K afdelingshoofd p/cys AKZO Management assistent v/m cÜWiibcrt 'Smitshof7 assistent begeleider m/v inval-assistent begeleider m/v Teamleider m/v Bejaardenhelpenden, bejaardenverzorgenden en ziekenverzorgenden m/v In DE WILBERT, een verpleeghuis waar - verdeeld over 8 afdelingen - 110 somatisch zieken en 120 psychogeriatrische bewoners worden verpleegd en gereactiveerd, vaceert de functie van (m/v) op full-time basis. Wij zoeken een leidinggevend functionaris t.b.v. een afdeling met 30 psychogeriatrische bewoners. Naast verzorging, verpleging en behandeling, wordt sterk de nadruk gelegd op begeleiding van de bejaarde mens en het in stand houden van een optimaal woon- en leefklimaat. Taken: het leiden van de afdeling, zorgdragen voor een goede behandeling en verzorging van de bewoners, bevorderen van de teamgeest bij de medewerk(st)ers van de afdeling, begeleiden van leerling-ziekenverzorgen den, deelnemen aan diverse overlegorganen. B, Vereisten: diploma Ziekenverpleging A, A h A Zv of HBO-V, goede contactuele eigenschappen, organisatorische en leidinggevende kwaliteiten, ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salariëring conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen in FWG groep 50. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heerG.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, telefoon, (01718) 72 951, aan wie uook binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK LubapQ Uitzend^ '>nro™J Met afgeronde MEAO-opleiding en enkele jaren werkervaring. Cijfermatig inzicht, factureren, invoeren etc. Leeftijd maximaal 30 jaar. Loodgieter m/v IWij zoeken een ervaren loodgieter v 20 uur per week. Heb je interesse? Reageer snel. Ziekenverzorgenden m/v I Voor een medische instelling in de regio I zoeken wij regelmatig gediplomeerde I ziekenverzorgenden voor vroege, late I en nachtdiensten. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij iemand voor een afwisselende admini stratieve functie. De werkzaamheden bestaan uito.a. het telefonisch afhande len van klachten, administratieve verwer king, contacten met buitendienstmede werkers en het ontvangen van klanten. Belangrijk is dat je flexibel oproepbaar bent: bijv. de ene week 40 uur werken en de andere week helemaal niet. Luba Leiden, r K. Rapenburg 10,2311 GC, tel. 07 i-140341 tel. 071-121942 (horeca) Luba Leiden, Turfmarkt 11,2312 CE, tel. 071-149745 (adm) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. BEL LBEVER LUBA, MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. NOTARISKANTOOR R.MEINERS, RAPENBURG 43, LEIDEN in verband met zwangerschapsverlof van één van onze medewerksters zoeken wij voor de periode van circa november 1993 tot en met april 1994 SECRETARESSE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (M/V) (full-time) Aansluitend bestaat de mogelijkheid op een vast dienstverband. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - het voeren van correspondentie met cliënten; - tekstverwerking met behulp van WP 5.1; - bijhouden van de agenda; - het administratief afwerken van notariële akten; - diverse overige secretariële werkzaamheden. Wat vragen we? - minimaal MEAO-diploma (secretariële/ bestuurlijke richting); - ervaring met tekstverwerking; Notariële ervaring strekt tot aanbeveling. Wat hebben we te bieden? - een afwisselende baan op een klein kantoor; - moderne werkomgeving; - 25 vrije dagen; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 14 dagen schriftelijk te reageren. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij mw. E. Harland, tel. 071-131645. Notariskantoor Mw. Mr. R. Meiners Postbus 11038 ^2301 EA LEIDEN Protestants Christelijke Stichting Woonvoorzieningen voor mensen met een verstandelijke handicap met 'Smitshof' te Rijnsburg is een gezinsvervangend tehuis vooi een verstandelijke handicap. De bewoners bezoeken overdag centrum of zijn werkzaam in w.s.w.