Programma's Rtv P Film over pedofilie toch op TV ONDERDAG 13 JANUAR11994 NEDERLAND 1 16.00 17.29 17.55 18.01 18.15 Journaal Dinges Spelprogramma waarin volwassenen moeten ra den wat kinderen bedoe len. Panel: Marnix Kap pers en Carry Tefsen. Prettig weekend Nederland. Cultuur-toe ristisch magazine. Pre sentatie: Tineke de Groot Topscore met Ted de Braak Woordspel Hoe laat begint het schil derij? Kunst voor de jeugd Charlie Chaplin Slapstick Sesamstraat Kinderprogramma. Af I. Gewoontes. Meneer Aart heeft 's ochtends bij het opstaan zo zijn vaste ge woontes Jeugdjournaal Klokhuis Informatief kindermagazi ne Roseanne Amerikaanse comedyse rie. AfIBingo. Roseanne gaat met haar vriendinnen naar een bingo-avond. Ze raakt helemaal geobse deerd door het spelletje Ja natuurlijk in vogelvlucht Vogelmagazine. Presenta tie: Karin de Groot en Ni co de Haan i Journaal i Kenmerk Actualiteitenmagazine i Oog in oog Serie monologen. Afl.: Het vuur. Van Jan Wolkers met Joop Admiraal i Vesuvius Discusssieprogramma. Presentatie: Cees Grim bergen i Wilde ganzen i Maigret Engelse politieserie. Afl.: Maigret en het lijk in de kast. In de kelder van Ho tel Majestic wordt het ont zielde lichaam van een vrouwelijke gast gevon den. Terwijl Maigret pro beert de hotelgeheimen te ontrafelen, vindt er nog een moord plaats. Bron: Naar het werk van Geor ges Simenon I De knieën van genieën Portret van de schaker Hans Böhm l Journaal i Einde NEDERLAND 2 16.05 16.50 17.30 19.25 19.55 23.15 23.25 Samson Belgisch kindermagazine Mega Top 50 Popmuziek. Wings Amerikaanse comedyse rie. Joe en Helen verken nen de grenzen van hun romance. Helen mag zo waar een blik werpen in Joe's adressenboekje en ze komt tot de ontdekking dat hij een tijdje uit is ge gaan met een meisje waar zij op de middelbare school een gruwelijke he kel aan had Journaal 2 vandaag Actualiteiten. Presenta tie: Rick Nieman Sportjournaal Het weer en de hoofdpun ten uit het nieuws Onderweg naar morgen Soapserie. Afl. 14: De fa milie Reitsema maakt zich zorgen: Heeft Frank nog wel een kans? Jur hoort Daphne uit over haar huwelijk met Frank Stop de strop met Robert ten Brink Woordspel Married... with children Amerikaanse comedyse rie. Afl. 23: Een kortston dig pensioen. Als Al thuis komt na een lange werk dag in de schoe- nenwm- kel, kondigt hij aan dat hem twaalfduizend dollar is geboden als hij met ver vroegd pensioen gaat. Peggy en de kinderen vin den dat hij dat aanbod niet af kan slaan Eddie Murphy: Raw Registratie van de thea tershow van de Ameri kaanse acteur Eddie Murphy Veronica reisgids Toeristisch magazine. Presentatie: Menno Bent veld Comedy house Serie portretten van stand-up comedians. Afl.2: Lewis Black en Rick Aviles Emotions Erotische serie PC zakelijk en creatief •Afl.l Journaal Einde NEDERLAND 3 18.55 19.25 20.50 21.30 22.00 22.15 22.30 RTL4 Villa achterwerk: The Addams family. Ame rikaanse comedyserie. Af IArt and the Addams Family Journaal Da's lachen Tekenfilmmagazine Comedy op 3: Taxi. Amerikaanse come dyserie. Afl.: Belofte maakt schuld. Louis moet geopereerd worden en dan blijkt zijn zwakke plek: hij is bang dat hij de operatie niet overleeft Lingo Spelprogramma. Presen tatie: Frangois Boulangé Police rescue Australisch-Engelse poli tieserie. Afl.: Over