'Ik wilde Seles niet doden' Jong Oranje houdt Engelsen kort Sport TRAINER Italiaanse voetbalwereld schudt op grondvesten WOENSDAG 13 OKTOBER 1993 GAN laat LeMond toontje lager zingen parus De Franse wielerformatie GAN wil het tot eind volgend jaar lopend contract met Greg LeMond herzien. De Amerikaan, die traint op schema's van inspanningsfysioloog Adrie van Die- men uit Zoeterwoude, kwam sinds juni dit jaar door een virus en een polsbreuk niet meer in actie. Voordien had de drievoudige Tourwinnaar ook al anoniem in het peloton meegefietst. Vol gens ploegleider Legeay zullen beide partijen elkaar vinden in een nieuwe, verlaagde arbeidsovereenkomst. „LeMond is in principe akkoord", zei Legaey gisteren. „We rekenen volgend jaar op LeMond. Hij verdient het zijn loopbaan op een waardi gere manier te beëindigen. Beiden zijn we er ook van overtuigd dat hij onder normale omstandigheden weer op zijn niveau te rugkeert." Kleinste Nederlandse wielerploeg stopt dongen De sponsor van Nederlands kleinste ploeg beroepsren ners heeft gisteren bij de Sluitingskoers in Putte-Kapellen be kendgemaakt uit te wielersport te stappen. Jack van Griensven, fabrikant van speelautomaten, oordeelde dat het zinloos werd door te gaan, omdat het aantal automaten door de nieuwe wet geving in Nederland en België wordt ingedamd. Coureurs als Dick Dekker, Willem-Jan van Loenhout, Michel Zanoli en Cees Hopmans dreigen hierdoor in de WW terecht te komen. Ploeg leider Jos Elen en manager Henny Libregts zegden toe een ande re geldschieter te zoeken voor de ploeg. Zij denken aan een bud get van een half miljoen gulden. Tennisster O'Reilly verongelukt trenton De Amerikaanse tennister Christine O'Reilly is ten ge volge van een auto-ongeluk overleden. De 25-jarige O'Reilly liep bij het ongeval ernstig hoofdletsel op. De tennister was onder weg voor haar sportkledingbedrijf. De bestuurder van de auto, de 29-jarige Steven Evans, was op slag dood. Christine O' Reilly was sinds 1986 actief als tennister. Als jeugdspeelster won ze in drie jaar tijd zestig van de 79 wedstrijden. Vorig jaar verraste ze tijdens een toernooi in Mahwah Zina Garrison. Verleden vriend van Krabbe dubieus berlun De vriend van Katrin Krabbe, Torsten Krentz, zou in de vroegere DDR medewerker zijn geweest van de Stasi, de Oost- duitse inlichtingendienst. Dat meldde gisteren Sender Freies Berlin, die als bron de voormalige wereldkampioene kano, Ka trin Borchert, opvoerde. Borchert en Krentz, ex-vice-wereldkam- pioen kano, waren tot de val van de Berlijnse Muur clubgenoten bij SC Neubrandenburg. Volgens Borchert zou Krentz onder de naam 'Torsten Stark' de Stasi regelmatig informatie hebben ver strekt over de leden van de Oostduitse nationale kanoploegen. Krentz (26) beëindigde in 1991 zijn loopbaan. Handbalsters buigen voor Noorwegen Schiedam De vrouwenhandbalploeg heeft het Holland toernooi in Schiedam geopend met een forse nederlaag. Noorwegen was gisteravond in de Margriethal veel sterker: 23-11. Het verschil van twaalf doelpunten drukte het veldoverwicht uitstekend uit. De speelsters van coach Bouwer traden de Noorsen agressief te gemoet. Dat resulteerde in vier strafworpen in de openingsmi nuten die alle door de Noorsen werden benut. Voor Nederland werd Jolanda de Kok topscorer met drie treffers. Doelvrouwe Laura Robben speelde haar 200ste interland. Jolanda de Kok haar 125ste. Verdachte steekpartij dacht Graf een handje te helpen DUIVENTIL hamburg rtr/dpa De 39-jarige Günther Paree heeft voor de rechtbank van Hamburg verklaard schuldig te zijn aan de tenlasteleg ging Monica Seles zwaar lichamelijk