Schrijvende Lezers/Info De krant moet bronnen beschermen WOENSDAG 20 OKTOBER 1993 OMBUDSMAN LEIDSCH DAGBLAD De Zijl Onlangs publiceerde het Leidsch Dagblad vertrouwelijke stukken waaruit bleek dat de in maart overleden burgemeester van Leiderdorp danig wat kri tiek had op een aantal ambte naren en wethouders van zijn gemeente. Hen van de dingen die wijlen de burgemeester vol gens die stukken zijn ambtena ren kwalijk nam was dat zij on voldoende bereid waren de Wet Openbaarheid van Bestuur (WOB) uit te voeren. De inmiddels aangestelde waarnemend burgemeester van leiderdorp vroeg de krant hem de documenten waarin de kri tiek werd gespuid ter inzage te geven. De hoofdredactie wei gerde dat omdat zij in dit geval vreesde dat daarmee tevens duidelijk zou worden wie het materiaal aan de krant ter hand had gesteld. Het is een onge schreven wet in de dagbladwe reld dat een dergelijke tipgever er op kan vertrouwen dat zijn identiteit niet bekend zal wor den gemaakt. In het blad 'Binnenlands Be stuur' van september buigt dr. P. Bordewijk. voormalig Leids PvdA-wethouder, zich over deze kwestie en hij toont zich be paald niet verrukt over het standpunt van de hoofdredac tie. „Anderen moeten maar aanffemen dat ze bij het Leidsch Dagblad hun werk zorgvuldig hebben gedaan en mogen dat niet controleren. Daarmee wordt anderen ook de context onthouden waarbinnen de betreffende uitspraken ge daan zijn". En hij wijst op een opmerkelijk verschil: „In de wet ligt vast in welke gevallen een gemeentebestuur mag weigeren stukken openbaar te maken, maar bij de kranten zijn daar geen regels voor, en tegen een afwijzende beschikking staat ook geen beroep op de Raad van State open. Tegenover de Wet Openbaarheid van Bestuur staat geen Wet Openbaarheid van Nieuwsgaring". Bordewijk is een voorstander van dat laatste, maar voegt er aan toe dat zijn eigen partijge noot, Jurgens, in een initiatief wetsvoorstel juist het tegen overgestelde beoogt: hij wil aan een journalist het recht geven te zwijgen over de herkomst van aan hem, met het oog op openbaarma- king, loever- trouwde infor matie. Bordewijk vindt dat maar niets. "Er zijn twee -mogelijk heden: óf de bron heeft door de docu menten aan het Leidsch Dagblad te ge- veh laakbaar gehandeld of hij- /zij heeft een goed welgevallig werk verricht. In het eerste ge val is er geen reden de bron te beschermen, en mag men ver wachten dat iemand die zich aan zoiets schuldig maakt daar voor gestraft wordt. Het feit dat openbaarmaking van de stuk ken ertoe zou leiden dat het recht zijn loop zou hebben, kan toch nooit een reden zijn dat dat niet gebeurt". En even ver derop zegt hij het 'inconsistent' te vinden, wanneer de wetgever de strafbaarheid van schending van de geheimhoudingsplicht door ambtenaren in stand houdt, maar tegelijkertijd via het voorstel van Jurgens de ver volging bewust bemoeilijkt. Bordewijk wil overigens wel de strafbaarheid van openbaar making opheffen, maar „of sprake is van openbaarmaking in het openbaar belang kan dan door de rechter getoetst wor den, zoals dat ook gebeurt bij beroepen op de WOB. Het bete kent dat kranten zich die vraag ook moeten stellen. In die ge vallen waarin iemand zich be kend maakt bij de pers met in formatie waarvoor hij niet de publieke verantwoordelijkheid wil dragen, en een krant die in- RUUD PAAUW formatie pu bliceert zon der de bron te noemen, is het de krant die openbaar maakt en niet de bron. Wordt daar bij in strijd met de wet gehandeld, dan maakt de pers zich zo medeverant woordelijk voor het de lict. De heler is zo goed als de steler, ook als het om informatie gaat." Het is interessant wat de oud wethouder hier te berde brengt. Als