Utrecht is erg lief voor Ajax Barcelona kan het nog Titel AC Milan is kwestie van tijd Sport Blessure voor Valderrama Gullit en Advocaat komen tot elkaar nac blijft in de race Meer dopingzaken in de Bundesliga ,CleS^un' MAANDAG 21 FEBRUARI 1994 VILLEM SPIERDIJK. C ROB ONDERWATER. C Dordrecht en AZ spelen gelijk den haag Aan de kop van de eerste divisie worden de verschil len kleiner en kleiner. Koploper Dordrecht '90 en runner up AZ speelden gelijk. De achtervolgers NKC, Heracles en Telstar won nen. I let verschil tussen de nummer één en twee bleef één punt. NI C naderde Dordrecht tot drie punten, Heracles tot vier en I elslar tot vijl punten. Opvallendste speler van het 23e weekein de in de eerste divisie was Dick Kooijman van Heracles. Hij st oorde drie keer tegen TOP, kreeg ook zijn zevende gele kaart en moet derhalve volgende week weer een schorsing uitzitten. Voor de tweede keer maakt Ruud Gullit zich op voor een rentree in Oranje. Met bonds coach Dick Advocaat sprak de ster van Sampdoria af dat hij vanaf 23 mei weer beschikbaar zal zijn. Zonder voorwaarden vooraf, zo lieten de partijen za- lerdag welen. Een week eerder nog had Gullit zich in een televisie-inter view anders opgesteld. 'Nooit meer rechtsbuiten', was de te neur van zijn verhaal. Gesterkt dooi elf treffers in de serie A durfde hij een plek onder de zon en achter de spits te eisen. Anders geen wereldtitelstrijd in Amerika. In de periode-Advocaat be dankte Gullit al twee keer voor Oranje. Voor de beslissende kwalificatie-wedstrijd tegen En geland zorgde Gullit met uit- AC Milan kan zijn horizon ver leggen naar nieuwe doelen. De kampioen van Italië zal een der de landstitel op rij niet meer mislopen, zelfs wanneer de top- ploeg net als een jaar geleden last krijgt van voorjaarsmoe heid. Terwijl de roodzwarte for matie gisteren het lastige Lazio listig omzeilde, wierpen de laatste rivalen de handdoek. Parma liet zich verrassen bij Foggia en Juventus rekende zich rijk met een remise in de derby van Turijn. Inter, met Bergkamp en Jonk, blameerde zich thuis met een 0-0 tegen Napoli. Lazio hoopte dit ge glans te geven door AC Milan beentje te lichten. De Romeinse club, die van de zomer niet zui nig inkocht om vervolgens zwak aan het seizoen te beginnen, wist zich gesteund door zeven tigduizend fans. De hoop i lingen was v i de hoofdstede- ral gericht op de goede vorm waarin de sterspe lers Gascoigne, Boksic en Signo- ri verkeerden. Gisteren kwam dit trio, welwillend ondersteund door Aron Winter, er tegen de defensie van Milan niet aan te pas. AC Milan mag aanvallend veel aan kracht hebben inge boet na het verlies van de Hol landers, zijn defensie blijft on- gi-naakbaar. Doelman Sebastiano Rossi heeft al 863 minuten (meer dan negen wedstrijden) geen goal geïncasseerd en jaagt op een mytisch record van Dino Zoff (903 minuten in 1973). Een eer dere poging eindigde in dit sei zoen na 690 minuten. Rossi maakte in dit seizoen in 23 wedstrijden slechts vijf keer de gang naar het doel. In het enige duel waarin hij ontbrak, verloor Milan met 3-2 bij Sampdoria. De keeper, die aanvankelijk als reserve aan het seizoen begon, is het stille wapen in de succes formule van Capello. De verdediging speelt dank zij Amsterdammers winnen simpel met 3-0 EREDIVISIE Carlos Valderrama heeft vrijdag in de wedstrijd tegen Zweden (0-0) een zware knieblessure opgelopen. De 32-jarige aanvoerder van het Colombiaanse elftal kwam in de openingswedstrijd van het vierlandentoernooi in Miami in de 40ste minuut in botsing met twee Zweden. Daarbij werd hij