Roomburg in derby de baas over LSHG Nederlof houdt AZC lang in spanning Vivax krijgt de kous op de kop Hockeysters Alecto kennen opnieuw problemen in de afwerking Sport Mark Koks evenaart Koenders JCS doet goede zakeii LZ 1886 komt in tweecU ronde mankracht tekorl MAANDAG 8 NOVEMBER 1993 HOCKEYMEDEWERKER n hockeyclub Roomburg hebben gistermid dag in de eerste klasse A met 4- 2 gewonnen van streekgenoot LSHG. LOHC speelde in diezelf de klasse met 2-2 gelijk tegen Cartouche en Forescate verloor met 3-2 bij Warande. Aan de Hofbrouckerlaan deel de eersteklasser LOHC de pun ten met Cartouche: 2-2. Hans Dullaert bracht de formatie van Cees Koppelaar aan de leiding met een direct schot tijdens de eerste de beste strafcorner. Uit eveneens een korte corner ver grootte Bob jan Dietrich na de doelwisseling de marge tot 2-0, waarna Leiden terug zakte. De Voorburgse gasten kwamen met twee strafcornergoals langszij. Op eigen veld delfde Foresca te het onderspit tegen lijstaan voerder Warande: 2-3. Tijdens een fast-break pakte Warande na een kwartier de voorsprong. Eric Kruysmulder maakte echter nog voor rust gelijk uit een strafhoekslag. Na een min of meer gelijkopgaande eerste helft was het tweede part één richtingsverkeer op het Ooster- houtse doel. Reza Taberima scoorde uit een veldsituatie 2-1, waarna Warande uit een straf- bal en een scrimmage de volle winst binnen haalde. Bezoeker Roomburg kwam als sterkste naar voren uit de streekderby met Leidse Studen ten: 2-4. LSHG startte overtui gend en kwam binnen tien mi nuten via Steven van Randwijck en Ivo Blois op een 2-0 voor sprong. Roomburg toonde ech ter veerkracht en kwam nog voor rust langszij. Rutger van Schaik maakte 2-1 uit een straf corner, waarna ook Oskar Snij ders op aangeven van Bas Ko ning doel trof. Ook na de her vatting bleef Roomburg gevaar lijk in zijn counters. Buiten-spe lers Lukas van Schaik en Jasper Mulder speelden hierbij een hoofdrol. Rutger van Schaik was ook in het tweede deel slagvaar dig en schreef de derde en vier de Leidse treffer op zijn naam. Martijn Wildeboer blonk uit bij het chaotisch spelende LSHG. Tweedeklasser Alecto speelde thuis met 2-2 gelijk tegen Tem po. Na één minuut al kwamen de Leiderdorpers op een achter stand tijdens de eerste strafcor ner. Een offensief van de ploeg van Rob Kestens ne rust leverde onder drietal strafcomers op, v Eric Kruis de laatste benutte voor de 1-1 met rust. Na de doelwisseling leden beide ploe gen veel balverlies. Nadat Tem po uit een counter 1-2 had ge scoord, trok Melchior Spies de stand op fraaie wijze gelijk. In de derde klasse B deed thuisploeg Noordwijk goede za ken door met 1-1 gelijk te spe len tegen het veel hoger op de ranglijst staande Terriers. In de tiende minuut pakte het team uit Heiloo de voorsprong uit een strafcorner. Constant Mi- chels van Kessenich bracht de kustbewoners na de hervatting op gelijke hoogte. Erik Verdoorn verzorgde de assist. Koploper in de derde klasse C Alphen won uit met 2-3 van Weesp. De Alphense openings treffer kwam in de twintigste minuut van de stick van Diede- rik Schansman. Mark Duffhues deed het voorbereidende werk. Vijf minuten na de pauze kwam Weesp met een rebounddoel- punt langszij. Even daarna her stelde Mare Boelens de voor sprong met een direct schot tij dens een strafhoekslag. Duff- Herman Plantenga van Leidse Studenten Hockey Gezelschap wordt fel op de huid gezeten door Roomburger Oskar Snijders. Taco Vroonhoven (achtergrond) kijkt toe. foto henk bouwman hues soleerde vervolgens naar 1-3. Weesp scoorde nog één maal tegen. Middenmoter Catwijck