dB BOEKHOUDER/ADMINISTRATEUR M/V AUTOBEDRIJF DE WIT VERKOPER M/V JkLM! fcAU! JsAWW. J.Bodijn C. J. DE BOER WIJ VERKOPEN TE VEEL HUIZEN! HOOIGRACHT 18 LEIDEN TEL. 071 -12 80 80 ZMI tKUAU 14 AUüUblUb 1W3 ij zijn een middelgrote zelfstandige onderneming in de carrosseriebouw. Specialist in het opbouwen van verkoopwagens voor bloemen en planten en bloemen en planten transport. De produktie vindt plaats in een modern uitgeruste fabriek, waar tevens de produktie plaats vindt van sandwichpanelen voor eigen gebruik en voor derden. Wij hebben een uitstekende naam op het gebied van kwaliteit, betrouwbaarheid en service. De sterke groei van onze onderneming vraagt op korte termijn om versterking van de organisatie in de funktie van: DE FUNKTIE: Na een inwerkperiode krijgt deze funktionaris de verantwoordelijke taak om op zelfstandige wijze gestalte te geven aan deze funktie. Als rechterhand van het hoofd adhiin./pers.z. bent U mede verantwoordelijk voor de administratie en boekhouding. Voorts behoren taken als financiële planning, salaris-administratie, beheer alsmede het bijhouden van liguiditeitsoverzichten tot Uw werkzaamheden. DE PERSOON Wij denken voor deze funktie aan een enthousiaste medewerker(ster), die voldoet aan de volgende eisen: ervaring, alsmede ervaring in PC- gebruik. Kennis van de moderne talen. Leidinggevende capaciteiten in verband met voorziene groei in de nabije toekomst. Een flexibele en probleemoplossende instelling met een goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel. In Uw huidige funktie waardeert men U vanwege Uw enthousiasme, en uw inspirerende en stimulerende invloed op de organisatie. Als u samen met ons aan de toekomst wilt bouwen, dan ligt hier uw kans. Schrijft u binnen een week naar Direktie Carrosseriebedrijf Kees Mulder B.V. Postbus 3204, 2220 CE Katwijk. Vermeldt daarin uw motivatie en een beknopt Curriculum Vitae. Wij nemen snel kontakt met u op. U kunt desgewenst vooraf telefonische formatie vragen aan onze heer P. de la Rie telefoon 01718-25774 (na bedrijfstijd 071-894857). Voor de verkoop van zowel nieuwe als gebruikte auto's, waarbij er een grote nadruk ligt op het ontplooien van verschillende verkoop bevor derende activiteiten. Wij denken dan ook aan iemand die door de aanwezige vakervaring en een minimaal middelbaar opleidingsnivo aangevuld rnet een IVA A of B opleiding. Wij zijn op zoek naar iemand die geheel zelfstandig kan werken en taxeren. Hij of zij is rond de 25 jaar en woonachtig in de omgeving van Leiden. Stuur uw handgeschreven brief met CV binnen 10 dagen aan de heer J.B. de Wit, Zijlsingel 36, 2315 KD LEIDEN. HUIZE DE HAARDSTEE Stichting Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten De Haardstee is een gezellig gezinsvervangend tehuis aan de Witte Singel in Leiden. Het g.v.t. bestaat uit 2 monumentale herenpanden waarin 28 bewoners in 4 woongroepen zijn gehuisvest; 2 woongroepen op no. 70 en 2 op no. 71. De 2 groepen samen op no. 70 tellen 13 bewoners en zij worden begeleid door een eigen team van 4 vaste groepsleiders. Voor dit team zoeken wij een enthousiaste (assistent) groepsleider m/v voor een aanstelling van 80%. De werktijden zijn onregelmatig, meestal werk je in slaapdiensten van 17.00 uur tot 9.00 uur de volgende ochtend terwijl je 's nachts gewoon kunt slapen. Overigens wordt met persoonlijke roosterwensen