Programma's Rtv Zaterdag Ruzie tussen TROS en VOO over Mega Top 50 ZATERDAG 23 OKTOBER 1993 lDH8Vj NEDERLAND 13.34 14.09 14.18 14.41 15.07 16.00 16.05 17.31 17.38 18.51 19.01 19.28 23.28 00.19 Peter Het elfde uur. Herh Fifty fifty. Herh Journaal In voor- en tegenspoed. Fred Schuit blokkert tij dens de verhuizing van Winston per ongeluk de vluchtroute van een paar bankovervallers en wordt een held. Herh Twee voor twaalf. Herh Museumschatten. Herh Lingo. Herh Midas. Herh Kindermenu Journaal Pot o' gold. Amerikaanse musical uit 1941 van George Mars hall. Herh Poezie-clip. AfIDe wereld draait door Boggle. Woordspel. Presentatie: Dodi Apeldoorn KRO's Tekenfilmfestival Sesamstraat. Kinderprogramma. Afl.: Kamperen/logeren Jeugdjournaal Brief aan de koningin. Brievenmagazine voor de jeugd. Afl.7. Slot De kleine ijsbeer. Tekenfilmserie. Afl.7. Slot Thunderbirds. Engelse poppenserie. Afl.: Pit of peril Tv-film. Magazine over speelfilms, tv-drama's, comedy en film- en tv-sterren. Pre sentatie: Jessica Broek huis en Theo Kingman Journaal De geld maakt gelukkig show?! Spelshow rond de Europe se Loterij. Presentatie: Angela Visser Thunderball. Engelse speelfilm uit 1966 van Terence Young Karei. Talkshow Spy. Amerikaanse tv-film uit 1989 van Phi lip F. Messi- NEDERLAND 2 NEDERLAND 3 15.55 16.23 16.49 17.21 17.46 19.00 19.52 21.35 22.24 Nieuws voor doven en slechtho renden Einde Nieuws voor doven en slechtho renden Ceddie Tekenfilmserie Het zevende venster. Kindermagazine. Presen tatie: Willy Nap Danger Bay. Canadese jeugdserie. Afl.: De jacht op de zalm. Herh Ik weet het beter. Quiz. Presentatie: Bert van Leeuwen Peter. Korte sketch op straat Journaal 2 vandaag. Actualiteiten. Presenta tie.- Janny Fijnvandraat Studio sportjournaal De wekelijkse lottotrek king, gevolgd door het weer en de hoofdpunten uit het nieuws Het kleine huis Amerikaanse serie. Afl.: Erfgoed Liefde heelt alle wonden. Reportage over de ge zondheidszorg op het platteland van Bangla desh De natuur van het Iberia- moeras. Natuurdocumentaire over dit moerasgebied in Ar gentinië Het kinderziekenhuis, documentaireserie over het Sophia Kinderzieken huis in Rotterdam. Afl.2: KNO (Keel, neus, oor) I'll fly away. Amerikaanse serie. Afl.7 Overal en nergens: Salto Mortale. Portret van dr. Henri Nou- wen, een briljant weten schapper die zijn succes niet aankon Multiple choice. Quiz waarin de kijkers via de telefoon meespelen. Presentatie: Bernard van den Bosch Fifty-fifty. Praatprogramma over ge luk, geloof en gevoel. Van daag: Prof. B. Smalhout. Presentatie: Henk Bin nendijk Slotlied Journaal 11.00 11.30 18.50 19.17 20.17 21.09 22.00 22.15 22.50 PC privé. Afl. 4 Kwaliteitsmanagement. Afl.4 Einde Kinderen voor kinderen. Afl. 1Presentatie: Coen Flink en Emmeline Bal Journaal Kassa! Consumentenmagazine. Presentatie: Felix Meur- ders Lingo. Spelprogramma. Presen tatie: Francois Boulangé Oppassen!!! Nederlandse comedyse rie. Afl.: Opa gaat vreemd. Als Rik thuiskomt treft hij een vreemde dame aan, gekleed in de kamerjas van Opa Henry Twaalf steden, dertien on gelukken. Serie verhalen naar aan leiding van waargebeurde ongelukken. Afl.4: Naar bed, naar bed. Zakenman Vincent heeft een druk le ven, daarom heeft hij een auto met chauffeur. Maar hierdoor heeft ook de chauffeur een druk leven, soms te druk De schreeuw van de Leeuw. Show met Paul de Leeuw Sonja op zaterdag. Praatprogramma. Presen tatie: Sonja Barend Journaal Studio sport Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Paul Witte- man