Jan Willem Lugthart knokt zich naar zege op eigen park Nederland glijdt af als zwemnatie Zenuwslopende finale Buis-Mens Sport Cricketers Ajax zakken weg Wassenaar loopt uit ondanks verlies MAANDAG 9 AUGUSTUS 1993 Tiende toernooizege Sergi Bruguera den haag - Sergi Bruguera heeft het graveltoernooi van Praag op zijn naam gebracht. Hij versloeg gisteren de Rus Tsjesnokov in twee sets: 7-5 6-4. Het was de tiende toernooizege voor de kam pioen van Roland Garros. Thomas Muster was op weg naar de eindzege in Kitzbühel toen de regen onbarmhartig toesloeg. De Oostenrijker leidde tegen Javier Sanchez met 6-3 2-2. Graf verslaat Sanchez in San Diego san diecoSteffi Graf heeft in San Diego de 75ste toernooizege in haar tennisloopbaan behaald. In de 25ste onderlinge partij ver sloeg de Duitse gisteren in de eindstrijd de Spaanse Arantxa Sanchez Vicario in drie sets: 6-4 4-6 6-1. Het was de zesde keer dit jaar dat Graf een toernooi op haar naam schreef. Slechte race deert Verstappen niet diepholz Het zesde weekeinde in het open Duits Kampioen schap formule 3 in Diepholz was niet het beste van titelpreten- dent Jos Verstappen. In race elf van zaterdag eindigde hij als tweede, in race twaalf van gisteren crashte hij in de eerste ronde. Door een samenloop van omstandigheden vergrootte hij toch zijn voorsprong in het klassement van tien naar zeventien pun ten. ..Dat was het enige goede aan dit weekeinde." Het Limburg se racetalent werd zaterdag verslagen door de Duitser Jörg Mul ler, die halverwege het seizoen instapte. De cricketers van Ajax (L) steve nen af op degradatie. De Oegst- geestenaren vervolgden gisteren de neergaande lijn van voor de zomerstop in de uitwedstrijd te gen het Voorburgse VCC 2. VCC scoorde eerst battend het totaal van 223 voor 7. terwijl Ajax niet verder kwam dan 96 all out. De verloren toss was de eerste tegenslag, daar Ajax dit seizoen heeft laten zien maar moeilijk tegen een groot totaal te kun nen batten. De Ajax-openings- bowlers Rick Verhaar en Zulfi- kar Hossain schakelden, na een stroef begin, beiden vlot na el kaar een tegenstander uit. De tussenstand van 39 voor 2 werd hierna door de VCC batsmen opgekrikt tot 97 voor 3, het mo ment dat changebowler Alex van Leeuwen succesvol was. Hen partnership van 89 runs voor het vierde wicket leek fa taal te worden voor de Ajacie- den. Op het totaal van 186 nam Verhaar twee wickets in twee ballen. Deze prestatie werd op gevolgd door Paul Haighton, die zijn. wickets nam op 187 voor 5 en 197 voor 6. De staart van VCC zorde er uiteindelijk voor dat het eindtotaal op 223 voor 7 kwam. Van de Ajax-bowlers was Ver haar met 3 voor 57 in 15 het PLAATSINGEN HEB1: 1 T Bulters, 2. P Kortleve, 3. R Koning, 4. M. Fleischeuer, 5. B. Beks, 6. 0. Guinau. 7 C. Thoolen, 8. J. Vink. HEB2: 1 0. Schoordijk 2. P Kleian, 3 J. Bult. 4 M. van Galen. HEC1: 1 M. van Sterkenburg. 2. R Vreken, 3 R Hamming, 4. E. langelaan, 5 S. Driehuis, 6. F van Trigt, 7. T de Vnés. 8 M. Brand. HEC2: 1 P Roggeveen, 2 C. Kooman 3. G. Vogler, 4. X. de Groote. 5. M Schytgens, 6 N 1 N Dofferhot, 2. F I. Meyer. HED 30+: 1 straat. 2 W Mooi Wilten. 3 G v r. HDB: 1 ■I Wem. Koning/ Bos. hdc: 1 Vogler/ Minnema, 2 WarmerdamDe Bruine, 3. Bos/ Couvreur Rosbergen/Van de Broek DED1 30 1 S. Sapoetra. 2. T. Juftgrmans DDC1 i. ae Brui- 30+: 1. Van de Hoeven/ Zonnevylle. 2. Des- Thoolen, smg/ Kroon DDC2 30+: 1. Booy/ Kramer, 2 Si|n/ Wempe DDD1 30+: 1 Heemskerk/ Van Duivenboden. 2. De Mare/ Van Steen voorden. GDC1 30+: 1. Kroon/ Kraska, 2. DEB1: 1. B. Zon- Van de Hoeven/ Engel. GDC2 30+: I S.tn/ estijn 2 Vrolijk/ Geerlings GDD1 30+: an Duivenbode/ Van Egmond. 