sr A TE HUUR IIVINGSTOM *DE LEEUW W:;IW:;W? j=; W». Ü::W SiiW^iHafcilWiiüWiïW! menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv TE KOOP IAV onroerend goed 'Heeft u bouwplannen kom dan naar onze informatie-dag BEDRIJFSMAKELAARDIJ tt ra BEDRIJFSZEKER ONDERDAK Dorpsstraat 387 Assendelft ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1993 rp m m mm m m mm a -- roi ELKE ZATERDAG 145mz WINKELRUIMTE LEIDEN-TURFMARKT 11 Winkelpand, uitstekend gesitueerd ten opzichte van de belangrijkste winkelstraat en passantenhaven. De begane grond is groot ca. 80m7, de 1e verdieping ca. 65m7, tevens is er een dakterras aanwezig van ca. 15 meter. De frontbreedte bedraagt ca. 5,5 meter. Ter overname luchtbehandeling, airconditioning en alarminstallatie. Vraaghuurprijs: ƒ42.000,- per jaar exclusief BTW.- Huizenwinkel - Kamerhulp Leiden verhuurt voor u kosteloos uw kamers en appartementen. Hogewoerd 88. Tel. 141896. ROELOFARENDSVEEN Noordeinde 20 Vrijstaand herenhuis met garage in de lintbebou wing van de Dorpstraat gelegen op ca. eöOm2 ei gen grond, bouwjaar omstreeks 1965. Beg. grond: entree, ruime hal met garderobe. Woonkamer met deels convector verwarming en openslaande deu ren naar tuin. Open keuken uitgevoerd in eiken en voorzien van o.a. wasemkap, keramische kook plaat, koelkast etc. Bijkeuken met toilet, vaste kast, opstelling CV-ketel en aansluitingen wasma chine. 1e Verd.: ruime overloop, 4 slaapkamers met deels vaste kasten, badkamer met ligbad- /douche, twee wastafels, toilet en balkon. 2e Verd.: royale overloop met bergruimte, grote 5e slaapkamer met kantelraam. Diversen: tuinligging gedeeltelijk op het zuid-westen. De woning is gro- hardhouten kozijnen tendeels isolerende deur en loopdëur Garage met stalen kantel- Oplevering: in overleg. Vraagprijs 475.000,- k.k. I AA van der meer l/A\onroerend goed Zuideinde 7 - 2371 BP Roelofarendsveen I Telefoon 01713-19019 B.g.g. B. C. M. van Velzen, tel. 01713-15569 Motel Sassenheim (v.d. Valk) Warmonderweg 8, Sassenheim dinsdag 21 september 1993 van 14.00 tot 22.00 uur. Als u ideeën zoekt om uw bouw plannen te realiseren, kom dan naar onze informatie-dag. U kunt hier kennis maken met onze bouwmethode, de grote keuze in ont werpen, de supeneure isolatie, de korte bouwtijd en de scherpe prijzen. Bel voor uitgebreide informatie één van onderstaande telefoonnummers. Of neem direct contact op met de Livingstone-organisatie in Breda: 076 - 712772. HET HUISMERK VAN DE BETERE AANNEMER. HAZERSWOUDE DORP, Aann.Bedr. D. Vonk Zn. B.V., tel. 01728-9636. AARLANDERVEEN, Bouwbedr. Jac van Vliet B.V., tel. 01725-71330. OUD-ADE, VD GEEST OUD-ADE B.V., tel. 01712-8223. MOERKAPELLE, Bouwbedr. D. de Graaf B.V., tel. 01793-1240. Dromen over eeix nieuwe bedrijfsijOKAtie cut, ongeveer zo: 'U heeft een klein tot wl' f nm middelgroot bedrijf, Qj gevestigd in een Q woongebied en u wilt (of moet) ver- O huizen naar een O lokatic buiten het ln uw droom verschijnt HRS Vastgoed met ont wikkelingsplannen op het aantrekkelijkste bedrijfsterrein van de Leidse regio voor een dnctal bcdnjfshallcn met kantoorruimte. U droomt dat ligging, omgeving, ontwerp en flexibiliteit een tien scoren. Aan specifieke indclingsciscn kan boven dien tegemoet worden gekomen. Dan wordt uw nachtrust bruut verstoord Tenzij u het bij dromen wilt laten, belt u ons even voor uitgebreide infor matie. Met de ene hand drukt of draait u ons num mer. met de andere blijft u flink in uw arm knijpen. Projectgegevens: kantoorpark/ind.terrein Roomburg, direct aan de snelweg. U bevindt zich in gezelschap van o.m. ERGON (eveneens door ons ontwikkeld) cn JVC. Huurprijs v.a. 125,-/m7jaar. Standaardmogelijkheden: 110 m' bedrijfshal, 6.6 m hoog. 130 m: hal. 65 m' kantoor. ■I II ONROEREND GOEDONROERE Rijnsburg Rjjnsburgerweg 100 01718 - 