Trekking dagelijkse lotto Natural lies, 3-delige Engelse thrifier van Ben Bolt. Afl.l. Op kerstavond krijgt Andrew Fell te horen dat zijn ex- vriendin zelfmoord heeft gepleegt. Andrew kan het niet geloven en gaat op onderzoek uit, waarbij hij en zijn familie in levens gevaar komen Museumschatten. Prof. Henk van Os geeft achtergronden bij voor werpen uit Nederlandse musea. Afl.: Willem Roelofs, een aanhanger van Barbizon Nieuws voor doven en slechtho renden RTL4 12.00 12.55 15.50 16.00 19.30 19.50 20.00 21.30 Prijzenslag. Spelprogramma. Presen tatie: Hans Kazan. Herh Surprise show. Programma waarin Henny Huisman gewone mensen op een ongewone manier verrast. Herh Make mine music. Amerikaanse Disney-clas- sic uit 1946. Een muzika le tekenfilm waarin vier instrumenten ongelooflij ke avonturen beleven. Muziek: Benny Goodman RTL Shop. RTL Club Shopping Disney Festival. Jeugdprogramma met te kenfilms, animatieseries, actieseries en het Disney- meuws Eigen huis tuin. Informatief programma over alles wat met wonen en zelf klussen te maken heeft. Rob Verlinden is de vaste tuinexpert en Nico Zwinkels weet alles over klussen in en rondom het huis. Presentatie: Manu- ela Kemp Zes uur nieuws Tineke's wereld. Aflevering van een nieuwe reeks programma's Avondnieuws Weer Ron's honeymoon quiz Showtime. Programma met de laatste nieuwtjes, inter views en reportages over de Nederlandse en inter nationale showbusiness. Presentatie: Albert Verlin de en Paulien Huizinga Best friends. Amerikaanse komedie uit 1982 van Norman Jewison Laatste nieuws Star man. Amerikaanse sf-film uit 1984 van John Carpenter De thuiswinkel (Home Shopping). Winke len vanuit uw luie stoel Nachtprogramma RTL Sport. Een rechtstreeks verslag van de Grand Prix Formu le 1 in Suzuka, Japan. Presentatie: Jur Raatjes. CommentaanOlav Mol Einde SELECTIE ZATERDAG Tineke's wereld Tineke de Nooy reisde met Ronnie Tober naar Amerika voor een bezoek aan zijn ouders. Daar blik ken ze terug op het allereerste begin van zijn carrière. Verder ging Tineke ging met Gré. een trouwe kijkster die zich het lot aantrekt van twee Poolse kinderen, en gebedsgenezeres Jomanda naar Po len waar Jomanda de kinderen probeert te genezen. Voor de laatste reportage gaat Tineke op bezoek bij Harry Mens. Een persoonlijk portret van de man die Pavarotti naar Nederland haalde en nu politieke ambities heeft. RTL 4 18.10 TV-Film Jessica Broekhuis ontvangt de acteurs Coen van Vrijberghe de Coningh en Marc Klein Essink. Coen van Vrij berghe de Coningh is hoofdrolspeler in de nieuwe successerie Flodder. Jessica Broekhuis vaart met hem mee op zijn bootje door de Amsterdamse grachten. Marc Klein Essink is hoofdrolspeler in de nieuwe journalistenserie Coverstory Jessica haalt hem 's nachts thuis op en rijdt met hem mee naar de set van Co verstory, waar een spectaculaire brand wordt gefilmd. Nederland 1 19.28 Casanova RTL 5 brengt vanavond de eer ste twee delen van deze miniserie op het scherm. In deze Italiaanse produktie over het leven en de liefdes van de we reldberoemde verleider Giacomo Casa nova schitteren topacteurs als Faye Dunaway, Hanna Schygulla, Ornella Muti en de Nederlandse Sylvia Kristel. Richard Chamberlain speelt de hoofdrol RTL 5 20.00 De geld maakt gelukkig show?! Een infor matief showprogramma rond het thema geld. Het live-programma isde introduc tie van de grote trekking van de hoofd prijs in de Europese loterij. De show gaat over kansspelen, rijkdom, vreugde en verdriet. Ook zal op een aantal bran dende vragen antwoord