Prettige kerst voor Katwijk Quick Boys mag niet mopperen met punt Volendam geen partij voor Rijnsburgse Boys Oegstgeest tevreden met deling Sport ARC ligt op schema MAANDAG 13 DECEMBER 1993 ALPHEN AAN DEN RUN NICK VERWOERD Marken-trainer Peter de Waal wist zaterdag kort en bondig uit te leggen waarom zijn ploeg bij ARC tegen een nederlaag was opgelopen: „We breien te veel." Gelijk had-ie. Tegenover het 'breivoetbal' van de bezoekers stelde de Racing een veel direc tere speelwijze. Die bleek aan zienlijk doeltreffender: 4-0. ARC kan met een goed gevoel de winterstop ingaan. De briga de van Wim van Zwam bezet met dertien punten uit elf duels een keurige vijfde plaats en dat is beter dan Van Zwam gepland had. „Aan het begin van het sei zoen hebben we gesteld dat we streefden naar 26 punten uit 26 wedstrijden, een punt per wed strijd. En dat dan wel met voet bal zoals je dat graag ziet." De helft van het beoogde puntentotaal hebben Van Zwams pupillen al te pakken, twee wedstrijddagen eerder dan berekend. Zij lopen derhalve voor op het schema. Reden voor tevredenheid bij Van Zwam, die over het spel van zijn ploeg nog wel eens vraagtekens heeft. Ook zaterdag weer. De Racing, ge handicapt door de absentie van vaste waarden als Johan Boer, René Lammers (beiden ge schorst) en Jan Wouters (geblesseerd), bakte er voor rust niet al te veel van en toonde pas in het tweede bedrijf aan op scherp te staan. Van Zwam: „Ook zonder Boer, Lammers en Wouters kan ARC goed voetbal len, maar dan moet er wel met lef worden gespeeld. Dat miste ik in de eerste helft. In de rust is dat benadrukt en in de tweede helft hebben we inderdaad scherper gespeeld. We pakten de tegenstander steviger aan en we hebben uiteindelijk goed ge profiteerd van de ruimte, die we kregen." Ruud Bos was degene die het meeste profijt wist te trekken van de vrijheid, die Marken de Alphenaren in de slotfase bood. De van Zevenhoven afkomstige spits nam een heuse hattrick voor zijn rekening. De 4-0, die daardoor tenslotte op het score bord belandde, gaf overigens wel een vertekend beeld van de krachtsverhoudingen. In de eer ste rondgang maakte Marken zelfs de meeste aanspraak op een voorsprong. De technisch bekwame zwartwitten contro leerden onder leiding van de vaardige spelbepaler John Bin ken het spel en wisten zich met name via Arnold Teerhuis een paar mogelijkheden te creëren. De mooiste kans lcreeg Teer huis toen hij alleen op Remco Tuinenburg af kon stevenen en net naast stiftte. ARC bracht het tot een doelrijpe situatie, waar bij tweemaal een Marken-ver dediger de bal van de doellijn haalde: eerst bij een kopbal van Bos en daarna bij de rebound van Jacques Key. Daarmee hield het voor ARC, behoudens een kansje voor Paul Kwakkenbos, eigenlijk op. De slotminuut bracht de roodzwarten echter onverwacht een gunstige uit gangspositie voor de tweede pe- - riöde. Binken leed balverlies op het middenveld, waarna Paul Dijkman het overzicht behield en Key vrij voor het doel vond. Beheerst zette de goaltjesdief met zijn zevende competitie treffer ARC op 1-0. Edwin Roelvink zet namens 's Gravenzande zijn voet tegen de bal. Ronald Pilmeijervan Oegstgeest wendt het hoofd af. foto* jan holvast OEGSTGEEST RON HOOGENDAM VOETBALMEDEWERKER Het is gemiddeld nog geen oogstrelend voetbal wat debu tant Oegstgeest in de derde klasse etaleert. Maar trainer Wim Visser beschikt over een aantal door de wol geverfde spelers, die, als zij hun dag heb- ben tot móóie dingen in staat zijn. Afgelopen zaterdag echter tegen 's Gravenzande, de num mer twee werd die grote vorm slechts sporadisch gedemon streerd. En zodoende eihdigde de subtopper in een 'bloedelo ze' 0-0. En daar mochten