Twente schrikt van EC-loting TV Hillegom komt met een topsportplan Sport Mitterand vraagt om meer voorzichtigheid in affaire met Tapie Tafeltennistalent Van den Berg wil ook internationaal scoren Leidsch Dagblad Tennis Circuit '93 RabobankQ DONDERDAG 15 JUL11993 20 Wereldrecord Perkins Auckland» De zwemmer Kieren Perkins heeft het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag in het 25-meterbad gebracht op 14.26,52. De Australiër deed dat tijdens een galawedstrijd in Auckland, Nieuw-Zeeland. Perkins was sinds februari 1992 al houder van het record, toen hij in Canberra 14.32,40 zwom. Ook Platt naar Sampdoria rome» Sampdoria blijft zich roeren op de transfermarkt. Na Ruud Gullit heeft ook de Engelse international David Platt een contract getekend bij de club uit Genua. Platt speelde het afgelo pen seizoen voor Juventus, dat hem bij Bari had weggelokt. In Turijn kwam de middenvelder nauwelijks aan spelen toe. Aanslag op Pools bondsbureau warschau Onbekenden hebben gisteren geprobeerd het bu reau van de Poolse voetbalbond in Warschau in brand te steken. Snel reageren van een nachtwaker voorkwam dat het vuur zich verbreidde. De aanslag houdt vermoedelijk verband met het be sluit Legia Warschau de landstitel af te pakken wegens manipu latie. NTTB benoemt coaches zoetermeer» De Nederlandse tafeltennisbond heeft de Zweedse Joegoslaaf Zoran Gajic (51) gecontracteerd als hoofdtrainer- coach. Het contract met Li Ji Shu werd verlengd. De beide coaches zullen de nationale selecties begeleiden tot en met de Spelen van 1996 in Atlanta. Van Basten mag weer golfen Antwerpen Marco van Basten zal binnen een handvol weken weer golf kunnen spelen. Voetbal voorlopig nog niet. Vier weken geleden is het gips verwijderd na de operatie die plaats vond na de laatste wedstrijd die hij vorig seizoen speelde, de Europese fi nale tegen Olympique Marseille. Orthopedisch chirurg Mare Martens, die hem gisteren voor controle in het ziekenhuis van Antwerpen had opgeroepen, was uiterst tevreden over de voor uitgang die in de afgelopen maand is geboekt. Simunek de cel in den haag De Tsjechoslowaakse oud-wereldkampioen veldrij den Radomir Simunek moet voor anderhalfjaar de gevangenis is. Een rechtbank in het Tsjechische stadje Beroun heeft hem die straf opgelegd. Simunek werd schuldig bevonden aan een aan rijding waarij drie mensen stierven en twee zwaargewond raak ten. Simunek is voor vier jaar de rijbevoegdheid ontzegd. Holland wint in Kaagweek De Holland-Friesland team wedstrijd in de Regenboogklas se is definitief gewonnen door Holland. Na de laatste race van dinsdagmiddag, die de Hollan ders in hun voordeel beslisten, moest de wedstrijdjury van de Kaagweek nog tot diep in de nacht in beraad over de inge diende Friese protesten. Giste ren bleken deze protesten ech ter tevergeefs en werd Holland uitgeroepen als winnaar met de duidelijke score van 166,75 strafpunten tegen 198,75. Ook in het individuele Regen boog-klassement bleken de Hollanders het sterkst. De laatse race werd gisteren dan wel ge wonnen door de Friese coach John Hofland, maar de uitein delijke overwinning ging naar Boris Bayer (11 strafpunten) ge volgd door Guus de Groot (14) en Alwin