Antwerpen is winnaars al kwijt Velocitas rekent zich te vroeg rijk in LD-Cup Vrouwen Leython verpletteren Delta Sport Blackburn laat zich niet op rantsoen zetten Gil noemt naam van De Kromme Programma tweede voorronde Rookverbod in Lillehammer Hiddink mag blijven 2 pINSDAG 9 NOVEMBER 1993 Afgetekende zege vrouwen BV Lisse landsmeer» De vrouwen van BV Lisse hadden gisteravond weinig problemen met Landslake Lions. Lisse won in Landsmeer met 57-35. Lisse speelde niet echt goed. De ploeg die het in de eredi visie basketbal zo aardig doet had veel balverlies, maar verdedig de daarentegen wel uitstekend. Bij rust leidden de Lissese vrou wen met 27-19. Een marge die na de wisseling alleen maar werd uitgebouwd, zodat het duel nauwelijks enige spanning kende. Topscorers bij Lisse: Annette Keur 16 en Esther van der Bosch (13). John de Wolf traint al weer De blessure die Feyenoord-verdediger John de Wolf zondag opliep in de derby tegen Sparta valt mee. De vrees voor een spierscheurtje in de lies bleek na het bekijken van de foto's ongegrond. Trainer Geert Meijer: „Het is een lichte verrekking in de heup. Hij heeft al weer een looptraining afgewerkt. We moe ten de reactie even afwachten, dan kunnen we vandaag bekijken of hij morgen kan aantreden in de bekerwedstrijd tegen Excel- Schulte Bokaal voor Breukink den bosch Erik Breukink is in Den Bosch door de Club 48 uitge roepen tot beste profrenner van hel jaar. De 29-jarige coureur ontving de Gerrit Schulte Bokaal, die hij ook al in 1990 kreeg. Leontien van Moorsel was de beste vrouw. De wereldkampioene op de weg kreeg na 1990 en 1991 voor de derde keer in haar loopbaan de Keetie van Oosten-Hage Bokaal. De prijs voor de renner van de Toekomst ging naar Leon van Bon, de amateur die met ingang van volgend seizoen prof wordt bij het WordPer- fect-teamvan Jan Raas. Voorverkoop interland chaos buenos aires» Honderden Argentijnse voetbalfans raakten tijdens de voorverkoop van de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Australië slaags met de politie. In Buenos Aires speelden zich chaotische taferelen af. De Argentijnse voetbalbond had niet op een grote toeloop gere kend. Het gebouw, waarin de voorverkoop plaats vond, was door slechts vijf officials bemand. Toen in de lange rijen wach tenden vechtpartijen uitbraken, sloot de AFA de loketten. Buiten werden auto's en winkelruiten vernield. Argentinië kan zich woensdag 17 november plaatsen voor de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal, in 1994 in de Verenigde Staten. De eerste van twee beslissingswedstrijden te gen Australië eindigde in Sydney in 1-1. Daly geschorst na wangedrag kapalua De Amerikaanse topgolfer John Daly is voorlopig ge schorst door de PGA, de bond van professionals. De Amerikaan, beroemd door zijn verre afslag en slechte gedrag, had het toer nooi in Kapalua, Hawaii, vroegtijdig en vloekend verlaten. Daly, bijgenaamd 'The Wild Thing', hield het evenement na de elfde hole van de tweede ronde voor gezien, nadat hij op drie achtereenvolgende holes twee slagen boven par uitkwam. De or ganisatoren van het PGA-kampioenschap hopen Daly met de schorsing duidelijk te maken dat hij niet zomaar kan stoppen tij dens een ronde. Interesse Amerikanen gering new york De Amerikanen tonen weinig interesse voor het WK voetbal volgend jaar. Althans dat is het resultaat van een enque- te, uitgevoerd door het onderzoeksinstituut Harris Poll. Slechts dertien procent van de ondervraagde inwoners van de Verenigde Staten was op de hoogte dat de eindronde om de we reldtitel in eigen land wordt gehouden. Vijf en vijftig procent liet weten geen enkele belangstelling