2. Van El- M van Overloop. DEB2: 1 M. Zonderop, 2. L Faas DEC1: 1. M Halenbeek, 2. N. Derk's DEC2: 1 L. Liefbroer, 2. S Berk- Casino meest succesvol. Haighton nam 2 voor 47 in 13, terwijl Hossain en Van Leeuwen eindigden op respectievelijk 1 voor 44 in il en 1 voor 52 in 13. De grote man aan de zijde van VCC was Roeland Houben met 101 runs. Dat hij hierbij werd geholpen door het slechte fielden van Ajax. mogen de Ajacieden zich kwalijk nemen. Uitzonderingen waren de vangen van Haighton op eigen bowlen, Christiaan de Bruin en Rutger Slagter. De batsmen van Ajax hadden het vanaf het begin moeilijk te gen de VCC-aanval. Het ope- ningspaar zat al na 12 runs aan de kant. een dubieuze vang achter het wicket en een run out waren hier debet aan. Licht herstel kwam met het ingaan van Verhaar en captain Anton Jacobs. Hun partnership van 41 runs werd echter gebroken toen Jacobs het veld moest verlaten met een geblesseerde knie. De ze tegenslag kwam Ajax niet meer te boven. Jacobs kwam enige tijd later nog wel terug met een substitute runner, maar werd gebowld voor een totaal van 18. Vlak daarvoor had ook Verhaar het veld moeten ruimen met 26 runs achter zijn naam. Geen van de batsmen kon hierna nog imponeren, waardoor de eindstand kwam op 96 all out. katwuk gerrit-jan v Jan-Willem Lugthart heeft zichzelf gisteren weer eens ge kroond tot de koning van Zee en Duin. De Katwijker schreef het misschien wel sterkste B-toernooi van het sei zoen op zijn naam. En passant pakte hij ook nog eens de titel in de mannen- en gemengddubbel. 's Morgens troef de hij met Judith Verhoeff zijn clubgenoten Marijke Gor- kum en Leon Damen af: 6-2 7-6, 's middags was hij met diezelfde Damen te sterk voor Onno van Paridon en On- no Guinau (6-3 6-4) en tussendoor boekte hij ten koste van Gert-Jan Egberink de belangrijkste overwinning: 6-4 6-3. „Hij startte ontzettend goed", aldus Lugthart. „Niet dat het me verontrustte, want hij houdt dat niveau natuurlijk nooit vol. Tenminste, dat hoopte ik." Hij kreeg gelijk. Het tij keerde en Lugthart kwam weer op voor sprong. Egberink, die af en toe wat moeite had om recht op zijn benen te blijven staan, hield echter wel vol. Pas bij een 5-4 achterstand ging het mis. Bij 30-30 gleed de Voorschotenaar uit. wat Lugthart setpoint ople verde. Hij verzilverde het gelijk. Dat het niet de aanzet was tot beter spel van de Katwijker bleek uit de tweede set. Egbe rink had het initiatief en Lugt hart kon zich alleen maar be perken tot het terugbrengen van de ballen, overigens geheel tegen zijn zin. „Ik stak niet in goede vorm vandaag. Ik heb al leen één sterk punt. Als het niet loopt, kan ik terugvallen op vastheid en dat moest vandaag. Het liefst had ik hem op eigen park voor eigen publiek van de baan willen slaan. Maar alles wat ik extra probeerde, lukte niet. Dat is jammer voor mij t de die Lugthart stond er dan ook te vreden bij vlak na zijn single en vlak voor zijn dubbel. Toch liet zijn spel te wensen over. Want hoewel de uitslag anders deed vermoeden, had Lugthart het behoorlijk moeilijk gehad. Eg berink liet gisteren zien dat hij zich niet bij voorbaat wilde neerleggen bij de superioriteit van Lugthart. Hij legde hem van het begin af aan het vuur aan de schenen, maar ging tenslotte aan zijn eigen enthousiasme te- nonder. Hij maakte te veel fou ten die Lugthart de zege brach ten. Want in het begin moest de thuisspeler zweten tegen de re velatie van het seizoen. Hij le verde meteen zijn opslag in en moest alle zeilen bijzetten om niet gelijk op grote achterstand te komen. HEBl: 1R. van der Wilk. 2 M. Zandvliet HEB2: 1 X. Hertzman. 