de rand. Catharina wordt he lemaal gek van Piet. Hij doet niets in het huishou den, maakt overal een rot zooi en bemoeit zich met allerlei privé-zaken. Cat harina wil dan ook dat Piet meteen hun huis ver laat Het zonnetje in huis Nederlandse comedyse rie. Afl.: De verrassing. Catharina wordt helemaal gek van Piet. Hij doet niets in het huishouden, maakt overal een rotzooi van en bemoeit zich met alles Twee voor twaalf Spelprogramma. Presen tatie: Astrid Joosten Golden Palace Amerikaanse comedyse rie. Afl.: (On)gewenste in timiteiten. Ricardo Mon- talban, eigenaar van het hotel om de hoek, daagt de dames voor de rechter omdat hun parkeerplaats op zijn grondgebied ligt Journaal Sportjournaal Nova Actualiteitenprogramma. Presentatie: Charles Groenhuijsen Trekking dagelijkse lotto Impact: Vladimir Zjirinovs- ki Portret van de leider van deexteem nationalisti sche partij in Rusland Natuurmoment Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 16.10 17.00 19.00 19.20 19.30 20.25 21.40 The Oprah Winfrey show Amerikaanse talkshow 5 uur show Gevarieerd magazine. Presentatie: Catherine Keyl Zes uur nieuws Ooggetuige Presentatie: Ruud ter Weijden Rad van fortuin Spelprogramma. Presen tatie: Hans van der Togt Avondnieuws Weer The bold the beautiful Amerikaanse soap. Helen weet nog steeds niet wie ze moet geloven, Jake of Ben Goede tijden, slechte tijden Nederlandse dramaserie. Laura gaat met Stan naar een emotioneel zeer bela den plek De vakantieman Presentatie: Frits Bom Vrouwenvleugel Nederlandse dramaserie. Maria geeft geld aan Snoes om drugs te rege len Missing is action II: The beginning Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Lance Hooi. The Oprah Winfrey show Amerikaanse talkshow, (herh.) As the world turns Amerikaane soapserie, (herh.) i General Hospital Amerikaanse soapserie, (herh.) Nachtprogramma Annette Nijder speelt de nieuwe bewaarster in 'Vrouwenvleugel'. (RTL 4, 21.40 uur) RTL5 17.30 18.15 20.00 20.30 20.35 RTL text Happy days Amerikaanse comedy MacGyver Amerikaanse politieserie Family ties Amerikaanse comedyse rie. Jennifer probeert haar nieuwe vriend te verdedi gen i Paradise Beach Australische serie. Tori wordt gecontracteerd door het beste modellenbu reau. Loretta is tot over haar oren verliefd op Pa trick en Tom bemoeit zich met het leven van Cassie l Miami Vice Amerikaanse politieserie RTL acht uur nieuws RTL weer Beverly Hills 90210 Amerikaanse serie. Op school oefenen de exa menkandidaten voor hun afstudeerfeest Herman's head Amerikaanse comedy. Heddy kondigt aan te gaan trouwen met een rij ke man, maar Herman heeft heel andere gedach ten. Hij wil Heddy voor zichzelf hebben en doet er dan ook alles aan om de trouwerij te verhinde ren RTL sportnieuws I.S.C.H.A. Talkshow. Gasten zijn: Kees Stip, wiens gedich ten zijn verzameld in het boek'Lachen in een leeuw'; Peter Moormann, kunstschaatspsycholoog en coach van het Neder landse kampioenspaar ijs- dansen; Gunilla Kleiver- da, een gynaecologe die namens de Nederlandse regering in voormalig Joe goslavië heeft onderzocht welke projecten, die ge richt zijn op seksueel ge traumatiseerde vrouwen, ondersteuning kunnen ge bruiken RTL laatste nieuws Midnight caller Amerikaanse serie De draagmoeder Braziliaanse