rb& warmond LAATJE VADER ZN AUTO ZELF MAAR WASSEN. ^Hillenaar RAYONMANAGER ONDERWIJSBRANCHE m/v Alberts-Nienhuis Medewerker archeologie en beleid Leiden INSTALLATIE TECHNIEK ZATERDAG 29 JANUARI 1994 Alberts-Nienhuis is een landelijk opererende totaalleverancier van methodieken, leermiddelen, verbruiksmaterialen en meubilair. In het bijzonder gericht op het basis- en voortgezet onderwijs. Er is sprake van gezonde groei. Voor de oostelijke helft v.d. provincie Zuid-Holland wordt uitgezien naar een enthousiaste: Als eerstverantwoordelijke voor de omzet in dit gebied met een uitstekende relatiekring wordt u ingewerkt en begeleid door de verkoopleider en ondersteund met slagvaardige documentatie en reclame activiteiten. Met inzicht en verve verkopen en adviseren wordt uw hoofddoel. Daarnaast verlangt het brede assortiment een nauwgezette administratieve aanleg voor de gegevensverwerking, rapportage en planning. Gesprekspartners zijn over- heids- en semi- overheidsinstellingen. Deze zijn aan budgetten gebonden en hebben weieens langere overleglijnen. Het zakendoen in die kringen is echter ook vaak sprinten op korte baan. U maakt kans als u rond de dertig bent, een middelbare beroepsopleiding met passende vervolgstudie(s) genoot en verkopen uw grote passie is. Indien u enige jaren ervaring in deze of aanverwante branche meebrengt, schuift u door naar de voorste gelederen. Als u ook nog blijk geeft van veel initiatief, zelfdiscipline en doorzettings vermogen, nodig voor deze zelfstandige baan, dan zal uw brief zeker door een gesprek worden gevolgd. Uw bij voorkeur handgeschreven brief met foto en kort getypt C.V., wordt omgaand bevestigd en discreet behandeld. Postbus 4, 6130 AA Sittard Tel.: 046-514646 Hillenaar Outdoor Advertising bv exploiteert in geheel Nederland buitenreclame objecten zoals billboards, mupi's en abri's. Vindingrijkheid, durf en klantgerichtheid zijn de trefwoorden waarmee wij ons een steeds betere positie op de buitenreclame-markt veroveren. Deze trefwoorden zijn ook de belangrijkste eisen die wij aan onze medewerkers stellen. Hillenaar Outdoor Advertising bv realiseert jaarlijks een gestadige groei. Medewerkers wordt de mogelijkheid geboden in die opwaartse spiraal mee te gaan. functie-omschrijving Als naaste medewerker van de directie zul je alle voorkomende werk zaamheden op het gebied van relatie-beheer gaan verrichten, ondersteu nend maar ook zelfstandig. Onder andere het geven van telefonische informatie aan opdrachtgevers en het onderhouden van contacten met reclamebureaus en onze dochterondernemingen zal tot je dagelijkse werkzaamheden behoren. functie-eisen Onze functie-eisen liggen niet zo zeer in het opleidingsvlak als wel op het gebied van de persoonlijke capaciteiten: We zoeken iemand die een representatief voorkomen heeft en zichzelf met recht 'slim' durft te noemen. Je moet plezier hebben in het onderhouden van zakelijke contacten en volwaardig lid van een kleine organisatie willen zijn. Iemand die zich realiseert dat dat ook inhoudt dat de werktijden slechts in principe van 9 tot 6 zijn. Van de kandidaten wordt verwacht dat ze probleemloos met WordPerfect kunnen werken. Als je je (eventueel met de nodige improvisaties) begrij pelijk kunt maken in de Franse, Duitse en Engelse taal is dat een aanbeveling. Wij hopen dat er onder mensen in de leeftijdsgroep van ongeveer 20-30 jaar die beschikken over een HAVO- of VWO-diploma, duizendpoten zullen zijn die deze functie aan durven en kunnen. overig Het geboden salaris zal gedeeltelijk afhangen van je vooropleiding. De datum van indiensttreding zal in overleg worden bepaald. