leiderderp MAGAZIJN MEDEWERKER (M/V) administratief medewerker mlv medewerker mlv B.V. Exotimex HUISMEESTER Ik vond 't Hofflants Huys" AKTIVITEITEN BEGELEIDER (MW) ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1993 908 R.C.V. 2001 Nederland B.V. is een multi-media exploitatie maatschappij. Voor een aantal bedrijven verzorgen wij de verzending van voorbespeelde videocassettes. Wegens uitbreiding van deze activiteiten zoeken wij op een zeer korte termijn voor de periode september 1993 t/m februari 1994 een: Heb jij interesse, ben je bereid om flink aan te pakken en niet ouder dan 20 jaar, schrijf dan naar R.C.V. 2001 Nederland B.V„ Energieweg 45a, 2382 NC Zoeterwoude t.a.v. afdeling Personeelszaken. Wij zijn importeur van allerlei exotische groenten en fruit. Ter versterking van ons uit 4 man bestaand commercieel team zoeken wij een jonge. die ons bij kan staan bij alle voorkomende werkzaamheden aan het verkoopblok. Dit kan bestaan uit het regelen van transporten tot het opnemen van bestellingen. Het grootste deel van de werkzaamheden zal bestaan uit administratief werk zoals het controleren van aankoopfacturen van zowel leveranciers van goederen als van diensten en de verwerking hiervan in ae computer. Het beheersen van de Engelse, Duitse, Franse en Nederlandse taal in woord en geschrift is onontbeerlijk. Het spreken van de Spaanse taal vinden wij ook zeer belangrijk. Tevens zijn wij voor onze loods in Delft op zoek naar een voor het laden en lossen van containers en ompakken van diverse produkten. Ook het klaarzetten van bestellingen zal tot de werkzaamheden gaan behoren. Voor beide functies kunt u uw schriftelijke of telefonische reactie richten aan: T.a.v. Mw. Conny Montagne Postbus 226 2230 AE RIJNSBURG, Tel.: 01718 - 31555 KAN EEN SECRETARESSE WEL CONTENT CENOEC ZIJN? Secretaries is een gespe cialiseerde dienst van de Content-organisatie en is gericht op het uitzenden, detacheren, trainen, bege leiden, werven en selecteren van secretaressen. Secretaries is er voor de secretaresse die bewust voor haar vak heeft gekozen, gesteld is op flexibiliteit en de top wil bereiken; die hiervoor een opleiding heeft gevolgd en doek gericht actie onderneemt. Herkent u zich in het boven staande? Bel of kom langs bij Secretaries. Javastraat lb, 2585 AA Den Haag tel. 070-365 39 47 WfrifrvpaiarrJ&d-cdjuht&btKt. JA, IK WIL GRAAC MEER INFORMATIE M.O.G. Beheer BV is een dynamische en snel expanderende organisatie op het> gebied van management en i/voning- beheer. Voor één van de bij ons in beheer zijnde woning complexen zoeken wij op korte termijn een flexibele en inventieve In de ruimste zin bestaat de taak van huismeester uit het houden van toezicht op en het bevorderen van een goede gang van zaken in het object en het verlenen van service aan de bewoners. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: toezicht houden op schoonmaakwerk handhaving van orde en veiligheid toezicht op werking van technische installaties uitvoeren (geringe) reparaties en onderhoud assistentie bij uitvoering (groot) onderhoud registreren van energieverbruik LBO-opleiding, bij voorkeur LTS met enige jaren MTS affiniteit met techniek representatief stress-bestendig De werktijden en arbeidsvoorwaarden worden in nader onderling overleg vastgesteld. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schrifte lijke sollicitatie onder bijsluiting van curriculum vitae te zenden t.a.v. mevrouw A. Zwik, bij wie ook nadere informatie over de functie is te verkrijgen (tel. 079 - 42 64 99). M.O.G. BEHEER BV Promenade 291 Postbus 7440 2701 AK Zoetermeer HTS'er Chemische Technologie m/v Randstad zoekt een kandidaat voor het uitvoeren van experimenten met betrekking tot de scussing-problematiek. Kennis van verpakkingstechnologie strekt tot aanbeveling. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41. Basisarts m/v Op dit moment hebben wij diverse mogelijkheden voor kandidaten die parttime aan de slag willen. Informatie bij Anne Martine van Veen, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. De uitzend-CAO ->r randstad uitzendbureau Moret Ernst Young is een organisatie van samen werkende maatschappen op het terrein van accountancy, belastingadvies en manage ment consultancy. Moret Ernst Young telt ruim 4500 medewerkers en zo'n 40 vestigingen in Nederland. Wereldwijd maakt de orga nisatie deel uit van Ernst Young International, met kantoren in meer dan 100 landen. Als je in het laatste jaar van het VWO zit doe je er verstandig aan om je alvast te oriënteren op je mogelijkheden na je eindexamen. En wanneer je interesse voor cijfers verder reikt dan je tentamen- en exa- mencijfers, is een open dag bij Moret Ernst Young daarvoor ideaal. 