Oegstgeest aan kop in tweede periode Ter Leede mist kansen Koudekerk in laatste minuut langs LSYV Pecos Oegstgeest verplettert FTTC Defensie van LZ heeft het zwaar te verduren: 11-18 Sport Vivax deelt punten met Bodegraven DIOK blijft ongeslagen MAANDAG 7 FEBRUAR11994 Ook op de tweede speeldag van de landelijke tafeltenniscompe- titie hebben de regioclubs posi tieve resultaten geboekt. Zo kende Pecos Oegstgeest geen enkel mededogen met promo vendus FTTC. De Friese 'stunte laars' werden met 10-0 inge maakt. In de andere eerste divi sie bleek Avanti met 6-4 te sterk voor Rhenus. De ambitieuze vrouwenploeg van Rijnsoever had in Enkhuizen geen kind aan Olympia: 10-0. Het Thorn Tafeltenniscen- trum ademt vooralsnog niet de geur uit van topsport op het hoogste plan, maar als het aan het trio Ron Schipaanboord, Friso Reitsma en last but not least Ted van den Berg ligt zal deze spoedig terugkeren. Het uit Friesland afgereisde team van FTTC werd in 'no time' van de vloer geveegd: 10-0. Het was in de eerste partij even wennen, maar uiteindelijk ging het toch gemakkelijk", aldus Van den Berg. „Het vertrouwen is terug. Zoals we nu spelen ho ren we in de eredivisie thuis. De meeste clubs daarin zijn niet veel sterker", zegt de Leidse Ho geschool-student. Bij de Friezen bood slechts Bosma enige op positie van betekenis, maar hij werd in alle partijen op routine afgetroefd. Ook door de weer sterk spelende Ron Schipaan boord, die na twee duels op een knappe 100 procent score kan bogen. Het Hazerswoudse Avanti had in zijn eerste thuisduel veel meer tegenstand van Rhenus, met ex-eredivisie speler Edwin Angenent in de gelederen. „Hij is een speler die tegen de mees te clubs zeker minimaal twee partijen kan winnen", aldus Ro bert de Groot die zelf tweemaal Avanti keek na een 2-0 voor sprong tegen een 4-3 achter stand aan, maar kwam dankzij een knap ongeslagen Ronald Vijverberg met een 6-4 zege over de streep. De nog lang niet afgeschreven Joost Mentink (35) ten slotte speelde naar vermo gen en boekte een hele nuttige winstpartij. Het nog stroeve dubbel Vijverberg/De Groot ging kansloos onderuit. Het in de tweede divisie uitko mende De Treffers moest het in de uitbeurt opnemen tegen kampioenskandidaat DOV uit Heerhugowaard. De Veners hadden een zware kluif aan de gebroeders Heemskerk en Koen Beeke. Slechts Rico van Veen beperkte met twee zeges de schade tot 8-2. In dezelfde divisie, groep 3, deed Scylla in Veghel goede za ken door Nedlin met een 9-1 verlies op te zadelen. Namens Scylla waren Ed van den Berg en Martin Groenewold onver slaanbaar. Patrick van Mever- den liet zich slechts eenmaal verrassen. De Leidse ploeg mag zich na twee ronden koploper Na de bliksemstart van Rijnsoever (derde divisie) vori ge week tegen Hotak 2 (10-0) moesten de Katwijkers tegen de reserves van Amstelveen genoe gen nemen met remise: 5-5. Opvallend waren de twee zeges van Ronald van der Lande ten opzichte van de eenmaal win nende Cecchi en van Meurs. Zij wonnen wel de dubbel. In de vierde divisie verloren de mannen van Docos met 7-3 van Dito. Bij de weer in de lan delijke competitie uitkomende Leidenaars was slechts Zlatan Ramic (3x) oppermachtig. Vrouwen De vrouwen van Rijnsoever toonden ook in hun tweede eer- stedivisieduel tegen Olympia (10-0) het klasseverschil aan. In Enkhuizen klaarde het jeugdige trio De Haas en de zusjes Bon- sen de simpele klus vrij snel. Drie punten bedraagt de voor sprong op de voorlopige con current Spaarne (6-4 winst op Amstelveen) De vrouwen van Pecos waren in eigen zaal te sterk voor Hoon horst 3: 6-4. Met een hoofdrol voor Iris Sjaardema( 3x), die sa men met Karin van der Heiden de dubbel veroverde. Van der