beide ploegen uiteindelijk tevreden mee zijn. Wellicht gastheer Oegstgeest het meest. Want het veldspel van de Westlandse opponent oogde met name in de eerste helft re delijk verzorgd en dat kon in die fase niet gezegd worden van de thuisclub. Al na vier minuten kreeg Oegstgeest-goalie Frits Bleichrodt de bal uit een corner niet goed onder controle en miste spits Jan van der Sar een ideale mogelijkheid om de 0-1 binnen te knallen. Luttele mi nuten later zorgde een aantal missers van het agressieve 's Gravenzande eveneens voor ge vaar. Met name in het eerste half uur werd de thuisclub veel vuldig met de rug tegen de muur gezet. Echter, dankzij de slordig afwerking van de bezoe kers en de steeds sterker opere rende defensie, incluis Bleichrodt, ontsnapte Oegst geest aan een treffer. Die hing overigens aan beide kanten in de ijskoude lucht. Het counte rende Oegstgeest kreeg via Rein Grooters, met hulp van Potl Hofstede en Van Delft, een paar redelijke kansen. Maar diens in zetten konden keeper De Hart nimmer verontrusten. Nadat 's Gravenzande-spits Laketic het leer uit een prachtige voorzet net naast kopte was het West landse verzet min of meer ge broken. Aan de andere kant presteerde De Hart het om een terugspeelbal uit de lucht te plukken. De nadrukkelijk aan wezige arbiter Saarloos zag hierin terecht een vrije trap. Maar die was binnen de 'zes tien' niet besteed aan Ronald Pilmeyer. Het energievretende spelletje van 's Gravenzande leverde voor rust zowaar nog een goede kans op voor Van der Sar, maar diens inzet scheerde de lat. Kort na de pauze behoedde Bleichrodt zijn ploeg voor een achterstand door een listig kop bal van Van der Sar tot corner te verwerken. Voor trainer Visser was het tijd om 'bankzitter' Joris van Benten in te zetten voor de niet zekere linkshalf Wierenga. Niet dat het allemaal beter ging, maar er ging wel meer dreiging van uit. Achterin, met de hard werkende Kotterman, Pott Hof stede, Van Grieken, Alders en Jungerius zat het wel snor. Op het middenveld liep het daaren tegen stukken stroever met Ver- kuylen, die het regelmatig aan de stok had met de niet altijd even consequente Saarloos. Het verkleumde publiek hield zich verder maar bezig met onder ling uitwisselen van flauwe grappen Qn grollen, want van leuk voetbal was er allang niet meer te genieten. „In deze tijd van het jaar moet je gewoon de punten pakken", rekende Visser zich rijk. Mooi of niet, er dient wel degelijk rekening gehouden worden met de w.Oegstgeest dat na 10 duels slechts drie punten achterloopt op koploper Jodan Boys. Oegstgeest - Gravenzande 0-0. Scheidsrechter: Saarloos. Toeschou wers: 100. Geel: Jungerius (Oegstgeest) Oegstgeest Bleichrodt, Alders, Pott Hofstede, Kotterman, Van Grieken, Wieringa (Van Benten), Verkuylen. Jungerius, Van Delft, Pilmeyer, Rob Kiebert kan weer voorzich tig lachen. Het spel van Rijn- burgse Boys gaat er steeds beter uitzien en de aanval op toon aangevende ploegen in de eer ste Masse A kan, hij zei het niet hardop, wat hem betreft wor den ingezet. „We willen een se rieuze concurrent zijn van die ploegen die toevallig geogra fisch hier in de buurt liggen," aldus Kiebert, die ook als KNVB-docent zijn sporén heeft verdiend. Volendam was in elk geval geen partij voor Rijns burgse Boys. De 3-0 zege was eigenlijk een vrij normale uit slag. De beste moet te winnen, zo hoort het. Het is een stelling die niet al tijd opgaat. Daar zijn maar al te veel bewijzen van geleverd. Een beetje peqh en het is gebeurd met de goede voornemens. Aan het Sportpark Middelmors werd echter niet eenmaal de indruk gewekt dat bij Volendam, net boven het ook al laaggeplaatste Ajax genoteerd, de geluksfactor