jUVS blijft koploper achtervolgen Alphense Boys boekt weer vooruitgang Standbeeld Westerhof na winst Africa Cup Teylingen neemt verder afstand van concurrenten Roodenburg kan geluk niet op: 0-1 Sport Lugdunum behaalt punt in extra tijd DOSR geeft zich nog niet gewonnen _3aaai ,NDAG 11 APRIL 1994 WILLEM SPIERDIJK. C tegenstander van UVS Me, jieeft zijn reputatie opge- k 2-mouden. Zwijndrecht, dat de eerste klasse tegen l|mkejdegradatie strijdt, verspeel- 'ooiieide dit seizoen al een flink Lbel&antal keren een voor- „haJsprong en dat gebeurde jwers'ook gistermiddag in de ïHCikkerpolder. De Leide- pilaars zetten de 1-0 achter- in een kwartier om in ï-ojeen 2-1 overwinning. hava^LEIDEN «WILLEM SPIERDIJK |Het had overigens best gelijk - Afkunnen worden, want Zwijnd- I 2|*echt kreeg in de tweede helft 29net zo veel kansen op 2-2 als 3^UVS op 3-1. „Maar het hoeft - -Hons niet elke week tegen te zit- ^Jten", zei trainer Gerard Désar - 52na afloop. Door de overwinning ^houdt UVS de koploper Nieu- I - 57jwenhoorn in zicht (het verschil ^bedraagt twee punten), terwijl - saler nog een kleine kans is op het ^behalen van de tweede periode. I De thuisploeg speelde in elk "(geval met de gedrevenheid van een kampioenskandidaat. De felheid in de formatie van Désar moet nogal eens alleen van het Vites-jduo Robbers/Akerboom in de 0, 4Jcentrale verdediging komen, y^j'jmaar tegen Zwijndrecht was er npteyjop de agressiviteit bij UVS wei- 'oien- nig aan te merken. Dit leidde al in de beginfase van de wedstrijd tot een fel of- b 4 fensief. Linksback Jack Hons- 3^9 beek kreeg de beste kans op de openingstreffer. Hij soleerde 3oere d°or de verdediging van Zwijndrecht, maar zag zijn schot net naast de paal belan- den. i Orssagen glipt nog wel langs Zwijndrecht-doelman Pieter den Een minuut later was het bij de eerste aanval van Zwijnd recht wel raak. Laatste man Marco Akerboom (die een aan bod van Telstar heeft afgesla gen) ging er nogal driest in, ver loor het duel van linksbuiten Marcel Robart, die de bal bij de tweede paal op het hoofd van Jean-Paul Martinot legde: 0-1. Désar rekende Akerboom het foutje niet aan. „Dat is nu een maal de speelstijl van onze ver dedigers, ze gaan er fel in. Dan kun je ook wel eens uitgespeeld worden." UVS had niet veel tijd nodig om de achterstand weg te wer ken. Hans de Kruys draaide zich op links handig vrij, zijn voorzet kwam bij Walter de Kievit, die de bal fraai bij bij de verste paal inkopte. Vijf minuten later werd het 2-1. Hans van Leeuwen ging net over de middenlijn de diep te in en werd van achteruit op maat bediend door Marco Aker boom. Van Leewen hoefde de bal in het strafschop gebied maar één keer aan te raken om de bal langs Peter den Otter in het net te schieten. Zwijndrecht, dat in het eerste half uur nauwelijks aan de bal was gekomen, veerde toen op. Na verkeerd uitverdedigen van Edwin Robbers kwam de bal voor de voeten van spits Martin Guyt, die de bal steenhard tegen de onderkant van de lat schoot. .Arthur van Orssagen had het duel vervolgens al voor rust kunnen beslissen. De verdedi ger, die deze keer de geblesseer de Carl Roest op het midden veld verving, kwam alleen voor de keeper, kon die ook nog wel omspelen, maar was te veel uit balans geraakt om de bal in het doel te krijgen. Na rust kregen beide ploegen volop kansen op een doelpunt. Vooral in de slotfase was het een raadsel dat de bal drie keer bij droomkansen voor Zwijnd recht naast het doel van Marijn Mokveld belandde, in plaats Ondanks het feit dat UVS nog steeds in de top van de eerste klasse meedraait, wil trainer Désar niet al te veel bespiege