het maar bij een artikel blijft. Ik moet er niet aan den ken dat zijn Wet op Openbaar heid Nieuwsgaring ooit nog eens werkelijkheid wordt. Bor dewijk wil daarmee overheids organen en pers als het ware onder één paraplu brengen waar het de wetgeving betreft. Dat is niet goed. Het zijn onge lijke grootheden en hun taken liggen ook totaal anders. Het publiek heeft belang bij een zo vrij mogelijk opererende pers, dat is een van de stutten onder de democratie. Als je de nieuwsgaring laat vallen onder een rechterlijke toetsing ga je de pers betuttelen en dat zou juist niemand moeten willen. Beweer ik nu dat de pers bo ven de wet verheven is? In het geheel niet. En zo is het ook niet. Als de journalist in strijd met de wet handelt, is hij net als ieder ander strafbaar. Een voor beeld. In 1976 schreven twee re gionale kranten dat de naam van de PSP-er Van der Lek voor kwam op een lijst van infor manten van de Russische gehei me dienst, KGB. Zij putten De ombudsman van het Leidsch Dagblad is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 9.30-11.30 uur onder telefoonnummer (071)-356215. Brieven kan men richten aan he adres: Ombudsman Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB Leiden. Het werk van de ombudsman valt buiten de verantwoordelijkheid van de hoofdredactie. Voor klachten over de bezorging gelieve men te bellen (071) - 143241 (nazes uur) en 128030 (overdag). daarvoor uit een niet nader aangeduide bron. Van der Lek eiste de naam van de informant en de krant weigerde die te ge ven. Daarop spande hij een kort geding aan. Weer eiste hij de naam van de informant en an ders een dwangsom voor elke dag dat prijsgeving van de bron uitbleef. De kranten hielden voet bij stuk. De rechter wees Van der Leks eis toe, de beide kranten hadden naar zijn oor deel laster verspreid. Na een aantal dagen hief Van der Lek zelf de ban op. Het inmiddels vergaarde geld (75.000 gulden) stortte hij in de kas van Amnes ty International. Wat Bordewijk wil, bestaat dus al: de kranten weigerden hun bron te noemen en werden door de rechter mede-verant woordelijk voor het gepubli ceerde gehouden. In verband met de Leider- dorpse affaire nog een aardig voorbeeld. Een journalist van de Delftse Courant publiceerde en kele jaren geleden een vertrou welijk stuk dat betrekking had op een zaak in de gemeente Nootdorp. Het gemeentebe stuur wilde weten wie hem het stuk ter hand had gesteld en de journalist weigerde dat te zeg gen. B. en W. maakten de zaak aanhangig bij justitie en die liet de journalist in gijzeling nemen. Na een paar dagen kwam daar een eind aan omdat een derge lijk paardemiddel in dit geval niet in overeenstemming werd geacht met de zwaarte van de kwestie. Het leverde hier dus niets op, maar wel toont het aan dat men in dergelijke zaken iets kan ondernemen tegen een journalist. Van een verschoningsrecht voor journalisten, zoals Jurgens dat beoogt, wil ik persoonlijk niets weten. Waarom privileges voor journalisten? Het is ner gens voor nodig. Het is een ere code van het vak dat een jour nalist zijn bron niet prijsgeeft als hij dat heeft beloofd. Daar voor moet hij het waard vinden desnoods de gevangenis in te gaan. Een erecode onderge bracht in een wet is geen ereco de r blijven De Leidse politiek ijvert voor het openhouden van zwembad De Vliet. Belangrijkste vraag is echter 'waar moet dat van be taald worden' en 'komt de ver bouwing van zwembad De Zijl hierdoor niet in gevaar'. Naar aanleiding van de arti kelen in deze krant over de ac ties tegen de voorgenomen slui ting van het zwembad de Vliet, wil ik graag vanuit een andere hoek reageren. Aan de vooravond van de ver kiezingen lijkt de bewonderens