Drijfnatte 'Dutch Open' Egberink in top van klassement Supporters Ajax staan in de rij Lisserbroek: stapje voor stapje Sport WOENSDAG 21 JUL11993 21 -CHEF ROB ONDERWATER, 0 Huybens: kans op profcontract in VS Amsterdam Marcel Huybens krijgt de kans van zijn leven. De Amsterdamse basketballer is door Frank Laydon van Utah Jazz uitgenodigd om in de Verenigde Staten een gooi te doen naar een felbegeerd profcontract. Huybens (ex-Leiderdorp), die voor Den Bosch uitomt, vliegt morgen naar Amerika, waar hij van 23 tot en met 28 juli deelneemt aan een zogeheten 'rookie-camp'. Als hij die selectie overleeft, kan hij tijdens de volgende 'Summer League' een plaats afdwingen bij Utah jazz. „Deze aanbieding had ik op geen beter moment kunnen krijgen", zei Huybens gis teravond. „Ik ben net afgestudeerd. Dit lijkt mij hoe dan ook een fantastische ervaring. Haal ik het niet, dan zoek ik in Nederland een baan in de data-communicatie. Lukt het wel, dan kan ik als basketballer in Amerika een riant salaris verdienen." Van der Vliet blijft sterk klimmen luik» Marcel van der Vliet heeft in de Ronde van Luik zijn lei dende positie in het bergklassement verstevigd. De Casba-ren- ner heeft nu 16 punten voorsprong op de Belg Mare Janssens. Een poging om de vierde etappe van Beyne Heusay naar Oreye te winnen ging de mist in. In de laatste omloop werd Van der Vliet door het jagende peloton terruggepakt. Door als twaalfde te finishen behield Aart Vierhouten zijn derde plaats in het alge meen klassement. Van der Vliet staat zesde. Dino Tolhoek (18) en Niels van Stralen (29) reden ook met de voorsten mee. Vier houten en Van der Vliet zijn de enige Nederlanders bij de eerste dertig in het algemeen klassement, Opmars Leidse zeiler Groth gestuit crozon mqrgatDe opmars van Karsten Groth is gestuit. In de tweede race van de finale om het wereldkampioenschap 470 in het Franse Crozon Morgat legde de Leidse zeiler nog beslag op de veertiende plaats. Gisteren leverde de derde wedstrijd Groth en zijn stuurman Maurice Paardenkooper slechts de 74ste plaats op. De eerste wedstrijd werd het duo gediskwalificeerd. Zelfs met aftrek van dat slechtste resultaat is de kans op een hoge eindklassering nu verkeken. Gullit-koorts in Genua genua In Genua is de Gullit-koorts uitgebroken. Bij het begin van de training van Sampdoria, zijn nieuwe club, werd de van AC Milan overgekomen Gullit begroet door 12.000 supporters. De laatste maal dat zoveel fans naar de voorstelling voor het nieuwe seizoen kwamen was in 1991, het jaar waarin de natio nale titel werd behaald. Het aantrekken van Gullit en de Engels man David Platt blijkt bijzonder lucratief voor de club. In een week tijd werden 13.000 seizoenkaarten verkocht. Tennissters simpel langs Kroatië frankfurt De Nederlandse vrouwentennisploeg heeft zich in Frankfurt geplaatst voor de tweede tonde van het toernooi om de Federatie Beker. Stephanie Rottier en Miriam Oremans had den in de enkelspelen geen enkele moeite met Maja Muric en Nadine Ercegovic, die uitkomen voor Kroatië. Ook het dubbel Oremans/Kristie Bodgert