FC Lisse is stap verder dan ARC Rijnsburg nu weer bij de les Quick Boys klaar voor derby Sterk Noordwijk klopt Rozenburg Sport Katwijk imponeert tegen Huizen: 3-8 Ter Leede deelt MAANDAG 1 NOVEMBER 1993 MAASSLUIS 'Vooraf mocht het affiche er ze- .'Icer zijn. Koploper Rijnsburgse Boys op bezoek bij het even eens naar de top lonkende Ex celsior Maassluis. In de praktijk .viel de ontmoeting zaterdag .echter zwaar tegen. Rijnsburgse -! Boys zat daar na afloop nog het minste mee. De povere verto ning had de ploeg van Rob Kie- bert de zesde zege van het sei zoen gebracht. En met zo'n 1-0 ■winst op zak ben je al snel ge neigd de positieve kanten van de zaak te zien. Die waren er ook voor Rijns burgse Boys. Zeker als het duel 'met Excelsior werd afgezet te gen de dramatische vertoning, een week eerder, tegen ARC. - Was de ploeg toen absoluut niet 'bij de les, in Maassluis was dat wel het geval. Vanaf de eerste minuut toonde Rijnsburgse iBoys de instelling die van een koploper mag worden ver wacht. Er werd hard gewerkt, verdedigend werd de opponent nauwelijks enige ruimte van be tekenis gegeven en aanvallend ging er tenminste weer enige dreiging van de geelzwarten uit. Gudde Aanzienlijk meer in ieder geval dan van de thuisploeg. Bleek Rijnsburgse Boys de nederlaag tegen ARC juist te hebben ver- taald, bij Excelsior was het ver- lies tegen Katwijk duidelijk niet .goed verteerd. Wat ook trainer Eric Gudde was opgevallen. „We kwamen er vandaag weer niet aan te pas", stelde de oe- fenmeester die tot vorig jaar nog een duo vormde met Kie- 1 bert. „Des te triester als je be denkt dat dit Rijnsburgse Boys toch van een heel ander niveau is flan Katwijk. Die ploeg is echt veel verder dan Rijnsburg." Een mededeling die Kiebert voor kennisgeving aannam. „Ik heb met Rijnsburgse Boys te maken. Niet met Katwijk. En dat die ploeg veel verder is? Het zou gek zijn als dat niet zo was. Deze groep is nu een maand of vier bezig, Katwijk een jaar of Dat het zaterdag (op z'n zachtst gezegd) allemaal niet oogstrelend was geweest wat zijn ploeg had gebracht, daar over was Kiebert het onmiddel lijk met iedereen eens. „Het is het oude verhaal. Voetballend kan dit elftal nog veel beter. Maar daar staat tegenover dat je het natuurlijk nooit echt slecht kan doen als je uit de eerste ze ven wedstrijden twaalf punten pakt." Wat allemaal niet wegneemt dat er in Maassluis vooral in cje eerste helft wel heel weinig te genieten viel. Combinaties over meer dan drie schijven waren schaarse uitzonderingen en doelrijpe mogelijkheden vielen dan ook nauwelijks te noteren. De voorwaartsen van Excelsior slaagden er eenvoudigweg niet in los te komen van hun Rijns burgse bewakers, terwijl geel zwarte spitsen Steven Faber en Piet Janmaat in die eerste perio de ook niet in het stuk voorkwa men. Niet in de laatste plaats omdat het middenveld van de Boys (waarop behalve de ge blesseerde Marco Klaassen ook de uitziekende Raymond Buis in de basis ontbrak) geen passes van betekenis verstuurde. Had de partij tot de pauze derhalve schriftelijk afgewerkt kunnen worden, het tweede deel bood aanzienlijk meer kijk plezier. De snel na rust gescoor de Rijnsburgse treffer zorgde er voor dat Excelsior verplicht was de verdedigende stellingen