidsinstelling in Lei< Het betreft alle voorkomende secretaresse werkzaamheden, zoals behandelen van telefoon, typ( van kontrakten met WP, plannen van afspraken. Gevraagd wordt een secretaresse opleiding, ruime werkervaring, ervaring op een afdeling Personeelszak goede kennis van WP, goede typevaardigheid, goede kontaktuele eigenschappen en een dienstverlenende instelling. Er wordt 3 dagen per week gewerkt. Financieel administratief medewerker Per direkt zoeken wij een financieel administratief medewerker voor een instelling in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voeren van d gehele boekhouding met Exact, het verrichten van dit administratieve werkzaamheden met WP, Lotus, Msd tellen en verwerken van een kas. Een MEAO-diploma of PD Boekhouden, ruime administatieve ervaring, ervaring met geautomatiseei gegevensverwerking, kennis van Exact, goede behee! van de Nederlandse taal, accuraat en een dienstverlen instelling zijn v Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p. snel contact met ons op. Wij zijn elke v open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uu Wij werken ook op afspraak. ^1* uitzendbureau de koni Specialisten in administratieve - financiël commerciële - secretariële funkties. Korevaarstraat 33,2311 JT Leiden. Telefoon 071 -14

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 28