boekte een eenvoudige zege. De ver rassing van de tweede dag was de uitschakeling van titelverdedi ger Duitsland in de openingsronde door Australië. Lamptey op proef bij PSV eindhoven PSV heeft de Ghanese voetballer Nii Odartey Lamp tey op proef. De 19-jarige aanvaller speelt deze week vier oefen duels met de club uit Eindhoven, waarna trainer Aad de Mos be paalt of hij van Anderlecht wordt aangetrokken. Lamptey ver huisde eind 1990 van Ghana naar Brussel, waar hij onder De Mos als 16-jarige furore maakte. gerrit-jan van geen tennismedewerker Gert-Jan Egberink heeft zich ,.ihët zijn finaleplaats in Hille gom definitief in de top van het klassement van de B-mannen gevestigd. De Forescate-speler stevent dus op zijn eerste Mas- tersdeelname af precies zoals hij dat aan het begin van het seizoen beloofde. Ook Heem- stedënaar Paul Kortleve staat door zijn overwinning in Hille- gom bij de eerste acnt. Bij de vrouwen in B maakte Cindy Berkhout de grootste sprong. Met stip van 13 naar 4. In D speelde Rudy Wellner zich via 4 een overwinning in AJkemade haar de top van het klassement. Hij deelt nu de eerste plaats met Arthur Hertzberger. STAND HEB 1. Marco Visser (Unicum) 17,2. ian-Willem Lugthart (Zee en Duin) 11. 3. Gert-Jan Eg berink (Forescate). Onno Guinau (Uni cum) 9. 5. Onno van Pandon (Unicum) 7, 6, Paul Kortleve (Merlenhove), Jeroen Vink (Hillegom) 8, 8. Marcel van Rijn (Nieuw ilfltós) Eric J i (Unie Mai vijk), Marco Smit '(Unicum) 8, 4. Cindy Berkhout (Hillegom), Ingrid Kruit (Dekker), Cindy Vincent (Uni cum) 6,7, Renee Crama (Nieuw Vennep) 5, 8. Margot van Overloop (Dekker), Judith .Verljpeff (Zee en Duin) 4, 10. Lydia Jonk- Veen (De Boekhoi ancis Timmer (LTC Llsse), )anny Zee- (Ad Astra) en Dory van der Meent (Boskoop), Tiny van Ruiten (Rijpwete^ng) Zwaii (DeMunnik). ning (TEAN) 14, 2. Mar map (Dekker), jolanda Mensjlduna), Ruby Era 'lf, |3. Mar Berg (Merenwijk) 12, 4- Matthijs van Ster- kenpurg (Unicum), Wouter van Tongeren (MerChwijk), Tacó de Vries (Artesia) 10, 7. 'Pbrifck van Hal (Lisse) 8, 8. Tim Bavelaar '(Munnik), Bart van der Feen (Leidse Hout), Maarten Soels (Forescate), Manuel van Teeffelen (Unicum), Timo van der Voort (Hazerswoude) 7, 13. Jasper van Ingen 4TEAN). Menno Serlii J nTrigt (Hillegom) 6 r (Met vijk), Fred Ronald Roelofs (Wac yflfcC. Leidsch Dagblad Tennis Circuit '93 RabobankS DUIVENTIL Wat een opwarmertje had moeten zijn, eindigde tenslot te in een waterballet. Het Heineken Dutch Open kende op de banen van de Noordwijkse golfclub gisteren der halve een zeer natte en valse start met de traditionele shoot-out tussen negen van 's wereld topgolfers, aange vuld met de Nederlandse professional Chris van der Vel de. lan Woosnam hield het gisteren niet droog op Noordwijk. noordwuk ad van kaam Dat ze abrupt èèn voor èèn af haakten, had overigens niets met de hoosbuien van doen. Meer met het reglement dat zegt dat op elk van de negen holes telkens degene met de hoogste score dient af te vallen. Ian Woosnam was èèn van de laatste spelers die 'er af moest. Dat deed zeer, want bij zo'n