een rol zou spelen. Gelukkig maar. Het verschil in individue le klasse was zonneklaar, en.het was niet eens een wedstrijd waar de verkleumde toeschou wers zich aan konden wannen. Het zaterdagteam van de wijd- broeken leek vooral de schijn op te willen houden dat het hier de dumpafdeling van de profsectie betreft. Met uitzondering mis schien van spits Edwin Keizer en Kees Bank kon Volendam al lerminst imponeren. Zelfs na de snelle openings treffer van Leon Vonk, weer her steld van zijn oogblessure, kon de ploeg uit het palingdorp niet de kracht vinden om het Rijns- burgse Boys toch wat moeilijker te maken. Het kon de geelzwar ten misschien zelfs kwalijk wor den genomen dat het niet eer der meer- afstand had genomen van de wat houterig bewegende Volendammers. Onwillekeurig speelde bij Kiebert de wedstrijd vorige week tegen Noordwijk nog door het hoofd, toen Rijns- burgse Boys ook sterker was, maar uiteindelijk met een ge lijkspel genoegen moest nemen. „In de eerste 25 minuten speelden we heel scherp maar dan krijg je toch weer wat we eerder hebben gezien, te mooi en te gemakkelijk. Dan komen we in de problemen," zag Kie bert. Maar hij raakte geen mo ment in paniek. Met de verze kering zat het wel goed. „Je ziet toch dat er veel kwaliteit in de ploeg zit," stelde hij. De Rijns burgers hebben nu twaalf wed strijden achter de rug maar tel kens verschilde de opstelling. Dc door Kiebert genoemde kwaliteit is evenwel onmisken baar, nog niet optimaal gebruikt misschien, maar wel degelijk aanwezig. En dan te bedenken dat de van Wilhelmus overgeko men Steven Faber (wel op de bank) en Jaco van Delft er nog aankomen. Blij was Kiebert met het her stel van Marco Klaassen. Het was, na zijn kaakbreuk, de tweede wedstrijd van de even eens van Wilhelmus afkomstige middenvelder, die speelde alsof voetbal inderdaad het leukste op deze aardkloot is. Samen met Raymond Buis dartelde hij keer op keer door de Volendam- se afweer en zo nu en dan be trokken zij hun medespelers in combinaties die zowaar goed keurend gemompel aan het kri tische Rijnsburgse publiek ont lokten. „Je hebt het zelf kunnen zien, hé," hield Kiebert, gecon fronteerd met de wederopstan ding van de Voorburger, zich op de vlakte. Hij vond het wel lekker, dat was aan het gezicht van de nog jeugdige trainer (36) te zien. Dat Klaassen soms zijn solo's over dreef kon er bij hem niet in. Dat was duidelijk. „Hij krijgt mijn complimenten en vergeet niet dat hij pas 21 jaar is," weet Kie bert dat er nog wel aan dit ta lent te schaven valt. Klaassen stond aan de basis van de twee de treffer van Vonk, en had een aandeel in de 3-0 van Peter van Duyn, toen Rijnsburgse Boys via een breed opgezette aanval Vo lendam, dat zich zwak verweer de, de genadeklap gaf. „En is natuurlijk de verdienste van Rijnsburgse Boys geweest dat Volendam niet kon spelen zoals het wel zou willen," compli menteerde Kiebert nu de hele ploeg. „Ik heb daarom de hele wedstrijd een goed gevoel ge had." Rijnsburgse Boys - Volendam 3-0 (1-0). 4. Vonk 1-0. 54. Vonk 2-0, 77. Van Duyn 3-0. Scheidsrechten Essed. Toeschouwers: 600. Rijnsburgse Boys: Schot: Vaartjes, Hoogcrvorst, Heemskerk, Den Haan: Van Duyn, Klaassen, De Ruiten De Louw (Janmaat), Vonk. Buis. Na de thee trachtten de voor malige eilandbewoners de ba kens te verzetten. De spelop- bouw verliep evenwel te traag om de Alphense defensie te ver ontrusten. De Marken-spelers liepen te veel met de bal en wil den nogal eens een mannetje uitkappen, terwijl een pass op een medespeler voor meer drei ging zou hebben gezorgd. „Het duurde bij ons allemaal te lang. Nee, dan ARC. Dat speelde puur koers goal. Veel gevaarlijker," verklaarde De Waal. Zijn