telenovella. (herh.) i Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Quantum thuiswinkel i RTL text BEKIJKT MAAR -w- elukkig zei hij het zelf - want mij ontbreekt de autoriteit I er voldoende gewicht aan de verlenen. Erik de Vlae- minck zei dus in alle eenvoud: „Erik de Vlaeminck is de beste geweest". En zo is het. Hij was de beste veldrijder, of. zoals ze in Vlaanderen zeggen: cyclo-crosser alle/ tijden. Het was een wonderschoon gesprek dat Hugo Camps op BRTN 2 voerde. Uiterst dramatisch ook. Want een aantal weken geleden werd België opnieuw in nationale rouw gedompeld toen plotseling, tijdens een veldrit, de zoon van Erik dood van de Fiets viel. Hartstil stand. En die jongen beloofde veel voor de toekomst, zo jong als hij was. Hij was al nationaal kampioen bij de liefhebbers, en leek net zo gemakkelijk door het diepe slijk te sleuren als indertijd Erik. Hugo Camps weidde niet te veel uit over de tragiek, maar Erik be gon zelf. Hoewel hij op het fysieke vlak de zwaarste beproevingen kon weerstaan, was dit hem bijna te erg geworden. Hij was vooral een gevoelsmens, die uit zelfbehoud moest voorkomen erg in de put te raken. „Dit te boven komen, is zwaarder dan Parijs-Roubaix, zwaarder dan een wereldkampioenschap. Het is een verminking. Mank lopen". Natuurlijk was hij niet vanzelf de grote bedwinger van modder en ijzel, van steile hellingen en koude sloten geworden. „Als kind heb ik lang klein gebleven. Maar ik heb later een scheut gekregen ".leg de hij uit. Toen hij begon met wegwedstrijdjes bij de beginners, zei den sommige inrichters al dat hij goed kon „borduren", dat wil zeggen, „rond boomkes rijden". Ah ja, had Erik geantwoord, maar veldrijden, daar komt veel slijk bij. Dat betekende uithouding, beu ken tegen de wind. Maar hij ging 's winters meer en meer prijskes rijden, met het geluk van niet te vaak plat te vallen, zodat hij er een paar frankskes van overhield. Zijn broer Roger was geen crosser, maar die had ook geld nodig, en het gelukte Roger ook wereldkampioen te worden bij zowel de lief- r de weg, geen echte r ene keer gelukt Erik in de beetje op zijn maag. Erik hebbers als de profs. Maar hij1 voor de cyclocross. Het was Roger m cross voor te blijven. En dat lag nog wilde wel toegeven dat hij een gecomplexeerd manneke was, die angst had dat iemand anders beter zou doen dan hij. Maar die wa ren er biet. Allé ja, de supporters van Albert van Damme, zijn eeu wige rivaal, probeerden hem wel van de fiets te duwen. Maar zelf had hij niets tegen Bert. Eerlijk waar, Bert wist het niet, maar Erik had altijd gewenst dat Bert ook 'ne keer wereldkampioen cyclecross zou worden. Maar Erik wist niet wanneer. Want 't moest niet voor hém zijn. Eriks supporters hebben altijd tevreden over hem kunnen zijn. Al had hij eigenlijk niet drie keer de Tour de France moeten rijden, want dan had hij nooit rust. Maar er was maar ene die met zijn fiets honderd meter over een spoorrail kon rijden: Erik. Het was een on eindig zware discipline, voor de laatste mensen die moed hadden zo'n sport te kiezen waar de beste altijd de winnaar wordt. Een sport „voor de echte mannen", zei Erik. Een gesprek met een echte held. Henk Suèr NCRV herhaalt Dales-interview De NCRV herhaalt vanavond een aflevering van het in 1991 uitge zonden programma Op