shoot-out pakt alleen de win naar het geld; ruim 8000 gulden toch nog. Maar over het missen van die 'fooi' maakte de golf- miljonair uit Wales zich onge twijfeld minder zorgen dan over zijn gezondheid. Na dik twee uur en uiteindelijk dus louter en alleen voor de show de plensbuien te hebben getrot seerd, beende de kleine man druipnat en met een nors ge zicht richting VIP-bus. Waarvan de chauffeur ongetwijfeld op dracht kreeg om plankgas rich ting Huis ter Duin en het verlos sende hete bad aldaar te scheu- Het langst op de baan, met regenbroek en plu, bleef Bern- hard Langer. Dat was voorspel- foto archief baar, want de Duitser kent de Noordwijkse baan niet alleen op zijn duimpje hij won in 1984 en 1992 het toernooi maar verkeert bovendien weer eens in bloedvorm. Op het Bri tish Open vorige week bleef hij lang in het spoor van de leiders Greg Norman en Nick Faldo om vervolgens met een derde plaats genoegen te moeten nemen. Zonder dat illustere duo in zijn buurt duldde absolute wereld topper Langer gisteren bij de warming-up natuurlijk nie mand naast zich. De concurren tie is, misschien ten overvloede, alvast gewaarschuwd. Vandaag mochten de ama teurs, onder wie een andere Bernhard, te weten de prins der Nederlanden, zich meten met de Dalys, Langers, Woosnams en Forsbrands in de zogenaam de Pro-Am. Dit dan ook al weer behorend bij de traditionele op warmertjes of nathoudertjes in geval Pluvius van geen op houden weet voorafgaande aan het echte werk. Daarmee beginnen de 156 deelnemers aan het Dutch Open morgen om half acht 's ochtends. Bij weer of geen weer. amsterdam gpd Ajax is straks uitverkocht on danks de 'uitverkoop'. De be kerwinnaar verkocht acht spe lers in een jaar, verloor bijna al le smaakmakers aan het buiten land, maar zit straks wel iedere veertien dagen stampvol. De grote trek naar Italië heeft merkwaardig genoeg niet geleid tot een daling in de voorver koop van seizoenkaarten. Inte gendeel, Ajax vreest dat er in de nieuwe competitie weinig of misschien zelfs helemaal geen losse kaarten te krijgen zijn. De fans staan in de rij. Tot en met gisteren werden al 11.000 vaste plaatsen verkocht. Dat zijn er al veel meer dan vorig seizoen rond deze tijd. In totaal hadden toen 13.000 supporters een vaste plaats. De Meer heeft een capaciteit van 19.000 toeschouwers. Na af trek van de luxe plaatsen van businessclub- en skybox-eige- naren blijven er nog 18.000 over. Daar gaat het vak voor fans van de tegenpartij en de 'buffer' tussen beide kampen nog van af. Voor Ajax-suppor- ters zijn er zo'n 16.000 plaatsen beschikbaar. Er is inmiddels geen zitplaats meer te krijgen. Ajax verbaast zich over de enorme run op seizoenkaarten. Penningmeester Arie van Os: „Aan de erfë kant is het voor ons natuurlijk schitterend, zo veel vaste fans. Maar voor men sen die zich geen dure seizoen kaart kunnen veroorloven of ge woon af en toe naar een wed strijd van Ajax willen, vind ik het toch ook vervelend. Maar de situatie is bekend: we kunnen in De Meer geen kant op". Sportief is de toeloop een stuk minder. Ajax heeft de naam