Sport Maassen slaat in finale toe Sterk B-veld bij districtstitelstrijd De Algemene zestig jaar oud Carlijn Buis is ook niet bang voor Mens Leidsch Dagblad Tennis Circuit '93 Rabobank C3 Wouda pakt derde titel BOUWPLANNEN? ZATERDAG 19 JUNI 1993 chef ad van kaam. 071-356464, piv -chef rob onderwater. 071-356463 Jubileumtoernooi Afdeling Leiden leiden De nationale jeugdteams van Zwitserland, Beigie", Schotland en Nederland zijn in september te gast bij de Afdeling Leiden. Die bestaat dan 90 jaar. In het kader daarvan vindt er een vierlandentoernooi plaats in de week van 14 tot 18 septem ber. De accommodaties van Alphense Boys.(14 september), Noord wijk (16) en Roo denburg (18) fungeren als decor. De leef tijd van de spelers is tot en met 16 jaar. Berger coach van Sparta Rotterdam Sparta heeft Han Berger aangetrokken als opvolger van coach Rob Jacobs, die in Griekenland bij Panahaiki Patras tekende. Berger ging een contract voor twee jaar aan. De coach, op dit moment met vakantie, heeft nog een overeenkomst met Dordrecht van één seizoen. Met voorzitter Den Braven heeft hij echter afgesproken dat hij de club, die naar de eerste divisie de gradeerde, kan verlaten indien hij zich zou kunnen verbeteren. Wereldrecord hinkstap van Tsjen moskou De Russische atlete Jolanda Tsjen heeft het wereldre cord hinkstapsprong gisteren in Moskou gebrach t op 14,97 me ter. Dat is een verbetering «net twee centimeter van de vorige beste prestatie, die sinds 10 juni 1991 op naam stond van Inessa Kravets uit Oekraïne. Ghen hinkte, stapte en sprong tijdens de tweede dag van de Russische kampioenschappen in het Loko- motiv-stadion. Arbitrage in conflict Westerhof en PSV eindhoven De arbitragecommissie van de KNVB buigt zich maandagmiddag over het conflict tussen Hans Westerhof en PSV. Nadat een nieuwe poging een voor beide partijen bevredi gende oplossing te bereiken gistermorgen mislukte, besloot Westerhofs raadsman mr. Eric Vilé de arbiters van de KNVB te hulp te roepen. „Er staat nu in ieder geval tijdsdruk op. De zaak moet niet te lang duren. Daar is Westerhof noch PSV mee ge baat," aldus de Utrechtse jurist. „Een afkoopsom is niet aan de orde, Westerhof wil aan het werk." De komende dagen zullen Vilé en mr. Utermark, die de belangen van PSV verdedigt, op nieuw trachten een compromis te bereiken. lisse gerrit-jan van geen tennismedewerker Met uitzondering van de uit schakeling van Jan Willem Lugt- hart verloopt het mannenenkel BI-onderdeel in Lisse volgens schema. Gisteren voegden Paul Kortleve en Onno Guinau zich zoals verwacht voor de halve fi nale. Guinau had op papier de moeilijkste tegenstander. Mare Fleischeuer kon het de Alphe- naar toch niet moeilijk maken. Guinau toonde opnieuw de gro te vorm waar hij in steekt. Met 6-4 6-4 pakte hij redelijk een voudig de zege. Heemstedenaar Paul Kortleve - de nummer twee op de plaat singslijst - moest zich alleen de tweede set extra inspannen. In de tiebreak toonde hij pas de sterkste: 6-4 7-6. Marco Visser - 2-6 6-1 6-1 