O MANPOWER NCR assistent begeleider m/v DATATYPISTES administratief medewerker(ster) SVG 5VG de ankerplaats SVG SVG s\/r; tempo-team uitzendbureau ZAIbKUAO lUJU^I -\W6 De Leidse Onderwijsinstellingen ken je natuurlijk, al is het maar van horen zeggen. We vormen het grootste door de minister van Onderwijs en Wetenschappen erkende particuliere onderwijs instituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten bij ons aan voor beroepsopleidingen, algemeen vormend onderwijs of vrijetijdscursussen. De LOI beschikt over een omvangrijke geautomatiseerde administratie. Daarin zijn onder meer de persoonsgegevens en studieresultaten van honderdduizenden cursisten opgenomen. Deze gegevens worden dagelijks bijgewerkt. De uitvoering van deze taak is in handen van de mede werksters van de afdeling KDS (Key Display System), onderdeel van onze afdeling Auto matisering. Voor deze afdeling vragen wij die op afroep beschikbaar zijn. We verwachten van je dat je - minimaal een dag per week beschikbaar bent tussen 08.00 en 13.30 uur, - waaronder in ieder geval op dinsdag, - beschikt over een zeer goede typevaardigheid met minimaal 200 aanslagen per minuut. Geïnteresseerd? Bel dan snel even naar Renate Joosten van de afdeling Personeels zaken: 071-451 112. Zij zal je graag informeren over wat we je kunnen bieden en wat we van je vragen. leidse onderwijsinstellingen M. van der Putten Zonen B.V. vraagt een: op onze afdeling planning Functie eisen: - MEAO-opleiding - goede contactuele eigenschappen - affiniteit met automatisering Deze functie is een aanvulling op ons huidige team. Ervaring is geen vereiste. Onze gedach ten gaan uit naar schoolverlaters. M. van der Putten Zonen B.V. is een groeiende onderneming die zich sinds 1908 bezighoudt met personenvervoer zoals taxibe drijf, rouw- en trouwvervoer, grpepsvervoer met kleinbusjes, aangepast vervoer. Van de functionaris wordt verwacht dat hij/zij in de Bollen-Duinstreek woonachtig is. Salariëring in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen aan: M. van der Putten Zonen B.V., Postbus 440, 2160 AK Lisse, t.a.v. de heer P.J. Salman. Ik heb een verborgen talent. Manpower ontdekte 't Wij hebben direckt werk voor M/V COMMERCIEEL MEDEWERKER Uitstekende commerciële contactu ele vaardigheden, MBO-niveau, plm. 25 jaar, i.b.v. rijbewijs B, bij voorkeur enige jaren ervaring. VAKANTIEKRACHTEN die part-time schoonmaakwerk willen doen!! Het betreft voornamelijk werk van 17.30-19.30 op diverse plekken in en om Leiden. Voor actuele informatie omtrent open staande vacatures kunt u 24 uur per dag bellen met de banenlijn: 071-121669 Voor meer informatie: UITZENDORGANISATIE Prinsessekade 3-4 Leiden, tel. 071-120434 Een eigen stijl van werken C o p e De Nationale Coöperatieve Raad voor land- en tuinbouw is het samenwerkingsorgaan van de Nederlandse land- en tuinbouwcoöperaties en -organisaties. Als zodanig houdt de NCR zich bezig met het behartigen van de belangen van de Nederlandse coöperaties op nationaal en internationaal niveau. Op ons stafbureau is plaats voor een: DIRECTIE-SECRETARESSE m/v Tot de voornaamste taken behoren: - voorbereiden en uitwerken van vergaderingen - verzorgen van correspondentie - postbehandeling - tekstverwerking - ontvangen van bezoekers - behandelen van informatieverzoeken - bijhouden agenda en archief Voor deze afwisselende baan vragen wij: - HAVO/VWO-opleiding/secretaresse-opleiding - zeer goede beheersing (zowel mondeling als schriftelijk) van de Nederlandse en Engelse taal - goede kennis van de Franse en Duitse taal - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (WordPerfect 5.1) -verantwoordelijkheidsgevoel en accuratesse - zelfstandigheid, maar ook goed in teamverband kunnen werken Salaris en overige voorzieningen zijn in overeenstemming met het niveau van de functie. Sollicitatiebrieven kunt u richten aan mw. A.J. Zandbergen, Veraartlaan 6, 2288 GM Rijswijk (telefoon 070 - 33 69 111), uiterlijk 14 dagen na plaatsing van deze advertentie. Op de enveloppe s.v.p. vermelden: 'sollicitatie'. ^VLi 'De Ankerplaatsis een gezinsvervangend tehuis voor verstandelijk gehandicapte mensen in Leiden. Het tehuis biedt woonruimte en begeleiding aan 25 verstandelijk gehandicapte mensen. Voorts wonen er 6 bewoners in de dependance van het tehuis. De meeste bewoners zijn overdag werkzaam bij de Sociale Werkvoorziening of bezoeken een dagcentrum voor volwassenen. Wij zoeken per zo spoedig mogelijk een 28 uur per week (vac.nr.: 2.20.37). Taken: het groepsgewijs begeleiden van de bewoners in hun activiteiten van het dagelijks leven; zonodig de bewoners helpen tijdens deze begeleiding met hun dagelijkse verzorging (hygiëne); het dagelijks verrichten van de schrifte lijke rapportage m.b.t. de bewoners; het uitvoeren van mentortaken onder verantwoordelijkheid van een begeleider; het deelnemen aan team- en werkbesprekingen. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.345,99 bruto per maand, bij een full-time dienstverband. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Werktijden: volgens rooster van onregel matige diensten. Informatie en sollicitatie Inlichtingen worden u gaarne verstrekt doorStijni Habermehl (clustermanager) of Rettie Bentvelsen (locatiehoofd), telefoon 07! - 210I05. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen en onder vermelding van het vacature nummer, richten aan GVT "de Anker plaats", Klokpoort 1,23I2 CX Leiden. 