Uitslag spelronde week 1 Een compleet verzorgde reis naar Amerika inclusief een bezoek aan de voorrondewedstrijden. Dekker De vragen met de antwoorden De Weekhoofdprijs kadobon t.w.v. 100,- ZATERDAG 12 FEBRUARI 1994 1 Z ARRONDISSEMENTSRECHTBANK TE 'S-GRAVENHAGE UITSPRAKEN FAILLISSEMENTEN WOENSDAG 09-02-1994 F.94/0064 Monument Consultants BV, stat. gev. te 's-Gravenhage en kanth. te 2405 ED Alphen a/d Rijn, Wilhelminalaan 12, corr.adres: 2400 AC Alphen a/d Rijn, Postbus 146, KvK 's-Gravenha- ge nr. 120627. R.C.: Mr. J.C. Cleyndert. Cur.: Mr. J.P. Mulder, Halverwege 5, Postbus 155, 2400 AD Alphen a/d Rijn, tel. 01720-4.49.91 F.94/0058 A3 groep VOF, gev. en kanth. te 2342 AQJ Oegstgeest, Wilhelminapark 10, KvK Rijn land nr. 60930 en haar venn. Y.M. Wijnands, geb. te Wormerveer op 14 oktober 1959 en A.N. Tala- kua, geb. te Soerabaja, Indonesië, op 18 februari 1951, beide won. te 2252 BZ Voorschoten, Dourleindreef 2. R.C.: Mr. P.G.J, de Heij. Cur.: Mr. J. Versteegh, Rijnsburgerweg 35, 2334 BE Leiden tel.: 071-15.51.24 F.94/0060 C.R. Klein, geb. te Leiden op 8 maart 1963, won. te 2312 MT Leiden, Hekkensteeg 18, zaakd. te 2313 AS Leiden, Koninginnelaan 2 A o.d. naam A.L.N. Aannemersbedrijf Leiden Noord, KvK Rijnland nr. 59753. Als je werken met kinderen een AdM^aging vindt.... kom dan naar de Haagse \^l<atholieke Pabo INFORMATIE-AVOND dinsdag 15 februari, aanvang 19.30 - 22.00 uur. MEELOOPDAGEN dinsdagen 22 maart en 24 mei, 9.00 - 14.30 uur. Je bent van harte welkom. Haagse Katholieke Pabo Diamanthorst 16, 2592 GH Den Haag," telefoon 070 - 3 47 32 04. LEIDSE HOGESCHOOL f-/30 op n/vertit' Vergunning nr. 94001/2443 verleend door B W van Leiden 1Sinds de eerste WK in 1930 heeft éénland nooit ontbroken in een eindronde. Dat is: a. Brazilië b. Duitsland c. Italië 2. Zowel in '34 als in '90 zong de natie 'We gaan naar Rome'. In beide gevallen kwam Oranje niet verder dan: a. Turijn b. Napels c. Milaan 3. Welk land zette Nederland zowel In '74 als in '90 de voet dwars? a. Duitsland b. Argentinië c. Engeland 7. In '50 voer er een huivering door Engeland. De uitvinders van het voetbalspel werden op het WK in hun hemd gezet door: a. Chili b. Bolivia c. Vereninde Stalen 8. Hoe vaak werd een land in eigen land wereldkampioen? a. 3 b. 4 IL-5 Welke keeper verdedigde in twee achtereenvolgende WK-finales het Nederlandse doel? a. Eddy Treytel b. Piet Schrijvers c. Jan Jongbloed 4. Het openingsduel van de komende 10. Hoeveel goals scoorde Johan WK gaat tussen: Cruijff op het Wkvan'74? - -- - b.4 b. Duitsland en Spanje c. Duitsland en Zuid-Korea 5. Welke bondscoach ging door het leven als 'De Generaal'? a. Jan Zwartkruis b. Rinus Michels c. George Knobel 6. Wat is de echte naam van Pele? b. Giovanni Dondinho c. Waldemar de Britto c.5 11Waar vond het eerste WK plaats? a. Italië b. Brazilië c. Uruüuav De prijswinnaars ontvangen schriftelijk bericht hoe zij de door hen gewonnen prijzen in ontvangst kunnen gaan nemen Deze tien winnaars maken kans oo de