wat te verlaten, waardoor de Rijns burgers voorin meer ruimte kre gen voor aanvallende acties. Dat doelpunt van Steven Faber was trouwens een verhaal apart. Eerst bleef de bal na een ver dwaalde trap van Richard Hoogervorst wat toevallig bin nen de lijnen, vervolgens liet Maassluis-verdediger Timo Wiegmann zich eenvoudig door Rob de Ruyter passeren waama de bal uiteindelijk niet onfor tuinlijk bij Faber belandde. Het tekent natuurlijk wel de klasse van de nog niet geheel fitte spits dat hij die bal er wel gewoon in trapte. Een keer kwam die Rijnsburg se voorsprong nog serieus in ge vaar. In de 85ste minuut om precies te zijn. Specialist Charlie Vijverberg mikte de bal toen uit een vrije trap tegen dë onder kant van de lat, waama Hans Schot met een hem typerende reflex de rebound van Gert Jan Bunt onschadelijk maakte. 18 Karaats Op dat moment had Rijnsburg se Boys overigens al wel een wat ruimere mSrge moeten koesteren. De ploeg had in die tweede helft weliswaar geen 18- karaats mogelijkheden laten lig gen, maar met een iets beter verzorgde eindpass hadden (vooral) Peter van Duyn en Leon Vonk die wel gehad. Rijnsburgse Boys zat daar na afloop niet mee. Per slot van re kening was er in het zo prettig verlopende voetbalseizoen '93- '94 net weer een lastige horde genomen. En kan over twee we ken in de inhaalbeurt tegen FC Lisse een voorlopige kroon op die jaargang worden gezet door de eerste periode te pakken. Een prijs en een duel waar Kie bert zich in Maassluis nog niet mee bezighield. „We leven van week tot week. Eerst moet de ploeg er zaterdag tegen Huizen weer staan. Daarna zien we wel weerverder." Excelsior M. - Rijnsburgse Boys 0-1 (0-0). 47. Faber 0-1. Geel: Hazewindus en De Waard (Excelsior M.) en De Ruy ter (Rijnsburgse Boys). Scheidsrechter Van Haaften. Toeschouwers: 1500. Rijnsburgse Boys: Schot, Van Delft. 1 loogervorst Wendt), Heemskerk. Den Haan, Vaartjes, Vonk, Van Duyn, De Ruyter, Faber, Janmaat. Ronald van Dijk geconcentreerd in actie Quick Boys. Ajax had zaterdag geen schijn van kans op Nieuw Zuid. FOTO LOEK ZUYDERDUIN KATWIJK» CHRIS VOETBALMEDEWERKER Net als Katwijk liet Quick Boys zaterdag blijken klaar te zijn voor 'de derby der derby's' (ci taat omroeper op Nieuw Zuid). Tegen Ajax, een van de mindere goden in IA, domineerden de manschappen van trainer Van der Zee twee keer 45 minuten nadrukkelijk. Alleen de afwer king liet te wensen over: 3-0. Van der Zee vond het optreden van zijn ploeg niettemin een ze- ventje waard. De zwakke vertoning bij Scheveningen had Van der Zee genoodzaakt tot het nemen van maatregelen. Martin Steenvoor den zat op de bank en Quick Boys speelde met twee in plaats van drie spitsen. Van der Zee: „We hadden duidelijk iets recht te zetten na de blamerende ne derlaag tegen Scheveningen. Om meer evenwicht te krijgen heb ik Steenvoorden, die in ze ven competitieduels pas één goal heeft gemaakt, ingeruild voor een verdedigende midden velder. Met de wedstrijden te gen Katwijk, Rijnsburgse Boys en FC Lisse in het vooruitzicht was een overwinning op Ajax voor ons een must." Cruijff De plaats van Steenvoorden werd ingenomen door Martin Rog. De laatste completeerde de defensie, waardoor Ronald van Dijk een linie op kon schuiven. Van Dijk