te hebben om een van de 52 duels op televisie te volgen. Volgens Alan Rothenberg, baas van het organisatiecomité, geven de cijfers een vertekend beeld. Ro thenberg zegt dat in werkelijkheid de belangstelling veel groter scorebord voetbal Succes is te koop. Dat geloven Kenny Dalglish en Jack Walker, trainer en geld schieter van Blackburn Rovers. In twee jaar tijd gaven ze zestig miljoen gulden uit aan voetballers. Voor de generatie die opgroeide in de jaren zestig zijn de woorden Blackburn, Lancashire onlosmakelijk verbonden met de tekst uit een van de meest be sproken songs van de Beatles. In het sur realistische lied A Day in The Life, van de Sergeant Pepper-langspeelplaat, is het volgende refrein te horen: ,,I read the news today, oh boy...4000 holes in Black burn, Lancashire...and though the holes were rather small, they had to count them all..." Op het moment dat Lennon en Mc Cartney de strofen op papier zetten, dreigde Blackburn Rovers Football Club in een van die 4.000 kuilen te verdwij nen, als vuil water dat tussen de kieren van de straat wegspoelt. Rovers, opge richt in 1875, was het jaar daarvoor ge degradeerd uit de vroegere eerste divisie en startte met een vrije val, die leidde tot twee periodes in de derde afdeling. Tegenwoordig is de club weer rijk en redelijk succesvol. Doelman Tim Flo wers, afgelopen vrijdag voor 5,6 miljoen gulden van Southampton getransfereerd naar Blackbum, motiveerde zijn komst door te stellen dat Blackburn de club van de toekomst is. Hij bezigde simpele tek sten, een paar zinnen zonder dubbele bodems als in de flower-power-tijd van Sergeant Pepper. De Flowers-power-pe- riode is aangebroken. De derde doelman van de nationale ploeg prefereerde Blackburn boven Li verpool, dat tot grote hoogten steeg in de jaren zeventig en tachtig. In het noord westen van Engeland dreigt een nieuwe rangorde. De toekomst moet het grootse verleden overtreffen. Blackburn won zes keer de FA-Cup, waarvan vijf keer in de periode 1880-1890. De huidige opkomst was mogelijk door de bemoeienis van Jack Walker. Blackburn-fan sinds zijn kindertijd en door de staalindustrie tot miljardair ge groeid. Onder financier Walker en trai ner Kenny Dalglish is Blackburn bezig de weg naar de top te kopen. „De snelste manier om succes te hebben is door het te kopen", aldus Dalglish, die de zaken man Uncle Jack" noemt. „Jack Walker heeft zijn leven lang hard gewerkt en ik ga zijn geld niet verkwisten. Ik denk niet dat we voor welke speler dan ook te veel hebben betaald en we laten ons door niemand op rantsoen zetten. We zijn erg snel van ver gekomen en als het nodig is het team te verbeteren, zullen we dat weerdoen." Sinds de komst van Dalglish twee jaar geleden, heeft de leiding van Blackbum meer dan zestig miljoen gulden uitgege- spelers. Het 102 jaar ou- ENGELAND Oldham Athletic New- Lucky Ten van 8 november 1993. 2 de stadion Ewood Park is voor nog meer miljoenen gerenoveerd. Flowers, sinds I I vorige week de duyrste doelman van de i"" wereld, was de vierde aankoop die meer dan twee miljoen pond vergde, ongeveer prijsvragen zes miljoen gulden. Eerder waren dat Shearer van Southampton (tien miljoen gulden), Warhurst (Sheffield Wednesday, bijna acht miljoen) en onlangs Batty (Leeds, 7.5 miljoen). Toen Dalglish in oktober 1991 de tech nische leiding op zich nam, stond de club elfde in de toenmalige tweede divi sie. Nu behoort de ploeg tot de betere teams uit de Premier League, met uit zicht op Europees voetbal. Dalglish heeft in zijn periode 48 spelers gekocht of ver kocht. Slechts één voetballer, de 23-jari- ge verdediger David May, speelde mee in zowel de eerste als laatste wedstrijd on der Dalglish' leiding. Al die investeringen moeten leiden tot succes. Tot de eerste hoofdprijs sinds 1928. k 32.30; v.