Oegstgeest gemeente AKTIVITEITENBEGELEIDER M/V Energieke HBO-/MBO-ers met commerciële ervaring C GROEPSLEID(ST)ER SK#L GROEPSLEERKRACHT (M/V) voedingsassistent(e) Bloemenveiling Aalsmeer is één van de belangrijkste internationale schakels bij de afzet van bloemen en planten. Enkele kerngetallen: een veilinggebouw met een vloeroppervlakte van 720.000 vierkante r dagelijks 2.900 kapers, circa 5.000 aangesloten kwekers, gemiddeld 50.000 transacties per dag, marktaandeel van 43%, jaaromzet van ruim 2 miljard en 1.800 medewerk(st)ers. voor boeiende verkoopfuncties bij marktleider Het Bemiddelingsbureau Bij Bloemenveiling Aalsmeer komen iedere dag een enorm aantal commerciële transacties tot stand: 60% via het veilproces en 40% via het Bemiddelingsbureau. Deze commerciële afdeling telt 67 medewerkers, verdeeld over kleine verkoopteams, die bloemen, planten en diensten op termijnbasis vermarkten. Zij opereren markt en klantgericht en zijn het directe contact voor kopers en kwekers. Voor de afdeling Verkoop Planten, onderdeel van het Bemiddelingsbureau, zoeken wij een Verkoper en een Bemiddelaar Planten. Binnen het Bemiddelingsbureau opereert ook de afdeling Termijnverkoop Bloemen. Voor planten bestaat het termijnconcept al enige tijd. Termijn verkoop bloemen is een nieuw concept en bevindt zich in de opbouwfase. Deze afdeling willen wij versterken met een Termijnverkoper Bloemen. Termijnverkoper Bloemen en Verkoper Planten Het takenpakket voor beide functies komt in grote lijnen overeen. U sluit termijnorders af, verkoopt de produkten, bewaakt afspraken en zorgt voor een optimale after-sales. Ook houdt u zich actief bezig met acquisitie en stelt u verkoopplannen op. Uiteraard volgt u de markt op de voet en reageert u alert op nieuwe ontwikkelingen. U bent verantwoordelijk voor het realiseren van een vooraf overeengekomen omzetdoelstelling. Termijnverkoop bloemen is een betrekkelijk nieuwe activiteit. Dat betekent voor de verkoper bloemen een aantal bijkomende taken, die de functie een extra dimensie geven. Zo houdt u zich actief bezig met het promoten van het termijn concept, zowel richting kwekers als naar de kopers. U zoekt nieuwe termijnafzetmogelijk- heden, maakt afzetanalyses en ontwikkelt nieuwe produkt/ marktcombinaties. Uw opleiding en ervaring Voor beide functies vragen wij een opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HTuS of HAS en enkele Bloemenveiling Aalsmeer jaren aantoonbaar succesvolle commerciële ervaring in de sierteeltbranche, waardoor u goed bekend bent met de markt. Marketingkennis en -inzicht is verder essentieel, evenals uitstekende contactuele vaardigheden, een flinke dosis doorzettingsvermogen, een flexibele instelling en organisatietalent. Het bezit van een rijbewijs B is voor deze ambulante functies absoluut noodzakelijk. Voor de functie van verkoper Planten is grondige produktkennis van planten onmisbaar. Bemiddelaar Planten In deze afwisselende binnendienstfunctie bent u verantwoordelijk voor de verkoop van planten aan een vast klantenbestand. U bewaakt de afhandeling van orders, verzamelt marktinformatie en speelt alert in op de behoefte van klanten. U onderhoudt nauwe contacten met kwekers en kopers. Uw opleiding en ervaring Wij vragen een opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MTuS en enkele jaren commerciële ervaring, bij voorkeur opgedaan in de sierteelt sector. U beschikt over gedegen produktkennis van planten, bezit commerciële feeling en bent stressbestendig. Uw contactuele eigenschappen zijn uitstekend en u werkt nauwkeurig. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.P. Aubrun van de afdeling Personeel Organisatie, telefoon 02977-34567. Een psychologische test maêkt deel uit van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden e Bloemenveiling Aalsmeer afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer J.P. Aubrun Postbus 1000 1430 BA Aalsmeer. rktplaats Ten behoeve van de openbare basisschool Gevers-Deutz Terwee zoekt het gemeentebestuur van Oegstgeest zo spoedig mogelijk na de voorjaars vakantie (28-2-94 t/m 4-3-94) een groepsleraar m/v voor de onderbouw voor 36 uur per week De groepsleraar zal worden belast met het lesgeven aan een nieuw te