lingen wijden aan een eventueel kampioenschap. „Ik denk wel dat het competitieverloop in ons voordeel zou kunnen wer ken. Wellicht dat wij tegen de staartploegen spelen, als die al zijn gedegradeerd. Dat zou die wedstrijden gemakkelijker kun nen maken." Eerste klasse of hoofdklasse, UVS heeft de plan nen voor volgend jaar al in zijn hoofd. Aanvulling voor de selec tie moet volgens Désar weer uit de eigen jeugd komen, terwijl de trainer hoopt op de terug keer van een aantal jeugdspe lers van SC Feyenoord. UVS - Zwijndrecht 2-1 (2-1) Scheids- Overwinning na vier maanden De laatste weken traint Paul Bahlmann met de selectie van Alphense Boys weer op het hoofdveld. Op dat terrein, dat - bijna zo glad is als een biljartla kken en waarop het dus heerlijk voetballen is, moeten de spelers Tde herinnering verdringen aan jldie dagen dat de bal steeds maar weer van de schoen kaats- - te. En het balgevoel terugkrij- I gen. De truc lijkt te werken. Gis- - teren won de hoofdklasser met 2-0 van Papendrecht. Het was de eerste overwin- ning sinds december, toen in de laatste wedstrijd voor de winter stop het hooggeklasseerde ADO werd verslagen. Een belangrijke overwinning ook. Het Papend recht van trainer Joop van Dae- le, de ex-Feyenoorder die ooit met een legendarische goal te gen Estudiantes zijn club de Wereldcup bezorgde, had tot gistermiddag immers evenveel punten als Alphense Boys: 14 uit 17 wedstrijden. Door de winst heeft de Alphense hoofd klasser nu vijf ploegen onder zich. Maar het degradatiegevaar is nog niet geweken, beseft Bahlmann: „We hebben nog acht wedstrijden te gaan. En we n acht punten halen." Het verbaasde de trainer niet dat het gisteren op het verre gende sportpark De Bijlen ein delijk weer eens lukte. Hij zag de progressie van de laatste we ken, toen er al nauwelijks tegen doelpunten vielen. De Boys kwam alleen zelf niet tot scoren. De vooruitgang heeft niet alleen te maken met de verplaatsing van de trainingen, ook de in houd is veranderd. „We spelen veel simpele spelletjes om het balgevoel terug te krijgen." Daarnaast heeft de trainer geko zen voor een andere tactiek. Al phense Boys speelt niet meer met twee spitsen, maar met drie. Dat alles draagt er toe bij dat de ploeg met meer zelfvertrou wen speelt. „En dat is toch waar het om draait", aldus Bahl mann. Maar zeker zo belangrijk als het woord vertrouwen is voor Alphense Boys de naam Pieter van Zoest. De import-Al- phenaar was ook gistermiddag de belangrijkste en waardevol ste speler. De spits creëerde veel kansen - vooral in de eerste helft liep de combinatie met middenvelder Robert van der Laan goed - maar het duurde tot vijf minuten na rust voordat de bal in de touwen hing. Dank zij voorbereidend werk van Marcel de Jong. Alphense Boys moest eveneens lang wachten op het volgende doelpunt: na een knappe solo, waarbij hij in het strafschopgebied twee, drie man passeerde, scoorde Van Zoest in de 85ste minuut 2-0. „Pieter steekt er dit seizoen met kop en schouders boven uit", zegt Bahlmann. „Hij is de gene die het hele seizoen het zelfvertrouwen niet is kwijtge raakt. En nu zie je dat hij - ook door zijn ervaring - de ploeg oppept, een positieve uitstraling heeft." Hij is volwassener geworden, zegt de trainer over de speler die zeven jaar geleden van het Bodegraafse Esto overstapte naar Alphense Boys. „Vol wassener geworden?", zegt Van Zoest zelf over zijn betere spel. Hij vindt het vooral een verbe tering dat hij zich niet meer zo gauw gek laat maken, minder dan vroeger tegen gele en rode kaarten oploopt. Of hij volgend jaar nog voor de Alphense zondagclub uit komt is echter