van Peter Dubovsky inmiddels doorgekrast. „Een gesloten boek", stelt technisch directeur Louis van Gaal. Het afgelopen weekeinde had voorzitter Mi chael van Praag in Geneve, na de loting voor de Europacup, een onderhoud met Dubovsky's zaakwaarnemer Anton Ondrus. Van Praag zou de 'manager' de boosheid van Ajax hebben over gebracht. De club en de zaak waarnemer waren immers mondeling akkoord. Van Frank Rijkaard, nog steeds op vakan tie, is nog niets vernomen. De bekerwinnaar oriënteert zich volgens Van Os inmiddels op een nieuwe kandidaat voor de positie van Dennis Bergkamp. Ajax komt vooralsnog niet veel verder dan vier stagiairs, die een contract mogen verdienen. Mi- tar Mrkela heeft inmiddels het veld moeten ruimen. De Ser viër, die een paar jaar geleden furore maakte bij Twente, werd voor het aflopen van de stage periode al weggestuurd. Zijn plaats is ingenomen door de Kroatische centrumspits Goran Vlajovic (21) van Coatia Zagreb. Over de twee anderen, de Nige- riaan George Finidi en de Rus Yoeri Petrov, is de technische leiding tevreden. Finidi, een rechterspits, schoot de afgelo pen week in twee oefenduelle tjes acht keer raak. Beiden gaan morgen mee op het trainings kamp in Finland. 1. Heddy Boers (Unicum) 26, 2. Nicoline Derks (Hillegom) 17, 3. Cindy Berg (Hille gom) 10, 4. Marieke Halenbeek (Leidse Hout) 8, 5. Iva Polla (OLTC) 6.6. Maud Be- ran (Unicum), Lisa Colson (Hillegom), Gea van der Sman (Benthuizen) 5, 9. Barbara Gugten (Rijnkanters), Martine or (Nieuw Vennep), Petra Guyt 'zei (Unicum) 1. Arthur Hertzberger (Nieuwe Sloot), Rudy barth (Zuid West) 18. 4. Jacco Poot (Zee en Duin) 15, 5. Jordy Beyen (Nieuw Vennep), Rusman (mHegomMl, ^Michel 'van der Bas (Boskoop), Richard Hoek (Bollenpark), Iskander Schrijvers (Roomburg), Marco van der Zijden (Lisse) 9,12. Danny van der Doe (Nieuw Vennep) 8. DED 1. Charlotte Zandbergen (De Munnik) 15, 2. Danielle Derks (Lisse) 14, 3. Karin Boers I. Marjolein Cornelissen (I Vanessa C 1 ie Reynders (I (Nieuwe Slot {?uhenV(Kudel°ta8art), Els van SchaiMHa" TC), Merlin Vink (Lisse) 4, 12, Marleen Schutte Huperian (Hillegom), Christa Ver- Gepiaatste dubbels voor hel Maslersloer- DDD: Marijke van Eeden en Maria Ha- gedoorn (TC De Zilk), Wil Bouhufs (KLTV) en Cora de Vries (Valkenburg), Corry Farin tan (Merenwijk), Ria lenpark), W. van Halen en Thea Meesters (TEAN), Marjolein Poorta en Annelies Schrama (Forescate), Marjan van Klink en Carla Klein (Rijpwetering), Liedwii nau en lanny Kor (Haz. TC). Tiny F Wilt U iets melden? Bel 071 - 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54,2300 AB Leiden. rank Kramer is vanaf I zondag 25 juli te horen .JL. bij Radio West. Hij wordt presentator van het we kelijkse sportprogramma Voetballer Sander Oostrom heeft nog steeds niet getekend bij Telstar. De Amsterdammer heeft voor de zekerheid over schrijving gevraagd naar ama teurclub OSV Griffy Sunshine was in Zandvoort het beste paard bij de jaarlijkse kortebaan draverij. In de Finale werd Enjoy Buitenzorg (Rob de Vlieger) in drie ritten verslagen Mara thonschaatser Lammert