rnmm, gemeente Oegstgeest dominio del idioma espanol hablado y escrito conocimientos del inglés mecanograffa estudios administrativos La ngeveld Zelfstandige secretaresse m/v ■9 Afrekensystemen uize roenhoven Assistent-hoofd huishouding (m/v) medewerker m/v onderhoud gebouwen Hillegom ZAlhKDACj 1UJULI lyyj ENTHOUSIASTE JUNIOR-SECRETARESSE m/v h- cz: VJ bij een internationale organisatie te Leiden. In een jong team ver richt je o.a. de volgende werkzaamheden: het ontvangen van bezoekers postbehandeling voorraad- en agendabeheer telefoonafhandeling en corre spondentie m.b.v. WP 5.1. Gezien het internationale karakter van het bedrijf is het belangrijk dat je de Engelse taal perfect beheerst. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat van ongeveer 20 tot 25 jaar in het bezit van een havo-diploma aangevuld met Schoevers. Daarnaast heb je 1 2 jaar ervaring opgedaan als CONT ENT secretaresse. Natuurlijk is er nog veel meer te vertellen over deze en andere functies die wij voor jou hebben! Bel vanaf maandag met Content Secretaries, tel. 070-3653947, een ondersteunende vestiging van Content Uitzendbureau op Of neem contact op met Content Uitzendbureau Breestraat 1, Leiden, tel. 071-125745. Swets Zeitlinger B.V. es una empresa dedicada al suministro de revistas cientificas a bibliotecas en todo el mundo. Solicita para su Departamento Latinoamericano una persona con: Ud. puede dirigir su solicitud en espanol a: Swets Zeitlinger B.V. Aid. Personeelszaken Atn.: Depto LAD Heereweg 347 2161 CA Lisse De Facilitaire Dienst is onderverdeeld in 4 afdelingen, de afdeling Inkoop, de Technische- en Plantsoenendienst, de afdeling Interne Dienstverlening en de afdeling Voeding. Binnen de afdeling Voeding zoeken wij een zelfstandig werkend kok m/v - zelfstandig bereiden van maaltijden of maaltijdkomponenten en/of dieetmaaltijden - het portioneren van deze maaltijden - neemt indien nodig deel aan alle uitvoerende werkzaamheden binnen de centrale keuken; - volgens rooster wordt in het weekend gewerkt (zaterdag, zondag en feestdagen). is De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Het salaris wordt vastgesteld volgens de Funkticwaar Gezondheidszorg (FVVG) in funktiegroep 30 (maximaa maand bij een full time dienstverband). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u linnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, met vermelding van kode HU. Langeveld. Centrum voor psychiatrie. Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Langeveld, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen in 6 divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verblijfs- psyebiatrie. Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zjjn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerbout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. Bij het zwembad "Poelmeer" kan worden geplaatst een zwemonderwijzer m/v voor gemiddeld 20 uur per week. De werkzaamheden worden verricht volgens een vastgesteld dienstrooster, waarin naast ochtend- en middagdiensten ook avond- en weekenddiensten voorkomen. Functie-inhoud: - verzorging van zwemonderricht aan particulieren; - begeleiding van diverse doelgroepen; - toezicht bij recreatiezwemmen; - schoonmaak- en andere in het zwembad voorko mende werkzaamheden. Functie-eisen: - diploma zwemonderwijzer KNZB dan wel een opleiding CIOS met aantekening zwemmen; - goede contactuele eigenschappen; - kennis op het gebied van zwembadtechniek strekt tot aanbeveling. Salaris: Inschaling zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvinden in niveau 4: minimaal f. 1.246,- tot maximaal f. 1.600,-- bruto per maand; niveau 5: minimaal f. 1.272,- tot maximaal f. 1.738,-- bruto per maand. Daarnaast vindt een vergoeding plaats voor onregel matige diensten. Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer D.M. van der Bent. bedrijfsleider zwembad (071-154737) of bij mevrouw O.M.J.C. van Steyn, P&O-functionaris (071-172121, tst. 222). Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publicatie richten aan het college van burge meester en wethou ders van Oegstgeest, Post bus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie zwb" in de linker boven hoek van de enveloppe. Voor een goed verloop van de sollicitatie procedure stellen wij het op prijs indien u uw even tuele vakantie periode in uw brief wilt vermelden. Benzinestation te Katwijk Sollicitaties schriftelijk Demarol b,w. Industrieweg 11 3844 BB Harderwijk Jen zoeken wij i.v.m. vakantie van c n representatieve, geroutineerde ranger. Als u de Engelse taal uitstekend beheerst (Duit a Dijkstra, tel. 071-14 22 41, ->r randstad uitzendbureau De Nederlandsche Bank De Nederlandsche Bank te Amsterdam bankwezen en de beleggingsinstellin- kers werkzaam, i heeft tot primaire taak de zorg voor gen in Nederland en verzorgt de het Agentschap ti de waarde van de Nederlandse geld- uitgifte van bankbiljetten en munten. (met ingang van eenheid. Zij oefent toezicht uit op het Bij de Bank zijn circa 1500 medewer- senaar) een chartaal medewerker m/v op LBO-niveau De Nederlandsche Bank heeft in totaal 12 vestigingen: een Hoofd- bank te Amsterdam, een Bijbank te Rotterdam en 10 regionale kantoren, die zowel een economische als een chartale taak hebben. De economi sche taak van het Agentschap omvat onder andere het volgen van de economische ontwikkelingen in de regio 's-G raven hage en het rapporte ren hierover aan de Hoofdbank. De chartale taak omvat onder andere de dagelijkse uitgifte, ontvangst en verwisseling van bankbiljetten en munten afkomstig uit de regio 's-Gravenhage. Met ingang van eind februari/begin maart 1994 zal het Agentschap verhuizen van 's-Gravenhage naar Wassenaar. Bij het Agentschap zijn circa 25 me dewerkers werkzaam. auntendistribu- ■t bij het in- en uitpak ken van geidcassettes en verricht waar nodig overige werkzaamheden. Profielschets U heeft een LBO-(C-niveau) of gelijkwaardige opleiding voltooid Gezien de grote lichamelijke belas ting die het werk met zich meebrengt, is een goede lichamelijke conditie noodzakelijk. U bent enthousiast, bereid om uiteenlopende werkzaam heden aan te pakken en u stelt zich collegiaal op. U bent niet ouder dan circa 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden De bank biedt u een eigen, uitgebreid pakket van arbeidsvoorwaarden. Aanstelling zal in beginsel geschieden voor de duur van een jaar Indien u nadere informatie pver de met de kantoorbeheerder van het Agentschap te 's-Gravenhage, telefoon nummer 070-3469551 Sollicitatie Onder vermelding van opleiding murmg. Utftijd, wij graag binnen 14 dage verschijningsdatum van d brief tegemoet. Ukunt uw brief richten at De Nederlandsche Bank Postbus 38 2501 CA 's-Gravenhage AE>S^IM]KE[K3 Een landelijke verkoop- en service-orga nisatie van automatiserings-, afreken- en kasregistersystemen voor o.a. detailhan del, horeca-, benzinestation-, supermark en textiel-branche, gevestigd te Sassen heim heeft plaats voor een: directie secretaresse Zij is in het bezit van een HAVO/VWO diploma aangevuld met een secretaresse opleiding. Geïnteresseerden worden verzocht een sollicitatiebrief met C.V. te richten aan de directie van: ADS - ANKER DATA SYSTEM - BV Menneweg 73 - 2172 HB Sassenheim. stichting Stichting tot verzorging en huisvesting van bejaarden op Protestants-Christelijke grondslag met een huisvesting van 105 bewoners en het beheer over 190 woningen: (t.b.v. algemene ruimtes - part-time 15 uur p.w.) Taak: - draagt zorg voor planning en organisatie van algemene ruimtes, linnenkamer en opslagruimtes; - draagt mede zorg voor inkoop en distributie van huish. middelen voor alle sectoren; - verricht werkzaamheden van huishoudelijke aard en wasverzorging; Vereist: - opleiding M.G.D.O. (C.C.D.) of gelijkwaardig hieraan; Arbeidsvoorwaarden: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor maximaal een