HOOFDPRIJS. is ter beschikking gesteld door: WARMOND De winnaar is Bert Bouwmeester Zweilandstraat 15, 2158 MD Buitenkaag De prijs bestaat uit een sportieve naar keuze te besteden bij Dekker Tennis Warmond Prijs 1: Intrakeur-spade t.w.v. 45,- van INTRATUIN, gewonnen door: E. Molenaar, Muiderkring 69, 2332 BP Leiden. Prijs 2: Multi-'original' met gratis rugzak in jeans uitvoering van WOLFSLAG. Bevattende: 1 multo a-4, 6 cahiers 1 voordeelpak, samen 31,15, gewonnen door: A. J. Batelaan, Dotterbloem 8, 2317 LT Leiden. Prijs 3: Rozijnen-chocoladebrood van CHR. DE WITT, §ewonnen door: R. Braggaar, Dahliastraat 24a, 2313 VN Leiden. Prijs 4: Worktopper keukenwerkplaat van het SASSENHEIMS VLOERENHUIS, gewonnen door: A. v. d. Hulst, Donklaan 7, 2254 AA Voorschoten. Prijs 5: Band-reperatieset van RIJWIELHANDEL VAN DAM, gewonnen door: Rob Mark, Boshuizerlaan 56, 2321 SH Leiden. Prijs 7: Derde remlicht naar keuze t.w.v. 55,- van RIJSBERGEN AUTOMATERIALEN, gewonnen door: T. Hoogendorp, Vorstenhof 7, 2353 W Leiderdorp. Prijs 8: "Palm Beach"-sweatshirt 2 grote badhanddoeken van PALM BEACH, gewonnen door: A. v. Dijk, Zuiderkruis 135, 2163 AE Lisse. Prijs 9: Sporttas T-shirt t.w.v. 100,- van HANS VERKERK KEUKENS, gewonnen door: J.W. v. Bemmelen, Burg. Brandtstraat 12, 2381 KB Zoeterwoude. De opbrengst van de bijgeplakte postzegels is bestemd voor het Ronald McDonaldhuis te Leiden, waar ouders van veelal ernstig zieke kinderen die verpleegd worden in het Academisch Ziekenhuis Leiden dichtbij hun kind kunnen overnachten. Deze spelronde niet in de prijzen?? Niet getreurd er komen nog 7 speironden. Let op de krant van woensdag 16 tebruari a.s., dan verschijnt spelronde 2. Als oudste universiteit van het land is Leiden zowel beroemd als berucht. Het is het Leiden van de studentenhuizen waar vaak tot diep in de nacht het licht brandt, en dat niet alleen in de week voor de tentamens. Van hoogleraren die het acade mische gedachtengoed bewaken onder de vorsende blikken van hun historische voorgangers. Van faculteiten waar de hoogste normen standaard zijn en geen plaats is voor concessies. Maar het is ook het Leiden waar je daardoor wèl die papieren haalt waarmee ze je graag zien aankomen in de maatschappij. Waar hoogleraren zich door hoge gangen spoeden en groepjes studenten - soms in gedachten verzonken maar meestal met het hoogste woord - van het ene naar het andere gebouw slenteren. 't Leiden waar ideeën gevormd en ontdekkingen gedaan worden door mensen die hun kennis en inzicht graag doorgeven aan nieuwe generaties. Kiezen voor Leiden. Het mag duidelijk zijn: kiezen voor Leiden is kiezen voor een klassieke universiteit, met een breed aanbod aan echt acade mische studies. En met een wetenschappelijke reikwijdte die zich zowel in de breedte als in de diepte onderscheidt van andere universiteiten. Wie naar Leiden gaat, kiest dus voor een authentieke universitaire vorming. Waar grensverleggend onderzoek beschouwd wordt als onmisbaar fundament voor goed