Heiden en Linda Wesseling scoorden een winstpotje, maar dan wegens het opgeveven van één van de Hoonhorst-oppo nenten. In dezelfde klasse prijken de Pecos-speler Ted van den Berg geconcentreerd aan opslag. De Oegstgeester ploeg won moeiteloos met 10-0 van FTTC. foto loek zuyderduin vrouwen van Docos 'fier' op Hercules. In Terborg waren succesvol en Manon Nijssen kop dankzij een 6-4 zege uit bij Bunnig en Bik beiden tweemaal eenmaal. LEIDEN RON HOOGENDAM VOETBALMEDEWERKER Derdeklasser Oegstgeest ging afgelopen zaterdag niet alleen met een fraaie 5-1 zege uit bij Xerxes aan de haal, maar voert en passant de ranglijst van de tweede periode aan. Veel min der vergaat het Leiden. De ploeg van trainer John Ma- nuputty kwam middels een te leurstellend 1-0 verlies tegen MW'27 terug in de degradatie zone. Xerxes - Oegstgeest 1-5 (1-1). 20. Grooters 0-1, 45. Scheppink 1-1, 65. Van Delft 1-2, 71. Grooters 1-3, 77. Van Delft 1-4, 85. Grooters 1-5. Scheids- Öegstgeest doet na de 5-1 winst tegen Xerxes weer mee voor de bovenste plaatsen. En dat is knap van de ploeg van trainer Wim Visser, die het zaterdag onder de rook van Rotterdam moest doen zonder vijf poten tiële basisspelers. „We hebben gelulckig een brede selectie, maar de noodzakelijke omzet tingen vereisen wel de nodige aanpassingen. En dat lukt aar dig. Bovendien is de sfeer in de groep goed", was het relaas van de volgend seizoen naar Docos vertrekkende oefenmeester. Beide ploegen gaven elkaar aanvankelijk geen duimbreed toe. Op aangeven van Joris van Benten opende Rein Grooters de score. Waarna er over en weer wat kansjes ontstonden. Oegstgeest dacht met een voor sprong de kleedkamers op te zoeken, maar kreeg diep in blessuretijd van de eerste helft toch de gelijkmaker te verwer ken. Deze goal betekende voor Oegstgeest een domper, terwijl het voor ^erxes na rust juist vleugels gaf. Niettemin hield Oegstgeest zich goed staande door weinig kansen weg te ge ven. Het kwam juist met de schrik vrij toen Ronald van Delft een door Jungerius en Grooters schitterend opgeztte aanval dito afrondde. De gastheer had ver der geen antwoord meer op ver vaarlijke counters. Sterker de gatenkaas was een heerlijke prooi voor Grooters, van Delft en weer Grooters. MW'27 - Leiden 1-0 (1-0). 33. Marijs 1-0. Scheidsrechter: Verdonk. Toeschouwers: 125. Geel: Bekkering, Rob Bink, Beemsterboer (Leiden) Leiden heeft het vierpuntenduel tegen MW'27 niet naar zijn hand kunnen zetten. Hierdoor zakt de Leidse ploeg weer terug naar de onderste regionen van de derde klasse. Manuputty: „Het leek wel of ze met pap in de benen liepen te voetballen. We hebben nu eenmaal niet een ploeg die degradatievoetbal kan spelen. En dus zullen we hard moeten werken en het mooie voetbal maar even moe ten vergeten". Het was voor Leiden in het begin dan ook moeilijk om goed voor de dag te komen. Maar dat gold evenzeer voor de gastheer uit Maasland. Een slordigheidje van Peter Bekkering in de de fensie werd dan ook meteen af gestraft. Enkele goede kansen op de gelijkmaker waren echter niet besteed aan spits Marcel de Bruin. Ook niet na rust. Want Leiden liep zich verder in de be droevende vertoning alleen maar stuk tegen de stugge Maaslanders. De jacht op de ge lijkmaker bleek tevergeefs. Als klap op de vuurpijl kregen de Leidse spelers het regelmatig aan de stok met de meedogen loze arbiter die het 'verbale ge weld' van de spelers afstrafte met geel. Ter Leede heeft zaterdag in Scherpenzeel een goede kans laten liggen om titelkandidaat De Valleivogels té kloppen. De Sassenheimse tweedeklasser vergat in de eerste 25 minuten tot vijfmaal toe fraaie mogelijk heden te verzilveren. Een ge brek aan schotkracht en geluk