Rollygolf breekt een triest record De Stemming Leiden Regio Geslaagd! Verzet Leiden tegen vakantiehuisjes RankMkeHi/Jearom bondam ZATERDAG 19 JUN11993 Noordwijks pretparkje vijftig keer doelwit inbrekers Over drie jaar viert het Noordwijkse pretparkje de Roily- golf zijn 25-jarig bestaan, maar een triester jubileum hebben eigenaren T. van Rhijn en C. Ruigrok reeds 'ge vierd'. Zeker vijftig keer is er ingebroken in het gebouwtje waar de midgetgolfsticks worden uitgereikt. Begin deze week was het weer raak. ,,Ik heb niet eens meer aangifte gedaan bij de verzekering", vertelt Van Rhijn. „Na de eer ste inbraak kregen we een eigen risico van duizend gul den en dat is nooit meer veranderd." NOORDWUK DORITH LIGTVOET Dinsdagochtend ontdekten de eigenaren dat de inbrekers een houten schot hadden vernield dat de r Bovendien hadden de ramen ingeslagen en een toegangsdeur beschadigd. Om dat er in het gebouwtje niets te halen viel gingen ze onverrich- terzake weg, maar de schade was aanzienlijk. „Je wordt bijzonder handig", zegt Van Rhijn met enige galge humor. Hij wijst op de deur van het gebouwtje waar inmiddels niet meer is te zien dat de zij kant was beschadigd. „We ma ken alles zelf. Ik heb in de loop der jaren geleerd deuren en ko zijnen onzichtbaar te repare- Volgens Van Rhijn heeft het gros van de inbrekers het voor zien op de inhoud van de fruit automaten die in een aparte ruimte in het gebouw staan. Ook dinsdag was dat weer het geval. „De eerste keer haalden de inbrekers er inderdaad een hele vracht muntstukken uit. Maar daar hebben we direct van geleerd en we nemen nu al tijd de vijfjes en guldens mee naar huis. De lege geldpijpen zetten we bovenop de automa ten. Bovendien legen we de gokkasten altijd heel opzichtig, zodat het publiek kan zien dat ze echt leeg zijn en niemand op het idee komt s avonds hier in te breken." Van Rhijn en zijn compagnon hebben inmiddels allerlei 'in- braakvertragende' maatregelen genomen. Alle ruiten zijn voor zien van houten schotten en sloten en er werd goede buiten verlichting aangebracht. Niets heeft geholpen. Slechts één keer werd een ciader een Noord- wijker op heterdaad betrapt. Hij liep tegen de lamp, omdat Van Rhijn en Ruigrok elke avond een microfoon in het ge bouwtje neerleggen. Een ver dacht geluid alarmeerde de bu ren en ze waarschuwden de po litie „Ik heb nog geprobeerd om de schade op die jongen te verhalen", zegt Van Rhijn. „Maar ja, van een kale kip kan je niet plukken, dus dat konden we wel vergeten." In de loop der jaren verdwe nen drie draagbare televisies, vele pakjes sigaretten en geld. „Dus we kijken hier geen tv meer en nemen de sloffen siga retten en het geld mee naar huis. Ik heb hier nog wel een ra dio staan, maar die is zo antiek dat zelfs inbrekers er geen be langstelling meer voor hebben." Wat het tweetal nu nog verder kan doen om inbraak te voorko men? Van Rhijn haalt zijn schouders op. „Misschien moet je denken aan plotseling aanflit sende buitenlampen of een alarminstallatie. Of misschien zou je juist weer een ruitje open moeten laten, dan zien ze dat er hier niets te halen valt." Of in brekers zich door al deze maat regelen laten weerhouden is de vraag. Van Rhijn heeft de indruk dat inbrekers steeds professio neler te werk gaan. „Ik vrees dat ze zich nergens door laten te genhouden. Vorig jaar hebben ze de sloten met draadtangen