haal de op eigen veld met 5-0 uit te gen Saxenburg, dat puntloos onderaan staat in de vierde klasse B. Robert Jan Schaart opende al vrij snel de score op aangeven van Henrik Houw- aard. Ernst Jan Hogewoning nam vervolgens de tweede tref fer op zijn rekening, Houwaard uit een korte corner 3-0 scoorde. Wouter de Mol en wederom Houwaard bouwden de voorsprong verder uit naar 5- 0. Hisalis is het hockeyen op na- tuurgras verleerd en verloor met 3-0 bij Magnus. Martijn van Schaveren kon voor het team van Peter Flipse nog iets terug doen, maar schoot net naast. HOCKEYMEDEWERKER De hockeysters van Alecto heb ben gistermiddag in de over gangsklasse B een magere 1-0 zege behaald op Rosmalen. In de eerste klasse B eindigde het duel tussen LOHC en Alkmaar in een 5-1 overwinning voor de uitspelende Oegstgeester ploeg. De regionale tweedeklassers waren niet op dreef. Roomburg verloor met 3-1 van Be Fair en LSHG dolf met 1-0 het onder spit tegen het Amsterdamse FIT. Op de Bloemerd had koplo per Alecto weinig moeite met middenmoter Rosmalen, maar kende wel veel problemen in de afronding. Naast de schoten op de paal van Sylvia Karres en Marit Engel in het eerste deel, hadden de Leiderdorpse vrou wen bij maar liefst negen straf comers last van een haperende machinerie. Alleen Lydian Men- tink had tijdens een actie over rechts het vizier op scherp. Met een schot in de lange hoek haal de ze een kwartier voor tijd de volle winst binnen: 1-0. In de eerste klasse B behaalde Forescate thuis een 1-0 over winning op Strawberries. De Velsese doelvrouwe behoedde haar ploeg lange tijd voor een achterstand, maar moest in de laatste minuut toch buigen voor een inzet van Lorainne van Hoek. De kansen voor Straw berries bleven beperkt tot een vijftal counters, die Forescate- keepster Larissa Gabriëlse keu rig neutraliseerde. Tien strafcor- ners waren overigens niet aan de Voorschotense vrouwen be steed. Lijstaanvoerder LOHC boekte in een harde uitwedstrijd een 5- 1 overwinning op staartploeg Alkmaar. Na ruim twintig minu ten trof Marije Nubé als eerste doel voor Leiden. Een strafbal van Charlotte Vintges kort daar na bleef onbenut. Bewegelijker spel van de ploeg van Maurits Eikenhout na de pauze resul teerde in meer goals. Sophie van Hoytema liet al na twee mi nuten 0-2 aantekenen, waarna ook Ellen Palm doelpuntte. Na dat Karin Melzer de voorsprong had vergroot tot 0-4, herstelde Alkmaar de marge door gebruik te maken van een Oegstgeester dekkingsfout. Op aangeven van Melzer verzorgde Maartje Fleu ren in de slotfase 1 -5. Op eigen terrein ging Leidse Studenten met 1-0 ten onder tegen FIT. LSHG startte goed met in de eerste tien minuten al twee korte corners. Daarna ech ter kwam LSHG er niet meer aan te pas. Ook een donder- speech van coach Duco Wilde boer met rust had weinig effect. Met een half hoge push tijdens een strafhoekslag haalde FIT in het tweede part de twee punten in huis. In Hilversum leed Roomburg, dat zich in onderste regionen van de ranglijst nestelt, een kostbare 3-1 nederlaag tegen Be Fair. Al na vijf minuten pakte de Hilversumse ploeg de voor sprong. Op aangeven van Mu riel van Iperen bracht Johanne- ke Langenbach Roomburg een kwartier later terug in de wed strijd. Be Fair maakte van een inschattingsfout van Room- burg-keepster Sigrid Cleef ge bruik om de voorsprong te her stellen. Na rust stelde de thuis ploeg de eindstand op 3-1 met een fraaie tip-in. In de derde klasse A eindigde de streekderby tussen staart ploeg Catwijck en Alphen, dat op een gedeelde derde plek staat, in een 1-1 gelijkspel. Het sterk aanvallende Alphen