-verband. Aan het GVT is een dependance verbonden met 4 bewoners en een nevenvestiging voor 2 bewoners. Voor dit GVT zoeken wij een voor 32 uur per week (vak.nr.: 2.44.39) Tevens zoeken wij een (vak.nr.: 2.44.40) die onze vaste medewerkers tijdens ziekte of vakantie kan vervangen. Functie-eisen Van de nieuwe medewerker wordt verwacht dat deze: het een uitdaging vindt om met mensen met een verstandelijke handicap te werken; een bijdrage kan leveren aan de ontwikkelingen binnen het huis; bereid en in staat is zich in te leven in de mogelijkheden en behoeften van de bewoners; in staat is om onder toezicht van een begeleider, de individuele begeleidingsplannen op te stellen; naast het kunnen geven van verzorging en het bieden van struktuur, ook een warme uitnodigende sfeer kan scheppen, in staat is om in teamverband te werken en een positieve bijdrage wil leveren aan de werksfeer; op een positieve manier een bijdrage wil leveren aan de christelijke signatuur en levenswijze van het huis; het liefst ervaring heeft in werken met mensen met een verstandelijke handicap; bij voorkeur een diploma van een lagere beroepsopleiding of van een algemeen vormende opleiding van middelbaar niveau heeft. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, voor de functie van assistent-begeleider minimaal f 2.396,49 en maximaal f 3.345,99 bruto per maand (bij een full-time dienstverband). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Excl. onregelmatigheidstoeslag Informatie en sollicitatie Voor nadere inlichtingen kun je bellen met Peter Schreve (hoofd), telefoon 01718 - 28497. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen en onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan Centraal Bureau, afdeling Personeels zaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden 'Smitshof' is een voorziening die wordt beheerd door de Protestants Christelijke Stichting van ouders en vrienden van verstandelijk gehandicapten te Leiden e:o. Bij deze Stichting zijn in totaal ±100 medewerkers in dienst. ?r direct zoeken wij een A-verpleegkundige die fulltime, nge tijd wil werken in een verpleeghuis in de omgeving van üden. Enkele jaren ervaring en/of leidinggevende Informatie bij Anne Martine van Veen, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. nr randstad uitzendbureau H thuiszorg Groot Rijnland De Stichting Thuiszorg Groot Rijnland is een regionaal werkende organisatie, per 1 januari 1993 ontstaan door een fusie met vijf organisaties op het gebied van kruiswerk en gezinsverzorging. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. De stichting telt ruim 1500 medewerkers, merendeels part timers. Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van thuiszorgprodukten binnen twee divisies: dïWsie Thuiszorg en divisie Ouder- en Kindzorg. Voor het team Zijloever zijn wij op zoek n n gediplomeerde Wij zoeken enthousiaste medewerkers die: verzorgende, begeleidende maar ook huis houdelijke werkzaamheden willen verrichten minimaal 20 uur per week in dag-, avond- en weekenddiensten willen werken ervaring in de omgang met ouderen hébben zelfstandig en in teamverband kunnen werken flexibel inzetbaar zijn bij voorkeur in het bezit zijn van het diploma MDGO-Vz, OVDB-H of OVDB-V Wij bieden: betaling volgens de CAO Gezinsverzorging (minimaal 888,80 en maximaal 1.472,80 per vier weken bij een part-time functie van 20 uur per week) een onregelmatigheidstoeslag en onkosten vergoeding enthousiaste collega's De werktijden worden in overleg vastgesteld. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw A. Oomen of mevrouw T. van Rijn, dagelijks tussen 09.00 en 12.00 uur, telefoon 071-233210. Bent u geïnteresseerd, stuur dan vóór 21 september uw sollicitatiebrief aan Zorgvoorziening Zijloever, t.a.v. mw. A. Oomen /mw. T. van Rijn, Julianastraat 74, 2316 NZ, Leiden. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 29 september. Vacaturenummer BH-44/0911 LD De Zorgvoorziening Zijloever heeft als doel het mogelijk maken van zelfstandig wonen van ouderen in hun eigen omgeving, zodat opname in een verzorgingshuis overbodig wordt De Zorgvoorziening Zijl oever is een samenwerkingsverband van de Stichting tot Exploitatie van Bejaardencentra, de Stichting Ouderenwerk en de Stichting Thuiszorg Croot Ri/nland ten behoeve van maximaal 60 cliënten, die wonen in de wijken De Kooi, Zeeheldenwijk, O roenoord en Noorderkwartier zijn gebundeld in de Coatings groep. Applicatie-instructeur M/V Werkterrein Ten behoeve van de training en opleiding van haar afnemers, relaties en eigen medewerkers, heeft de Business Unit Car Refinishes een wereldwijd netwerk van training centra ontwikkeld, waarbinnen trainin gen op het gebied van produkten, systemen, en applicatietechnieken worden uitgevoerd. Op het centrum in Sassenheim bestaat een vacature voor applicatie-instructeur. Functie-inhoud De applicatie-instructeur zal, na een inwerkperiode en een on the job training, zelfstandig demonstra ties houden en cursussen geven voor zowel klanten als Akzo-medewerkers. De te geven cursussen heb ben betrekking op verfsysteemapplicatie voor zowel personen- als vrachtwagens. Tevens kunnen onder werpen met betrekking tot werkplaatsorganisatie deel uitmaken van de cursus. De cursussen worden gegeven voor afnemers uit diverse landen. Functie-eisen - MBO; bij voorkeur aangevuld met vaktechnische opleidingen; - Zeer goede beheersing van de verwerking van autoreparatieprodukten; - Tenminste 5 jaar ervaring in de autoschade- en/of carrosseriebranche; - Goede contactuele eigenschappen; - Actieve kennis van de Engelse taal Geboden wordt - Een salaris (indicatie aanvangssalaris f 55.000,-) dat met prima secundaire arbeidsvoorwaarden een compleet beloningspakket vormt. - Een zeer gevarieerde en veelzijdige functie in een internationale werkomgeving. Informatie en sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan; Akzo Coatings bv. afdeling Personeel Organisatie. t.a.v. mevrouw M.E.C. Welsink, Postbus 3,2170 BA Sassenheim. Ministerie van WVC De Directie College ter Beoordeling van Geneesmiddelen is de uitvoerende organisatie van het gelijknamige College dat verantwoorde lijk is voor de toelating en registratie van genees middelen in Nederland De Directie omvat drie afdelingen, te weten de afdeling Registratie, de afdeling Beheer en de afdeling Klinische Beoor delingen. In uw functie van managementassistent van de afdeling Beheer coördineert u de organi satorische aangelegenheden van de afdeling U hebt de zorg voor het aanleggen en bijhouden van dossiers en verricht secretarieel werk voor het afdelingshoofd. Als vast aanspreekpunt en verbindende schakel voor interne en externe re laties verstrekt u ihformatie over het werkterrein van de afdeling. Ook houdt u specifieke actie punten bij. U bent in het bezit van een HAVO/VWO diploma en hebt bij voorkeur een secretaresse- en/of managementassistent-opleiding. Van be lang is type- en PC-ervaring (WordPerfect). Ken nis van de medische terminologie strékt tot aanbeveling. U werkt zelfstandig en accuraat, beschikt over goede contactuele eigenschappen en hebt kennis van de Engelse taal De standplaats is Rijswijk Het salaris be draagt maximaal 3.303,- bruto per maand (schaal 5 BBRA 1984). De inschaling is afhanke lijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Boers, hoofd van de afdeling Beheer, telefoon 070-3407484. Inlichtingen over de sollicitatie procedure ku'rit u inwinnen bij mw. C. Verweij, telefoon 070-3406651 Aan haar richt u ook uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacature- Volksgezondheid Volksgezondheid, één van Directoraten - Generaal van het veelzijdige ministerie van WVC. Een publiciteitsgevoelig beleidsterrein dat Ook gehandicapten ier V3-2769. Wij zk 4 dagen tegemoet. v brief graag bin- Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur. Personeelsafdeling Volksgezondheid Kamer 8CB-208, Postbus 3008 2280 MK Rijswijk. N Li'

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30