Hypotheekadviseur UITVOERDER De Koning vraagt: Verkoopmedewerker binnendienst (m/v) O A LT E K DOKTERSASSISTENTE w«VERKOPERS (MA/) Aannemingsbedrijf W.QIeijm B.V. Gevraagd: Voor de omgeving Den Haag Leeftijd ca. 25 jaar MTS diploma weg en waterbouw Sollicitaties: Aannm. bedr. W.GIeijm bv. Taag 77, 2267 CG Leidschendam 070-3177977 Rijksuniversiteit Leiden Beheer van de Pre» klinische Laboratoria van de Faculteit der Geneeskunde BIOTECHNICUS/PROEF- DIERVERZORGER (V/M) ten behoeve van de Centrale Proefdiervoor' ziening CPVeen van de drie afdelingen van de Dienst Facilitaire Zaken (38 uur p/w, vacaturenummer: 3-191 1158) r $0 S Taak: - het uitvoeren van biotechnische werk zaamheden; - het verzorgen van dieren ten behoeve van transgene en/of S.P.P.- fok en van dieren in experiment Vereist' - diploma MLQ-biotechniek; - ervaring als biotechracus/proefdierverzorger met bovenvermelde werkzaamheden; - bereidheid om deel uitte maken van een weekenddienst bij toerbeurt Salaris maximaal 3,303,bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorlopig tot I januari 1995, zonder u op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: G. van der Wel, hoofd Dienst Facilitaire Zaken, tel. 071-276300. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aah: Dr. E. Weeda, Directeur-Beheerder Pre-klinische Laboratoria, Dienst Personeel en Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit levdert I I I I I I I I I Medisch Secretaresse Voor een medische instelling in Leiden zoeken wij een medisch secretaresse. De werkzaamheden bestaan uit het typen van verslagen, dossiers en correspondentie, telefoon, post, mensen te woord staan en archieveren. Gevraagd wordt een opleiding op HAVO-VWO-niveau, goede typevaardigheid, goede beheersing van WordPerfect, kennis van de medische terminologie, goede kontaktuele eigenschappen, zelfstandig kunnen werken err accuratesse. Het betreft acht ochtenden in de maanden september en oktober. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s v p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak.- uitzendbureau de koning Korevaarstraat 33,2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143 Verwo Alphen bv behoort tot Verwo holding bv, waaronder 9 werkmaat schappijen funktioneren met vestigingen te Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Breda, Dordrecht, Harderwijk, Lelystad en Vlaardingen. Het produktieprogramma omvat een breed assortiment aan bestratingsarti kelen, bedrijfsvloerplaten en systeemvloeren. Afnemers zijn overheidsin stanties, aannemingsbedrijven in wegen-, woning- en utiliteitsbouw en de bouwmaterialenhandel. Voorts zijn wij aktief op het gebied van handel en dienstverlening in de G.W.W.-sektor. Er zijn 450 personeelsleden. Wij zoeken kandidaten voor de funktie van Het takenpakket omvat o.a.: het onderhouden van contacten met de klanten de offerte- en orderaf handeling het behandelen van expeditiewerkzaamheden adminis tratieve werkzaamheden. Wij denken aan een medewerker in een leeftijd tot 35 jaar, die een commerciële, creatieve en flexibele instelling heeft en bereid is in teamver band te werken. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een opleiding MTS Weg- en Waterbouw. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de directie van Verwo Alphen bv. Verwo Alphen bv Verwo Alphen bv, Postbus 100, 2400 AC Alphen aan den Rijn. bouwkundig buro J in het maken van praktijkgerichte bouwkundige begrotingen ten behoeve van utiliteitsbouw, woningbouw en renovatie. Onze klantenkring bestaat uit aannemers, architecten, projectontwikkelaars en overheidsinstellingen. Omdat onze klantenkring nog steeds groeiende Is zijn wij op zoek naar: Een ervaren Bouwkundig Calculator Functie eisen: Wij zijn op zoek naar een bouwkundige (MTS-HTS-nivo) met een leeftijd tussen 25 en 35 jdar. Je moet enige jaren gewerkt hebben als bouwkundig calculator en bij voorkeur ervaring hebben met