doorgeknipt. Wat moet je dan nog?" Van Rhijn denkt dat een hond nog de beste remedie zou zijn. „Maar we hebben geen hond en we kunnen en willen zo'n beest ook niet hebben. Dus je zou ie mand moeten hebben die zijn hond hier 's nachts wil neerleg gen. Maar wie doet dat?" Fiorelti College te Lissc HAVO L van Braak, li. de Groot, H. van den Berg. I. Blom. I. de Boer, N. Brouwer, D. Buschman, M. Buts, M. Cornelissen. E. Damo, G. Duinkerken. C. van. Haastrecht. M. Massing, Y. van Hens- 5. Zeinstra, P. Esman. Jruins, R. Landwer. T. Meer- ■an Rijn, K. Slaats, M. Teunis- kaptein. A. Klaren. M. van der Lans, C. Mandos. H van Schie. A. Schoone. A. Somers. Stijnman. O Stokman, M. Uitendaal, A. Vellekoop, R. Visser. D. Wiinker, C. de Wolf. R. van der Aart. C. i. L kromhout. S. Mijnders, I. Minkenberg. A. Munro. P van Oosten. I. Overdevest. R. Paase. R. Pasterkamp, E, Pasterkamp. H. Pater. W. Rands- dorp. C. Rotteveel, L. Scheer, H. Schip pers. M. Schrama. T. Sesink, B. Slinger land. T Snaar. E. van der Spek. B. Swinkels. E. Verheijen. C. Vermond. I. van Vught. M. Warmelink, R. Wesse- ling, M. van Wieringen. B. van der Zwet, P. van der Veek, M. van der Mech, M. Vermeer, G. Koch, I. Boers- ma, J. van den Burg, C. van Duijn, K. Duinhoven, B. Eilippo, J. Habernickel, M. van der Heiden, S. van Hensbergen. M. Overgaag. S. Turnhout, K. van der Woord. E. Lindhout. M. Bos. bergen. T. I Reep. I. Reiffers. C Ruigrok. S. Schmits, M. Schuite. F. Seijsener. S. van Stijn. A. Stoop. P. Volleman, A. Wijnhout. G. Willemse, S. Butter. T Cheung. T. van Gerven. M. de Geus. C. Groen. M. Hagendoorn. S. Hofman. I. Hohle. D. Hunnekink. D Kasaniaroe- no. N. van Kesteren. I. van Kordelaar. P Kriek. S..van der Lans. M. Noord- hoek. M. Rosier. L. Schalk, M. Smak man. J. van der Spruit. I. van Steijn. N. I. lansen, M. luf- Adelbert College te Wassenaar VWO A. Aaftink: A. van Abswoude; T. van Beelen. P. Beuk; S. Bijvoet; S. Bleijs- Slagroomtaarten voor geslaagden PEN HAAG/LEIDEN Grondeigenaar C. Voorhorst eist dat de gemeente Leiden hem een bouwvergunning geeft voor 14 recreatiewoningen in de Roomburgerpolder. De Leide- naar heeft de zaak voor de Raad van State gebracht. Voorhorst heeft al dertien jaar een stuk grond in de Room burgpolder tussen Leiden en Zoeterwoude. Hij wil hier graag stenen vakantiehuisjes bouwen, maar iedere bouwaanvraag wordt systematisch afgewezen door de commissie voor be roep- en bezwaarschriften van de gemeente. Die vindt dat het bestemmingsplan "Zoeterwou de/Leiden-Vl ietpark' elk vorm van woningbouw op die plaats verbiedt. In het recreatiegebied zouden hooguit sportfaciliteiten zoals kleedruimtes en tribunes mogen worden gebouwd. Leiden is wel bereid sobere houten tuinhuisjes toe te staan, net als in park Cronesteyn. Maar voor deze optie voelt Voorhorst weinig. „De huisjes in Cronesteyn zijn slecht en brandgevaarlijk", vindt hij. Hij wil zich niet in een keurslijf la ten dwingen, omdat het be stemmingsplan volgens f|em de meest luxe vakantiehuisjes toe staat. De Raad van State beant woordt over enkele weken de vraag, of de gemeente of juist Voorhorst het bij het rechte eind heeft. Het Leidsch Dagblad pu bliceert regelmatig de na men van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel wil lekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een slag roomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bel