r Waarschijnlijk heeft u het al gehoord. Vanaf f V» 1 januari 1994 verandert er nogal wat in ons landelijk stelsel van ziektekosten. Eén van de belangrijkste veranderingen is dat Zorg en Zekerheid, net als alle andere zieken fondsen in ons land, een complete verzekeraar wordt. Of dat ook belangrijk nieuws is voor Jazeker. Want wie bii Zorg en Zekerheid..»s.vmekfrrf, swrrff tr alleen maar beter van. We blijven al uw zorgen uit handen nemen. Precies zoals u dat altijd van ons gewend was, alleen nog beter! Net zoals nn. hoeft u ook in de toekomst trèèn dokters- of ziekenhuis- rekeningen voor te schieten. Zorg en Zekerheid blijft gewoon alles voor u betalen, zodat u zich daar nooit zorgen om hoeft te maken. Wat ook blijft is onze Aanvullende Verrekering. De goedkoobste in heel 'Nederland!'.). We hebben 'm alleen wel veel compteter gemaakt. Voor slechts f 1,50 per persoon, per maand, bent u verzekerd van een nog breder pakket vergoedingen voor tandheel kundige hulp, hulpmiddelen, geneeskundige kosten in het buitenland, alternatieve geneeswijzen of andere therapieën... Bii Zorg en Zekerheid bent u sowieso het voordeligst uit. Met uw ziektekostenverzekering, maar ook met mm) reis-, schade-, of levensverzekering. Want ook daarvoor kunt u dus voortaan bij Zorg en Zekerheid terecht. Alle verzekeringen zijn voor zien van dezelfde service, betrouwbaarheid en gunstige voorwaarden, die u van ons gewend bent. Gaat u binnenkort meer dan f 56.650.-* j bruto verdienen? Dan wordt u er bij ons nog beter van. Dankzij onze Garant Polis. Een bij zonder complete verzekering, tegen een gunstige premie. Wanneer u de loongrens overschrijdt, krijgt u na één simpel tele foontje een polisvoorstel thuisgestuurd. Dit zijn zomaar wat voorbeelden hoe u beter kunt worden van Zorg en Zekerheid. Loongrensbedrag voor het jaar 1993

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24