team kwam niet verder dan een paar halve kansen voor Teerhuis en Ton Guyt. Een van richting ver anderd schot van Binken stelde Tuinenburg nog voor de groot ste problemen. Marken-doelman Rob de Loor, na een afwezigheid van ruim vier jaar weer onder de lat, kende meer moeilijkheden. Vooral in de laatste tien minu ten, toen Marken va banque ging spelen. Hij kon ze niet de baas. Drie snel uitgevoerde ARC-aanvallen leverden goals op. Leunissen, Key en Hoogen- doom bereidden voor en Bos scoorde. Met een fraaie volley, een schuiver en een knappe kopbal zorgde hij voor de eind stand. Gelaten zag De Waal het ARC - Marken 4-0 (1-0). 45. Key 1-0, 80. Bos 2-0.86. Bos 3-0, 87. Bos 4-0. Scheidsrechter Breugem. Toeschouwers: 500. Geel Kooy (ARC). ARC: Tuinenburg; Van der Weiden, Kooy, Dijkman, Hoogendoorn: Bloem heuvel, Van der Meer, Van der Vlist; Kwakkcnbos (leunissen), Key, Bos. MAASSLUIS GERT-JAN ONVLEE l Het was zaterdag in Maassluis niet direct duidelijk of Quick j Boys met het 2-2 gelijkspel te gen het plaatselijke Excelsior nu goed of juist slecht was wegge- I komen. Op basis van spel- en kansenverhouding was dat eer- ste zeker niet het geval. Quick Boys mocht zich zaterdag de i beste en ook meest gevaarlijke ploeg noemen. Maar diezelfde Katwijkse formatie keek twee minuten voor het verstrijken van de reglementaire speeltijd van negentig minuten wel tegen een 2-1 achterstand aan. En als de gelijkmaker dan toch nog valt, is dat mooi meegenomen, niet waar? Ook voor Excelsior was de keuze tussen huilen of lachen een lastige. Bij de thuisclub overheerste echter toch al rede lijk snel het besef dat de ploeg blij mocht zijn met het verdien de punt. Al was het alleen maar omdat de in het oranje gestoken tricolores het het laatste half uur met tien man moesten op nemen tegen de aandringende blauwwitte horde van trainer Hans van der Zee. Met vrolijke tegenzin, overigens. Want die tweede gele en dus rode kaart voor Hessel Hazewindus was in de ogen van Excelsior immers volledig ten onrechte verstrekt door scheidsrechter Dollen uit Vriezeveen. Trainer Eric Gudde sprak later van een 'perfect uit gevoerde tackle' van Hazewin dus op Fred Kanbier. En spaar de de arbiter ook niet. „Ik zeg niet vaak iets van een scheids rechter. Maar dit was de meest onzinnige kaart die ik dit sei zoen heb gezien. Laat ik het zo zeggen. Als een speler van mij zo'n fout maakt, speelt-ie een week later in twee." Collega Van der Zee was ove rigens een andere mening toe gedaan. „Excelsior speelt altijd op het randje", zo wist'de aan het eind van dit jaar vertrekken de oefenmeester. „Dan kan je op een rode kaart wachten. Vo rig jaar ging het precies hetzelf de. Stond Excelsior op een ge geven moment ook met tien Hoe dan ook, de thuisclub zat er maar mooi mee. Met elf man was het al een hele klus gewor den om de 2-1 winnend over de streep te brengen, met z'n tienen werd het helemaal een heidens karwei. Excelsior moest ver, heel ver terug, maar had het geluk dat hét vizier van de Kat wijkse bezoekers zaterdag op abominabele wijze afgesteld was. Martin Steenvoorden, Gert Aandewiel, Jaco van der Hoeven en Fred Kanbier lieten de meest schitterende mogelijkheden lig gen. Daarbij had Quick Boys ook nog eens de pech dat scheidsrechter Dollen de Kat- wijkers buiten de zestien meter weliswaar optimaal steunde, maar binnen de beruchte lijnen regelmatig enigszins blind was voor overtredingen van Maas sluis. Overtredingen op Van der Hoeven en Kanbier werden door hem wellicht wel gesigna leerd, maar niet bestraft. Zoals ook het supergevaarlijke spel van Gerrit Jan Vreugdenhil (hij onthoofdde Martin Steenvoor den bijna op de eigen doellijn) niet op een fluitje