wetenschappelijk onderwijs. Natuurlijk horen daar toetsen en tentamens bij, maar belangrijker is je eigen motivatie. Of je nieuwsgierig genoeg bent naar het onbekende en gedreven om dat alles tot op het bot te onderzoeken. Niet voor niets heeft Leiden een wetenschappelijke reputatie die tot ver over onze landsgrenzen reikt. Het klimaat van Leiden. Het is niet zo verwonderlijk dat zo'n reputatie elk jaar opnieuw veel studenten van uiteenlopende pluimage naar Leiden trekt. Tijdens een avondje stappen in de binnenstad kom je studenten tegen van zo'n zestig verschillende studies, die al dan niet lid zijn van ruim twintig studentenverenigingen. In Leiden bevind je je dus eigenlijk op de grootste 'campus' van Nederland. Open Dagen. Tijdens de Open Dagen maak je uitgebreid kennis met de studie van je keuze. Je volgt colleges, je aanschouwt een proef met eigen ogen of voert er zelf eentje uit, je ziet hoe het er in een werkgroep aan toe gaat, en je kunt vragen stellen aan zowel studenten als docenten. Op de volgende dagen staan de deuren van de verschil lende faculteiten voor je open: Vrijdag 11 maart Psychologie Zaterdag 12 maart Nederlands, Frans, Italiaans, Engels. Duits, Slavis tiek, Ruslandkunde, Duits-Russisch, Algemene taal wetenschap, Algemene literatuurwetenschap. Vrijdag 18 maart Bestuurskunde, Politicologie, Politiek-bestuurlijke studiën van Europa, Biomedische wetenschappen. Zaterdag 19 maan Talen en culturen van Latijns Amerika (Spaans), Perzisch, Turks, Islamologie. Semitisch, Egyptologie, Indiase talen en culturen, Indonesisch, Chinees, Japans, Koreaans, Afrikaanse taalkunde, Afrikanistiek, Verge lijkende taalwetenschap, Managementvariant letteren. Godgeleerdheid, Levensbeschouwingen. Vrijdag 25 maan Culturele antropologie en sociologie der niet-westerse samenlevingen, Pedagogiek. Zaterdag 26 maart Geschiedenis, Kunstgeschiedenis, Archeologie/Prehis torie, Griekse en Latijnse talen en culturen. Vrijdag 15 april Rechten, Wiskunde, Informatica, Wijsbegeerte, Natuur wetenschappelijke milieukunde. Vrijdag 22 april Scheikunde, Bio-farmaceutische wetenschappen. Vrijdag 3 juni Natuurkunde, Sterrenkunde. Wie voor zichzelf wil bepalen of Leiden nu geroemd of gevreesd moet worden, vult gewoon de bon in, of belt met het Informatiecentrum Studentenzaken, telefoon 071-278011. Dan zie je met eigen ogen dat er geen groter Leiden is dan 't Leiden dat men vreest. Ja, ik kom naar de Open Dag voor de studie(s)* Ik neem l_ personen (ouders, verzorgers) mee. hl Nee, ik ben verhinderd. Stuur mij wel schriftelijke informatie over de studie(s) Naam:r_(mN*) Adres:Postcode: Plaats:Telefoonnummer: Schooltype: VWO/Gymnasium/HBO/anders* Klas: I Plaats: I ('doorhalen wdt niet van toepassing is, I voor Rechten is er een ochtend- en raiddagsessie, graag voorkeur aangeven) I Postzegel me. nodtg I Rijksuniversiteit Leiden SiSlCSi0368nte°Zake" RiJks Universiteit Cetden, j 2300 WB LEIDEN I II II I I I

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 16