51616 Katwijk Andreasplein 14 01718 - 76144 Oegstgeest, Geversstraat 9-11 Ca. 160 m' bedrijfsruimte nabij het centrum van Oud- Oegstgeest. De bedrijfsruimte is voorzien van een vouw deur van 3x2,3 m., verlichting, verwarming, kracht stroom en toilet. Vrije hoogte ca. 3,5 m. Royaal woon huis (inhoud ca. 550 m') voorzien van plavuizen vloer, open haard, 6 slaapkamers, keuken met inbouwapp., etc. Vraagprijs 450.000,- k.k. Leiden, Fruitweg 36b Kantoorunit 47 m2 BVO, ligging nabij NS-station Lam menschans. Voldoende parkeergelegenheid en goed bereikbaar vanaf Rijksweg A4. De ruimte is voorzien van verlichting, verwarming en vloerbedekking. Eventueel 2e unit 47 m2 te huur. Huurprijs 185,- m2 p.jr. excl. BTW en excl. servicekosten. Lammenschansweg 141e te Leiden Ca. 160 m' keurige bedrijfsruimte en ca. 40 m2 kantoor op een zichtlokatie aan de Lammenschansweg. De ruimte is voorzien van verwarming, verlichting en een gladde betonvloer. Aanvaarding in overleg, huurover eenkomst voor 2,5 en 5 jaar mogelijk. Overnamekosten vraagprijs 40.000,-. Huurprijs 32.500,- excl. BTW per jaar, servicekosten ca. 100,- per kwartaal. Warmond, Endepoellaan 3 Bedrijfsruimte van ca. 280m2 voorzien van tegelvloer, ca. 40 m2 kantoorruimte, overheaddeur en verlichting, verdieping ca. 200m2 geschikt als opslagruimte. Halfvrij- staande woning met royale woonkamer en drie slaapka mers. Totaal grondopoppervlak ca. 1100m2. Vraagprijs 595.000,- k.k. Bedrijfsruimte evt te huur 29.000,- per jaar. Uitdagende aanbieding voor u die snel kunt beslissen onze riante vrijstaande woon/ werk bungalow in Leiderdorp zoekt op zeer korte termijn een nieuwe eigenaar. Vitale maten: inhoud 1000 mV grondoppervlak 1800 m' Leeftijd: 22 jaar t Waarde ca: 1 miljoen Ligging: gunstig nabij uitvalswegen, op ongeveer 15 autominuten van Schiphol, kan gedeeld of vergroot worden. Wij overwegen elk redelijk bod, dat ons vóór 15 oktober a.s. bereikt. Telefoon eigenaar: 071-41 69 72.®? TE KOOP VOORSCHOTEN Noortheystraat 2e Ruime H0EKEENGEZINSW0NING Ind.: hal, S-vormige ruime woonkam., dubb. begl., mog. voor open haard, mooi afgewerkte inb.keuken (inb. koelk./oven- /kookplaat) met doorgeefkast naar eet- woonkamer, zeer grote schuur, in een ge heel vrijliggende zonnige tuin (ZO), met stenen muur omringd, toilet. 1e verd.: zeer grote ouderslaapkmr. met veel kastruimte, 2 kinderslp.kmrs., douche wast., ruime overt., 2e verd.: ruime zolderkmr. met tui melraam, bergruimte. Aanv. in overleg. Vr.pr. 236.000,- k.k. Gaarne tel. reageren tel.nr. 071-616510. Assendelft is een plaats met ca. 10.000 inwoners en ligt in de driehoek Zaandam, Krommenie en Beverwijk. Het winkelcentrum omvat 7 winkels in grootte van 55 tot 150m2 eventueel uit te breiden tot 300m2. Reeds geopend zijn een DA drogist, Brilservice en een Kapper/Schoonheidssalon. Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. De volgende branches genieten de voorkeur: kantoor-boekhandel, huishoudelijke artikelen, dames-, heren- en kinderkleding, schoen- en beenmode, radio/tv, witgoed, hakkenbar, sleutelkoning, brei/wolzaak, meubelen, gordijnen-vitrage, dierenspeciaalzaak, juwelier, reisburo, uitzendbüro, verlichtingsartikelen, bank, sportzaak enz. (Geen foodsector) Indeling en huurprijs, nader overeen te komen .afhankelijk van grootte en ligging. