ECCO'fl Medewerker planning en administratie technische dienst m/ll (lull-time) DZ3 DE ZÜL 3ED=tüVEn Rijnland UITZENDBUR0 EEN VERKOPER BINNENDIENST M/V Al stilgestaan bij je vakantiebaan? BROUWER Personeelsfunctionaris m/v plaatwerkers m/v tempo-team uitzendbureaus ASSISTENT- ACCOUNTANT (M/V) arts-assistent Wyeth-Ayerst Research Gezonde vrouwen EES Brouwer Werving Selectie B.V. is een gespecialiseerd wervings- en selectiebureau voor midden- en topkader in de bouwnijverheid, de civiele- en cultuurtechniek en de installatietechniek. De meerjarige, specifieke ervaring in deze bedrijfstakken vormt voor opdracht gevers en kandidaten een garantie voor een snelle, doelmatige bemiddeling Voor één van onze opdrachtgevers, een in de Randstad gevestigd gerenommeerd bednjf in de civieltechnische sector, zoeken wij op korte termijn een Deze personeelsfunctionaris krijgt een zeer brede en uitdagende taak die onder meer bestaat uit: werving en selectie, aanstelling, beoordeling en opleiding van personeel, het toepassen van arbeidsvoorwaarden en andere regelingen alsmede de administratieve verwerking van relevante gegevens. Verder adviseert hij/zij individuele personeelsleden en geeft ondersteuning aan het lijnmanagement bij de toepassing van arbeidsvoorwaarden. Wij zoeken: Een kandidaat met een HBO-opleiding (PW of AP/PB) en enige jaren ervaring in uitvoerend personeelswerk in een profit-organisatie. Als een duidelijke pré geldt ervaring in een van de sectoren infrastructuur, industrie of bouwnijverheid. Leeftijd bij voorkeur 28 - 35 jaar. Geïnteresseerden voor deze functie nodigen wij uit zo spoedig mogelijk een beknopte brief met een uitvoerig curriculum vitae te zenden aan onderstaand adres, t.a.v. de heer H.J. de Bruyn. Desgewenst kunt u vooraf telefonische informatie inwinnen. Brouwer Werving Selectie B.V., Jupiterstraat 260, Postbus 135, 2130 AC Hoofddorp Telefoon 02503 - 40144 Administratief medewerker m/v PER DIREKTÜ ECCOUitzendburo LEIDEN heeft volop werk voor jullie!!!! ervaring met WP 5.1 diverse projekten typevaardigheid full-time leeftijd 20-30 jaar Meubelstoffeerder m/v ATTENTIE baan voor langere tijd rijbewijs B representatief relevante opleiding of ervaring Junior produktmanager m/v BEN "IK" IN BEELD!!!! HBO opleiding kleding baan voor langere tijd full-time zelfstandig werken LTS/MTS diploma WIJ ZIJN HARD OP ZOEK!!! omgeving Lisse/Hillegom leeftijd 18 t/m 26 jaar goede verdiensten 3 ploegen produktiewerk met technische affiniteit Morssingel 7,2312 AZ Leiden. Tel.: 071-144246. Fax: 130284. Groetjes, Titjana, Jacqueline en Patrick. VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATU Fluid Management Fluid Management Europe is een jong internationaal opererend bedrijf op het gebied van doseer- en schudmachines met 125 medewerkers in binnen- en buitenland. Wij houden ons o.a. bezig met het ontwikkelen, vervaardigen en assembleren van precisie apparatuur voor diverse industrieën, alsmede met de verkoop en service hiervan. Naast onze hoofdvestiging in Sassenheim, zijn in diverse Europese landen verkooppunten gevestigd. Die als belangrijkste taken zal hebben: - kontakten leggen en onderhouden met bestaande en potentiële klanten - kontakt onderhouden met onze buitenlandse vestigingen - verzorgen van uitgewerkte offertes en de opvolging hiervan - ondersteunen v 9 buitendienstmedewerkers in binnen- Wij verwachten van u: - een afgeronde MTS- of HTS-opleiding werktuigbouw - minimaal 2 jaar ervaring op een verkoop binnendienst - goede kennis van en vaardigheid in Nederlands, Engels en in woord en geschrift - correcte communicatieve vaardigheden, zowel verbaal als - een goede team-geest - een commerciële en flexibele instelling - bereidheid tot het volgen van aanvullende verkoop - leeftijd tussen 25 en 35 jaar Kennis van de Franse taal e NIMA opleiding i: pre. Wij bieden u: - een functie voor een full-time dienstverband onder de CAO voor de metaalindustrie (BV10) - een functie met expansie- en doorgroeimogelijkheden in een snelgroeiend bedrijf i bovengenoemde functie, stuurt u dan l Fluid Management Europe C.V. Postbus 220, 2170 AE Sassenheim t.a.v. Mw. G.B. Flohr-afd. Personeelszaken