aan de rechterknie geraakt. Ploegarts I .una verzorgde de Zuidamerikaanse speler van het jaar op het veld en constateerde schade aan de meniscus en knieband. Desondanks weigerde de middenvelder het veld te verlaten. Vijf minuten later werd hij weggezonden door scheidsrechter Di- as. Hij kreeg zijn tweede gele kaart na een overtreding op de Zweedse middenvelder Limpar. Bij de gang naar de kleedkamer raakte hij slaags met de Zweedse aanvaller Andersson. Valderrama werd voor nader onderzoek naar een ziekenhuis in Miami gebracht. Luna vreest dat de speler geopereerd zal moeten worden. In dat geval zal hij drie maanden buiten spel staan en komt zijn deelneming aan het WK, half juni, in gevaar. Zweden - Colombia was een ruwe wedsrijd in het Joe Robbie Sta dium in Miami. De Amerikaanse arbiter trok twee rode en vijf gele kaarten. Na Valderrama werd zeven minuten voor het einde de Zweedse verdediger Bjorklund uit het veld gestuurd. Bolivia - Verenigde Staten eindigde in 1-1. Op slag van rust na men de Bolivianen de leiding door Moreno. Twaalf minuten voor het einde maakte Jones gelijk. spraken vanuit Italië bovendien voor extra druk. De bondscoach nam hem dit hoogst kwalijk. Volgens Gullit was er deson danks niet veel tijd voor nodig om het 'verleden' uit te praten. „Onze meningsverschillen la gen vooral op tactisch gebied. Verder was er niet veel aan de hand. We hebben een mooi, persoonlijk gesprek gehad. We hebben altijd dichtbij elkaar ge staan. Na het onderhoud met Advocaat heb ik niet veel tijd nodig gehad om weer voor Oranje te kiezen. Het is een be slissing die ik met het hart heb genomen. Op welke positie ik kom te staan? Daarover is niet gepraat. Maar Advocaat weet hoe ik er over denk. Hij begrijpt wat ik voel. Het is ook zeker niet zo dat ik alleen maar geïnteres seerd ben in een positie in het Ze hielden al van hem voordat hij ook maar één bal had geraakt. De Nigeri- aan Nwankwu Kanu (17) zat gisteren voor het eerst op de bank en mocht zelfs voor het eerst meedoen bij Ajax. Alle ballen op Kanu, eisten de fans. Alles beter dan de heersende klasse in De Meer. Want zelfs tegen het onthutsende Utrecht (3-0) konden de Amster dammers maar één helft herinneringen oproepen aan vorm, doelpunten, hoogstandjes en hoog moed. Aan Ajax dus. amsterdam ype minkema Nwankwu Kanu, een tiener van bijna twee meter, schoot twee keer letterlijk uit zijn enorme sloffen, beschadigde in zijn geestdrift twee verdedigers van Utrecht en leed twee keer bal verlies. Een weinig spraakma kend debuut van krap zeventien minuten, zo leek het. Toch zorgde de landgenoot van Fini- di George, wegens vormverlies op de tribune, voor een mijl paaltje in De Meer. Hij was al weer de twintigste veldspeler die Louis van Gaal dit seizoen in 23 wedstrijden presenteerde. Dat zijn, de arme reserve-doel man Stanley Menzo en vaste keeper Edwin van der Sar bui ten beschouwing gelaten, twee complete Ajax-elftallen. „We hebben een brede selectie", zegt de technisch directeur over de vele wisselingen in zijn elftal. Soms lijkt dat eerder last dan luxe. In drie opeenvolgende wed strijden moesten de Ajacieden de ballen kwijt bij drie verschil lende centrumspitsen. Na Ro nald de Boer liep Peter van Vos sen zich vorige week over de kop. De Zeeuw zat gisteren weer op de bank, kleumend naast zijn voorganger. Na 23 wedstrijden is Louis van Gaal weer terug bij het begin; bij Stefan Pettersson, zijn eerste centrumspits van het seizoen. Van de drie maakte de Zweed veruit de beste indruk. De spits, die twee van de drie doelpunten aanreikte, neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Amsterdam. Stefan Pettersson blijft, ook met bijna dertien mil- Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschouwers: 8851. Willem II - Roda JC 0-3 (0-1). 