ih J O FINANCIEEL DIRECTEUR M/V SJfiS5 VifewandenBergh Full-time rij-examinatoren voor het afnemen van B-examens 0E/MEENTE /IEKE/H/1DE 1 /fóCUsU Ik vond Secretaresse r/T VlnterHolland met het CBR de weg op De Koning vraagt: VRIJDAG 24 DECEMBER 1993 912 w| VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties, donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)356.356. Rijksuniversiteit Leiden Metallo-eiwïtgroep van het Leids Instituut voor de Chemie i.o. (L/C) van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen BIOCHEMISCH ANALIST (V/M) (38 uur p/w, vacaturenummer: 3-258/1 I58) In het kader van het onder auspiciën van de Europese gemeenschappen staande pro gramma 'Human Capital and Mobility' zal binnenkort een begin gemaakt worden met de uitvoering van een multidisciplinair onder zoeksproject door acht samenwerkende groepen aan de universiteiten van Leiden, Delft, Amsterdam (VUA), Rome, Lissabon, Newcastle, het Max-Planck-Institut te Martinsried en het IMMB te IrakllOfi (Kreta). De acht groepen vormen een 'Euro- Netwerk' dat als centraal thema heeft de bestudering van de structuur en het werkingsmechanisme van de methylamine dehydrogenase elektrontransportketen van de bacterie Thiobacillus versutus. In het project 2üllen de volgende onder werpen centraal staan: - karakterisatie van de redoxketen rrub.v. in vivo en in vitro methoden; - structurele en mechanistische karakte risering van de individuele componenten van de keten; - bestudering van het mechanisme van de elektronoverdracht tussen redoxpartners; - bestudering van het effect van plaats- gerichte mutaties in de primaire volgordes op structuur, werking en spectroscopische eigenschappen van de eiwitten. In het kader van dit project is er een vacature voor een biochemisch analist bij de Metallo-eiwitgroep van het LlC i.o. Taak: De biochemisch analist zal betrokken zijn bij het opwerken, zuiveren en modificeren (middels molecula1r-biok>gische technieken) van eiwitten uit de bovenvermelde redox keten. De verkregen eiwitten zullen bestu deerd worden met analytische methoden (HPLC, GEF, UV-Vis, NMR. EPR) waarbij het met name zal gaan om'de bestudering van de structuur en activiteit van de gezuiverde eiwitten. Vereist Voltooide opleiding HLO-chemie, in de biochemische/moleculair-biologische richting. Salaris minimaal 2.949,— en maximaal 4.019,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot uiterlijk I juli 1995, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof.dr. G.W. Canters, tel. 071-274256/274670/274450. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Gorlaeus Laboratoria, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 9502, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit Lelden, 11111111 rw Applicatiebeheerder m/v De applicatiebeheerder is verantwoordelijk voor het analyseren van wijzigingsverzoeken, het beoordelen van de consequenties daarvan en het verrichten van aanpassingen aan de programmatuur. Daarnaast verleent u ondersteuning aan de database-beheerder. Functie-eisen: brede algemene kennis van systeemontwikkelingen, kennis van Unix en Orade-SQL en een ruime programmeerervaring in 4 GL-omgeving. De uitzend-CAO randstad uitzendbureau Willem van den Bergh is een Leefgemeenschap van circa 1.000 ver standelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer 1.300 personeelsleden belast. Het Directiesecretariaat verleent ondersteuning aan de Directie, die wordt gevormd door de directeur Zorgzaken en de directeur Beheer. Het team van het Directiesecretariaat bestaat uit een directiesecretaris, tevens hoofd van het Directiesecretariaat, en een secretaresse t.b.v. de Directie. Door uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor het Directie secretariaat een (m/v) (50%) Zwarteweg 20, 2201 AC Noord wijk (ZH). Telefoon (01719) 42100. o<' De werkzaamheden omvatten in hoofdzaak het: - ondersteunen van de directiesecretaris bij vergaderingen en diverse projecten - gereedmaken en verzenden van vergaderstukken - waarnemen van de taken van de collega-secretaresse bij afwezigheid, bestaande uit onder meer postbehandeling en agendabeheer - notuleren van vergaderingen - archiveren - overige werkzaamheden binnen het Directiesecretariaat. De functie-eisen zijn: - HA VOA/WO-diploma en een secretaresse-opleiding - ervaring in een soortgelijke functie - ervaring met WP 5.1 - zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel - goede contactuele eigenschappen - een flexibele werkinstelling - bereidheid om in overleg de werktijden aan te passen bij drukte of afwezigheid van één van de collega's van het team. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Het salaris voor deze functie is conform FWG ingedeeld in functiegroep 35 en bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.763,- bruto per maand (op full-time basis). Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw M. Jekel, directiesecretaris, telefoon (01719) 42244. Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke reacties binnen 14 dagen te zenden aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollici- tatiecode behandeld. l\VERSPREIDERS - Centraal Bureau Rijvaardigheids bewijzen Het CBR zoekt voor de examenplaatsen Rotterdam, Rijswijk en Leiden enkele rij-examinatoren op full-time basis voor het afnemen van B-examens. De organisatie: Het CBR is door de Minister van Verkeer en Waterstaat belast met het afgeven van Rijvaardigheidsbewijzen en Geneeskundige Verklaringen ter verkrijging van het rijbewijs. Jaarlijks neemt het CBR ruim een miljoen examens af, waarvan ca. 400.000 theorie- en 25.000 praktijkexamens. Tevens worden per jaar zori 480.000 Geneeskundige Verklaringen afgegeven. De organisatie telt ca. U00 medewerkers, waarvan het grootste deel werkzaam is in examencentra, verspreid over het hele land Het hoofdkantoor is kandidaten vergt een flexibele en correcte opstelling. Er moet gestreefd worden naar het voorkomen of verminderen van nervositeit of onrust bij de Het CBR zit midden in een veranderingsproces en ontwikkelt zich tot een moderne dienstverlenende orgamsatie. 