S 1e autoschadeherstellers en 1e autospuiters m/v DZ3 DE ZUL 3ED% JVEn beginnend assistent accountant (m/v) Financieel medewerker ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN gastvrouwen m/v De Brittenburg Administratief Medewerker m/v OPERATIONEEL MANAGER m/v TAWO Van Wezel Accountants Lf\ I bKUAU 4 5tK I bMbtK 1 gemeente VOORSCHOTEN De sector Financiën bestaat uit de afdelingen Finan cieel Beleid en Centrale Boekhouding. De afdeling Centrale Boekhouding (CBdie ook verantwoordelijk is voor het systeembeheer van een AS400-computer met netwerk, telt 12 medewerkers. Door het vertrek van één van de medewerkers zoeken wij op korte termijn een FUNCTIE U verzorgt de invordering van ge meentelijke belastingen en u verricht een deel van de debiteurenadministratie. Daarnaast coördineert u de inkoop van kantoorbenodigdheden en behandelt u eenvoudige kaszaken (baliefunctie). U assisteert de eerste systeembeheerder bij het opheffen van kleine storingen aan de apparatuur en bij vragen van com putergebruikers. EISEN U bent in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden en u hebt enige kennis c.q. affiniteit tot het beheer en gebruik van automatiseringsapparatuur. U bent bereid om volgens een rooster te werken (wis selend tussen 8.00 en 17.30 uur). SALARIS Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleidingen ervaring en bedraagt maximaal 3.303,- bruto per maand (schaal 4). SOLLICITATIES Voor nadere informatie kunt u bellen naar de heer C.J.M. Karsten, hoofd afdeling Centrale Boekhouding, telefoon 071 - 60 06 60. Uw sollicitatie, onder vermelding van vacature nummer 9318, kunt u binnen lOdagen na het verschij nen van dit blad richten aan Burgemeester en Wet houders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ, Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gel ijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces onder vertegenwoordigd zijn. Aangezien dit momenteel ook nadrukkelijk geldt voor vrouwen is de mogelijkheid voor kinderopvang gecreëerd. In verband met de opening van de nieuwe entree bij de Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice zijn wij op zoek naar drie (19 uur per week, 7 dagen) vac.nr. 93.T.17.35.LD Functie-inhoud: De functie is zeer geva rieerd en bestaat uit een veelheid van con tacten met patiënten en gasten. Bij de werkzaamheden ligt de nadruk op het geven van algemene informatie, wegwijs maken van patiënten en bezoekers in het ziekenhuis, regelen van taxi's etc. Functie-eisen: - opleiding op HAVO-niveau; - goed gevoel voor service en klantvrien delijkheid; - 'luistervaardigheid' en communicatief - redelijke beheersing van de moderne talen; - flexibele instelling; - leeftijd minimaal 25 jaar. Werktijden: 19 uur per week (7 dagen); werktijden in overleg. De bezetting van de balie door de gast vrouwen is op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur en in het weekend van 16.00 tot 20.00 uur. Salaris: maximaal f 2.857,- bruto per maand bij een full-time dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw F.C. Schenk, waarnemend hoofd DMW&PS (071 - 263010) en door mevrouw S. Wiersema, eerste gastvrouw (071 - 26 34 89). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Post bus 9600,23Q0 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermeldea Wegens een sterke uitbreiding van de activiteiten komt Het AutoSchadehuis in Leiden graag in kontakt met: Het AutoSchadehuis is de autoschadeherstel-keten van de Motorhuis Groep. Met zelfstandige vestigingen in Leiden, Katwijk, Leidschendam en Beverwijk biedt Het AutoSchade huis werkgelegenheid aan 75 hoog gekwalificeerde en vakbekwame medewerkers. De onlangs geopende Leidse vestiging van Het AutoSchadehuis geldt als één van de modernste en meest milieu-vriendelijke schade- herstelbedrijven van Europa. HET AUTOSCHADEHUIS Wij zoeken enthousiaste collega's die zichzelf rekenen tot de beste vakmensen uit de regio en die beschikken over de 'primaire' en 'voortgezette' diploma's op hun vakgebied. Van onze nieuwe collega's verwachten wij een klantvriendelijke en service- gerichte instelling en een vanzelfspre kende representativiteit. Daarbij zou u in staat moeten zijn om een positieve bijdrage te leveren aan de bestaande