waardige inzet van de actievoe rende zwemmers - gezien een nu opeens aanwezige brede po litieke steun - succesvol te zijn. In dit hele verhaal spelen ook de gemeentelijke plannen rond het zwembad De Zijl een cru ciale rol. Uit de publiciteit rond het zwembad De Vliet wordt mijns inziens al snel de sugges tie gewekt dat de wijken de Kooi en Leiden-Noord staan te trap pelen om een soort sub-tro pisch zwemparadijs binnen te halen. En dat is behoorlijk bezij den de waarheid. Met dit geesteskind uit 1989 van het hoofd van de directie Sport en Recreatie de heer Jan Duyvensteyn rekent de ge meente zichzelf - op basis van zeer optimistische bezoekers aantallen - in onze ogen te snel rijk. Dit plan vraagt van de ge meenschap een enorme inves tering. Voor realisering van dit plan moet niet alleen het zwembad De Vliet gesloten worden. Ook de huidige bezoe kers van het zwembad De Zijl en de Kooibewoners moeten hiervoor hun tol betalen. Gevreesd mag worden dat aan dit dure plan juist voor veel Kooi- en Noordbewoners een te duur zwemkaartje komt te han gen. Ook zal voor de realisering van het plan het overgrote deel van de huidige ligweide worden opgeofferd. Om plaats te maken voor nog meer woningen in de ze overvolle wijk. Heel spijtig want in de zomermaanden ver vult juist deze ligweide een be langrijke sociale functie in onze wijk, waarop hele gezinnen en buurtjes bij mooi weer gezellig samen komen. Volgens het voorontwerp Structuurplan Leiden wordt het zwembad bij uitvoering van dit plan met (hoog)bouw langs de Zijl volledig ingebouwd, en het krijgt dan meer weg van de Men^erjhal. Met de verkoop van het openbaar groen voor de nieuwbouw betaalt de Kooi ge dwongen zelf een belangrijk deel van de rekening voor een meer stedelijke/regionale func tie van het zwembad. Daarnaast valt voor het buurtje rond de Corantijnstraat juist te vrezen dat de geplande bezoekersaantallen inderdaad gehaald worden. Want nu al is de parkeerdruk van 'vreemden in dit wijkje op gezette tijden enorm en is de speelgelegen- heid uiterst beperkt. De bezwaren van het wijkco- mité leken in een gesprek met wethouder Van Bochove te laat te komen. Het heette een ge passeerd station te zijn, omdat wij zogezegd verzuimd hadden om op de sportnota te reageren. Door de politieke steun voor het openhouden van De Vliet ontstaat er ook voor de wethou der een nieuwe situatie. Met het zwembad De Does - met zo'n zelfde soort bad - en zwembad Poelmeer met soortgelijke plan nen in de directe omgeving lij ken de plannen voor De Zijl nog minder realistisch. Op dat punt zijn wij het eens met de politici die het nut van de plannen voor de Zijl in twijfel trekken. De Kooi wenst de gemeente succes bij het vinden van echte creatieve oplossingen om de Leidse zwembaden rendabeler te maken. Gezien de vele nade len voor de wijk kiezen wij er voorlopig voor om zowel onze buitenbaden als de ligweide te behouden. Bram Groeneweg, Secr. Wijkcomité de Kooi, Soembastraat 65, Leiden. Vuilnisbakken De poort van het Sint Stevenshofje of Con vent van Tetterode aan de Haarlemmer straat in Leiden. In het jaar 1487 laat Willem van Tetrode zijn testament maken waarin hij geld reser veert voor de stich ting van een hofje 'tot behoef van dertien arme eerbare man nen'. Bewoners krij gen 'preuven' (toela ge) maar moeten hun bezittingen aan het hofje nalaten. Omdat nabestaanden steeds kostbaarheden weg halen voor de rent meester komt, besluit het bestuur in 1734 dat bewoners hun boedel voortaan moeten uitkopen voor 25 gulden. Van af 1761 mogen vrou wen na het overlijden van hun man op het hofje blijven wonen. Wel moeten ze op nieuw 25 gulden be talen. Bij een grote opknapbeurt in 1777 