len met Manuela Groene- wegen en Antionette van Kleeff (071 Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343 I POLITIEKE RUBRIEK! Geen stadsbestuurder van Leiden die zijn 'Pé eR' fWat een péér, niet dan?) zo goed voor elkaar heeft als CDA-wethouder Joop Walenkamp. In het sociale verkeer slalomt hij met een vriendelijk woord en dito glimlach om alle obstakels heen. In de raadszaal zet hij met een mild spottende op merking iedere aanvaller terug in de hoek. Kritiek op een van zijn plannen? Geen pro bleem, hij trekt gewoon een an der plan uit de binnenzak van zijn colbert. In zijn werkkamer zoek je tevergeefs naar een prullemand. Hij gooit er name lijk nooit een weg. Ondanks de enorme hoeveelheid, is hij er ook nog nooit een kwijtgeraakt ofvergeten. Als die van hemzelf even op zijn, trekt hij getiist de bureau lade van een van zijn collega wethouders open. Daar kan vooral PvdA-wethouder Tjeerd van Rij van meepraten. We noe men de autovrije Beestenmarkt en het deze week bekend ge worden boten- en bruggenplan. Tjeerd klaagt er steen en been over. Maar nooit in het open baar. En zeker in de politiek geldt dat wie zwijgt, toestemt. Niet meer on speaking terms zijn met Joop? Dat lukt alleen maar als je hem en/of jezelf om het leven brengt. Natuurlijk heeft hij tegenstanders, veel zelfs. Maar allemaal benadruk ken ze dat ze tegen de man zelf niets hebben. „Je moet het me maar niet kwalijk nemen, Joop, maar ik heb zo mijn twijfels bij...", zo luiden ze hun boter zachte oppositie in. Toch is er één die volstrekt on gevoelig is voor de charmes van de bestuurlijke duizendpoot. Zijn naam is Willem Egels, nog niet zo lang D66-raadslid. Hij bedierf afgelopen donderdag avond het feestje dat Joop in de drukbevolkte raadszaal had wil len aanrichten ter gelegenheid van de presentatie van het Sleu telhof-plan. De norse democraat ging vrese lijk tekeer tegen de wijze van presentatie. Hij begon al direct te blazen toen het licht uit ging vanwege de dia's die op een veel te klein scherm werden ge projecteerd. En Joop, je moet het De Stemming maar niet kwalijk nemen, maar de stekeli ge Egels had alle gelijk van de wereld. Omdat er niet een letter op pa pier was gezet over de Sleutel hof was menigeen gedwongen aantekeningen te maken. Toen Egels ontdekte dat hij zijn broek aan het bekladden was, werd het hem te veel. „Een lantaarn tje voor de heer Egels", pro beerde Joop mild spottend. De democraat was nu helemaal niet meer te houden. Weet de wethouder dan niet dat voor de dia-projectors van tegenwoor dig absolute duisternis niet hoeft? Ook de mondelinge toelichting van de architect ging deels ver loren. Uit de krakkemikkige ge luidsinstallatie kwamen feed back- achtige tonen waarmee al leen Jimi Hendrix uit de voeten kan. En al na vijftien minuten werden de eerste vochtplekken in menig overhemd zichtbaar, want ook de 'airco' werkte niet optimaal. Egels zette zijn trans piratie om in inspiratie. Hij vroeg of het vele glas in de Sleu telhof niet tot een broeikaseffect kan leiden. In de pauze waren op de gan gen weinig verduidelijkende te keningen te zien. Alleen met veel trek- en duwwerk kon daar een blik op worden geworpen. De verwarring was compleet toen de massa de getekende au to's aan de Breestraat-kant van het plan in de gaten kreeg. In WD-kringen steeg gejuich op. Terug in de* raadszaal bekende