prettige werksfeer binnen ons 'team van 24 mannen en vrouwen. Het Autoschadehuis biedt u een uitste kend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt bijvoor beeld rekenen op: T 8% vakantietoeslag v winstdeling T een bedrijfsspaarregeling T studiekostenvoorzieningen T mogelijkheden tot bedrijfsfitness Dynamische en prestatiegerichte vak mensen die hun beroep het liefst met behulp van de modernste apparatuur uitoefenen, kunnen hun belangstelling kenbaar maken door een sollicitatiebrief te sturen of te bellen naar de heer P.W. Engels. Rooseveltstraat 12a, 2321 BM Leiden Telefoon 071 - 320029 De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen woningbouwvereniging Woningbouwvereniging De Brittenburg is een dynamische organisatie in ontwikkeling. De komende periode zal met name aandacht worden geschonken aan het efficiënt beheren van het bezit met maximale aandacht voor de klant en het adequaat inspelen op nieuwe ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Bij de organisatie werken circa 30 medewerkers. Voor een periode van voorshands een half jaar zoeken wij ter ondersteuning van de afdeling financiële en economische zaken een: accurate en zakelijke MEAO-er De functie: De administratief medewerker m/v werkt zelfstandig en direct onder leiding van het hoofd van de afdeling financiële en economische zaken (FEZ). De taken: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het voeren van de huuradministratie, debiteuren administratie, iqcassobewaking, verwerken van de dagelijkse mutaties in het grootboek, assis teren bij het opmaken van begroting en jaarrekening, beheren van de hoofdkas, alsmede het opstellen van financiële en economische rapportages. Uw profiel: U bent een enthousiaste, accurate en zakelijke medewerker m/v vanaf plm. 20 jaar en beschikt over een diploma MEAO, bedrijfseconomische richting, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden of een door opleiding en ervaring verkregen gelijkwaardig niveau. Voorts bent u bekend met geautomatiseerde administratieve systemen. Kennis van de volkshuisvesting en bekendheid met het NCCW-automatiseringssysteem is een pré. U bent contactueel en commu nicatief zeer vaardig. Wij bieden u Een zelfstandige, afwisselende functie binnen een dynamische werkomgeving met volop ruimte voor eigen inbreng, voorshands voor een periode van een half jaar. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en conform de C.A.O. voor woningcorporaties. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Reactie: Uw sollicitatie, voorzien van een duidelijke C.V. kunt u tot 20 september 1993 richten aan de directeur van De Brittenburg, Dhr. ing. L.W. Greven, postbus 3061, 2220 CB Katwijk ZH. Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling FEZ, de heer W. van Zwieten. Tbl. (01718) 20.800. De Zijl Bedrijven Is hel SW-bedrijf van de gemeente Lelden. Leiden werkt daarbij samen met Leiderdorp en Zoeterwoude. De Sociale Werkvoorziening, afgekort de SW, Is ingesteld om een passende werkkring te die door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer aan de slag kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. DZB biedt werkgelegenheid aan meer dan 1000 mensen In de Divisie Industrie en de Divisie Detacheringen, Groen en Onderhoud en een aantal ondersteunende afdelingen op centraal niveau. Op de grafische afdeling van de Divisie Industrie komt de functie vrij van ordervoorbereider/calculator full-time dienstverband - een commerciële instelling - improvisatievermogen - goede contactuele eigenschappen - belangstelling voor de specifieke werksituatie in de sociale werkvoorziening en planning - het verzorgen van calculaties en het uitbrengen van offertes - het leveren van een actieve bijdrage aan de verdere uitbouw van de afdeling - het onderhouden van klantenkontakten - het bijhouden van de orderadministratie - het leiding geven aan enkele medewerkers Salarisindicatie: bij gebleken geschiktheid is een salaris van max. f4.377,- mogelijk. Gezien de doelstelling van onze organisatie spreek! het vanzelf dat wij deze functie in SW-verband willen vervullen. Dat betekent dat wij kandidaten die om medische redenen niet meer of moeilijk aan het werk komen, maar wel vanuit hun arbeidsverleden aan de functie-eisen voldoen, dringend verzoeken te solliciteren. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer A. Schepers (tel. 071 - 453826) Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na verschijnen van dit blad aan: Afdeling Personeel en Organisatie van De Zijl Bedrijven. Postbus 387,2300 AJ Leiden, v E. Cazemler. Jonaeneel Zn Transport is een jong en dynamisch middelgroot Transportbedrijf met circa 35 mede werkers. Haar werkzaamheden worden uitgevoerd volgens de kwaliteits norm NEN-IS0 9002. Het bedrijf is o.a. gespecialiseerd in het vervoer van zuivelprodukten en gevaarlijke stoffen. Op korte termijn is hier plaats voor een Functie-informatie: - Het toezicht houden op en de uitvoering van het kwaliteitssysteem NEN- ISC 9002. - Het toepassen van de normen die noodzakelijk zijn voor veiligheid, hinder wet en milieu. - Het verrichten van diverse personeelswerkzaamheden. - Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking en de organisatie daarvan. Wat heeft U nodig: - Een opleiding op HTS/HBO-niveau - Enige kennis van de Franse taal. - Beschikken over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaar digheid. - Bereidheid tot het volgen van noodzakelijke cursussen. Wat staat daar tegenover: - Een brede en afwisselende funktie. - Een prima salaris in een prettige werksfeer. Sollicitaties, met vermelding van gegevens over kennis en ervaring, kunt U schriftelijk richten aan: de heer J.P. Jongeneel TRANSPORTBEDRIJF A.J. JONGENEEL ZN. B.V. Voorschoterweg 52A, 2235 SH VALKENBURG (ZH) Voor telefonische informatie: 071-322530. Cutex Yeast Pac Ciinomint Elegant Touch Potter Moore Uiric de Varens Pedosan Adamant Bony Plus Spray Blond Mudd Corn Siik Juvena KUYPERS CO. B.V. is in de cosmetica-branche een begrip sinds,70 jaar. Zij is de importeur en agent van een groot aantal selectieve en exclusieve merkartikelen in de decoratieve cosmetica, huidverzorging, geuren, nagels en lichaamsverzorging. Binnen de verkoopgroep is een functie vrijgekomen voor een energieke Service Merchandiser m/v Het werkterrein wordt Zuid-Holland en aangrenzende regio's, dus zoeken we iemand die in die streek woont. De taken zijn even boeiend als afwisselend: het bezoeken van discount drogisterijen en andere filiaalbedrijven. Naast een flinke dosis inzet en goede contactuele eigenschappen heeft hij/zij voor deze werkzaamheden een opleiding op minimaal MAVO-niveau nodig. Wie bovendien ervaring heeft in de cosmetica- en/of levensmiddelen-branche geniet de voorkeur. Uiteraard is het rijbewijs BE onmisbaar. Leeftijd 20-22 jaar. De juiste man of vrouw kan rekenen op een goed salaris, premie-regeling en een pensioenvoorziening. Bovendien biedt Kuypers Co B.V. u een baan met perspectief in een groeiend bedrijf. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met c.v. en recente pasfoto te richten aan Kuypers Co B.V., Valschermkade 18, 1059 CD Amsterdam. Op ons kantoor worden alle voorkomende administratieve- en belastingadvieswerk- zaamheden verricht voor ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. In onze multi-disciplinaire opbouw van registeraccountant, accountants-administratie consulenten en federatie-belastingadviseur zijn ruim 50 medewerkers werkzaam. Momenteel hebben wij behoefte aan een Voor deze functie is een afgeronde HAVO/VWO/MEAO-studie voorwaarde. Wij verwachten van een toekomstige collega dat hij/zij uiteraard op onze kosten een opleiding MBA/SPD gaat volgen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand van ca. 20 jaar oud, die zich onder leiding van ervaren collega's verder wil bekwamen in de accoun tancy. Indien u zich aangesproken voelt door het bovenstaande en op zoek bent naar een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden verzoeken wij een sollicitatiebrief te richten aan onderstaand adres La.v. de heer J. van Wezel AA. Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch bereiken onder r r 01718-22100 (tst.20) Van Wezel Accountants BV Accountants - Administratieconsulenten Registeraccountants Federatie-belastingadviseurs Oestgeesterweg 199 - Postbus 280 2230 AG Rijnsburg Tel. 01718-22100 - Fax 01718-29494

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 22