van Daelen (16,7). Hofland was met een vierde plaats (18,7) de best geklasseer de Fries. Francois Mitterand heeft de rechterlijke macht en de media gevraagd iets meer voorzichtig heid te betrachten bij de bena dering van zijn oud-minister Bernard Tapie. De Franse presi dent deed zijn oproep tijdens een interview voor de televisie op de Franse nationale feestdag. Mitterand zei: „Tapie staat offi cieel niet onder verdenking, dus dient hij behandeld te worden als een partij die onschuldig is." „Het is niet gepast dat justitie op uitgebreide schaal naar bui ten treedt terwijl de zaak nog in onderzoek is. Geheimhouding van een onderzoek verzekert de rechten van iemand die niet meer is dan een mogelijke ver dachte, die onschuldig is tot het tegendeel wordt bewezen." Tijdens het onderzoek heeft aanklager Eric de Montgolfier min of meer geregeld de media op de hoogte gesteld van de ontwikkelingen en laten door schemeren dat er redenen zijn ook Tapie te verdenken. De meeste kranten hebben gretig ingespeeld op suggesties ten nadele van de millionair. Kabinet Tapie werd in april 1992 opge nomen in het Franse socialisti sche kabinet. Zes weken later trad hij al weer af omdat hij door een vroegere zakelijke re latie werd beschuldigd van frau de. Zeven maanden later keer Tapie in zijn functie terug, na dat de zaak onderling was gere geld. Perscommentaren hebben erop gewezen dat het erop lijkt dat de zaak Marseille-Valen ciennes gebruikt wordt om Ta pie een kopje kleiner te maken. De Europese Voetbalunie heeft Olympique Marseille voorlopig geen beperkingen op gelegd voor deelneming aan het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen.- De lo ling van gisteren in Genève bracht AEK Athene, vorig jaar in de tweede ronde door PSV (Ro- mario) uitgeschakeld als tegen standervan Marseille. Twee van de vijf Nederlandse clubs in het Europese be kervoetbal stuiten in de eerste ronde op Duitse tegen stand. PSV speelt in het UEFA-bekertoernooi eerst uit te gen Karlsruher SC, FC Twente begint als enige Neder landse vertegenwoordiger met een thuiswedstrijd; tegen Bayern München. De data zijn 15 en 29 september. lijkst, met de Duitse recordkam pioen Bayem als tegenstander. De Zuidduitsers, twaalfvoudig landskampioen en bezitter van vier Europese bekers (EC 1 1974, '75 en '76, EC 2 1967), lie ten afgelopen seizoen de crisis achter zich en verloren op de laatste speeldag de titelstrijd van Werder Bremen, zoals PSV het kampioenschap aan Feye- noord verspeelde. Twente-trainer Rob Baan: „We hebben een theoretische kans op plaatsing, ledereen ver wacht een nederlaag van ons, het kan dus alleen maar mee vallen. Natuurlijk is Bayem wel een aantrekkelijke tegenstan der. In het oosten des lands wordt het Duitse voetbal goed gevolgd. Ik denk dat we nood- tribunes moeten plaatsen." In voorgaande jaren was Bayem een goede afnemer van spelers van Karlsruher SC: Scholl, Kreuzer en Sternkopf. Karlsruhe, dat volgend jaar hon derd jaar bestaat, behaalde met de zesde plaats van afgelopen seizoen de beste klassering 'sinds de oprichting van de Bun- desliga dertig jaar geleden. Trai ner Aad de Mos van PSV zei: „Karlsruhe heeft Europees geen naam, maar is inhoudelijk