18 of 21 oktober is zo'n dag. Dus als je graag een kijkje achter de schermen wilt nemen bij Moret Ernst Young ben je van harte uitgeno digd op een van deze dagen. Laat het ons d.m.v. onderstaande bon wel even weten als je komt en met hoeveel mensen. Graag tot ziens op 18 of 21 oktober 16.00 uur, Wassenaarseweg 80, 2596 CZ 's Gravenhage. JA, ik kom 18 oktober/21 oktober* n kijkje achter de schermen n f Moret Ernst Young HUMANISTISCH WOON- EN ZORGCENTRUM Huisvesting Voorschoten. Aangesloten bij Humanistische Stichting van Bejaarden (HSHB) te Amsterdam. 't Huys" staat aan de rand van het prachtige park Ter Wadding op de grens van Voorschoten en Leiden. De verzorging is gebaseerd op humanistische grondslag, dat wil zeggen dat de nadruk ligt op begrippen als vrijheid en verdraag zaamheid ongeacht de gezindte. Huisdieren mogen ook verblijven in 't Huys". 't Huys" biedt verzorging en huis vesting aan 150 bewoners. 118 eenpersoonsunits 12 tweepersoonsunits en 12 aanleunwoningen Tevens een intensieve zorgafdeling voor 8 personen in samenwerking met het verpleeghuis. - warme maaltijd in het restaurant en aan huis; - het verlenen van tijdelijke opname; - alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen in Voorschoten. Verder zijn in 't Huys" een levens middelenwinkel, een kapsalon, spreekruimten voor huisartsen en fysiotherapie. Ook wordt een breed pakket van kulturcle en recreatieve aktiviteiten aangebo den '"t Huys" is uitstekend bereik baar met het openbaar v Om een kwalitatief goede zorg aan onze bewoners te kunnen geven, zoeken wij voor onze meerzorg afdeling: 16 uur per week Voor deze functie wordt van u verwacht - ervaring met geriatrische en psychogeriatrische problematiek - bekend zijn met levensfase problematiek - in staat zijn groepsaklivileiten te organiseren en structurerend te kunnen werken - goede contactuele vaardigheden - mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - goed kunnen samenwerken Voor de uitvoering van de functie bent u verantwoording verschuldigd aan de Coordinator Sociaal Cultureel Maatschappelijk Werk. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw B. Luykx, telefoon 071-769210. Overige informatie: Betaling geschiedt conform de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw C. Frijn, Adjunct-Directeur 't Hofflants Huys" De Zeven Provinciën 68, 2253 XL Voorschoten. Leiderdorp is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente aan de rand van het Groene Hart van Zuid-Holland met bijna 23.000 inwoners en een hoog voorzieningenniveau. Bij de sector Openbare Werken is op de afdeling Techniek plaats voor een technisch medewerker m/v sectie Beheer/Uitvoering Functie-inhoud Tot de hoofdtaken van deze functie behoren: - het toezichthouden op en begeleiden van aan derden uitbestede werken; - het voeren van de dagelijkse directie incl. administratieve afhandeling/ kredietbewaking van in uitvoering zijnde projecten; - het verrichten van alle voorkomende in-/uitmeetwerkzaamheden t.b.v. de afdeling Techniek, Ruimtelijke Ordening en Kadaster; - het verzorgen van revisie gegevens t.b.v. revisietekeningen; - het zonodig toetsen van vergunning-aanvragen van nutsbedrijven op gemeentelijke belangen en controle op de naleving daarvan. Functlevereisten Diploma MTS Weg- en Waterbouwkunde met aanvullende vakopleidingen en bij voorkeur gemeentelijke ervaring op het vakgebied. Voor de vervulling van de functie is een flexibele werkinstelling nodig, alsmede goede uitdrukkingsvaardigheid en affiniteit met automatisering. Salaris In afwachting van een nadere beschrijving en waardering is het salaris -afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring- maximaal f 4.019,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoelage. Informatie Informatie over deze functie kunt u krijgen bij het hoofd van de afdeling Techniek, de heer ing. G. Voorvelt, tel. 071-899205. Sollicitatie Vrouwen, allochtonen en gehandicapten zijn binnen de gemeente onder vertegenwoordigd. Zij worden dan ook uitdrukkelijk verzocht te solliciteren en genieten bij gelijke geschiktheid de voorkeur. U kunt uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze publicatie sturen aan het college van burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, onder vermelding van: sollicitatie functie technisch medewerker sectie Beheer/Uitvoering.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 26