de groei, waarin de zondag overleden mi nister Ien Dales werd ondervraagd door de 11 -jarige Said Ennaji. In dit programma konden kinderen vragen stellen aan bekende vol wassenen, die voor deze gelegenheid plaats namen op een grote kinderstoel. Het is volgens de NCRV een van de weinige program ma's waarin Dales iets van haar persoonlijk leven liet blijken. Het programma begint om 18.01 uur op Nederland 1. De NCRV zendt de documentai re Het Bach-virus met beel den van het Noordhollands jon genskoor toch uit en wel op woensdag 16 maart. Rond het programma ontstond deining, omdat het koorbestuur niet wil de dat de zangers in verband werden gebracht met her thema pedofilie, waar de documentai re om draait. Het koorbestuur beweerde niet op de hoogte te zijn ge weest van het beladen thema op het moment dat de camera's een optreden van het koor regi streerden. Het bestuur kondig de daarop aan de uitzending met een kort geding te willen la ten verbieden. Nadat producent Lagestee had aangetoond dat koordiri gent Hendrik Timmerman en het vorige bestuur van het the ma op de hoogte waren en hij zich bovendien bereid had ge toond dertig seconden film te schrappen, blies de advocaat van het koor het kort geding af. Koorvoorzitter Vrisekoop riep daarna ouders van de zangers nog op individueel tegen de uit zending te procederen, maar dat heeft geen gevolgen gehad. Gouden Harp De stichting Conamus heeft de Gouden Harpen voor 1993 toe gekend aan producer/compo nist Peter van Asten, producent Joop van den Ende en popgroep De Dijk. Zij krijgen deze hoog ste onderscheiding van Cona mus voor hun verdiensten voor de Nederlandse lichte muziek. De Zilveren Harpen zijn toe gekend aan de popgroep De Jazzpol it ie en de zanger/instru mentalist Valensia. De Zilveren Harp is een aanmoedigingsprijs voor veelbelovende kunstenaars die al succesvol hebben bijge dragen aan de promotie van muziek en teksten van Neder landse componisten en auteurs. SELECTIE DONDERDAG Ooggetuige Aandacht voor Nicocita. De- ze discjockey is inmiddels in de zeventig laar, maar draait nog regelmatig muziek in een Rotterdamse discotheek. Verder een Amerikaans onderwerp, met als titel 'Moeders wraak'. Hierin wordt het ver haal verteld van een moeder die een contactadvertentie plaatste voor haar dochter in de hoop een echtgenoot voor haar te vinden. Deze actie slaagde, maar :t absoluut n 18.15 met de keuze v; alles in het wer het toneel te lal RTL 4 Ja, natuurlijk in vogelvlucht In deze uit zending komen onder andere de volgen de onderwerpen aan de orde: Eten en de voedselbereiding van mensen wordt ver geleken met de voeding en de hulpmid delen van vogels. Terwijl de mens mes sen, vorken, lepels, koekepannen en on eindig veel meer nodig heeft om een maaltijd te kunnen bereiden en nuttigen heeft de vogel alleen maar zijn snavel en eet dan ook alleen maar voedsel waar voor de snavel geschikt is. Nederland 1 19.25 De Vakantieman Er wordt uitgebreid in gegaan op goedkopze reizen. Elke week wordt er door diverse reisorganisaties geadverteerd met spotgoedkope stunt: reizen. Frits Bom praat met twee tour operators over dit fenomeen. RTL 4 20.25 Eddie Murphy: 'Raw' Een registratie van zijdige komiek Eddie Murphy. De aller eerste kennismaking van het publiek 'De knieën