Huite- ma kan ook als wielrenner goed uit de voeten. De stoere Drent won de Lus van Roden Wiel renner Etienne Vergeer (in de belangstelling bij Giant) gaat met de Stichting Topsport Rot terdam deelnemen aan de Sachsen Rundfarht Casba- renner Marcel van der Vliet, momenteel deelnemer aan de Ronde van Luik, heeft een uit nodiging voor de Zomerzes- daagse van Milaan Nog wat nagekomen wieleruitslagen. Bennie Gosink werd in Borger zevende. Ronald van der Tang behaalde een negende plaats in Rozenburg. Diezelfde plaats ging in Sint Maartensdijk naar Robert Karremans. Bij de B- amateurs kwamen Alex Jansen (7de) en René van der Salm (9de) bij de eerste tien. Vincent van der Kooij en Ewoud van der Kooij namen deel aan de Tour de Junior in Achterveld. Van der Kooij verspeelde door een val een zekere tweede plaats in het eindklassement. Broer Ewoud werd vierde De Gehandicapte Sportvereniging De Sleutels be staat volgend jaar 35 jaar. Reeds nu Is de club met de voorberei ding van de festiviteiten bezig Profclub Feyenoord houdt op dinsdag 3 augustus een Open dag. Alle eerste elftalspelers zijn die dag aanwezig Erwin Dek van Club Brugge versterkt vol gend voetbalseizoen de kleuren van zaterdag eersteklasser Hoek. Ook Osmund Ogali speelt vrijwel zeker volgend seizoen nog bij Hoek Jolanda Grim bergen en Bert Koster hebben de wekelijkse strandioop in Noordwijk gewonnen Nog en kele profvoetballers die over schrijving vroegen naar een amateurclub. Ed Roos (Excel sior) meldde zich bij het Haagse LENS en Gustaaf Uhlenbeek en Ulrich Landvreugd kozen op de laatste dag van de overschrijvin gen voor De Zwarte Schapen Gert Zwaan is bij voetbalclub Quick Boys afgetreden als be stuurslid. De Katwijkse club zoekt een trainer voor het eerste vrouwenelftal Korfbalclub Hil legom is voor de nieuwe com petitie ingedeeld met Argus, MIK, ODI, Rapid, OSDO. SDO en SVAP Het Nederlands kam pioenschap wielrennen voor koppels dat op de baan van Slo ten zou worden gehouden gaat niet door. Sloten en de KNWU liggen in onmin en daarom wei gert de organisatie van Sloten nog wedstrijden te houden De Driekamp van Alkemade wordt dit jaar gehouden op zondag 29 augustus. Voor inlichtingen: 01713-14490 Richard Rozend- aal, een nieuw wielertalent uit Alkmaar, is zeker van deelne ming van het WK in Hamar Peter Houtman gaat ook terug naar de amateurs. Zijn keuze is gevallen op Barendrecht De golfclub Noordwijk heeft aan de organisatie van de Internationa le Bloemenmarathon een be drag van 1000 gulden overhan digd. Dit bedrag was door een aantal spelers van de club bij eengebracht bij recordwedstrij den Voetbalclub Quick Boys heeft de trainersstaf rond. Hans van der Zee, Freek Rienks, Jaap van Egmond, Arie Haasnoot, Theo Guyt en Mart van der Plas trainen de selectie-senioren en Jaap van Duyvenbode, Arie de Vreugd, Gerard Freke, Floor Schaap en Wim de Beste nemen de begeleiding in handen Kenneth Goudmijn (ex-voetbal ler van AZ) verkoos amateur club Hollandia boven FC Lisse en HRC Het oefenprogramma van voetbalclub ARC is bekend. De club van Wim van Zwam heeft