35. Van Ga len 0-1. 90. Babangida 0-2, 90. Babangi- da 0-3 Scheidsrechter: Blom. Toeschou wers: 6000. Gele kaart: Arno Hofstede 'Willem II,.Trost, lhalauw (Roda JC). Eagles - WV 2-0 (0-0). 49 44. Korsten 1-1, 55. Dennis de Nooijer 2- 1, 76. Van der Laan 3-1. 82. Van Eek 4-1. Scheidsrechter Schaap Toeschouwers: rechter: Blank Toeschouwers (Volendam), Fréser (Feyenoord). joen gulden (Van Vossen en Ro nald de Boer) tijdelijk op de bank, van onschatbare waarde. Veldspel Utrecht is dit jaar een ploeg die alle wonden heelt. Voorname lijk die bij de tegenstanders. Ajax kreeg gistermiddag alle tijd en gelegenheid om nieuwe krachten op te doen; geestelijk en lichamelijk. De Amsterdam mers waren één helft erkentelijk voor zo veel goede zorgen. Drie doelpunten en aardig veldspel waren het tastbare bewijs van herstel. Ajax had Utrecht met nog veel meer treffers moeten bedanken. De Amsterdammers kropen na rust vreemd genoeg terug op de sofa van de ziele- knijper. Blijkbaar mentaal nog niet sterk genoeg voor een hele wedstrijd. „Utrecht dekte korter en scherper", vond Van Gaal. Leo van Veen, trainer van Utrecht, moet in een wilde bui een paar krassen op papier heb ben gezet die de opstelling moesten voorstellen. Verdediger Johan de Koek vond zichzelf vlak achter de spits terug; in dit speciale geval niet die van de tegenpartij. „Om met lange bal len van zijn snelheid te profite ren stamelde Van Veen later. „Want eenmaal op snelheid is- ie verschrikkelijk snel." De Koek kreeg geen ballen, ook geen 'lange', maar liep wel verschrik kelijk snel; achter zijn directe tegenstander aan. Seedorf Na een kwartier was de punten- Jari Litmanen is uit zinnig van vreugde na zijn subtiele lob die Ajax op 2-0 brengt. Clarence See- dorf is niet minder enthousiast. FOTO ANP verdeling al geregeld. Clarence Seedorf, vervanger van de licht geblesseerde Rijkaard, schoot al na vier minuten raak. Frank de Boer (met de diepe pass) en Stefan Pettersson (kopbal) wa ren de aangevers. Jari Litmanen - hij werd gisteren 23 jaar - mocht zelf zijn cadeautje uit zoeken. Boven alles wilde de Fin een doelpunt. In de veer tiende minuut knalde hij eerst tegen Van Ede om de doelman vervolgens met een lobje te ver slaan. Pettersson en Litmanen brachten samen Edgar Davids voor het doel. Na de 33-ste mi nuut was het over met de da dendrang, de wedstrijd en met het amusement. Daar kon het debuut van Nwankwu Kanu en zeker de invalbeurt van Peter van Vossen iets aan veranderen. In de strijd om plaatsing voor Europees voetbal mengt zich steeds nadruk kelijker NAC. De formatie van Spelbos klom verder door RKC te verslaan, 3-0. NAC staat nu gelijk met Vi tesse dat bij Sparta (4-1) voor de vierde opeenvol gende keer verloor. Roda JC won knap bij Willem IT (3-0). Babangida maakte twee doelpunten in de slotminuut. Ook FC Twente doet nog mee in de subtop na het gelijkspel bij Groningen (1-1). Onderin zette Cambuur zijn opmars voort door Heerenveen te verslaan (2- 1), in de middenmoot won Go Ahead Eagles op eigen veld van WV, 2-0. BUITENLANDS VOETBAL Inter tlntis teleurstellend: 0-0 Rossi zelfverzekerd. AC Milan liet de Lazio-storm gisteren uit razen. Vlak voor de pauze sloeg de kampioen toe via zijn andere geheime wapen: schaduwspits Daniele Massaro. De topscorer maakte zijn zevende doorslag gevende treffer in dit seizoen, nadat Eranio