Groeien zonde uit te breiden Da t is de ambitie ZATERDAG 2 OKTOBER 1993 902 Groei is vaak onvoorspelbaar. Wat de markt vandaag vraagt, kan morgen uit de gratie zijn. Het is daarom moeilijk te bepalen wanneer duurzame vergroting van uw bezetting verantwoord is. Als ondernemer denkt u dan ook niet meteen aan personeelsuitbreiding als uw afzet toeneemt. Aangezien u zich wilt blijven concentreren op dat geen waar u goed in bent, uw 'core competence', onderzoekt u eerst de mogelijkheden om activiteiten uit te besteden. Of om tijdelijke mede werkers in te huren. Zodat u probleemloos kunt meegroeien met de vraag. Maar ook pijnloos kunt inkrimpen als het onverhoopt even tegenzit. Dat is het moment om eens met Randstad te praten. Want de flexibilisering die u zoekt, is van oudsher onze specialiteit. Dankzij onze kennis van de arbeidsmarkt kunnen we exact aangeven hoe u extra capaciteit in huis kunt halen. Zonder te investeren in werving en selectie, zonder uw vaste kosten blijvend te verhogen. Daarvoor biedt Randstad u gemotiveerde mensen die voor u aan het werk gaan. Echter zonder dat ze bij u op de. loonlijst terecht komen. Het blijven immers tijdelijke medewerkers, die ook op die basis bij uw bedrijf succesvol willen zijn. Want zoals kiest voor een flexibele bedrijfsvoering, kiezen steeds meer mensen bewust voor een flexibele carrière. Daarbij spelen aspecten als kansen grijpen als ze zich voordoen, diversiteit in ervaring en de kwaliteit van een zelfingericht leven een belangrijke rol. Mensen van de jaren '90, op zoek naar werkgevers van de jaren '90, en andersom. Het is onze ambitie om voor die partijen de intermediair te zijn. Randstad maakt 't mogelijk -v randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 10