sterk. Ik heb ze vorig seizoen wel zien spelen." De Mos was destijds werkloos en bezocht her en der in Europa wedstrijden. „Karls- Bekerwinnaar Ajax wacht een confrontatie met Hajduk Split, een duel dat waarschijnlijk wordt gespeeld in de hoofdstad Zagreb. Split ligt vlakbij de grens met Bosnië-Herzegowina. Hajduk eindigde in de kleine competitie van Kroatië als twee de, op zeven punten van Croatia Zagreb. Hajduk, dat in 1976 al eens tegen PSV speelde en toen onder leiding stond van trainer Ivic, kreeg pas dinsdag te horen dat het mocht meedoen. Landskampioen Feyenoord ontmoet, net als vorig jaar, een tegenstander uit de voorronde. De Rotterdammers beginnen uit tegen Partizan Tirana, Alba nië, of Akranes uit IJsland. Feye noord speelde twee seizoenen geleden ook tegen Tirana. De uitwedstrijd eindigde destijds in 0-0, waarna Peter Bosz enkele minuten voor tijd in De Kuip voor de enige treffer zorgde. Over de andere mogelijke te genstander weet de IJslandse tweeling Arner en Bjarki Gunnl- augsson, in de loop van vorig seizoen gehaald bij Akranes, het nodige te vertellen. Trainer Wim van Hanegem liet weten dat het Feyenoord niet al te veel moeite mag kosten zich te plaatsen. FC Twente lootte het moei- -chef rob onderwater. c SCOREBORD LOTING EC EUROPACUP 1 Voorronde (wedstrijden op 18 augustus en 1 september): HJK Helsinki (Fin) - Norma Tallinn (Est), Ekranas (Lit) - Floriana (Mal), Tofta B'66 (FaO) - Croatia Zagreb (Kro), Skonto Riga (Let) - Olimpia Ljubljana (Slv), Cwmbran Town (Wal) - Cork City (Ier), Di- namo Tblisi (Geo) - Linfield (Nle), Avenir jnde (wedstrijden op 15 en 29 sep- Partizani Tirana/Akranes - Feye noord (Ned), HJK Helsinki/Norma Tallinn - Anderlecht (Bel), Steaua Boekarest (Roe) - Tofta b'66/Croatia Zagreb, Avenir Beggen- /Rosenborg - Austria Wien (Oos), Porto (Por) - Ekranas/Floriana, Skonto Riga/Olim- jpia Ljubljana - Spartak Moskou (Rus), Omonia Nicosia/Aarau - AC Milan (Ita), Lech Poznan (Pol) - Zimbru Kisjinev/Beitar Jeruzalem, Werder Bremen - Dinamo Minsk (WRu) Galatasaray (Tur) - Cwmbran Town/Cork City, Dinamo Kiev (Oek) - Bar celona (Spa), Olympique Marseille (Fra) - AEK Athene (Gri), Honved Boedapest (Hon) - Manchester United (Eng), Glasgow Rangers (Sch) - Levski Sofia (Bul), AIK Dckholm (Zwe) - Sparta Praag (Tsj), Di- (Sch) 3 Praag (T namo/Linfield - FC Köbenhavn (Den; De drie Cups broederlijk bijeen. ruhe heeft niets te verliezen. Je moet gewoon goed zijn als je je in Duitsland kunt plaatsen voor Europees voetbal." Vitesse Trainer Herbert Neumann van Vitesse oordeelde dat Norwich City van de mogelijke tegen standers van de club uit Arn hem de beste is. De club stelde zich vorig seizoen ten doel niet te degraderen uit de Premier League. In plaats daarvan draai de de club tot een vijftal wed strijden voor het einde van de competitie mee om de titel. „Dat zegt alles", aldus Neu mann. „Ik weet dat Norwich re delijk continentaal voetbalt, de bal gaat vaak over de grond. De voorhoede bestaat uit kleine, snelle spelers. De ploeg is een sterk collectief. Het is zaak uit te zoeken waar de zwakheden lig gen." Dat zou in de verdediging kunnen zijn. Norwich kreeg op drie clubs na de meeste tegen doelpunten. Het