2. M Cats. HEC1: 1. P. van Hal. 2 M. Soels. HEC2: 1 H Hm- nen, 2. T Steevorden HED1: 1. P. Star, 2. hec1 30+: 1. J. Manuputty, 2. I Leidsch Dagblad Tennis Circuit '93 RabobankQ kwamen. Maar het belangrijkste is dat ik gewonnen heb. Daar ben ik blij mee." Terugbrengen bleek gisteren inderdaad genoeg. Egberink maakte de fouten en vaak op beslissende momenten. Boven dien liet hij nogal wat mogelijk heden liggen om zijn break te gen in de tweede game goed te maken. Twee keer kwam hij dik voor op Lugtharts service - 0-40 en 15-40 - maar evenzovele ke ren kon Lugthart de games sim pel binnenhalen. Egberink gaf het echter niet op. Tot de laatste game had Lugthart het moeilijk. Tweemaal leek hij te scoren op een schier onmogelijk te halen dropshot, tweemaal was haalde Egberink de bal en maakte hij de rally schitterend af. Het bleek een laatste stuiptrekking. Twwe opeenvolgende fouten later was het gedaan. „Hij heeft zijn kansen gehad, maar als hij ze niet afmaakt dan houdt het op", merkte Lugthart nog op. Hij blijft baas in eigen huis. voor de vierde keer op rij. Mare Brand schreef op Zee en Duin tegen de verwachting in het C-toernooi op zijn naam. Martijn van den Berg. tot giste ren nog ongeslagen in C. kreeg een geïnspireerde Brand tegen over zich. De Merenwijker, die het behalen van de Masters als mede een hoge ranking op de nationale jeugdlijst dit jaar als doel heeft, was kansloos. Brand steekt in bloedvorm en liet dat vooral in de eerste set blijken. Vanaf de baseline vuurde hij zijn groundstrokes met hoge snelheid richting Van den Berg. Kwam Van den Berg naar het net, dan werd hij genadeloos gepasseerd: 6-0. Pas in de tweede reeks her stelde Van den Berg zich. Twee keer een break voorsprong kon hij echter niet uitbouwen naar setwinst. Na 4-2 was het ge daan. Brand pakte vier spellen op rij en behaalde zo zijn derde toernooiwinst: 6-4. Het verhaal bij de vrouwen in C wordt eentonig. Heddy Boers verdeelt en heerst, net zoals Carlijn Buis vorig jaar. Ook Ma- riëlle Sievers was niet opgewas sen tegen de Unicumse. Alleen de eerste set kon de Sassen- heimse even meekomen: 6-4 6- 1. CIRCUIT IN CIJFERS ZEE EN DUIN HEB: halve finales: J 6-3 6-2.G.J. Egberml J P. Roeloffs 7-6 6-4 t 6-4 HDC2+: Mens' I. Mens 4-6 6-4 6-2.1 1. DED: M. Cornens 6-1 DED+: C van Stark Brons van Wouda en De Bruijn schrale troost sheffield - karel jansen Het heilige vuur ontbrak, het gebrek aan trainingskilometers deed de rest. „De sfeer van de eerste twee dagen hebben we niet kunnen vasthouden", sprak de 'bondscoach. „Ik heb puur voor mezelf gekozen", zei Mar cel; Wouda. Uit irritatie over de instelling van sommigen. Hij wilde geen stennis maken. René Dejdcer deed wel een poging. Meerdere keren zelfs. Maar er was geen beweging in te krij gen. Nederland beleefde in Shef field zijn zwakste Europese op treden ooit. De oogst: Marcel Wouda. Goed voor een bronzen medaille en drie Nederlandse records. De teleurstelling: Inge de Bruijn, die vergeefs voor goud ging op de 100 vlinder en gisteravond op de valreep nog een troostprijs greep in de vorm van een bronzen plak op de 50 vrij. Persoonlijke records dien den als naïeve pleister op de wond. die inwendig de werkelij ke schade aanrichtte. Hoogte stages en individuele begelei ding moeten de toekomst van het Nederlandse zwemmen vei ligstellen. Dekker: „Op dit mo ment zijn we geen zwemnatie méér. De zwemmer die op weg naar Atlanta 1996 tussen thuis en sport in blijft fladderen komt absoluut