letsel te hebben toe gebracht. Maar hij ontkende gisteren met klem een po ging tot doodslag gedaan te hebben. seerd was in tennis, totdat hij in 1985 Steffi Graf op de televisie zag. Zijn fascinatie met de speelster nam bizarre vormen aan. Na verlies tegen Seles in Berlijn 1990 stortte zijn wereld ineen. „Ik had destijds zelf moordgedachten", bekende hij. Het plan Seles voor enige tijd uit te schakelen kwam in de lente van 1993 bij hem op. Hij had het keukenmes mee genomen in een boodschap pentas en was van plan Seles te verwonden aan een arm. Hij stak haar in de rug omdat ze vooroverboog op de stoel tij dens de wisseling van speel- helft, waardoor hij niet in staat was de arm te raken. Hij kon zich niet herinneren of hij één hand of twee handen had ge bruikt. Parche, gekleed in een spij kerbroek en een rod-wit-blauw overhemd, onderbrak rechter Bosse een keer tijdens haar vraagstelling. „U noemt haar voortdurend Steffi", zei hij boos. „Haar werkelijke naam is Stefanie." Mr. Strate, die Seles vertegenwoordigde, bestreed de aanklacht. Hij wil dat Parche poging tot doodslag ten laste wordt gelegd en niet het toe brengen van zwaar lichamelijk letsel. De zitting duurde vijf uur. Het proces had één dag moeten duren, maar werd verdaagd naar vandaag. De opening was vastgesteld op 9 uur in de mor gen, maar werd uitgesteld van wege de enorme belangstelling van de media. Voor de deuren van de kleine rechtzaal stonden honderden verslaggevers, foto grafen en cameraploegen. In het tumult beval rechter Bosse, dat de rechtzaak eerst kon be ginnen als alle fotografen en ca meraploegen de zaal hadden verlaten. Honderdvijfenzestig dagen na zijn misdaad stond Paree, een werkeloze draaier uit Görsbach in Thüringen, terecht. Op 30 april stak hij Seles in Hamburg in de rug met een keukenmes tijdens het duel van de nummer één van de wereld tegen Mag- dalena Maleeva. Seles werd met een drie centimeter diepe wond naar het universitair ziekenhuis van Hamburg overgebracht. Sindsdien meed de Servische alle toernooien. Ze werd behan deld in Vail, Colorado en her vatte enkele dagen geleden de training. Begin december maakt ze bij een exhibitie in Dublin haar rentree. Parche zei voor de vrouwelij ke rechter Bosse, dat hij Seles had aangevallen omdat ze Steffi Graf had verdrongen als num mer één van de wereld. „Ik wil de Frau Seles niet doden", zei zijn advocaat in een verklaring. „Daarom heb ik haar niet in het hoofd of de hals gestoken." Par che wilde Seles een tijdje buiten spel zetten, zodat Graf haar po sitie als nummer één weer kon terugwinnen. Zijn liefde voor de Duitse speelster is grenzeloos. „Ze heeft de mooiste benen van alle speelsters, ogen als diamanten en haar haar glanst als zijde. Ze is een geschenk van de hemel aan alle mensen", zei hij met zachte, onzekere stem met zwaar Oostduits accent. Hij ver klaarde dat hij haar vijf anonie me brieven had gestuurd. Plus 300 mark voor een halsketting. Aan moeder Graf zond hij 50 mark om 24 rozen te kopen voor de verjaardag van haar dochter. Parche onthulde dat hij in de vroegere DDR nooit geïnteres- De L.V.V. Lugdunum zoekt met spoed voor de B-selektie een voor trainingen op dinsdag en donderdag alsmede begeleiding op zondag. Uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Seer. C. van Duivenbode, Klimopzoom 60, 2353 RK Leiderdorp. Tel.: 891922. Short kan zijn ogen niet geloven londen rtr/anp Zes jaar had Nigel Short erop gewacht. Op zijn tweede over winning op Gary Kasparov. De eerste dateerde alweer van 1987. Gisteren was het moment daar. Hij won na zes nederlagen en negen remises de zestiende partij in het PCA-kampioen- schap. 