'De Ankerplaats' is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting voorzorg en dienstverlening aan mensen met een handicap SVG te Leiden. Bij deze Stichting zijn in totaal 475 medewerkers werkzaam. stichting voor zorg- en dienstverlening aan mensen met een handicap SVG KANTOOR Directie-secretaresse m/v voor een technisch bedrijf in Sassenheim. U hebt een MEAO- of Schoevers-diploma en beheerst de Duitse taal uitstekend. Ook in de overige moderne talen kunt u zich prima uiten. Bent u op zoek naar een uitdagende full-time baan? Neem dan contact met ons op. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Bank-medewerker m/v U hebt een diploma HAVO met economie en/of handel in uw vakkenpakket of u hebt enkele jaren MEAO gevolgd. Bent u op zoek naar een goede baan binnen het bankwezen? Volg dan I dag per week een interne opleiding op MBO-niveau. U bent cijfermatig en dienst verlenend ingesteld en niet ouder dan 20 jaar. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 HORECA Kelners/serveersters op oproep-basis voor een internationaal bedrijf in Noordwijk. U gaat directie-lunches verzorgen. Daarvoor beschikt u over ruime relevante werkervaring en bent u in het bezit van een kelners-smoking of zwart-wit kleding. Bent u enthousiast, gemotiveerd en representatief? Neem dan contact met ons op. Informatie: 071 - 12 64 43, Mark Schneider Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor een bedrijf in Leiderdorp. Het betref zelfstandig werk. Deze baan is vanaf half augustus en u werkt dagelijks van 15.00-18.00 uur. Bent u voor onbepaalde tijd beschikbaar? Dan biedt deze baan goede toekomst perspectieven. Informatie: 071 - 12 64 43. Mark Schneider Leiden, Stationsplein 212 La ngeveld volwassenen in de subregio Rijnstreek. Naast opname en vervolgafdelingen is er een afdeling voor dagbehandeling in Alphen a/d Rijn. Per 1 september 1993 wordt de dagbehandeling voor volwassenen (24 plaatsen) uitgebreid met 8 plaatsen voor dagbehandeling van ouderen. De behandeling vindt voornamelijk groepsgewijs plaats en bestaat uit gedrags- en direktieve therapiemodellen. Daarnaast vindt ook medicamenteuze behandeling plaats. Ter versterking van ons multidisciplinair team zoeken wij verpleegkundige dagbehande ling ouderen m/v 70% verpleegkundige dagbehande ling volwassenen m/v 45% De verpleegkundige dagbehandeling ouderen is het centrale aanspreekpunt voor patiënten tijdens hun verblijf in de dagbehandeling. Hij/zij verzorgt zelfstandig programma-onderdelen, en levert een bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoering van behandelplannen. De werkzaamheden zijn verdeeld over 4 dagen. Wij zoeken iemand die in het bezit is van een HBO-V of B-diploma, ervaring heeft in het werken ie C 8 P c o eou er o en e mens. De verpleegkundige dagbehandeling volwassenen voert zelfstandig groepsprogramma's uit op methodische wijze. Tevens geeft hij/zij mede vorm aan de behandeling. Hiervoor zoeken wij iemand die in het bezit is van een HBO-V of B-diploma (een aanvullende HBO-IW opleiding strekt tot aanbeveling) en ervaring heeft als mentor van patiënten. Is De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de'CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens Funktiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in funktiegroep 45 (maximaal salaris bij respektievelijk 70% en 45% deeltijd f 3.112,20 en f 2.000,70 bruto per aktiviteitenbegeleider m/v 50% (verdeeld over 3 dagen) bewegingstherapeut m/v 10% (één ochtend of middag per week) De aktiviteitenbegeleider zal groepsaktiviteiten gaan begeleiden met name daar waar de nadruk ligt op doe-aktiviteiten. Het is van belang d deze aktiviteiten ook buiten de dagbehandeling kunnen worden opleiding) e De bewegingstherapeut geeft vorm en inhoud aan bewegingstherapie in het behandelteam. Tevens rapporteert de therapeut aan het behandelteam. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een diploma HBO-bewegingstherapie (of aanverwante opleiding) en te beschikken ove ervaring in het geven van bewegingstherapie aan ouderen (met psychiatrische problematiek). De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuisweze Het salaris voor aktiviteitenbegeleider en bewegingstherapeut wordt vastgesteld volgens de Funktiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in respektievelijk funktiegroep 40 (maximaal salaris bij 50% deeltijd f 2.024,- bruto per maand), en in funktiegroep 50 (maximaal salari 10% deeltijd f 505,20 bruto per maand). bij Informatie wordt gaarne verstrekt door de heer H. v.d. Maaten, hoofd dagbehandeling en de heer F. Ter Meer, koördinator dagbehandeling. Telefoon 01720- 24210. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, onder vermelding van kode VE (verpleegkundige ouderen): VF (verpleegkundige volwassenen); VC (aktiviteitenbegeleider); VD (bewegingstherapeut). Langeveld, Centrum voor psychiatrie, Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Langeveld, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen In 6 divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verblijfs- psychiatrie, Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijberhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. ■i

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 24