werd gekoppeld aan Ajax-aanvoerder Renato Dijk- sterhuis, de man die bij de Am sterdammers de lijnen moet uitzetten. Door het goede spel van Van Dijk kwam daar bitter weinig van terecht. Heel Ajax viel trouwens tegen. Indachtig de filosofieën van Johan Cruijff, ooit de man achter het 'zaterda g-idee' bij Ajax, zou de ploeg het spel moeten spelen volgens de principes van de zondag broeders. Daar kwam niets van terecht. Opbouwen vanuit de achterste lijn is bijvoorbeeld te veel ge vraagd van de Amsterdammers. Meestal trapten doelman Den nis van der Wal of laatste man Ton Fens de bal zo ver mogelijk naar voren, waar de drie licht gewicht-spitsen het verder maar moesten uitzoeken. Van de Katwijkse verdedigers, die het zonder de rugdekking van een laatste man moesten stel len, ondervond Rog de meeste moeilijkheden. Regelmatig glip te de getructe Omar Tahya langs de rossige Katwijker. Hans van der Plas en Leonard Pluim- graaff daarentegen wonnen praktisch al hun persoonlijke duels. Quick Boys begon het duel gemotiveerd, maar had snel door dat het van deze tegen stander weinig te vrezen had. Vooral fysiek kwamen de Am sterdammers te kort tegen de veel robuustere Katwijkers. In de achtste minuut ging Mark Geestman bij voorbeeld vlot on deruit bij een duwtje, uitge deeld in een loopduel, van Mar cel Harteveld. Voor Harteveld was het vervolgens een koud kunstje de score te openen. Pas vlak voor rust werd het 2-0. Fred Kanbier voorzag een voor zet van Hans van der Plas van de juiste afwerking. Counter Na de pauze mocht Ajax het ini tiatief nemen. Verder dan wat kleine kansjes kwamen de hoofdstedelingen niet. Quick Boys legde zich toe op de coun ter en creëerde daarmee veel meer mogelijkheden. Slechts één werd verzilverd. Doelman Van der Wal hielp een handje door in de fout te gaan bij een hoge bal van Harteveld. Het speeltuig belandde na wat om zwervingen bij Otte, die de der de Katwijkse treffer achter zijn naam schreef. Kanbier, Gert Aandewiel (twee keer) en Floor van Duyn verzuimden vanuit riante positie het voorbeeld van Otte te volgen. Ajax kreeg zijn beste kans op een tegengoal door nonchalan ce van Pluimgraaff. De verdedi ger kopte de bal achterwaarts terug op doelman Marco Ruwaard, maar deed dat veel te zacht. Invaller Said Quaali wist echter niets anders te bedenken dan de bal over het doel te poei eren. Voor aanvang van de ont moeting werden Kanbier en Van Duyn in de bloemen gezet. Zij speelden respectievelijk hun 100ste en 250ste wedstrijd voor het eerste team van Quick Boys. Quick Boys-Ajax 3-0 (2-0) 8 Har tevcld 1-0, 42. Kanbier 2-0, 52. Otte 3-0. Scheidsrechter: Van de Herik. Toeschouwers: 1600. Quick Boys: Ruwaard. Rog, Pluit Harteveld, Kanbier. Steenvoorden wil gesprek Martin Steenvoorden was za terdag voor het eerst sinds zijn komst bij Quick Boys buiten het eerste team gela ten. Een beslissing van trai ner Van der Zee waarvoor de lange Amsterdammer tot op zekere hoogte begrip op kon brengen. „Ik speel slecht de laatste weken," stelt Steen voorden vast, „al ben ik niet de enige. „Wat ik niet begrijp is dat Van der Zee me op de bank heeft laten zitten. In de twee de helft staat het 3-0, dat is toch een stand waarbij je ie mand kan laten invallen. Ik vind dat-ie dat niet