ENDEGEEST leiderdorp Rijnland A- of B-verpleegkundige m/v medewerker afvalstroom- informatiebeheer m/v VLOT ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt secretaresse medische staf m/v secretaresse m/v Ik vond Dossiervormer m/v ZATERDAG 19 JUN11993 91? 31 ELKE ZATERDAG VftKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUHES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 Kl** 00<V3»'0jgmO0«5 15 30 uuf Inl t>i onze •ov»ieon»-iloelng hiii't «•leloon (071)161400 I 1-1.1.' algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat Endegeest is een actief zieken huis, vlak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieu wing en veel aandacht voor een ver antwoord werkklimaat. Endegeest is een gemeentelijkzie kenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. De inschaling van de functie is, pfhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 5 of 6 (min. f2.676,—, max. f3.650,—), bij 38 uur. Voor ziekenver zorgenden geldt inschaling in schaal 4 of 5 (min. f2.368,—, max. f3.303,—), bij 38 uur. Telefonische informatie over de functie is te verkrijgen bij de heer P. Ras, teamcoördinator, tel. 071-17 94 71. Schriftelijke sollicitaties voor 30 juni a.s. sturen aan Psychiatrisch Zie kenhuis Endegeest, t.a.v. mevrouw J. Bakker, dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. In de sector Ouderenpsychiatrie (173 bedden) vindt opname, vervolg- behandeling, verblijf en verzorging plaats van oudere psychiatrische patiënten. De sector telt 7 teams met elk een eigen doelstelling. Binnen het team Weidepaviljoen (32 bedden) verblijven oudere psychia trische bewoners aan wie intensieve verzorging gegeven wordt. Naast de aandacht voor de psychiatrische problematiek wordt er gestreefd naar een prettige woonomgeving voor de bewoners. Voor de Weidepaviljoen vragen wij een enthousiaste I voor 32 of 36 uur per week Voor deze functie is het van belang dat belangstellenden beschikken over affiniteit met de ouderenpsychiatrie. De "nieuwe" verpleegkundige zal moeten kunnen samenwerken in een multi-disciplinair team en een aandeel leveren aan het woon- en leefkli maat op de afdeling. Verder wordt een bijdrage verwacht aan het ontwik kelen van het methodisch werken op de afdeling en de begeleiding van leerling-verpleegkundigen. Tevens zijn wij op zoek naar verpleegkundigen en ziekenverzorgenden die op tijdelijke basis werkzaam willen zijn. ■H PROVINCIE Noord -fijolland De ruim 300 medewerkers van de Dienst Milieu en Water werken professioneel en deskundig aan een leefbare provincie. Beleid op het gebied van milieu en water wordt hier voorbereid voor het provinciaal bestuur. Na de politieke besluitvorming is het de taak van de dienst dit beleid uit te voeren en te handhaven. Belangrijke richtsnoeren daarbij zijn het Provinciaal Milieubeleids plan en het Provinciaal Waterhuishoudingsplan. Het bureau bedrijfsafval is samen met het bureau huishoudelijk afval verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van het provinciaal afvalstoffenbeleid. Beide bureaus zijn, in het kader van de Wet milieubeheer, verantwoordelijk voor de vergunning verlening aan de bedrijven waarvan de hoofdactiviteit verwijde ring van (gevaarlijke) afvalstoffen is. De uitvoerende taken van het beleidsterrein afvalstoffen worden primair aangestuurd door het bureauhoofd bedrijfsafval. Tot deze taken behoren onder rheer de registratie- en informatievoorziening inzake afvalstoffen, alsmede de uitvoering van de Verordening Bedrijfsafvalstoffen. De gehele registratie- en informatievoorziening alsmede de beleidsontwikkeling en ondersteuning inzake afvalstromen is ondergebracht in een team, welke inhoudelijk wordt aangestuurd door een teamcoördinator. Bij dit team is de navolgende functie vacant (met een arbeidstijd van gemiddeld 38 uur per week) (vacaturenr. 93.25) functie-informatie beheren van gegevensbestanden in het Provinciaal Afvalstoffen Informatie Systeem (PAIS) en ondersteunen van aangesloten gebruikers. Verantwoordelijk.voor de organisatie en koppeling met andere afvalstroom-databestanden en het actueel houden van de bedrijvenbestanden; verrichten van berekeningen inzake de afvalstroomgegevens, maken van fout-analyses en het leggen van noodzakelijke correlaties. Inzichtelijk maken van de afvalstroomgegevens m.b.v. computertechnieken en samenstellen van zowel periodieke als specifiek onderzoekgerichte rapportages; adviseren van bedrijven en instellingen inzake geautomati seerde datacommunicatie met het PAIS en begeleiden van projecten tijdens de implementatie. functie-eisen minimaal MBO-opleiding, technische richting; aantoonbare ervaring op gebied van geautoma tiseerde gegevensverwerking; bij voorkeur ervaring in praktisch milieubeheer. honorering afhankelijk van opleiding en ervaring - behoudens de goedkeuring