vormen groep jonge kinderen (groep 1). De functie zal voortduren tot en met 8 juli 1994, de laatste schooldag voor de zomervakantie. De directeur van de school, de heer F.M.J. Terken, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon: 071-177057 (na schooltijd: 071-892650). Sollicitaties, met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Postbus 1270, 2340 BG OEGSTGEEST. B.V. Makelaardij o/g Z&R gevestigd te Leiden aan de Hooigracht 18 heeft per ingang van heden behoefte aan een s RECEPTIONISTE/ADMINISTRATIEVE KRACHT M/V De eisen die wij voor deze funktie stellen zijn: MEAO/HAVO niveau goede beheersing van Nederlandse taal in woord en geschrift representatief voorkomen stress bestendig collegiale instelling Leeftijdindikatie circa 20 jaar Uw schriftelijke reaktie metc.v. zien wij graag vóór 17 januari a.s. tegemoet. B.V. Makelaardij o/g Z&R Hooigracht 18 2312 KS Leiden Tel.: 071-12 80 80 STICHTING KINDEROPVANG HUMANITAS zoekt voor haar kinderdagverblijf "WOLKEWIETJE" te NOORDWIJK: - voor de naschoolse opvang van kinderen van 4 tot 12 jaar - voor minimaal 14 uur per week - tijdens schoolvakanties kan dit oplopen tot 40 uur per week! - vacaturenummer 001 (JNVAL-GROEPSLEID(ST)ERS) - vacaturenummer 002 Functie-inhoud: - in teamverband begeleiden en verzorgen van de kinderen - onderhouden van de contacten met de ouders/verzorgers - mede in goede staat houden van in gebruik zijnde ruimten en inventaris - verstrekken van alle relevante informatie aan de - ervaring met de individuele en groepsgewijze opvang 1 De C.A.0. voor de Welzijnssector is van toepassing. Salariëring vindt plaats binnen de schalen 8 t/m 16, conform de salarisregeling kinderdagverblijven leeftijd vanaf 25 j. Ben jij geïnteresseerd, dan kun je voor meer informatie bellen met Els Huitema (teamleidster), tel. 01719-19060. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie (o.v.v. "WOLKEWIETJE" en vac.nr.), gericht te worden aan de Stichting Kinderopvang Humanitas, Oliemolenstraat 5,6411GJ Heerlen, t.a.v. afdeling RZ. c>v iansc* "O/ 0 o ^eide^ Het bestuur van de Stichting Katholiek Onder wijs Leiden vraagt voor de onder zijn bevoegd gezag staande St. Janschool (L.O.M.), Bizetpad 1 te Leiden ZO SPOEDIG MOGELIJK in een volledige betrekking. De vacature betreft een onderbouwgroep bestaande uit 17 leerlingen in de leeftijd van 8 t/m 10 jaar. Benoeming geschiedt ter vervanging i.v.m. een langdurig ziekteverlof. De TWAO is niet van toe- Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer B.A.M. Schenk, directeur St. Janschool, tel.: 071-762241 (school). Schriftelijke sollicitaties dienen, vergezeld van een curriculum vitae, voor 14 januari 1994 te worden gezonden aan de secretaris van het Sectorbestuur SO, mw. M. van Riel, Kanaalpark 142,2321 JV Leiden. LEIDSE HOGESCHOOL - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Bij de afdeling Hoger Sociaal Agogisch Onderwijs, gevestigd in Den Haag, ontslaal per 8 februari 1994 de vacature van Secretaresse m/v (vac.nr. 94/S02) voor 24 uur per week (0,60 Fte), verdeeld over de maandag- en dinsdagochtend, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Samen gestelde Opleiding Sociale Zekerheidskunde, Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie, Logopedie (in afbouw), Antroposofische Gezondheidszorg, Manage mentopleiding van Midden kader in de Gezondheidszorg, Tweedegraads Leraren opleiding Verpleegkunde - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. - Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding TAKEN: - coördineren van werkzaamheden van de medewerkers van de administratie en het secretariaat; voorbereiden en notuleren van voeren corresi voeren van de agenda van de i vergaderingen aldelingsdirecli Daarnaast verzorgt de Leidse Hogeschool post-HBO en contractonderwijs. De hoge school telt ruim 3000 studenten en 350 medewerkers. Centraal adres: Leidse Hogeschool Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden tel. 071 - 35 45 00 leur alsmede het behandelen van zijn n van administratieve taken betredende examens en sollicitaties; coördineren van de vakantieplanning van het administratief en ondersteunend personeel; - bijhouden van het archief secretariaat; - voeren van