kan ma ken. Zo'n behandeling heb ik niet verdiend. Dinsdag, de eerste trainingsdag, ga ik ook tekst en uitleg vragen. Zater dag hoorde ik vlak voor de wedstrijd dat ik ernaast stond. Dan heeft het geen zin om te praten." FC Lisse heeft ARC weer met beide benen op de grond gezet. Een week na dat zij koploper Rijnsburg se Boys hadden gevloerd, verloren de Alphenaren af gelopen zaterdag op eigen terrein afgetekend van de Lissenaren (1-3). Boven dien passeerden de bezoe kers ARC, dat als vierde van de eerste klasse A aan de streekderby was begon nen, op de ranglijst. ALPHEN AAN DEN RUN TIM BROUWER DE KONING Van tevoren had iedereen gete kend voor een gelijkspel. Beide trainers verklaarden publiekelijk dat zij verwachtten, dat het 2-2 (ARC-trainer Van Zwam) of 3-3 (Bröring) zou worden. Logisch, gezien de klasseringen van bei de ploegen. Evenveel verlies- punten (vijf) en een doelsaldo dat op een haar na hetzelfde Was. Behoedzaam Het grootste verschil tussen ARC en FC Lisse betrof op sportpark Zegersloot de spelop vatting. De thuisclub opereerde behoedzaam vanuit de verdedi ging. De getructe aanvallers Jo han Boer en Jacques Key ston den borg voor gevaarlijke uit braken. Een toevalstreffer van Boer, wiens hoge voorzet door Lisse-doelman Werner Kooistra in plaats van over in het doel werd getikt, bevestigde na 23 minuten het gelijk van trainer Wim van Zwam. ARC won de eerste helft met 1-0. Dat was zuur voor FC Lisse, dat De Lisse-spelers Mark Ens en Stefan Spruyt (midden) gooien hun volle gewicht in de strijd tegen ARC, dat alle h (links) en aanvoerder Johan Boer assisteren doelman Remco Tuinenburg. vanaf de eerste minuut de aan val had gezocht. Met Leon Hoep als rechtsbuiten in de ba sis ten koste van Mark Ens hoopten de gasten wat raffine ment in hun vele aanvallen te leggen. Die gok pakte buitenge woon slecht uit. Ens mocht zich al na tien minuten gaan loslo pen, omdat Hoep bij één van zijn eerste acties een ongelukki ge draai maakte. De zich zicht baar ongemakkelijk bewegende Hoep hield het nog bijna één helft vol. Bröring verloste hem vlak voor de pauze uit zijn lij den. Net als vorige week tegen Ko zakken Boyfl had Lisse bij ARC lange tijd moeite om het veld- overwicht in doelpunten uit te drukken. Dat lukte pas. toen de Alphenaren Jan Wouters vlak na de hervatting waren kwijtge raakt. De nuttige middenste middenvelder kwam met een geschonden knie uit een hard maar ogenschijnlijk fair duel met collega Leon van der Zwet. De onfortuinlijke blonde AR- C'er, die bepaald niet als aan steller te boek staat, bleef na de botsing kermend liggen. Reden voor Van Zwam om Ruud Bos als invaller op te trommelen. De waarde van sommige voet ballers wordt pas ontdekt als zij ontbreken. Misschien is Wou- één. Want amper vijf ia zijn gedwongen af tocht kwam FC Lisse langszij. Tegen de schitterende rush van linkerverdediger Emiel Wajer zou ook Wouters weinig hebben kunnen uitrichten. Na een half veld te hebben overgestoken had Wajer zelfs nog kracht over om de bal via een Alphens been in de kleine hoek rechts van doelman Remco Tuinenburg te frommelen: 1-1. Gewonnen Daarna speelden de gasten een gewonnen wedstrijd. Want ge vaar stichtte ARC allang niet meer en het voorkómen van doelpunten was