met een afstands chol de lat beroerde. In de tweede helft maakte de koplo per het duel routine-matig af. De ploeg liet zich ook niet aflei den door de sensationele ont wikkelingen op de andere vel den. Juventus Juventus kon in het duel met stadgenoot Torino weer niet haar aanhang overtuigen. De spanning liep hoog op. Andy Möller werd in de 38ste minuut uit het veld gestuurd omdat hij zijn zelfbeheersing verloor. In de tweede helft opende Roberto Baggio met een fraaie directe vrije trap de score. Europa's beste voetballer van 1993 is met veertien treffers topscorer in de Serie A. Halverwege de tweede helft maakte Fortunato tegen zijn oude club gelijk met een af standsschot. Juventus toonde zich daarna tevreden met een gelijkspel. In de slotfase werd een treffer van Torino's top schutter Andrea Silenzi om on duidelijke redenen afgekeurd. Parma leek bij Foggia af te stevenen op een hoge score. Na een kwartier stond de Super cup-winnaar al met 2-0 voor met treffers van Zola en Aspril- la. In de beker had Parma Fog gia in januari al met 3-0 en 6-1 afgetroefd. De tegenstander van Ajax nam daarna het duel te ge makkelijk op. Capellini halveerde nog voor rust de achterstand. In de twee de helft zette Foggia Parma met de rug tegen de muur. De Rus Kolinavov boog de score om en hielp de Parmazaanse titelkan- sen definitief om zeep. Foggia heeft daarentegen zowaar uit zicht op een UEFA-Cup-plaats met een punt achterstand op Inter. munchen dpa Deportivo de la Coruna, Barcelona en Real Ma drid hebben op de 24ste speeldag van de Spaanse competitie hun wedstrijden gewonnen. Deporti vo won de moeilijke uitwedstrijd bij Real Socie- dad met 0-1, terwijl Real Madrid zaterdag de der by tegen Atletico de Madrid evenens met 1 -0 tot een goed einde bracht. De beste indruk maakte Barcelona dat Osasuna met 8-1 afdroogde. De portivo is nog altijd ruimschoots eerste met 36 punten, vijf meer dan Real en zes meer dan Bar celona. Woensdag wordt er opnieuw voor de competitie gespeeld, voor aanstaande zaterdag Barcelona-Deportivo op het programma staat. Barcelona blijft week na week verbazen. Vorige week beleefde de club van Cruijff de grootste ne derlaag van de afgelopen dertig jaar door bij Xn- ragoza met 6-3 te verliezen. Zaterdag werd de grootste overwinning van de afgelopen dertig jaar geboekt. Koeman - twee keer via een stafschop - Amor, Romario (een zuivere hattrick in de tweede helft) Estebaranz en Stoichkov waren de doel puntenmakers, waar Osasuna slechts een goal via Luke tegenover stelde. De uitslag in het Camp-Noustadion is echter vooral het bewijs dat Barcelona dit seizoen door diepe dalen en over hoge bergen gaat. Een 4-3 nederlaag bij Atletico de Madrid en de 6-3 bij Za- ragoza staan tegenover een 5-0 overwinning op Real Madrid, een 4-0 bij Valencia en nu dus de 8- 1 tegen Osasuna. Madrid Real Madrid en vooral Deportivo blijven het bij kleine, maar belangrijke overwinningen houden. Real moest tot acht minuten voor het einde wachten, voordat het via een doelpunt van de jonge Morales stadgenoot Atletico op de knieën kreeg in een slechte wedstrijd. Doelman Buyo en dus Real had het geluk dat hij slechts een gele kaart kreeg, nadat hij buiten het strafschopgebied de bal in de handen had genomen om een kans van Atletico-spits Kosecki te verijdelen. Deportivo speelde gisteravond een uitgekiende wedstrijd bij Real Sociedad, waar eerder dit sei zoen zowel Barcelona als Real Madrid met een nederlaag werden geconfronteerd. Deportivo was vooral op het middenveld veel sterker dan de Basken en Rivera bracht de