liet met name in het eerste deel veel kansen liggen. De kustbewoon- sters kwamen via een goal van Tessa Schmitz, die na een solo behendig met het puntje scoor de, op een 1-0 voorsprong. De Alphense gasten verweerden zich vervolgens heftig, maar de Katwijkse defensie, waarin San dra van Dijk en Ingrid Schmitz uitblonken, hield zich lang staande. Pas in de blessuretijd kwam de Veenstreekploeg via Nicole Jansen op gelijke hoogte. In Den Haag deelde Noord- wijk de punten met HDS: 1-1. De Haagse vrouwen, die over het geheel gezien meer in de aanval waren,, kwamen al vrij snel aan de leiding. Mara van der Heiden bracht Noordwijk tien minuten voor tijd langszij na een voorzet van rechts van Maria Benett. Overigens bleven zeventien Noordwijkse strafcor- ners onbenut. Met zijn vierde nationale titel de wintertriathlon evenaau Mark Koks gisteren in Assen 1) record van zijn voorganger Aj Koenders. De Noordholland had na 20 kilometer lopen, II kilometer fietsen en 40 kilom ter schaatsen ruim twaalf miri ten voorsprong op John Eng! uit Pijnacker. Rijnsburger Hac Schaafsma pakte een mo< vierde plaats. Koks heerste van het begl Hij verbeterde de beste p) courstijd met bijna vijf minuti tot 5.03.29. In het veld waaj veel toppers ontbraken viel H) co Schaafsma op met een vien plaats. De 26-jarige atleet vi De Zijl-LGB, die zich veertii dagen in Inzeil voorbereidd eindigde drie plaatsen hog dan vorig jaar. Zijn clubgeno Mart Moraal hield hij m 5.21.13 ruim twintig minuti achter zich. Bij de vrouwen w de zege voor de Zwolse Kat Klaver, die meer dan 21 min ten voorsprong had op Ariel Pomper uit Smilde. De winst in de Leidse d athlon ging naar de Duits Gotz Kreisel. Na één kilomei zwemmen tegelijk uit het wal gekomen met Steenberger J han van den Branden, wist Krefelder in tien kilometer 1 pen ruim drie"eneenhalve n nuut voorsprong op de bouwe Veteraan Hans van Zijp eindi de in 56.38 dicht bij de eerste Gonnie Wensveen greep bij i vrouwen de tweede plaats ad ter Ellen Woppereis uit Lichte voorde. De regionale atleti kwamen niet aan bod in i Boskoopse Flora-cross. Rob vi Schooten was, ruim achter wii naar Ed van Gemeren, de bes op een achtste plaats. De Alph naar bleef clubgenoot Bert i Boer nipt voor. Bij de vrouwi bleek Lisette Stadhouders vi AAV '36 (vijfde) haar terugg keerde clubgenote Laura Bo man nipt voor. De Bataven slo gen hun slag in de sterkbezel veteranen wedstrijd. Henk v| Velzen, Bertus Kerkvliet en W lem Ravensbergen bleken all< ongenaakbaar. De derby tussen De Zijl/LGB en AZC was er weer een met alles erop en eraan. Na een uiterst spannende strijd handhaafde AZC de ongeslagen status door met 6-7 te winnen. LZ 1886 verloor de uitwedstrijd van De Ham met 7-5. AZC kwam nog een keer in het strijdperk. De Ham werd met 16-7 verslagen. LEIDEN «DIRK KLOOS WATERPOLOMEDEWERKER De Zijl/LGB heeft AZC het vuur na aan de schenen gelegd. De overwinning van AZC kwam pas 31 seconden voor tijd tot stand. Joeri Stoffels bracht Eelco Parrel in verwarring en dwong deze tot een te korte terugspeelbal op Zijl-goalie Martin Nederlof. Stoffels onderschepte de bal en liet de Leidse doelman kans loos. In de resterende halve mi nuut kreeg De Zijl/LGB nog een man meer maar wist de gelijk maker niet meer te produceren. Met doelman Martin Nederlof is overigens ook de uitblinker van zaterdagavond genoemd. De Zijl/LGB-doelman ging ver der waar hij tegen PSV gestopt was. Een nachtmerrie was hij voor de AZC-voorwaartsen. Van in totaal ruim twintig man meer situaties en een strafworp wist AZC er maar vier te benutten. De Zijl/LGB doelman sollici