A Rijnland r "v i itch ©MANPOWER RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM Maatschappelijk Werkende m/v *DE LEEUW -i Buitendienst medewerkers Assurantiën m/v (particulieren) Pensioen Acquisiteur/adviseur m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) BOUWKUNDIG OPZICHTER (m/v) De Koning vraagt: <*c yviiCRO 1 ZATERDAG 8 JANUARI 1994 911 29 ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15 30 uur Inl. bij onze advertentie-afdeling telefoon (071)356 356 iTTTTti Manpower is 's werelds grootste uitzendorganisatie met circa 2.000 vestigingen in 36 landen. In Neder land zijn er meer dan 55 vestigingen. Ook dit jaar komen daar weer vestigingen bij. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij een: OFFICE MANAGER M/V De Office Manager zal na een uitgebreide inwerkpe- riode zo'n 75% van zijn/haar tijd aan verkoop be steden. Daarnaast voert hij voortgangsgesprekken, bewaakt, controleert en evalueert. Hij is verantwoor delijk voor de juiste taak-uitvoering van de Service Representatives en zet zich in voor vergroting van opbrengst en marktaandeel. Waf zoekt Manpower Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij kandidaten met de volgende kenmerken: - ruime werkervaring in commerciële functies, bij voorkeur in de uitzendbranche; - uitstekende contactuele en leidinggevende eigenschappen; - opleidingsniveau MBO/HBO; - rond de 28 jaar; - rijbewijs B; - resultaatgerichte instelling en energieke persoon lijkheid; - flexibel in werktijden. Waf biedt Manpower? De juiste kandidaat kunnen wij het volgende bieden: - een praktijkgerichte opleiding; - een ruime mate van zelfstandigheid; - een goede werksfeer; - voldoende doorgroeimogelijkheden; - goede arbeidsvoorwaarden; - de know-how van 's werelds grootste uitzendorga- CVr Manpower Management B.V. T.a.v. de heer A.J. Bosman Postbus 12150 1100 AD AMSTERDAM Onder vermelding van referentienummer: 9.72A. UITZENDORGANISATIE De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: - een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen - een centrum voor hart- en longrevalidatie - een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen - een mytyl/tyltylschool - een centrum voor ondersteunende diensten Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor haar revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen een MEDEWERK(ST)ER PLANNING voor 20 uur p/w verdeeld over 5 dagen Functie omschrijving: - in nauwe samenwerking met de andere medewerkers van de afdeling, in het kader van de revalidatiebehandelingen, inplannen van de beschikbare behandelcapaciteit; - opstellen van behandelafspraken en het vastleggen daarvan in een weekrooster met behulp van een geautomatiseerd systeem; - zorgdragen voor een goede venwerking van informatie; - deelnemen aan relevante planningsoverlegvormen. Functie-eisen: - afgeronde MBO-opleiding; bij voorkeur MEAO; - ruime ervaring met geautomatiseerde administratieve processen; - klant- en serviceberichte instelling; - goede contactuele eigenschappen; - flexibel en accuraat kunnen werken en optreden. Salaris: - Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO- ziekenhuiswezen. Dienstverband: - Het betreft een aanstelling van 15 maart tot en met 31 september 1994. Inlichtingen en sollicitaties: - Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer O. Schoenmakers, coördinator bedrijfsbureau telefoon 01718-60100. - Schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 599 2220 AN KATWIJK AAN ZEE voor 10 uur per week. Taken: - adviseren, voorbereiden en uitwerken van het door het bestuur te voeren beleid, - begeleiden van vluchtelingen naar integratie In Nederlandse sa menleving, - ondersteunen van vrijwllllgers-activiteiten, - bevorderen van de deskundigheid van vrijwilligers. Functie-eisen: - minimaal MB0-MW met ruime ervaring, of een gelijkwaardige relevante opleiding, - affiniteit met vluchtelingenwerk, - ervaring in het werken met vrijwilligers, - zelfstandig kunnen werken, - leeftijd vanaf 30 jaar. Salaris: Conform CAO-Welzijn, afhankelijk van leeftijd en ervaring, schaal 25. Informatie over de functie bij de voorzitter (02522-10784) dage lijks tussen 9 en 10 uur. Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 15 januari 1994 bij de sollici tatiecommissie ingediend te zijn. Adres: Kagertuinen 24,2172 XM, Rijnsburgerweg 100 - Rijnsburg - Telefoon: 01718 - 516I6 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep BV zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bedrijfseenheden, te weten: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, een volmachtbedrijf, financierin gen, een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt vanuit zeven vestigingen; Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. I Bij De Leeuw Assurantiën B.V., is momenteel een vakature voor: Zijn/haar taak zal voornamelijk bestaan uit het onderhouden en uitdiepen van een aan hem/haar toegewezen relatiebestand van ca. 900 particulieren, waarbij advisering en service een belangrijke rol spelen. Wij zoeken enthousiaste medewerkers met ervaring als assurantie adviseur in de buitendienst Van de kandidaten wordt verder verwacht; - leeftijd ca. 27 - 33 jaar - een actieve commerciële instelling - goede contactuele eigenschappen - VWO-opleiding of soortgelijk niveau - minimaal het Assurantie B diploma I Bij De Leeuw Pensioenadviesbureau is plaats voor een: I Zijn/haar taak zal bestaan uit het werven van nieuwe relaties en het verder uitbouwen van de portefeuille op basis van gedegen analyse en advisering. Wij zoeken een pensipenmedewerker met aantoonbare acquisitieve ervaring. Aan kandidaten zullen de volgende eisen worden gesteld: - leeftijd ca. 30 - 35 jaar - enige jaren ervaring met pensioenadvisering - goede contactuele eigenschappen - diploma branche leven of studerend hiervoor - uitgesproken acquisitieve instelling - representatief Voor beide functies geldt Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. een premievrij pensioen, een studie kosten vergoeding, een bedrijfsauto, een spaarregeling e.d. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: De Leeuw Adviesgroep B.V. t.a.v. Mevr. I. v.d. Oever, Postbus 27 2230 AA Rijnsburg In verband met een belangrijke taakuitbreiding van de beheerportefeuille is binnen de groep 'bouwkundige dienst' een vacature voor een U bent in het bezit van het diploma HAVO of MAVO, u heeft (enige) kennis van automatise ring en u heeft affiniteit met bouwkundig onderhoud. Uw leeftijd is 20 25 jaar. Uw werk zaamheden omvatten onder andere het ontvangen en registreren van onderhoudsklachten, het bewaken van de voortgang van de werkzaamheden, het periodiek aanmaken van over zichten middels het computersysteem en het voeren van eenvoudige correspondentie met huurders en aannemers. Voorts is binnen d iep een vacature voor een U bent in het bezit van het diploma MTS-bouwkunde, u heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en u bent in staat zelfstandig te werken. Ervaring met onderhoud van woningen en bedrijfspanden is een vereiste. Uw leeftijd is 25 35 jaar. Uw werkzaamheden omvatten onder andere het inspekteren van woningen bij mutaties en klachten, inventariseren, budgetteren en opdragen van groot onderhoud alsmede het toe zicht houden op de uitvoering hiervan. Voor beide functies worden goede arbeidsvoorwaarden geboden in een prettige werkom geving. Voor de bouwkundig opzichter wordt een auto van de zaak alsmede telefoonkos tenvergoeding beschikbaar gesteld. Indien u interesse heeft in een van deze vacatures kunt u telefonisch contact opnemen met ons kantoor te Voorschoten, waarna wij u een sq/licitatieformulier toezenden. MAKELAARSKANTOOR 071-617940 Administratief medewerker Voor een bedrijf in Alphen aan den Rijn zoeken wij een boekhoudkundig medewerker. Het betreft o.a. net invoeren van gegevens en fakturen en verwerken van fakturen en diverse administratieve taken. De juiste kandidaat heeft een MEAO-diploma, Secretaresse Voor een gezondheidsinstelling zoeken wij een secretaresse. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van correspondentie met WP 5.1, telefoon, agendabeheer, archiveren, notuleren en het voorbereiden van vergaderingen. Gevraagd wordt een HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding, ruime ervaring, goede kennis van WP 5.1, een dienstverlenende instelling en goede kontaktuele eigenschappen. Het betreft een 32-urige werkweek. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p. snel kontakt met t van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijda Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 -144143 Motel Het Haagsche Schouw vraagt: Bediening: - ONTBIJTBEDIENDEvoorop zondagmorgen - BARKEEPERS vaoaflójaar - BEDIENEND PERSONEEL vanaf 18 jaar Keuken: - ZELFSTANDIG WERKEND KOK Voor verdere informatie kunt u zich melden bij de receptie van ons motel. Motel Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden 071 - 315744 or een Motel De Gouden Leeuw Veurseweg 180 2252 AG - Voorschoten heeft plaats voor Restaurant/Banqueting m/v Manager m/v Tevens heeft ons specialiteiten- restaurant plaats voor een Zelfstandig Werkend Kok m/v Schriftelijke sollicitaties met c. v. richten aan: Hr. M. v.d. Valk, Postbus 61 2250 AB - Voorschoten MicroXpress is een snelgroeiende onderneming die zich