doelsaldo was 61-65. Bepalende spelers zijn de Schotse doelman Brian Gunn, spits Mark Robins die in 37 duels vijftien keer scoorde en de donkere vleugelspits Ruel Fox. Manager is Mike Walker. Voorzitter Aalbers van Vitesse was aanwezig bij de loting in Genève. Vandaag vliegt hij naar Moskou, waar hij een laatste poging doet de Rus Pjatnitski aan Vitesse te binden. ne (Ier), RAF Jelgava (Let) - Havnar HB (FaO), Sliema Wanderers (Mal) - Degers- fors (Zwe), Bangor (Nle) - Apoel Nicosia (Cyp), Maccabi Haifa (Isr) - Dudelange (Lux), Valur (IJsl) - MYPA Anjalankoski (Fin), Balzers (Lie) - Albapetrol Patos (Alb), Nikol Tallinn (Est) - Lilleström (Noo), Kosi- ce (Slw) - Zalgiris Vilnius (Lit), Lugano (Zwi) - Neman Grodno (WRu), Odense BK (Den) - Publikum Celje (Slv) Eerste ronde Hajduk Split (Kro) - Ajax foto»ap (Ned), CSKA Sofia (Bul) - Albapetrol/Bal- zers, Real Madrid (Spa) - Lugano/Neman Grodno, Torpedo Moskou (Rus) - Dudelan- Besiktas (Tur) - Kosice: Haifa, Besiktas (Tur) (Gri) Golfers mogen niet treuzelen De UEFA hepaalde wel dat de Franse voetbalbond, in het ge val Marseille schuldig wordt be vonden in de omkopingszaak met Valenciennes, tot 30 augus tus een vervanger voor de eerste Franse winnaar van een Euro pees bekertoernooi kan opge ven. In dat geval zal de Franse inbreng (Marseille, Paris St. Germain, Monaco, Bordeaux en Nantes) in de drie Europese be kertoernooien ook op andere punten gewijzigd kunnen wor-s den. Stappen De Franse voetbalbond over weegt nog geen maatregelen te gen Olympique, hoewel liga voorzitter Noël le Graët, beves tigde dat zijn organisatie er zo langzamerhand van overtuigd is geraakt dat er wat mis is ge weest voor de wedstrijd Valen ciennes - Olympique Marseille op 20 mei. Trage golfers moeten oppassen bij de Open Britse titelstrijd, die vandaag in Sandwich van start gaat. Waarschuwingen, strafsla- gen en diskwalificatie behoren tot de strafmaatregelen voor golfers die te weinig tempo ma ken bij het afwerken van de achttien holes. Een team van 44 officials gaat tijdens het evenement de speel tijd van de 156 deelnemers bij houden. Voor elke hole is ook een tijdslimiet ingesteld. Bern- hard Langer, de Duitse favoriet, is gewaarschuwd... Lwow/Shelbourne, Odense BK/ Arsenal (Eng), Uni Craiova (Roe) - RAF Jel- gava/Havnar HB, Tirol Innsbruck (Oos) - Ferencvaros (Hon), Standard Luik (Bel) - Cardiff City (Wal), Apoel Nicosia/Bangor - Paris St. Germain (Fra), Nikol Tallinn/Lil- leström - Torino (Ita), Benfica (Por) - Kato wice (Pol), Bayer Leverkusen (Dui) - Zbrov- jovka Brno(Tsj), Sliema Wanderers/Degers- fors - Parma (Ita), Valur/Mypa Anjalankoski -Aberdeen (Sch) Eerste ronde 15 en 29 september) FC Twente (Ned) - Bayern Müncher Karlsruher SC (Dui) - PSV (Ned), Is (Ned), r lung Boys (Zwi c (Sch), Aalborg (Den) - Deportivo L Coruha (Spa) Hearts (Sch) - Atletico Ma j (Spa), Slavia Praag (Tsj) - 0FI Kret (Gri) US Luxembourg i Mark Calcaveccia kijkt mee over de schouder van Lee Janzen tij dens een training voor de British Open. foto»epa Negen ton voor coureur Nannini Bijna drie jaar na zijn ernstige helicopterongeluk heeft de Italiaanse autocoureur Alessandro Nannini een schadevergoeding gekregen van bijna 900.000 