teert duidelijk naar een plek in de selectie van bondscoach Ivo Trumbic. Vooral arbiter Drieen huizen stond na afloop in het Leidse kamp ter discussie. De leidsman stuurde met de regel maat van de klok Leidenaars voor twintig seconden naar de kant. Terwijl AZC-spelers in een soortgelijke situatie met een vrije bal tegen wegkwamen. Ge volg was dat De Zijl/LGB liefst vijf man met drie persoonlijke fouten naar de kant zag gaan. Reserve-keeper Rob van Berkel moest de laatste minuten dan ook als veldspeler het water in. De vele man-meer-situaties ten spijt kon AZC nimmer weglo pen van de tegenstander. Steeds vond men Martin Nederlof op zijn weg. Het duurde dan ook ruim tien minuten voor de eerste treffer op scorebord kwam. Rob Dub- beldeman was de eerste die het net wist te vinden. In de derde periode leek AZC eindelijk af stand te nemen, van 3-3 liepen de mannen van Fred Kranstau- ber uit naar 3-6. Maar De Zijl- /LGB had zich vast gebeten in een goed resultaat. Nog in de derde periode zorgde Anton Heiden voor 4-6. Jason Gast en Ronnie Ligtvoet maakten er 6-6 van. Met reserve Eelco Parrel en Rob van Berkel hield De Zijl- /LGB lang stand. Vlak voor tijd forceerde Joeri Stofels de nende treffer. Jacob Spijker na afloop ondanks het verlies toch een tevreden man: „Jam mer natuurlijk dat die laatste goal op zo'n rot manier valt. Maar verder hebben wij de bes te wedstrijd van dit seizoen ge speeld. Het was vooral belang rijk dat we de eerste periode bij konden blijven. Martin Nederlof heeft ons toen in de race gehou den. De kansen die wij kregen hebben wij benut en dat stemt tot tevredenheid. Vooral in de derde periode liet scheidsrech ter Drieenhuizen het afweten." André de Jeu van AZC bena drukte vooral de man-meer-situatie: „Martin Nederlof was vooral goed bij in- tikballen van af de eerste paal, daar moet je dan natuurlijk niet in volharden. Maar de punten zijn binnen en dat is natuurlijk wel het belangrijkste." Periodenstanden: 0-0,2-2, 4-6 en 6-7. Scores AZC: Joeri Stof fels 2, Remco Pilestroom 2, Gijs- bert van der Leden 2 en Bob Brebde 1. Scores De Zijl/LGB: Rob Dubbeldeman 2, Anton Heiden 1, Ron Ligtvoet 1, Jason Gast 1 en Marco Kerkvliet 1 Kreta AZC kwam nog een keer in het water. De Alphenaren spelen komend weekeinde een toer nooi op Kreta waar onder ande ren Griekenland onder 23, Vug- liameni, Florence en Chiana de tegenstanders zijn. In Alphen bleek De Ham geen partij. Pas bij 9-0 in de derde periode wis ten de Zaandammers tegen te scoren. Het laatste fluitsignaal kwam bij 16-7. Topscorers AZC: John Janssen 5, Kimmo Thomas 3, Joeri Stoffels 2, Gijsbert van der Leden 2 en Remco Piel- stroom 2. LZ 1886 verloor de belangrijke uitwedstrijd tegen De Ham met 7-5. Tot 5-5 na drie perioden ging het gelijk op. In de laatste periode liet de ploeg van Hans Parrel het afweten. Drie keer kwam LZ alleen voor de Zaan- damse keeper, evenzovele ma len faalden de Leidse voor- waartsen. De Ham profiteerde dankbaar en kwam via twee nu merieke meerderheden op 7-5. Goals LZ 1886: Niels Zuidweg 3, Arjan Meicrink 1 en Jan Langer- horst 1. Matchwinnaar Joeri Stoffels (AZC) legt a i schot. Jason Gast komt te laat namens De Zijl/LGB. foto henk bouwman WATERPOLOMEDEWERKER Vivax leed in de eerste klasse een dikke nederlaag tegen HZ/Zian. De 12-4 nederlaag doet de Oegstgeester formatie echter te kort. In eerste instan tie nam Vivax zelfs een voor sprong. Bij 1-2 in de tweede pe riode bleek de Vivax-speler Ón- no Sloterdijk niet op het formu lier te staan. Een administratie ve fout. De arbiters volgden for meel de regels en sloten Sloter