A K&V 0DE LEEUW 't Hofflants Huys SECRETARESSE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V APOTH4K4RS- RSSISTCNT m/v tempo-team uitzendbureau Cr. Service bediende Shellstation A. Dorst en Zn. Receptionist/Telefonist K. een groeps leerkracht m/v een groeps leerkracht m/v Leiden ZATERDAG 27 NOVEMBER 1993 911 Rijnsburg Rijnsburgerweg 100 01718 - 51616 Leiden Steenstraat 43 071 - 142045 Katwijk Hoofddorp Andreasplein 14 Kruisweg 1031 01718-76144 02503 -20282 Zaandam Westzijde 260 075 - 163028 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep BV zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bedrijfseenheden, te weten: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, volmachtbedrijf, financieringen, een hypotheekadviesbureau een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Erwordt gewerkt vanuitzeven vestigingen: Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. I Voor onze bedrijfsmakelaardij is er op korte termijn plaats voor een ervaren (kandidaat)-Makelaar Functie-informatie: De kandidaat zal na een korte inwerkperiode verantwoordelijk zijn voor de bemiddeling bij de huur/verhuur en koop/verkoop van bedrijfsmatig onroerend-goed in de gehele regio. Het uitbreiden van de positie van De Leeuw Bednjfsmakelaardij in de regio is daarbij een belangrijke taak Profiel: - opleiding op middelbaar niveau - in het bezit van het diploma makelaar o.g. dan wel in een gevorderd stadium van deze of een gelijkwaardige studie: - ruime ervaring met commercieel onroerend goed - leeftijd: 25-35 jaar - enthousiaste en flexibele instelling - aantoonbare commerciële inzet en resultaten - flexibel en stressbestendig - uitstekende contactuele eigenschappen - zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - bereidheid tot het volgen van verdere opleidingen op het vakgebied Voldoet u aan genoemd profiel, dan bieden wij u het volgende aan: - een uitdagende werkkring binnen een middelgroot dynamisch makelaarskantoor in de Randstad - een goede honorering, afhankelijk van leeftijd en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder o.a. een auto van de zaak een premievrije pensioenregelig, spaarregeling, studiefaciliteiten, etc. Uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae en een pasfoto, kunt u richten aan de directie van De Leeuw Makelaardij B.V. Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg 't Huys" staat aan de rand van het prachtige park Ter Wadding op de grens van Voorschoten en Leiden. De verzorging is gebaseerd op humanistische grondslag, dat wil zeggen dat de nadruk ligt op begrippen als vrijheid en verdraag zaamheid ongeacht de gezindte. Huisdieren mogen ook verblijven in 't Huys". 't Huys" biedt verzorging en huis vesting aan 150 bewoners. 118 eenpersoonsunits 12 tweepersoonsunits en 12 aanleunwoningen Tevens een intensieve zorgafdeling voor 8 personen in samenwerking met het verpleeghuis. -warme maaltijd in het r en aan huis; - het verlenen van tijdelijke opname; - alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen in Voorschoten. Verder zijn in 't Huys" een levens-mid delenwinkel, een kapsalon, spreek- ruimten voor huisartsen en fysiotherapie. Ook wordt een breed pakket van kulturele en recreatieve aktiviteiten aangeboden 't Huys" is uitstekend bereikbaar met het openbaar v HUMANISTISCH BEJAARDENOORD Aangesloten bij Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden (HSHB) te Amsterdam. Om een kwalitatief goede zorg aan onze bewoners te kun nen geven, zoeken wij op zeer korte termijn een: (30 uur per week) Voor deze functie wordt van u verwacht: - Kennis van en ervaring met WP 5.1 - MBA, of andere boekhoudkundige opleiding - Kennis met archiveren - Ervaring met notuleren - Per direct beschikbaar Overige informatie: Betaling geschiedt conform de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Mw. C. Frijn, tel. 071 -769210 Uw schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: 't Hofflants Huys" De Zeven Provinciën 68, 2253 XL Voorschoten. ujII ons team komen versterken? Kom even langs of bel voor informatie. Lisscxc Apotheek Mevr. M. Baumgarten Het buro voor vaste banen SWITCH werft en selecteert gekwalificeerd personeel voor nationale en Internationale bedrijven VERTEGENWOORDIGER MA/ met een commercieel technische achtergrond. Kunt u zelfstandig werken en bent u initiatiefrijk, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak. Tevens komen wij voor een relatie in Noordwijk graag in contact met een zelfstandige parttime SECRETARESSE M/V voor 21/2 dag per week. Wij zijn op zoek naar een kandidaat op minimaal HAVO niveau, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse opleiding. De werkzaamheden worden verricht ten behoeve van de afdeling Informatie voorziening. Heeft u affiniteit met automatisering, bent u flexibel en bent u een ervaren secretaresse die ook kan notuleren, neem dan snel contact met ons op. BURG 8-10. 