|fde prijs 54 688 v inaars. vijf enters gc-M! cijfers goed 213 wmna. basketbal korfbalmedewerker De eerste speelronde van de strijd om de LD-Cup voor korf ballers was een goede vingeroe fening voor toeschouwers met een rekenapparaat. Fluks, Velo citas en Vriendenschaar(B) had den alle drie enige tijd uitzicht op de eerste plaats. De eerstge noemde club leek na zeges op Madjoe (8-3) en Velocitas (4-5) op rozen te zitten, maar raakte in haar laatste duel tegen Vrien denschaar 2-8 achterop. Dat was voor de club uit Bodegra ven voldoende geweest om poulewinnaar te worden, maar zij kon deze marge niet vast houden. Zij won slechts met 6- 9, te weinig om Fluks op doel saldo te passeren. Velocitas had uitgerekend dat een overwin ning van drie doelpunten ver schil op Madjoe voldoende zou zijn voor de eerste plaats. De Leiderdorpers gingen echter met 10-8 onderuit, zodat Fluks toch nog poulewinnaar werd. De streekderby Velocitas- Fluks leek de sleutelwedstrijd in poule A te worden. Beide clubs hadden elkaar zaterdag al voor de veldcompetitie ontmoet, waarbij de Noordwijkers met 10-6 aan het langste eind trok ken. Zij namen ook ditmaal het heft in handen door in hoog tempo de vijandelijke verdedi ging in verlegenheid te brengen. Na 1-0 (Paul Meerburg) zorg den Hans Mertens, Nel Hordijk en Marleen Passchier voor 1-2 en 2-3. Ondanks alle ijver kon deze marge niet vergroot wor den, mede omdat een strafworp onbenut bleef. Zeventien minu ten lang bleef de score ongewij zigd, totdat Mertens de impasse doorbrak met 2-4. In de reste rende vijf minuten kon alleen Steven de Ronde nog wat terug doen: 3-4. Met deze overwinning op zak had Fluks aan een gelijkspel te gen Vriendenschaar (B) vol doende om groepswinnaar te worden. De formatie van trainer Peter Bierens bleek echter niet geheel hersteld van de inspan ningen tegen Velocitas en raak te na 0-2 en 1-4 door Sia Koster (2), Hennie van Egdom en Yvonne van der Planck liefst 2-8 achter. De vrouwen van Fluks, eerder tegen Madjoe al goed voor zeven van de acht treffers, gaven echter de aanzet voor een slotoffensief. Dit resulteerde in goals van Hordijk, Petra Both, Lidia Tukker en Enrico Mud. waardoor de nederlaag tot 6-9 werd beperkt. „De ploeg blok keerde. Ik had de opstelling ver anderd om ook andere spelers een kans te geven, tenslotte gaat het om oefenwedstrijden", ver klaarde Bierens de teleurstellen de afsluiting. Coach Klaas Bos man en de spelers van Velocitas hadden de gang van zaken van af de zijlijn met pretogen aan- .gezien, want zij wisten dat een kleine zege op Madjoe hen op de eerste plaats zou brengen. Mogelijk werkte deze weten schap fnuikend op hun c - korfbal Jitsiagen nuks Madioe 8-3. vrienoe chaar - Velocitas 5-7, Madioe - Vriende chaar 7-8, Velocitas Fluks 3-4, Fluks 'riendenschaar 6-9, Madioe - Velocit; Madjoe 3-2 (-*J) tennis ECC-T0ERN00I 2, Göllner (Dui) Fra/3) - Washington tratie, want voordat er drie mi nuten verstreken waren stond het al 3-0 voor Madjoe. Wilfred Blankert, Petra van de Meeberg en Yvonne Nooteboom zagen namelijk hun eerste schoten metèen door de mand vallen. Deze glansstart werkte zo inspi rerend, dat de acht van coach Axel Bouwman de opponent .madrid» anp ijesus Gil heeft gisteren weer eens van zich doen spreken. De controversiële voorzitter van At- letico Madrid beweerde dat Wil- 1 lem van Hanegem zich bij hem had aangeboden om de pas ge- 1 leden ontslagen trainer Perreira op te volgen. „Daar klopt niets van. Ik bied me zelf