tegen Eric Bolten - maakt vandaag met Jeroen Vink uit wie Coen van Bemmel mag bestrijden in de andere halve fi nale. Bij de vrouwen in BI deed Carlijn Buis opnieuw van zich spreken. Ditmaal moest Jolanda Mens het ontgelden. Het duel tussen de' C- en B-master van vorig seizoen duurde twee lange sets. Buis, opnieuw als under dog gestart, bewees weer eens dat ze voor niemand bang hoeft Frans Maassen heeft in de vierde etappe van de Midi Li bre de sprinters verrast. De Nederlander versloeg in de laatste meters van de rit van Rodez naar Ales onder an dere zijn ploeggenoot Moncassin en Jalabert. Het was de tweede overwinning van Maassen in de Midi Libre. Vorig jaar won hij de rit naar Carcasonne. In de Bicicleta Vasca heeft Er- win Nijboer gisteren in de derde rit tropische temperaturen in een lange eenzame vlucht ge trotseerd. Drie uur ploeterde hij alleen op kop door het hete Baskische land om krap vief ki lometer voor de finish te wor den ingelopen. De Italiaan Van- zella behield de eerste plaats in het klassement. Maassen dankte zijn zege aan sprintkracht, slimheid en aan de ploeg van Maurizio Fondriest, de leider in het algemeen klas sement. Bij de beldimming van de Col du Pradel, de laatste hin dernis van de etappe tussen Ro dez en Ales, op achttien kilome ter van de streep werd vluchter Lance teruggepakt. Vier renners probeerden het daarna, Lou- viot, Redant, Pineau en Alloc- chi. Fondriest stuurde zijn ploeggenoot Svorada mee en daarmee was de ontsnapping veroordeeld tot mislukken. Eric Caritoux deed de laatste poging, hij werd door Fondriest zelf tot orde geroepen. De Italiaan, dit jaar al win naar van Milaan - San Remo, de Waalse Pijl en de Tirreno Adria- tico, begint de laatste etappe met aankomst op de Mont Saint Clair in Sète met 22 seconden voorsprong op wereldkampioen veldrijden Dominique Arnould. In de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland heeft Jo- han Museeuw geen draadje van zijn gouden leiderstrui in han den kunnen houden. In de re delijk moeilijke rit van Bern naar Vevey verloor hij bijna een kwartier op ritwinnaar Tonkov. De Italiaan Saligari werd de nieuwe leider in het algemeen klassement. Hij was één van de eerste aanvallers uit de etappe, hij was de enige die overbleef op de hellingen van de Mosses en Pléiades in de buurt van aan komstplaats Vevey. Zijn droom van de dagoverwinning werd verstoord door Tonkov. leiden De Leidse korfbalclub De Algemene be staat vandaag precies zestig jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum vond gisteravond een receptie plaats in het clubhuis in de Leidse Hout. Talrijke korfbalcoryfeeën waren present om de Leidse club te feliciteren met het diamanten jubileum en samen met het bestuur een toost uit te brengen op de toe komst. Op 19 juni 1933 werd De Algemeene opgericht dooreen viertal leden van de afdeling Leiden van de Algemeene Nederlandsche Bond van Han- delsch- en Kantoorbedienden. De accommodatie was bescheiden, een veldje in de Kooi met een kleedhok zonder