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectie procedure. Als je vindt dat dit inderdaad een prachtige kans op een zeer afwisse lende baan is en als je aan onze karakterschets voldoet, nodigen we je uitje sollicitatiebrief voor 10 februari te sturen ter attentie van de directie. Bij gelijke geschiktheid zien we deze vacature bij voorkeur vervuld door een vrouwelijke kandidaat. outdoor advertising bv n h billboards abri's/infopanelen studi's schoolboards snooker-panelen megaboards mobiele buitenreclame standaardaffiches postbus 567 2300 AN Leiden De dienst Bouwen en Wonen is gevormd per 1 januari 1993 en bestaat uit de sectoren Wonen, Stadsontwik keling en Ingenieursbureau. De afdeling Monumentenzorg maakt deel uit van de sector Wonen. Bij deze afdeling is een vacature ontstaan voor een Specifieke taken: - beheren van het bodemarchief en vastleggen van ingewonnen gegevens - organiseren, coördineren en/of uitvoeren van noodopgravingen en vastleggen van verkregen gegevens; - coördineren en/of begeleiden van archeologisch onderzoek; - opstellen van diverse rapportages m.b.t het werkveld. Algemene taken: - uitvoeren algemeen beleidswerk tb.v. de afdeling Monumentenzorg; - beheren van restauratiefondsen; - uitvoering en ontwikkeling van subsidieregelingen; - meewerken aan uitvoering van jnonumentenregelgeving. Functie-eisen: - academisch dan wel HBO-werk-en denkniveau in een voor de functie relevante vakrichting; - minimaal 3 jaar ervaring in een dergelijke of verwante functie; - een goed ontwikkeld gevoel voor politieke/bestuurlijke verhoudingen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een flexibele instelling; - samenwerkingsgericht. Het salaris voor deze functie is afhan kelijk van opleiding en ervaring en be draagt vooralsnog maximaal 6.016,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 10A). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen v vrouwen. Aangezien v tegenwoordigers van etnische groepe ringen in functies als deze onderverte genwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste instantie plaatsvinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandi daten worden daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstel ling plaats vinden in algemene dienst Bij benoeming kunnen, in onderling overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functiewisseling op termijn. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad worden gericht aan de dienst Bouwen en Wonen, Bureau Middelen en Con trol, afdeling Personeelszaken, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermel ding van het vacaturenummer. Dienst Bouwen en Wonen Heembouw is een gerenom meerd bouwbedrijf met plaatselijke, landelijke en zelfs enkele internationale opdrachtgevers. Door die ver scheidenheid aan opdracht gevers bouwen wij in alle segmen ten van de markt. Door een gecon troleerde maar gestadige groei kunnen wij onze medewerkers voldoende perspectieven op doorstroming naar andere functies bieden. Heembouw moe digt medewerkers dan ook aan zich zelf d.m.v. studie te ontplooien. Heembouw zoekt een CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER (MIV) func tie omschrijving Het bedrijfsburo van Heembouw is de afdeling die nieuwe projecten voorbe reidt en de algehele voortgang van lopende projecten controleert. U gaat als calculator/werkvoorbereider onderdeel uitmaken van het bedrijfsburo. In die functie krijgt u hoofdzakelijk mede verantwoordelijkheid over het maken van bouwkostencalculaties. Daarnaast onderhoudt u contacten met uitvoerders, onderaannemers, leveranciers en opdrachtgevers. U gaat zich ook bezig houden met hetbewaken van begrotingen en planningen. De projecten die Heembouw uitvoert zijn van zeer uiteenlopende aard. Dat betekent onder meer dat deze functie afwisseling biedt. Binnen het team van het bedrijfsburo heerst een prettige, collegiale sfeer. opleiding en ervaring: U dient te beschikken over een diploma MTS/HTS, richting bouwkunde of weg- en waterbouw. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. salaris: Voor deze functie mag u rekenen op een salaris dat vergelijkbaar is met de gangbare vergoedingen voor dit werk, nog afgezien van uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten die de gevraagde capaciteiten hebben, worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief voor 14 februari te sturen aan de heer J.A. van Seggelen, hoofd Personeel en Organisatie. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G.C. van der Hooning. cam Heembouw - een rijke historie, een zekere toekomst. Bouwbedrijf Heembouw, De Lasso 35, postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen, telefoon 01713 -1 91 06, telefax 01713 -1 55 80 RIJNSTREEK Het Regionaal Bureau Onderwijs (RBO) Rijnstreek houdt zich - ondermeer - bezig met de organisatie en uitvoering van scholing van volwassenen. Een twintigtal scholen voor (beroeps) onderwijs is bij het RBO Rijnstreek aangesloten. Doelstelling is mensen die om wat voor reden dan ook (tijdelijk) niet deelnemen aan het arbeidsproces door middel van scholing kansrijker te maken op de arbeidsmarkt. Een groot aantal deelnemers vindt na het volgen van een gerichte beroepsopleiding een betaalde baan. Ten behoeve van de ontwikkeling en uitvoering van deze scholing wordt regelmatig samengewerkt t werkgevers en de arbeidsbureaus. Arbeidsbureau Bedrijven in de installatiebranche zijn voortdurend op zoek naar geschoolde vaklieden. De installatiemonteur die over de juiste opleiding(en) beschikt, zal dus ook niet snel zonder werk raken. Wie op dit moment (nog) zonder werk is, maar een goede baan in de installatietechniek wel ziet zitten en bereid is daarvoor wat te doen, leest deze advertentie rap verder. Het Regionaal Bureau Onderwijs (RBO) Rijnstreek organiseert in t samenwerking met de Arbeidsbureaus in Leiden, Lisse, Alphen a/d Rijn en Gouda en Intechnicum een opleiding Deze opleiding: - is full-time eh duurt in totaal 36 weken - is opgesplitst in een oriëntatie (6 weken) en een schakelgedeelte (30 weken) - bevat een stageperiode - leidt op voor het certificaat "assistent-installatiemonteur" - is kosteloos - biedt zicht op werk - een KOSTELOZE opleiding tot assistent-installatiemonteur - prima afstemming van praktijk half i theorie - stageperiode op te doen - intensieve be de opleiding - afsluiting met certificaat werkervaring tiding tijdens Wat wij vragen: - je (M/V) bent minimaal jaar zonder werk - je staat ingeschreven bij het Arbeidsbureau - je leeftijd ligt tussen de 18 en 35 jaar - je hebt minimaal twee jaar middelbaar onderwijs gevolgd - je hebt belangstelling voor techniek Voldoe je aan deze voorwaarden, haast je één van onderstaande personen te bellen! Het aantal plaatsen is beperkt. Arbeidsbureau Leiden: de heer K. van Bolhuis, 071-354242 Arbeidsbureau Alphen a/d.Rijn: de heer R. Helfenstein, 01720-87171 Acbeidsbureau Lisse: de heer J. Nieuwesteeg, 02521-19018 Arbeidsbureau Gouda: i H. Shamir, 01820-69300 INSTALLATIEMONTEURS MAKEN HET NA EEN VAKOPLEIDING De gemeente Warmond is rijk aan natuurschoon en heeft door de bekende Kagerplassen veel te bieden aan recreatie en watersport De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Wie het een uitdaging vindt om in een relatief kleine gemeente met een verscheidenheid aan taken te werken, wordt uitgenodigd om te solliciteren naar de functie van Medewerker v/m Wet Voorzieningen Gehandicapten sector Burgerzaken voor 20 uur per week De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit de volgende drie sectoren: Burgerzaken, Grondzaken en Middelen. De sector Burgerzaken bestaat uit 12 formatieplaatsen. Functie-informatie De te benoemen functionaris zal in eerste aanzet worden belast met het meewerken aan de ontwikkeling, vormgeving en invoering van het beleid in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG). Daarna zal de volledige uitvoering van de WVG tot zijn/haar taak behoren. Taken die hieruit