A A Oegstgeest Df/r/K ü^/l/fOOü TEXSP9R1 gemeente ERVAREN WERKVOORBEREIDER (MIV| \r ZilverenKruisVerzekeringen DOCENT (m/v) MAGAZIJN MEDEWERKER TEXSPORT BV Ik vond ZATERDAG 30 OKTOBER 1993 De afdeling Sociale Zaken van de hoofdafdeling Welzijn zal worden belast met de uitvoering van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. Als gevolg van deze taakuitbreiding is er een vacature ontstaan voor een: medewerker wet voorzieningen gehandicapten m/v Functie-informatie De te benoemen functionaris zal in eerste aanzet worden belast met het meewerken aan de ontwikke ling, vormgeving en de invoering van het beleid in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG). Daarna zal de volledige uitvoering (w.o. onderzoek, rapportage, advisering, afwikkeling en begeleiding van de aanvragen) van de WVG tot haar zijn taak behoren. Functie-eisen Voor het optimaal vervullen van deze functie wordt gedacht aan een functionaris die in het bezit is van een M.B.O./H.B.O.-opleiding Sociale Dienstverlening. Voorts dient zij/hij te beschikken over goede contactuele eigenschappen en een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Werkervaring met de uitvoering van de Regeling Geldelijke Steun Huisvesting Gehandicapten (RGSHG) wordt op prijs gesteld. Salariëring De functie dient nog overeenkomstig het geldende functiewaarderingssysteem te worden gewaardeerd. Voorlopiq wordt afhankelijk van opleidinq en ervarinq gedacht aan: niveau 6 (de aanloopschaal): minimaal f 2.676,- tot maximaal f 3.650,- bruto per maand; niveau 7 (de functieschaal): minimaal f 3.040,- tot maximaal f 4.019,- bruto per maand. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Ligtenberg, hoofd van de hoofdafdeling Welzijn (071-172121 tst 269) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn. P&O-functionaris (tst. 222) Overige informatie Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die bij de hoofd afdeling Welzijn en in deze functiegroep onder vertegenwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehandicapten en leden van minderheidsgroepen. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publicatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest. Postbus 1270 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord sollicitatie W/SZ in de linker bovenhoek van de enveloppe. J.G.Nelis Bouw bv, dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J.G.Nelis bv, realiseert bouwprojekten in de industriële-, utiliteits- en woningbouwsector. In verband met toename van de aktiviteiten zoeken wij voor de afdeling Werkvoorbereiding een Deze afdeling levert, als onderdeel van het Bedrijfsburo, een belangrijke bijdrage aan het totale bouwproces. De medewerk(st)ers houden zich, zowel in teamverband als zelfstandig, bezig met de gegevensvoorziening naar de werken, de planning en de afgeleiden daarvan; opstellen van bouw plaatsinrichtingen; onderhouden van interne en externe kontakten. Deze taken worden vanuit de standplaats Haarlem verricht, doch ook, indien noodzakelijk, op de werken zelf. Werkvoorbereider is bij ons bedrijf een goed gehonoreerde funktie met interessante emolumenten, waardoor doorgroei mogelijkheden mogelijk zijn. Om deze funktie goed te kunnen vervullen is een opleiding op M.T.S.-(aangevuld met H.T.I.) of H.T.S.-niveau noodzakelijk, alsmede 3-5 jaar praktische werkervaring bij aannemings bedrijven. Tevens dient u gemakkelijk in de omgang te zijn want u krijgt in deze funktie met veel mensen te maken. Tenslotte is bekendheid met de moderne organisatie- technieken een voordeel. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, te bereiken onder telefoonnummer 023-187100. Sollicitanten dienen zich schriftelijk te wenden tot Aannemingsbedrijf J.G.Nelis bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 802, 2003 RV Haarlem. PARTNERS IN PROJEKTEN Zilveren Kruis is de grootste particu liere ziektekostenverzekeraar van Nederland. Tot de Zilveren Kruis Groep behoren ook een Schade- en Levenbedrijf, evenals de internationale Alarm centrale EuroCross. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen, studiekostenvergoeding, premie- spaarregeling en een kinderopvang regeling. Full-time werken en toch overdag tijd hebben? Dat kan als je bij ons regiokantoor Noordwijk komt werken als administratief medewerk(st)er. De tijden waarop je dan namelijk zult werken zijn op basis van een wekelijkse wisseldienst, te weten: - eerste week van 07.00 tot 15.15 uur en - tweede week van 15.15 tot 22.00 uur. Zilveren Kruis werkt met een aantal regiokantoren in Nederland. Onze verze kerden kunnen op die regiokantoren terecht voor informatie over ziektekos tenverzekeringen. Tevens vindt ter plekke de schade-afwikkeling en mutatie verwerking plaats met behulp van een geautomatiseerd systeem. Door uitbreiding van de werkzaamheden en groei van het aantal verzekerden zoeken wij op korte termijn een aantal enthousiaste medewerkers op de afdeling: Schade en Verzekerdenadministratie. De functie: - het verwerken van ziektekostendeclaraties, mutaties en verzekerden- gegevens met behulp van een geautomatiseerd systeem; - het verstrekken van telefonische informatie over verzekeringsvoorwaarden, vergoedingen enzovoort; - het zelfstandig voeren van correspondentie. De eisen: - opleiding op minimaal MAVO/HAVO-niveau; - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; - klantgerichte instelling; - kunnen werken in teamverband; - leeftijdsindicatie 18 - 25 jaar. Hou je van aanpakken en vind je het prettig om op flexibele tijden te werken, schrijf dan je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae binnen 14 dagen na verschijningsdatum naar: Mw. M.W. Harms, personeelsadviseur. Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk. Telefoon: 01719 - 90711 MOTEL DE GOUDEN LEEUW zoekt per direkt MEDEWERKERS INDE HUISHOUDELIJK DIENST M/V voor circa 30 uur per week (5 dagen 08.00 - 14.00 u.) Schriftelijke sollicitaties richten aan: Mw. E. v.d. Valk Motel De Gouden Leeuw Veurseweg 180 2252 AG Voorschoten PRE P van Reisen Zonen Export B V is een bloembollen exportbedrijf dat zich met activiteiten als broeienj- en droogverkoop van bloembollen richt op een aantal Europese landen en op Japan Wegens het bereiken van zijn VUT-gerechtigde leeftijd in 1995, zijn wij voor ons kantoor in Voorhout op zoek naar een opvolger voor onze ADMINISTRATEUR m/v Deze medewerker zal zich voor een belangrijk deel gaan bezighouden met de administratieve verwerking van de in- en verkoop van de bloembollen Verder zal, naast algemene administratieve werkzaamheden en correspon dentie, ook de loonadministratie tot het takenpakket behoren Voor deze zelfstandige functie zoeken wij kandidaten in de leeftijd van 25 tot 30 jaar met een MEAO- en eventueel een MBA-diploma Verder vinden wij een zakelijk inzicht en voldoende ervaring en affiniteit met (geautomatiseerde) administra tie belangrijk Gezien de vele internationale contacten is beheersing van de Duitse en Engelse taal een vereiste Kennis van het bloembollenvak zien wij als een pré, maar geldt niet als strikte voorwaarde Stressbestendigheid en organisatietalent zijn eigen schappen die niet mogen ontbreken. Dit geldt ook voor een flexibele instelling, bijvoorbeeld ten aanzien van overwerk tijdens drukke perioden Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met J.C J Willard, extern adviseur, via telefoon- 023-152399 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan. P van Reisen Zonen Export B V. p/a Postbus 191, 2100 AD HEEMSTEDE Bij de sollicitatieprocedure zal bovengenoemde personeelsadviseur betrokken zijn. Beroepencollege Rijnmond voorbereidend beroepsonde december 1993 of z.s.m. daarna v Verzorging 13 lesuren De vacature is ontstaan door de groei van de school en het vertrek van een collega.' telijke identiteit van de school. Volgens de Tijdelijke Wet Arbeidsbemiddeling Onderwijs (T.W.A.0.) genieten zgn. wachtgelders uit R.B.A.-Rijnstreek voorkeur bij een evt. aanstelling, mits wordt vol daan aan gestelde eisen betreffende bevoegdheid en identiteit. Inlichtingen worden verstrekt door de heer L.P. van der Hooft, directeur, tel. 01718- 13128 (school) of 02522-31579 (privé). Sollicitaties binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van bovengenoemde Vereniging. Postbus 48, 2220 AA KATWIJK. is een modern en dynamisch produktiebedrijf, dat o.a. dagverse maaltijden, koelverse maaltijden, éénpansgerechten en pastaprodukten maakt. Wij leveren o.a. aan vliegtuigmaatschappijen, grootwinkelbedrijven en instellingen. Wij zijn op zoek naar: SYSTEEMBEHEERDER/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V - U bent verantwoordelijk voor alle taken op het gebied van automatisering en het beheer van ons computersysteem - U onderhoudt contacten met leveranciers van hard- en software - U ziet toe op naleving van procedures en ontwikkelt deze verder, mede gelet op het proces van certificering conform ISO 9001. - U helpt mee de produktievoorraadadministratie verder te optimaliseren, waarvoor ervaring binnen een geautomatiseerde produktie-omgeving een pré is. - assisteert bij alle voorkomende administratieve werkzaamheden onder rechtstreekse verantwoording van het hoofd administratie. Binnen het bedrijf wordt gewerkt met een Motorola systeem (unix, standaard programmatuur, 4 GL, Oracle) en een aantal P.C.'s Wij vragen: - HBO niveau - Ervaring in geautomatiseerde produktie omgeving - U bent een stuwende kracht achter het automatiseringsprojekt teneinde de automatiseringsgraad binnen het bedrijf te optimaliseren. - U kunt goed met mensen omgaan en beschikt over voldoende doorzettings vermogen. U schriftelijke sollicitatie met volledig curriculum vitae stuurt u r DELTA DAILYF00D B.V. POSTBUS 105 2150 AC NIEUW-VENNEP t.a.v. Personeelszaken LIAM is officieel dealer van Mercedes-Benz personen- en bedrijfswagens. Wij hebben zes vestigingen in Zuid- en Noord holland. Voor onze vestiging in Rijnsburg zoeken wij voor directe indiensttreding een MONTEUR personenwagens Tevens verwachten wij bereidheid tot het verrichten van reparatie- en onderhouds werk aan Mercedes-Benz bestelwagens. Wij denken aan een man of vrouw met enige jaren ervaring in de autobranche, die reeds een gevorderde opleiding voor le monteur heeft gevolgd. Het diploma Monteur Motorvoertuigen is dan ook een vereiste. De leeftijd ligt rond 22 jaar. De LIAM-bedrijven kenmerken zich door een uitstekende werksfeer. Wie dus een prima baan in een dynamische omgeving wel ziet zitten kan voor meer informatie oi mondelinge sollicitatie contact opnemer met onze service-manager te Rijnsburg, de heer K.J. van Beusekom: 01718-225 00 Postbus 25, 2300 AA Leiden I TEXSPORT BV is een middelgrote im- en exportonderneming gespecialiseerd in Baby- en Kinderkleding gevestigd te Warmond. Voor de spoedige indiensttreding zoeken wij een Na een ruime inwerkperiode zult u zelfstandig verantwoordelijk zijn voor de in- en uitgaande goederenstroom, het verzendklaar maken van orders, alsmede de administratieve verwerking daarvan. Functie-eisen: s middelbare of soortgelijke schoolopleiding - Enige administratieve ervaring strekt tot aanbeveling - Het bezit van rijbewijs B-E is gewenst - Leeftijd 20-25 jaar Sollicitaties: Bent u geïnteresseerd in deze functie richt dan uw schriftelijke sollicitatie (binnen 7 dagen) aan: Directie, postbus 72,2360 AB Warmond Secretaresse m/v Wij zijn op zoek naar een afdelingsecretaresse. Je gaat werken bij een internationaal opererend bedrijf. Een goede beheersing van de Engelse taal en een diepgaande kennis vi WP 5.1 zijn een must Informatie bij Dana Corbeau, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Secretarieel medewerker m/v Voor een farmaceutisch bedrijf in Leiden. Is uw Engels uitstekend en kunt.u goed overweg met WP 5.1 (o.a. tabellen)? Wij zoeken een initiatiefrijke kandidaat met werkervaring die een viertal managers secretarieel gaat ondersteunen. Deze opdracht is fulltime en voor lange tijd. Informatie bij Irma Dijkstra, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Schoonmaker m/v Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a Studenten HBOV m/v Bent u in het weekeinde, 's avonds of af en toe een dag do de week beschikbaar? Wij bieden u slaap-/waakdiensten, dag-/avonddiensten of losse diensten in de thuiszorg. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Research-verpleegkundige m/v Voor een laboratorium zoeken wij iemand die proefpersone gaat begeleiden. Het betreft o.a injecties, medicaties geven en de gevolgen hiervan bespreken. U kunt starten vanaf 1 december a s. voor 20 uur per week. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Cateringmedewerker m/v Voor diverse bedrijven zoeken wij ervaren krachten Wilt u werken op h Informatie bi Leiden, Boommarkt 3a. De uitzend-CAO e CAO v ciale "ir randstad uitzendbure.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 28