sr •;?v J Financieel medewerker servier Wijkziekenverzorgende m/v tempo-team uitzendbureau V OORSCHOTEN O O O O ARTSENBEZOEKERS M/v InterHolland ZATERDAG 19 JUN11993 VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VflKATURES VflKATUBES VAKATURE5 VflKflTURES VAKATURES VAKflTURES VflKATUBES VAKflTUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Vfl"AÏÏl" vA"ATÜRES telefoon (071)161400 ^thuiszorg Groot Rijnland De Stichting Thuiszorg Groot Rijnland is een regionaal werkende organisatie, per 1 januari 1993 ontstaan door een fusie met vijf organisaties op het gebied van kruiswerk en gezinsverzorging. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties. Het hoofdkantooris gevestigd in Leiden. De stichting telt ruim 1500 medewerkers, merendeels part timers. Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van thuis- zorgprodukten binnen twee divisies: divisie Thuiszorg en divisie Ouder- en Kindzorg. Vooc.de Divisie Thuiszorg in het Rayon Leiden vragen wij zo spoedig mogelijk een: Team Bevrijdingsplein, 70-80% u wilt bijdragen aan een effectieve s werking en flexibele inzet Functie-informatie ■de functie richt zich op de verpleging en ver zorging van: - patiënten in het laatste stadium van hun ziekte - patiënten na ziekenhuisopname (nazorg) bejaarden, chronisch zieken en gehandicap ten in de thuissituatie ^werkzaamheden zijn voornamelijk van curatieve aard in toenemende mate wordt samengewerkt met huisartsen, Gezinsverzorging en Ouderenwerk er wordt buurtgericht gewerkt; wekelijks vindt een teamoverleg plaats het werken met aandachtsvelden is in ont wikkeling op roosterbasis wordt een weekenddienst verricht Functie-eisen u bent in het bezit van het diploma ziekenver zorging en heeft bij voorkeur de applicatie cursus voor wijkziekenverzorgenden gevolgd u wilt meedenken en meewerken aan nieuwe ontwikkelingen binnen de organisatie en in de Geboden wordt een inwerkprogramma op maat en werk begeleiding door de rayonmanager thuiszorg en de zorgcoördinator collegiale samenwerking en ondersteuning een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Kruiswerk Nadere informatie wordt u verstrekt door mevrouw L. Huisman, rayonmanager thuiszorg Leiden Zuid, bereikbaar op werkdagen tussen 9.00 en 10.00 uur op telefoonnummer 071 -149 441 en/of mevrouw J. Kerklaan, wijkverpleeg kundige, op werkdagen bereikbaar tussen 13.00 en 13.30 uur op telefoonnummer 071 -766 232. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tege moet uiterlijk 3 juli 1993 gericht aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, ta.v. afdeling P O. Postbus 2254,2301 CG Leiden. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 14 juli a.s. Vacaturenummer WZV-40/1206LD eerste-lijns-gezondheidszorg KANTOOR Commercieel medewerker binnendienst m/V voor een verzekerings-instelling. U gaat o.a. afspraken maken voor de buitendienst. Naast een goede tele foonstem hebt u doorzettingsvermogen en uitstekende contactuele eigenschappen. Deze baan is part-time voor 3 middagen en 3 avonden per week. Informatie: 071-14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in Leiden. U hebt een afgeronde MEAO-opleiding, maar bent bereid naast het werk nog een studie te volgen. Deze baan Is full-time en biedt goede doorgroeimogelijkheden. Informatie: 071 -14 41 46, Loes Hendrikx Lelden, Stationsplein 212 GEZONDHEIDSZORG Groepsleiders m/v voor diverse diensten in de psychiatrie en zwak zinnigenzorg. U kunt als invalkracht aan de slag m ook voor langere tijd zijn er mogelijkheden. Afhankelijk van uw ervaring wordt de keuze voor Praktijkbegeleiders m/v voor een psychiatrische instelling. U hebt een diploma B-Verpleegkundige of HBO-V en ruime ervaring in de psychiatrie. Ook hebt u ervaring met het begeleiden van leerlingen. Deze baan is per direct ter vervanging van een zieke collega en voor onbepaalde tijd. Informatie: 071 -12 64 43, Anca Rokosch Lelden, Stationsplein 