bezighoudt met verkoop van Personal Computers en randapparatuur. Door mail-order en direct marketing richten wij ons op de zakelijke markt. MicroXpress is een klantgerichte organisatie, geautoriseerd Compaq en Hewlett Packard dealer en levertprodukten en diensten van topkwaliteit. Zij zal zich bezighouden met de volgende taken: Bediening van de telefooncentrale; Helpen van klanten aan de balie; Behandeling van in- en uitgaande post; Diverse admin. werkzaamheden Kortom een afwisselende baan in een dynamische omgeving voor iemand van 18 tot 25 jaar die graag verder wil in een sterk groeiend bedrijf en graag met mensen omgaat. Functie-eisen: aangename telefoonstem, middelbare opleiding, stressbestendig, ervaring met PC's geen must maar wel een pre. Kandidaten dienen op korte termijn beschikbaar te zijn. Voel je je aangesproken, bel ons dan snel voor een afspraak. MicroXpress Zoeterwoude, 071-416165, en vraag naar Mevr. Kim Boom. vJ ARBEIDSBEMIDDELINGSBURO HET BURO VOOR VASTE BANEN. Switch werft en selecteert gekwalificeerd personeel voor nationale en internationale bedrijven. Voor een relatie in Leiden, welke zich bezighoudt met risk-management en bedrijfsverzekeringen, zijn wij op zoek naar een RISK MANAGER/ VERZEKERINGSADVISEUR M/V fulltime De functie-eisen zijn: - commerciële instelling - Assurantie A niveau - enige jaren relevante werkervaring - branche leven of studerend hiervoor - leeftijd 28-35 jaar kandidaten met een opzegtermijn kunnen ook reageren. Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie, neem dan zo spoedig moqelijk contact met ons op voor verdere informatie of voor een afspraak. Gemeente HillegOm Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 inwoners, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gesitueerd ten opzichte van Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. Onze nieuwe gemeentelijke organisatie bestaat uit twee produktgerlchte sectoren -Gemeentelijk Grondgebied en Gemeentelijke Dienstverlening-, een Bestuursdienst en een stafafdeling Personeel, Organisatie Informatie. Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 130 medewerkers zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een kwaliteitsprodukt te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Bij de afdeling Bestuurlijke en Interne Ondersteuning van de Bestuursdienst is plaats voor een Medewerker Bestuurssecretariaat/Voorlichting m/v voor 20 uur per week De functie zal in een duobaan met de huidige functionaris gestalte moeten krijgen. Een flexibele instelling ten aanzien van de werktijden is noodzakelijk. Functie-inhoud U verricht secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van het college van burgemeester en wethouders, de burgemeester en de gemeentesecretaris. U verzorgt de interne voorlichting en de voorbereiding en uitvoering van voorllchtings- en Informatiemateriaal, en levert een bijdrage aan het ontwikkelen van de gemeentelijke voorlichting, zowel beleidsmatig als ambtelijk. U redigeert toespraken en legt -en onderhoudt- contacten met de media. Bovendien heeft u representatieve taken, waaronder het adviseren over en organiseren van diverse activiteiten. Uw niveau en kwaliteiten U heeft een relevante, afgeronde opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MEAO, eventueel aangevuld met de opleiding NGPR-A Daarnaast heeft u ervaring met genoemde werkzaam heden bij de overheid. U heeft gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen, beschikt over goede contactuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten. U heeft een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en kunt zelfstandig en accuraat werken. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden van maximaal f 4.671,- bruto per maand, bij een volledige werkweek (schaal 8). Inlichtingen en sollicitaties Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de gemeentesecretaris, tevens directeur van de Bestuursdienst, de heer LA Maasdam, telefoon 02520-77208, of de huidige functionaris, mevrouw A.G. Teders, telefoon 02520-77213 ('s ochtends). Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de afdeling betrokken. Sollicitaties graag binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad en gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisatie Informatie, postbus 32, 2180 AA Hillegom. N.B. Wij willen meer kandidaten uit ondervertegenwoordigde groepen, onder wie (herintredende) vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten in hogere functies in dienst nemen. Als zij menen aan de gestelde eisen te kunnen voldoen verzoeken wij hen uitdrukkelijk te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 29