dat het met 3-2 verliezende Ter Leede uiteindelijk opbrak. Bouwe van Beelen was de eerste in de Sassenheimse rij van kansen missers. Op vijf me ter van het vijandelijke doel mikte hij naast. Eric Grosman raakte vervolgens de kruising van paal en lat, waarna Peter Scheltus het leer een keer over en eenmaal naast de goal depo neerde. Nadat ook Floor Im- mink een kans had laten liggen was het (natuurlijk) aan de an dere kant de eerste de beste keer wel raak. Good-old Alex van Ginkel scoorde. Het ner veus aan het duel begonnen De Valleivogels nam na die goal het initiatief over en slaagde er in om Jan Blankespoor vlak voor en vlak na de pauze nog twee keer te verschalken. Van Ginkel tekende' voor de tweede, Ter Leedes laatste man Gert van Beelen maakte bij de defde tref fer een doeltreffende afgestraft foutje. Diezelfde Van Beelen liet het er overigens niet bij zitten. De door trainer Wim van Hars kamp naar het front gestuurde libero was een kwartier voor tijd aanwezig om de 3-1 uit een scrimmage te realiseren en het was diezelfde Van Beelen die zeven minuten voor tijd ook de Sassenheimse nummer twee scoorde. Het alles-of-niets-of- fensief van Ter Leede leverde echter geen winstpunt meer op, ook al omdat een schot van Grosman geblokt werd en Im- mink een struikelpartij niet be loond zag met een strafschop. Tot groot verdriet van de aan het eind van dit seizoen vertrek kende trainer Wim van Hars kamp: „Jammer dat het zo is gelopen. Als we vandaag had den gewonnen, waren we dicht in de buurt van de tweede pe riode gekomen. Nu gaat-ie waarschijnlijk naar De Valleivo gels. En moeten wij weer op nieuw beginnen." WATERPOLOMEDEWERKER De.anders zo solide verdediging van LZ kreeg het zaterdag zwaar te verduren tegen Polar Bears. LZ incasseerde in de laatste drie duels maar 13 goals en men leek in defensief opzicht de zaken prima voor elkaar te hebben. Polar Bears had lak aan die reputatie en schoot het LZ bastion in een oog wenk aan gruzelementen. Maar liefst 18 maal kon doelman Arjo Bunnik de gang naar het doel ma ken. De LZ ploeg was ook op schot maar had te laat in de gaten dat ex-international Arnoud Postuma een slechte dag had. Hij kreeg 11 goals te verwerken. In de eerste periode gaven de gasten een staaltje van hun kunnen weg. Pas bij 0-6 kreeg LZ de gele genheid even op adem te komen. Het bij vlagen hautain spelende Polar Bears schakelde een tand je lager wat LZ in staat stelde tot 5-8 en 7-10 terug te komen. Echt veel verder kwam men niet. Coach Hans Parrel toch al niet gerust op een goe de afloop, gaf ook zijn reservespelers veel speel tijd. Joost de Wit (3x) en Mirko Zuidweg be schaamden dat vertrouwen niet. In de laatste pe riode etaleerde John Scherrenburg nog eens zijn onbegrensde schutterskwaliteiten. Van afstand, uit de draai. Niets was hem teveel om de defensie van LZ te ontrafelen. Het is voor LZ te hopen dat in het cruciale duel tegen Het Ravijn over twee weken de defensieve taken minder worden ver waarloosd. Periodestanden; 0-5, 4-8, 8-12 en 11- 18. Doelpuntenmakers LZ; Niels Zuidweg 4x, Joost de Wit 3x, Frans Langerhorst, Michel van der Zeeuw, Ben Olde Othof en Jan Langerhorst. AZC had geen kind aan het opvallend zwdk acte rende Het Ravijn. Met 14-4 werden de Nijverdal- lers eenvoudig aan de kant geschoven. Doelman Wim Vermeulen droeg ook een steentje bij. Met een verre uitworp van zeker 20 meter verschalkte hij zijn collega en bracht daarmee de 13-4 op zijn naam. Periodestanden 4-1, 9-2, 11-3 en 14-4. Overige doelpuntenmakers; John Jansen 2x, Kim- mo Thomas 2x, Remco Pielstroom, Joeri Stoffels, Bart Thomas en Björn Boom. De Zijl/LGB stond ook al voor de zware taak een gereputeerd midvoor te