toilet of wasgelegenheid. In sportief opzicht liet de nieuwe Leidse club direct van zich spreken. Reeds in 1936 werd het kam pioenschap van de toenmalige Leidsche Korfbal Bond behaald en promotie naar de landelijke com petitie. De sportieve hoogtijdagen beleefde De Algemene, inmiddels zonder dubbele 'e', in het seizoen 1960- '61, toen de club eenmalig in de hoofdklasse,ac teerde. Het laatste decennium pendelt het vlagge- schip zowel op het veld als in de zaal tussen eerste en tweede klasse. Sinds 1973 zetelt de club in de Leidse Hout, waar een jaar later een eigen clubhuis werd geopend. Momenteel telt De Algemene 142 leden en is daar mee na Crescendo, waarmee het afgelopen seizoen een kortdurende fusie-flirt had, de kleinste korfbal vereniging van Leiden. Positief met het oog op de toekomst is dat De Algemene volgend seizoen wel weereen junioren-achttal heeft FOTO LOEK ZUYDERDUIN Witschge voor vijfjaar bij Bordeaux barcelona gpd Richard Witschge gaat de ko mende vijf sèizoenen spelen voor de Franse club Girondins de Bordeaux. Barcelona, dat het bericht gisteravond bevestigde, ontvangt voor de voormalige Ajaxied 300 miljoen peseta, ruim 4 miljoen gulden. Niet be kend is gemaakt, hoeveel Wit schge bij Bordeaux gaat verdie nen, maar dat zal aanzienlijk minder zijn dan de miljoen gul den, die hij per jaar bij Barcelo na ontving. Witschge had nog een contract van vijf jaar bij dc Catalaanse club, maar kreeg halverwege het huidige seizoen van Cruiiff te horen, dat hij een andere club mocht zoeken. Het voortijdige vertrek van Witschge bij Barcelona is niet alleen een persoonlijke drama voor de jeugdige ex-internatio nal, maar ook een enorme af gang voor Johan Cruijff. Witsch ge werd twee jaar geleden door Cruijff van de reservebank van Ajax weggehaald voor een be- drag van acht miljoen gulden. Volgens Cruijff was Witschge de beste 'nummer tien' van de we reld, maar was hij bij Ajax op de reservebank terecht gekomen, omdat de toemalige Ajax-coach Leo Beenhakker niet met hem om kon gaan. Maar Witschge slaagde er niet in om de door Cruijff hoogopgeschroefde ver wachtingen waar te maken. te zijn: 7-6 7-5. De Voorhoutse in Unicumse dienst stoomde la ter op de avond meteen door naar de halve finale. Ditmaal had ze het iets makkelijker. De Alphense Petra Wille had weinig in te brengen: 6-4 6-2. In de halve finale ontmoet Buis Cindy Berkhout. De Hille- gomse plaatste zich ten koste van Ingrid Kruit. Daarvoor hoef de Berkhout niet eens diep te gaan: 6-4 6-2. Petra Wessels, de papieren nummer één, ontmoet Lydia Jonkman. Wessels ont deed zich simpel van Hester Steho'uwer: 6-0 6-2. Op het dubbeltoemooi van De Merenwijk hebben zich'tot nu toe weinig verrassingen voorgedaan. Hein Chrispijn en Gerard Bakker waren er bij de C2 30-plussers het dichtste bij. Mat Kantebeen en Gerard Nap - het als tweede geplaatste duo - moesten na een verloren eerste set een flinke achterstand in de tweede goed maken. Na de tie break gewonnen te hebben was het verzet van Chrispijn en Bak ker