Holland (31 juli), Sparta (3 augustus) op bezoek. Daarna volgen de uitwedstrijden bij NS- W (7 augustus), Venray (12 au gustus) en Panningen (14 au gustus). Afgesloteifcwordt met twee thuiswedstrijden: Wilhel mus (17 augustus) en Alphense Boys (21 augustus). De laatste oefenwedstrijd is op 28 augus tus uit tegen DVS'33 SCOREBORD VOETBAL EK UEFA-jeugd (onder 18 jaar), tweede speelronde. Groep 2. Engeland - Nederland 4-1, Spanje - Frankrijk 4-1 Stand 1. En- land 2-4 (6-1), 2 Spanie 2-4 (7-3), 3. 2.11,7 - 1.21,9, 2 lan Zorgw.jk, i Bas. Toto winnend 8,80. plaats (Schoonhoven) 2.50,3 - 1 21,1, 2 Vi|fde koers, 2100 r DAMMEN Inhaalpartijen tweede ronde: De Jong - Sin SCHAKEN Matthijs van Sterkenburg; de nummer 3 van de HEC-lijst. foto loek zuyderduin s[^ö na vi jf (Aus) - Goerevitsi (Bel) 0-1. Vijfde ronde, belangrijkste uitslagen: Barua (Ind) - Van der Sterren (Ned) 0-1Sherzel (VSt) - Piket (Ned) 0-1, Van Wely (Ned) - Hjartarson (IJs) 0-1, Goerevitsj - Barejev (Rus) 1/2- 1/2, Anand (Ind) - Kalifman (Rus) 1-0, Pi- Salov (Rus) 0-1, Kamsky (WRu) 1/2-1/2, Arencibia (Rus) 0-1, S|irov (Let) - Akopian (Arm) 1-0, Georgiev (Bul) - Rogers (VSt) - Smislov (Rus) 1-C Sharp Toto: winnend 8,90, 1,70 4.40, koppel 30,80. trio 644.50 Zevende koers. 2100 m 1 Forward Nobo (Van der Wed) 2 50,3 - 1 21.1.2 Keysto ne Chteo. 3 Gregor Badi Niet gestart Fu rie Lobell Toto: winnend 30,50. oiaats 6,00 4,10 8,30, koppel 80.70. 1 (Mollema) 2.12;6 - 1 22.4, 2 Dont 2.40 1,40, koppel 6.80, trio 170.60 Negende koers. 2100 m 1Fons Harvester (Wortel) 2 49,1 - 1 20,5. 2 Fnc.daire, 3 Fanka Norton. Toto winnend 2.10, plaats 1,80 2,70, koppel 4.90. trio 22.80 2 1/2, Van Wely 2 i War- usserbroek gerrit-jan van geen r (KLTV), Dick Jongbloed en de Wolff (Ter Aar), Melle Pebesma en Jc i (Oosthout), Cor Bosch i i Doesselaar en Giel v tennismedewerker Tennisvereniging Lisserbroek is een nieu weling in het Leidse district. De club bestaat nog niet zo lang. Elf jaar geleden werd hij opgericht en dit jaar wordt er voor het eerst in het bestaan van de bescheiden club een open toernooi georganiseerd. Een toernooi dat meteen al een succes is. Want ondanks de betrekkelijke anonimiteit van Lisser broek schreven 474 deelnemers zich in voor de diverse onderdelen. En niet alleen maar van de eigen club. Ruim zestig procent van de deelnemers komt van buitenaf. Een pri ma resultaat dus voor een nieuwkomer. Dat het toernooi deze week weinig concurrentie heeft - alleen Voorhout organiseert verder nog een toernooi - heeft daar misschien wel iets mee te maken, maar toch. Visser Wedstrijdleidster Reni Visser heeft uiteraard nog weinig ervaring met het organiseren van een dergelijk evenement, maar redt zich deze week best. Volgens haar werd het eens tijd voor een open toernooi in Lisser broek. „Vanuit de vereniging was er toch wel vraag naar een open toernooi, de in komsten die we door zo'n toernooi binnen krijgen zijn natuurlijk ook meegenomen. We hebben redelijk wat spelers die de di verse toernooien aflopen en die willen zelf ook wel zoiets", aldus Visser. „Die mensen helpen