in de problemen". De 'gemengde gevoelens' waarmee de debuterende bondscoach Dekker afgelopen weekeinde terugblikte op het toernooi, golden dan ook voor namelijk dit trio. De Bruijn ging proestend kopje onder. De Ba- rendrechtse klokte tijden, die haar en de (estafette-)ploeg tot wanhoop dreven. Drie A-finales en een B-finale resteerden. Ploeterend op de achtergrond, zoals ook zaterdag op de 4 x 100 wisselslag (achtste). Het brons op de 50 vrij maakte „iets goed, nYaar zeker niet alles." „Te weinig getraind", oor deelde Dekker keihard. Haar beslissing om zeker nog een jaar in Nederland te blijven en de aanbiedingen van de Ameri kaanse universiteiten voorlopig in de la te leggen, was naar zijn mening ook de enige juiste be slissing die De Bruijn in dit sta dium kon nemen. De Bruijn knikte slechts. „Dit was weer één van mijn bekende toernooi en. Pieken en dalen. Ik ga har der trainen." Brienesse sprak van 'de dood of de gladiolen'. Het werden de gladiolen, omdat de meest ge routineerde zwemster van het stel aan slijtage onderhevig is. Een operatie aan haar heup. in de aanloop naar de EK. wierp haar bovendien ver terug in trainingsijver. Ze wil deson danks doorgaan tot Atlanta. ,.Ik kan nog steeds van waarde zijn voorde ploeg." Van de 'nieuwe' gezichten voldeden vooral Madeion Baans, Kirsten Vlieghuis en An gela Postma. De laatste, afkom stig uit Drachten, vierde gister avond een verlaat verjaardags feestje (vrijdag werd Postma 22) door zich in de series van de 50 vrij, in de baan naast vedette Franziska van Almsick als derde voorde A-finale te plaatsen. Het persoonlijk record waarmee ze dat deed (26.04 sec.) kopieerde de ClOS-studente in de eindstrijd, die ze door onhandig aantikken met de vijfde plaats afsloot. Marcel Wouda keek zoals al tijd heel nuchter op z'n eigen prestaties terug. De Brabander, sterk vooruit gegaan sinds hij zich vorig jaar bij de universiteit van Michigan meldde, haalde een bronzen plak binnen op de 400 wissel, en verbeterde drie Nederlandse records: op de 400 wissel, zaterdag op de 1500 vrij alsmede op de incourante 800 vrij. „Niet tevreden dus", con cludeerde de man uit Uden. „Te vlak gezwommen. Ik moet nog meer investeren." Hij had zijn eigen plan ge trokken in Sheffield, zo zei hij. ondanks de irritaties die toch de ploeg waren binnengeslopen. „Mijn voordeel is dat ik me ner gens wat van aantrek. Ik heb me afgeschermd van de rest. Zo doe je dat in de VS." Te veel 'ge focust' was hij ook geweest, op deze EK. „Ik heb in de lente ge piekt in Amerika, daarna een week rust genomen en ben ver volgens weer keihard doorge gaan met trainen in Nederland Die lijn van constante cor tratie heb ik niet vast kunner houden. Daar leer je van." Zoals ook René Dekker veel heeft kunnen opsteken in Enge land. Hij investeerde uren in praten op de zwemsters, maar effect sorteerde het nauwelijks. Vandaar de overweging hoogte stages in de voorbereiding op te gaan nemen, voor de serieuze zwemmers althans, naar voor beeld van zoveel andere landen. „Maar met ons beperkte budget betekent dat tevens snijden aan de andere kant." De interne evaluatie van dezé EK moet wat dal betreft licht in de duisternis brengen. Want Dekker blijft po sitief. Zoals een bondscoach be taamt. „Ik weiger te zeggen dat de Nederlandse situatie zo slecht is dat er geen mogelijkhe den meer zijn." tennismedewerker Een finale met twee speelsters die elkaar door en door kennen omdat ze veel met elkaar trai nen. kan twee kanten op. Car lijn Buis en Jolanda Mens maakten er gisteren op Zee en Duin een potje van. Vooral ge