'Yeahhh' verzuchtten de toe schouwers in het Savoy Theatre in Londen wit. De bijna volle zaal vuurde een salvo applaus op de winnaar af. Short keek verlegen toe. Hij had met de overwinning totaal geen reke ning gehouden. „Ik kwam met niets uit de opening", gaf hij toe. „Ik vond het na mijn verlies in de vijftiende partij gênant re mise aan te bieden, maar over woog het wel." Hij speelde toch door en pakte door een misre kening van zijn tegenstander het volle punt. Zijn eerste in Londen. Short had wit. Na de vernedering in de vijftiende par tij was hij uit op een solide re mise. Complicaties ging hij uit de weg, hij wilde een half punt. De achterstand van zes punten (10,5 - 4,5) na vijftien partijen ontnam hem vooralsnog alle lust ondernemend en provoce rend te werk te gaan. Na twintig zetten stond er een gelijke stel ling op het bord en leek de par tij regelrecht in remise te ver zanden. Kasparov weigerde de dames te ruilen en zocht zijn heil in een aanval op de ko ningsvleugel. De in Bakoe gebo ren wereldkampioen overschat te zijn kansen. Short sloeg terug op de damevleugel, ontmantel de de zwarte pionnenstelling en verwierf voordeel. Kasparov bleef optimistisch, plaatste zon der mankeren zijn koning op e7 in het centrum en ging voort met de pionnenopmars op de koningsvleugel. Het antwoord van Short was kort, krachtig en werd winnend door een blun der van Kasparov. Diens 37ste zet Dh5 was op slag verliezend. SPORT OP TV 6.00-17.00 EURO. F 18 30-19.30 EURO Zeilen 18 45-19T0 RTLSport 9 30-20.00 EU! 9.30-20 00 BR 20 00-21 OOSuf 20 00-21 30 EURO-Tennis: 20.00-21 45 RTL 5 Sport Vi streeks verslag van het WK-kv Nederlai !2.00 BRT l Sport E 20.00-22 00 BRT 2 Sportav 1 30-22 00 EURO Autosport F 23 15-00.00 RAI UNO: t 08.30-09.00 EURO. Step Aerc 09 00-10.00 EURO-Eurogolf. 10.00-11 00 EURO: Zeilen, m 12.00-14 00 EURO V De jonge Engelsman Chris Sutton (rechts) staat klaar om Huub Loeffen op te vangen. De talenten van Nederland en Engeland hebben een aar- Andy Cole van Newcastle Uni dig voorprogramma verzorgd op de wedstrijd van het jaar, vanavond in Rotterdam. Hun duel in Utrecht, voor de kwalificatie van het EK, ging gisteren nergens meer om en eindigde in 1-1. Op de avond voor de wedstrijd die zo veel beslist in de aanloop naar het WK, speelden de jeug digen een niemandalletje in Utrecht. Regen, een glad veld, weinig publiek. Toch was de wedstrijd best om aan te zien. Oranje was beter in de eerste helft, Engeland na rust. In Jong Oranje stonden slechts drie voetballers die zich basisspeler van een eredivisie club mogen noemen: Van Hoogdalem (Roda IC), Van de Looi (Vitesse) en Klomp (Spar ta). Ook Loeffen (Vitesse), Pahl- platz (Twente), Verhagen en Hoekstra (PSV) trappen gere geld af. Aanvoerder Van Gastel is bij Willem II op de bank be land. Moens (Excelsior), Busker- molen (AZ) en Mutsaers (RBC) spelen in de eerste divisie. Onder de Engelsen waren ze ven min of meer vaste krachten uit de Premier League, waarbij de aandacht vooral uitging naar ted. De spits draait onder trainer Kevin Keegan een gemiddelde van ruim een doelpunt per wedstrijd. In de League is hij topschutter met acht doelpun ten. De machtige Britse pers poogde hem naarstig in het elf tal van vanavond te schrijven, maar bondscoach Taylor ziet in Cole een man voor de toe komst. Hij was in elk geval niet de man van de avond. Cole maakte zich niet al te druk over het wedstrijdje. Collega Mutsaers was veel be ter. Hij viel op door inzet, beke ken spel en goede techniek, waarbij aangetekend dat het Engelse centrum hem veel ruimte