dan ook met de organisatie, want die weten hoe dat gaat." Hulp krijgt ze in haar acht man tellende commissie onder andere van Nancy Faas, die in Lisserbroek haar eerste stappen op de tennisbanen zette. De tegenwoordig voor Hillegom uitkomende speelster ontgroeide Lisserbroek al snel. Lisserbroek is tenslotte opgericht als zuiver recreatieve vereniging. Dorpsraad „Vanuit de dorpsraad is de boel eigenlijk opgericht. Zes jaar lang hebben we het zon der de KNLTB gedaan. Daar zijn we pas vijf jaar lid van. Maar omdat we vrij snel groei den kon dat niet uitblijven. We begonnen met vier banen en zitten nu al op zes waar van er vier verlicht zijn. Binnen acht jaar hadden we al een nieuw clubhuis nodig/ Overigens eentje die bijna geheel door ei gen leden gebouwd is. Want de vereniging draait alleen op de eigen leden", meldt Vis- Dat Lisserbroek niet meer geheel recrea tief getint is blijkt uit het feit dat de compe titie ook zijn intrede heeft gedaan. Drie jaar geleden werd daarmee begonnen. Dan is de i kleine. Meer een SOFTBAL - Nederland 3-0, Italië - Nederl; len 4-1 Stand 1. USA K 4-8, 3. Chicago Select t 5. Nederland 4-2, 6 Ned. Antil Bescheiden In samenwerking r t de KNLTB werd die TENNIS stap gerealiseerd. Lisserbroek wilde het be scheiden houden met alleen een D-toer- nooi. „Maar de bond drong er op aan om toch ook maar een C-onderdeel erbij te stoppen, dus dat hebben we maar gedaan", aldus Visser. Het zal er wel mee te maken hebben dat er deze week weinig om han den is in het tenniscircuit. „Dat wisten we niet eens, maar veel groter had het ook niet moeten zijn. We zitten natuurlijk met een beperkte capaciteit aan banen. Daarom spelen we ook alleen maar dubbels." (Kamm.nga) 2 48,1 - 1 20.0. 2 Fantail. 3 Fahrith Dear Toto winnend 1,40, plaats 1.30 3.70. koppel 10.30. trio 34,80 Elfde koers, 2600 m 1 Eda.r Dakota (Ao de Wrede) 3 30.7 - 1 21,0, 2 Berhold H, 3 Björn Pride Toto winnend SPORTPRUSVRAGEN Lucky 10 1 2 - 15 - 18-'31 - 34 - 37-42-45 46 -47-49-51 -52-53-55-60-bl -65 - 72 (onder voorbehoud) SPORT OP TV WOENSDAG 17 00-17 15 OW 2 Soort Heute 1845- 19 30- 19 30-20 00 BRT 1 Soort (Ts|) 6-7 6-4 6-3, Tweede ronde Karbacher (Dui) - Raou* (Fra) 6 4 4 6 6-3. Muster (Oos) - Vacek (Tsj) 6-4 3-6 7-6. Singlepunten voor de masters zijn er dus niet te verdienen. Alleen de dubbelaars in de D 30+-categorie krijgen een kans zich te plaatsen voor net afsluitende toernooi. Vol gend jaar zijn er misschien ook singles. Lis serbroek doet tenslotte alles stapje voor stapje. KOERSEN 19 30-20 00EURO Sportnieuws ■00 BRT 1 Soort 00 Super Soort Beach Voiiey- 20 00-23 00 EURO Atletiek IAAF GP m 20 40-21 30 BBC 2 GoH and All lt s Gtory 21 30 22 00 BRT 2 Soort 22 15-22 30 Ned 3 Soortjoomaai 22 35-23 00 BRT 1 Soort 23 00-00 00 EURO w.e'rennen Tour de 00 00-01 00 EURO Tennis Federation Cup voor vrouwen m $t ONOERDAG 09 00 10 00 EURO E 11 50 14 00 BBC 2 Cr«->et Engpiand- 13 00-17 00DW 1 Sport E»lra ATPter n.s in Sluttgart 14 35-16 00 BBC 2 Cncket Engeland 2 52.3 1 22.0, 2 Flying

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 21