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer J. de Groot, Tel.: 02510 - 29157 Fax: 02510 - 24968 26969. Te huur op Industrieterrein Grote Polder - Zoeterwoude (Rd) VRIJSTAAND KANTOORPAND Indeling: kantoorruimte verdeeld over div. vertrekken, ontvangsthal, toilet, keuken. Totale oppervlakte: 96nf Beschikbaar per direkt. Inlichtingen: lel. 071-899344 (op werkdagen 9.00-17.00 uur). Alphen a/d Rijn in een van de buitenwij ken en aan een winkelga lerij, perfect onderhouden WINKELPAND VAN CA. 120 M2. Geheel betegelde ruimte met koelcel e d.. uitste kend geschikt voor le vensmiddelen of praktijk ruimte e.d. Vraagprijs 295.000,- k.k. met de gehele inventaris. b.v. makelaardij o.g. PROPER PASSAGE 9 2341 GS OEGSTGEEST POSTBUS 1056 2340 BB OEGSTGEEST TEL. 071-170741 FAX 071-155608 Oegstgeest - Wilthoetlaan 8 Modem woonhuis (1986) met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Rustige ligging in verkeersarme straat. Indeling: entree, hal, toi let, woonkamer met open haard, erker en parketvloer, schuifpui naar de tuin, trapkast, moderne witte keuken met apparatuur en marmeren vloer. 1e etage: overloop, moder ne badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet, achterkamer, zeer grote voorka mer (oorspronkelijk 2 kamers). 2e etage: vaste trap, zolderruimte geschikt voor het maken van een kamer. Het huis is prima onderhouden. C.V.-gas verwarmd en geheel Oplevering eind 1993. Vraagprijs: 358.000,-k.k. 5 (2 onder 1 kap) met garage, voor-, zij- en achtertuin op het zuiden. In deling: begane grond: entree, hal, toilet, kelderkast, grote L-vormige woonkamer en suite met openslaande deuren naar de tuin, keuken met granito aanrecht. 1e etage: zijkamer, voorkamer met doorloopkast naar achterkamer met balkon, badkamer met toilet. 2e etage: 2 zolderkamers, grote bergruimte en vliering. Het huis verkeert in nog geheel originele staat. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 530.000,- k.k. Oegstgeest - Frederik Hendriklaan 11 In het "hart" van Oud-Oegstgeest gelegen halfvrijstaand herenhuis met aan 3 zijden tuin en een schuur. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud en is bijzonder rustig gelegen t.a.v. winkels, scholen, sport- en rekreatiemogelijkheden en niet op de minste plaats ten aanzien van uitvals wegen. Indeling: beg. grond: ruime entree met garderobe en toilet, grote L-vormige ka mer en suite met open haard, fraai gemoderniseerde keuken met apparatuur. De be gane grond is grotendeels voorzien van isolerende beglazing. 1e etage: grote kamer aan voorzijde met balkon, grote achterkamer met balkon, kleinere achterkamer, apart toilet, badkamer met ligbad. 2e etage: 2 ruime kamers, berging. Vliering met C.V.-ke- tel. Het pand wordt in overleg leeg opgeleverd. Vraagprijs: 545.000,- k.k. Ruime, goed onderhouden 4-kamerhoekmaisonnet- slaapetage met riant uitzicht en afzonderlijke berging in de n.v. een eigen Leiden - Lammenschansplein 7 te op de 1e verdieping met slaape kelder. Het gebouw is voorzien vai !e toilet. Aanvaarding in c Vraagprijs:/163.000,- k.k. waarvan 1 met vaste wastafel met deur naar balkon en vaste kasten, grote mer met vaste kast, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. leg. Uitsluitend voor Leidse gegadigden en voor niet in de regio wonende ekonomisch ge- bondenen aan een der regiogemeenten. Leiden - Gerecht 8 Op één van de mooiste plekjes van Leiden goed onderhouden monumentaal pand met grote achtertuin (ong. tree, gang met marmeren vloer, doorloop naar tuin, toilet, bergkast, zijkamer, mer en suite (ong. 50m7) met balken plafond en dubbele tuindeuren, grote eètkeuken met inbouwapparatuur en tuinkamer. Eiken trap naar eerste verdieping, voorkamertje, zijkamer, kamer en suite, grote badkamer met wastafel, bad, douche, toilet, bidet voor dakterras. Derde verdieping: 2 kamers beide met keukenblok en dakkapel, dou che-ruimte met toilet. Het huis wordt C.V.-gas verwarmd. Het pand is geschikt voor ve lerlei doeleinden, woonhuis met kantoor/praktijkruimte, meergezinswoning en is op te splitsen in appartementen. Vraagprijs: 850.000,- k.k. Oude Wetering - 't Hofje 19 Moderne twee onder een kap woning met grote garage, achterzijde grenzend aan waterpartij en gelegen nabij de Braassemmermeer. Indeling: entree, hal, toilet met fontein, L-vormige woonkamer, open keuken inklusief appara tuur, deur vanuit woonkamer naar garage. 