verrijst de monumen tale toegangspoort. Onze fotograaf Wim Dijkman doorkruist dagelijks een groot deel van de streek om het nieuws voorde krant in beeld vast te leggen. Tijdens die rit ten komt hij langs al lerlei 'beeldige' plekjes die niet direct hot het zeker waard zijn om te presenteren. ANNO 1893 - Hier ter stede worden opnieuw pogingen ge daan om eene Coöperatieve bakkerij „Hoop der Toekomst" op te richten. - De politie legde heden en vorige dagen weer in eenige winkels, in verschillende gedeelten der stad, beslag op maten en gewichten, welke niet van het laatste ijkteeken waren voorzien. - De bij genoegzame deelneming ook te Wou- brugge voorgenomen vrijwillige oefeningen in den wapenhandel voor jongelieden van den 17- jarigen tot de militie-plichtigen leeftijd, zullen niet doorgaan wegens het te geringe aantal jonge lui, dat zich daarvoor aanmeldde, in tegenstelling van het vorige winterseizoen, toen die lessen nogal aftrek vonden en gretig door een 20-tal jon gelingen gevolgd werden. - Het knaapje uit Leiderdorp, dat zoo schandelijk mishandeld is, wordt in het academisch zieken huis wat beter. De verwonding schijnt gelukkig niet zulke ernstige gevolgen te zullen hebben als eerst werd gevreesd. - Een koopman in antiquiteiten te Rotterdam kocht de vorige week in een burgerhuishouden een beeldje voor een gulden. Enkele dagen later verkocht hij het weer voor 40. In een ander bur gerhuishouden kocht hij een antiek stuk voor 28, waarvoor men hem thans tevergeefs reeds 550 geboden heeft. - Iemand te Breda vermiste een paar jaren gele den een bankbiljet van 25 en had daarvan eene dienstmaagd verdacht, echter zonder bewijzen te kunnen vinden en dus ook zonder de hulp der politie in te roepen. Dezer dagen vond een zijner kinderen het biljet in een gebonden jaargang van eene illustratie, die in het salon lag. Heel veel ge bruik werd dus van het plaatwerk niet gemaakt. De eigenaar schonk het geld aan de ten onrechte verdachte dienstbode. ANNO 1968 - „Vroeger was veertig jaar een leeftijd waarop een vrouw een verleden had maar geen toekomst meer, een ziel maar geen lichaam meer en als enige horizon: alles opgeven", aldus Marie Claire. Die tijd is gelukkig voorbij, want: „Tegenwoordig is veertig jaar een mijlpaal die opgewekt over sprongen wordt, een nieuwe start voor de langste en rijkste jaren van het leven. De tijd waarop de vrouw, na voor anderen geleefd te hebben, weer ZIEKENHUIZEN ONGEVALLENDIENST Elke dag Academisch Ziekenhuis behalve van dinsdag 13.00 tot woensdag 13.00 uur (Diaconessenhuis) en van vrijdag 13.00 tot zaterdag 13.00 uur (Elisabeth Ziekenhuis). EHBO ziekenhuis Rijnoord elke dag geopend. L BEZOEKUREN j DIACONESSENHUIS I (tel 071-178178): dagelijks 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. Afdeling 1 intensieve zorg 10.30-11.00 uur en 19.00-19.30 uur en na overleg. Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Jongerenafdeling: 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging St. Elisabeth (tel. 071-454545): volwassenen 14.00-14.45 uur en 18.30-19.30 uur. k Klasse I en II ook 11 15-12.00 uur. Kraamafdeling gynaecologie: 14.30-15.15 uur en 18.30-19.30 uur, alleen I voor vaders bovendien van 19.30-21.00 uur. Afdeling hartbewaking: 14.00-14.30 uur en 19.00-19.30 uur. Intensive care: 14.00-14.30 uuren 19.00-19.30 uur. t Kinderafdeling: ouders gehele dag. Overige bezoekers 14.30-19.30 uur. n ACADEMISCH ZIEKENHUIS (tel. 071-269111): alle patiënten (behalve kinderen) 14.15-15.00 uuren 18.30-19.30 uur. Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 uur, 19.00-20.00 uur t (Alleen Partners/echtgenoten met kinderen. I Voor zwangeren: zaterdagen zondag van 10.00 tot 11.00 uur, uitsluitend voor E me bezoek partners/echtgenoten en eigen kinderen. Kinderafdelingen: voorouders van opgenomen kinderen i: mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige. f Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden: keel-, neus- en oorheelkunde! en neurologie: 14.15-15.00 uuren 18.30-19.30 uur; oogheelkunde en heelkunde 14.15-15.00 uuren 18.30-19.00 uur. Kinderkliniek: zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen: 15.15-17.00 uur; babyzaal en boxenafdeling: volgens afspraak met de hoofdverpleegkundige. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging Rijnoord (tel. 01720-63131): 14.30-15.15 uur en 18.30-19.30 uur. Extra bezoek i medium care: 11.00- 11.30 uur. Kraamafdeling: bezoek voor vaders de gehele dag in overleg met hoofd afdeling. Overigen van 14.30 -15.15 en van 18.30 -19.30 uur. BIOSCOPEN De 3 oktoberfeesten lever den ook ergernis op. Ook ik heb mij weer kostelijk vermaakt met de 3 oktober feesten. Wat mij verschrikkelijk geërgerd heeft, is het afval wat overal in de straten lag. Ik heb mij rot gezocht naar vuilnisbak- ken om ook mijn afval in kwijt te kunnen. Als ik er al één vond, stroomde hij over. De oplossing lijkt mij simpel: Flinke vuilnisbakken plaatsen op strategische plekken! En le gen! Dat zal zeker de helft van de rotzooi schelen!!!! Mevr. G.S. v.d. Meulen, Fred. Hendriklaan 76, Leiderdorp. LEIDEN LIDO 1,2,3,-! »l. 071-1241 ID0 1. Hot Shots II al dag. 18.45, vrt/m ook 14.30 uur Komische film van bo III, Basic Instinct en Casablanc; Benson (Lloyd Bridges) is als presi< van de Verenigde Staten verwikkek vete met Saddam Hussain van Irak per Harleij (Charlie Sheen) wordt ir als geheim wapen The Firm 16 jr., dag. 20.30 uur. Tf chell McDeere (Tom Ci geld gaan werken op e< toor in Memphis. De firma blijkt een houden Tom Cruise in de gaten en hi :e advocaat W Jurassic Park al., dag. 18 45.21,15, vr t/mwoeook 14 15 Monstermovie van Steven Spielberg. Via genetische mampi tot pretpark gebombardeerd eiland Sarr LID0 3. In th 21.15. hoogstandjes la Spielberg. fire 12 jr.. dag. 18 45, ir., dag. li k 14.30.1 Wolfgang Petersen. Veiligheidsagent igan (Clint Eastwood) vraagt h na dertig jaar nog steeds i mgelofelijke reis al., vr t/m woe Walt Disney-film waarin drie huis e hoofdrol spelen. Jonge hond golden retriever Nestor en poes Sissy moeten tijdelijk uit 14.30. Walt Di Jrolsp hun baasjes verhmzen n; via eln lange toch i. Ook krijgen gezelschap in de The Vanishing 16 jr., dag. 19.00, 21.15. Amerikaanse remake van de Nederlandse film Spoorloos. George Sluizer mocht ook hier de regie doen. Jeff (Kiefer Suther land) en Diane (Nancy Travis) zijn op va ir mestah on verdvv ii jnt D?a n e spoork)os en° Jeff begint een jarenlange speurtocht. De film is gebaseerd op het boek van Tim Krabbé'Het gouden ei' STUDIO The Fugitive 12 jr dag. 18.45. 21.15. vr za zo woe ook 14.15 Andrew Davis maak te een filmversie van deze tv-serie uit de jaren zestig Dr. Richard Kimble (Harrison Ford) slaat op de vlucht nadat hij van hetgeval iS'ge LUXOR tel 071-121239, St; fSz, nen en paleizen van Engeland. KIJKHUIS tel 071-142895 ;r do t/m woe, 19 30, 21 45 zijn overduidelijke goede wil, weg naar het rechte pad moeizaam voor Oeroeg do 14 t/m zo 17,20.00,22.15 Hans Hylkema gaat verder waar Hella irgelijknc veile J n (Rik n Oeroe met zichzelf in aanraking komt. Vrouwen van veertig merken dat ze iets missen en zouden in hun leven meer willen hebben dan alleen een man en kinderen. Veertig jaar worden betekent een tweede kans die mén niet voorbij moet laten gaan, zelfs wanneer dit betekent dat men ervoor moet vechten." - Chrysler Corporation heeft gisteren