ook tot misluk ken gedoemd. Bovendien draai de de Lisser aanval inmiddels op volle toeren. Robert Vermin, Jelle Visser en Mark Ens wissel den naar hartelust van positie en brachten middenvelder René Ras om beurten in stelling. De middenvelder, die soms uitgele zen kansen om zeep helpt, deed tot tweemaal toe precies wat hij moest doen. Een knappe draai en een schot met links zetten de kroon op voorbereidend werk van eerst Ens en later Visser: 1 - 3. Zelfs de aanhang van ARC aan vaardde deze gang van zaken. Als het aantrekkelijke aanval- NICK VERWOERD Noordwijk kende zaterdag voor het eerst sinds vijf weken geen blessureperikelen. Trainer Hen- ny Schipper kon dus eindelijk eens zijn dreamteam laten op draven. Die' weelde was niet weggelegd voor Rozenburg- coach Cees Vermunt. Hij moest door de absentie van drie ver dedigers zelfs een beroep doen op twee spelers van het vierde team. De recreatievoetballers IJsbrand van Pelt en Bart Lie- vaart konden het machteloze Rozenburg niet redden. Het bij vlagen swingende Noordwijk zegevierde moeiteloos: 4-1 Patrick Scheurwater en de vo rige week tegen Volendam al in gevallen Frank Aboikoni maak ten tegen Rozenburg hun ren tree in de basis. Dat ging ten koste van André de Ridder en Peter Ruigrok, die zeven dagen eerder nog hun steentje bijdroe gen aan de 0-3 zege op de Vo- lendammers. Aan 'Never chan ge a winning team' doet Schip per niet. „Ruigrok en De Ridder zijn geweldige voetballers, maar met Scheurwater en Aboikoni breng je iets dat toch nog ster ker is. Het is luxe als je spelers als Ruigrok en De Ridder wissel kunt zetten. De kracht van de bank is immers heel belang rijk." Rozenburg Cees Vermunt weet daarvan mee te praten. Hij kon in Noordwijk niet beschikken over de langdurig geblesseerden Erik van de Ridder en Evert van de Beek en de geschorste Ricardo Bos. Voor de drie achterhoede spelers ontbraken volgens Ver munt in het reserveteam de ver vangers. Vandaar dat hij terug viel op twee oud-eerste elftal spelers, die nu puur voor hun lol in Rozenburg 4 een balletje trappen. Vermunt: „Nood breekt wetten. In het tweede hebben we nu eenmaal geen verdedigers, die dit niveau aan kunnen. Het is jammer dat we niet de agressiviteit hebben kunnen opbrengen die nodig is om in zo'n situatie overeind te blijven. Zeker tegen Noordwijk, dat ik de sterkste tegenstander vond die we tot nu toe zijn te gengekomen." Complimenten derhalve voor de Schipper-brigade, die op Duinwetering inderdaad goed voor de dag kwam. De Noord- wijkers domineerden op alle fronten en hadden aan Rozen burg eigenlijk geen kind. Ge voed door de met prima passes strooiende René van Staveren trok de thuisclub voortdurend ten aanval. De flanken werden door de behendige vleugelspit sen Rocky Pitti en Scheurwater goed bezet gehouden en in het centrum van de aanval eisten Fred Bloem en Aboikoni fre quent de aandacht. Rozenburg, met ex-profs als Ed Ridderhof en Michel van Wattum in de gelederen, had het er maar moeilijk mee. Doel man Berry Hoogstadt liet zich bij mogelijkheden voor Jos Smits. Fred Bloem en Cees Smit echter niet kloppen. Net toen het erop ging lijken dat de be zoekers, die zelf via Henri Hec- ker en Peter van Bielsen twee maal dreigend voor Arjan van Heusden