van de Genieën', por tret van Hans Böhm met een te rugblik op zijn veelzijdige loop baan. (Nederland 1,23.08 uur) met Eddie Murphy was in zijn rol als stand-up comedian. Voordat hij furore maakte op het witte doek was hij name lijk een graag geziene gast in het come- dy-circuit. Met 'Raw' krijgt het grote pu bliek de kans om de cynische en vaak spijkerharde teksten van deze ruwe dia- Reisgids Menno Bentveld reist af naar Sulawesi, het vroegere Celebes. Daar bezoekt hij drie bijzondere lokaties wai hij zeer uiteenlopende mensen tegen komt. Zo ontmoet hij in de hoofdstad Ujung Pandang zo raokezangers. In h it binnenland in Tora- ja treft hij een groep Impact Documentairi /sky, d eider van dee :r Vladin rZji- partij, die in december bij de parlementsverkiezingen in Rusland een grote overwinning behaalde. Dat zijn ideeën zo verwerpelijk zijn als de media de wereld voorschotelden, bewijst Zji- rinovsky zelf uitgebreid in de documen- zingen eindigt en dus niet ingaat op de Nederland 3 23.03 De knieën van de genieën Hans Bóhm blikt onder andere samen met zijn moe der terug op zijn loopbaan. En die mag veelzijdig worden genoemd: schaker, wereldreiziger, schrijver, commentator in sportprogramma's en tv-presentator. Sinds kort heeft hij ook een CD op zijn naam staan:'De knieën van de gemeen'. Zou hij zijn muzikaal gevoel van zijn va der geërfd hebben, die zanger van klas sieke liederen was? Nederland 1 23.08 PC zakelijk en creatief In deze nieuwe achtdelige computercursus leert men met Windows werken. Ook leert men aan de hand van het bij de cursus gele verde software-programma Telsoft om gaan met een veelzijdig programma dat onder Windows werkt. Telsoft omvat een spreadsheet (rekenprogramma) met gra fieken en een ontwerpmodule met mo gelijkheden voor zakelijke presentaties. Nederland 2' 23.25 FILMS OP TV DONDERDAG Naked Spur 1953-USA) Sublieme wes tern van Anthony Mann met James Ste wart en Janet Leigh. Hebzuchtige pre miejager speelt zijn compagnons tegen elkaar uit tijdens de jacht op een moor- They Made Me a Fugitive 1947-GB) Tre vor Howard schittert als de man die door zijn maten wordt verraden, ontsnapt, én wraak wil. regie: Alberto Cavalcanti. Duitsland 3 21.45 Cry In The Wild: The Taking of Peggy Ann 1990-USA) Psychopaat jaagt op meis jes. Als hij Peggy-Ann pakt start de FBI onder leiding van David Soul een zoekactie. Voorspelbare film van Charles Correll. RTL Television 21.15 Missing in Action II: The Beginning (1985-USA) Film waarin de Amerikanen wederom trachten van hur\ Vietnam- trauma af te komen. Actiefilm van Lan ce Hooi over de ontsnapping van een ko lonel (Chuck Norris) en zijn mannen. RTL 4 22.45 Tony Rome 1967-USA) Misdaadfilm van Gordon Douglas vol dubbelzinnige en gewaagde grappen. Frank Sinatra als de cynische detective die de dochter van een rijke industrieel moet opsporen Duitsland 2 23.30 Duitsland 1 0.15 Jaune Revolver 1987-F) Oude bank overvaller kidnapt jonge bankbediende. Zij vermoordt hem, ontkomt met de buit, maar dan is een journalist haar op het spoor. Regie: Oliver langlois. Met: Sandrine Bonnaire. Duitsland 1 00.15 Port of Call Nine 1948-ZW/S) Geda teerd, niet overtuigend drama van Ing- mar Bergman over een matroos (Bengt Eklund) die een meisje (Christine Jons- son) van de verdrinkingsdood redt. VRIJDAG Le Sauvage 1975-F/lYves Montand heeft zich teruggetrokken op een eiland, alles gaat goed tot Catherine Deneuve zich bij hem voegt. Drama v, Paul Rappeneau BRTN 1 15.00 Pan Tau - Der Film (1989-D/CS) Film voor de jeugd van Jindrich Polak over een oude, humeurige tovenaar (Jindrich Polak) die hulp krijgt van een plaatsver vanger Duitsland 1 15.20 BRTN 1 17.00 African skies, jeugdserie. 