zoveel mogelijk rekening ge houden, b.v. met bepaalde dagen dat je vrij wilt zijn. De ene woongroep op no. 70 bestaat uit 4 vrij zelfstandige bewoners in de leef tijd van 38 tot 76 jaar. De andere groep bestaat uit 9 bewoners van 22 tot 72 jaar. Ook de dagbesteding van de bewoners is heel gevarieerd: een aantal bewoners gaan naar het dagverblijf, sommigen werken op de sociale werkplaats en enke le bewoners genieten thuis van hun pensioen. Het is een leuke afwisselende baan, waarbij naast het begeleiden van bewoners (b.v. samen boodschappen doen), ook verzorgend werk gedaan moet worden (b.v. een bewoner helpen met douchen). Verder zijn er nog wat organisatori sche en administratieve werkzaamheden. Van onze nieuwe kollega vragen we: - dat je er echt zin in hebt, - dat je goed met (gehandicapte) mensen om kunt gaan, - dat je praktisch ingesteld bent en stevig in je schoenen staat. - geslacht, leeftijd en opleiding zijn niet het belangrijkste in deze baan. Na ver loop van tijd zijn er mogelijkheden om in "baas z'n tijd" een vakopleiding te gaan volgen als je dat graag wil. Het salaris is konform onze C.A.O., inschaling als assistent-begeleider, mini maal 2396,- tot maximaal 3346,- bij een aanstelling van 100%, afhankelijk van de werkervaring. De sollicitatieprocedure bestaat uit: - een gesprek op woensdag 25 augustus in de namiddag of avond. - meedraaien een gedeelte van de middag of avond op 28 augustus. - een eindgesprek op maandagavond 30 augustus. - leen medische keuring op dinsdagochtend 31 augustus. Kandidaten die uitgenodigd worden, zullen op maandagavond 23 augustus te lefonisch worden benaderd. Wij vragen u alvast rekening te houden met deze data. Voor meer informatie kunt u bellen naar de Haardstee en vragen naar Frits Schrijver of Taco Viersma, telefoon 071-144162. Graag ontvangen wij jouw sollicitatiebrief vóór maandag 23 augustus t.a.v. de sollicitatiekommissie, g.v.t. de Haardstee, Witte Singel 70/71 Leiden. Aannemersbedrijf voor kwaliteits kozijnen, ramen, deuren, dakkapellen, schuifpuien, verbouwingen ook in kunststof geplaatst met dubbel glas, 10 jaar garantie en komokeur Clara Kok van Alphenstraat 13, Leiden (Stevenshof) Tel. 071-318106 b.g.g. 071-895764 ook 's avonds Te koop in Leiden op een van de mooiste plekjes in c Merenwijk, met blijvend vrij uitzicht. Beekforel 60 Zeer ruim herenhuis, 5 slaapkamers, ruime L-vormige kamer, luxe witte Siematic keuken, luxe badkamer, aparte wasruimte, bergvliering, bouwjaar, '87, volledig geïsoleerd, diepe zonnige achtertuin, pure rust. Vraagprijs f333.333,- k.k. Dit huis is ruimer dan u aan de buitenkant verwacht. Foto brochure op aanvraag. Tel.: 071-216574. FINANCIEEL DIENSTENCENTRUM Een vertrouwd adres! Onafhankelijke hypotheekadviseurs Voordelige rentetarieven Bel voor vrijblijvende adviezen Tel. 071-14 04 47-Fax. 071-14 99 89 Doezastraat lb, le etage -2311 GZ Leiden menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv NOORDWIJK - HEENWEG 1 Op uitstekende zichtlokatie gesitueerd bedrijfs- object op de kop van het industrieterrein 't. Heen, direct aan de provinciale weg Katwijk- Noordwijk-De Zilk. Het geheel beschikt over ca. 1550mz eigen grond en leent zich met name. voor herontwikkeling. Oplevering in overleg. Vraagprijs 645.000,- k.k. b.v. makelaardij o.g. PROPER PASSAGE 9 2341 GS OEGSTGEEST POSTBUS 1056 2340 BB OEGSTGEEST TEL. 071-170741 FAX 071-155608 Oegstgeest - Wilthoeflaan 8. Modern woonhuis (1986) met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Rustige ligging in verkeersarme straat. Indeling: entree, hal, toi let, woonkamer met open haard, erker en parketvloer, schuifpui naar de tuin, trapkast, moderne witte keuken met apparatuur en marmeren vloer. 