bestrijden. Lands kampioen AZPC beschikt over Koos Issard en diens postuur heeft menig ploeg voor problemen gesteld. Zo niet De Zijl dat Pascal Bontje aan hem opofferde. Dat leverde De Zijl een alleszins aan vaardbare 13-7 nederlaag op. Bontje heeft de laatste weken zijn draai gevonden en vervult in De Zijl defensie een opvallende rol. Issard scoorde maar twee keer en toen was de oud-Alphenaar niet eens in de buurt. Gert de Groot viel voor De Zijl moeilijker te beteugelen. Hij scoorde 5x. Doelpuntenmakers De Zijl: Niels Joor 3x, Ronnnie Ligtvoet, Jason Gast, Marco Kerkvliet en Pascal Bontje. Katwijk simpel langs Yerseke VOETBALMEDEWERKER Katwijk heeft in de eerste klasse van de vrouwenvoetbalcompe titie thuis een 3-1 zege behaald op Yerseke. Katwijk speelde aanvallend tegen de stug verde digende Zeeuwse ploeg. Voor rust hadden beide elftallen en kele kansen maar het bleef 0-0. In de tweede helft schoot Mar jan Boogert voor Katwijk de bal uit een vrije trap in de kruising. Vijf minuten later scoorde Yer seke uit een soortgelijk dood spelmoment. De Katwijkse spits Angela Verdoes werd goed door haar tegenstander bewaakt, waardoor Marjan Boogert de kansen kreeg. Zij scoorde uit een vrije trap vavwege een te rugspeelbal en daarna tekende Boogert opnieuw voor 3-1 Ier Leede 2 won bij HOV overtuigend met 7-2. Het was eenrichtingsverkeer in de wed strijd tegen de zonder reserves spelende Rotterdamse ploeg, die al voor rust met tien speel sters verder moest. Annemarie van de Klugt, Petra Huwae en Anouschka Adriaans troffen tweemaal doel en Linda Beuling maakte met haar doelpunt het karwei af. HOV scoorde twee keer uit de counter. In de eerste klasse zondag trok het thuisspe- lende Docos in de derby tegen stadgenoot UVS met 3-1 aan het langste eind. Voor rust ging de wedstrijd in doelpunten ge lijk op. Marlys van Egmond scoorde voor Docos en Myra Dekker maakte gelijk. Wendy Schouten liep na rust de bal voor Docos in het doel, maar de scheidsrechter had tijdens die actie een overtreding gezien. Hij keurde het doelpunt af en ken- dp Docos een strafschop toe. Wendy Smit schoot deze koel in. Natasja van Haalem onder streepte met de derde treffer de overmacht van Docos. Welling weg bij Yivax LEIDEN Frits Welling verlaat aan het eind van het seizoen de water- polovereniging Vivax. De van De Zijl/LGB afkomstige Welling is aan zijn vijfde seizoen bezig bij de Oegstgeestse formatie. Vi vax klom onder Welling op van de derde naar de eerste kJasse. Welling heeft nog geen plannen voor het volgend jaar. LEIDEN DIRK KLOOS WATERPOLOMEDEWERKER Vivax speelde met 8-8 gelijk te gen Bodegraven. De Oegstgees ter coach Frits Welling was met die puntendeling best tevreden. Welling: „Het was zo'n wed strijd waarvan je achteraf zegt, we hadden hem kunnen win nen en verliezen, dus is een ge lijkspel een goede uitslag. BZPC is in Bodegraven geen gemak kelijke tegenstander. Ze halen bijna al hun punten thuis. Wij hebben nu uit drie wedstrijden vijf punten gehaald dat is pri- In de eerste periode kwam Vi vax op voorsprong (1-3), met de sterk spelende Hans Tijsburg als meest vporuit geschoven post, hielden de Oegstgeester voor- waartsen de Bodegraafse defen sie onder druk. BZPC kwam goed terug en bij de start van de laatste zeven minuten hielden de ploegen elkaar weer in even wicht (7-7). De laatste periode was vooral spannend. Beide ploegen scoorden nog een keer maar hadden kansen op meer. Het bleef echter 8-8. Goals: Hans Trijsburg 4, Serge Dietz 2, Edo den Boef en Erik Melein. Katwijk speelde in het duel om de tweede plaats tegen Los ser met 9-9 gelijk. De Zeekan- ters zagen overigens hun pro test tegen het spelen van vier keer zeven minuten in