gulden. Zijn advocaat Fabio Pisillo verklaarde dat de verzekeringsmaatschappij dat bedrag zal uitkeren om een rechtszaak te voorkomen. De wentelwiek met Nannini stortte op 12 oktober 1990 neer. De talentvolle formule 1-rijder zag zijn carrière in het walhalla van de autosport vroegtijdig beëindigd door het ongeluk waarbij zijn rech- teronderarm werd afgerukt. Het lichaamsdeel werd weliswaar weer aangezet, maar het lijkt uitgesloten dat de nu 34-jarige broer van rockzangeres Gianna Nannini ooit nog terugkeert in de Formule-1 Ted van den Berg is in Nederland een van de spaarzame tafeltennistalenten. De 17-jarige Noordwijkerhouter. lid van het Oegstgeester Pe cos. werd enige tijd geleden in Helmond voor de tweede maal in successie nationaal juniorenkam pioen en schreef op superieure wijze de A-meer kampen op zijn naam. Van 16 tot en met 25 juli heeft de laatste jaars junior zijn zinnen gezet om internationaal te scoren. In de Sloveense hoofdstad Ljubljana beginnen morgen de Europese Jeugdkampioenschappen. Bondscoach Dusan Tigermanfex vrouwencoach) heeft voor zijn team verder de beschikking over Ronald Vijverberg (Avanti), Marco Bottram (Veld hoven) en Jurgen Pastoors (Odion). Van den Berg, een talent die je als Nederlandse Tafeltennis Bond (NNTB) moet koesteren, kent echter de noodlijdende situatie binnen de bonds- burelen. Maar vindt het vooralsnog niet de tijd om zich daarover druk te maken. "Nee, ik had wel andere dingen aan mijn hoofd, zoals mijn havo-examen. Daarna heb ik vijf we ken bollen moeten planten bij een bedrijf in Noordwijkerhout en verder iedere avond trainen. Mijn voorbereiding was dan ook niet al te best, maar nu het toernooi nadert voel ik me toch een stuk beter", aldus Van den Berg een aantal d.agen voor zijn vertrek. In het landentoemooi (37 lan den geven acte de presence) krijgt het Nederland se team te maken met Belgie", Albanië" en Bos nië" en dat zijn geen naties die men te duchten heeft. „Nee, dat zijn meer landen als Zweden, Duits land en Hongarije. Ik verwacht dan ook met onze ervaring dat we toch een goede kans maken om bij de beste zes te eindigen. Vorig jaar behaalden we in Tsjechoslowakije een twaalfde plaats." Ter wijl de ploeg qua indeling in het landentoemooi niet slecht heeft geloot is het met de loting in het enkelspel afwachten geblazen. Van den Berg: „In voorgaande EK's heb ik alleen maar van toppers verloren. Neem die Samsonov, een Witrus, die won op de WK wel even van Paul Haldan. Ook Hakanson, een Zweed, die Carl Prean uitschakel de. Ik kan alleen maar hopen op een gunstige lo ting, want wij zijn geen van allen geplaatst. Dat komt omdat we helemaal geen open internatio nale toernooien hebben gespeeld." Centrale bondstrainingen heeft Van den Berg vanaf januari al niet meer gevolgd en dat had al les te maken met het miserabele financiële plaat je. „Ik was steeds twintig gulden voor een retour tje naar Hilversum kwijt en dat hakt er wel in voor een scholier." Niettemin is de aanstaande Leidse Hogeschool student gezegend met een aantal be reidwillige sparringpartners die hem mede aan een gedegen voorbereiding hielpen. „Naast de vele krachtoefeningen en duurlopen train ik veel met jongens als