DEZE HELD VERDIENT Z'N EIGEN VAKANTIEGELD AKZO overduin Banen op de weg E3SHUegvervoer DE PDS HANDLING c.v. HOOFDDORP OPROEPKRACHTEN WEEKEND WERKERS FULLTIME PRODUKTIE-MEDEWERKERS Leiden Magazijn medewerker zAltKUAG lb JUNI lyyi In het psychogeriatrisch centrum Overduin verblijven 227 patiënten. Overduin heeft een categorale voor ziening van Chorea van Huntington patiënten. De dagbehandeling biedt plaats aan 30 bezoekers. Daarnaast participeert Overduin in substitutie- Leiden, Katwijk en de Bollenstreek. Op grond van jarenlange ervaring heeft Overduin een zorgvisie ontwik keld die in een professioneel produkt, Uitbreiding unit t.b.v. Huntington - patiënten Binnen één van de verpleegafdelingen zijn we 3 jaar geleden gestart met een unit ten behoeve van de opvang van mensen die lijden aan de ziekte Chorea van Huntington. Deze unit draagt de naam Lijsterbes en zal op korte termijn gaan uitbreiden van 5 naar 10 verblijfsplaatsen. Het toekomstig beleid van Overduin gaat uit van een permanente opvang van 20 Huntington- patiënten, binnen een voor hen passende omgeving. In verband met deze uitbreiding zoeken wij enkele enthousiaste collega's. ziekenverzorgenden en b- of z- verpleegkundigen en tevens een activiteitenbegeleidster voor een dienstverband van 32 tot 40 uur per week. ondergebracht in het verzorgingscen trum "Van der Willigenhof' te Leiden. KATWIJK AAN ZEE Gezien de ontwikkelingen binnen de Lijster bes zoeken we vooral kandidaten die be schikken over een voor de functie vereiste opleiding; een grote betrokkenheid bij de problemen rond de Huntington-patiënten; ervaring met gedragsproblematiek en daar op een creatieve manier mee om kunnen gaan; een goed invoelingsvermogen en sociale vaardigheden; doorzettingsvermogen om gelijk aan de bewoners na het vallen weer op te staan. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Wilt u meer weten over deze unit en de werkzaamheden, bel dan overdag en vraag naarde heer J.M.T. Dongelmans, teamleider, telefoon 01718-56111. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Psychogeriatrisch centrum Overduin, t.a.v. de heer W.A. Polman, afdeling personeels zaken, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. HELMOND Churchilllaan 101 5705 BK Postbus 105 5700 AC Telefoon: 04920-76922 Telefax: 04920-76510 VIB0 LUCHTTECHNIEK B.V. is een technische handelsmaatschappij, met als hoofdproduktgroep een uitgebreid programma ventilatoren, welke zich toelegt op de verkoop en distributie aan installateurs, industrieën en In verband met het uitbreiden van de verkoopaktiviteiten hebben wij de volgende vacature: TECHNISCH VERTEGENWOORDIGER M/V Voor het rayon Noord- en Zuid-Holland lande klantenkring. Het onderhouden v Gevraagd wordt: Opleiding MTS electro of werktuigbouw, of gelijkwaardig. Energieke praktisch ingestelde kandidaat met daadwerkelijke belangstelling voor technische commercie Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift: praktische vaardigheden in de Duitse en Engelse taal Studiebereidheid De militaire dienstplicht reeds vervuld of hiervan vrijgesteld. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre Woonachtig in de driehoek Amsterdam - Haarlem - Leiden of bereid tot verhuizing. k Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid in een team v; Sollicitaties uitsluitend schriftelijk a: VIB0 LUCHTTECHNIEK B.V. Postbus 105,5700 AC Helmond Ta v. de heer N. Engelhart De Gemeenschappelijke ir chauffeurs in het Beroepsgoedere n zowel op uitzendbasis als in vaste diens e opdrachtgevers worden verricht. Chauffeur trekker-oplegger m/v Voor vervoer van stukgoed door heel Nederland. Standplaats: Woerden Chauffeur trekker-oplegger m/v Voor vervoer van kaas van fabriek naar klant. Standplaats: Bodegraven. Chauffeurs trekker-oplegger m/v Per direct zijn wij voor diverse transportbedrijven op zoek naar ervaren trekker-opleggerchauffeurs. Het betreft hier distributiewerk naar supermarkten. Bent u geïnteresseerd in werk voor korte of lange tijd, neemt u dan contact met ons Informatie bij Marjolein Duinker of Peter I tel. 01720-2 42 66. Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. zoekt Lichte produktie-werkzaamheden o.a. post sorteren. Bel voor informatie: 02503-65500. Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Lelden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek (114.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en Vijf diensten en een bestuursbureau werken slag\-aardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeelinformatie, communicatie, organisatie en financiën. De 5 diensten in de Leidse organisatie zijn Milieu en Beheer, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Bouwen en Wonen en het Facilitair bedrijf. De dienst Cultuur en Educatie kent uiteenlopende functies Lb.v. maat schappelijke zorg en welzijn, onderwijs, sport en recreatie, gemeentelijke archivering en de kunst- en cultuur- Het Stedelijk Gymnasium, is het grootste zelfstandige gymnasium van Nederland. De school telt ca. 950 leerlingen en 80 personeelsleden. M.i.v. het nieuwe schooljaar wordt gevraagd e Docent(e) muziek voor 7 a 8 lessen per weck, bij voorkeur met een eerste graads bevoegdheid. De maximumschaal is 10. Dienst Cultuur en Educatie Van de kandidaat wordt een actieve inbreng verwacht bij vele buiten schoolse muzikale activiteiten (school- orkest, theatervoorstellingen, etc.). De lessen zullen naar alle waarschijn lijkheid vallen op donderdagochtend en vrijdag (8.10 - 14.05 uur). In verband met de repetities van het schoolorkest is beschikbaarheid op vrijdagmiddag na lestijd noodzakelijk. