D at is de spirit DINSDAG 12 OKTOBER 1993 Natuurlijk, uw personeelsbestand is goed afgestemd op de verwachte produktie. De agenda's zijn behoorlijk gevuld, de produktiviteit per medewerker laat weinig te wensen over en er is niets aan de hand. Tot het moment dat het bedrijf een grote order kan krijgen als het net iets sneller levert dan de concurrentie. Vanzelfsprekend wordt die kans met beide handen aangegrepen. Sterker nog, iedereen in het bedrijf is van mening dat de organisatie een dergelijke buitenkans aan zou moeten kunnen. Dat er zo flexibel gewerkt moet kunnen worden. Alleen, de extra produktiecapaciteit is niet in huis en er zitten maar 24 uur in een dag. Vervolgens ligt het probleem bij u, en niet voor het eerst. Dat is het moment om eens met Randstad te praten. Niet alleen over een oplossing op dit moment, maar wellicht ook over een structurelere aanpak van dit soort knelpunten. Want de flexibilisering die u zoekt, is van oudsher onze specialiteit. En ook Randstad is met de eisen van de markt meegegroeid. In het bovenstaande geval zouden wij bijvoorbeeld kunnen zorgen voor een ploegendienst die geheel vanuit Randstad gecoördineerd wordt. Zodat u geen aandacht aan werving, selectie en het inwerken van de juiste tijdelijke medewerkers hoeft te besteden. Terwijl u ervan uit kunt gaan dat die belangrijke deadline gewoon gehaald wordt. In de eerste plaats dankzij uw eigen mensen, maar ook dankzij enthousiaste medewerkers die niet bij u op de loonlijst staan. Die ervoor gekozen hebben om op tijdelijke basis bij uw bedrijf succesvol te zijn. Want zoals een bedrijf op een bepaald moment kan kiezen voor flexibiliteit, kiezen steeds meer men sen bewust voor een flexibele carrière. Daarbij spelen aspecten als kansen grijpen als ze zich voordoen, diversiteit in ervaring en de kwaliteit van een zelfingericht leven een belangrijke rol. Mensen van de jaren '90 op zoek naar werkgevers van de jaren '90, en andersom. Het is onze ambitie om voor die partijen de intermediair te zijn. Randstad maakt 't mogelijk ->r randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 10