worden gegeven. Bijvoorbeeld: hoeveel verdient Boris Becker per minuut? En hoe anders ge dragen mensen zich in de duurste wijk van Nederland? De antwoorden op deze vragen worden gegeven door o.a. de ex- Miss Universe Angela Visser en Gert Jan Nederland 1 20.26 Overal en nergens: Salto mortale Dr Hen ri Nouwen is een briljant Nederlander, theoloog en gefascineerd door het cir cus. Tien jaar geleden bekleedde hij nog een eervolle post aan de Harvard Univer sity in Amerika, nu werkt hij in een te huis voor verstandelijk gehandicapten. Jan van den Bosch volgt de man die de klim op de maatschappelijke ladder te veel werd. Nederland 2 22.24 NOVA O.a. aandacht voor de reacties van de wetenschap op de ontdekking van het gen dat agressiviteit veroorzaakt Verder een reportage over de nieuwe werkwijze van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nederland 3 22.50 Karei Karei van de Graaf praat o.a. met Loek Kessels, schrijfster van de rubriek 'Mona' in het weekblad Story; zij heeft haar aangrijpende leven te boek gesteld. Verder praten zowel Van de Graaf als Kessels met Elco Brinkman, beoogd op volger van premier Lubbers, over de voorbereiding op het premierschap, het meedragen van geheimen, en over zijn tekortkomingen. Nederland 1 23.28 Ex-Miss-Universe Angela Visser presenteert de 'Geld maakt geluk kig show?!', een informatief showprogramma rond het thema geld. (Nederland 1,20.25 uur) FILMS OP TV ZATERDAG Battle Hymn (USA, 1956) Oorlogsfilm van Douglas Sirk. Rock Hudson als aal moezenier die de geestelijke bijstand verleent aan Amerikaanse piloten in de Korea-oorlog. BBC 2 12.15 Bridal Path (GB, 1959). Komedie van Frank Launder over een eilandbewoner die in Schotland op zoek gaat naar een potentiéle echtgenote. Met Bill Travers en BernadetteO'Farrell. Mooie plaatjes. Duitsland 1 14.00 Les cracks (Frankrijk-ltalië, 1968). Ko medie van Alex Joffé. Uitvinder heeft snelle fiets ontworpen. Bij toeval be landt hij daarmee in een wielrenwed- strijd. Met André Bourvil en Robert Hirsch. BRTN 1 14.50 Tapetenwechsel (Duitsland, 1984). Ko medie van Gabriela Zerau. Studente in München wordt uit haar woning gezet en gaat op zoek naar een nieuw huis. Met Claudia Demarels en Rolf Zacher. Duitsland 2 14.55 Interlude (USA, 1957). Vaardig gemaak te tranentrekker van Douglas Sirk. Vrouw wordt verliefd op getrouwde com ponist. Diens echtgenote zorgt voor de nodige problemen. Met June Allyson en Rossano Brazzi. BBC 2 15.00 Pot O'Gold (USA, 1941). Musicalfilm van George Marshall. Jongen slaagt erin zijn favoriete muziekband in het radio programma van zijn oom te krijgen Vol gens hoofdrolspeler James Stewart een uiterst matige film. Nederland 1 16.05 My Man Godfrey (USA, 1936). Komedie van Gregory La Cava. Twee zusjes ne men een zwerver als butler in huis om hun moeder te verrassen. De man blijkt de boel echter te belazeren Met William Powell en Carole Lombard. Leuk. Super Channel 19.35 Thunderball (GB, 1965). James-Bond- film van Terence Young. 