HYPOTHEEKADVISEUR M/V y i enthousiaste medewerker Wie wil er werken in ons goudmijntje? COMMERCIEEL TECHNISCH MEDEWERKER M/V De Koning vraagt: BV De Ringvaart BOEKHOUDER M/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Assistent Accountant m/v Part-time Plaatsvervangend Filiaalleidster Part-time Verkoopsters Hulpverkoopsters Coupeuse Ultra Data is toonaangevend in het razendsnel leveren, installeren en supporten van produkten uit een range van ca. 5.000 verschillende artikelen, variërend van diskettes, opbergmiddelen, computermeubilair en kluizen tot computers, datacommunicatie en komplete netwerken. Ultra Data is reeds vele jaren aktief op de Nederlandse markt. Onze in eigen beheer samengestelde katalogi zijn dan ook een begrip in "automatiserend Nederland", aangezien de hierin aangeboden produkten en diensten naadloos aansluiten op de wensen uit de markt, zoals het opnemen van de nieuwste (automatiserings)technieken. Door de steeds grotere vraag naar de produkten die wij in onze katalogi hebben opgenomen zijn wij dan ook wederom op zoek naar een enthousiaste man of vrouw die samen met ons wil meewerken aan een verdere uitbouw van onze aktiviteiten. Voor de funktie is een "klantgerichte" instelling en inzet een absolute must, waarbij onze gedachten uitgaan naar iemand met goede kontaktuele eigenschappen, die door ervaring en/of opleiding geen moeite heeft met de door ons gevoerde produkten en het medium telefoon. VOOR ONZE BINNENDIENST Belangrijkste taken: Als lid van ons verkoopteam houdt u zich bezig met de verkoop van ons totale produktenpakket U verstrekt informatie-en adviseert welke toepassingsmogelijkheden en/of oplossingen onze produkten bieden. Door middel van Telemarketing-akties reageert u bij klanten en prospects adequaat op koopsignalen, genereert leads en volgt deze op, werkt offertes uit en onderhoudt u de database. Regelmatig checkt u of de door de klant bestelde goederen voldoen aan hun eisen. U houdt van een uitdaging en maakt optimaal gebruik van uw technische en commerciële capaciteiten. Opvallend is uw doorzettingsvermogen, klantgerichtheid, flexibiliteit en collegialiteit. Funktie-eisen U heeft een MBO-opleiding aangevuld met (telefonische) verkooptrainingen en marketingcursussen. Daarnaast bent u bereid de door ons verzorgde technische scholingen en commerciële trainingen te volgen en houdt u zelf de ontwikkelingen in de automatiseringsbranche bij. Om deze veelomvattende funktie te kunnen vervullen heeft u kennis van en ervaring in de verkoop van computers, software, supplies en data communicatie-apparatuur alsmede netwerken. U bent tussen de 25 en 30 jaar oud en beheerst de Nederlandse en Engelse taal. medewerk(st)er, die wij zoeken? Schrijf dan binnen 10 dagen uw soliicitatiebrief naar: Ultra Data, t.a.v. de direktie, Postbus 252, 2300 AG te Leiden. De Hypotheker Leiden vraagt een hypotheekadviseur m/v die verantwoordelijk is voor: adviseren en begeleiden van klanten bij de keuze verzekeringsinstellingen, etc., de administratieve en organisatorische werkzaamheden die dit met zich meebrengt. Om deze functie adequaat te kunnen vervullen, moet u voldoen aan de volgende eisen: bij voorkeur 3 jaar ervaring in financiële dienstverlening, recente ervaring in het verstrekken van hypotheekadviezen, commercieel inzicht, een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, een representatief uiterlijk, leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden, een gedegen opleiding en een dynamische werkkring. Uw handgeschreven sollicitatie met uw c.v. en pasfoto kunt u richten aan: De Hypotheker: de heer C. van Wieringen, Postbus 395, 2300 AJ Leiden, tel 071-210808. De Hypotheker is een objectieve hypotheekspecialist met meer dan 70 vestigingen. Hij helpt de consument een keuze te maken uit de ruim 300 hypotheekvarianten die op dit moment op de markt zijn. De Hypotheker is aangesloten bij De Hypothekers Associatie, de toonaangevende organisatie van onafhankelijke hypotheekadviseurs in Nederland. De Hypotheker Medewerker Crediteurenadministratie met crediteuren onderhouden De juiste kandidaat heeft een MEAO-diploma. enige jaren werkervaring, cijfermatig inzicht, computerervaring zelfstandig werken. Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep vooi Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 ui Wij werken ook op afspraak. <4c uitzendbureau de koning Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 - 144143 Technisch Bureau ARNIE B.V. Voor de verkoop hiervan zoeken wij een m/vrl. Vereiste: - goede contactuele eigenschappen - voldoende technische kennis Sollicitaties schriftelijk richten aan: Bloementechbureau ARNIE B.V. Postbus 157 2230 AD RIJNSBURG t.a.v. de heer A.H. den Heijer Postbus 38 2180 AA Hillegom Meerlaan 222-224 Telefoon: 02520-76700 Telefax: 02520-29016 ringvaart De Ringvaart is producent van een reeks betonprodukten, zoals: heipalen, funderingsbalken, betonmortel etc. Voor onze administratie zoeken wij op korte termijn een ervaren Voor deze funktie denken wij, gezien de samenstelling van het team, aan een man of vrouw in de leeftijd tot 30 jaar met ervaring in financiële rapportage, budgettering etc. In het bezit van een MBA-diploma en studerend voor SPD. Zijn/haar voornaamste taak zal bestaan uit het samenstellen van een periodiek financieel verslag voor de direktie. Als u geïnteresseerd bent in een baan met perspectief, waarin eigen initiatief gewaardeerd wordt, schrijf dan een brief met cv naar de direktie van B.V. De Ringvaart, Postbus 38, 2180 AA Hillegom. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot dhr. Kroon. Haring Technische Groothandel b.v. is op zoek COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST (M/V) voor de afdeling verkoop centrale verwarming VERKOOPTALENT DIE WIL FUNCTIONEREN ALS ADVISEUR BUITENDIENST IN DE REGIO NOORD-NEDERLAND Funktie-omschrijving: Het bekendmaken van bestaande en nieuwe relaties over de vele mogelijkheden die Haring Technische Groothandel b.v. kan bieden - Het vakkundig adviseren van de afnemer bij vragen op het gebied van centrale verwarming, meet- en regeltechniek - Het begeleiden van offertes. Funktie-eisen: - MTS-opleiding richting installatietechniek of gelijkwaardig - Kennis van de verwarmings-branche is een pré - Uitstekende contactuele eigenschappen en commercieel inzicht. Voor de juiste kandidaat kent deze functie een gedegen inwerkperiode, na samengesteld en zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. Diegene die zich meer dan aangesproken voelt voor deze funktie, schrijft een brief met uitgebreide c.v. aan: Haring Technische Groothandel b.v., Postbus 303,2600 AH Delft, t.a.v. de direktie. Voor informatie: 015-569323, vragen naar de heer R. Stoop/R. Haring. Voor ons bloemenexportbedrijf in Rijnsburg zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: 'eiding MAVO met administratieve opleiding ninistratieve ervarin? - administratieve ervaring - leeftijd tussen 18 en 30 jaar - het kunnen omgaan met een PC - flexibele werktijden Wij bieden: - uitstekend salaris - goede secundaire voorwaarden - prettige werksfeer - afwisselende functies i in deze baan? Schrijf of bel e A.S. Zandbergen Bloemenexport B.V. Camphuiisenstraat 1 2231 TA Rijnsburg Tel.: 01718-21811 r de heer A.S. Zandbergen. De organisatie is werkzaam op het gebied van de accountancy, administratieve dienstverlening en belastingzaken ten behoeve van ondernemers en particulieren I In onze organisatie komt binnenkort een functie vrij van I a n j e b v Voor deze functie is een vooropleiding vereist op het niveau van HAVO-MEAO, aangevuld met M.B.A. diploma en/of studerend voor S.P.D., alsmede enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijdsindicatie: tot ca. 30 jaar. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: I Mevrouw H. van Bemmelen, Schoolstraat 51,2251 BG Voorschoten. Op 15 november a.s. start het RBO Rijnstreek in samenwerking met het Gouwe College en Holtland College op lokaties in Gouda en Leiden een snelle en intensieve update-cursus 6.0 voor WordPerfect gebruikers De cursus is speciaal samengesteld voor hen die SNEL en ADEQUAAT thuis willen raken in de vele nieuwe mogelijkheden van de WP 6.0 versie. Deze dag- of avondcursus bestaat twee blokken van drie uur. Deze snelle update cursus is bestemd voor: - de secretaresse - de tekstverwerker - de vormgever/dtp'er - de spreadsheet gebruiker - de systeembeheerder De cursus is zo opgezet dat rekening kan worden gehouden met specifieke wensen van deelnemers. Indien gewenst kan deze cursus ook binnen het eigen bedrijf worden verzorgd. Om aan deze cursus te kunnen deelnemen is basiskennis van en praktijkervaring met WP 5.0 of 5.1 noodzakelijk. Informatie en inschrijving: RBO Rijnstreek, vestiging Gouda, telefoon 01820-84344 RBO Rijnstreek, vestiging Leiden, telefoon 071-321955 onderwijs Protestants-Christelijke Schoolvereniging in Leiden Voor onze basisschool zoeken wij, in verband met zwangerschapsverlof m.i.v. 10 januari 1994 een GROEPSLEERKRACHT M/V voor 32 uur Wij zoeken een enthousiaste collega voor groep 6/8(17 leerlingen). Naast het lesgeven aan de groep, waarderen wij het als je je ook wilt inzetten voor niet lesgebonden aktiviteiten. Graag nodigen we je uit tot het opvragen van nadere inlichtingen bij Ben Heijink (dir.), tel. 071-174415 (school) of 071-320205 (privé). We verwachten je brief voor 20 november bij het bestuur van de Protestants-Christelijke Schoolvereniging in Leiden, Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. M&S Mode is een snelgroeiend filiaalbedrijf in damesconfectie met 122 filialen in Nederland. Onder het motto "M&S maakt mode betaalbaar" brengen wij actuele en draagbare mode Voor ons nieuw te openen filiaal te Katwijk zijn wij op zoek naar een ambitieuze jonge vrouw, die de functie van voor 25 uur per week wil gaan vervullen. Een plaatsvervangend filiaalleidster leidt samen met de filiaalleidster een M&S Mode filiaal. Zij draait mee in het verkoopteam en vervangt j de filiaalleidster bij haar afwezigheid. Klantgerichtheid en gevoel voor service zijn een eerste vereiste voor deze functie. Verder verwachten wij j van je dat je initiatieven neemt, verantwoordelijkheid durft te dragen, in teamverband kunt werken en enthousiasme en motivatie uitstraalt. Wij zoeken een medewerkster: - in de leeftijd van 22-28 jaar, - opleiding MAVO/HAVO-niveau bij voorbeur aangevuld met MTS-MK/MDGO-MK. Wij bieden: - goede salariëring, 8% vakantietoeslag, 24 vakantiedagen, 7,5gratificatie, - aantrekkelijke personeelskorting, - reiskostenvergoeding op basis van bet openbaar vervoer. Tevens zijn wij op zoek naar: (voor 12 tot 32 uur per week van maandag tot en met zaterdag (voor een wekelijks af te spreken aantal uren met een maximum van 12 uur per week) Wij denken aan medewerksters met ervaring n de modeverkoop, in de leeftijd van 18-35 j Heeft u belangstelling voor één van deze functies, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan M&S Mode Nederland B.V., t.a.v. mevrouw D.T.W. Scherpenborg, afdeling personeelszaken, Postbus 8402, 1005 AK AMSTERDAM. Wij ontvangen uw schriftelijke reactie graag vóór 20 november a.s. De Goudmijn in hel centrum van Leiden en La Mine d'or in winkelcentrum Leidsen- hage in Leidschendam. Twee juweliersbedrijven die in nauw contact met elkaar staan. Waarde Goudmijn vooral mikt op een jong en budget-minded publiek, is La Mine d'or vooral gericht op de wat meer traditionele, behoudender klant. Beide juweliers hebben een uitgebreid assortiment met topmerken als Desiree, Flamingo, Seiko, Prisma, Certina, Casio, Swatch, Eclat, Jeunesse enFestina. Ook wordt er een eigen 'huismerk'gevoerd in vooral slavenarmbanden en ringen. Reparatie en service is er in prima handen. Ter versterking van het jonge verkoopteam in onze vestiging te Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste en representatieve VERKOOPMEDEWERKSTER (full-time) Ben je tussen de 18 en 22 jaar, spontaan en opgewekt? Heb je verkoopervaring en wil je graag werken in een leuk team? Dan ben je wel licht .precies wie we nodig hebben. Schrijf in dat geval een korte, duidelijke brief met c.v. naar Pieter van der Meer en je krijgt snel antwoord. Ons kantooradres is Haarlemmerstraat 73a, 2312 DL Leiden. Wil je vooraf meer weten over deze interessante en leuke job, bel dan 071-133268. Haarlemmerstraat 73a, Leiden Eglantier 3, Leidschendam

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30