plaats van vier keer zes minuten in de wedstrijd tegen UZSC afgewe zen, als reden gaf de KNZB op dat het protest niet binnen een kwartier na de wedstrijd inge diend was. Losser dat in Katwijk nog zegevierde, had alle geluk van de wereld nodig om Katwijk op 9-9 te houden. Katwijk had duidelijk het betere van het spel maar slaagde er niet in dit op het scorebord tot uit drukking te brengen. Door dit gelijke spel en hel afgewezen protest lijkt de achterstand op UZSC voor Kat wijk niet meer te overbruggen. Goals: Ronald Heemrood 6, Ar- co Guyt 2 en Kjelt, Boonstoppel 1. Sassenheim speelde tegen koploper KZC wel een goede wedstrijd maar punten leverde dit niet op. Verder dan een 6-5 nederlaag kwam de brigade van Michel van der Zeeuw niet. Drie parten was er evenwicht (5-5), in het laatste part wist KZC nog een keer te scoren. Sassenheim probeerde nog wel van alles, maar resultaat leverde dit niet op. Doelpunten: Frank van Graas 2, Raymond Kerkvliet 2 en Harold Geurts 1. Koudekerk herstelde zich goed van de nederlaag vorige week tegen KZC. De Meerkoe ten werd met 4-11 teruggewe zen. De vrouwen van LZ 1886 kwamen weer tot winst. Na een aantal nederlagen was DONK veel te zwak. De 8-2 uitslag doet geen twijfel bestaan over de krachtsverhouding. De pas vijf tienjarige Simone- Molders speelde een goede partij. Zij be kroonde haar goede optreden met een prachtige goal. Doel punten:' Natashja Raaphorst 2, Ellen Hoogeboom 2, Emmy in 't Veld 1, Simone Molders 1, Mo nique van Leeuwen 1 en Jeanet Ginjaar 1. De vrouwen van de Zijl/LGB leverden een prima prestatie door het op de tweede plaats bi vakkerende ZCR met 7-8 te ver slaan. Door deze zege worden de degradatiezorgen van De Zijl/LGB zorgen wat verlicht. r elkaar wat Gordijn wel SVLV - MVKV 0-1 (0-0) 65. De Jong 0- 1. Scheidsrechter: Van Soest. Toe schouwers: 50. Geel: Ahling (SVLV), Van Rijn en Curfs (beiden MVKV). Volgens SVLV-trainer Theo Sau- nier raakte zijn ploeg op de helft van de tegenstander het spoor meer dan eens bijster. „Het leek daar wel de Bermuda Drie hoek," stelde hij teleurgesteld vast. De ploeg van het Marine Vliegkamp Valkenburg stond niet stil bij het Voorschotense mysterie.' De kanonskogel van Dave de Jong trof de vlagge- schip van Saunier midscheeps. Woubrugge - GWS 6-0 (3-0) 4. Hoog- enboom 1-0, 40. Van Zuuren 2-0, 43. Roosemalen'3-0,62. Hoogenboom 4-0. 77. Hoogenboom 5-0, 78. Brunt 6-0. Scheidsrechten Vocke. Toeschouwers: 100. Geel: Van der Meer, Van Weelen en De Jong (allen GWS). Nadat Woubrugge, dat voor vol gend seizoen Karei Caron als trainer vastlegde, snel op voor: sprong was gekomen zakte het offensief een beetje in. GWS veerde op maar Woubrugse treffers, vlak voor rust, sloegen de Sassenheimse hoop snel de bodem in. Twee spelers vielen op bij Woubrugge; Leo van de Weteringh vanwege zijn aan deel bij de voorbereiding van de doelpunten en Hans Hoogen boom voor het maken van drie puike treffers. Lugdunum - LFC 1-6 (1-3) 23. Marcel van der Blom 0-1, 25. Marcel van der Blom 0-2, 40. Schouten 1-2,43. Onder water 1-3, 68. Marcel van der Blom 1-4 (pen.), 85. Koppe 1-5, 87. Bos 1-6. Scheidsrechter: Scheerstra. Toeschou wers: 50. Het was „een lekkere wed strijd," aldus Tom Botermans, de elftalbegeleider van Lugdunum. Het was dan ook een ontmoeting tussen twee Leidse ploegen waar Lugdunum een dosis goede wil in de strijd gooide en LFC de techniek. De inbreng van de Kanaries was duidelijk van doorslaggevende betekenis. LFC'er Ronald Koppe viel nog in voor zijn lichtgebles- seerde ploeggenoot Marcel van der Blom. De reserve-doelman scoorde ook nog. Alphia en Koudekerk hebben het bepaald niet gemakkelijk gehad. De nummers één en twee van de ranglijst