007 moei ach ter een misdaadsyndicaat aan dat twee steden met gestolen atoombommen dreigt te bombarderen, Met Sean Con- Burt Reynolds en Goldie Hawn in de speelfilm 'Best Friends'. (RTL 4,22.05 uur) nery en Claudine Auger. Niet de beste Bond-film, maar zeer zeker het kijken Nederland 1 21.17 Best Friends (USA. 1982). Middelmatige komedie van Norman Jewison. Man en vrouw schrijven samen filmscenario's. Als ze verliefd op elkaar worden en be sluiten te trouwen, worden ze met el- kaars familieleden geconfronteerd. Met Burt Reynolds en Goldie Hawn. Niet echt geweldig. RTL 4 22.04 Heisse Braute auf der Schulbank (Duits land, 1984). Soft-pornofilm van Albert Nauman. Leraar gaat moedwillig zijn boekje te buiten. Met Sybille Sing en Eleonore Melzer. Dertien in een dozijn. RTL Television 23.30 The Day of the Jackal (GB-Frankrijk, 1973). Degelijke thriller van Fred Zin- neman. Huurmoordenaar krijgt uit extre me rechtse kringen de opdracht de Franse president De Gaulle te vermoor den. Gebaseerd op het boek van Frede rick Forsyth. Met Edward Fox en Alan Badel. Duitsland 1 0Q.05 The Lady Vanishes (GB, 1938). Prachti ge thrjller van Alfred Hitchcock. Gedu rende een treinreis deelt een jonge vrouw een coupé met eenjlritse gouver nante die gpeens verdwijnt. Met Marga ret LocRwood en Michael Redgrave. -Stérk acteerwerk. BRTN 1 00.20 Starman (USA, 1984). Science-fiction- komedie van John Carpenter. Buiten aardswezen neemt de gedaante aan van de overleden echtgenoot van de vrouw die hem naar een afspraak moet bren gen. Ze wordt verliefd op hem. Met Jeff Bridges en Karen Allen. RTL 4 00.25 Boulevard Nights (USA, 1979), Sociaal drama van Michael Presman. Jongen in Los Angeles, van Mexicaanse afkomst, probeert zijn broertje van de straat te houden, Met Richard Yniguez en Marthe Du Bois. Duitsland 2 00.40 The Monster That Challenged the World (USA. 1957). Horrorfilm van Arnold La ven. Zeemonster leeft in Californisch binnenmeertje. Met Tim Holt en Audrey Dalton. Matig vorm gegeven onzin. BBC 1 01.40 Noctura (USA, 1978). Horrorfilm van Harry Tampa. Graaf Dracula begint een nachtclub. Met John Carradine. RTL Television 01.50 RTL5 BEKIJKT MAAR 19.35 20.00 21.50 22.20 i FilmNet info i De Rabo Top 40. Overzicht van de veertig best verkochte singles, gebaseerd op de gegevens van de Stichting Neder landse Top 40 I RTL Zes uur nieuws i RTL Sport: Bundesliga. Aandacht voor de wed strijden uit de Duitse voetbalcompetitie. Pre sentatie: Jur Raatjes I The streets of San Francis co. Amerikaanse politieserie Herman's head. Amerikaanse comedyserie Casanova. Italiaanse miniserie. Met: Richard Chamberlain, Faye Dunaway, Ornella Muti, Hanna Schygulla, Sophie Ward e.a. Over het leven en de liefdes van de wereldberoemde verleider Giacomo Casanova. Afl.l +2 Sylvania Waters. Australische reality-soap Twin Peaks. Amerikaanse soap-noir. Herh Twilight zone. Amerikaanse dramaserie over de wereld tussen en werkelijkheid M.A.S.H. Amerikaanse comedyserie Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Einde Lara Flyn Boyle speelt Donna Hayward in 'Twin Peaks'. (RTL 5, 22.20 uur) en tijdje terug kwam ik Olga Madsen tegen. Ze was in het I j gezelschap van een aardig, wat verlegen uitziend meisje van even in de twintig, en een vlot en zelfverzekerd ogen de jonge man. Ik begroette de succesvolle televisieproducente met een opgewekt: „Zo Olga, zijn ditje zoon en dochter?" Fout, fout! Ik merkte het meteen aan de verschrikte blik van het meisje en de luide, spottende lach van de jonge man. Olga was nog even onverstoorbaar en stelde de twee aan mij voor. „In zekere zin beschouw ik ze allemaal als mijn kinderen", voegde ze eraan toe, om mijn zichtbare verwarring wat weg te nemen. Hun namen zeiden mij volstrekt niets. Het vermoeden dat dit wellicht zeer beroemde personages waren uit 'Goede Tijden, Slechte Tij den', bekroop mij als de druipnatte vacht van een hond die uit het koude water krabbelt en warmte zoekt. Die twee konden zich natuurlijk nergens ongestoord vertonen of ze zouden herkend, aangesproken