nergens aan, indien ze me willen, moeten zij zich bij mij melden. Niet omgekeerd", reageerde de Feyenoord-trainer 1 laconiek. „Ik heb vandaag ook gehoord dat mijn naam in ver band met Atletico is gebracht, dat ze interesse hebben ge toond, maar ik heb nog tot het einde van het seizoen een con tract in Rotterdam. Het valt me mee dat Gil mijn naam kent", grapte De Kromme. Atletico had gisteren de nieu we trainer willen presenteren in de Spaanse hoofdstad. De on derhandelingen met Uli Stielike, vorige week opgestapt bij Xa- max Neuchatel, ketsten echter af. De voormalige Duitse inter national, ex-speler van Real, wilde een meerjarig contract bij de tweede club uit Madrid. Atle tico wilde hem voorlopig slechts tot aan het eind van het seizoen contracteren. - Het ECC-toernooi van Antwerpen is na de eerste dag al de winnaars van de laatste twee jaar kwijt. Richard Kraji- cek kwam alleen zondag om te demonstreren en handte keningen weg te geven. Aaron Krickstein, zijn voorgan ger, werd in de eerste ronde uitgeschakeld door Javier Sanchez. De Spanjaard gebruikte er meer dan twee uur en veel fouten van zijn tegenstander voor. Antwerpen anpis kleiner. Vorig jaar kwamen er nog drie in het hoofdtoernooi: winnaar Krajicek, „qualifier" Nijssen die de tweede ronde haalde en Haarhuis, verliezer in zijn eerste partij. Jan Siemerink is dit keer Nederlands enige deelnemer in het enkelspel, Nijssen speelt met zijn Tsjechi sche partner Suk in de dubbels. Siemerink speelt vandaag de laatste partij uit het avondpro gramma. Zijn tègenstander in de eerste ronde is Henrik Holm. De linkshandige Zweed, ook rond de vijftigste plaats gerang schikt, kwam dit jaar nooit ver der dan halve finales, Siemerink was finalist in Marseille. Bij winst wacht hem naar alle waarschijnlijkheid Michael Stich. België, tegenstander van Ne derland in de eerste ronde van het toernooi om de Davis-be- ker, is kwantitatief en zeker kwalitatief niet beter vertegen woordigd. Johan van Herck mocht als winnaar van het Bel gisch kwalificatietoernooi op een wild-card binnenstappen en in ieder geval het verliezers- geld uit de eerste ronde, dik 20.000 gulden incasseren. Het Belgische tennis, georga niseerd in de Koninklijke Belgi sche Tennis Federatie, maar Tijdens de eerste partijen in de gistermiddag nagenoeg lege hal, meer „officiëlen" dan betalende toeschouwers, verdween al één geplaatste speler, Wally Masur (7) tegen Gilbert Raoux. Mikael Pemfors, terug van weggeweest, kon één set profiteren van het flierefluiterige tennis van Marc- Kevin Göllner. Daarna ging de Duitser aan het werk, 4-6 6-1 6- 2. De wereldtop is vrij dun ver tegenwoordigd in dit typische eindejaarstoernooi. Van de top tien spelen slechts Sampras, Stich, Becker en Ivanisevic op Belgische bodem. De laatste twee kunnen zich in het sport paleis, net als Pioline, nog plaat sen voor de ATP-Masters van volgende week in Frankfurt. Pioline deed de eerste stap in Duitse richting. De Fransman, vijf finales in de laatste drie maanden, waarbij de US Open, maar geen overwinning, won in twee sets van MaliVai Washing ton. De Amerikaan, in Rosma len winnaar vóór de vlucht naar de top van Pioline begon, bleef in alles iets achter. Pioline maakte zelfs zijn fouten sierlij ker, 7-5, 7-5. Ook het aantal Nederlanders Fluks (gestreept) en Mad- foto dick hogewoning geen kans meer kreeg om terug te komen: 10-8. Daardoor was het nu de beurt voor de selectie van Fluks om met genoegen langs de kant het spel te volgen. De afdelingsclub uit Noordwijk mag vrijdag in poule D probe ren tegen eersteklassers Fiks, Pernix en Tempo voor nieuwe verrassingen te zorgen. (VSt) 7-5 7-5 Dubbelspel, Muller/Visser (ZAf/3) Davids/Norval (Ned- /ZAf) 6-4 6-7 7 5 RANGLIJSTEN lannen 1 Sampras (VSt) 3 834 p (VSt) 3.6" Bruguera berg (Zwe) 2 571, 6 Medvedev (Oek) 2 399.' 