een of meetdete calculatiepakketten (bijvoorbeeld: KPD- Bouwcalc of IBIS-TRAD) Functie omschrijving: Je werkzaamheden zullen voor het grootste gedeelte bestaan uit het maken van bouwkundige begrotingen. Het maken van STABUII bestekken en bouwkundige rapporten komt ook regelmatig voor. Verder bestaat |e werk uit wat administratief werk en algemene burowerkzaamheden. Sollicitaties: Als je van zelfstandig werken in een enthousiast team houdt, schrijf, voor I7september 1993. een brief naar: Bouwkundig buro CALTEK Prins Bernhardstraat 56.2202 U Hoordijk Tel.: 01719-19105. T.a.v. E. Schrama Kappé Schiphol BV exploiteert reeds 43 jaar diverse tax-free parfumerie- en cosmeticashops in het Amsterdam Airport Shopping Centre op de luchthaven Schiphol. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding op ons hoofdkantoor te Hoofddorp een enthousiaste en energieke all-round MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE M/V Funktie inhoud: - verwerken van kas-, bank-, en giromutaties; - administreren van kostenfakturen; - bijhouden debiteuren- en crediteuren administratie; - opstellen van diverse spreadsheets ten behoeve van periodieke verslaglegging; - assisteren bij maandelijkse rapportage en jaarrekening; - overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Wat vragen wij: - HAVO, PD, MBA of soortgelijke opleiding; - enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie; - flexibele instelling met betrekking tot het werk en de werktijden; - woonachtig binnen een straal van 30 km van Hoofddorp; - eigenschappen om in teamverband goed te kunnen funktioneren; - affiniteit met automatisering; - kennis van Lotus 1-2-3 is een pre; - leeftijd circa 25 jaar. Wat bieden wij; - een dynamische werkomgeving en een uitstekende teamgeest; - een 35-urige werkweek; - 25 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag per jaar; - een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden, die menen aan de hierboven genoemde funktie-eisen te voldoen, verzoeken wij een sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden aan: KflPPf SCHIPHOL t>V t.a.v. Hoofd Administratie Automatisering Postbus 3065 2130 KB Hoofddorp Uitsluitend schriftelijke reakties zuilen in behandeling worden genomen. Binnen het Holtlant College bestaan vier grote afdelingen LW4 economie, dienstverlening en gezondheidszorg, algemeen voortgezet onderwijs en beroeps begeleidend onderwijs. Deze afdelingen zijn weer onderverdeeld in een groot aantal studie richtingen, welke zijn verspreid over een achttal lokaties in Leiden, Leiderdorp, Katwijk en Woerden. Het HOLTLANT COLLEGE vraagt voor het nieuwe schooljaar enthousiaste docenten m/v en een adm. medewerker m/v Informatie kan worden gegeven door - de heer J.H.Wessels (MDGO-CT) tel. 071-310545/310746 - de heer R.H.E.W. van der Steen (afdelingsdirecteur Handel) tel. 071-899342 - de heer R. Gort (HAVO-mbo/VHBO/O&S) tel. 071-318779 Belangstellenden wordt verzocht voor 11 september I993 hun sollicitatiebrief te zenden aan de heer Tj. van Norden, CD-personeel, Postbus 106,2300 AC Leiden. In de afdeling Handel wegens ziektevervanging Economie ca.0.483 FIT (I4 lessen) In de afdeling MDGO-CT (Horeca- en voedingsdienst in een reguliere vacature in tijdelijke dienst Scheikunde ca. 0.138 FTE (4 lessen) Bevoegdheid: voor bovenstaande vacatures minimaal 2de graads In de afdelingen HAVO-mbo/VHBO en O&S wegens ziektevervanging Adm. medewerker ca. 30 klokuren vaardig in WP 5.1 en in telefoonbediening en bij voorkeur in Schoolfact De Tijdelijke wet arbeidsbemiddeling onderwijs (TWAO) is op alle vacatures van toepassing Het Holtlant College, je kunt er alle kanten op! Gevraagd: een ENTHOUSIASTE GEDIPLOMEERDE Voor 36 uur per week in de groepspraktijk binnen het gezondheidscentrum. Reakties gaarne binnen 10 dagen richten aan: M.B. Landsmeer Florijn 10, 2353 TC LEIDERDORP Voor inlichtingen: 071-891000 UJie geeft de Nederlandse