Walenkamp dat er 'een slip of the pen' in het spel was. Leidenaars die gemeentelijke informatie-avonden bezoeken wordt aangeraden korte broek en T-shirt aan te trekken, een zaklantaarn en een verrekijker mee te nemen, alsmede een koptelefoon. De man die het zei stond te schuim- bekJcen. „Wij heb ben toch helemaal niks te bepa len. Overal in Leiden worden die bouwplannetjes doorge drukt. Door Van Rij en zijn par tij. En dat rijmt". Het was maandagavond in verzorgings huis Rijn en Vliet, waar de be woners van de wijk Leiden Zuidwest informatie kregen over de nieuwste bouwplannen van de gemeente: blokken flats langs de Vijf Meilaan. Dezelfde avond zaten fractiele den van de PvdA gezellig bijeen in-het Gulden Vlies. Zij voerden er hun wekelijks overleg. Er is ongetwijfeld wat gekeuveld over koetjes en kalfjes en nog wat andere politieke zaken, maar het is zeer de vraag of ook Lei den Zuidwest over de tong is gegaan. Misschien was het beter ge- J. Middelburg; S. Moons; S. oomen; L omverkerk; A. Povel; F. Roelants; S. Ta- iu; C. Verhoef; A. Vermeer; K. Ver- S. Beiiersbergen van Henegouwen; M. van den Berg; I. Blommaart; R. Roe lens; P. Bollen; I. van Bommei; S. van Bommel; M. Brinkman; F. van Broek huizen; B. Brouwen R. de Bruijn. P. Carpentier: M. DaafVneijer, G. van Deursen; R. van Dijk; J. Edelaar N. El- dering; C. Frank. I van Gils; M. Gou- looze. M. van der G daal. M. Groenheijd Heijckers; E. Hoekst i der Meulen; M. Oomen; D. Ooster beek; C. Osborne; B. Remmerswaal; W. van Rooijen; M. van Schoonderwoerd wijk: M. Brinkman; B Crijnen; M. Da- mink; N. Dijksman; A Dullaert; VV. Eijsackers; I. Golsteijn; H. Greven; M. van Haastregt: R. van Haastregt; D. MaJImeesch: M. van der Ham; T. Hil- laert; M Houtman: C. Imming, D. van Keppel: M de Kievit; L Koster; K. Krie- ge; S. van Kuijen: E. Lungelaan: P. Lan- geveld: J. de Leeuw; B. van Leeuwen; M. van Leeuwen; S. Matthee; D. Meijs: 358401/358402). Zij nemen het adres op versturen de brief waarmee de taart op onderstaand adres kan worden opgehaald. De winnaars van van daag zijn: M.Hettinga (Bonaventu- ra. Leiden), I.Slootbeek (MVO Lucia, Lisse), N.Tet- teroo (Willebrord, Noord- wijk), R. Kokkelink (Adel bert, Wassenaar) en A. So mers (Fioretti, Lisse). weest als de raadsleden en wet houders van de PvdA voor deze keer het fractie-overleg hadden overgeslagen of uitgesteld. En voor een keer met zijn allen naar de aula van het verzor gingshuis waren gegaan. Want daar was werk aan de winkel. Anders gezegd, daar waren stemmen te winnen. Of te be houden? De bewoners van Zuidwest wa ren helemaal niet massaal naar Rijn en Vliet gekomen om hun oordeel te geven over de drie fraaie bouwplannen die stede- bouwkundige Egbert Meulema heeft getekend. Wat dat betreft was het geen ramp dat de mi crofoon voortdurend uitviel ge durende zijn toelichting. Voor de bewoners telt namelijk maar één variant: geen flats. De aula van het verzorgingshuis bleek door de Zuidwesters uit verkoren vooreen scheldkanno- nade op het gemeentebestuur. Als ergens het wantrouwen van de burger jegens de politiek naar boven kwam. was het daar wel. Zuidwest heeft duidelijk zijn buik vol van het volkshuis vestingsbeleid van de gemeen te. De buurt moppert over het 'dichtplempen' van de eens zo ruime en groene woonwijk. Men klaagt over het grote tekort aan goedkope senioren wonin gen. Talloze