en bewonderd worden. En ik, die toch wel een beetje wil meedoen in het eigentijdse bestaan, kende ze niet. Dat ik Olga ken, dateert uit de tijd dat zij Vondel-drama's als 'Josef in Dothan' en 'Adam in ballingschap' op de televisie bracht. Olga Madsen kan bogen op een loopbaan in de film- en televisiewereld. „Ik word tegenwoordig met de nek aangekeken. Dat mag hier niet, dat populaire werk zou te min zijn. Dan ben je een geldwolf, blijk baar. Nou, dat ben ik niet. En als je wilt bewijzen je vak te verstaan, moetje eens een goede soap in elkaar zetten. Ik heb mij een jaar met Amerikaanse voorbeelden opgesloten om te leren hoe het moest. Ik weet zeker dat er maar heel weinig in Nederland zijn, die het er redelijk van af zouden brengen." Omdat berusting Olga niet ligt, lag haar toonzetting tussen strijd lustig en „ze kunnen me doodvallen" in. Ik keek dezelfde avond voor het eerst van mijn leven naar GTST. Sterker, het was mijn al lereerste Nederlandse soap. Laat ik maar eerlijk aan Olga bekennen dat ik er geen touw aan vast kon knopen. Volgens mij ging het verhaal over helemaal niks, maar dat komt vaker voor op televisie. De avond daarna waagde ik een nieuwe poging, met hetzelfde resultaat. Na de derde keer begon ik het vermoeden te krijgen dat zulks juist de bedoeling is. Soap moet blijkbaar over een enorme hoeveelheid niks gaan, en in de aldus ontstane soepzooi snellen ontelbare hoeveelheden kijkers behulp zaam toe om eigenhandig een platte knoop te leggen. Henk Suèr HILVERSUM GPD Er is een conflict ontstaan tus sen de TROS en Veronica over de uitzending van de wekelijkse Mega Top 50. Beide omroepen betwisten elkaar het uitzend recht. De Mega Top 50 wordt momenteel door de TROS uit gezonden op zondagmiddag op Radio 3. De omroep wil 'het contract met de stichting in het nieuwe jaar voortzetten. Veroni ca is contractueel verplicht de Top 40 tot het einde van dit jaar uit te zenden, maar wil daarna de Mega Top 50 overnemen. Volgens een woordvoerster van de TROS kan Veronica op zater dag al genoeg popmuziek bren gen. De TROS moet het doen met een programma op de min der gunstige zondagmiddag. „Er zullen nu op korte termijn gesprekken plaatsvinden tussen de voorzitters." „Wij zenden tot 1 januari volgens verplichtingen de Top 40 uit. Voor de periode daarna zijn we geïnteresseerd in de Mega Top 50. Het is aan de stichting Mega Top 50 om daar over een beslissing te nemen. Van een overleg tussen beide voorzitters weet ik niets", aldus een woordvoerder van Veroni- Dagbladuitgevers Samenwerken met regionale- en lokale omroepen AMSTERDAM ANPffl Uitgevers van dagbladen moe ten samen met regionale en loj kale omroepen radio gaan ma ken. Kranten hebben de taal fm-frequenties te exploiteren] nadat met de publieke zendge machtigden overeenstemming is bereikt over de verdeling var zendtijd en reclame-inkonr sten. Dat schrijft de vereniging De Nederlandse Dagbladpen (NDP) in een brief aan medial minister D'Ancona. Volgens de dagbladuitgeven biedt een systeem van „chart nel sharing" de kans om to; een evenwichtig samenhanj gend mediabeleid te komen' Daarbij kan in de ogen van d] NDP rekening worden gehou. den met de belangen van alk betrokken media, zonder da de betrokken partijen onder ling strijd leveren om etherfre quenties. Verder hoeft de pu blieke financiering van regio nale en lokale omroep niet ti worden herzien en de pers kar in het harmoniemodel mee uitzicht krijgen op een multi mediale toekomst. De NDP zet zich hiermee na drukkelijk af tegen het