dijk voor de verdere duur van de wedstrijd uit en kende HZ/Zian een strafworp toe. De Hagenaars kwamen zo goed koop aan 2-2. In de derde perio de liep Edo den Boef tegen zijn derde persoonlijke fout op. Bo vendien kreeg George van Rijn het op zijn heupen. Drie maal op tijd instarten leverde drie treffers op. Met 7-4 was het gat geslagen. Frits Welling: „Hierna gingen wij forceren en kregen de kous op de kop. Een verdien de nederlaag al is de uitslag wat groot. Ook de man meer liep bij ons niet echt goed. Het is jam mer, vooraf hadden wij hier meer van verwacht." Perioden- standen: 1-2,4-3, 7-4 en 12-4. WZK verloor van koploper Merwede. Met 16-11 bleef de uitslag zeker binnen de perken. Tegen ploegen van het kaliber van Merwede hoeft WZK de punten niet te halen. Katwijk speelde tegen De Vuursche een prima wedstrijd. De mannen van Hugo Boon- stoppel waren op alle fronten te sterk voor hun tegenstanders. 1 Alleen bij 0-1 en 1-2 was De Vuursche in de wedstrijd. Daar na was het een eenzijdig gebeu ren. De teller stopte bij 22-6. Keeper Leo Schaap: „Onze press was dermate goed dat De Vuursche eigenlijk niet meer op onze helft verscheen. Wij had den ons voor genomen om te gen een laag geplaatste ploeg vier perioden lang geconcen treerd te blijven spelen. Zie hier het resultaat. Ook wij kunnen dus dergelijke uitslagen ma ken." Periodenstanden: 4-2, 11- 4, 18-4 en 22-6. Topscorers: Alex Sieval 6, Martin Jonker 5, Ro nald Heemrood 4 en Hans Schaap 3. Koudekerk blijft in de derde klasse op het goede pad. De ploeg van Mark Kimpel had van het Amstelveense De Futen meer tegenstand verwacht. Tot halverwege kon De Futen in de buurt blijven (3-1), daarna pluk te Koudekerk maximaal de vruchten van het snelle aanvals- spel. De naar lucht happende Amstelveense verdedigers wer den vooral in de laatste periode telkens voor voldongen feiten geplaatst. Mark Kimpel: „De Futen speelde fysiek zwaar. Wij stelde daar een aktief aanvals- spel tegen over. Vooral in de slotfase waren wij oppermach tig. Dit was een goede generale voor de derby tegen Sassen- heim komende zaterdag. Dat blijft toch een van de betere ploegen in onze afdeling." Pe riodenstanden: 2-0, 3-1, 7-3 en 12-3. Topscorers Koudekerk: Lars Bergsma 2, Bram Griffioen 2 en Alex van der Schalk 2. Sassenheim kwam tegen Aquafit niet verder dan een 2-1 nederlaag. Twee doelpunten te gen is natuurlijk prima, maar een doelpunt maken in vier pe rioden is te weinig. Michel van der Zeeuw: „Het was een span nende wedstrijd. Wij hadden het duidelijk moeilijk met het grote veld. Veel passes kwamen niet aan. Aanvallend waren we gewoon niet sterk genoeg.". Goal Sassenheim: Werner Kool. De vrouwen van LZ 1886 hebben een merkwaardige ge woonte. Uitwedstrijden worden gewonnen en thuis worden de punten ingeleverd. Zaterdag werd in Bussum tegen Het Gooi aangetreden en dus' gewon nen. Door deze 6-8 zege staan de Leidse vrouwen nu safe in de middenmoot. De vrouwen van De Zijl/LGB verloren met 7-9 van de IJssel- duikers. En blijven in de onder ste regionen van de tweede klasse. Het bowlingteam van JC Systems van Leiden Zuid-West deed gist ren goede zaken in de hoofdklasse van de nationale trioleague. I Leidenaars pakten zes van de negen punten en staan nu derde de ranglijst. Jan Snik kwam tot een totaal van 1185 over zes game Ruud Ouwerkerk scoorde zestig pins minder. Eelco Menken (52 en Ed Nienhuis (551) steunden goed. In de derde klasse leidde Jan Cornet zijn team Van Bostelen na de vierde plek in de stand. Van Bostelen veroverde zeven punte Cornet kwam aan een totaal van 1230 pins. Bowling Stones