voortvloeien zijn: - onderscheid kunnen maken tussen eenvoudige en complexe aanvragen - onderzoek, rapportage, advisering en uitvoering van wetgeving en beleidsregels voor gehandicapten en de ABW - het verzorgen van de financiële afwikkelingen van deze voorzieningen en de budgetbewaking - het doen van heronderzoeken - het behandelen van bezwaar- en beroepszaken - het uitvoeren van werkzaamheden binnen de sector m.b.t. het bijstandsmaatschappelijk werk - assisteren bij overige binnen de sector voorkomende zaken. Functie-eisen: - minimaal een MBO-diploma Sociale Dienstverlening en ruime ervaring als bijstandsmaatschappelijk werker - affiniteit met de problematiek van gehandicapten en ervaring met de uitvoering van de Regeling Geldelijke Steun Huisvesting Gehandicapten - goede contactuele en redactionele vaardigheden - bereidheid aanvullende opleiding(en) te volgen - affiniteit met automatisering - een doelgerichte probleemoplossende instelling en een resultaatgerichte werkhouding. Salaris c.a. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van max. f 4.099,- (schaal 7) per maand bij een fulltime functie. Na ongeveer één jaar zullen een definitieve functiebeschrijving en een functiewaardering volgen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen en sollicitaties Informatie m.b.t de functie kan worden verkregen bij de heer J.H.S. Timmermann, sectorhoofd Burgerzaken, telefoon: 01711-61110 en m.b.t de selectieprocedure bij mevrouw AM. IJfs, Personeelsfunctionaris, telefoon: 01711-61133. De sollicitatiecode van de gemeente Warmond is van toepassing. Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Op de envelop s.v.p. vermelden 'sollicitatie, vacaturenummer 94/01'. De sectormedewerkers zullen bij de sollicitatieprocedure worden betrokken. Het beleid is erop gericht om meervrouwen, gehandicapten en personen behorende tot etnische minderheden In dienst te nemen. Aan hen wordt nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Videoland Nederland B.V. is als franchise-organisatie actief in de videoverhuurbranche. Met ruim 200 Speciaalzaken onder de naam Videoland e Cinerent door heel Nederland is Videoland marktleider. Ter versterking van onze organisatie op het hoofdkantoor te Noordwijk, zoeken wij op korte termijn een SYSTEEMBEHEERDER m/v Hij/zij kan onder andere de volgende taken verwachten: Onderhouden van de kennis en beheren van informatiesystemen en systeemprogrammatuur met betrekking tot de (de)centrale en winkelinformatiesystemen. Uitvoeren van het technisch systeembeheer van de (de)centrale informatiesystemen Uitvoeren van de implementatie en de beveiliging van de informatieverwerking Het vervullen van een actieve rol bij ddtjitvoering van het informatie- er automatiseringsplan en bij de jaarlijks^ipdate hiervan Het ondersteunen van applikatiebehedröers en -zonodig- probleem oplossend optreden Voor deze functie vragen wij: Een voor de functie relevante informatica-opleiding Aantoonbare kennis van en ervaring met: Novell netwerken PC's Datacommunicatie en bij voorkeur kennis van en ervaring met: WANG VS Pace Lightspeed Het vermogen planmatig, systematisch en ordelijk te werken In teamverband kunnen werken Beschikken over goede communicatieve vaardigheden in woord en opschrift Initiatiefrijke, zelfstandige en flexibele instelling Stressbestendig Videoland biedt de geschikte kandidaat voor deze functie: Een dynamische en verantwoordelijke job Goede toekomstperspectieven in een gezonde en snelgroeiende onderneming Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de zwaarte van de functie Uw sollicitatie, inclusief curriculum vitae, zenden aan: Videoland Nederland B.V., Postbus 188, 2200 AD Noordwijk, T.a.v. Cees Vermaas, hoofd automatisering GEZOCHT: DAGBLADBEZORGERS M/V ZONDER NIEUWE HELDEN IS DE KRANT NERGENS.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 32