bekendge maakt dat haar omzetten en winsten zich in de eerste negen maanden van dit jaar op ongekend hoge niveaus hebben bewogen. In de periode van negen maanden per 30 september bedroeg de netto-winst van Chrysler 178,5 miljoen dollar of 3,83 dollar per gewoon aandeel. De vergelijkbare cijfers voor 1967 waren resp. 93,4 miljoen dollar en 2,03 dollar. De verkopen bereikten een totaal van 5,3 miljard dollar, 25 meer dan het record van 4,2 miljard dollar, dat in de eerste 9 maanden van 1967 werd bereikt. (NJartin Schwab) groeie voormalig Nederlands-lnuie nun vuenu- schap wordt zwaar op de proef gesteld als terecht komen tijdens de onafhankelijk- De Noorderlingen ma 20.00 en 22 15 meuwbouwwijkje ergens in de jaren zestig wonen voornamelijk chagrijnige mensen. Ze zijn doodsbenauwd voor de postbode. Twirfpeahs?Fifed\waPkwithimedi 20 00 David Lynch 1 !e dagen* Ti van Rob R jm Criuse) e onderzoeken d eze jonge rdood? A few good men woe 20.00. Rechtszaak- emer Officieren Kaffee (Tom Criuse) en Galloway (Demi Moore .and Ze vinden 1^ K-cinema tel 071-124890, Cleve- gaplaats 1 Ghost ma 20.30. cevan Jerry Zucki en Molly (Demi Moore) zijn dolgelu k Swayze) moord. Wanhopig probeert hij in contact te komen met zijn Molly en roept daarbij de hulp van de nep-spritiste Whoopi Gold berg. LVC tel. 071-146449, Breestraat 66 Belle de Jour do 20.45. Film van Luis Bunuel over een jonge doktersvrouw die 's middags in het geheim de hoer speelt. Eén van haar klanten chanteert haar. La Voie Lactée vr 20.45. Film van Luis Buhuel waarin twee zwen/ers op pel- I grimstocht tegen de dogma's van het ka- Le charme discret de la bourgeoisie za 20.45. Film van Bunuel. Op weg naar een n jonge kunstschilder en uit- EUROl ook 13.45. zo ook 16.00. 12 jr.. dag 18.30, 21 15. dovr Jurassic Park al., dag 21.15, zo ook 16.00. 13.30, 18.30, 14.00. (Nederlanc /ersiifu iTr'l'-ffmaakte!Aart Staartjeseen EURO 3. Sliver 16 jr., dag. 21.30, 16jr .dag. 18.45. iook 16.1 Noyce nai hobby oi ïr (Will Jen zijn gepleegd Ze le eigenaar van de wol- m Baldwin) die er de zijn huurders te beglu- EURO The ook 16.30. Dennis the Hughes verfi P'u_ers The firm 16 jr., dag. 13.30, 20.15, z> ook 16.30. Dennis the Menace al., dag 14 00. J- ipfiguur Vijf-jarig jongetje uithaalt. 1.01720-95600 Cornells moeder Oona. ALKEMADE Dorpshuis de Alkeburcht, Noordhoek 3, Roelofarendsveen Jungle boek di 14.30. Klassieke teken film uit de Walt Disney-studio's. Het jor getje Mowgli beleeft allerlei avonturen met zijn dierenvrienden uit het oerwoud Nederlands gesproken FILMHUIS, 't Poelhuys, Vivaldistraat 4 Howard's end di 20 30. James Ivory's v filmde E M. Forstersgelijknamige roma De film toont de enge rangen-en-stande maatschappij in het Victoriaanse Enge- van een landhuis tot allerlei conflicten leidt En ook in het huwelijk van de war sociaal-bewoeen Margaret (waarvoor En reeg) en afst; a t/m woe 15.30. Spui 27. Angie '5, 21.30 dag. 13.15, The Vanis- ing 16 jr., dag 13.15,16.00, 18 45, 16 jr., dag. 13.15, 16.00, 18 45, 21.30 ASTA 2. In the line of fire 16 jr., dag. 13 .45,21.30 ASTA 3. The Vani 21.30. BABYLON 1tel 070-3471656naast Cen Station The Firm 16 jr dag 13 15, dag 13.15,16.00. 3630637, Buitenhof 20 Thefugitive 12 jr.. dag. 13 15, 16 00, 18.45, 21.30. CINEAC ig. 13 15, 'OLE 2. The 13.15, 16.00, 18.45. 6.00,18.45,21.30 METROPOLE 2. 21.30 METROPOLE 3. The I 13 15. 16 00, 18 45,21.30 METROPOLE 4. Indecent Proposal al., dag 18 45, 21.30 De ongelooflijke reis al .dag 13.15. 16 00 METROPOLE 5. Guilty as sin 16 jr dag 18.45.21 30 Dennis the menace al za zo 13 15, 14.30, 16.00,17.15, 18.45, 20.00, 21.30. ODEON 2. Sliver 16 jr

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 22