kwamen tegen respectievelijk LSW en SVOW tot de kleinst mogelijke overwinningen, beide 1-0. Iets lager op de lijst zetten Wou brugge (6-0 tegen GWS) en LFC (6-1 bij Lugdunum) hun wed strijden wèl om in aanspreken de overwinningen. MVKV ten slotte imiteerde bij SVLV de lijstaanvoerders. De Katwijkers wonnen ook met 1-0. RUGBYMEDEWERKER DIOK blijft in de play-offs van de ereklasse van de landelijke rugbycompetitie de enig onge slagen ploeg. Het Leidse top- team hield aan het bezoek bij HRC in Den Haag een 31-10 overwinning over. The Bassets en de DIOK-Athletics startten de play-offs van eerste klasse beide met een nederlaag. DIOK dankt de overwinning op HRC aan het bekwaam afstraf fen van de vier fouten, die de Hagenaars in de gehele wed strijd maakten. En aan Robert Broers, die zijn rentree maakte na de eerste schorsing van drie weken, die hem vanwege zijn rode kaart in het duel tegen Haarlem was opgelegd. Behoudens de eerste tien mi nuten, toen de vijfvoudige Leid se landskampioen een licht overwicht bezat, kende het duel een gelijkopgaand strijdverloop. In de dertiende minuut miste Gottfried Bos een penalty, maar twee minuten later converteer de de als herboren spelende pe- naltykicker een conversie vanaf exakt dezelfde plaats. Even er voor had Broers zijn eerste try gedrukt. De met Bos weer een moeilijk grijpbaar duo vormen de Mare Michelsen vergrootte de score met een dropgoal tot 0-10. In de laatste minuut van dé eerste helft trapte Maarten van der Kolck een penalty raak. Broers maakte daarna zijn tweede try, Bos volgde met zijn tweede benutte conversie voor een 3-17 stand met de pauze. Drie minuten na de thee kon Yves Kummer een vijfpunter drukken na goede support vanuit de driekwartlijn. Bos kickte vervolgens. Later in de wedstrijd deden zij dat nog een keer. Het midweekse duel van DIOK tegen het op de tweede plaats staande RCH uit Hilver sum wordt niet woensdag maar donderdag op het veld aan de Smaragdlaan afgewerkt. De aanvang blijft 20.00 uur. The Bassets waren in Roosen daal kansloos tegen RCC, dat ook het eerste gedeelte van de competitie al koploper in de eerste klasse was. De comman do's waren veel attenter dan de Sassenheimers en daardoor domweg te sterk. Ondanks goed reddend werk van Marco van der Heiden kwam de eindstand uit op 44-0. De Athletics gingen op eigen grond met 15-7 ten onder tegen Oemoemenoe. Alphia - SVOW 1-0 (0-0) 84. Sille- man. Scheidsrechter: Reyneveld. Toe schouwers: 200. Geel: Kleijnenburg (Al- Êhia), Snaterse, Wilco Klomp (SVOW). )e koploper was er zich van be wust dat SVOW een gevaarlijke ploeg kan zijn. De ploeg uit Ou de Wetering ging tenslotte niet voor niets in de derde periode aan de leiding. De wilskracht bij SVOW leverde al snel kansen op voor Maarten van der Weegen en Peter van Rijn terwijl Alphia er kansen van Leen Baay en een afgekeurde treffer van Gordon de Pater tegenover stelde. De zeer scherp gespeelde partij le verde vooral bij de spelers van SVOW wat averij op, maar ook Alphia, dat vooraf belangrijke spelers als Wim van As en Ro nald van Wieringen miste, kwam niet geheel ongeschon den uit de strijd. De wedstrijd was van een matig niveau en hoewel er zich aan beide zijden wat mogelijkheden voordeden leek het op een bril- stand uit te draaien. Voor LSW kreeg Sander van der Zee op twee meter een open doel voor de voeten maar hij faalde jam merlijk. Trainer Wim Mugge wisselde de Leidse topscorer di rect voor Pieter Jan Huyskes. LSW kreeg nog een schot van Frank Gordijn op de paal te ver werken waarna de studenten via Huyskes, Norbert Broman en Jeroen de Koning dachten toe te slaan. Zij kregen evenwel

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20