1e etage: overloop, moder ne badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet, achterkamer, zeer grote voorka mer (oorspronkelijk 2 kamers). 2e etage: vaste trap, zolderruimte geschikt voor het maken van een kamer. Het huis is prima onderhouden. C.V.-gas verwarmd en geheel geïsoleerd. Oplevering eind 1993. Vraagprijs: 358.000,- k.k. Oegstgeest - Laan van oud Poelgeest 32 Zeer ruim herenhuis (bouwjaar 1934) met voor- en achtertuin (w), stenen schuur en achteruitgang. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud en wordt d.m.v. een c.v. gas installatie verwarmd. Indeling: bega ne grond: vestibule, hal, kelderkast, toilet, ruime keuken met apparatuur, ruime woon kamer met open haard, en grenen vloer. In 1971 aangebouwde tuinkamer. 1e etage: voorkamer over gehele breedte, ruime badkamer, apart toilet, 2 achterkamers, balkon. 2e etage: grote slaapkamer aan de achterzijde, hobbykamer op voorzijde, grote zol derberging met vliering. Oplevering ong. september 1993. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Leiderdorp - Mauritsstaete 8. Op de begane grond van een luxe appartementenge bouw gelegen modern 3-kamerappartement met fraai aangelegde grote en vooral zon nige voor- en zijtuin met vrij uitzicht op waterpartij, berging in de kelder. De apparte menten worden individueel C.V.-gas (kombiketel) verwarmd en zijn voorzien van dub bel glas en extra isolatie ter plaatse van de bouwmuren tussen de appartementen on derling. Indeling: hal, toilet, badkamer met ligbad, douche, wastafel en aansluiting wasapparatuur, 1 grote slaapkamer met deur naar tuin, 1 kleinere slaapkamer, woon kamer met mogelijkheid van een open haard en in open verbinding met de keuken. Aan de keuken grenst een bijkeuken/berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Leiden - Maartje Offerspad 16 Moderne 3-kamerappartement (1988) gelegen in dë Stevenshof aan de rand van een groot wijkpark. Ligging op de 2e etage. De flat is voorzien van een lift. Indeling: entree, gang, toilet, woonkamer met open keuken en in pandig balkon op het zuiden, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, afzon derlijk balkon op het oosten. Berging onder het gebouw. Oplevering in overleg. Vraagprijs:/169.000,- k.k. Uitsluitend voor Leidse gegadigden en voor niet in de regio wonende ekonomisch ge- bondenen aan een der regiogemeenten. AANNEMERSBEDRIJF/ TIMMERFABRIEK Renovatie - restauratie nieuwbouw - verbouw - onderhoud NIEUW IN VERKOOP KLIMOPZOOM 96 LEIDERDORP, VOORHOF Modern rustig gelegen en uitstekend onderhouden tussen-woning met voor- en achtertuin en aange bouwde berging van binnen uit bereikbaar. Beg. gr. voorzien van parket, ruime entree, toilet, moderne licht open keuken met vaatwasser el. oven, kerami sche kookplaat en ruime koel/vrieskast, woonkamer (5x6), open haard, fraai aangelegde groene tuin (west). 1e etage: badkamer met ligbad en tweede toi let, 3 slaapk. en ruime bergkast. 