van gedeputeerde staten v.w.b. het schaalniveau - maximaal f 5.261,-- (schaal 9) bruto per maand, exclusief vakantie-uitkering. standplaats Haarlem nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. mr. Y.G.C.M. Bijkerk, coördinator VBA-PAIS, tel. 023-143382, en/of door mw. J.Y. Bremer, personeelsconsulente. tel. 023-143809. schriftelijke sollicitaties uiterlijk 3 juli 1993 richten aan de Dienst Milieu en Water, bureau personeel en organisatie. Postbus 3088, 2001 DB Haarlem, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. De provincie streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen, het provinciaal beleid is daarbij gericht op een toename van het aantal vrouwen in middelbare en hogere functies. Vrouwe lijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Gevraagd: ook schoolverlater is welkom. Ook meisjes voor de vakantie gevraagd. Bakkerij Croissanterie IJs van Rijn, Princestraat27. Katwijk. tel. 01718-13819. Divisie I Stafsecretariaat Algemene Heelkunde Op het secretariaat van de afdeling Algemene Heelkunde is in het kader van het levertransplantatieproject een vacature voor een enthousiaste (19 uur per week) vac.nr. 93.L.24.24.LD Functie-inhoud: - verrichten van secretariaatswerkzaam heden voortvloeiend uit het levertrans plantatieproject waaronder: - uitwerken van wetenschappelijke ver slagen en rapporten, ook in het Engels; - beantwoorden en zoveel mogelijk zelf standig afhandelen van telefonische gesprekken; - bieden van ondersteuning bij de organi satie van congressen en symposia; - alle voorkomende werkzaamheden samenhangend met de overige weten schappelijke activiteiten van de Medische Staf. Functie-eisen: - HAVO/VWO; - diploma Medisch Secretaresse en/of enige jaren relevante ervaring, bij voor keur in een soortgelijke functie; - goede kennis van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerking (WP); - bij voorkeur ervaring met hét bijhouden van databestanden; - grote mate van zelfstandigheid, flexibili teit en organisatievermogen; - goede contactuele eigenschappen. Aanstelling vindt plaats voor een periode van één jaar. Salaris: maximaal f 3.303,- bruto per maand (bij een full-time dienstverband, schaal A5 RRAZ). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Drs. B. Wils, manager Algemene Heelkunde (071 - 26 36 29). Infectieziekten Bij de afdeling Infectieziekten is een vaca ture voor een (full-time) vac.nr. 93.W.14.24.LD Functie-inhoud: Secretariële werkzaamheden t.b.v. de Hoogleraar, Chef de Clinique en overige stafleden: - uitwerken van correspondentie, publica ties e.d. in zowel de Nederlandse als de Engelse taal; - beheren van agenda's en archief; - voorbereiden en notuleren van vergade ringen; - ontvangen van bezoekers; - algemeen voorkomende werkzaam heden op het secretariaat. Functie-eisen: - HAVO/VWO; - secretaresse-opleiding; - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met WP 5.1 - bereidheid tot het werken in teamverband. Aanstelling vindt plaats voor de duur van twee jaar met uitzicht op een vast dienst verband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.A. Kaat, hoofd Secretariaat (071 - 26 26 13). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briefen envelop het vacaturenummer vermeldea M Administratief medewerker m/v Voor de verkoopafdeling van een internationaal bedrijf in Leiden zoeken wij een nieuwe medewerkWOe werkzaam heden bestaan uit het verwerken van exportdocumenten en douaneformulieren. Telefoonervaring is vereist. Wij denken aan iemand met een MEAO-achtergrond en 1-2 jaar werkervaring Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-12 09 47. Boekhoudkundig medewerker m/v Wij zijn op zoek naar een boekhoudkundig medewerker op MBA-niveau. Voor een bedrijf met contacten door heel Europa gaat u een deel van de boekhouding zelfstandig uitvoeren Deze baan is voor enkele weken. Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-12 09 47. Secretaresse m/v Als je goed met WP 5.1 en/of t DW IV om kunt gaan en je hebt ervaring met het organiseren en notuleren van vergaderingen, kun je aan de slag als secretaresse bij een middelgroot bedrijf. Een secretaresse-opleiding en ervaring zijn absoluut vereist. Informatie bij Boudewijn van der Lecq. tel. 071-12 09 47. Secretaressen m/v Regelmatig hebben wij langdurige opdrachten voor zelfstandige secretaressen met relevante werkervanng die goed kunnen notuleren. De werkzaamheden vinden plaats in Leiden en Den Haag. Wij bespreken graag met u de mogelijkheden Informatie bij Irma Dijkstra, tel. 071-14 22 41. Kantinemedewerker m/v Voor een drankenfabrikant in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een representatieve bedrijfskantinemedewerker U bent in bezit van zwart/wit kleding en niet ouder dan 25 jaar De werktijden zijn van 07.15-15.45 uur. Vereist is