don D'Ancona voorgestelde toe komstperspectief om grote lo kale en regionale ormoepen i laten samenwerken in publieke gewestelijke omroepen, de kleil ne lokale omroep te beperker tot de kabel en de overblijven) de freqenties een commerciël bestemming te geven. Vat concurrentie tussen publiek! en commerciële omroep zullei alle betrokken schade ondec vinden, aldus het NDP-be stuur. Bij „channel sharing" zijn dl vooruitzichten volgens de uit gevers beter. Kranten en om roepen kunnen op zinvolle wij ze uitbreiding geven aan vor men van samenwerking, voo regionale en lokale omroepei wordt de gewenste integratl bereikt en de stations, zi schrijft de NDP, zijn dankzij di inzet van de uitgevers ook ver zekerd van uitzendingen wan neer zij niet in de lucht zijn. BRTN 1 11.00 Schooltelevisie. 11.30 Personal upgrade, serie over computers. 12.00 Couleur locale, magazine. 12.30 Affi che, cultureel magazine. 12.50 Einde. 14.50 Les cracks, komedie. 16.30 Pre mière film video, filmmagazine 17.00 Round the Twist, jeugdserie. 17.25 System 93, intern, spelprogramma. 17.50 Musti, tekenfilmserie. 17.55 Tik tak. animatieserie. 18.00 Journaal. 18.10 1000 seconden, uitdaging. 18.35 Kom op tegen kanker - clip. 18.40 Vlaanderen vakantieland, toeristische portretten. 19.20 Joker- en lottotrek king, paardenkoersen, meded. en pro- gr.-overz. 19.30 Journaal en sport. 20.00 FC De Kampioenen, comedyserie. 20.30 Tartufo, spelprogramma 21.45 Flodder, comedyserie. 22.15 Vandaag. 22.40 Sport op zaterdag. 23.20 Trekking Eu ropese loterij vanuit Hilversum. 23.35 Nacht van de film '93, verslag. 00.20 The lady vanishes, thriller. 01.55 Einde. BRTN 2 20.30 Tijd voor Koen, licht klassiek. 21.00 Vuurvogel. Met om- 21.00 De on werkelijke wereld van Alfred Schnittke. portret 22.00 Festival van Vlaanderen - Tongeren, klassieke muziek. 23.00 Bei- ga Jazz, verslag van de openingsavond. 23.50 Einde. DUITSLAND 1 11.00 Tagesschau. 11.03 Something in common, speelfilm. 12.35 Umschau. 12.55 Presseschau. 13.00 Tagesschau. 13.05 Europamagazin 13.30 Kinder der Welt. reportages. 14.00 The bridal path, komedie. 15.30 ARD-Ratgeber; Reise, vakantiemagazine. 16.00 Tagesschau. 16.05 Disney Club, kindermagazine. 17.30 Sportschau. 18.02 Heute abend im Ersten. 18.03Tagesschau-Tele- gramm 18.05 Weekendweerber. 18.07 Einde. 18.10 Kmderquatsch mit Mi chael, kindertalkshow 18.40 Rudis Tier- show, dierenprogramma. 19.05 Einde. 19.05 Tagesschau-Telegramm. 19.06 Einde. 19.10 Sportschau, met Bundesli- ga-voetbal 19.50 Lotto-trekking. 20.00 Tagesschau. 20.15 Der Etappenhase, klucht 22.05 Tagesthemen. 22.25 Das Wort zum Sonntag, overdenking 22.30 Plan of attack, thriller 00.00 Tagesschau. 00.05 The day of the jackal, thriller. 02.20 Zuschauen - Ent spannen - Nachdenken, 02.25 Einde. DUITSLAND 2 11.00 Tagesschau. 11.03 Kinderstudio. 12.45 Pingu, poppenserie. 12.55 Pres seschau. 13.00 Tagesschau. 13.05 Weekoverz. 13.20Traumspiele - Kinder Musik-Theater-Festival: Regenwald, danstheater. 14.25 Reiselust, vakantie magazine. 14.55 Tapetenwechsel, ko medie. 16.15 Die Pyramide, spelpro gramma. 16.58 Anders fernsehen 3sat. 17.00 Heute. 17.05 Lënderspiegel. 17.55 Moment mal. ZDF-nieuws 18.05 The flying doctors, dokstersserie. 19.00 Heute 19.20 Weerber. 19.25 Liselotte Pulver: Alles aus Liebe, korte verhalen. Aansl.: Alles paletti? Aansl. Blaue Briefe. 20.15 Wetten dass..., spelpro gramma. 22.00 Heute-journal. 22.15 Das aktuelle Sport-Studio. 23.35 Der Kommissar, politieserie. 00.35 Heute. 00.40 Boulevard nights, speelfilm. 