oudjes verkomme ren in te ruime flats waar niet eens een lift is. Juist de aanwezigheid van de PvdA was dringend gewenst, omdat volkshuisvesting in de portefeuille van Tjeerd van Rij zit. Hij had er zonder meer een hete avond doorgemaakt. Maar aan de andere kant had hij ook uitleg kunnen geven, goodwill kunnen kweken, stemmen kun nen redden. Hij had beter daar zijn kruid kunnen verschieten dan tijdens de recente confron tatie met D66. Nu ging het goed fout voor de politici in het algemeen en de PvdA in het bijzonder. De amb tenaren konden niet uit de voe ten met het ontevreden publiek. Ze bewezen slechts dat het met hun loyaliteit aan de wethouder wel goed zit. WIM KOEVOET EN HANS KOENEKOOP T elefoon071 -161444 Tebbenhof; A Tonkens; E. Veeneman; E. Veltman; C. Verhaan D. Vermond; O. Vierling; R. van der Voort; S. Vos; M. MAVO E. van Beekum; N. Bellekom; W. Bergen; K. van Berkel; R. Blokzijl: P van den Broek; C. van Brussel: A. Burg- S. Burgmans; R. Corel; F. Cou- gens; S. Elshout; D. Geels; A. de Groot; M. de Haas; M. van Haaster: P. Hanraets; A. den Hollander; Hoogkamer; X. de Jonge; R. Kaptijn; n der Krogt; S. van Laar; J. Lange veld; E. van Leeuwen: M. Lelieveld; R. van der Linden: M. Maaks: W. van Maanen; M. Molenkamp: W. Pas: Roessingh. J. Schade:,?Schapendonk; K. Scheerder, S. Slingenberg; D. Spoor makers: N. van Steen; A. Steijn; M. Bonaven turacollege te Lelden ONG.GYM/ATH. S. van der Aart. K. Arendsman, R. Atsma. R. Baart, P. Bakker. C. Bedeaux. Y. van Beek, R Berg, VV. van den Berge, n der Geest, R. van der Geest, n der Geest, L Gerstel, R. Groene- wegen. R. de Groot, M. Grootaarts. C. M. Keijzers, M. Keller, B. Kleijs, S. v Klink. S. van de Klundert. P. Kok. t. van Koningsveld, N. Kulker, C. Lange- zaal, D. Lo-Fo-Wong. G. Lourens. M. van Maanen, H. van der Meer. R. Moonen. C. Moues. VV. van der Nat. N. Nieuwenhuizen, E. Nieuwenhuizen. L. de Nooijer. I. Noordermeer, P. van Noort. M. Paardekooper, S. Philippo, VV. van Pijkeren. N. Plaisier, E. van der Ploeg. W. van der Poel, M. van Rhoon, L. Rodewijk, J. Roeleveld, N. Rohling, T. M. Venekamp, M. Verdegaal, W. Vij verberg, R. de Vreede. M. de Vries, J. ae Vrind. M. Vroonhof, P. van Waas, M. Weitenberg, E. van Westerop, E. Witte- N. van der Aart. C. van Alphen. C. Bakker, P. Berkvens. M. de Boer. T. Boogmans. D. Bosman. J. van den Brink, S. Broekhuis. P. Brouwer. M. Crevghton. K. de Croon. R. Froger. G. van der Geest, M. van Gemert, P. de Graaf. M. de Groot, H. Heemskerk. I i der Veer, L. Verhoef. I. i der Wind, J. de Wolf, I Cleef. I. Daleman. M. Deegenaars. M. n Driel. H. Dubbeldeman, F. i Lent, L Lesquillier, I. Luyten, M. Mars, P. Meeder, J. van der Meij, Y. van der Meij, J. Mooijman, T. Morlana, J. van Noort, R. Peeters, I. van Pijkeren, I. Platteel, M. van Putte. I. Reijnen, M. de la Rie, E. Rijlaarsdam. P. Ritzen. S. Ros- E. Altewischer. R. Atsma. A Bree- baart, M. Cazemier. S. van Exter. \V. Hietkamp. G. Hopman. E. Koens. S. Koster, B. de Kuyper, 1. v.d. Made, I. Meindersma. L. van Mulligen, H. Par- doel, F. Parijs, R. Pater, A. Blok, R. v.d. Ploeg, M. v.d. Poel, R. Pot, W. Ruiten beek, S. Rutting, B. de Saar, P. Schenk. K. Schrama, F. Seghers Martins, M. Snijder, R. Suiker, D. Turenhout, M. van Velzen, Chr. v.d. Vlugt, E. Wijn- ants, M. Willemsen. HAVO C. Akerboom. I. Baken. I. Bal, G. de Boer, S. Boschloo. F. Brongers, I. Duijndam, I. Egas