Merijn de Bruin, Friso Reitsma en Herman van der Broek. Jongens die allemaal snel en hard kunnen slaan." j (Rus) - Eintracht Frankfurt Dortmund (Dui) - Spartak 1 Roma(lta)- Lokoi Vëxjö (Zwe) - Kongsvinger propetrovsk r (Oos) - Dnjepr Dnje- Boekarest (Roe), Botev Plovdiv (Bul) - Sporting Lissabon 3 Funchal (Por). Trabzonspor (Tur Bistrita (Roe) - Maribor Branik (Slv), Tene- rife (Spa) - Monaco (Fra), Antwerp (Bel) - Maritimo F - Valetta (Mal). Dim OEFENDUELS „Onze stappen zullen afhan gen van de bewijzen die justitie aandraagt. Wij denken niet in de eerste plaats aan het terug zetten van Marseille naar de tweede divisie. Dan immers zouden wij voetballers straffen voor een zaak waar zij part noch deel aan hebben." Volgende week woensdag zul len de belangrijkste spelers uit de zaak Marseille - Valencien nes met elkaar worden gecon fronteerd. Manager Jean-Pierre Bernès zal geplaatst worden te genover de vier voetballers (Ey- delie, Glassmann, Robert en Burruchaga), die hem beschul digd hebben van poging tot omkoping. Volgens de rechter van onderzoek, Bernard Beffy, is het niet uitgesloten dat ook Boro Primorac, oud-trainer van Valenciennes, op die dag zal worden opgeroepen als getuige. Bernès, opgenomen in de zie kenzaal van het huis van bewa ring in Loos (in de omgeving van Lille), heeft nog steeds ont kend op enigerlei wijze betrok ken te zijn bij een poging tot omkoping van spelers van Va lenciennes. HILLEGOM WALTHER JACOBS TENNISMEDEWERKER Tennisvereniging Hillegom heeft dit seizoen een nieuw top sportplan voor de talentvolle le den opgestart. Zowel de huidige toppers als de talenten in de dop worden hierbij betrokken. 'De Groep' zo heet het initiatief. De leeftijd binnen de selectie van 14 personen ligt tussen de 25 van Tom Buffers en 9 jaar van Tom Stevens. Het doel lijkt logisch: Hille gom wil wel de top halen, maar alleen met eigen leden. De op een na grootste club van Neder land is niet van plan om spelers vanbuitenaf aan te trekken, zoals dat gewoonlijk is bij de meeste andere clubs in de Re gio. Of zij er ook in slagen om het zonder eigen kweek te red den valt nog te bezien. Vooral de spoeling bij de vrouwen is erg dun. Daarbij komt nog dat de toppers zoals Marco van Trigt behouden moeten worden wat gezien zijn ontwikkeling ook niet makkelijk zal zijn. De initiatieven en doeleinden zijn binnen het district alom be kend. Hillegom lijkt echter al leen de eerste club te zijn, die de plannen ook werkelijk uit voert. Door de goed gevulde sponsorpot van Hillegom is het mogelijk dit initiatief tot uit drukking te brengen. De spon soring is bij andere clubs vaak ook wel aanwezig, maar wordt daar veelal gei"nvesteerd in an dere dingen zoals het op de been brengen van een eerste team met spelers van buitenaf die daarvoor dik betaald wor den. Voorzitter commissie top sport Jan Vink van Hillegom: „Ons eerste team wordt ge vormd door Petra Wessels, Cin dy Berkhout, Tom Buffers en Marco van Trigt. Deze spelers zijn alle aangesloten bij 'De Groep' en moeten daarin inves- Marco van Trigt, publieks- en voortrekker van Hillegom. foto archief teren, maar krijgen daar zoveel voor terug dat ze gewoon belan- genloos bij ons blijven spelen." Dat