van Dollen werd getracteerd. Met andere woorden: de knappe doeltref fende kopbal van vleugelverde diger Hans van der Plas na een vrije schop op maat van verder onzichtbare Edwin Otte was misschien wel meer dan waarop Quick Boys in die slotfase nog mocht hopen. Dezelfde Van der Plas teken de in de achtste minuut ook voor de 0-1. Na een hoekschop van Otte veranderde de topsco rer van Quick Boys de door Fred Kanbier ingeschoten bal van richting. Via doelman Robert van de Broecke werd de ope ningsgoal een feit. Een terechte voorsprong. Quick Boys liet de matig gestarte thuisploeg in de eerste twintig minuten alle hoe ken van het veld zien. Met na me Kanbier verzuimde in die periode de Katwijkers op een rustgevender marge te zetten, waardoor Excelsior de kans kreeg zich te herstellen. En ver volgens aan de andere kant de meeval kende dat de enige twee serieuze kansen ook direct doel punten opleverden. Charly Vij verberg, na een hakje van de van zijn vrijheid genietende Ed gar van der Roer (vlak voor rust) en Cor van Hoeven (kort na de pauze) klopten doelman Marco Ruwaard. Een keer nog kwam Excelsior daarna gevaarlijk door (Gert-Jan Bunt knalde net over), daarna was het uitsluitend nog Quick Boys dat de lakens uit deelde en de kansen creëerde. Maar vervolgens niet echt mocht mopperen dat er aan de uitbeurt in Maassluis toch nog een puntje werd overgehou den... Excelsior M. - Quick Boys 2-2 (1-1). 8. Van der Plas 0-1, 39. Vijverberg 1-1, 47. Van Hoeven 2-188. Van der Plas 2- 2. Scheidsrechter: Dollen. Toeschou wers: 1250. Geel: Hazewindus 2x (Excelsior M.). Quick Boys: Ruwaard, Pluimgraaf!, Van Dijk, Van der Plas. Van der Hoe ven, Otte, Aandewiel, Floor van Duyn, Harteveld (Jaap van Duyn), Steenvoor den, Kanbier. Tegen de gehavende staartclub zag het er lange tijd niet naar uit, dat Katwijk een bres zou slaan in het verdedigingsbol werk. „Jammer dat die ploeg zich zo ingroef', zei Guyt. „Ro zenburg kan veel meer dan het hier heeft laten zien." De voorzichtige opstelling van de ploeg van trainer Cees Vermunt was niet alleen ingege ven door de belabberde positie van Rozenburg op de ranglijst. Tot vijf minuten voor het eerste fluitsignaal van de wisselvallig leidende scheidsrechter Brou wer verkeerde Vermunt in het ongewisse over zijn opstelling. Uiteindelijk bleven Erik van de Ridder, Evert van Beek, Henk Kuipers, Ronald Vermeulen, Pe ter van Bilsen en de verloren zoon Danny Kuppen in de lap penmand. Toch had Guyt gelijk met zijn opmerking, dat zelfs een ver zwakt Rozenburg meer moge lijkheden heeft dat het denkt. Dat pleit Katwijk niet vrij van zijn aandeel in de povere verto ning. Want behalve door twee late doelpunten van Marco de Ridder hadden de oranjehem den veel meer afstand kunnen nemen. Bovendien kwam Ro zenburg aanvankelijk nauwe lijks aan voetballen toe. Spel hervattingen van de voet van doelman Perry Hoogstad waai den herhaaldelijk het veld uit. Voor voetbalvereniging Katwijk zijn de feestdagen al in volle gang. Na de moeizame thuisoverwinning van afge lopen zaterdag op hekkesluiter Rozenburg (2-0) kan de lijstaanvoerder van de eerste klasse A dit kalenderjaar niet meer worden ingehaald. Met twintig punten uit twaalf wedstrijden staan de mannen van trainer Kees Guyt drie punten voor op FC Lisse, dat nog wel een ach terstallige wedstrijd tegoed heeft. De Katwijkers maken zich dan ook geen zorgen voor de dag van morgen. TIM BROUWER DE KONING Voor de technische staf van de trotse koploper vormen de cij fers het bewijs, dat de trainers-, wisseling van afgelopen zomer rimpelloos is verlopen. Dat Kees Guyt zou voortgaan op de weg van zijn voorganger Aiie Lagen dijk, viel te voorzien. Maar dat de