Reparaz, R. Eve- Geerlings. J. Hu. M. Hugens. W. de Jong. P. Juffer- Leemans. M. van der Linden. E. Luij- ten, W. van der Mark. R. van der Meel. F. van der Meer, G. van der Meer, P. van der Meer, C. van der Meijden. I. Mordhorst, A. van Muijen. L Olijer- hoek, E. Oudshoorn, C. van der Poel, I. del Prado, S. Prins, W. Redel, M. Rigte- Schie, O. Schimmel, S. Schimmer, M. Schinkel, W. Schoo, M. Schrama, L Schuring, O. van Seggelen. S. Stavjeu. horik, N. van der Voorn, C. van der Water, M, Weenink, E. de Wekker, B. van Went, M. van der Wereld. S. Wes- selingh, A. Williams. V. Wonman. N. Zvvegers. Cijsouw. R. van Duijn. B. Duijndam, I. van Eijk, J. El Kachati. P. den Elzen. P. van der Graaf. R. van Haarlem, i. I laas- noot. M. Hanevelt. P. Heemskerk. S. Hertzmann, J. Hiep, B. Hoff, S. Hoofd. M. Houwaatt, P. Houweling. A. van Kan, M. van Kesteren, W. Kok, R. Kol- mus, M. Korbee, N. Kortekaas, I. Kone kaas, P. Langenegger, Y. Leenheer. F. van Leeuwen. E. van Maris, W. van der Meer, C. van der Molen, C. van der Niet, M. Ohlenschlager, T. Peschier. P. Rooijen, P. Rotteveel, M. Ruigrok. A. Salman. Y. Scheelings. S. van Schie. M. van Schooten, R. Semorst, M. Sluijs, M. Sporre. B. Spruijt, J. Steenvoorden, N. Tetteroo. C. Tetteroo. D. Theil. N. Tim- mers, J. Verkade, R. Vink. A.C. Visser. P. van der Vlugt. D. Warmenhoven, J Went. I.J. van der Wiel. D. van der Zalm. VV. de Zoete. J. van Drunick. M van Drunick. I. Gossen, P. Grob. A. Hell wig. M. Traas. M. van der Werf. P. van Merode. I. Oudeman. A. van der MAVO Ultermeer te Lisse D. Arrachart. P. Baartman. I. de Beer, R. Blekendaal, M. Blijleve, C. van der Burgh, M. van Calmthout. B. Da mes, S. Dekker. H. van Diest, J. van Dijk, M. van Dijk, O. van Dijk. A. Dob ber, C. Dorregeest, H. Droogh, D. van Duijvenvoorde, H. Duivenvoorden, A. Eijgenberger, I. Elfering, W. Everaarts, T. Fallon. R. Favié. P. Fennema, D. van der Geer, M. Goedem is, F. Grc T. Kool, M. van der Laan, A. der Lans. C. van der Lans, A. van Leeu wen, V. Lemmers, P. van der Linden, S. Looy. C. Meijwaard, E. Muller, O. de Nooyer, H. Nulkes, B. Opdam, J. Oude Veldhuis, J'. Ruibing, M. van Ruiten, F. Scheele. W. Schippers. N. Simmers, M. Sprink. P. Spruit. M. van Staden. M. Stern, M. Stravers. C. van der Tang, O. van der Vleuten. M. de Vreugd, M. Weijer, S. Wenge. M. Werba, J. van We tering, N. van Wieringen. J. Zeijlmaker. J. van der Zon. R. de Zwaan. vwc i College te Leiden Hazenoot, B. Hogenboom, A. Hogen- borst, E. van Schreven. R. Sierat, E. Slierendrecht, S. Staal, I Stamhuis, I Straathof. B. van Ulden. A. Veenstra. A. Verkade. N. Vink. D. van Vliet. B. Vol- water. E. v.d. Voort. R. v.d. Voon. E. Weber, M. v.d. Wegen. B. van Wijn gaarden. K. Willemsen. M. Zaal MAVO M. Beelen, M. van Bemmel. L. Bloe mendaal. L Bloemenda.il. T. Burgel. S van Duijvenbode. M. I ikkert, A. de Geus. K. Henden on. M. Heruer. L Hollander. L. lansen, A. Jawalapersad, E. de Koning, L. van Leeuwen, R. Mat M. Straver, Dewi The, S. Toet. J. van Ulden, P Verbiest. V Ver meer, L Webbers, j. Weekhout. MVO-Luda scholengemeenschap te Lisse VBO M. Engel, C. van Es, J. van Es. E. Ver- laan, M. Kenter. M. van Rongen, W. de Zwart. L. Beliën, M. Cornet, S. Emmer- ling. N. El Kaouakib, C. Selhorst. N. Smit. P. van Beek, I Boekei. S van Drunen, VV. de Greef. C. de