werkvoorbereider/planner Ie Monteur (m/v) Rijnland Badkamerverkopers Junior verkopers ABCOLLEGE QO Eijmerspoelstraat 3, 2334 CV Leiden LAAT CARA- PATIËNTEN NIET STIKKEN directie-secretaresse GROEPSLEERKRACHTEN (M/V) ZATERDAG 19 JUNI 1993 32 |i| Onze cliënt, Helex B.V. te Heemstede houdt zich bezig met alle aspecten van sfeerverwarming. Helex heeft een zeer breed assortiment open haarden, kachels, rookkanalen en alle toebehoren en is marktleider in Nederland. De activiteiten richten zich op handelsmatige- en projectmatige verkoop. De divi sie projecten verzorgt met 7 mensen de verkoop en installatie van turn-key projecten. Ter ondersteuning van dit enthousiaste en hardwerkend team zijn wij wegens interne verschuiving, namens Helex B.V. op zoek naar een (m/v) een rots in de branding die de 'werken' in de tang houdt De functie: U bent de spil van de divisie projecten: - U zorgt ervoor dat de juiste artikelen en de juiste mensen op het gewenste tijdstip op de afgesproken (bouw)- plaats zijn. - U onderhoudt de contacten tussen klanten/uitvoerders en ondernemers en knoopt vraag en aanbod creatief aan elkaar. U zorgt voor de inkoop van materialen en maakt werkafspraken met onder aannemers. - U verzorgt de planning van 'werken' en houdt zicht op voortgang en kwaliteit. Helex vraagt: - Een initiatiefrijk persoon die met kennis en inzicht zorgt voor gedegen overzicht. - Een stevig iemand die zich niet gek laat maken en zijn eigen, professionele koers vaart. - Goede contactuele vaardigheden en een goed analytisch vermogen om snel en alert te kunnen reageren. - Een technische opleiding op minimaal MTS-niveau en eriige jaren werkerva ring in een vergelijkbare functie. - Leeftijd vanaf 25 jaar. Helex biedt: - Een spilfunctie die bepalend is voor het s van de projecten-organisatie. - De uitdaging om in een hectische bouwomgeving zaken goed te organi seren en te regelen. - Een solide onderneming, voortdurend op zoek naar nieuwe mogelijkheden. Bent u de nieuwe spil van Helex projecten? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 106.13585 aan Mercuri Urval B.V., Emmaplein 2,1075 AW Amsterdam. Stichting SKIL is een stedelijke instelling voor sociaal-kultureel werk. Tot de stichting be horen voorzieningen op het gebied van buurthuis- en jongerenwerk, kinderopvang en vor- mings- en ontwikkelingswerk. Er zijn 18 voorzieningen met ongeveer 150 werknemers. SOCIAAL-KULTUREEL WERK(ST)ER M/V 24 UUR voor de periode september t/m december 1993. Taken: Migrantenwerk - begeleiden, deels uitvoeren van aktiviteiten voor migranten v aen groep tieners (11 t/m 15 jr.) Organisatorische/administratieve taken voortvloeiend uit de werkzaamheden. Voor deze funktie wordt gezocht naar kandidaten met - affiniteit met de doelgroep - ervaring in een vergelijkbare funktie - een afgeronde HBO opleiding Het Agnes/Bonaventura College, een scholencombinatie van vier R.K. scholen, waarin alle typen van voortgezet onderwijs vertegenwoordigd zijn, vraagt voor het schooljaar 1993-1994 voor de AVO/VWO- afdeling van de vestiging Het Agnes Colle ge een DOCENT(E) Engels 9 uur-1e gr. m> co< rn c 70 meld. Van de belangstellenden wordt verwacht dat zij een enthousiaste bijdrage leveren aan het eigen karakter van ae school. Hier voor zijn inzet, betrokkenheid en ruime cul turele interesse wezenlijk. Schriftelijke sollicitaties graag vóór 25 juni a s. aan de rector van het Agnes College, de heerdrs. A.J.L. Tromm. Telefonische inlichtingen: 071-155740. Hart Nibbrig Greeve B.V. is een zelfstandige handels maatschappij die sinds 1975 met succes Mitsubishi personenauto's en bedrijfswagens importeert. Kenmerkend voor ons bedrijf nisatie is, die over veel moderne faciliteiten beschikt. Mitsubishi is wereldwijd één van dc grootste conglomeraten van bedrijven; van staal- en motorindustrieën tot banken en handelshuizen. Met een produktie van meer dan één miljoen auto's per jaar is Mitsubishi Motors de derde autofabrikant in Japan. Voor onze autowerkplaats zoeken wij een gedegen vakman of vakvrouw, niet ouder dan 35 jaar, die in de eerste plaats wordt ingezet om auto- technische problemen op te lossen. Maar daarnaast speelt het algemene onderhoud van het eigen wagenpark en het inhouwen een belangrijke rol. Wij zoeken goed in teamverband kan werken en die bij voor keur kennis heeft van auto-elektronica. Een diploma "Ie monteur motorvoertuigen" is een vereiste, want de monteur die wij zoeken moet zelfstandig in staat zijn diagnoses te stellen. Ervaring met Mitsubishi auto-techniek is een belangrijke pré. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hart Nibbrig Greeve B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken. Warmonderweg 12.2171 AH Sassen/teint. Astma^1?Fonds Giro 55055 Hoogheemraadschap van Ten behoeve van de ingenieur-directeur kan geplaatst worden een: Het hoogheemraad schap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. met provincies Noord- en heemraadschap be staat uit 450 yie- ongeveer de helft de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele gebied. Taken: - ondersteuning van het manage ment; - het bijhouden van de agenda en de daarmee samenhangende werkzaamheden; - het verzorgen van corres pondentie, documentatie, voort gangsbewaking en overige secretariaatswerkzaamheden; - het notuleren van vergaderingen van het directieteam en derge- lijke; - het in voorkomende gevallen verrichten van werkzaamheden t.b.v. de dijkgraaf en/of de secretaris-rentmeester. Vereisten: - een vooropleiding op HAVO-/ Atheneumniveau; - een voltooide opleiding tot directiesecretaresse (bijvoorbeeld Schoevers); - ruime ervaring in een vergelijk bare functie; - een goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van en ervaring met programma's o.a. WP 5.1, Lotus 1-2-3 en Reflex; - leeftijd 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 4.580, (max. schaal 8) bruto per maand op basis van 38-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrek kelijke regeling voor ziektekosten, een financiële vergoedingsregeling voor kinderopvang, ouderschaps verlof en opleidingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Personeel Organisatie, de heer A. Guyt, tel. 071-259465 (tijdens kantooruren). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van het Hoogheem raadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van het vacaturenummer 93-ID-1/LD. MIGROMOM Microloon B. V. is een klein bedrijf dat succesvol ope reert in de markt van pro grammatuur voor loon- en salarisadministraties ten behoeve van personal computers. Dit succes geeft ons de mogelijkheid om op korte termijn een nieuwe mede werker te plaatsen. Microloon B.V. Hoofdstraat 2 2351AJ Leiderdorp tel.:071-415995 Welke salarisadministrateur m/v wil de uitdaging aangaan om onze cliënten telefonisch te begeleiden bij het gebruik van ons programma. Om onze cliënten optimaal te begeleiden bij het gebruik van ons programma zorgen wij voor telefonische ondersteuning, een uitgebreide handleiding, nieuwsbrieven en andere klantgerichte informatie. De persoon die deze werkzaamheden mede gaat invullen heeft ervaring met het voeren van een loonadministratie, het liefstverschillende soorten administraties bijvoorbeeld binnen een administratie kantoor. Ervaring met het gebruik van een pc-pakket strekt tot aanbeveling maar is niet noodzakelijk. Ook computerkennis in zijn algemeenheid wordt door ons op prijs gesteld maar is niet noodzakelijk. Wel noodzakelijk zijn een goede beheersing van de nederlandse taal en goede communicatieve Wij bieden een leuke functie binnen een klein team, goede salariëring naar rato van ervaring en gebleken geschiktheid. Gelieve uw schriftelijke reacties voorzien van C.V. te richten aan Microloon B.V. ter attentie van de heer P.W.M. Weijers. Brugman Badkamers is een succesvol en dynamisch bednjf dat is uitgegroeid tot een toonaangevende keten van 10 badkamerspeciaalzaken in Nederland. Met een doordacht verkoopconcept, lage pnjsgarantie. uitstekende service. 5 jaar garantie waarborg en een unieke badkamerpresentatie onderscheidt Brugman zich in de markt. Om dit succes en deze groei voort te kun Badkamers voor de regio Zuid Holland zetten zoekt Brugman (m/v) (m/v) Wij vragen: - Enthousiaste ervaren verkopers en aankomende verkopers met grote belangstelling voor badkamers. - Kandidaten met ervaring en bekendheid in de verkoop van badkamers genieten de voorkeur, hoewel dit niet vereist is. - Opleiding op MBO-niveau. - Bij voorkeur wonend in de betreffende.regio. - Een leeftijd van 25 - 45 jaar. Wij bieden: - Een uitgebreide interne Brugman verkoop opleiding. - Salaris prima provisieregeling met een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. - Volop carrière mogelijkheden aanwezig. Schriftelijke sollicitaties, aan: Brugman Badkamers B.V., t a.v. de afdeling Personeelszaken, Molenbaan 4, 2908 LM Capelle a/d IJssel. van pasfoto en curriculum vitae kunt u richten Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Lei den vraagt voor de onder zijn bevoegd gezag staande basisscholen m.i.v. 16 augustus a.s. Nadere informatie over de betreffende functie kan wor den ingewonnen bij de directeur, - Mw. B. Ruiter, 't Klankbord, betreft groep 7, tel.:071-514950 - Dhr. A. Lommers, Pacelli, betreft onderbouw, tel.: 071-760858 - Dhr. D. v.d. Zwan, Kristoforus, betreft onderbouw, tel.:071-224621 - Mw. A. de Ligny, De Singel, betreft middenbouw, tel.:071-218471 Van de kandidaten wordt verwacht: - enthousiaste inzet; - collegiale instelling t.a.v. het uitvoeren van diverse werkzaamheden; - christelijke levensovertuiging. Sollicitaties dienen, vergezeld van curriculum vitae, binnen één week na het verschijnen van de adverten tie gezonden te worden aan: Sectorbestuur KBO, t.a.v. mw. M. van Riel, Kanaalpark 142,2321 JV Leiden. Gesprekken worden zo spoedig mogelijk gevoerd!

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 32