17.25 Sleutel, magazine voor jongeren. 17.55 Tiktak, animatieserie 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful, serie. 18.35 Top Score, quiz 19.03 Neigh bours, serie. 19.25 Mededelingen en programma. 19.30 Journaal en sport. 20.00 Derrick, politieserie. 21.00 Het park, soapserie 21.30 Panorama. 22.30 Vandaag en sport. 23.00 Programma van Televisie en Onderneming. 23.20 Perso nal upgrade 2.1serie over computers. 23.50 Coda. 23.55 Einde BRTN 2 19.52 K Couleur locale, programma over mensen die kleur geven aan Vlaanderen. 20.30 21.30 Journaal en sport 22.00 Première film en video, filmmeuws. 22.30 Affi che. actuele kunstinformatie met de vaste rubrieken Agenda. Accent en Apart. 22.50 Einde. DUITSLAND 1 17.00Tagesschau 17.10 Brisant, bou levardmagazine. 17.40 ARD vor acht. 17.50Tagesschau-Telegramm. 17.55 Feuer und Flamme, serie. 18.25 Marien- hof, serie 18.50Tagesschau-Tele- gramm 18.55 Der Fahnder, serie. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau 20.15 Kónigliche Hohei- ten. portret van het koninklijke echtpaar van Thailand. 20.59 Tagesthemen-Tele- gramm. 21.00 Der 7. Sinn. 21.03 Ge- schichten aus der Heimat, serie verha len 22.00 Menschen mit Herz. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Schauplatz der Ge- schichte. documentaireserie. 23.45 Vier x Herman, comedyserie. 00.10 Tagesschau 00.30 Jaune revolver, speelfilm. 01.45 Zuschauen - Entspan nen - Nachdenken. 01.50 Einde. DUITSLAND 2 17.00 Heute, sport en weer. 17.15 Lën- derjournal 18.00 S0K0 5113, politie serie. 18.50 Kurzkrimi: Schicksal der Woche, misdaadserie. 19.00 Heute. 19.20 Weer. 19.25'lmmenhof, serie. 20.15 Die volkstümliche Hitparade im ZDF. 21.15 WISO, sociaal-economisch magazine. 21.45 Heute-journal. 22.15 live. talkshow. 23.30 Tony Rome. speel- ir John, co- DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten aus Rhein- land und Westfalen. 18.05 KuK - Klön und Klaaf. 18.30Streifzüge NRW. 18.43 Der Abend in West 3. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogramme der Landesstudlos. 19.45 Sorry 20.15 Linie K. Cultureel magazine. 21.00 West 3 ak tuell. 21.15 They made me a fugitive, speelfilm. 22.55 Bestie Mensch, repor tage OO.IOTV's, serie. 00.25 Nachrich ten 00.35 Tagesschau vor 20 Jahren. 00.50 Tagesthemen. 01.20 Aktuelle Stunde. BBC 1 17.00 Batfink. animatieserie 17.10 Jackanory: George's marvellous medici ne, serie verhalen. 17.15 Popeye and son, tekenfilmserie. 17.30 Sloggers, se rie. 17.55 Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Blue Peter, kindermagazine. 18.35 Neighbours, soapserie. 19.00 Nieuws en weer. 19.30 Regionaal nieuws. 20.00 Top of the pops, muziek programma. 20.30 EastEnders, soapse rie. 21.00 Health and efficiency, come dyserie. 21.30 Wildlife on one, natuur- filmserie. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weer. 22.30 States of terror, documentaireserie. 