02.15 Einde. DUITSLAND 3 18.15 Gott und die Weit, magazine. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.20 Das war's -diese Woche. 19.40 West 3 aktuell. 19.45Tiere suchen ein Zuhause, progr. waarin voor dieren een nieuw baasje ge zocht wordt. 20.15 Geliebter einer Ehefrau. tv-film. 21.50 West 3 aktuell. 22.00 Das Reich des russischen Baren, natuurfilmserie. 22.45 Hexenkessel. La te night show. 23.30 Monty Python's Flying Circus, satire. 00.00 Schach dem Weltmeister, samenvatting van het WK Schaken. 00.30 Nachrichten. BBC 1 12.12 Weerber. 12.15Grandstarjd, sportprogramma. 13.25 Paardenkoersen vanaf Newbury. 17.15 Nieuws en weer ber. 17.25 Regionaal nieuws en weer ber. 17.30 Happy families, spelprogram ma. 18.15 Dad's army, comedyserie. 18.45 Noel's house party, amusements programma. 19.40 Big break, quiz. 20.10Casualty, ziekenhuisserie. 21.00 Harry, serie. 21.50 Nieuws, sport en weerber. 22.10 Match of the day, voet balmagazine. 23.10 Danny Baker after all, talkshow. 00.00 International Golf. 00.40 The monster that challenged the world, speelfilm. 02.05 Weerber. 02.10 Einde. BBC 2 11.05 Network East, cultureel magazi ne. 11.35Chanakya, historische drama serie in het Hindi. 12.15 Battle hymn, speelfilm. 14.00 Holiday outings, toeris tische tips. 14.10Civilisation, kunstdo cumentaires. 15.00 Interlude, speel film. 16.25 Snooker. 18.30 International tennis. 19.10Scrutiny, parlementair nieuws. 19.40 Nieuws, weer en weerber 19.55 Snooker. 20.25 After Margaret season: In at number ten. 20.55 Snook- er. 21.40 Animated arias from opera imaginaire, muzikale animatieserie. 21.50 Mr Wroe's virgins, miniserie. 23.20 Video diaries, documentaireserie. 00.20 Snooker. 01.45 Einde. CNN 11.30 International correspondents. 12.00 Travel guide. 13.00 The big story. 13.30 Real news for kids. 14.00 Heal- thworks. 14.30 Moneyweek. 15.00 Science and technology. 15.30 Style. 16.00 Showbiz this week. 16.30 Diplo matic licence. 17.00 Earth matters. 18.00 World business this week. 18.30 Newsmaker Saturday. 19.00 Heal- thworks. 19.30 Style. 20.00 Your money. 20.30 Internationa! correspondents. 21.30 Futurewatch. 22.30 Newsmaker Saturday. 23.30 Managing with Lou Dobbs. 00.00 Pinnacle. 00.30 On the menu. 01.00 The big story. 01.30 Show biz this week. 02.00 Larry King Week end. 03.00 World news 04.00 Capital Gang 05.00 Diplomatic Licence 05.30 Earth matters. MTV 11.00 The big picture. 11.30 Yo! Raps. 13.30 First look. 14.00 Pet Shop Boys weekend. 16.30 Pet Shop Boys popu- mentary. 17.00 Dance with Simone. 18.00 The big picture. 18.30 News weekend edition. 19.00 European top 20 21.00 Saturday night live vintage. 21.30 The Cure unplugged. 22.00 The soul of MTV. 23.00 First look. 23.30 MT V's Pet Shop Boys popurhentary. 00.00 Pet Shop Boys weekend. 02.00 Marijne van der Vlugt. 03.00 Night videos. 08.00 Einde. SUPER CHANNEL 11.00 Hello Austria, hello Vienna. 11.30 Europa journal. 12.00 Videomix. 13.00 Talkin' jazz, jazzmuziek. 14.00 Iron man super series, triathlon-competitie. 15.00 Basketball challenge. 16.00 Scandina vian Touring Car Championships. 17.00 World sports special. 17.30 Eco record, milieumagazine. 18.00Videofashion, modemagazine 18.30 Golden age of rock'n'roll. 19.35 My man Godfrey, speelfilm. 21.30 Film Europe. 22.00 ITN World news. 22.30 The scene, mo demagazine. 23.00 The image. 23.30 Cultured club, magazine. 00.00 Video- generator. 02.00 China news Europe. 05.00 Videogenerator. 05.30 Einde. TV5 11.05 Objectif Europe 11.30 Autant savoir. 