A Is het feest is hij Klerks, kan iedereen meegenieten WITN VAN HET TAAR 1993 Klerks haalt reuze-stunt uit met klasse-whisky! '0 Klerks Katwijk is heropent. Dus is het daar feest, maar ook in de rest van Holland. In Leiden, Oestgeest, Lisse, Wassenaar, Alphen, Hoofddorp, tot aan Heemstede toe. Kijkt u maar eens naar deze aanbiedingen. Zeker weten dat de feeststemming er ook bij u snel in zit. En ook net als in Katwijk, kunt u een week lang meegenieten van ons feest. Kees Klerks: "In mijn Wijn van het Jaar zitten pakweg veer tig levensjaren van een groot kunstenaar. Het grootste deel van zijn leven heeft Meesterwijnmaker Atanas Babaev uit Bulgarije in het maken van wijn gestopt. Op de Vinexpo, 's werelds grootste wijnbeurs, kreeg Babaev voor deze wijn de gouden keus voor de ongekende verhouding tussen prijs en kwaliteit. Op één van mijn wijnproeverijen werd deze wijn geschat rond de twintig gulden. Maar omdat mijn Wijn van het Jaar ook betaalbaar moet blijven, ligt de prijs wel wat lager. Bovendien wil ik dat u 'm absoluut proeft." Wijn van het Jaar 1993 Cabernet Sauvignon Merlot 1989 Lovico Suhindol Bulgarije Per fles Doos a 6 flessen 38,50 Chateau La Croix du Val St. Emilion 1992 Rond, vol, tikkeltje boers, typisch JQC St. Emilion /J Per fles 9 Doos a 6flessen 45,00 Riesling d'Alsace 1992 Schitterende Elzas wijn van de beroemde Riesling druif Per fles Doos a 6flessen 40,00 Domaine Saint Paul Vin de Pays Des Collines de la Moure, rood of wit. De huiswijn van vele restaurants. Per fles Doos a 6 flessen 22,50 Steve Jason Scotch Whisky kost normaal gesproken f 24,95. Nou is dat al niet veel voor een klasse-whisky. Maar, u raadt het al, Kees Klerks moest natuurlijk weer een stunt uithalen. Een reuze-stunt! Want door een exportorder van meer dan 1 miljoen(!) flessen voor Oost-Europa af te sluiten bij St. Andrew Distillers in d J/^' l- k3£s11^- Glasgow, is deze whisky voor tien gulden ónder de normale prijs te koop bij Klerks. Jazeker, tien gul den. En tsja, daar laat zelfs de meest fervente whisky-kenner zijn eigen merk wel even voor staan. Op een onlangs gehouden proeverij scoorde deze Steve Jason Scotch Whisky (30% Malt, 70% Grain) veel hoger in smaak dan bijvoor beeld Johnnie Walker of Ballantines. Steve Jason Scotch Whisky Normaal 24,95 Nu W' i-\ JCOTt H WH1SKV 14? (maximaal 12 flessen per klant) PROO/CT ofSCOTbtf# m Alphen aan den Rijn: Van Nesstraat 27 Leiden: Kennedylaan 7, Bevrijdingsplein 48, Doezastraat 6, Kopermolen 36, Stevensbloem 169 Oegstgeest: Lange Voortplein 7 Lisse: Blokhuis 20 Verrassend Vejlzijdig Voordelig Katwijk aan Zee: Noordzeepassage 16/17 Wassenaar: van Hogendorpstraat 69 Hoofddorp: Kruisweg 963, Heemstede: Blekersvaartweg 74/76 (t.o. AH)

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 12