212 HORECA Bedienings-medewerkers m/v voor diverse restaurants en hotels in Leiden en omgeving. U hebt relevante werkervaring en zwait-wit kleding. Wilt u aan de slag? Dan is dit uw kans. Informatie: 071 -12 64 43, Angélique Diebeis Lelden, Stationsplein 212 Kelner/serveerster voor een groot bedrijf in de omgeving van Leiden. U gaat koffie-automaten onderhouden, assisteren in de kantine tijdens de lunch en eten klaarmaken. Deze baan is full-time voor 5 maanden. Leeftijd: circa 25 jaar. Zwart-wit kleding is vereist. Informatie: 071 -12 64 43, Angélique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Onderhoudsmonteur m/v voor een apparatenfabriek in Leiden. Hebt u net de lts-Elektro afgerond en bent u op zoek naar een baan met toekomstmogelijkheden? Reageer dan snel. Het bedrijf verzorgt een gerichte opleiding zowel in- als extern. Informatie: 071 -12 64 43, Peter Draesé Lelden, Stationsplein 212 VAKANTIEWERK Catering-medewerker m/v voor een bedrijfskantine in Leiden. Je gaat meehelpen met de koffie- en theerondes en bij het verzorgen van de lunch. Je werkt in overleg minimaal 22,5 uur en maximaal 37,5 uur op maandag tot en met vrijdag. Ervaring Is niet noodzakelijk, maar 2 rechterhanden en een goede motivatie well Ben je vanaf 5 juli tot en met 27 augustus beschikbaar? Schrijf je dan Inl Informatie: 071 -12 64 43, Angélique Diebeis Lelden, Stationsplein 212 Catering-medewerker m/v die van 5 juli tot en met 13 augustus beschikbaar is. Je werkt op maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 14 .00 uur en helpt mee bij het verzorgen van thee- en koffierondes en de lunch. Ervaring is niet noodzakelijk, Ben je enthousiast en handig? Bel of kom langst Informatie: 071 -12 64 43, Angélique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 gemeente De afdeling Sociale Dienstverlening en Huisvesting (SDH), behorende tot de sector Welzijn, bestaat uit een bureau bijstandsmaatschappelijk werk, huisvesting, algemeen maatschappelijk werk en administratie. Het bureau administratie telt 5 medewerkers. Wegens het vertrek van één van de medewerkers zoeken wij een Voorschoten - met ruim 22.000 ii is een landelijk gelegen woongemeente tussen Den Haag en Leiden en beschikt over prima trein- en busverbindingen. Het leefklimaat kenmerkt zich door veel ruimte, groen en water. Voorzieningen voor winke len, onderwijs, cultuur, sport en recreatie zijn volop aanwezig. De gemeentelijke organisatie telt 225 mede- O werkers en kent de sectoren Openbare Werken, Welzijn en Financiën en de stafafdelingen Bestuurlijke en Juridische Zaken, Bestuursonder- steuning en Personeel en Organisatie. FUNCTIE Als eerste medewerker onder het hoofd van de administratie runt u de financiële uitkeringsadministratie. Binnen dit kader bestaat een deel van uw taak uit de interne controle. U stelt declaraties op en verzorgt ondermeer de afdracht van belastingen. Tevens vervult u ondersteunende werkzaamheden op het gebied van het applicatiebeheer. EISEN U heeft een middelbare opleiding, aangevuld met het Praktijkdiploma boekhouden. Studie voor het diploma M.B.A. strekt tot aanbeveling. U bent bereid vakgerichte cursussen te volgen. U heeft enige jaren ervaring met genoemde werkzaamheden. Kennis en ervaring met L+T-programmatuur (GIDA-S) strekt tot aanbeveling. SALARIS Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring en bedraagt maximaal 3.650,bruto per maand (schaal 6). In de loop van dit jaar vindt herwaardering van alle functies plaats. SOLLICITATIE Voor nadere informatie kunt u bellen naar de heer W. Hus, teamleider bureau administratie, telefoon 071 -600711 of de heer J. Dool, hoofd afdeling SDH, telefoon 071-600 700. Uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 9308, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393,2250 AJ Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Aangezien dit momenteel ook nadrukkelijk geldt v is de mogelijkheid voor kinderopvang gecreëerd. ik Servier Nederland B.V. is een dochter van het gerenommeerde Franse concern Les Labctratoires Servier. Dit bedrijf behoort tot de 3 snelst groeiende farmaceutische industrieën wereldwijd. Het concern, met vestigingen in meer dan 120 landen, ontwikkelt, produceert en verkoopt geneesmiddelen op onder andere het gebied van cardio-vasculaire en stofwisselingsaandoeningen. 