11.55 Nieuwsflits. 12.00 Mon- tagne. 12.35 Weerber. 12.40 Nieuws. 13.05 Magazine économique. 13.25 Ho rizon 93. 13.55 Reflets.- Imagesd'ail- leurs 14.30 Jamais sans monlivre. 15.45 Correspondance. 16.00 Nieuws en weerber. 16.10 Méthode Victor. 16.40 Génies en herbes. 17.05 Les dé- brouillards. 17.35 Clip postal. 18.05 Questions pour un champion. 18.30 Nieuws en weerber. 19.00 Le magazine olympique. 19.30 Nieuws. 20.00 Géopo- lis. 21.00 Nieuws en intern, weerber. 21.40 Lance et compte. 22.30 Palais royal. 23.30 Nieuws en weerber. 23.55 Scoubidou. 00.45 Roméo et Juliette, opera van Berlioz. 02.25 Jamais sans mon livre. 03.25 Horizon 93. 03.55 Le club de I'enjeu. 04.25 A bon entendeur. 04.40 Question d'argent. 05.10Objectif Europe. 05.40 Autant savoir. RTL TELEVISION 11.15 Teenage mutant ninja turtles, te kenfilmserie. 11.45 Katts and Dog, mis daadserie. 12.15 Harry and the Hender sons, familieserie. 12.45 Full House, co medyserie. 13.15The fresh prince of Bel-Air. comedyserie. 13.40 Major dad, comedyserie. 14.100ttifanten, teken filmserie. 14.45 Knight Rider, actiese- rie. 15.45The A-Team, avonturenserie. 16.45 21Jump Street, misdaadserie. 17.45 The Heights, serie. 18.45 RTL ak tuell. 19.15 Beverly Hills, 90210, serie. 20.15 Berta, die Glückssau, blijspel. 22.00 Chucky 2: Child's play II, horror film. 23.30 Heisse Bréute auf der Schul bank, softsexfilm. 00.55 Mannermaga- zin 'M'. 01.20 Série rose, erotische se rie. 01.50 Nocturna, huirorkomedie. 03.15 21, Jump Street, misdaadserie. 04.05 Katts and Dog, misdaadserie. 04.30 Formel I - Report. Voorbeschou wing Grand Prix van Japan. 05.00 For mel I - Rennen. Grand Prix van Japan. RADIO 1 leder heel uur nieuws. 11.05 TROS Ka merbreed. 12.07 TROS Aktua 14.05 Langs de lijn, sport en muziek. 17.07 Tijdsein. 18.10 Echo. 19.04 Het geding. 20.04 Langs de lijn, sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen 00.04 Ea sy listening, 02.02 AVRO Nachtdienst. 06.02-07.00Van-nacht naar morgen. RADIO 2 leder heel uur nieuws. 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Uitgelicht. 16.041 rug naar de toekomst. 17.04 Ophef en vertier. 19.04 Voor wie niet kijken wil. 22.04 Podium van de Nederlandse licl te muziek. 23.04-24.00 The bands. RADIO 3 leder heel uur nieuws. 10.04 D'Rob ol d'ronder. 12.04 Evers in het wild. 14.0 De Nederlandse Top 40.17.04 Rinkel dekinkel. 18.04 De avondspits. 19.04 Rave radio. 20.04 Leidsekade live. 22.04 Twee meter de avond in. 00.04 Shock radio. 02.02-06.00 Oh, wat een RADIO 4 11.00 Kurhausconcert. 12.00 Platen zaak. 14.00 Het middagconcert: Ense ble Scaramouche met mezzosopraan. 16.00 De Nederlandse musici. Orgèlla Kwartet. 17.02 Het witte doek. 18.04 Leo Boudewijns' Langspeelplaats. 19. Folio 1. 20.02 Het avondconcert: Flan men, muzikale tragikomedie van Schi hoff00.00-01.00 Vier na middernacfl RADIO 5 leder heel uurt/m 17.00 nieuws. 11.0 Het interview. 12.02 Meer dan een lie alleen...1 12.44 EO-Metterdaad hulpvi lening. 12.45 Vragen naar de weg. 13, De verandering. 13.56 EO-Metterdaad hulpverlening. 14.02 Start. 14.30 NO! Taal. 15.02 De schrijftafel. 16.02 Fare 17.10 Radio UIT. 17.45 Postbus 51 o 5. 18.02 De wereld zingt gods lof. 18. Tekst en uitleg. 19.00 Homonos. 19.3 Nieuws in het Turks. 19.40 Nieuws in het Marokkaans. 19.50 Nieuws in het Chinees. 20.02 Jubilate. 20.30 Laato de rustdag wijden. 21.14 EO-Metter daad hulpverlening. 21.15 Reflector. 21.35 Deze week. 22.00 Een ontmoe ting. OPLOSSING KRUISWOORDRAADSEL

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 8