C omRon 6* CALCULATOR/ Gevarieerde job in internationale omgeving voor ervaren secretaresse GEMEENTE LISSE Medewerker Automatisering 'f* International Express Courier ADMINISTRATEUR werkvoorbereider, voor groot en klein onderhoud tel.:079-315571 TEERENSTRA BV Bollenpellers/sters gevraagd ZATERDAG 19 JUN11993 In het beheer van Psychiatrisch Centrum Vogelenzang speelt de administratieve dienst een centrale rol. Daartoe biedt ze ondermeer ondersteuning aan het management op directie-, dienst- en afdelingsniveau. Vogelenzang ontwikkelt zich dc komende jaren sterk op het gebied van automatisering-Om continuïteit in deze ontwikkeling te waarborgen zoeken wij een medewerker automatisering. Organisatie en taken Binnen de dienst administratie werkt u onder leiding van het hoofd Automatisering. U draagt zorg voor het sys teembeheer in een VAX/VMS omgeving. Voorts wordt u betrokken bij het opleiden en begeleiden van de gebruikers. U ziet toe op een effectief en efficiënt gebruik van de appa ratuur en documenteert. Tevens bent u bereid om mee te werken en deel te nemen in een nog op te zetten storings dienst. Wie zoeken wij? Voor de functie geldt dat ken nis van complexe automatise- ringssysstemen en van de ontwikkelingen in het vak gebied een voorwaarde zijn. Wij denken voor de functie aan een MBO-denkniveau en dat u in staat bent binnen de gegeven richtlijnen van de afdeling automatisering zelfstandig te werken. Uw salaris bedraagt maximaal f 4.048,- bij een 100% dienst verband. Interesse? Als u meer informatie over de functie wilt hebben kunt u contact opnemen met de heer J. Bultink, Hoofd Automatise ring, telefoon 02502-32252. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling perso neelszaken, Psychiatrisch Centrum Vogelenzang, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren: - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Pedagogische Hulpverlening. Maatschappelijk Werk en Dienstverlening. Vrije Studie richting Sociale Zekerheids- kunde. Met ingang van augustus 1992 ook: Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie, Logopedie (in afbouw). Met ingang van augustus 1992 ook: Antroposofische Gezond- - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding De Leidse Hogeschool vraagt op het secretariaat van de Centrale Dienst ten behoeve van hel College van Bestuur een: Secretaresse 4 a 5 dagen per week (vac.nr. 93/C11) De werkzaamheden hebben betrekking op aangelegenheden van administratief- organisatorische aard. TAKEN: - dagelijkse leiding van het secretariaat; - voorbereiden, agenderen en notuleren van vergaderingen; - uitvoeren van administratieve taken van de stafdiensten, t.w. Huisvesting, Public Relations, Informatietechnologie, Financieel-Economische Zaken, Juridische Zaken, Onderwijszaken en Personeelszaken; zelfstandig afhandelen van post en correspondentie; - administratieve procedures uitvoeren; - typen. FUNCTIE-EISEN: - secretaresse opleiding, HBO denk- en werkniveau en minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie; - uitstekende beheersing van het Nederlands in woord en geschrift; - vaardigheden in het geven van instructie en begeleiding van personeel; - affiniteit met een onderwijsorganisatie en servicegerichle attitude; - kunnen werken met een PC; - zelfstandige werkhouding en prioriteiten kunnen stellen. ARBEIDSVOORWAARDEN: Centraal adres: Leidse Hogeschool Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden tel. 071 - 35 45 00 n één jaar, daarna is een vasl aanstelling mogelijk. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal 2.920, (schaal 7) en maximaal 4.534,- (schaal 8 BBRA), op basis van een fulltime dienstverband. Een functiebeschrijving is aanwezig. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij mevrouw J.M. de Vreede, tel. 071 35 45 09. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature nummer binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan: Leidse Hogeschool, t.a.v. mevrouw J.M. de Vreede, Dienst Personeelszaken, Plesmanlaan 100,2332 CB Leiden. IEXC Internationaal Express Courier is een sterk groeiende onderneming op de internationale koeriers- en express markt. De nabij Schiphol gelegen Nederlandse vestiging is wegens toegenomen activiteiten aan uitbreiding toe. a. Inside Tele-sales Representative b. Outside Sales Representative Functieomschrijving voor beide functies: - Het realiseren van het vastgestelde commerciële beleid, d.m.v. prospecten en acquisitie van het internationale dienstenpakket aan nieuwe accounts en het beheren van bestaande accounts. - Binnen de commerciële activiteiten spelen creativiteit, efgen initiatief, strategisch inzicht, communicatieve vaardigheden, commerciële inventiviteit en doorzettingsvermogen een essentiële rol. - Ruime verkoopervaring in de internationale koeriers- en express markt is een absolute must. - Voor beide functies is een passende representativiteit en goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal vanzelfsprekend (minimaal MBO). - De voorkeur gaat uit naar enthousiaste en flexibele kandidaten in de leeftijd tot 32 jaar die op een zeer zelfstandige wijze kunnen opereren. IEXC International Express Courier biedt: - Zeer afwisselende functies in een informeel jong team. - Een snel groeiende, gezonde en solide internationale onderneming met zeer goeae toekomstperspectieven. - Arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van de functie. Sollicitaties met uitgebreide CV binnen 1 week naar: IEXC International Express Courier T.a.v. dhr. E. de Jong Zandsteen 30 2132 MR Hoofddorp. Gebr. Kruyt BV is met 40 werknemers een van de grotere ijzerwarentoe- leveringsbedrijven voor de professionele markt. Het leveringspakket om vat circa 25.000 artike len. De verschillende ac tiviteiten worden uitge voerd vanuit vier vestigin gen in Leiderdorp, Leiden, Voorhout en Hoofddorp. Gebr. Kruyt bv als 7 vakwerk moet worden met een afgeronde SPD-studie of gelijkwaardige opleiding (HEAO-BE). Hij/Zij zal verantwoordelijk zijn voor de financiële administratie en rapportage. Ervaring met geautomatiseerde financiële administratie is een noodzaak. Voor deze funktie zoeken wij een enthousiast persoon (leeftijd vanaf 30 jaar) die enige jaren ervaring heeft als administrateur bij een kleine of middelgrote onderneming. De kandidaat dient te beschikken over de capaciteiten om de taken op professionele wijze te vervullen en inhoud te geven aan de funktie. Het zelfstandig kunnen uitwerken en opstellen van jaarcijfers en periodieke resultatenoverzichten behoort tot de funktie-eisen. Wij bieden de juiste kandidaat een uitdagende en verantwoordelijke baan binnen een solide bedrijf. De honorering van deze funktie is in overeenstemming met de eisen die wij stellen. Voelt u zich aangetrokken tot deze funktie en het werken bij een bedrijf dat service hoog in het vaandel heeft staan, dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae met belangstelling tegemoet. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van Gebr. Kruyt BV, Postbus 172, 2350 AD Leiderdorp. Teerenstra BV is een bouwbedri/f dat zich voomameli/k bezig houdt met aanneming en uitvoering van woning renovaties utihteitsrenovaties woning nieuwbouw utiliteits nieuwbouw Teerenstra B V bestaat sinds 1949 en realiseert momenteel een omzet van ca 100 miljoen, met ca 365 medewerkers. Het beleid is er op gericht om con tinuïteit voor de medewerkers te waarborgen en in het bi/zonder het 'klant gericht bezig zijn" Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel derhalve werken wij uit sluitend met goede en uiterst ge motiveerde vaklieden op elk niveau Wij vragen met spoed Interesse? Bel dhr. H. Kuivenhoven Autotel.: 06-52811639 BOUW EN AANNEMINGSBEDRIJF Industrieterrein 5 1851 NV Heiloo Omron Electronics Europe B.V. te Hoofddorp is het Europese hoofd kantoor van een Japanse multi national die elektronica produceert voor toepassing in de industriële automatisering. Meer dan 100.000 produkten zoals relais, schakelaars en sensoren