dat u voor 20 september geen vakantie zult nemen. Deze functie is tot het einde van het jaar. Informatie brj Rello Wanders, tel. 071-14 96 42. Horecacursus Ben je op zoek naar een leuke (tijdelijke) baan in de horeca? En beschik je niet over voldoende ervaring om je hoofd koel te houden als het echt hoogseizoen wordt? In samenwerking met het 'Holtlant College', afdeling horeca te Leiderdorp, organiseert Randstad Uitzendbureau een cursusavond om de fijne kneepjes van het vak te leren. Je kunt je inschrijven voor de beginners- of gevorderdencursus. Vereisten zijn representatief uiterlijk, regelmatig op afroep beschikbaar zijn, leeftijd tot ca. 30 jaar en zwart/wit bedrijfskleding. De kosten bedragen fl. 30,-, inclusief cursusboek en certificaat Door het volgen van de cursus vergroot je je kansen op interessant werk! Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-14 96 42. Leiden, Boommarkt 3a. De uitzend-CAO ir randstad uitzendbureau De gemeente Leiderdorp is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente aan de rand van het Groene Hart van Zuid-Holland met ruim 23.000 inwoners en een hoog voorzieningenniveau. De nieuwe gemeentelijke organisatie bestaat m.i.v. 1 januari j.l. uit de sectoren Burgers, Openbare Werken en Organisatie. Binnen het proces van kwaliteits verbetering wordt gewerkt aan een nieuwe manier van bedrijfsvoering- en besturen. Hierbij staan klantgerichtheid, efficiency en effectiviteit centraal. Bij de afdeling Financiën van de sector Organisatie, een afdeling met 13 formatieplaatsen is een vacature ontstaan van boekhoudkundig medewerker v/m Het betreft een functie voor bepaalde tijd voor een periode tot en met december 1993. In deze periode zal worden bezien in hoeverre de functie een structureel karakter kan krijgen. Binnen de nieuwe afdeling Financiën worden de beleids- en beheers- werkzaamheden zoveel mogelijk samengevoegd. Wij zoeken een enthousiaste en inventieve medewerk(st)er. Zij/hij krijgt globaal de volgende taken: - controle op de boekingen; - BTW-administratie; - statistieken. Onze gedachten gaan uit naar een vrouw of man - met een MBA-opleiding en enige jaren werkervaring en - die over een gezonde werklust en inzet beschikt. Wij bieden deze medewerker een aantrekkelijke baan binnen een collegiale werksfeer. In afwachting van een nadere beschrijving en waardering wordt er een salaris geboden afhankelijk van opleiding en ervaring van maximaal f 4.019,-- per maand (bij volledige werkweek), excl. 8% vakantietoelage. Het betreft een dienstverband, in afwachting van een herschikking van taken binnen de afdeling, voorlopig in algemene dienst. Financiën, de heer H.M. Geuzendam, telefoon 071-899261, toestel 241. Sollicitatie Vrouwen, allochtonen'en gehandicapten zijn binnen de gemeente onder vertegenwoordigd. Zij worden dan ook uitdrukkelijk verzocht te solliciteren en genieten bij gelijke geschiktheid de voorkeur. U kunt uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie sturen aan het college van burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. Hoogheemraadschap van Bij de afdeling Registratuur, Dossiervorming en Documentatie van de hoofdafdeling Post- en Archiefbeheer is in verband met uitbreiding een vacature ontstaan voor een Het hoogheemraad schap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor wa terkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeelsbe stand van het hoog heemraadschap be staat uit 450 me dewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele Taken: - het zelfstandig Oormen en ordenen van dossiers van een deel van het dynamisch archief; - het verstrekken van informatie uit en het uitlenen van dossiers; - het voorbereiden van de voor vernietiging in aanmerking komende dossiers en het, in over leg, daadwerkelijk vernietigen van dossiers aan de hand van de vernietigingslijst; - het verrichten van overige, binnen de afdeling voorkomende werkzaamheden. Vereisten: - diploma MAVO/HAVO; - diploma SOD-I en bezit van of vergevorderde studie voor SOD-II, module A, danwel de bereidheid om deze studie te volgen; - ervaring in genoemde werkzaam heden; - een dienstverlenende en klant vriendelijke instelling; - accuratesse; - in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.650,-- bruto per maand (BBRA '84: schaal 6) (op basis van een 38-urige werkweek). Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrekke lijke regeling voor ziektekosten, een financiële vergoedingsregeling voor kinderopvang, ouderschaps verlof en opleidingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd Registratuur, Dossiervorming en Documentatie, de heer A.N. Peters, tel. 071-259216 (tijdens kantoor uren). Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van vacaturenummer 93-PAB-3/LD.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 31