23.25 Question ti me, actueel discussieprogramma. 00.25 Jonathan Ross presents, serie humoris tische portretten. 00.55 Weerbericht. 01.00 Einde. 04.00 BBC Select. 04.30 BBC2 17.00 Today's the day. quiz. 17.30 People of the valley, soapserie. 18.00 Catchword, woordspel. 18.30 The Danji- ri festival, reportage over het Danjiri fes tival in Japan. 19.00 Naked spur, speel film uit 1953 van Anthony Mann. 20.30 Regionale programma's. 21.00 Big science, wetenschappelijk magazine. 21.30 The quest for the rose, reportage serie over de geschiedenis van de roos. 22.00 The all-new Alexei Sayle show, komische sketches. 22.30 Great railway journeys of the world, Serie over treinrei zen. 23.30 Newsmght 00.15 The late show 00.55 Weerbericht 01.00 Port of call, speelfilm 02.40 Einde. CNN 17.30 CNN Co. 18.00 NewsHour. 20.00 World business today. 21.00 In ternational hour. 22.45 World sport. 23.00 World business today update. 23.30 Showbiz today 00.00 The world today. 01.00 Moneyline. 01.30Crossfi re. 02.00 Prime news 03.00 Larry King live. 05.30 Showbiz today MTV 17.00 News. 17.15 3 from 1. 17.30 Dial MTV 18.00.The soul of MTV. 18.30 Mu sic Non-Stop. 20.00 David Bowie rocku- mentary. 20.30 David Bowie: The hits. 21.30 Beavis Butt-head. 22.00 Grea test hits. 23.00 The report. 23.15 At the movies. 23.30 News at night 23.45 3 from 1 90.00 Party zone 02.00 Marijne van der Vlugt. 03.00 Night videos. NBC SUPER CHAN- 18.00 Today. 19.00 ITN World news 19.30 On the air 20.00 Now. Talkshow. 20.30 FT reports 21.00 Documentary showcase. 22.00 ITN World news 22.30 European business today. 22.50 US Market wrap. 23.00 The tonight show. 00.00 Real personal. 00.30 NBC nightly TV5 17.05 Une pêche d'enfer. 17.40 Eva sion. 18.10 Questions pour un cham pion. 18.30 Nieuws en weer. 18.55 Pres- se hebdo. 19.00 Des chiffres et des let tres 19.30 Zwitsers nieuws. 20.00 Nord sud. magazine. 20.30 Tell quel, magazi ne. 21.00 Nieuws en internationaal weerbericht. 21.40 La marche du siècle 23.15 Viva, magazine 00.05 Nieuws en weer. 00.30 Sept jours en Afrique. 00.45 Intérieur nuit. 01.15 Clip postal. 01.45 La chance aux chansons. 02.20 Rêves d'Afrique. 02.50 Afrique australe 03.20 Orient sur Seine. 03.30 Espace franco phone. 04.00 Sindbad, magazine. 04.25 Reflets: Images d'ailleurs. 05.20 Euro- RTL TELEVISION 17.00 Who's the boss? 17.30 Family ties 18.00 Paradise Beach. 18.45 RTL aktuell 19.10 Explosiv - Das Magazm. 19.40 Gute Zeiten. schlechte Zeiten 20.15 Verzeihmir. 21.15Cry in the wild The taking of Peggy Ann. drama. 23.00 Gottschalk. 00.00 RTL aktuell - Nightli- ne. 00.30 Married with children. 01.05 Who's the boss? 01.40 227, serie 02.10 Family ties. 02.40 Explosiv - Das Maga- zin. 03.10 Hans Meiser. talkshow. 04.05 llona Christen, talkshow. 05.00 Gute schlechte Zeiten. 05.30 The tiful. RADIO 1 Elk heel uur nieuws. 17.07 AVRO Radio journaal. 20.040nder tafel. 22.04Hier en Nu-sport. 23.07 Met het oog op mor gen 00.04-07.00 VPRO's nachtleven. 00.04 Street beats. 03.02 Het paradijs. 04.02 Grand disco classique. 05.02- 07.00 De gezamenlijke zender Paezens Moddergat. RADIO 2 Elk heel uur Nieuws. 16.45 De brief Nieuw! Fileradio. 18.04 Alle mensen. 19.04 Poster. 20.04 Music all in 21.04 Voor wie graag luisteren wil. 22.30 Cou lissen. 