ver jol in de derde klasse terrein. De ploeg van Bas Menken (1165 pin pakte maar vier punten en zakte naar de gedeelde vierde plaats. Verboon kan zich, in de vierde klasse, al zo'n beetje gaan opm ken voor het kampioenschap. De ploeg scoorde opnieuw optima (negen punten) en heeft nu een voorsprong van zeven punten o nummer twee. Hennie Smit plaatste een keurige 1135 serie. Hl team van Hoppezak steeg in dezelfde vierde klasse naar de vieri plaats door acht winstpunten te vergaren. Het damesteam van Verboon Vers Service voert in de derde klal se de ranglijst aan. Verboon, met Ineke Gravekamp (991) als steri ste speelster, verzamelde in totaal veertien punten. seerde hij dat. Natascha Sier) deed het beter. Met 1.09.2 op 1 100m rug en 2.29.5 op de 200i wissel werd zij twee keer eersl Sierag werd daarnaast derde o de 200m rug voor vrouv 2.29.1. Remco Singeling ('7 werd bij de jongens '75 derde de 200m wij in 2.01.9 en op 200m wissel in 2.19.6. In zijn gen leeftijdsgroep was hij de sr ste op de 200m rug: 2.14.7. Voor De Zijl behaalde Jorifi Kleiwegt ('79) drie keer goul Haar beste prestatie was die op d 200m wissel. Daarop zwom 1 met 2.26.9 ook landelijk gezie een hele sterke tijd. Daarnaal legde Kleiwegt bij de meisjes '1 de 400m wij in 4.35.9 en bij (j vTOuwen de 200m mg in 2.27.7 i Wandy Kater werd op die afstan derde in 2.28.7. Micha Prins ('7| werd derde in 1.05.6 op de 1001 vlinder. Leeftijdgenoot Robe Kleiwegt werd tweede op de 2001 mg: 2.25.5. Milan Verhoop, evel eens uit '77, eindigde als derde d de 100m vlinder: 1.14.3. Brend Lindhout ('79) werd derde (1.15. op de 100m rug. Joleen van Essd ('81) werd tweede op de 200m vi in 2.30.3 en eerste op de lOOi school: 1.26.8. Andrea van Lee| wen werd derde in 1.32.0. Bij <j meisjes '77 werd Van Essen derd op de 100m school (1.26.0) q moest ze Alexandra Onderwat! voor laten gaan: 1.24.0. Nid Wempe werd tweede in 2.29.9 a de 200 school voor mannen d liet daarmee Chester Marsmal die met 2.33.1 derde werd, achti zich. Marsman revancheerde zia op de 400m wij door eerste I worden in 4.05.8 en Robin Sprinl huizen, tweede in 4.08.1, voorb ZWEMMEDEWERKER De tweede ronde van de A-com petitie is het ingecalculeerde struikelblok geworden voor LZ 1886. De zwem-équipe van trai ner Paul Chaudron eindigde als laatste in de poule, maar blijft na twéé rondes op de negende plaats staan. De Zijl/LGB had een beter puntentotaal (4892.8 om 4911.4 voor LZ) en staat nu twaalfde. Aangezien het programma voor deze tweede ronde een sterke mannenploeg vereist, kwam LZ al bij voorbaat enigszins in de pro blemen. Om die reden werd An- toine van Weerden van stal ge haald. Van Weerden zwom jaren lang mee in de top-drie van Ne derland, maar heeft nadat hij de Olympische Spelen van Barcelona miste het wedstrijdzwemmen de mg toegekeerd. Hij is bij LZ nog wel actief als.selectiespeler van de waterpolotak van de vereniging. Voor deze keer wilde Van Weer den nog wel een keer vlammen. Met een tweede plaats op de 200m school voor mannen (2.27.3) liet hij zien het zwemmen nog niet verleerd te zijn. Opval lend was ook het starten van triat leet Casper van den Burgh. De re gionale topper op de kwart triat lon, die bij LZ traint, viel niet in de prijzen, maar zwom een ver dienstelijke 3.36.0 op de 400m wij voor mannen. Op de 400m vrij zwom Fleur Bakker 4.28.5 en werd daarmee eerste. Op de 100m school was zij met 1.19.5 goed voor zilver. Stephan van Iterson ('79) evenaarde die prestaties. Met 2.07.6 op de 200m vrij en 1.09.6 op de 100m vlinder reali-

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 20