gebroken: 4-6 7-6 6-2. Ro nald Rijsdorp en Peter van Schie bereikten in hetzelfde on derdeel gisteren de halve finale. Thuisspelers Ton Poots en Fred Sieval moesetn eveneens na een verloren tie-break in de tweede set opeens diep buigen: 3-6 7-6 6-2. ■H Carlijn Buis schaarde zich bij de laatste vier in Lisse. amersfoort anp Marcel Wouda kreeg gisteren een auto. In zijn woonplaats Uden werd een stichting opge richt om zijn zwemactiviteiten te steunen. En passant won de Brabander in Amersfoort de na tionale titel op de 400 meter wissel, zijn specialiteit. „Had toch wel wat sneller ge kund", meende de zwemmer zelf. Met 4.31,64 bleef de stu dent aan de Universiteit van Michigan ruim dertien secon den boven het Nederlands re cord, dat hij begin april in Nas hville tijdens de Amerikaanse lentekampioenschappen had gevestigd. „De vrije slag ging zonder meer te langzaam. Al leen over de rug- en de school slag ben ik tevreden", stelde Wouda. Met zijn derde titel schaarde Wouda zich naast In ge de Bruijn in het massale toernooi, dat over twee week einden wordt afgewerkt. Ook Kirsten Vlieghuis behaalde haar derde kampioenschap. On danks haar zége op de 800 me ter vrij is de zwemster van Arke- Dinkel formeel nog niet zeker van een plaats in de nationale ploeg voor de EK in Sheffield. Miste Vlieghuis de EK-limiet zondag op de 400 meter vrij op een fractie, gisteravond bleef ze er bijna vier seconden boven. Wouda, die deze weken in Tietjerk bij KNZB-bestuurder Roskam traint, heeft nog vijf kansen op een recordoogst. Dat zijn waarschijnlijk negen starts. „Een zwaar programma", weet de PSV'er. SCOREBORD Simian (Fra) 6-7 6-2 6-3. HANDBAL Kwalificatie EK mannen, groep 5. Sittard: Nederland - Duitsland 17-18 (8- 7). Doelpunten Nederland: Hagreize en Veerman 6, Van Olphen en Schuurs 2, Nijdam. Marseille: Frankrijk - Griekenland 33-22. Stand: 1 Frankrijk 3-5 (72-57), 2. Neder land 3-4 (61-57), 3. Griekenland 4-3 (90- 100), 4. Duitsland 1-2 (18-17), 5. Israel 3-0(61-71). WIELRENNEN PRIJSVRAGEN Lucky 10van 18juni: 3-4- 12- 20-24; 26 - 29 - 30 - 32 - 37, 39 - 41 - 44 - 51 - 53; 55-58-68-70-77. (onder voorbehoud). TENNIS FOTO •ARCHIEF CIRCUIT IN CIJFERS LISSE HEB1: 0. Guinau - M. Fleischeuer 6-4 6- 4, P. Kortleve - P. Kieboom 6-4 7-6, M. Visser - E. Bolten 2-6 6-16-1. DEBT. C. Buis - J. Mens 7-6 7-5, P. Wessels - H. Stebouwer 6-0 6-2, C. Buis - P. Wille 6-4 6-2, C. Berkhout - I. Kruit 6-4 6-2. HEB2: M. Kallenberg - S. Geerlings 6-2 6-3, P. Kleian - L. Verhees 2-6 6-1 6-1, F. van Leeuwen - P. Kleian 6-2 6-2. DEB2-. C. Delsasso - A. van Overschot 6-2 6-2 HEC1: E. Langelaan - J, Roeloffs 7- 5 2-6 6-3, M. van den Berg - R. Warmer dam 6-4 6-3, J. van Ingen - M. Seri ie 6-3 7-6 DEC1: H. Boers - B. van der Gugten 6-4 7-5. HDC: Seriier/ Van Tongeren - van Berkel/ Hoek 6-1 3-6 6-0. MERENWIJK HDC: A. van Duyn/ E. Monfils - F. Kante been/ H. van Tongeren 6-4 5-7 6-3, E. Van Benschop/G. Sekeris- J. Manuputty/ G.J. Onvlee 6-2 4-6 6-1. DDC1: H. Bos kamp/ S. Evers - I. van Santen/ E. Muda 6-3 4-6 6-2. DDC2: C. van der Geest/ H. Bakker - M. Zeilmaker/ A. Seriier 7-6 4-6 6-1. HDC2 30+: R. Rijsdorp/ P. van Schie - T. Poots/ F. Sieval 3-6 7-6 6-2, S. Hartwijk/ J Roodenburg - F. Filarski/ H. Visser 6-4 6-3, M. Kantebeen/ G. Nap - H. Chrispijn/ G. Bakker 4-6 7-6 6-2. ARTESIA, 30+ HEC1: J. Mens - A. Wesseling 6-2 6-2. leiden-gert-jan onvlee De districtskampioenschappen tennis die vandaag op het park van Unicum zijn be gonnen, tellen dit jaar een aanzienlijk klei nere groep dertigplussers. De teruggang in het aantal inschrijvingen (zo'n 50, van 483 naar 433) valt voor het grootste deel op de mindere belangstelling van de 'tennis-vete- ranen' terug te brengen. Wedstrijdleider Taco Stoppels en Amoud van Sterkenburg (als 'technisch directeur' aan het evenement verbonden) denken te weten waar die teruggang aan te wijten valt. Het tweetal, dat dit jaar met Maarten Kal lenberg en Jolanda Dolman voor de organi satie tekent, vermoedt-dat het deelnemen van sterkere spelers vorig jaar de animo bij mindere goden heeft weggenomen. „Vorig jaar speelden Charles Asselbergs en Bob van Overbeeke mee. Die waren als B-spe lers toen natuurlijk veel te sterk voor de rest van het deelnemersveld. Dat krachtsver schil zou voor veel spelers best wel eens de reden kunnen zijn geweest om niet in te schrijven." Eindstrijd Asselbergs ontbreekt deze week op Uni cum, Bob van Overbeeke heeft dit keet voor de 'open' B gekozen. Twee redenen waar om Herman van der Capellen nu als enige B-speler aan de 35+-onderdelen meedoet. De Merenwijk-trainer die er.tot nu toe nog nooit in slaagde een districtstitel te verove ren, staat bij de 35+ mannen nu al in de eindstrijd. De resterende negen inschrijvers gaan in het onderste deel van het schema uitmaken wie zich in de eindstrijd door Van der Capellen mag laten verslaan. Stoppels: „Dat leek ons de aardigste oplossing voor het probleem. Of er'een andere oplossing is? Ja, natuurlijk. Al die wat oudere B-spe lers zouden nu eens gewoon moeten in schrijven. Dan heb je een wereldtoernooi." Een andere mogelijkheid zou natuurlijk zijn om ook op de districtskampioenschap pen .over te gaan tot de indeling van 30+ onderdelen op sterkte. Stoppels: „Daar heb ben we het over gehad. D30+ en zo. Maar bij de districtskampioenschappen mag daat niet. De KNLTB kent alleen veteranen 1 en 2. En dat zijn klassen waar niet de speel- sterkte, maar de leeftijd bepalend is." Sterk De plus-categorie mag dan een dissonant vormen, het districtstoemooi kent in de B-, C- en D-categorie"n wel een heel sterke be zetting. Met name bij de mannen en vrou wen in B ontbreken maar weinig spelers die tijdens de titelstrijd potten hadden kunnen breken. Mare Fleischeuer, hij heeft voor het spelen van A-toemooien gekozen, en de ge blesseerd geraakte Jeroen Boogmans zijn de belangrijkste mannen die ontbreken. In het DEB1 zijn Irma van Seeters en Nathalie van der Voort er niet bij. Resultaat is wel dat dit jaar ook de dubbelonderdelen in B op Unicum van meer dan redelijk ge halte zijn. PLAATSINGEN Unicum, districtskampioenschappen HEB1: 1 J W Lugthart. 