onduidelijk. „Ik moet kijken of ik het nog goed genoeg naar mijn zin heb. Daarbij spelen de prestaties ook een rol. En de factor tijd is be langrijk. Ik heb een eigen zaak en soms kost het me moeite om Na zijn tweede en het beslissende doelpunt wordt Pieter v Ed Laros, Robert van der Laan en Marcel de Jong. te gaani Daarom ook zal Van Zoest, als hij Alphense Boys al zou verla ten, zeker op een lager niveau gaan voetballen. Zaterdagclubs uit de hoogste amateurafdeling hebben wel eens bij hem aan de bel gehangen, maar hij wil van wege de winkel niet op zater dagmiddag spelen. „Ik zou het wel graag doen, de ambiance is Gistermiddag viel Van Zoest in elk geval in Alphen een pu- bliekswissel ten deel. Papend recht mocht blij zijn dat de spits niet vaker had toegeslagen. Ge zien het veldoverwicht (vooral in de tweede helft) en het aantal kansen van Alphense Boys mochten de gasten niet klagen over deze uitslag. Hoewel de wedstrijd een heel andere af loop had kunnen hebben als linksbuiten Peter Keyzer van Papendrecht de bal in de 78ste minuut in het doel had geknald in plaats van tegen de lat. Of als Clemens Westerhof hoeft zich geen zorgen meer te maken. De trainer uit Gelderland leidde Nigeria eerst naar de eindronde van het WK voetbal en werd gisteren welhaast heilig ver klaard nadat de Africa Cup was veroverd. In de finale werd Zambia met 2-1 verslagen. Emanuel Amunike was de grote held. Hij nam beide tref fers voor zijn rekening. Westerhof en zijn assistent Bonfrère verdie nen een standbeeld in Lagos voor hun bijdrage aan het Nigeriaanse voetbal. Maar de bond wacht waarschijnlijk tot na het WK, waar de Su per Eagles het moeten opnemen tegen Argenti nië, Bulgarije en Griekenland. Het Nederlandse duo mag enig vertrouwen koesteren in het bereiken van de tweede ronde, want Nigeria beschikt over enige sterke aanval lers. Rachidi Yekini en de al genoemde Amunike traden tijdens het toernooi om de Africa Cup in Tunesië op de voorgrond. Er was in het kam pioensteam geen plaats voor Ikpeba (van Monaco) en Ekoku (Norwich City), terwijl de Ajacied Finidi ook amper aan bod kwam. In de finale werd hij nog voor de rust gewisseld. Ba- bangida (Roda JC) en Obiku (Feyenoord) wer den niet eens opgeroepen. Wel was er plaats voor de bij Vitesse in de anonimiteit spelende Ben Iroha, een volwaardige linksback, en doel man Peter Rufai van Go Ahead Eagles. De belangrijkste 'Nederlandse' inbreng in de eindstrijd kwam van Kalusha, de aanvoerder en zo langzamerhand de peetvader van Zambia. Nog geen jaar geleden verongelukte de nationa le ploeg van Zambia bij een vliegtuigcrash. Ka lusha is de centrale pion in het jonge nieuwe team. De PSV'er stond ook aan de basis van de openingstreffer. Al in de derde minuut kopte Li- tama een hoekschop van Kalusha in het Nigeri aanse doel. De vreugde was echter van korte duur. Een minuut later knikte Amunike, een speler uit de Egyptische competitie, de gelijkmaker binnen. In de beginfase van de tweede helft besliste de zelfde speler het duel nadat hij zijn bewakers met een fraaie beweging van zich afschudde: 2- 1. Nigeria is de terechte kampioen van Afrika. De ploeg begon met een 3-0 overwinning op Gabon en werkte daarna het programma zake lijk af. Alleen titelverdediger Ivoorkust kon gelij ke tred houden met het elftal en werd pas na strafschoppen onttroond. Ook op de fina leplaats van Zambia viel weinig af te dingen. De nieuwe generatie, die net het WK miste, faalde alleen in het eerste duel tegen Sierra Leone, maar groeide vervolgens in het toernooi met overwinningen op Ivoorkust, Senegal en Mali. De zeventiende editie van de