plaagd door de zenuwen was het aantal niet-gedwongen fou ten niet te tellen Buis maakte er de minste en behaalde zo haar tweede B-titel van het seizoen: 4-66-4 6-2. Het was voor Buis en Mens gisteren de generale voor de na tionale. Vanaf vandaag zitten de twee in Groningen om een gooi te doen naar de titel tot en met 16 jaar. In een vorm zoals ze die gisteren etaleerden, hebben ze daar weinig te zoeken. Maar die vorm kan nauwelijks de echte zijn. Zenuwen speelden de be langrijkste rol in het onderonsje van de pupillen- van Gert-Jan Minnee. De trainer had zo zijn eigen idee over de finale. „Voor Mens is het belangrijk dat ze wint. want dan gaat ze met zelf vertrouwen naar de nationale. En Buis is dan weer scherp", al dus Minnee. Met dat laatste doelde hij op het feit dat het voor Buis dit sei zoen een gewoonte is dat ze veel wint. In de onderlinge con frontaties met Mens staat het nu 3-0. Dat had ze aan het be gin het wacht. Mens, de B-master van het vorig seizoen, had nog moe ten voorliggen, maar moet toe zien dat Buis haar reeds heeft achterhaald. Er was haar dan ook veel aan gelegen om de finale gisteren te winnen. Ze startte nerveus, wat te merken was aan de portie zelfkritiek die ze van het begin af aan liét horen. Mens kwam met 2-0 en 3-1 achter, voordat ze eindelijk in haar spel kwarm Ze had voortdurend het initia tief in de rally's en liet Buis van links naar rechts lopen. Toen Mens op 5-4 voor de tweede keer haar eigen service won. leek haar missie te slagen. Het relatief hoge niveau van de eerste set kreeg geen vervolg. Het peil daalde bijna per game. met af en toe een opleving tus sendoor. Mens behield wel het initiatief. Buis wachtte op haar kansen. Op 4-2 in het voordeel van Mens in de tweede set. Op eens lukte niets meer. Service games, die toch al zo schaars werden gewonnen, werden nu simpel door Mens ingeleverd. Overigens geheel de verdien ste van Buis. Ze zag in dat ze maar niet te veel de rally moest aangaan en ging temporiseren. Met dropshots en hoge ballen kreeg ze Mens klein. Ze pakte de set. terwijl Mens geen kick kreeg, toen ze gelijk in het begin van de beslissende reeks de ser vice van haar opponente brak. Ze bleef sukkelen en joeg de ballen met flinke vaart buiten de lijnen. „Het leek wel of mijn concen tratie weg was na 4-2". verklaar de Mens. „Carlijn deed hel heel slim. Ze hield de bal in hel spel en vertraagde." Buis „Ik werd er gek van op het laatst. Maar ja, Jolanda stopte ook met tennis sen, dus ik kon er niets aan doen." Trainer Minnee heeft nog een hoop werk om zijn pupillen klaar te krijgen voor de nationa le. N. Lugthart - J. Vink -0 van Paridon 3-6 .ugthart - G.J. Egbe- i HED: N. Verdoes u 6-3 6-4 hdc: e 6-3 7-5. DDC: Boers/ Zwerver - Van oeffLugthart - Van Gorkum/ Damen 6-2 7-6. GDC: Kroon/ Bode - Boers/ Van Ster renburg 6-4 3-6 6-:^ GDC2+: Goedhart/ Inge de Bruijn, winnares v slag: „Dit was weer één v: n de bronzen medialle op de 50 meter vrije mijn bekende toernooien. Pieken en da- FOTO EP A medewerker De eindsprint om het kam pioenschap van de eerste klas se B tussen de honkbalteams van SV Wassenaar en PSV ver loopt moeizaam. Beide ploe gen leden zaterdag, respectie velijk tegen Alphians en SAT Tigers, een onveavachte ne derlaag. Gisteren haalden de Wassenaarders in eigen huis op de valreep toch nog twee punten binnen, met een 11-10 zege op de Alphenaren. Het feestje op Kerkehout werd compleet, toen bekend werd dat rivaal PSV opnieuw had verloren. Na de 6-5 nederlaag tegen Alphians kon SV Wassenaar zich geen nieuwe misstap meer veroorloven. Al is