2. 0 Guinau. 3. M Nagelkerken. 4 M. Visser DEBT 1 B Zonderop, 2. J. Mens, 3. C. Vincent, 4. M Bethlehem. HEB2: 1 F. van Leeuwen, 2. H. van Schie, 3 P Kleian, 4. P Wljfel- man. DEB2: 1 P. Jongmans, 2. Y. van Hensbergen HOB: 1 R, Eleveld/ J.W Lugthart. 2. 0. Guinau/ 0. van Paridon. 3. M Kallenberg/ M. Visser. 4. B Swart/ J Vink DOB: 1 C Vincent/ B Zonderop, 2. C. Buis/ J Mens. GOB 1 M. Bethlehem/ R Kuiper, 2. M. Patiwael/W. v d. Heyde. HEC1: 1 T van der Voort. 2 W van Tong eren, 3. S. Driehuis, 4 M. Brand. DECT 1. H Boers, 2. N Derks, 3 P Velzel, 4 M Halenbeek HEC2-. 1 P Roggeveen, 2. C. Kooman, 3. J Zandbergen. 4 E van Ber kel DEC2: 1 B. v d. Gugten, 2. S Dekker HDC: 1 M Seriier/W van Tongeren. 2. M Soels/E van Weeren. 3 P van Hal/P van Meel, 4. J. van Ingen/ M van Sterkenburg DDC: 1 J v d Hoeve/ J Zonnevylle, 2 J Dessmg/ C Kroon GDC: 1 C Bu.s/ M Zaal, 2 C. From a/ T de Vries, 3. E van Zuuren/ D Lesquillier. 4 F Meyer/ W Stes arda HED1: 1 J Rothbarth, 2 A Hertzberger 3 R Hoek. 4 M Vol water DEDT 1 C Zandbergen. 2. M Cornelissen. 3. D Derks. 4" K Boers HED2: 1 M Ober. 2. M Kuiper DED2: geen plaatsing HDD: 1 W van Deursen/ J Rothbarth. 2 J. Hooman/ C van Leeuwen DDD: poule GDD: 1 M Patiwael/ M Ober. 2. M Stern/ M v.d. Zijden. Halte. Mannen, 675.000 gulden. Kwartfinales: Korda (Tsj/2) - Braasch (Dui) 6-1 6-2, Stark (VSt) - Dreekmann (Dui) 6-4 7-6, Medvedev (0ek/l- Svensson (Zwe) 5- 7 6-3 6-4, Le'conte (Fra) - Reneberg (VSt) 6-2 3-6 7-6. Eastbourne. Vrouwen, 575.000 gulden. Kwartfinales: McNeil (VSt/9) - Tauziat (Fra/5) 6-1 7-5. Halve finales: Oremans (Ned) - McNeil (VSt/9) 7-6 7-6, Navratilo- va (VSt/1- Fendick (VSt/14) 6-1 6-3. Londen. Wimbledon, kwalificatietoernooi. Mannen, tweede ronde: Wibier (Ned) - To- bon (Col) 6-2 6-4, Garat (Arg) - Davids (Ned) 2-6 6-4 6-4, derde ronde, winnaars gekwalificeerd: Wibier (Ned) - Garat (Arg) 7-6 6-4, Nainikin (ZAf) - Nyborg (Zwe) 7-6 7-5, Tieleman (Ita) - Nydah,! (Zwe) 6-3 6-4, Randall (VSt) - Kristiansson (Zwe) 6-4 6-4, Rusedski (Can) - N'Goran (Ivo) 6-3 7-6, La- reau (Can) - Witt (VSt) 3-6 6-2 6-1, Kilder- ry (Aus) - Hand (GBr) 6-4 2-6 6-3, Youl' (Aus) - Baur (Dui) 7-6 6-2, Bryan (VSt) - Gloria (GBr) 6-4 6-2. Doyle (Aus) - Muller (ZAf) 7-6 6-2. Joelsen (VSt) - Knowles (VSt) 6-3 7-6, Nelson (VSt) - Rhode (Dui) 6-2 7-5. Moramg (Dui) - Sznajder'(Can) 6- 3 6-2. Vrouwen, derde ronde, winnaars gekwalifi ceerd: Wegink (Ned) Kochta (Dui) 4-6 7- 6 6-2. Sugiyama (Jap) - De Lone (VSt) 7-5 6-1. McGrath (VSt) - Hirose (Jap) 6-1 6-3, McGregor (VSt) - Courtois (Bel) 7-6 6-3. Golarsa (Ita) - Amiach (Fra) 6-3 2-6 7-5. Manchester, mannen, 550.000 gulden: Halve finales: Masur (Aus/4) Holm (Zwe/2) 6-4 6-7 7-6, Stoltenberg (Aus) - Oremans tegen Navratilova eastbourne Miriam Oremans heeft in de Engelse badplaats Eastbourne met het bereiken van de finale tegen Martina Navratilova een wens in vervulling zien gaan. Op de banen van Eastbourne was het