functioneringsgesprekken met het administratief personeel. FUNCTIE-EISEN: een (directie-)secretaresse opleiding, HBO werk- en denkniveau; goede organisatorische en contactuele eigenschappen; ruime ervaring op secretarieel en administratie! gebied; leidinggevende capaciteiten; ervaring met geautomatiseerde apparatuur (bij voorkeur kunnen werken met Apple i WordPerfect 2.0). ARBEIDSVOORWAARDEN: De aanstelling geschiedt in een tijdelijk dienstverband voor de duur van één jaar, met daarna de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Hoger Beroepsonderwijs is van toepassing. Het salaris is, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 3.727,- bruto per maand (schaal 6 BBRA) bij een fulltime dienstverband. Een functiebeschrijving is aanwezig. n na het verschijnen van dit blad g HSA0, t.a.v. de heer drs Kuyperstraat 4,2514 BB Den Haag, met in dé linkerbovenhoek van de envelop het vacaturenummer. STICHTING FORESCHATE verzorgingstehuis voor bejaarden Rouboslaan 1 2252 TM Voorschoten tel. 071-614931 Huize Foreschate is aangesloten bij Pro Senectute te Amsterdam en biedt plaats aan 60 bewoners. Er behoren 30 aanleunwoningen bij. Een goede woon- en werksfeer kenmerken dit verzorgingshuis. Per 1 febr. '94 vragen wij een A-VERPLEEGKUNDIGE of een ervaren ziekenverzorgende, die in staat moet zijn het Hoofd Ver zorging te vervangen bij haar afwezigheid. Voor 32 uren per week. Leeftijd vanaf 35 jaar. Tevens vragen wij een BEJAARDENHELPENDE voor 4 morgens per week van 5 uren. "Dillenburg" is een modern verzorgingshuis in Leiderdorp en biedt aan 60 ouderen huisvesting en verzorging. Naast uiteenlopende wijkgerichte aktiviteiten heeft "Dillenburg" in samenwerking met het verpleeghuis "Leythenrode" het z.g. huiskamerprojekt. Onder het huiskamerprojekt verstaan we psycho-geriatrische dagopvang. Deze dagopvang is ook geopend tijdens de avonduren en in het week end. In verband met een wisseling binnen het team zoeken wij op korte termijn belangstellenden voor de funktie van: dienstverband van 24 uur per week (incl. avonden en week-enden) Wij verwachten van de kandidaat dat zij: - Beschikt over ruime ervaring in het werken met ouderen - Een aktieve houding heeft bij de verdere ontwikkeling van het projekt - Belangstelling heeft voor de ontwikkeling binnen de ouderenzorg - Dat zij het christelijke karakter van het huis respekteert: Met betrekking tot de funktie-eisen: Een opleiding op M.B.O.-niveau en bij voorkeur het diploma M.B.O.-AB. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Mevrouw Ada Spaargaren, (telefoon; 071-412224). De schriftelijke sollicitatie kunt u tot tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de direktie van bovengenoemd verzorgingshuis, Cor Gordijnsingel 1, 2353 GB Leiderdorp. MARIENHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een afdeling dagbehandeling van 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIENHAVEN zijn 350 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorg verlening. Ook extramuraal draagt MARIENHAVEN bij aan de zorg voor ouderen in de regio. In het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. In verband met het vertrek van onze huidige medewerkster zoeken wij per I februari a.s. een voor gemiddeld 17,5 uur per week Werktijden: samen met uw collega werkt u afwisselend 3 of 2 dagen per week van 07.30 tot 15.00 uur u vervult geen weekenddiensten. De taken omvatten o.a.: verzorgen van het ontbijt en de warme maaltijd samen met de verplegenden/verzorgenden verzorgen van koffie, thee en fruit onderhouden van de afdelingskeuken enkele administratieve werkzaamheden. Wij vragen van u: bij voorkeur een diploma voedingsassistente of een daarmee vergelijkbaar diploma enige ervaring in de omgang met psychogeriatrische bewoners het vermogen en de bereidheid samen te werken in teamverband een goed gevoel voor orde en hygiëne en vooral een flinke dosis enthousiasme bij het werk! De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring in functiegroep 20. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R Firet, hoofd afdeling ZUIDGEEST/OOSTGEEST telefoon (01711193 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIENHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26