gaf. Het doelpunt, in de 57ste minuut, was fraai. Hak- balletje Mutsaers, steekpassje Klomp, afwerking Mutsaers, spits van de laagst geklasseerde club in het betaalde voetbal. Zijn vijfde doelpunt in zes mee gespeelde kwalificatieduels. Door slordig werk van Excel- sior-doelman Moens werd het vijf minuten later gelijk: Flitcroft scoorde. Nog een wedstrijdje en dan zit de reeks erop voor Ne derland en Engeland. Noorwe gen beheerst ook hier de groep. Jong Oranje: Moens: Van Hoogda- el, Van de Looi en I Mutsaers en Hoekstra Positie Vogts verstevigd FRANKFURT DPA De Duitse voetbalbond gaat het contract met Berti Vogts open breken en veranderen in een verbintenis voor onbepaalde tijd. De bondscoach heeft nog een overeenkomst tot en met 31 december volgend jaar. In een geprek met het Duitse persbu reau DPA openbaarde de voor zitter van de DFB, Egidius Braun, gisteren de plannen. Ontbinding van het nieuwe contract kan eenzijdig gebeu ren. „De samenwerking blijft in tact zo lang ze bevalt. Vogts ge niet ons vertrouwen als bonds coach", zei Braun, die daarmee een einde maakte aan de ge ruchten dat de positie van Vogts wankel zou zijn. De voorzitter voegde toe dat het niet uitgeslo ten is dat Vogts in het jaar 2000 nog steeds bondscoach is. Duitsland oefent vandaag tegen Uruguay. Bij de WK-kwalificatiewedstrijd van iet Italiaanse voetbalelftal, vanavond n Rome tegen Schotland,' zijn alle 50.000 'tifosi' gewapend met de natio- ïale driekleur. Het initiatief van de Ita- iaanse bond lijkt bedoeld om de mi neurstemming weg te wuiven, die is ontstaan nadat onderzoeksrechters iet offensief hebben ingezet tegen orruplie en malversatie in het heilige 'oetbalrijk. Na politici, ondernemers, rechters gegaa en journalisten is het nu de beurt aan profvoetballers en hun werkgevers. Het onderzoek - al omgedoopt tot 'operatie schone voeten' - is van start de Noorditaliaanse stad Tu- r rechter Sandrelli de finan ciële handel en wandel en vooral ook de transfers analyseert van de club To rino. In de beklaagdenbank zitten al voorzitter Goveani en zijn voorganger Borsano. maar ook de voetballers zelf lopen grote kans tegen de lamp te lo pen. Het onderzoek is in snelling gekomen na de inval door de Guardia di Finanza, de financiële re cherche, in de bestuursgebouwen van acht clubs. Bij Torino, Juventus, Ge noa, AC Milan, Inter, AS Roma, Cosen- za en Venezia werden de balansen en contracten van spelers in beslag geno men. De recherche klopte ook thuis aan bij bestuursleden en de stervoet ballers Lentini (AC Milan) en Dino Baggio (Juventus). Baggio was niet thuis omdat hij zich met de Ie' voorbereid op de interland vanavond. De onderzoeksrechters zijn ervan overtuigd dat de clubs de fiscus heb ben opgelicht door slechts een gedeel te van de werkelijke transfersom op te geven die voor spelers werd betaald. Dc voorzitter van Torino wordt er zelfs van beschuldigd in zijn administratie namen op te voeren van niet bestaan de voetballers. Zo werd de speler Mar co Palestro 'uitgevonden' om een ille gale geldtransactie verbonden met de overgang van Romano naar de club Venezia te verbloemen. Deze praktijk schijnt veelvuldig voor te komen. Venezia-voorzitter Zampa- rini liet weten dat er van deze 'spook- contracten' 654 bestaan en dat ze goedgekeurd zijn door de nationale voetbalbond. Net als de politici ver schuilen de bestuurders zich achter het adagium 'cosi fan tutti' ('iedereen doet zo), maar de onderzoeksrechters nemen daar, in tegenstelling tot vroe ger. geen genoegen mee. Ook de im mer als onaantastbaar beschouwde Italiaanse voetbalwereld moet ope ning van