onervaren oefenmeester zijn elftal zo gemakkelijk over de moeilijke seizoensstart heen- hielp, betekende een meevaller. „Petje af voor mijn ploeg", zei Guyt na afloop van de matige vertoning tegen Rozenburg. „Ik geloof dat Katwijk een serie van 15 punten uit acht wedstrijden achter de rug heeft." Nog belangrijker vindt de trainer de instelling "waarvan zijn spelers wekelijks blijk ge ven. Kennelijk werkt de strate gie die Lagendijk jarenlang toe paste nog steeds. Door de basis spelers alle vertrouwen te geven sluipt er nooit onrust in de ploeg. Als er al een probleem is, zit dat op de bank. Daar wacht de gretige jonge invaller Leen van der Marei nu al een jaar op een kans om een basisplaats te bemachtigen. Net als vorig seizoen gokt de technische staf van Katwijk nog steeds op de generatie Lange- maat, Pouw, Zwaan, De Kroon. De laatste stond na een blessure tegen Rozenburg voor het eerst sinds weken weer in de basis. Hoewel hij zichtbaar wedstrijd ritme miste, peinsde Guyt er niet over hem te wisselen. „Ik wil niet zeggen dat zulke spelers bij mij een streepje vóór heb ben, maar ik geef vertrouwen aan de ploeg die ik het veld in stuur." De winnende coach heeft al tijd gelijk. Daarom had de lange blonde oud-speler van Katwijk na afloop gemakkelijk praten. Katwijk-speler Marco de Ridder (links) kan wel door de grond zakken, nadat hij de van de lat terugketsende bal t Rozenburgers Jocco Breukel (2) en Perry Hoogstad kijken opgelucht toe hoe de bal het veld weer inzeilt. Daarnaast trad arbiter Brouwer in enkele gevallen doortasten der op tegen de gasten dan te gen Katwijkse zondaars. In de eerste helft voorkwam behalve Hoogstad, die enkele malen zijn klasse toonde, de lat een voorsprong. Een afstands schot van Kees Krayenoord trof de onderkant van het alumini- um. In de herkansing kopte De Jeugd Quick Boys onfortuinlijk ten onder verstreek, werd Katwijk wanho piger en Rozenburg brutaler. De ongeveer duizend kleumende toeschouwers begonnen 'm al te knijpen, toen Krayenoord De Ridder voor de verandering eens op maat bediende. Diens afronding zorgde voor opluch ting en een Katwijks mini-offen sief. Toen dat was geluwd, was Katwijk nog niet zeker van de zege. Maar de gelouterde Guyt- brigade hield de kleine voor sprong koelbloedig vast. Zelfs de enkelblessure van Pim Lan- geveld, die zich na afloop ern stig liet aanzien, bracht de ploeg niet uit balans. In tegendeel: met de treffer in de slotminuut verhoogde De Ridder, die een blunder van Hoogstad alert af strafte, de feestvreugde. Katwijk - Rozenburg 2-0 (0-0) 63. De Ridder 1-0, 90. De Ridder 2-0; scheids rechter: Brouwen toeschouwers: 1000; gele kaart: Vuik, Richard Hecker, Van Dokkum (allen Rozenburg) Katwijk: Van Duyvenbode; Van Zeist, Langemaat, Pouw, De Kroon; Lange- veld (Van der Marei), Braaf, Van der De landelijke jeugd van Quick Boys leed een ongelukkig ne derlaag bij RVC. De Rijswijkers waren zeker in het begin de be tere ploeg, maar het was Quick Boys dat dankzij een doelpunt van Gerard Meyvogel de leiding nam. RVC voerde de druk op, waarna de Rijswijkers in de slot fase de volle winst pakten. RCL, waar Peter Zirkzee en André Beerling scoorden, en Nieuwerkerk hielden elkaar in evenwicht, net als ARC en Noordwijk waar respectievelijk Sarino Tupamahu en Mark Ruigrok de doelpunten voor hun rekening namen. Julien Vo gelenzang, Juriaan de Vries en Tuncay Aksoy maakten de tref fers voor Alphense Boys tegen Rijnsburgse Boys dat doelpunt loos bleef. Roodenburg was veel te sterk voor DSO, dat een maal raak schoot. Wesley Slin- gerland(2x), Tino Filippo en Mark Ravensbergen deden dat voor Roodenburg.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 19