Galicische ploeg in de 27ste minuut van de tweede helft verdiend op voorsprong door een corner van Fran in te kop pen. Daarna was Real Sociedad rijp voor de slachtbank, maar Deportivo drong niet echt meer aan met het oog op de twee volgende competitie ontmoetingen deze week. waaronder de mogelijk beslissende van zaterdag in het Camp-Nou-sta- dion tegen Barcelona. Twee weken na de onthullingen over het eerste dopinggeval in het Duitse profvoetbal, bericht het tijdschrift Focus over een nieuw schandaal. Volgens de voormalige kogelstoter Edwin Klein werd Werder Bremen in de tweede ronde van het UEFA- Cuptoernooi in november 1983 door een gedrogeerd Lokomotiv Leipzig uitgeschakeld. Klein kwam over de doping van de voormalige Oostduitse staatsamateurs te weten na het lezen van Stasi-documenten. Volgens die rapporten had het merendeel van de spelers van de club, die momenteel onder de naam VfB Leipzig in de Bun- desliga uitkomt, een pepmiddel ingenomen. Uit het verslag van de geheime dienst wordt ook in het Focus-artikel geciteerd: „Bij bijna alle spelers werd het be wijs gevonden dat zij het verbo den stimulerende middel amfe tamine hadden gebruikt." De toenmalige trainer van Leipzig, Harro Miller, heeft de doping van zijn team in 1983 gisteren ontkend. „Ik ken het middel niet en ik weet niets over het gebruik ervan. Daar naast geloof ik niet dat het spul zonder mijn medeweten uitge deeld kan zijn. Het enige pep middel dat we in de rust heb ben gebruikt om Werder uit te schakelen was een kopje kof fie." De oud-atleet Klein rondde EERSTE DIVISIE Vfi Eindhoven - az 2-2 (2-2) 19. Dnef Vl 0. 29. Vork 1-1, 39. Holster 1-2.1 nen 2-2 Scheidsrechter Koopm* 4/r) E - Daniels. Snijders 3 T Cl Helmond Sport - De Graafschap 0-; 38. Van Oostrum 0-1. 51. Goda_ril Scheidsrechter De Graaf ToeschgPEN sen, Graef (WV). Ajax - FC Utrecht 3-0 (3-0). 4. Seedorf 1 0, 14. Litmanen 2-0. 32. Davids 3-0. Bosch). Scheidsrechter: Wegereef. Toeschoui rends (TOP). veld 0-1, 66. Mut 23 13 2 8 28 48 - 26 23 10 5 8 25 36 - 27 22 9 6 7 24 29-23 22 8 6 8 22 32-38 23 9 3 11 21 32 - 36 23 6 7 10 19 21 - f 22 5 5 12 15 27-4 22 3 5 14 11 17 - 40 22 2 6 14 10 21 - 46 Van der Weerden 3-1. 72. PeVovjte f Scheidsrechter: Van Veluwen. To^eerf 2720. Gele kaart. Janser.r n;( J, Pronk, Gerver, Van der f' (Den Bosch). vas Heracles - TOP 4-2 (1-0). 6. Kooi»jngS 0, 54 Kooiiman 2 0. 58. Held 5 r,. Waterink 3-1. 77. Kooijman 4-1. ken 4-2 Scheidsrechter. Takac£)EVJI schouwers: 1858. Gele kaart: K»|assc ,p. Berens. "oolen?^. e 3-0 (1-0). 4 Dreild: 66 Grummel 2-0. 83. De Jonïvon( Scheidsrechter: Van der Ende. Tol wers: 1683 jPOTt] Haarlem - Veendam 4-0 (0-0) 4 7 Hsser 1-0 (strafschop). 67. Pocorni 2-0, L„^, corm 3-0, 84 Weijers4-0. Scheidsf Helmstrijd Toeschouwers: 14i]JUrtj< Immd Op fe 1-1. Schere,ftl Eijkhout. Toeschouwers: 250tlasS( l (0-0) 46 Npoes 1-0. 64. Simons 1-1. 88 Hoo|venn Scheidsrechter. Lammers. Toeschi i n 1200. Gele kaart: Oostrom (Telstar)1 Excelsior - ADO Den Haag 0-0. SA'Prd rechter Houben Toeschouwers: 12(core Hans NEC 7 6 0 1 12 huyri Heracles 7 4 2 1 10 L" ADO Den H. 6 4 119 fe"L Dordr '90 7 4 1 2 9 i Me 2 2 3 b }p h 2 2 3 6 Ijphi fis? foesi 1 3 3 5 krerk' f j 1 pl.H 1 2 4 4 teer< (RBC). Jerry Sm 23 13 5 5 31 21 10 5 6 25 22 9 5 8 23 23 9 5 9 23 22 4 10 8 18 23 5 6 12 16 Vrc TOPSCORERS 1 Litmanen (Ajax) 22. 2. Van Hoofwer (NAC) 18. 3. Gillhaus (Vitesse). ,aai. Lammers (NAC) 15. 5 Hofstede (RF l 13, 6 Roelofsen (MW). Graef'odl Lamptey (PSV) 10. 9 Cocu (Vitesse, 0\ mars (Ajax). Van Loen (Feyenoord) 9,p.a, Eerste divisie f" 1 Breetveld (Dordrecht) 22. 