25% van de omzet wordt jaarlijks besteed aan research en development op deze gebieden, maar ook op gebied van o.a. kanker, depressiviteit en hersenveroudering, hetgeen recent geresulteerd heeft in de introductie van een aantal nieuwe geneesmiddelen ook in Nederland. Deze introducties zijn buitengewoon succesvol geweest en Les Laboratories Servier behoort daarmee tot de top 15 van farmaceutische industrieën in Europa. Met name op het gebied van stofwisselingsaandoeningen zijn wij marktleider in vele landen. Om nu de bestaande omzetontwikkeling te continueren en de effectiviteit van onze buitendienst te vergroten, zoeken wij voor het rayon Leiden/Bollenstreek Wij zoeken Enthousiaste, dynamische, leergierige en flexibele jonge mensen met: een sterke en stabiele persoonlijkheid, goede communicatieve vaardigheden, een commer ciële instelling, een opleiding minimaal op VWO niveau en met de kwaliteiten en ambities om te functioneren als manager van uw eigen gebied. Ervaring als artsenbezoeker is een pluspunt maar is geen vereiste, daar u start met een intensieve opleiding. De functie Aan de hand van een door uzelf op te stellen rayon management plan bezoekt u huisartsen en apothekers teneinde deze via een goede voorlichting enthousiast te maken voor onze geneesmiddelen. Het organiseren van.groepsbijeenkomsten en symposia maakt hiervan een belangrijk onderdeel uit Naast een optimale begeleiding in het veld hebben regelmatig trainingen plaats om uw kennis en vaardigheid up to date te houden en uit te breiden. U bent woonachtig in het rayon, danwel bereid tz.t daarheen te verhuizen. Wij bieden Binnen een jong en enthousiast team, een zeer uitdagende, boeiende functie met groei perspectieven en verantwoordelijkheden. Uitstekende bestaande en uitzicht op meer dere veelbelovende nieuwe geneesmiddelen. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Eerste interviews hebben plaats in de tweede week van juli 1993, daarom graag uw reactie met curriculum vitae en pasfoto voor 28 juni a.s. sturen aan: Servier Nederland B.V. Postbus 672,2300 AR Leidén ta.v. de heer drs. P. van Weperen HOOGVLIET GROENTEN EN FRUIT Met meer dan 20 vestigingen In het westen van het land heeft op korte termijn plaats voor een: PART-TIME ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER VOOR DE ZATERDAG De taken zullen bestaan uit: Lichte kantoorwerkzaamheden en het intoetsen van de bestellingen in de computer. Leeftijd: 17-18jaar Heeft u belangstelling? Neemt u dan telefonisch kontakt met ons op tussen 11.00 en 13.00 uur en vraag naar Dhr. R. Berk. Hoogvliet A.G.F. Ananasweg 2 2321 DC Leiden tel: 071-761148 of071-316225. Een surfplank èn een wetsuit. Een mountain-bike. En ook nog eens 'n paar Air shoes. Iedereen vraagt zich af waar hij t van doet. Simpel! Na schooltijd werkt Ralph een paar keer per week voor InterHolland Verspreiders als bezorger van folders en weekbladen. "Ach, ik zie het gewoon als een goede training. Je loopt en je fietst èn je wordt er ook nog eens dik voor betaald!", zegt hij En gelijk heeft 'ie, die Ralph. Maar wat hij kan, kun jij toch ook!? Als InterHolIand- verspteider verdien je elke week al gauw zo'n twintig piek! En vaak nog veel meer. Weetje van aanpakten!? Stuur dan vandaag nog de bon in. Of bel even. Grote kans datje volgende week al ^^cunt beginnen! VERSPREIDERS - VERSPREIDEN VOOR INTERHOLLAND? LEUK WERK DAT DIK BETAALT! Stuur in die bon! Of bel 072-156566

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 26