zaken geven. Het land lijkt werkelijk te veranderen. Wilt U iets melden? Bel 071 - 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. De Franse Alpen zijn twee dagen het de cor van de 77ste Gi ro d' Italia 1994. In de rit van Cubeo naar Les Deux Alpes worden de Colle Danielo (het dak van de Giro) en de Izoard en de Lautaret beklommen. De andere dag gaat de etappe naar Sestrières met de Croix de Fer, de Télégraphe, Galibier en Mont Genèvre op het program ma. Daarna trekt de karavaan naar de Dolomieten Neder land heeft dit jaar geen karting- kampioenen. Door problemen met geluidsmeting zijn de wed strijden in Eindhoven en Berg- hem geschrapt Het gewest Zuid-Holland van de KNSB viert op zaterdag 27 november het 100-jarig jubileum. Op de Haag se Uithof wordt die dag een groot schaatsfeest gehouden De Leidse gymnastiek- en vol leybalvereniging Groen Wit heeft in De Combi Amsterdam een sponsor Van 31 oktober tot en met 6 november wordt in Den Haag (HRC) een kwalifica tietoernooi rugbygehouden. Deelnemende landen zijn Ne derland, Zweden, Tjechië en Is rael In het schaatspeloton van de marathonrijders heeft Evert Benthem in ABC-Hekwerk een nieuwe sponsor Het baan- wielrennen in Nederland leeft weer op. Volgend jaar heeft Ne derland in Apeldoorn, Assen en Geleen opgeknapte of splinter nieuwe wielerbanen Alphe- Hans van Beek is kandi daat voor een nieuw te verkie zen hoofdbestuur van de KN- WU In het wereldklassement van het vrouwenwielrennen staat Leontien van Mooorsel aan de leiding voor Jeannie Longo en Marion Clignet. Ma rion Borst (59), Petra Grimber gen (88) en Angela van Smoorenburg (218) staan niet bij de beste vijftig rensters Jeugdwielrenner Vincent van der Kooij is vóór zijn broer Ewoud en Arjan de Boer club kampioen van Swift/Casba ge worden Bij korfbalclub TOP nam Eric de Vos de voorzitters hamer over van Rob de Graaff Lammert Huitema (winnaar KNSB Cup) heeft nog steeds geen sponsor voor het nieuwe De KNVB afdeling Lei den bestaat 90 jaar en viert op zaterdag 30 oktober groot feest in Vogelpark Avifauna in Alphen aan den Rijn Een dag eerder treedt wielrenster Petra Grim bergen in het huwelijk met Joop de Boer. De kampioene van Ne derland (tijdrijden) gaat in Am sterdam wonen Ook honkbal ler Danny Wout gaat zijn geluk beproeven in Amerika. Wout is de zevende Nederlander die prof wordt in de States. Eerder gingen Robert Eenhoorn, Ralph Milliard, Frans Groot, Raymond Hofer, Anthony Rayer en Rik- kert Faneyte De loting voor de kwalificatiegroepen van het Eu ropees kampioenschap voetbal 1996 in Engeland wordt van 27 november 1993 naar 22 januari 1994 verschoven Erik Breu- kink (7) is nog de enige Neder landse wielrenner die bij de eer ste twintig staat in het Wereld klassement. Frans Maassen (23) en lelie Nijdam (27) zijn de an dere renners die aardig geklas seerd staan Vrijdag 15 oktober houdt voetbalvereniging De Sleutels een algemene ledenver gadering. Jeugdvoorzitter Ab van der Linden is niet herkies baar De KNVB afdeling Leiden houdt op vrijdag 22 oktober (herfstvakantie) een Frans Hoek Keepersdag voor doelverdedi- gers van 8 tot 20 jaar. Plaats van handeling: voetbalterrein van Stompwijk '92. Aanmelden: 071-899372 Gelijk met Neder- land-Engeland. Vanavond: le- denvergaderinghandbalclub Satumus Het schaatsgewest Zuid-Holland heeft zijn ploegen compleet. Sprint (coach Erik van Kordelaar): Frank van der Kleij (Voorschoten), Francisco Roest (Warmond) en Jeroen Kraan (Hoogmade). All-round (coach Wim den Eisen): Ruud Borst (Leiderdorp), Marnix ten Kortenaar (Zoetermeer) Jac Orie (Den Haag) en Gianni Romme (Made). Neo-senioren: Yvonne van Schie (Stompwijk) en Leon Veefkind (Roelofarendsveen). B- junioren: Chantal Boer (Wou- brugge). Sandra Caspers (Noordwijk), Karina Slingerland (Woubrugge), Judith Straathof (Zoeterwoude)Werner Altewis- scher (Leiden), Marco van der Ing (Roelofarendsveen), Chris van Oosten (Rijnsburg) en Bas Spoelstra (Leiden) Autocou reur Oscar Middeldorp (Wou brugge) neemt zondag deel aan de sluitingskoers in Nogaro (Frankrijk). Dit is de laatste wedstrijd voor het EK SCOREBORD PRIJSVRAGEN VOETBAL Luxemburg - Griekenla Griekenland 7-12 Luxei IJsland 8- 8 Eerstvolgende wedstrijd. Hongarije Rusland e EK KWALIFICATIE ONDER 21 JAAR Groep 2 g Engeland 1-1 (0-0) 57. Flitcroft 1-1. Scheid Duitsland - Denemarken 0-1 (0-1) 26. Knstensen 0-1. Toeschouwers: 8200, Ier land - Spanje 0-2 (0-1). 38 Guerrero 0-1. 63. Oscar 0-2 Groep 4 Roemenië - België 3-1 (2-0) 3 Moldovan 1-0, 30. Moldovan 2-0. 76. Papura 3-0, 77. Leonard 3-1. Toeschouwers. 3000 Groep 5 Luxemburg - Griekenland 0-4 (0-1) 3. Kos- lis Dl, Va si los 0-2. 75 Kustis O Bulgarije - Oostenrijk 3-0 (2-0) 18 Guer- ganov 1-0, 23. Ivanov 2-0, 71. Guerganov 3-0, Zweden - Finland 4-0 (2-0) 21. Gud- ndsson 1-0, 41. Blomqvist 2-0, 73. 0) 26. Zidane 1-0, 58 Portugal - Zwitserland 3-0 (3-0) 3 Gama 1-0, 29. Torres 2-0 (strafschop). 45 Gama 3-0. Toeschouwers. 5000 BASKETBAL BEKERCOMPETITIE HANDBAL HOLLANDTOERNOOI Roemenië - Frankrijk 25-28 (13-14) Top- mië: Tirca 7, scorers Roemei - Noorwegen 11-23 (5-9) Sco res Nederland; De K Van Jaarsveld 2, Boreceanu 1 Duvholt 3. Oahle 3, Kvitsand 2. HONKBAL zesde wedstrijd. Chicago White Sox Toronto Blue Jays 3-6. Toronto Blue Ja; wint serie met 4-2 en plaatst zich voor c World Series. MOTORSPORT i Oorschot, 2. Lenselink, 3. Peter- 9. Arends, 10. Martin J akt: 1 Johnsson (Zwe), 2. Karisson 3. Lejeune (Bel), 6. Verhoef, 500 c PAARDESPORT KOERSEN Eerste koers, 1609 m: 1 Hoot Mon (Oorthuijsen) 2.06,1 - 1 18,4. 2. I speed Mac, 3 Grandeur K. Toto. win 4,70 plaats 1,30 1,60 1,80 koppel 7,60 trio 109.60. Tweede koers, 2000 m 1Fe male Toch (Gruppen) 2 40,1 - 1.20,1, 2. 2000 m. 1. Heidi M (Post) 2.40,0 1.20,0, 2. Hope Enkhuizen, 3. Highlight Kades Toto: winnend 1,20 plaats 3,50 3.10 2,80 koppel 30,30 trio 380.30 de koers. 2000 m: 1 Gentle Sycamore Mol) 2.43,2 - 1.21,6, 2 Royal Sport Gascoigne Dakota Toto: winnend 23,90 plaats 6,90 2,70 1,E 1880,70. Vijfde koer; W (Schoonhoven) 2.37,7 - 1.18,9, 2. Guus Wielinga, 3. Free Love Kades. Niet gestart: ,40 plaats 1,50 1,80 3,00 koppel K 186,60. Zesde koers, 2000 m: Angel (Ahl) 2.41,9 - 1.21,0, 2. I 3. Glory Buitenzorg. Niet gestart Gerard K. Toto winnend 3,90 plaats 1,60 3,30 3,80 koppel 20,90 trio 291,00. Zevende koers, 2440 m: 1. Grandcester B (A.de Wrede) 3.16,7 - 1.20,6, 2. Glimpse Nobo, 3 i gant Norton Niet gestart Hebe d'Alme .Flyer Emge. Toto winnend 2,50 pla, 1.20 2,20 2,30 koppel 7,10 trio 99,10 dubbel winnend 8-4 5.70 Achtste koers. 2000 m: 1. Forward Nobo (V d Heide) 2.35,8-1 17.9.2 Lest We Forget. 3. Ear ly Ricardo. Toto: winnend 12,50 plaats 3,10 1,50 Negende land (De Veen) 2.03.0 - 1 16 4, 2. In The Beginning, 3. Jeweled Road. Toto: winnend 9,20 plaats 4,00 3,50 4,50 koppel 37,60 trio 429,30. Tiende koers. 2440 m: 1 Dis patch (Westerveld) 3.13,3 - 1.19,2, 2. De- reddertranss, 3. Duncan Crown Niet ge start. Lass Kick. Toto: winnend 2,60 plaats 3,30 17,90 koppel 3. Dizzy Dean. Niet gestart. Dazraff B loto: winnend 2,30 plaats 1,30 2,30 kop pel 8,00 trio 179,30 TAFELTENNIS 0. poule B: Duitsland - i: Hongarije - Frankrijk 4 TENNIS - Wahlgren (Zwe) 6-3

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24