23.04-24.00 Sesjun. RADIO 3 Elk heel uur Nieuws. 17.04 Rinkeldekin kei 18.04 De Avondspits 19.04 Spoor 7. 20.04 Paperclip magazine. 21.04 Vil la 65 00.04 TROS Nachtwacht. 02.02 Mol of Mark. 04.02-06.00 Pyjama FM RADIO 4 Avondconcert 22.00 Laudate 23.00 Deze eeuw 00.00-01.00 Vier na midde nacht. RADIO 5 17.10 Radio UIT. 17.50 PvdA 18.02 Act. in drie talen: 18.02 Nederlands pr< gramma. 18.30 Arabisch programma. 18.45 Turks programma 19.00 Waar waren we ook alweer? 19.15 Nieuws en act. in het Turks. 19.50 Nieuws en act. in het Marokkaans en Berbers. 20.40 Nieuws en act. in het Chinees. 21.00 Ontdek de psychologie. 21.30 Knoop ir je zakdoek 11 22.00 Finale. TV MORGEN NEDERLAND 1 07.00 Journaal 07.07 Alles kits 07.30 Ontbijt TV. 08.00 Journaal 08.07 Ontbijt TV. 08.31 Topscore met Ted de Braak. 09.00 Journaal 09.07 Prettig weekend. Nederland 10.00 Total work out. 10.16 Dynasty. 11.05 Nederland dierenland. 11.30 Reisgids. 12.00 Pronto?, Italiaans voor beginners. 12.30 Weer wat geleerd!. 13.00 Journaal. 13.07 Oppassen!!! (herh.). 13.31 Lingo.(herh 13.54 Kas sa! (herh.). 14.23 Jules unlimited, (herh.). 14.48 Twaalf steden, dertien on gelukken. (herh.), 15.12 De ronde van Witteman. (herh.) 16.00 Journaal. 16.08 Young riders, westernserie. 16.56 Tee Vee studio. NEDERLAND 2 13.00 Nieuws voor doven en slechthoren den. 13.07 Einde. 15.08 Nieuws voor slechthorenden. 15.15 Buiten- 15.39 Stunt masters 16.15 The teenage hero turtles. NEDERLAND 3 natuur 10.20Einde. 10.30Skiednis lil (herh.). 10.50 Einde 11.00 Schooltv weekjournaal. 11.30 Einde. 15.15 We reldbeker schaatsen. 16.00 Voorlich tingsprogramma. programma-overzicht. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Nieuws krantenoverz. 07.07 Pinocchio. 07.30 Nieuws krantenoverz. 07.37 Eigen huis tuin. 08.00 Nieuws krantenoverz 08.08 The bold the beautiful 08.30 Nieuws 08.35 Santa Barbara 09.00 Nleuws krantenoverz. 09.10 Santa Bar bara 09.35 Goede tijden, slechte tijden. 10.05 As the world turns. 10.50 Sons daughters. 1115 RTL Shop. 11.25 Clip van de dag 11.30 Rad van fortuin 12.00 Telekids. 13.00 Jacques Cousteau. 14.00 Gezondheid 14.30 General hospital 15.15 RTL Shop. 15.20 Santa Barbara. 16.10 The Oprah Wi nfrey show RTL5 08.30 Quantum text 14.30 Quantum RTL text. 17.00 Hapt OPGAVE Streep op elke regel de letters weg, die samen het woord vormen dat overeen komt met de om schrijving. De reste rende letters vormen van boven naar be neden en van links naar rechts een ci taat. Horizontaal: 1. kledingstuk; 2. kleur; 3. dagblad; 4. kameraad; 5. Eu ropese taal; 6. op tocht; 7. bitter; 8. onbebouwd; 9. graansoort; 10. hijs werktuig; 11. zwem vogel; 12. onbe bouwde plek in een stad; 13. Europese hoofdstad; 14. vo- 1 B W R A 0 T E K 2 B R Z ij 1 N N 3 K E R R A T N T 4 V R 0 1 C E N D 5 D H U V 1 E T S 6 C 0 E R L S D 0 7 W 1 R N A G N G 8 B R E A N A D K 9 T 1 A E R 1 W E 10 K A K T N R 0 L 11 Z 1 W E A T A N 12 N P L E 0 1 D N 13 P 1 A G R H S 14 P A E T B R ij S OPLOSSING KRUISWOORDRAADSEL dorp-mals ra-alm-st a-a-u-d-u belasting -lg-t-va- team-bits -vr-k-si- zeventien a-e-a-e-o nu-elk-mr ding-tram OPLOSSING CRYPTOGRAM avond ae- nappa so-geld lesse-r-o a-a—i—m—n gemanierd -e-d-l-e kniesoor

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 9