opdoken, ongeschon den de rust zouden halen, sloeg Noordwijk toe. Een voorzet van Aboikoni werd bij de verste paal door Bloem teruggekopt voor de voeten van Pitti, die simpel intikte: 1-0. Pegel Een flinke tik voor Rozenburg. Vermunt: „Ik hoopte in de pau ze orde op zaken te kunnen stellen bij een 0-0 stand. Dat ging dus niet door. Nu werd het wel erg moeilijk voor ons." Te moeilijk, zoals bleek. Nadat een pegel van Van Staveren via Hoogstadts vingertoppen naast was gegaan en arbiter Van der Beek de lachers op zijn hand had gekregen door al fluitend op z'n achterwerk te belanden, maakte Scheurwater aan de Ro- zenburgse hoop al snel een ein de. Hij schoot raak, nadat Aboi koni en Rozenburger Rob Fuyk een voorzet van Pitti hadden gemist. Na een niet bestrafte overtre ding van Smits op Ridderhof maakte Scheurwater er even la ter via een met een doeltreffend 'stiffie' afgeronde solo 3-0 van, waama de door Van Staveren weggestuurde Bloem z'n vijfde competitiegoal liet aantekenen. Het na rust zonder overtuiging aanvallende Rozenburg wist na een foutje van Martin van Kins in de slotfase de eer te redden. Invaller Jan-Willem Breukel scoorde. Daarmee hield de kracht van Rozenburgs bank op. Noordwijk - Rozenburg 4-1 (1-0). 42. Pitti 1-0, 56. Scheurwater 2-0, 73. Scheurwater 3-0, 78. Bloem 4 0. 89 Breukel 4-1. Scheidsrechter: Van der Beek. Toeschouwers. 1000. Geel: Mee ker (Rozenburg) en Smits (Noordwijk) Noordwijk: Van Heusden; Van Kins, Van Staveren, Vcrdonkschot. Smit; Stolk, Aboikoni (Ruigrok), Smits; Scheurwater (De Ridder), Bloem. Pitti. lende voetbal van FC Lisse een maal loont, is er geen speld tus sen te krijgen. Dat weet training Bröring, die de afgelopen week een praatsessie met zijn spe lersgroep nodig had om het zand uit de machine te halen. Ontevreden spelers als Stefan Spruyt en Leon Hoep kregen meer vertrouwen en de Lissena ren opereerden minder als een lingen dan een week geleden. Rendement Toch kunnen zij op het punt van gegroepeerd voetbal een voorbeeld nemen aan ARC. Dat elftal herbergt minder gerijpt ta lent, maar haalt - als het de dis cipline kan opbrengen - een hoog rendement uit de verza melde kwaliteiten. Pas na de pauze bleek de zwakte van de volgelingen van Van Zwam. Li bero René Lammers ging nog verder voor zijn verdediging voetballen dan hij daarvoor al deed. Kwalijker was. dat hij zichzelf vergat en een gele kaart kreeg voor het in woord en ge baar beledigen van een grens rechter. Van Zwam deed niet moeilijk over de nederlaag. „Na het weg vallen van Wouters klopte onze organisatie niet meer. Dat kan deze ploeg nog niet opvangen. Maar over de eerste helft kan ik alleen maar tevreden zijn. Bij ons valt het dubbeltje de ene keer de ene en de andere keer de andere kant op." ARC - FC Usse 1-3 (0-1) 23. Boer 1-0, 56. Wajer I 1. 