bank een nieuw gezicht? Heritage Covers Holland is de importeur van in Engeland gemaakte meubelovertrekken, gordijnën en accessoires. De introductie op de Nederlandse markt is tot op heden zeer succesvol en heeft overweldigend veel reacties opgeleverd. Daarom zijn wij voor diverse regio's in geheel Nederland en op korte termijn op zoek naar: Free-lance Franchisenemers m/v De Franchisenemer bezoekt mensen thuis die reeds te kennen hebben gegeven geïnteresseerd te zijn in de produkten van Heritage Covers Holland. Wij vragen: - directe inzetbaarheid - zelfstandigheid - commercieel en representatief - in bezit van auto en telefoon - Engels kunnen spreken en verstaan Wij bieden: - een uitstekende beloning -trainingsfaciliteiten o.a. in Engeland v brief en b boordsc Flowers and Plants Ons profiel BAARDSE B.V. is in omzet en volume één van de grootste exporteurs van snijbloemen en potplanten in Nederland. Wij exporteren wereld wijd. West-Europa, de Verenigde Staten en Japen vormen onze belang rijkste afzetmarkten. Ruim 200 medewerkers zetten zich dagelijks in voor onze onderne ming, gevestigd op het terrein van de Verenigde Bloemenveiling Aals- brell heeft vestigingen in 23 (ancien, verspreid over alle continenten. Onze ambitie Wij streven ernaar onze positie op de internationale markt aanzienlijk te verstevigen. Een klantgerichte opstelling, gemotiveerde werknemers en de inzet van moderne technologie voor communicatie, logistiek en distributie zullen bepalend zijn voor ons succes. De functie sing van tenminste twee moderne talen (Duits, Engels, Spaans of Itali aans) is een voorwaarde. Gezien onze eisen verwachten wij dat geschik te kandidaten 35 jaar of ouder zijn. Onze voorkeur gaat uit naar topverkopers die kunnen optreden als manager van een landenteam, of die zich op korte termijn tot dit ni veau kunnen ontwikkelen. Ons aanbod Wij bieden een dynamische functie die uitstekend wordt gehonoreerd. Uw motivatie, capaciteiten en resultaten zijn in belangrijke mate rich tinggevend voor uw toekomst binnen onze onderneming. De kennismaking Uw schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen, richten aan: A. Keijser, directeur Baardse B.V., Postbus 1007, 1430 BA AALSMEER. Uw reactie wordt vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld. De Hypotheekadviseur neemt bij de Beijer Adviesgroep, een van de meest prominente adviesbureaus in de assurantiewereld, een be langrijke plaats in. Beijer is een onafhankelijke groep van specialisten op het gebied van pen- sioenadvisering, verzekeringen en hypotheken. De Beijer Adviesgroep heeft momenteel vesti gingen in Haarlem, Hengelo, Rotterdam en Zwolle. Vanuit de vestiging van de Beijer Advies groep aan de Delftlaan in Haarlem stellen de Hypotheek-adviseurs hun specialisme ter be schikking aan de Leven- en Schade-adviseurs, alsmede de Account-managers van BAG in den lande. Alle technische, administratieve en organi satorische zaken worden binnen de Business-unit Hypotheken geregeld door twee ervaren mede werkers. Klantgerichtheid is in deze kleinschalige en gespecialiseerde Business-unit van belang, vooral bij complexe hypotheekconstructies. Kortom, de activiteiten van de Business-unit Hypotheken sluiten naadloos aan op de behoefte aan 'personal financial planning' van de cliënt. Heeft u door jarenlange praktijkervaring veel know-how opgebouwd en bent u hierdoor in staat een creatieve, inspirerende rol te spelen? Heeft u belangstelling voor een 'functie met perspectief bij de Beijer Adviesgroep? Bent u rond de 30 jaar oud en heeft u een middelbare vooropleiding? Stuurt u dan uw sollicitatie met c.v. naar mevrouw Mr. C. Heeremans. Als u meer wilt weten belt u dan de heer A.R. van der Meer, tel. 023-411434. BEIJER ADVIESGROEP Pensioenen Verzekeringen Hypotheken Hoofdkantoor, Spanjaardslaan 7, Haarlem Postbus 120, 2100 AC Heemstede

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 25