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal hiertoe in eerste instantie onder vrouwen plaatsvinden die aan de gestelde criteria voldoen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskun dig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, mevrouw drs. M.R. Smits, tel.: 071 - 12 13 65 (school). De voor de school geldende sollicitatie code wordt op verzoek door de school toegezonden. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer OND 1163 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school, Fruinlaan 15, 2313 EP Leiden. vakantiehulpen m/v Gedurende de zomermaanden is er plaats voor enkele vakantiehulpen. De werkzaamheden zullen bestaan uit de dagelijkse verzorging en begeleiding van de bewoners. Enige ervaring en opleiding in de verpleging of verzorging is noodzakelijk. Men moet bereid zijn om onregelmatige diensten te doen. Wij bieden: - een salaris gebaseerd op ervaring en/of diploma - enige vrijheid zelf de arbeidsduur te bepalen (minimum is 4 weken) - een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd in de funktie van vakantiewerker Vragen/wensen? Bel Frans de Crook of schrijf snel een briefje naar de Dienst Personeelszaken en Organisatie met vermelding van kode- letters H/K. Langeveld, Centrum voor psychiatrie. Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. De divisie Ouderenzorg is samen met de Riagg afdeling Ouderenzorg verantwoordelijk voor de geestelijke gezond heid voor ouderen in de subregio Kust/Bollen- en Rijnstreek. Naast een opname- en vervolgafdeling kent de divisie ook afdelingen waar verzorging en/of begeleiding centraal staat. Langeveld IJzerwarenhandel Gebr. Kruyt b.v. te Leiderdorp zoekt voor spoedige indiensttreding contact met een energieke m/v IJzerwarenvakhandel sinds 1890. Gevestigd in Leiden, Voorhout, Leiderdorp en Hoofddorp. Onze voorkeur gaat uit naar iemand in de leeftijd van 18 tot 25 jaar met een opleiding op LTS-niveau of gelijkwaardig. Ervaring met het uitgebreide assortiment in ijzerwaren, gereedschappen en aanverwante artikelen is een pré. Bij gebleken geschiktheid wacht de juiste persoon een aantrekkelijke en afwisselende baan in een dynamisch groeiend bedrijf. Sollicitaties kunt u richten aan de directie van Gebr. Kruyt bv, Postbus 172, 2350 AD Leiderdorp. Telefoon: 071 - 89.92.03. Assistent Specialist Microscopie M/V Werkterrein De functie Assistent Specialist maakt deel uit van de groep Microscopie binnen het Analytisch labo ratorium van de Research Development organisa tie te Sassenheim. Functie-inhoud De belangrijkste activiteiten in deze functie zijn: - Het uitvoeren van onderzoeken naar aanleiding van ontvangen opdrachten/klachten. Deze opdrachten worden verstrekt door verflaboratoria en commerciële afdelingen. Bij de onderzoeken wordt gebruik gemaakt van microscopische technieken en de bijbehorende preparatietechnieken. - Het inwinnen van noodzakelijk geachte aanvul lende informatie bij de betreffende afdelingen, in verband met omstandigheden die tot een opdracht/klacht hebben geleid. - Het formuleren van de resultaten van waarnemin gen en eigen bevindingen middels schriftelijke rap portage. Dit dient in het Nederlands öf in het Engels te worden verzorgd. - Het mondeling toelichten van de resultaten aan de opdrachtgevers. Functie-eisen - MLO/Chemisch Analytisch. - Enkele jaren werkervaring, bij voorkeur in het wer ken met microscopische technieken en verf. - Goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels. - Beschikken over organisatorisch vermogen in ver band met het verzorgen van een individuele werkplanning. - Beschikken over een kritische werkhouding. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie omtrent deze vaca ture kunt u telefonisch contact opnemen met de chef Analytisch laboratorium, de heer N. van Beelen (01711 -825 22). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Akzo Coatings bv, t.a.v. de heer M.A. Peters, afdeling Personeel Organisatie. Postbus 5.2170 BA Sassenheim. Relaxte vakantiebaan, een krantenwijk. Overdag lig ik op het strand. En aan het eind van de middag - op zaterdag lekker vroeg - fiets ik met een uurtje per dag m'n vakantie-inkomen bij elkaar. Bovendien vang ik een vergoeding voor mijn fiets. En in de pe riode van 1 juni tot 1 september kan ik net zo lang of zo kort een wijk lopen als ik zelf wil. Ik kies natuurlijk voor minimaal drie weken, want dan vang ik nog 25 piek extra premie. En prima geregeld verder. Ze kiezen een wijk vlakbij je in de buurt. En houden rekening met je eigen geplande vakantie. Wil jij ook een volle vakantie-knip en ben je 15 jaar of ouder Bel dan even: 023-150110 (maandag/vrijdag 9-5 uur; zaterdag 8-12 uur), of stuurde bon in. Geboortedatum (min. 15 jr.): rja, ik word vakantiebezorger Ik kan de krant bezorgen in de periode van: Naam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoonnr. In envelop (zonder postzegel) sturen naar: Dagbladuitgeverij Damiate b.v., afdeling Oplage-Logistiek-Binnendienst, antwoordnummer 416,2000 VC Haarlem Knip uit, vul in, stuur op ->^-j stuur od 1

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 30