2 v!-0 Laan (ADO Den Haag) 19. 3. KoJaa] (Telstar) 16.6. Lok (NEC) 14. 7 Weijers (Haarlem) 12, *8. Jansedee Bosch). Mutsaers (RBC) 11, 10. Vale t (AZ). Boere (Zwolle), De Jonge (tL jjde onlangs zijn boek 'Rode kaart voor de DFB' af. De voormalige olympische deelnemer speurde twee jaar lang naar doping in het Duitse voetbal. In een voor publicatie in Focus, een in München en omgeving ver schijnend tijdschrift, staat te le zen dat de dopingcontroles van de voetbalbond (DFB) 'een far ce' zijn. Bij zijn onderzoek kreeg Klein hulp van Manfred Ommer, voorzitter van tweede-ligaclub Homburg en oud-topsprinter. Ommer beweerde dat doping-in het Duitse voetbal al lang geen uitzondering meer is. „Iedere prof wil zijn oefenmeester tij dens de trainingen iets laten zien om op zaterdag te spelen en dus meer geld te verdienen. Dus wat doet hij? Hij gooit iets naar binnen. Daar hoeft nie mand hem voor te motiveren, die speler wil gewoon iets ver dienen." Ommer beschrijft ook hoe ge makkelijk het is de sinds 1988 ingevoerde dopingcontroles vervolgens te ontlopen. „Voor dat een speler die iets gebruikt heeft voor de steekproef geloot kan worden, spreekt onze dok ter even met de DFB-arts. Hij vertelt hem dat het gebruikte middel echt nodig was om te genezen van één of andere kwetsuur. Vervolgens halen we gewoon het rugnummer van de gedrogeerde speler uit de lo tingbeker. Zo gemakkelijk gaat "het." BUITENLAND AS Roma 1-1, Foggia-Parma 3-2, AC Milan 24-38 Parma Juventus 24-32 Lazio R Qaai Sampdoria 24-32 Inter M lege SPANJE Real Madrid-Atl.Madrid iJeP' celona-Osasuna8-l. Logrones-R.Va 1-1. Valencia-Lleida 3-3. Celta V-T 1-0. Sp Gijon-Rac.Santander 0-2. I Oviedo 2-0. Albacete-Valladolid 1-1 Bare 24-30 Zaragoza DUITSLAND Schalke'04-Bor .1 2-1, Freiburg-FC Köln 2-4, B I Hamburger SV 1-2, VfB Leipzig M. 1-3, FC Nürnberg-Kaiserslautei Karlsruher SC-Eintr.Frankfurt 1 Duisburg-Werder Br. 1-0. VfB Wattenscheid 3-0, Dyn.Dresden-B( mund 3-0. 1-2, Bolton-Aston V. 1-0, Cardiff 2, Wimbledon-Manchester Utd mier League: Blackburn-Newca Blackburn 28-60 BELGIE kwadfin 28-67 Leeds Utd Anderlecht moeizaam verder antwerpen anp Germinal Ekeren, Anderlecht, RWDM en Club Brugge zijn de halve finalisten van het Belgische bekertoernooi. Vooral Anderlecht kost te het bereiken van de laatste vier veel moeite. De koploper van de eerste klasse stond tegen Beerschot in Antwerpen na negentig mi nuten nog op 0-0. In de verlenging rekende de Brusselse formatie alsnog af met de tweedeklasser: 3-1. Club Brugge had gisteren in Antwerpen weinig problemen met FC Antwerp. Bij de Brugse formatie, waar de geblesseerde Eykel- kamp ontbrak, vierde Franky Vanderelst zijn rentree. De internatio nal, die maandenlang geblesseerd aan de kant bleef, was de vorm gever van het oogstrelende voetbal dat naar 3-0 winst leidde. Ger minal Ekeren bereikte de halve finale dank zij 2-0 winst op Charle roi, RWDM versloeg Lommei met dezelfde cijfers. 1-1, Cannes-Montpellier 2-0, Pari Lyon 0-0, Toulouse-Caen 0-1, Paris StG 27-42 FC Nantes Marseille 27-37 Bordeaux Auxerre 27-32 Cannes Benfica-Beira Mar 10, Braga-Boav Estoril 1-1, Famalicao-FC Porto 0-5. SCHOTLAND Vierde r deen-Raith 1-0. Aidrie 0. Dundee Utd-f. Kilmarnock 0-1. GI.Rangers-A GRIEKENLAND AEK Ath-Panah; Panathinaikos-Kalamaria 5-1, Olympiakos 1-2, Aris-Xanthi 3-1. Levadiakos 0-0, Doxa Dr-Naou: Edessaikos-PAOK 1-0, Lanssa-OF Panionios-Athinaikos 2-0. AEKAth. 25-57 AnsS. Panathin. 25-51 PAOKS. Olympiakos 25-49 Levadiakos

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18