veilingvereniging waarbij 2000 bloemen en plantenkwekers zijn aangesloten. De taromzet bedraagt meer dan 500 miljoen ulden. Dagelijks zijn ruim 400 medeu er- >rs actief betrokken bij de uitvoering van de belangrijkste taak van het veilingbe drijf, namelijk het zorgdragen voor de afzet van de door de leden aangevoerde bloemen en planten. De afnemersgroep De technische dienst Deze dienst zorgt voor het onderhoud van het 173.000 mJ grote gebouwencom plex en de hierin opgenomen technische installaties. Het betreft hjer bouwkundi ge, electrotechnische en mechanische zaken. Momenteel telt de technische dienst 15 medewerkers. Uw taken In de aangeboden functie bent u het aanspreekpunt voor de technische dienst. Dit betreft zowel de externe als interne klanten, alsmede de monteurs van de technische dienst. In dit kader zijn uw'voornaamste activiteiten het aannemen van opdrachten van in- en externe klanten, het voorbereiden, plannen en uit geven van werkorders aan de monteurs, het verzorgen van de administratie van de technische dienst en tenslotte het vervangen van de chef technische dienst bij diens afwezigheid. Wij vragen Voor deze brede, technisch georiënteerde spilfunctie vragen wij een middelbare opleiding (MAVO, MEAO/MTS e.d.), 3 tot 5 jaar ervaring in een vergelijkbare servicegerichte functie en duidelijke affiniteit met de techniek. Daarnaast dient uw administratieve kennis voldoende te zijn om de technische dienst te kunnen ondersteunen. Derhalve hebben WordPerfect en SuperCalc voor u geen gehei men. Tevens beschikt u over uitstekende contactuele eigenschappen. Zelfstandigheid, interesse en enthousiasme, inventiviteit en flexibiliteit, stressbe- stendighed en slagvaardigheid behoren standaard tot uw'bagage. Uw leeftijd ligt tussen de 23 en 28 jaar. Bovendien dient u (bereid te zijn) binnen een straal van 30 kilometer van de veiling te (gaan) wonen. Uw dagelijkse werktijden zullen va riëren - afhankelijk van het flexibele werkaanbod - tussen de 06.00 en 16.00 uur. Aanvullende informatie Wilt u nog meer informatie, aarzel dan niet en neem contact op met de chef van de technische dienst. Ivo van Haasteren, telefoon 01718-55268. Uw schriftelijke sollicitatie Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. T.a.v. de heer E.J. Zwiep, afdeling personeelszaken Postbus 10 2230 AA Rijnsburg Wij verzoeken u in de linker bovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie medew. planning en administratie TD bloemen veiling flora laan van verhof 3 2231 BZ rijnsburg tel.:01718-55911 DZB is het SW-bedrijf van de gemeente Leiden. Leiden werkt daarbij samen met Leiderdorp, Zoeterwoude en Voorschoten. De Sociale Werkvoorziening, afgekort de SW, is ingesteld om een passende werkkring te bieden aan mensen die door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer aan de slag kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. De Zijl Bedrijven kent een concern-divisiestructuur, waarbij er sprake is van een tweetal divisies: Divisie Industrie en Divisie Detacheringen, Groen en Onder houd. DZB biedt op dit moment werk aan meer dan 1000 medewerkers. Voor de Divisie Industrie, afdeling Plaatwerkerij, zoeken wij De plaatwerkers werken, samen met ongeveer 15 collega's, onder leiding van een afdelingschef op de plaatwerkafdeling, waartoe ook een spuitafdeling behoort. De plaatwerkers moeten in staat zijn de volgende werk zaamheden te verrichten: - knippen en uithoeken van plaatwerk; - stanzen van gaten in diverse plaatwerkonderdelen; - zetten vah plaatwerk; - puntlassen van plaatwerkonderdelen; - controleren van maatvoering; - verrichten van eenvoudig dagelijks onderhoud van machines e Zijn Voor deze functie zoeken wij - LTS-niveau; - ervaring met bovengenoemde is een pré; - zelfstandigheid en flexibiliteit; - collegialiteit. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2.761bruto per maand bij een 38-urige werkweek (Toongroep C2). Inschaling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 16.30 uur. Wie komen voor deze functie in aanmerking: Deze functie willen wij in SW-verband vervullen. Dit houdt in dat wij mensen zoeken die om medische reden niet meer in het vrije bedrijf voor een functie in aanmerking komen. De medische reden kan het gevolg zijn van hetzij een aangeboren handicap, hetzij ziekte of ongeval. Tempo-Team Uitzendbureau heeft 1 deze zomer weer volop werk voor schoolverlaters en vakantiekrachten. Op woensdag 11 en 18 mei a.s. tussen 14.00 en 17.00 uur organiseren wij speciale inschrijfdagen voor iedereen de slag wil. Wij hebben een gevarieerd aanbod van banen: van kwekerij- tot keukenhulp, van inpakker tot aanpakker en van besteller tot teller. Neem wel je sofi-, bank- of gironummer mee en i legitimatiebewijs. Je bent van harte die in de vakantie of na het examen aan welkom op onderstaand adres! Leiden, Stationsplein 212, 071 - 14 41 46 LANGEVELD a) SlGTERMANS Wij zoeken op korte termijn een De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het samenstellen van jaarrekeningen - het verzorgen van fiscale aangiften - daarmee verbandhoudende overige werkzaamheden Wij bieden u: - ruime mate van zelfstandigheid - een gevarieerd kliëntenbestand - een team van jonge collega's - arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de funktie Funktie-eisen: - diploma HEAO-AA of SPD - goede kontaktuele eigenschappen - enige jaren ervaring - leeftijd maximaal 35 jaar Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 3 mei sturen aan ons kantoor t.a.v. de heer H.G. Sigtermans RA Herenweg 113, Postbus 2150 2400 CD ALPHEN AAN DEN RIJN telefoon01720-42425 chz lei eer, ?en kantoorpand aan de rand van Alphen aan den Rijn. ZO Het kantoor (met plm. 25 personen), waarin accountant-administratie^'^ I consulenten en twee registeraccountants heeft een relatiekring die voornamelijk bestaat uit ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf, vrije beroepen, agrarische bedrijven, verenigingen en stichtingen. Onze relaties zijn op velerlei gebied werkzaam, o.a. in de handel, produktie, jj dienstverlening en zowel nationaal als 'JOTi internationaal werkend. Naast het verrichten van Vflft werkzaamheden op het gebied van de accountancy bestaan onze diensten ook uit ioe advisering op het gebied van belastingen, sociale wetgeving, subsidies, pensioenen, ondernemingsvormen, samenwerkingsvormen, aan- en verkoop van bedrijven enz. en zijn wij behulpzaam bij financiermgs- en/of andere j bedrijfseconomische vraagstukken. H~£ ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Ruim 1500 medewerkers en ongeveer 80 specialisten zetten zich samen in om de kwaliteit van zorg te bieden die aansluit bij de behoefte van de patiënt. Medewerkers en patiënten vinden dat in het Rijnland Ziekenhuis betrouwbare, menselijke zorg wordt geboden in een prettige en collegiale werksfeer. Ten behoeve van de polikliniek anaesthesie zoeken wij een parttime, 17,5 uur per week Taken: - Het onderzoeken van de patiënten t.b.v. de anaesthesisten; - het verstrekken van informatie aan de patiënten omtrent de anaesthesie; - het rapporteren aan de anaesthesisten. - klinische ervaring strekt tot aanbeveling; - de bereidheid zich te verdiepen op het terrein van de anaesthesie; - flexibele werkhouding, ook ten aanzien van werktijden; - de bereidheid (zonodig) op beide locaties werkzaam te zijn. Werktijden: - De werkzaamhedèn worden gedurende de middaguren verricht, vooralsnog op maandag t/m donderdag van 13.45 tot 16.30 uur; vrijdag van 12.30 tot 15.00 uur. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen via de heer C .J. van Kranenburg, P O, telefoon 071 - 45 45 99, aan wie u tevens binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie kunt richten, onder vermelding van vac.nr.: 12.94. Het adres: Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, Simon Smitweg 12353 GA Leiderdorp. i medicamenten (nieuwe pleisters) op Voor dit onderzoek zoeken wij tussen de 45 en 65 jaar (met baarmoeder) Zij moeten met name last hebben van opvliegers en één jaar of langer niet mei menstrueren. Er is een onkostenvergoeding Belangstellenden kunnen nadere informatie verkrijgen, dan wel zich aanmelde bij dr. Mattheussens, gynaecoloog, St. Elisabeth Ziekenhuis Leiderdorp, tel. 071-153348

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 34