zijn tevens veelgevraagde compo nenten voor een onafzienbare reeks produkten voor dagelijks gebruik. Ons bedrijf is in verschil lende divisies ingedeeld. Behalve op bijna 60 jaar ervaring en een enorme know-how stoelt het succes van Omron op een breed produktenpakket. Research Development, crea tiviteit en de menselijke factor zijn de hoekstenen van onze filosofie. In 15 Europese landen zijn er ver koopkantoren, terwijl ook de pro- duktie in Europa is gestart en een begin is gemaakt met de opzet van R&D-activiteiten. Als afdelingssecretaresse verricht u ten eerste alle reguliere secreta resse-taken (post, correspondentie, telefoon, agendering). U organiseert meetings, zorgt ervoor dat alles op rolletjes loopt en regelt hotelaccommodatie voor onze buitenlandse gasten. Ook helpt u de product managers bij verwerking van marketing informa tie en voorziet u hen van relevante gegevens. U onderhoudt contacten met OMRON-vestigingen en agenten. Kortom, een gevarieerde secreta resse-job in een internationale omgeving in ons nieuwe hoofdkan toor. We verwachten dat u circa 30 jaar bent, een HAVO- of VWO-diploma hebt en vier jaar ervaring achter de rug hebt als secretaresse in een commerciële, internationaal gerichte organisatie. U bent bekend met WordPerfect en Lotus 1-2-3, werkt accuraat en zelf standig, neemt graag initiatieven en hebt een flexibele instelling. Ervaring met DBase en Harvard Graphics is een pre. U kunt communiceren op verschil lende niveaus en beheerst het Engels - de voertaal in ons bedrijf - perfect. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, bij voorkeur in het Engels, ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk. Stuurt u deze naar OMRON Electronics Europe B.V., Wegalaan 69, 2132 JD Hoofd dorp, t.a:v de heer J.G.L. de Haan, Human Resources Manager OMRON ELECTRONICS EUROPE BV voor direct. Geerlings/Bergamo b.v., Bergamolaan 29. 2215 TH Voorbout. Tel. 02522-11156 b.g.g. 02523-73750. De hoofdafdeling Ruimtelijke Ordening en Bestuurszaken van de gemeente Lisse bestaat uit drie afdelingen, te weten de afdelingRuimtelijkeOrdening en Volkshuisves ting, de afdeling Bestuurs- en Juridische zaken en de afdeling Burgerzaken. In verband met een vacature kan op de afdeling Ruimte lijke Ordening en Volkshuisvesting worden geplaatst een medewerk(st)er voor 38 uren per week. Functie-informatie De te benoemen medewerk(st)er zal hoofdzakelijk worden belast met: - verzorgen van procedures voor verlening van vrij - stellingen en bouwvergunningen; - assistentie bij de behandeling bezwaarschriften in het kader van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbeschikkingen; - behandeling aanvragen om gemeente-garantie Daarnaast zal de bereidheid moeten bestaan zo nodig andere op de hoofdafdeling voorkomende werkzaam heden te verrichten. Functie-eisen - afgeronde studie MEAO (bestuurlijke richting) en bereidheid studie BA te startendan wel HAVO-diploma en studerende voor BA alsmede enige ervanng op het werkterrein; - typevaardigheid en kennis van WP 5.1 gewenst; - goede contactuele eigenschappen r Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bedraagt het aanvangssalaris maximaal f 3 303, - - bruto per maand (niveau 4) bij een 38-urige werkweek (peildatum 1 januari 1993). Doorgroei naar niveau 5. zijnde f 3.479,-- op termijn is mogelijk. Overige informatie De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente Lisse streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd op deze functie te solliciteren Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden m - gewonnen bij de heer G.Bruggeman, chef van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting telefoon 02521-33158,of de heerLJ M Lefeber, hoofd van de hoofdafdeling Ruimtelijke Ordening en Bestuurszaken, telefoon 02521 -33157 Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te zenden aan Burgemeester en wethouders van Lisse Postbus 200,2160 AE te Lisse

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 29