Afrika Cup le verde overigens weinig goed voetbal op. Op de finalisten en Ivoorkust na was het niveau abo minabel. Een pijnlijke constatering voor de lief hebbers van het Afrikaanse voetbal. De meeste ploegen raakten verstrikt in tactische opdrach ten en speelden alles behalve spontaan. LEIDEN» AADSIERA Het Sassenheimse Teylingen mag zich opmaken voor een te rugkeer naar 'de grote KNVB'. Zelf won de koploper met 2-0 van Kickers'69. Ook pakte Tey lingen de derde periode. War- munda liep thuis tegen FC Rijn land verrassend tegen een ne derlaag aan: 2-3. Ook Stompwijk '92 verslikte zich. Leidsche Boys won met 2- 1. De broederstrijd tussen UDO en ASC werd in het voordeel van de thuisvereniging beslecht: 2-1. Randstad Sport had geen moeite met Alphen. In Voor schoten werd het 5-2. Leiden- Bernardus werd afgelast. Teylingen-Kickers '69 2-0 (1-0) 5. Ro bert van Leeuwen, 89. Pelgrim Scheidsrechter: Bavelaar. Toeschou wers 200. Rode kaart: Leuzen: geel: Mi chael Langelaan De koploper kende een prima start. Na vijf minuten passeerde Robert van Leeuwen doelman Rob Mollers met een magnifie ke lob: 1-0. Na deze periode grossierde Teylingen in het mis sen van kansen. De ene na de andere mogelijkheid werd door de voorwaartsen van Teylingen om zeep geholpen. Ook Kickers stelde zwaar teleur. Een ongeïn spireerd spelend team, dat nau welijks kansen creëerde. Cees Leuzen (Kickers) moest wegens hands voortijdig de kleedkamer opzoeken. UDO-ASC 2-1 (2-0) 14. Peter Stuifzand 1-0, 25. Susan 2-0, 56. De Geus 2-1. Scheidsrechter: A. Mourits. Toeschou wers 100 Felheid bleek voor UDO het juiste wapen om de 'Good Old' te bestrijden. Alleen een kwar tier na rust kroop ASC wat uit zijn schulp. Niels de Geus bracht toen zijn club terug in de wedstrijd, maar deze opleving was niet voldoerde. UDO bleef heer en meester. Stompwijk '92-Lcidsche Boys 1-2 (0- 1) 31. Richard Kooien 0-1, 65. Robert Valk. 80. los Oliehoek 1-2. Scheids rechter: Hagen. Toeschouwers 150 Leidsche Boys blijkt dit jaar een ware 'Angstgegner' voor de equipe van Gerard Lelieveld. Want net als 'uit', bleek de Bos- huizerkade-club ook thuis wat slagvaardiger dan Stompwijk. De vlijmscherpe counters van de Boys werden door de aanval lers op de juiste waarde inge schat. Peter Kooien en Robert Valk waren de scherprechters. Stompwijk had te veel kansen nodig om hier een schamel doelpuntje tegenover te stellen. Jos Oliehoek doelpuntte. zijn ploeggenoot Marco de Regt niet twee keer tegen geel was aangelopen, waardoor hij al in de 40ste minuut de kleedkamer mocht opzoeken. Alphense Boys-Papcndrecht 2-0 (0-0) 50. P. van Zoest 1-0, 85. P. van Zoest 2- 0. Geel: De Regt (Papendrecht). twee maal. Scheidsrechter Nijhuis. Toe schouwers 400 Alphense Boys: Garrelfs. Marcel de long. Koos van Zoest, Van Dijk. Macnack. Van der Laan. Parinussa. Ouwerkerk. Beuk. Pieter van Zoest (88. René de long), Gerse (84. Laros) LEIDEN LARS ULRICH VOETBALMEDEWERKER Roodenburg heeft eindelijk loon naar werken gekregen. Al lange tijd is de (trainings)inzet groot genoeg, maar gaan de punten steeds aan de neus van de Noord-ploeg voorbij. Gisteren kwam de beloning we'l. In Oud- orp moest Kolping Boys een 1-0 nederlaag slikken. „Voor de wedstrijd zaten we in een diep dal met al die schor singen en dan toch nog win nen." Roodenburg-trainerEelco Fielemon leek na afloop nog niet te geloven in deze onver wachte overwinning. Hij had moeten improviseren, omdat de lijst van geschorste spelers weer groot was. Patrick Heymans, Fred Ouwerkerk, Rob Pret en Michael ten Brinke zaten im mers in burgerkledij op de tri bune. Desalniettemin was Roodenburg zeker