jaar. daarna de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Bejaardentehuizen. Salaris maximaal ƒ3.139,- bruto per maand, op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen bij: mw. H. v,d. Barselaar tel. 071 -120745 Sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Huize Groenhoven Witte Rozenstraat 21 2311 XS Leiden ta.v. hr. A. Dijkstra Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 inwoners, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Haorlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeente Hillegom heeft inde afgelopen periode een organisatieveranderings proces doorlopen. De nieuwe gemeentelijke organisatie bestaat uit een bestuurs dienst, een sector gemeentelijke dienstverlening, een sector gemeentelijk grond gebied en een stafafdeling personeel, organisatie en informatie. Kenmerk van de nieuwe organisatie-opzet is een publiekgerichte wijze van werken vanuit een platte organisatiestructuur. De uitgangspunten zijn afgeronde takenpakketten en een grote mate van verantwoordelijkheid zowel ten aanzien van de uitvoering als de advisering. De sector gemeentelijk grondgebied bestaat uit de afdelingen: civiele werken en verkeer; ruimtelijke ordening en bouwzaken; milieu. De afdeling ruimtelijke ordening en bouwzaken 13,4 formatieplaatsen) is onderverdeeld in de werkvelden ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, bouw en woningtoezicht, en onderhoud gebouwen. Bij de afdeling ruimtelijke ordening en bouwzaken is t Functie-informatie De medewerker onderhoud gebouwen is direct verantwoording verschuldigd aan het hoofd van de afdeling ruimtelijke ordening en bouwzaken. U bent verantwoordelijk voor een goede staat van onderhoud van de gemeen telijke gebouwen en voor de voorbereiding en begeleiding van gemeentelijke nieuwbouwprojecten U coördineert en plant de werkzaamheden van een aantal medewerkers en levert ramingen voor de gemeentelijke begroting op het gebied van beheer en onderhoud. Het beheer van de voor het onderhoud beschikbare budgetten valt eveneens onder uw verantwoordelijkheid. Daarnaast vraagt deze functie deelname aan interne en externe overlegstructuren en levert u een bijdrage aan overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Uw niveau en kwaliteiten U heeft een afgeronde MBO-opleiding: minimaal MTS-bouwkunde met aanvul lende opleidingen op het gebied van bouwfysica, bouwmanagement en begroten. Daarnaast wordt meerdere jaren ervaring met gebouwenbeheer en ervaring op het gebied van automatisering gevraagd. U beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden en kan gemakkelijk zaken schriftelijk verwoorden. Tevens heeft u improvisatievermogen en bent u in staat onder hoge werkdruk te presteren. Salaris en arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een maximum salaris bieden van f 5.261,- bruto per maand (salarisschaal 9). De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepassing. Inlichtingen, procedure en sollicitaties Indien deze functie u aanspreekt of indien u nog nadere informatie wenst, kunt u zich richten tot de directeur van de sector gemeentelijk grondgebied, de heer ing. N. Schumacher, telefoon 02520-77318. Een medisch en psychologisch onderzoek zullen onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de afdeling betrokken. Uw sollicitatie zien wij graag binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad van u tegemoet en moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de ofdeling personeel, organisatie informatie, Hoofdstraat I IS, 2181 EC Hillegom. N.B. De gemeente Hillegom wil meer kandidaten uit ondervertegen woordigde groepen, waaronder (herintredende) vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten, in dienst nemen. Aan hen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren als zij menen aan de gestelde eisen te kunnen voldoen. ia al Gemeente

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 23