koud en grimmig. Na vratilova speelde haar halve eindstrijd tegen Patty Fendick met een wielrenncrsbroek on der haar tenniskleding om de kou van zich te houden. Ore mans, 42e op de wereldranglijst, had in de tweede halve finale twee lange sets nodig tegen L-ori McNeil. Zij voltooide een op merkelijke reeks overwinningen (Kimiko Date, Helena Sukova) in de tie-breaks om tegen de 36- jarige Amerikaanse te mogen spelen. Wanneer het tenminste droog blijft aan de Engelse kust. Eastbourne is geen Wimbledon, waar Navratilova en Oremans in de onderste helft zijn inge deeld. Professionals. Midi Libre (Frankrijk), vierde etappe, Ro dez - Ales: 1. Maassen (Ned) 197 km in 5.15.20, 2. Moncassin (Fra). 3 Jalabert (Fra). 4. Fran cois Simon (Fra), 5. Bartoli (Ita), 6. Pelli- coni (Itaj, 7. Fondriest (Ita), 8 Zamana (Pol). 9. Talmant (Fra), 10 Bortolami (Ita). Algemeen klassement: 1 Fondriest 18 48.22, 2 Arnould (Fra) 0.22. 3 Pelli- coni 0 25. 4 Rous (Fra) 0 38, 5. Cla- veyrolat (Fra) 1.26, 6. Pensee (Fra) 1.28, 7 Jalabert 1.32, 8 Ledanois (Fra) 1.42, 9. Zamana 1.43, 10. Bortolami. Ronde van Zwitserland, vierde etappe, Bern - Vevey: 1 Tonkov (Rus) 210,2 km in 5.09.58. 2. Saligari (Ita) 0 11. 3 Jaskula (Pol) 1.27. 4 Casarteih (Ita) 2 06. 8. Rooks (Ned). 12 Bouwmans(Ned) Algemeen klassement: 1 Saligari 18 11 56. 2. Casartelli 2.00, 3. Jdrmann 2 08. 4 Zberg 2.10. 5 Maier, 6 Rebellm. 7 Audehm, 8. Bouwmans, 9. Elli, 10. Es- cartin (Spa). Bicicleta Vasca (Spanje), derde etappe, Estella - Seguro: 1 Cabestany (Spa). 181 km in 4 47 14.2 Giovannetti (Ha). 3 Rondon (Col) 0.05. 4 Edo (Spa) 0.27, 5. Gaston (Spa), 6. Ugru mov (Let), 7 Arroyo (Me*), 8 Bugno (Ita), 9 Vanzella (Ita), 10 Dufaux(Zwi). Algemeen klassement: 1 Vanzella 14 14.40, 2. Giovannetti 0.45, 3, Cabe stany, 4, Rondon 0.57, 5. Ugrumov 1.03, 6 Dufaux, 7 Bugno (Ita), 8. Gaston 1.12, 9. Philipot (Fra). 10. Delia Santa (Ita). ZWEMMEN Amersfoort, Nederlandse kampioenschap- Mannen. 400 m wissel 1 Wouda (PSV) 4 31,64, 2. Van der Spoel (DWK) 4 35,78, 3 Van de Loosdrecht (Kempvis) 4 38,27, (Zijl/LGB) 4 44,84, 7. Van der Meer (Torp- deo) 4 45,64, 8 Wennekes (DWK) 4 45.77 Estafette 4 x 200 vrij 1 Dolfijn 7 56.44, 2 PSV 58,00, 3 Gouwe 1 59.50 Vrou wen. 800 m vnj 1 Vlieghuis (Arke-Dtnkel) 8 59,83. 2 Silvester (AZPC) 9 02.01. 3. Wiersma (Dolfijn) 9.03.44, 4, Geurts (Dol fiin) 9 05.19. 5 Wammes (AZPC) 9 18,30. 6 Van Dijk (Donk) 9 18.59. 7 Van der Wenden (DAW) 9 20.84 8 Van Harn (DWK) 9 22,48 OP NAAR VAN DER PLOEG! Het vertrouwde adres voor: RAMEN EN DEUREN. WAND- EN PLAFONDBEKLEDING SCHUIFPUIEN SERRES. ETC. Voor nieuwbouw en renovatie. Uitgevoerd in onverwoestbaar kunststof van het kwaliteitsmerk deceunlnck Onderhoudsarm, leverbaar in diverse kleuren, volledig gegarandeerd en door onze vakmensen perfect op maat gemaakt Hel geheel voorzien van Komo-cirtiflcut Kom gewoon eens alles op uw gemak bekijken We geven u graag uitgebreid advies KUNSTSTOF OM OP TE BOUWEN. ii -L vcvr

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 23