D a t heeft toeko mst WOENSDAG 6 OKTOBER 1993 ledereen is het erover eens, continuïteit is binnen een bedrijf een dwingende voorwaarde voor een goed produkt, een prettige werksfeer en optimale prestaties. Geen onrust door veranderingen in bezettingen, stabiele relaties met klanten en tevreden werknemers, dat is het streven. Totdat de zaken in een stroomversnelling raken en de werkdruk zo groot wordt dat er aan ploegen gedacht moet worden. Of er een project gaat lopen waar maar moeilijk mensen voor vrij te maken zijn. Of wanneer er door een grote order sprake is van een tijdelijke produktie-uitbreiding. Welbeschouwd, tot het ogenblik dat een bedrijf zich wil kunnen aanpassen aan de wisselende eisen van de markt en gaat flexibiliseren. Dat is het moment om eens met Randstad te gaan praten. Want hoewel je dat op het eerste gezicht niet zou zeggen, flexibilisering en continuïteit gaan goed samen. Continuïteit is immers geen kwestie van constant dezelfde mensen aan het werk hebben, continuïteit kun je net zo goed bereiken met een wis selende groep mensen die hetzelfde doel nastreven. Mensen die elkaar goed op de hoogte houden, elkaar blindelings vertrouwen en weten waar ze voor staan. Gemotiveerde medewerkers die ervoor gekozen hebben om op tijdelijke basis bij uw bedrijf succesvol te zijn. Want zoals een bedrijf kiest voor een meer flexibele bedrijfsvoering, kiezen steeds meer mensen bewust voor een flexibele carrière. Daarbij spelen aspecten als kansen grijpen als ze zich voordoen, diversiteit in ervaring en de kwaliteit van een zelfingericht leven een belangrijke rol. De mens van de jaren '90, op zoek naar het bedrijf van de jaren '90, en andersom. Het is onze ambitie om voor die partijen de intermediair te zijn. Randstad maakt 't mogelijk -»r randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 12