Groot, R. Heemskerk. E. Hekker. C. Hoogkamer. Middelveen. S. Nederstigt. F. Pijpers. Stelma, M. Thorn, A. Verhoevei van der WerfT. C. Weijers. N. Kalk. S. Boelé, I. Bomas, M. den Butter. R. Eist- geest, C. Glas. W Grimbergen, E. de Heer, R. van der Heijden, P. Kapiteijn, P. Kortekaas,Kroos, G. van Marsber gen, I. Meeuwissen. M. Mesman. S. Nedeqielt, P. van der Ploeg. M. Schmidt, M. Schrama, E. van Velzen. W. Vergunst, B. Verhaar, R. Verhaar, P. van Werkhoven, S. van Werkhoven, M. van der Zwet, I. van der Zijden, E. De- rogee, S. van Dijk, B. van der Lans, S. M. Plug, I. Slootbeek, N. \an Houdt, B. Bakker. S. Bloemendaal, W. de Bruijn. M. Eltering. L. Fundaro. M. van Leeu wen. S. van Leeuwen. D. van der Niet. S. Verlint, D. Wolvers. C. van Zoen, V. Camfferman, E. van Dam. D Korte kaas.' 1. Kortekaas, N. Kromhout. M Meijer. B. van der Stelt. C van der n der AGENDA ZATERDAG 19 JUNI Katwijk 'Beach Party', org. lokale om roep VLOK, op het strandpavil joen van Willy Zuid, Zuid-Boule vard, aanvang 9.00 uur Leiden Rommelmarkt door Volkstuinver eniging Veldheim aan de Haagse Schouwweg, van 10.00 tot 16.00 uur. Noordwijk Midsummer Night Festival met recordpoging Guiness Book of Records, Golfcentrum Noord- wijk. Van Berckelweg, van 05.00 uur tot 22.15 uur. Zoetwaterleven-excursie. org. Ver. voor Natuur- en Vogelbe scherming, start vanaf Jan Ver- wey Natuurcentrum, Wetering kade 27. om 9.00 uur. Open Tuindagen en Markt onder de Linden op het Lindenplein, van 10.00 tot 17.00 uur. Braderie Amerikaanse stijl in en rond de Kerkstraat met div. op tredens, van 10.00 tot 17.00 Tropical Night mmv orkest 'Para dise', Dorpshuis De Kuip, aan vang 20.30 uur. Oegstgeest Feestelijke zomermarkt t.g.v. het 25-jarig bestaan van winkelcen trum Lange Voort tijdens de ope ningsuren van de winkels. ZONDAG 20 JUNI Leiden Vogelbeurs'bij Vogelvereniging Avibus in het clubgebouw aan de Voorschoterweg, van 10.00 tot 14.00 uur. Vertelling van het sprookje 'De Wakelboom' door Anne Brands bij boekhandel Silvester, Rapen burg 17, aanvang 15.00 uur Noordwijk Open Tuindagen en Markt onder de Linden op het Lindenplein. van 13.00 tot 17 00 uur. Winkels geopend in Hoofdstraat Koopcentrum, van 10.00 tot 17.00 uur. Toeristjsche zomermarkt op het Vuurtor'enplein.-van 10.00 tot 18.00 uur. MAANDAG 21 JUNI Zoeterwoude Openingsdag van de Zwemvier- daagse in het zwembad aan de Nieuwe Weg, van 12,30 tot 19.30 uur. DINSDAG 22 JUNI Katwijk Sporten voor mensen met CARA olv een fysiotherapeut in sport zaal Boorsma, Zwanenburg 61. van 15.30 tot 16.30 uur. Leiden Verenigingsavond ter afsluiting van het seizoen van De Leidsche Ver. van Postzegelverzamelaars met quiz en expositie, restaurant Zwembad De Zijl, aanvang 20.00 uur. Informatie-avond over gastou- deropvang door de Centr. Org. Kinderopvang Leiden (COKL). gebouw Stichting Welzijn, Bree- straat 125, aanvang 20 00 uur Afdelmgsvergadering van de Oegstgeester D66-afdeling in hotel Het Witte Huis. Wilhelmi- napark, aanvang 20.30 uur. WOENSDAG 23 JUNI Leiden Sporten voor mensen met CARA olv een fysiotherapeut in gym zaal De Brug, Wassenaarseweg. van 16.00 tot 17.00 uur. Informatiepunt Gemeenschap pelijk Wonen, Gerestraat 20, van 20.00 tot 21.00 uur. Noordwijk Grote Handwerkverkoop met o.a. Rad van Avontuur in Huize St. Jeroen, van 10.00 tot 16.00 Oegstgeest Bridge-drive in 'Hotel het Witte Huis', aanvang 19.45 uur.

Leidsch Dagblad | 1993 | | pagina 14