'CBR nieuwe stijl' heeft een open karakter, duidelijk gericht op haar doelgroepen. Om dit veranderingsproces te realiseren worden met name de administratieve werkzaamheden rogionaal in de regio Hiertoe zijn een aantal kantoren inM Als rij-examinator (m/v) bij het CBR eisen voldoen op punten van van de verkeerswetgeving en betreft. Het werk vraagt om persoonlijk tuigingskracht. De noodzakelijke individuele regio geopend. in hoge Overige functie-eisen: Opleiding minimaal op HAVO-mveau. Een uitstekende rijvaardigheid en tenminste vijf jaar ervaring als automobilist, moet wonen binnen een straal van 30 kilometer van de werkplek. Leeftijd tussen 30 en circa 45 jaar. De functie is niet te combineren met activiteiten in relatie tot de rijschoolwereld of automobielbranche in de ruimste zin des woords. Selectieprocedure en opleiding: De selectieprocedure omvat c heidstest, een psycho medische keuring. 1 opleiding van ongeveer twee maanden. Het dienstverband: Na succesvolle afronding van r wordt een dienstverband voor onbepaalde tijd aangeboden. Wdt wij bieden: Gezien het belang van de functie en onze hoge eisen kunt u rekenen op een goede honorering en een jt&eressant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden öfl onkostenvergoedingen. Als u naar onze mening voldoet aan de eisen, ontvangt u zo snel mogelijk een sollicitatieformulier en de daarbij benodigde informatie. Hoe u solliciteert: Stuur uw sollicitatiebrief, vergezeld van een curriculum vitae binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan Stichting CBR, afdeling Personeelszaken, Postbus 5301, 2280 HH Rijswijk. Telefonische informatie: 070 - 3981480. Middelgroot exportbedrijf deel uitmakend van een internationaal opererend concern, is op zoek naar een ervaren rapporterend aan de algemeen directeur, deel uitmakend van het managementteam met als belangrijkste taken: - actieve inbreng in het financiële en algemene beleid van de onderneming - leiding geven aan de administratieve afdelingen - zorgdragen voor adequate interne procedures - beheer en aanpassing van het management informatiesysteem - coördinatie automatiseringsfunctie - treasury en credit control - onderhouden van contacten met banken, accountants en extern- adviseurs Het profiel van de juiste kandidaat ziet er als volgt uit: - bedrijfseconomische opleiding op academisch niveau - ruime ervaring, bij voorkeur opgedaan in een produktiebedrijf - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift (bij 1 voorkeur ook Duits) - flexibele persoonlijkheid met goede communicatieve eigenschappen - leeftijd 35-45 jaar F Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide CV kunt u binnen 14 dagen sturen onder nr. LD 448968 van dit blad. Uw reactie wordt vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld. Boekhouder MBA Vooreen gezondheidsinstelling in Leiden zoeken wij een parttime boekhouder. De werkzaamheden bestaan uit debiteuren-, crediteuren-, en salarisadministratie, muteren van gegevens en het maken van rapportages en overzichten. De juiste kandidaat heeft een opleiding MBA, ruime ervaring, computerervaring en is gewend zelfstandig te werken. Er wordt ongeveer 20 uur per week gewerkt. Directie secretaresse Vooreen nutsbedrijf in Leiden zoeken wii een fulltime directie-secretaresse. Het betreft agendabeheer, correspondentie, notuleren van vergaderingen, stukken voorbereiden en verzenden, actiepunten bewaken, archiefbeheer, kontakten onderhouden, voorbereidend werk voor jubilea en conferenties. Gevraagd wordt VWO-niveau, een directie-secretaresse opleiding, werkervaring, goede beheersing van de Nederlandse taal, kennis van Wordperfect 5.1 en goede kontaktuele eigenschappen. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. <*C uitzendbureau de koning Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 - 144143 Ter versterking van ons team medewerk(st)ers zoeken wij voor de sectie financiën van de afdeling financiën c.a. te ROELOFARENDSVEEN een collégiale, enthousiaste medewerk(st)er (10 tot 14 uren) De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemer- meer, bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het prettig wonen en werken Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. Functie-informatie: In hoofdzaak zal zijn/haar taak bestaan uit het afhandelen van bezwaar schriften gemeentelijke belastingen, alsmede uit andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - minimaal een opleiding op MEAO-niveau; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur (recente) ervaring met bedoelde werkzaamheden. Wij bieden u voor deze part-time functie een salaris van maximaal f 1.371,63 bruto per maand (afgeleid van niveau 6, peildatum 1 april 1993) Te zijner tijd zal met behulp van functiewaardering het uiteindelijke niveau van de functie worden bepaald. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Hèt gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Gehandicapten in de zin van deze wet die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. Inlichtingen kunt u krijgen bij de chef van de .sectie financiën, de heer H.G.M. van Schie (telefoon 01713-27313) of de chef van de afdeling financiën, de heer G.R.M. Hartog (telefoon 01713-27308). Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijft u dan uw sollicitatiebrief (binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad) aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 40