gold tot nu toe ook voor een speler van het caliber Marco van Trigt. Hij staat momenteel rond nummer 40 op de Neder landse ranking en zou gemak kelijk een klasse hoger kunnen spelen dan de eerste klasse die hij nu bij Hilligom speelt. Van Trigt zelf: „Ik streef het zeker sportief gezien na om een keer hoofdklasse te spelen, en besef zelf ook wel dat dat bij Hillegom hoogst waarschijnlijk niet zal kunnen. Als ik in de toe komst aanbiedingen krijg dan zal ik die overwegen, maar in principe heb ik het bij Hillegom perfect naar mijn zin." Van Trigt heeft een privesponsor die het voor hem mogelijk maakt de A-toernooien te spelen. Hil legom zelf betaalt hem niets. CIRCUIT IN CIJFERS i 6-2 7-6. DEC: N. Derks - M. Visser w o. DDB: Berkhout/ Wessels - Van Trigt/Verdegaal 6-0 6-1, Steenvoorden/ Guyt - FaasHoogwater 6-0 6-1. GDB: Berkhout/Vink - Schregardus/Jansen 6- 2 7-6. Achterhoekse Selectie - Ajax 0-12 (0-5). Doepunten: Petersen 3, Huysen 3, Litma- nen 2, Hansen, Kreek, Boussatta en Van Bunk Nijnsel (4e klasse)-PSV 1-10(1-4). Doel- n PSV: Popescu 3, Kieft 2, Mijer, In- Koeman, Linskensen Hoekstra 2e klasse) - Heerenveen 1-12(1-7). Doelpunten Heerenveen: Tammer 4, Reg- top 3, Echteld 3; Schaap en Ten Voorde 1 Regio Elftal-Willem 110-25(0-11). Mifano (afdeling) - MVV 1-9 (1-6). Doel punten MVV: Scheepers 2, Knarren 2, Lib- regts. Visser, Thai, Hartgennk en Reijners SPORTPRIJSVRAGEN Lucky 10 van woensdag 14 juli 4-6-12-13- 16, 19-20-21-23-25. 27 - 34 - 35 - 49 - 53, 56 - 59 - 70 - 76 - 80 KOERSEN DUINDIGT Eerste koers, 2000 m: 1. Hacienda Arlo (Langeweg) 2.44,0 - 1.22,0, 2. Objective, 3. Gregory d'Honte. Niet gestart' Gentle- transs R. Toto: winnend 4.10 p 2,10 koppel 4,20 trio 126,60. plaats 2,30 1. Happy Dakota Felix Crown, 3. 6,70 koppel 32,40 trio 300,4 Derde koers, 1800 m: 1. We (Davies) 1.57,5, 2. Chasharel, 3. Tequila Vierde koers, 1609 m: 1. Gino Star (Lange weg) 2.05,8 - 1.18,2, 2. Helene Jorishof, 3. Hippy Sunshine. Niet gestart: Frenzy R. Toto: winnend 3,40 plaats 1,90 1,40 kop pel 6,70 trio 44,10 Vijfde koers, 2000 m: 1. Guy van de Lente (De Leeuw) 2.39,0 - 1.19,5, 2. Eliot Bui tenzorg, 3. Bold Perspective. Toto: win nend 18,50 plaats 6,10 2,60 koppel 27,30 trio 332,30 Zesde koers, 1900 m: 1. Lanyard (B 2.04,2, 2. Chesterfield, 3. Moongi Pavlova Bright. Toto: 1900 m: 1. Lanyard (Bloem) 2. C gestart: I )0 plaats 3,90 2,10 koppel 20,30 tr Flash Baldwin. Niet gestart: Glenda D. To- koppel (3-3) 4C Niet gestart: Forgivi Froget. Toto: winnend 6,70 plaats 2,20 2,10 5,40 koppel 15,50 trio 208,60 Negende koers, 2500 m: 1 Kalambur (Cain) 3.05,1, 2. Barabinsk, 3. Sun Wil- lemshoeve. Niet gestart; Shaloum, Ra- chim. Toto: winnend 3,00 plaats 2,10 3,60 koppel 19,70 trio 73,70 Tiende koers, 2600 m: 1. Inter Roy (Man- i) 3.28,0- 1.19,4, 2. Charly Chaplin, ichess Rider. Niet gestart: Nome To- innend 12,50 plaats 5,00 3,30 kop- 8,20 trio 381,40 'Elfde koers, 2100 m: 1. Love and Glory (Langeweg) 2.45.8 - 1.18.9, 2. Fahnth Dear, 3. Coba Jorishof. Niet gestart: Dwight Marshall. Toto: winnend 3,30 plaats 1,90 1,50 koppel 2,60 trio 18,90 Omzet totalisator-. 233.684,-. pel 38,2 VAfNQÜBJBS

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 20