2e etage: 4e slaapk. en ruime voorzolder voorzien van wma, cv en geiser. Vraagprijs Dfl. 259.000,- k.k. Oplevering kan spoedig, bezichtiging op afspraak. Inl. tel. 071-415798 (op werkdagen na 18.00 uur). HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Melkweglaan 106 Moderne eengezinswoning met tuin op het .zuiden. In Hazerswoude-Rijndijk (gemeente Rijnwoude) bieden wij u te koop aan een moderne eengezinswo ning. De woning heeft o.m. een beschutte tuin op het zuiden, is voorzien van hardhouten kozijnen met op de begane grond dubbele beglazing. Ind.: Beg.gr.: entree, hal, toilet, tuinger. woonk. met trapkast, en toegang naar de achtertuin (Z), een open keuken. De gehele begane grond Is v.v. kurkparket. 1e verd: overloop, 2 slaapk. over de volledige breedte van de woning, badkamer met ligbad, vaste wast., te w.m.-aansl. 2e verd.; grote zolder v.v. vaste wast., c.v.-ruimte en mogelijkheid voor 3e slaapk, In de achtertuin staat de berging. VRAAGPRIJS: ƒ189.000,- K.K. Oplevering: spoedig mogelijk. Ingezetenen van en/of economisch gebondenen aan de gemeente Rijnwoude genieten de voorkeur. Inl.: Koppes Makelaardij, Hazerswoude 01714-12736. WOUBRUGGE Beatrixplantsoen 4 MODERNE DAKTERRASWONING MET DIEPE ACHTERTUIN Ind.: hal, toilet met fonteintje, L-vormige living m. openh., open keuken met app. 1e verd.: hal, 2 slks. (eenvoudig terug te brengen tot 3), badka mer. 2e verd.: dakterras, zolderruimte met cv- unit en boiler, aan-/afv. wasm., sik. Vraagprijs 209.000,- k.k. WOUBRUGGE Bateweg 67 MODERN GOED ONDERHOUDEN HERENHUIS met cv, berging met roy. achtertuin. Ind.: hal, toi let met fonteintje, ruime L-vormige woonkamer m. openh., keuken. De beg.gr. is v.v. plavuizen. 1e verd.: 3 ruime slks., balkon, badkamer. 2e verd.: gr. overloop met cv-unit (1987), aan/afv. wasm. berging, zolderkamer m. dakterras. Vraagprijs 247.000,- k.k. Ingezetenen en economisch gebondenen in het bezit van een geldig bewijs van inschrijving als woningzoekende genieten de voorkeur. Deereriberg v. Leeuwen Makelaardij Pr. Hendrikstraat 90 te Alphen a/d Rijn Telefoon: Q1720-72651 LEIDEN Langebrug 50 ƒ235.000,- k.k. Ludiek stadshuis m. historische uitstraling en centrale ligging in de Pieterswijk (Rijksmonument). Ind: Woonkr, keuken, ruimte v. toilet, 2 kelders, zij-ingang en plaatsje.le et: Woon/slaapkr. 2e et: Voorkr, douche m. toilet, achterkr. 3e et: 2 z van extra kamers. Hermelijnvlinder 16 379.000,- k.k. Grote, prachtig gel. split-level m. inpandige garage, oprit m. parkeer plaats en zonnige tuin (z/w) aan watertje. Vrij uitzicht over park. Ind: Garage en grote kelder (geen stahoogte), hal, toilet, woonkr, open hrd, schuifwand n. zonnig terras en tuin, eetkeuken m. appar. en balkon. 1e et/2e et: 4 slaapkamers, 2 compl. badkmrs, balkon, groot terras (z/w), waskamer en C.V.-ruimte. Een huis verkopen is een zaak van vertrouwen. Vale huizenbezitters hebben vertrouwen in óns gesteld en niet ongegrond: het grote aantal verkooptransac- ttes spreekt voor ztch. Helaas is ons woningbestand hierdoor flink uitgedund. Denkt u aan nieuwe woonruimte? Bel ons dan 'ns op voor een geheel vrijblij vend gesprek en kosteloze taxatie. Onderstaande te koop aangeboden wo ningen zijn een kleine greep uit het tótalé woningaanbod in Lelden. Kom eens langs en vraag naar onze huizengids met 300 woningen!, welke tegen een kleine vergoeding verkrijgbaar is. Wij kunnen u thans de goedkoopste hypotheek verstrekken! 