in de ope ningsfase de gevaarlijkste ploeg. Een klutsbal van Peter Kruit trof geen doel, terwijl Richard van Iterson zijn voet net niet tegen de voorzet van Richard Gottmer kon zetten. Bovendien waren de Leidse afstandsschoten niet van gevaar ontbloot. Ook in de tweede helft was Roodenburg aanvankelijk ster ker dan Kolping Boys. De belo ning kwam in de vorm van een doeltreffende kopbal van Peter Pret. Na de 1-0 mocht de ploeg van Fielemon wat geluk bet rel t niet klagen. Paal en lat stonden voor Kolping Boys een doelpunt in de weg. Niet alleen was het een tijd terug dat Vrouwe Fortuna Roodenburg goed gezind was, het leek ook lang geleden dat een wedstrijd van de Leidenaars in handen was van een goed fluitende scheidsrechter. En een overwinning had ook al te lang op zich laten wachten. Voor Roodenburg kon het geluk gis teren dus niet op. Kolping Boys - Roodenburg 0-1 (0-0) 69. Peter Pret 0-1. Scheidsrechter Van Biljouw. Toeschouwers: 200 SJC dieper in zorgen LEIDEN LARS ULRICH VOETBALMEDEWERKER Boven SJC pakken de donkere wolken zich samen na het ver lies tegen HMSH. Lugdunum kwam gisteren in blessuretijd naast VELO en verdiende zo een punt (2-2). Foreholte ging ver rassend ten onder bij hekkeslui- ter Hermes DVS (1-0). VELO-Lugdunum 2-2 (2-0) 42. Bulo 1- 0. 43. Van Hagen 2-0, 72. Van Tonge- Vooraf zou Lugdunum heb ben getekend voor een punt. omdat de afwezigheid van On- stenk, Brussee, Michel Prins en Van der Weijden zwaar woog. Achteraf was Lugdunum blij met het gelijkspel, omdat de Leidse ploeg een 2-0-achter- stand in de blessuretijd onge daan maakte. De Kikkers leken na een half uur de openingstref fer voor hun rekening te nemen, omdat scheidsrechter Verbeek Lugdunum terecht een straf schop toekende. De VELO-goa- lie Gerritsen weerhield Cees van Tongeren echter van een doel punt. De Leidse 'nummer 4' was na rust wel succesvol, waar mee hij de aansluiting tot stand bracht (2-1). Hermes DVS - Foreholte 1-0 (1-0) 25. Van der Lee 1-0. Scheidsrechter: Wagner. Toeschouwers: 300. Rode kaart: Van der Hulst. Van Kampen (beiden Foreholte). Gele kaart: De Baard. Biesheuvel. Grimius (Hermes DVS). Deutekom (Foreholte) Hermes DVS en Foreholte werk ten een slechte, maar spannen de wedstrijd af. Pas na de uit sluitingen van Theo van Kam pen en Ralph van der Hulst, res pectievelijk na veertig en zestig minuten, lieten de Voorhouters hun ware gezicht zien. Scheids rechter Wagner had in beide ge vallen de rode kaart getrokken, omdat een doorgebroken Schie dammer op onreglementaire wijze werd afgestopt. Tot dat moment kon Foreholte het ver schil van acht plaatsen niet waarmaken. Met negen man waren de mannen van trainer Mart de Groot we'l duidelijk be ter. Vooral Stan Uljee en Ruud de Klerk deden van zich spre ken. Ze vonden echter steeds de Schiedamse goalie op hun weg. SJC. - HMSH 0-1 (0-1) 43. Schoevers 0-1. Scheidsrechter: Van der Meer. Toeschouwers: 400 Qua inzet was SJC sterker, qua veldspel moest de Noordwijkse ploeg zijn meerdere erkennen in koploper HMSH. Een gelijk spel was dan ook beter op zijn plaats geweest, maar de Haagse gasten hadden het geluk van een koploper. SJC kwam weer tot de conclusie dat het in de hoek zit waar de klappen vallen. De 0-1 was de enige kans van de kampioen in spe. De gasthe ren stelden daar aanmerkelijk meer tegenover. Vooral Men no van Rooyen was goed op schot, maar weer werd duidelijk dat de mannen van trainer Ben van Leeuwen het pechduiveltje bin nen de gelederen hebben. Scho ten van de Noordwijkse aan voerder troffen namelijk geen doel, maar wel de paal en de lat. LEIDEN LARS ULRICH Warmunda-FC Rijnland 2-3 (1-1) 17, Barry van Rijn 1-0, 22. Michel Staats 1 - 1, 59. Barry van Rijn 2-1, 75. Michel Staats 2-2, 97. Drikus Verkade 2-3. VOETBALMEDEWERKER WSB kwam laat, maar niet te laat, op gang. De Noordwijker- houtse koploper in de derde klasse won met 3-2 bij UNIO. SVLV sloot ook een uitwedstrijd met een 3-2 zege af. Nieuwkoop was het slachtoffer. Hekkeslui- ter DOSR was eveneens succes vol. Bij Woerden werd het 2-1. tot stand gekomen, niet omdat de Voorschotenaren veel sterker waren - de eerste helft ging ge lijk op -. maar vooral omdat Vrouwe Fortuna de zijde van SVLV had gekozen. Woerden - DOSR 1-2 (1-2) I Don n der Mei 15. Vonk 1-1.31. Ga •idst Het gemis van Michel Schou ten liet zich aan de Herenweg goed voelen. Geen moment kwam Warmunda in de wed strijd. „Het was wat slapjes alle maal", aldus Warmunda-speler Nico Lakenberg. Toch bleef het lang spannend, want pas ver in blessuretijd tekende Drikus Ver kade van dichtbij de dikverdien de winnende treffer aan. riks (e.d.) 1-1. 65. Yacha Farhane 2-1, 70. Ron de Hollander 3-1. 74. Huib van Duinen 3-2. 82. Chlis NffjMD 4-2, 92. Chris Nijssen 5-2. Scheidsrechter: Al- blas. Toeschouwers 50 Een eigen doelpunt van Jan Frederiks (Alphen) was de om mekeer in de wedstrijd. Daarna lieten de Randstad-spitsen Ya cha Farhane en Cliff Comvalius hun kwaliteiten zien. De Voor- schotense vereniging buitte dat op een voorbeeldige manier uit. De mooiste treffer kwam op naam van Ron de Hollander. De 'Rene' Eykelkamp van Voor schoten' legde de bal van buiten het strafschopgebied netjes in het kruis. Ie kaarten: Van Baaren (UNIO). Joustra (WSB) UNIO leek op weg om WSB de eerste nederlaag toe te brengen. Maar de aanstaande Noordwij- kerhoutse kampioen boog in het laatste half uur een 2-0 ach terstand om tot een voorsprong. De tweede UNIO-treffer kwam dan wel uit een omstreden strafschop, maar dat deed niets af aan het feit dat UNIO de voorsprong verdiende. In de tweede helft, waarin WSB uit een ander vaatje tapte, stelde Rober Marijnen en Theo Aan- hane orde op zaken. Nieuwkoop - SVLV 2-3 (0-3) 10. Vincent van Koert (ed) 0-1. 21. Canter Visscher 0-2. 40. Canter Visscher 0-3. 86 Hofstede 1-3. 91. Hofstede 2-3. Scheidsrechter: Ratsma. Toeschou wers 2(H) t,rif kaarten Hofstede. Vijf huizen, De Vries (Nieuwkoop). Niels Karremans. Klaassen (SVLV) Na 45 minuten was de wedstrijd al gespeeld. SVLV, dat door mindere resultaten moest op passen dat het niet in degrada tiegevaar zou geraken, kon in de rust namelijk genieten van een 3-0 voorsprong. Deze score was Sheombarsing. Toeschouwt Rode kaarten: De Jong (DOSR: 2x geel). Alex Strecfland (Woerden; 2x geel). Ie kaarten: Houbcn, Richard Streef- land, Hensen (Woerden). Don van der Meer, Ga van dei Zwei (DOSR) De statistieken geven een beeld van een harde wedstrijd, die door de man in het zwart maar net in de hand kon worden ge houden. Echter, het tegendeel was waar. Het was allerminst een harde ontmoeting, ondanks de belangen voor beide ploe gen. Omdat arbiter Sheom barsing voor ieder wissewasje zijn fluit nodig achtte, was er van een aantrekkelijke wedstrijd nauweUfkB sprake, i H FSR, dal -ii kwam, blijft door ti ning zicht houden op klassebe- houd. Blauw Zwnrl Gouda 0 0 Schcidv iele kaan: Dijkgraaf (Gouda) De uitslag zegt al genoeg: er viel weinig te beleven in Wassenaar. Het thuisspelende Blauw Zwart kon zich beroepen op een op tisch overwicht, maar Gouda kreeg de beste kans. Van vijf meter van het lege Blauw Zwart-doel werd de bal echter zo weinig snelheid meegegeven dat Marcel l'Ami op de lijn nog redding kon brengen.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 17