67. Ras 1-2, 84. Ras 1-3. Stheidsrechter: Tempelaar Toeschou wers 1300. (ieel: Lammers (ARC). ARC: Tuinenburg; Van der Weijden, lammers. Kooy. Hoogcndoorn; Dijk man, Wouters (Bos), Van der Vlist; Boer, Key, Van der Meer. FC Usse: kooistra; Vermeulen, Spruyt. De voetbalmachine Katwijk draait weer op volle toeren. De landskampioen die vorige week tegen Excelsior Maassluis al duidelijk maakte op de goede weg te zijn, imponeerde zater dag in de uitbeurt tegen Hui zen. Katwijk won met 8-3. Bij rust leidden de oranjezwarten al met 4-1. Katwijk-trainer Kees Guyt liet na afloop weten te hebben ge noten op de bank. „Het liep heerlijk. Vooral in het laatste half uur van de eerste helft werd er meer dan voortreffelijk ge voetbald. Al met al was het onze beste wedstrijd van dit seizoen tot nu toe." Een prettig gegeven voor Guyt en de zijnen die zaterdag Quick Boys op De Krom ont vangen. „Natuurlijk staan dat soort wedstrijden op zich. Maar dat Katwijk met vertrouwen aan het karwei begint mag duidelijk zijn." Desondanks kende Katwijk een valse start in Huizen. Mark Schipper, de beste voetballer van Huizen werd door Kenneth Braaf uit de wedstrijd gehou den, mikte uit een vrije trap raak. Daarna was het echter Katwijk dat de wedstrijd domi neerde en dat ook in de score tot uiting bracht. Bij rust was de nadelige marge van een treffer omgezet in een voordelige van drie goals. Pim Langeveld - zaterdag goed voor twee doelpunten - was bij Katwijk de grote man. Guyt: „Het hele elftal draaide uitstekend. Maar zonder alle anderen te kort te willen doen, wat Pim deed was van grote klasse." Huizen, toch geen kinderach tige tegenstander, bleef in het tweede deel nog even in het spoor van de Katwijkers. Goal- tjesdief Mark van Dijk benutte de enige twee kansen die de thuisclub na de hervatting kreeg. Katwijk zelf ging echter ook rustig door met scoren. De ploeg bezorgde zich met de 8-3 zege ook nog eens een 'extraatje' in de strijd om de eerste periodetitel. Katwijk heeft nu niet alleen hetzelfde aantal winstpunten maar ook een identiek doelsalso als Rijnsburg se Boys, dat nu de voor die pc riode tellende inhaalwedstrijd tegen FC Usse (volgende week zaterdag) zeker gelijk moet spe len om die (troost)prijs te pak ken. Hulzen - Katwijk 3-8 (1-4) 1-0 Schip per, 1 -1 Zwaan, I 2 Van Zeist, I 3 Lan geveld, 1-4 De Ridder, 2-4 Van Dijk, 2- 5 Krayenoord, 3-5 Van Dijk. 3-6 Lange veld, 3-7 Van der Plas. 3-8 Zwaan Katwijk: Van Duyvcnbode, Van Zei maat. De veld. Van c I. De Riddei SASSENHEIM RON HOOGENDAM Het blijft behelpen met Ter Leede in de tweede klasse. Want ook tegen het allesbehal ve imponerende Zevenhoven gaf de formatie van Wim van Harskamp pal voor tijd een 3- 2 voorsprong uit handen en moest het derhalve genoegen nemen met een gelijkspel: 3-3. De bezoekers uit Zevenho ven namen via Pellegrom de leiding. Maar de gelijkmaker liet niet lang op zien wachten. Het was Floor Hogewoning die orde op zaken stelde door het leer achter doelman Stolwijk te poeieren: 1-1. Na rust vond Scheltus uit een steekpass van Van Beelen eveneens het vij andelijk net. De dadendrang kreeg ook nu geen vervolg we gens een snelle aansluitings treffer. Ondanks een aantal hectische minuten voor het doel van Vacs, kreeg Ter I-eede via Van Beelen toch weer loon naar werken: 3-2. Een fout van Verbree werd door het oerde gelijk spelende Zevenhoven meedogenloos afgestraft: 3-3. Ter leede Zevenhoven 3-3 (1-1) 7 Pellegrom 0 1. 16 Hogewoning 1-1, 53. Scheltus 2 1. 62 Schaap 2-2. 68 Gert van Beelen 3-2, 8d. Srnaap 3-3. Scheidsrechter. De Ruyter Toe schouwers 400 Geel: IXKar (Ter leede). Groenewegen (Zevenhoven).

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 19