6,7% op basis HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk 316 Groot kantoor- en bedrijfspand met de daarachter gele gen bouwgrond (ca. 400 m2) gelegen aan de Rijn vo de Melkweglaan. vraagprijs: 629.000,- k.k. LEIDEN Rijn en Schiekade 60 Geheel gerenoveerd woonh. met cv en diepe tuin (W) ca. 15x4.5m met stenen schuur, waarachter barbecue gren zend aan watertje. B.j. ca. 1920. Ind.: entree. Ruime glas naar tuin. Uitbouw: hal, toilet met fontein en bijkeu ken 3x2m. 1è et.: overloop met 3 slaapk. nl. 4x2.8m met hardh. dakkapel, 3.2x2.4m met vaste kast en 2.2x1.85m met uitbouwtje. Witte badk. 2.3x2m. vzv ligbad en w.t., 2e toilet mog. 2e et.: grotendeels bevloerde vliering. Bijz.: geheel vzv glasisolatie nl. 50 dubbel glas en 50 voorzetramen, dak gerestaureerd ca. '79, goten ver nieuwd '91. Electra vemw. 5 groepen. Inh. ca. 300 m3. Grootte grondopp. 147 m2. Opl. in overleg. 265.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP Coebelweg79 Luxe afgew. 3 kamer app. met eigen c.v., gel. op de 9e et. met gr. balkon. Weids uitzicht. Berging in kelder. Bj. 1991. Ind.: hal 5.5x1.20. Toilet met fontein. Luxe afge werkte woonk. met semi-open keuken, tot. 9.5x4m. Via schuifpui toeg. tot gr. betegeld balkon. Luxe keuken met U-vormig aanrecht incl. Miele vaatwasser, electr. kook plaat met electr. oven, motorloze schouwafzuigkap. 2 slaapk. nl. 4x3m incl. ruime wandkast en 2.58x2.72m. Ruime badk. 2.72x1.72m vzv ligb. met schuifwand en combi-w.t. Aparte ruimte 2.70x0.80m voor wasm. en c.v.- combik. Bijz.: het app. is geh. afgew. in mod. tinten. G.I.W.-certificaat kan verstrekt worden tot 01-07-2001. Geh. app. vzv dikke vinyl vloerbedekking en mooi lichte, rose en zalmkleurige lamellen. Eigen grond. Servicek. w.o. klein- en groot onderh., opstafverz., schoonhouden etc. 265.000,- k.k. Zeer goed onderh. 2/3 kmr. senioren service app. op 2e woonl. vzv c.v., lift en kleine berging bg. Kleine keuken incl. buffetkast en electr. kooktoestel. Faciliteiten, goede keuken, logeerkmrs., recreatiezaal. Goede verb, met Voorschoten. 129.000,-k.k. NIEUW IN VERKOOP Maartje Offerspad Keurig, in st.v.nw. verk. 3 kamer app. met c.v. en lift. 2 Loggia's, w.v. één met een schitterend uitzicht over een gr. park met kinderboerderij. Gr., luxe, lichtgrijs bet. badk. 2.46x1.72m met ligb. en w.t. Lichtbl. sanitair. Bijz.: geh. vzv dubb. glas en geïsol. muren. De erfpacht is afgek. voor 30 jaar tot 2018. N.O.T.K. I OEGSTGEEST NIEUW IN VERKOOP Dahlialaan 80 Zeer rustig gel., sfeervol, goed onderh. herenh. met voor- en vrije achtertuin 12x6.25m (Z) op 182 m2 eigen grond. Aparte garage ca. 6x3.5m. Indeling: entree. Hal met toi let. Gezellige woonk. ca. 32 m2. Moderne, lichte open keuken vzv RVS-aanrecht, veel boven- en onderkastjes. 1e et.: overl. 3 slaapk. nl. 3.32x4.21m vzv vaste kast, 2.98x3.63m en 3 82x3.35m met w.t. Betegelde badk. met vhering met veel bergruimte. C.V.-com& in 1984 ver nieuwd. Aparte, royale slaapk. ca. 20 m2 vzv w.t. en dak kapel. Bijz.: bj. 1968.. 325.000,-k.k. TE KOOP Diverse beleggingsobjecten met hoog rendement gelegen op goede lokatie. Meer informatie te verkrijgen op ons kan toor. Uitsluitend voor ingezetenen, economisch en maatschappelijk gebondenen, aan desbetreffende gemeente, Ook zaterdagmiddag van 13.00 -16.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 22