de ploeg van Bruce Heiser sinds de competitiestart aanzienlijk sterker geworden, de Alphena ren mogen voor de Wasse- naarse kampioenskandidaat geen groot probleem vormen. Na de eerste inning was er gis teren voor Wassenaar dan ook geen vuiltje aan de lucht. Een grandslam homerun van Rene Nieveld zorgde voor een snelle 4-0 voorsprong. In de tweede inning kwam Alphians. na knap slagwerk van Robert Jan 't Hoen en zwakke pitching van Victor Si mon. terug tot 4-2. Een fraai dubbelspel van het Wasse- naarse veld bracht voorlopig echter een eind aan de Al- phense come-back. In de ge lijkmakende slagbeurt kwam de stand weer op 5-2 na een score van Marcel Schippers op een twee-honkslag van Gershwin Hernandes. De Wassenaarse verdediging van werper Simon ging in de derde inning door een diep dal. Jetle Fruitema en Emil Smit profiteerden vakkundig, waarna Fruitema op een honkslag van Brett Thorn- steinson kon scoren: 5-3. De ramp werd voor Simon even later nog groter, toen Dennis Maat met homerun Alphians aan de leiding bracht: 6-5. De verbolgen en teleurgestelde Si mon werd daarop vervangen door Jerry Remmerswaal. Remmerswaal had daarinte- gen ook geen geluk na de run van lohan Urbanus op een honkslag van Walery van Wijngaarden: 7-5. Alleen Dave McMullen kon namens Was senaar iets terug doen: 7-6. Na een stootslag van 't Hoen. vier wijd voor Marco van der Berg en 'geraakt wer per' voor Van Wijngaarden, re sulteerde de vrije loop voor Fruitema automatisch in de achtste Alphense run. 8-6. Smit deed daar met een rake klap nog een schepje bovenop voor 10-6. Jerry Remmerswaal werd na deze nieuwe*defen- sieve crisis vervangen door Erik "Remmerswaal, die geen Alphense run meer toeliet. Twee homeruns van Her nandes en Nieveld in de zesde en zevende inning brachten Wassenaar weer terug in de wedstrijd (10-9). In de achtste inning verving coach Heiser zijn vermoeide pitcher Van den Bosch door Smit. Deze kon echter niet voorkomen dat Simon via een gedwongen loop het evenwicht herstelde: 10-10. Nadat Erik Remmerwaal in de negende inning de Alphen se aanval opnieuw onschade lijk had gemaakt, maakte Si mon zijn teleurstellende op treden op de heuvel met één klap goed. Zijn homerun bracht Wassenaar de brood nodige overwinning: 11-10. Adegeest had weer geen kind aan Keytown Hitiers. Vier homeruns van Daan Lo- bel, Mark Ter Haar en Richard Spraakman (2x) in de tweede en derde inning waren genoeg om het duel in de zevende in ning te beeindigen: 13-1. Na het succes van vorige week verloren de softballers van Alphians tweemaal van Kennemerland: 3-2 en 9-6. De eerste wedstrijd ging in de vijf de inning verloren na een 2-1 voorsprong in de tweede in ning via scores van Rumai en Kenepa. De tweede wedstrijd verliep aanvankelijk voorspoedig. Runs van Dall. Postiena en Cheri zorgden voor een 3-0 voorsprong in de eerste in ning. Kennemerland nam in de derde inning het initiatief over en bracht de stand op 3- 5. Een homerun van Solomons in diezelfde inning gaf de Alp henaren weer hoop: 5-5. Keh- nemerland maakte in de reste rende innings de klus af: 9-6 )ok do softbalsteis VOJl Al phians hadden dit weekeinde geen succes Het Haarlemse kinheim bleek tot twee keer toe merit 2-0 en 8-3. i éi scheidsrechterlijke dwaling in de derde inning bracht de Alp- hensen zo van slag dat Kin heim de twee enige runs van de Wedstrijd kon scoren 2-0 De tweede wedstrijd ging door zes eigen veldfouten verloren met 8-3. De Alphense scores kwamen op naam van Sale- mink, Ten Haaf en Van der Zwaard.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 17