1e etage: overloop, voorkamer met wentel- raam, moderne badkamer met ligbad, douche en wastafel, grote achterkamer. 2e eta ge: vaste trap, overloop, 1 kamer met wentelraam. 3e etage: bergvliering. Voorzien van C.V.-gas en dubbel glas. Binnen en buiten goed onderhouden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 338.000,- k.k. Leiderdorp - Mauritsstaete 8 Op de begane grond van een luxe appartementenge bouw gelegen moderne 3-kamerappartement met fraai aangelegde grote en vooral zonnige voor- en zijtuin met vrij uitzicht op waterpartij, berging in de kelder. De appar tementen worden individueel C.V.-gas (kombiketel) verwarmd en zijn voorzien van dubbel glas en extra isolatie ter plaatse van de bouwmuren tussen de appartementen onderling. Indeling: hal, toilet, badkamer met ligbad, douche, wastafel en aansluiting wasapparatuur, 1 grote slaapkamer met deur naar de tuin, 1 kleinere slaapkamer, woonkamer met mogelijkheid van een open haard en in open verbinding met de keu ken. Aan de keuken grenst een bijkeuken/berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 245.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP Leiderdorp - Essenpark 2 Beknopte vrijstaande villa op schitterende lokatie met vrij uitzicht en zonnige tuin met veel privacy. Grondoppervlakte bedraagt 1055m7 en het bouwjaar van het objekt is 1964. Indeling: entree, hal met leistenen vloer, L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, eenvoudige keuken, bijkeuken, c.v.-ruim- te, toilet met fontein, grote slaapkamer, kleinere slaapkamer, badkamer met bad, toilet en wastafel, ruime van binnenuit bereikbare garage. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 595.000,- k.k. Koudekerk aan den Rijn - Weidedreef 3 Ruim vrijstaand landhuis met fraai aange legde zonnige tuin (grondoppervlakte 728m7) en garage met zolder. Het pand wordt d.m.v. C.V.-gas verwarmd, is voorzien van een C.V.-gestookte boiler en is grotendeels voorzien van isolerende beglazing. Indeling: begane grond: ruime entree met gardero be en opbergkast, grote hal met open trap naar de verdieping, zitkamer en T.V.-kamer gescheiden door een tunnel open haard, open keuken met apparatuur, eetkamer, een slaapkamer met eigen badkamer en toi.let. 1e verdieping: een grote werkruimte met open haard en vide die via een open trap in verbinding staat met de kamer op de bega ne grond, drie slaapkamers, tweede badkamer met toilet, ruime traphal en voor- en achter grote balkons. 2e verdieping: diverse zolderruimten waarop ook de C.V.-instal- latie is gesitueerd. Vraagprijs: 648.000,- k.k. BEDRiJFSOBJECT Leiderdorp - Van Geerstraat 2 Voormalig schoolgebouw gelegen op 4290m7 eigen grond. Ligging langs Rijksweg A4 op de hoek van de Eriealaan en de Van Geerstraat. Het gebouw bevat een bruto-vloer-oppervlak van 1100m7, waarvan 695m7 op de bega ne grond en 405m7 op de 1e etage. De bestemming van het perceel is Bijzondere Doeleinden, te weten gebouwen van bijzondere aard, zoals scholen, kerken, zieken huizen, verenigingsgebouwen en gebouwen van sociale en culturele doeleinden. Vraagprijs: 650.000,- k.k. TE HUUR Oegstgeest - De Kempenaerstraat 113 hoek Regentesselaan Representatief win kelpand met bovenwoning/kantoor. Beg.gr.: winkel met zes etalages, sanitaire ruimte, keuken, berg. Bebouwd oppervlak 11 Om Aan de straatzijde een eigen terras van cir ca 100m7. De bovenw./kantoor eveneens 110m7 heeft een eigen opgang. Ind.: woon- krdrie slp.krs., klein balkon, keuken, badkamer, afzonderlijke toiletr. Het gehele pand is voorzien van c.v. en warmwatervoorz. Beschikbaar 1 novfember 1993. Huurprijs: 5.000,- per maand excl. BTW .ra.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 36