2311 E V LEIDEN 71 - 13 44 31, FAX 071 14 49 1 INDUSTRIE Magazijn-medewerker m/v voor een magazijn net buiten Leiden. Ervaring in een magazijn en met een heftruck is vereist In deze baan voor zeer lange tijd werkt u op maandag en dinsdag. Hebt u interesse in leuk, flexibel werk? Reageer dan snel. Informatie: 071 - 13 27 43. Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 GEMEENTE SASSENHEIM Sassenheim is een gemeente met ruim 14.500 inwoners en ligt centraal in de Randstad tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. le medewerker bureau milieu m/v voor 38 uur per week Algemene informatie: Het bureau milieu, is organisatorisch ondergebracht bij de afdeling openbare werken en milieu. Bij het bureau werken 4 personen. Functie-informatie: De werkzaamheden bestaan uit: - het mede adviseren over en aanspreekpunt zijn voor de uitvoering van werkzaamheden voortvloeiende uit de milieu wetgeving; - het behandelen van vergunningsaanvragen en ingediende bezwaarschriften; - het mede opstellen en actualiseren van het MUP en het aangeven van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden; - het mede gestalte geven aan het gemeentelijk milieubeleid c.q. milieubeleidsplan; - het opstellen van geluidshinderparagrafen voor bestemmings plannen, alsmede het verrichten van overige werkzaamheden op het gebied van de geluidshinder; - verantwoordelijk voor de afstemming met het bureau wonen voor wat betreft milieu- en bouwvergunningen; - het assisteren bij de overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. anmerking komen als u beschikt - een afgeronde technische HBO-opleiding, aangevuld met applicaties op milieugebied; - ruime (gemeentelijke) ervaring met betrekking tot het werk terrein; - specifieke kennis op het gebied van geluid; - goede communicatieve en redactionele vaardigheden; - een flexibele en klantgerichte werkinstelling. Wij bieden u: - een aantrekkelijke en uitdagende functie; - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in schaal 9 (maximaal f 5.366,- bruto per maand) of schaal 10 (maximaal f 5.971bruto per maand). Overige informatie: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer D.W. Diekhuis, hoofd van de afdeling openbare werken en milieu, telefoon 02522-19100, toestel 500. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het bureau personeel en organisatie, Postbus 26, 2170 AA SASSENHEIM, onder vermelding van "vacature IV/7" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 10 december aanstaande. Secretariële duizendpoot m/v (I medewerker. werkzaamheden ten beho Informatie bij Boudewijn v Leiden, Boommarkt 3a. r Lecq, tel. 071-12 09.4 Helpdesk-medewerker m/v storingen en defecten aan hard- en software. Kennis van Lotus en WP 5.1 is daardoor een must. Een flexibele houding en teamgeest zijn karaktereigenschappen die nodig zijn v Technicus m/v in klinische omgeving Heeft u als technicus altijd al in een klinische omgeving willen werken? Dan biedt Randstad u nu die mogelijkheid. Een bedrijfsactiviteit is het maken van coatings om kunstheupen. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het ruw maken met oppervlakten van de kunstheupen. ken? Dan i< ij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 4 Rapenburg 6. Studenten HBOV m/v Doet u de opleiding HBO Verpleegkunde en heeft u al stage gelopen? Randstad kan u dan 's avonds en in het weekeinde werk bieden, in verpleeghuizen, bejaardenhuizen en in de thuiszorg. Diensten worden in overleg met u bepaald. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. De uitzend-CAO or randstad uitzendbureau O MET SPOED GEVRAAGD: Leeftijd* 18-20jr. (vr) Voor bedieningen kassawerkzaamheden. Lijkt het je leuk? Bel of kom langs Info: Parklaan 60,2171 EG Sassenheim 02522-14625 (9.00-18.00 uur) of 0297740579 na 18.00 uur Centraal Bureau Onderwijs Holland Opaalstraat 5, 2332 TA Leiden Postbus 32084, 2303 DB Leiden Dienstverlenend administratiekantoor voor het onderwijs vraagt voor zo spoedig mogelijk i.v.m. vervanging wegens zwangerschapsverld tot 1 april 1994 voor 32 of 40 uur per week en daarna naar verwachting voor 3 dagen per week i.v.m. ouderschapsverlof. Aanstelling t.z.t. in vaste dienst behoort tot de mogelijkheden. M/V voor de balie Funktieomschrijving - het bedienen van de huistelefoon installatie; p - het verstrekken van inlichtingen en doorverwijzen van bezoekers; er r tekstverwerking WP 5.1. ei Funktie-eisen: u - Opleiding HAVO niveau; er - duidelijke telefoonstem; L - ervaring met WP 5.1he Salaris volgens Rijksregeling minimaal ƒ2.218,- en maximaal ƒ3.129,- p per maand volgens schaal 3 BB RA bij een volledige weektaak. L Sollicitaties: binnen één week te richten aan de direktie van het bureau. |01 !e Nadere informatie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.H. Dirven, direkiei teur of de heer H.W. van Assema, adjunkt direkteur, telefoon: 071-313051pe Aan de Wassenaarseweg 499 te Leiden is één van de acht Pedologische Instituten gevestigd die er in Nederland zijn. Dit zijn centra voor kinderstudie die werkzaam zijn ten dienst van kinderen met zodanige ontwikkelings problemen dat zij in de opvoedings- en onderwijssituatie dreigen vast te lopen. Aan het instituut te Leiden is een school voor speciaal onderwijs verbonden, genaamd "De Brug". Instituut en school richten zich op kinderen in de leeftijd van 3 tot 14 jaar. Per 1 januari 1994 zoekt De Brug: voor 32 uur (eventueel 22 uur) voor de groep 6-7 jarigen en Ter vervanging van langdurig zieken. Perspectief op een structurele baan is niet uitgesloten. Voor deze vacatures loopt nog de TWAO-procedure. Op De Brug wordt gewerkt in kleine groepen waar individuele benadering van kinderen voorop staat Leerkrach ten maken deel uit van een multidisci plinair team, waarbinnen nauw samengewerkt wordt De problematiek van de leerlingen is dermate complex dat wij zoeken naar ervaren leerkrachten die affiniteit hebben met kinderen met problemen. Scholing op dit terrein strekt tot aanbeveling. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskun dig belang is het gewenit dat meer leden van etnische minderheidsgroepen |i werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groep wordt derhalve verzocht te solliciteren, 'f' i Inlichtingen worden verstrekt door de F1 directeur, mevrouw H.A.M.A.C. Weijtens tel: 071 -15 72 22 (school). ra lol Sollicitaties, onder vermelding van het "e vacaturenummer OND 1171, binnen f j veertien dagen na verschijnen van dit f blad te zenden aan Dienst Cultuur en Educatie, sector Onderwijs, afdeling L( O&P, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Dienst Cultuur en Educatie Klomp Volkersz Bouw b.v. is een dochteronderneming van IBC Bouwgroep Nederland b.v.. Het bedrijf is actief als algemeen bouwbedrijf in de sectoren woning- en utiliteitsbouw voor zowel nieuwbouw als renovatie/onderhoud Wij zoeken contact met kandidaten voor de functie van HOOFDCALCULATOR m/V De afdeling calculatie is werkzaam als centrale stafdienst voor de bc activiteiten in Nederland en is in samenwerking met de bedrijfslef nauw betrokken bij de prijsvorming t.b.v. de aanbestedingen. Belahgrijkste taken van deze functionaris zijn: mede leidinggeven; marktverkenning wat betreft nieuwe ontwikkelingen op materiaalge en de prijsontwikkelingen; in samenwerking met de inkoopafdeling aanvragen en controleren offertes aan leveranciers en onderaannemers t.b.v. aanbestedingen; de noodzakelijke voorbereiding voor projecten in uitvoering; in het kader van bouv-t"m, overleg met opdrachtgevers en architect^ Functie-eisen; - hoger technisch opleidingsniveau; - commerciële en administratieve vaardigheden; l' - leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - representatief. Als u zich in deze omschrijving herkent nodigen wij u -uit een handgeschn sollicitatie te richten aan onderstaand adres t.a.v. de afdeling Personeelzé Klomp Volkersz Bouw b.v. Koninklijke IBC Klokkenbergweg 9, Postbus 22909, 1100 DK Amsterdam Z.O. Tel. 0206974383

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 34