Postcode:Plaats: Telefoon: Stuur deze bon in een envelop naar: Zorg en Zekerheid, Antwoordnummer 10089, 2300 VB Leiden. (Postzegel is niet nodig) Misschien vraagt u zich af hoe dit allemaal mogelijk is. Heel simpel. Allereerst is en blijft Zorg en Zekerheid de zorgverzekeraar Tonder winstdoel. Dat betekent dus dat we niets aan u hoeven te verdienen en u daarom scherpe premies kunnen bieden. Daarnaast kent Zorg en Zekerheid me dokter, sbecialist of ziekenhuis als peen ander. Daardoor kunnen we bijvoorbeeld bijzonder gunstige betalingsafspraken maken, maar ook samen werken aan een betere kwaliteit van de gezondheids zorg. En natuurlijk, ook daSr wordt u veel beter van. Goed, u weet het nu. Van Zorg en Zekerheid wordt dus echt iedereen beter. Dankzij onze scherpe premies, onze uiterst gunstige en complete verzekeringen, onze goede contacten met de gezond heidszorg in uw buurt... Maar vooral ook dankzij onze prettige service. Persoonlijk, betrouwbaar en vriendelijk. Dat vinden we prettiger en beter voor u. Want daar gaat het om. Dat u er altijd beter van wordt. Met Zorg en Zekerheid. Dat wil toch iedereen? Heeft u vragen, of wilt u non meer infor matie waar u beter van wordt? Stuurt u dan vandaag nog de bon in. Of bel gerust tussen 08.00 en 21.00 uur ons gratis telefoonnummer 06-0327 (tot en met 8 oktober 1993), of tijdens kantooruren ons centrale nummer 071-357575. JA, IK WIL OOK ZORG EN ZEKERHEID. Stuur mij daarom meer informatie over de Zorg en Zekerheid* O Ziekenfondsverzekering O Schadeverzekering Ziektekostenverzekering/ Garant Polis O Levensverzekering Aanvullende Verzekering O Overige verzekeringen O Reisverzekering

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 25