7 Becker (Dui) 2 263, 8 Chang (VSt) 2.222. 9 Ivanisevic (Kor) 2 215, 10 Muster (Oos) 2.033. 11 Pioline (Fra) 1 929, 12 Krajicek (Ned) 1 859, 13 Kor 3 (Tsj) 1 753. 14 Martin (VSt) 1.695. tmgh 610, 187 Nijssen 207. 207 W.bier 178, 243 Schapers 138. 252 Koever- 280 W.nn.nk 109. Graf (Dui) 394,05. o (Spa) 233,16. 3 Navr 98, 4 Martinez (Spa) lt Jer) 166,77, 6 Sabatin 151,12. 7 Marv Joe Fernandez (VSt) 147.49, 8 Novotna (Tsi) 141,50. Capriati (VSt) 123,67, 10 Huber (D 84,97, 15. Pierce (Fra) 80,53, Nederlan ders: 31 Oremans 43.42. 33 Rottier 43.23. 39 Schultz 37,52, 69 Muns-Ja- german 22,00. 105 Boogert 13.28. 14? Wegmk 9.62. 156 Bodegraf 8.58, 195. sport op tv 18 30-19.30 EURO Ei 18.41-18 51 Ned 2 Sj 19.30-20.00 EURO E 2 Sport journ 19 30-20 00 BRT 1 J 30 Super Si 00EUR0A City - Gre 20 15-22 15 RTL Anptitt Dresden - Bayern Munchen 21 00-23 30 EURO Tennis 21 30-22 00 BRT 2 Journal 21 55-22 25 Ned 2 D.e 2 t In de Sassenheimse Wasbeek- hal wordt morgenavond de tweede voorronde van de LD- Cup afgewerkt. In poule B ko mmen Crescendo, TOP, KIOS en KZ Leiden in actie. Het programma: Crescendo - TOP (19.00 uur). KIOS - KZ Lei den (19.35), KIOS - Crescendo (20.20), KZ Leiden - TOP (20.55), KZ Leiden - Crescendo (21.40) en TOP - KIOS (22.15). 15 00-16 15 Ned 3 ECCU lillehammer sid/dpa Aaron Krickstein verloor gisteren in Antwerpen al in de eerste ronde van Javier Sanchez. archieffoto epa langs de taalgrens keurig ge scheiden in de Vlaamse Tennis vereniging en de Association Francophone de Tennis, had in Antwerpen niets meer te bieden dan Nederlands tweede garni tuur. Christophe van Garsse en Kris Goossens, net als Van Herck vertegenwoordigers van de groep jongeren van coach Koen Gonnissen die in juli in de Scheveningse challenger goed bezig waren, strandden in het kwalificatietoernooi, net zoals Fernon Wibier en Michiel Scha pers. Van Garsse en Schapers (tegen Anders Jarryd, 6-7 1-6) verloren in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi. Zij werden bij de loting voor de „gelukkkigste verliezer", omdat er nog één plaats in het hoofd toernooi te verdelen was, ge klopt door de Amerikaan David Witt. In de eerste ronde van het toelatingsexamen verdween Fi- lip Dewulf, die samen met Bart Wuyts en Xavier Daufresne in Brazilië op gravel een plaatsje in de wereldgroep van het Davis- bekertoernooi veroverde en te gen Nederland mag spelen. Het drietal is op de wereldranglijst terug te vinden tussen de plaat- 'sen 129 en 166. Geen plaats om wakker van te liggen. Dewulf doet dat ook niet voor de ontmoeting met Nederland jn Eindhoven. „Met de Neder landse top, dus Krajicek, con- er voorlopig niet in r de Belgen. Het is voor ons heel moeilijke opdracht." waren worden verkocht. De Noorse minister van Ge zondheid, Werner Christie, heeft ook nog geprobeerd de evenementen in de buitenlucht rookvrij te houden. Dat idee stuitte op te veel verzet, wel zul len op de entreekaarten waar schuwingen tegen de gevaren van alconol en tabak vermeld worden en worden geen rook waren op de Olympische loka- ties verkocht. De organisatoren van de Olym pische Winterspelen van 1994 in Lillehammer hebben maan dag een strikt rookverbod aan gekondigd. In samenwerking met de Wereld Gezondheids Oraganisatie werd de campagne tegen het roken gestart. In de ijsstadions is roken tijdens de Winterspelen verboden. Ook zullen in de hallen geen rook- VALENCIA ANP De positie van trainer Guus Hiddink staat volgens het be stuur van Valencia niet ter dis- Vicente Pons, Het tweede vrouwenteam van I^ython behoort in de eerste klasse B van het district nadruk kelijk tot de titelkandidaten. Delta 3 was het laatste slachtof fer van Leython. Het werd in Leiderdorp in 29 minuten van het veld geblazen. Netwerk, de koploper in 1B, klopte WW met j 3-1. Vrijdag ontmoeten Net werk en Leython elkaar in Pijn- acker. Leython overklaste Delta op alle fronten. Via een lastige ser ve werd het team uit Delft on der druk gezet en ook aanval lend klopte het aan Leidse kant. Omdat Leython tot het einde toe geconcentreerd bleef, was er voor Delta geen enkele eer te behalen: 15-0, 15-6 en 15-1. WW gaf lijstaanvoeder Netwerk redelijk partij. Alleen in de tweede reeks (2-15) ging het Wassenaarse gezelschap kans loos ten onder. Probleem bij WW is dat het wekelijks in een andere samenstelling aantreedt. Dit keer waren drie speelsters afwezig wegens een blessure en was er een ziek. Door hun afwe zigheid kwam WW vooral aan- valskracht tekort. Bovendien moet de ploeg nog v het 1-5-systeem. De van NOVO noteerden in dezelf de afdeling een 3-2 zege op Skania. De winst was een dub beltje op z'n kant, want het laatste bedrijf eindigde met een score van 15-13. Skania toonde een traag en rommelig spelletje. NOVO besloot twee uur lang mee te rommelen. In de andere eerste klasse had het vrouwenteam van RW op vallend weinig moeite met Ori on. De equipe uit Rijnsburg ver gastte Orion op een risicovolle serve. De bezoeksters konden de eerste bal daardodr niet opti maal bij hun spelverdeelster brengen, met scores van 15-7, 15-5 en 15-8 als gevolg. Omdat Coby Kuipers, de vormgeefster aan Rijnsburgse kant, wel op maat door haar met de passing belaste teamgenoten bediend werd. kon ze optimaal varieren. Het Hazerswoudse blok werd dan ook vele keren onaange naam verrast. Mannen Bij de mannen zegevierde Grafi- con/Donar met 3-0 over Riva- /Rijswijk 2. De Leidenaars ope reerden zonder wisselspelers, maar ondervonden dit niet als een nadeel. Hoewel ze voor spelbaar via de buitenkant aan vielen, was Rijswijk niet bij machte de smashes te pareren. Is Donar na een matige compe titiestart met een been uit bed, plaatsgenoot SKC lig nog steeds met een hardnekkig virus onder de wol. Ook de vijfde competi tie-ontmoeting, waarin RW 2 als tegenstander fungeerde, ging kansloos verloren. In Rijnsburg werd het 3-0. Dat betekende meteen de eerste overwinning voor RW, een ploeg die vorig seizoen zijn kunsten nog in het rayon ver toonde. De Rijnsburgers speel den met horten en stoten. Dan liep het even. dan weer stokte het ritme. Gelukkig voor de thuisclub bakte SKC er nog minder van. Met name in de passing bleven de studenten onder de maat. Ook in aanval lend opzicht werden veel te veel persoonlijke fouten gemaakt. van de Spaanse voetbalclub, deelde gisteren mede dat de Nederlander niet voor ontslag hoeft te vrezen. De supporters van Valencia reageerden hevig teleurgesteld op de uitschake ling in de tweede ronde van de UEFA-beker. Valencia verloor dinsdag de uitwedstrijd tegen Karlsruher SC met 0-7. Een paar dagen later raakte de club de koppositie in de Spaanse com petitie kwijt na de 0-2 bij Zara- goza. Valencia speelt donderdag op eigen veld tegen Real Ma drid. „Ook die uitslag zal van geen enkele invloed op de posi tie van seftor Hiddink zijn, wij oordelen niet op emotionele gronden", aldus Pons. „Wij hebben alle vertrouwen in hem. Hiddink heeft Valencia al menig succes gebracht. Hiddink werkt voor het derde seizoen in Valencia, zijn contract loopt in de zomer van 1994 af. hieffoto ap

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 23